اقامت انگلستان با خرید ملک

اقامت انگلستان با خرید ملک در سال ۲۰۱۸ چگونه میسر می باشد ؟ راه های اخذ اقامت انگلستان با خرید ملک چگونه می باشد ؟ شرایط اخذ اقامت انگلستان با خرید ملک چه می باشد ؟ اقدامات اخذ اقامت انگلستان با خرید ملک به چه ترتیبی می باشد ؟ مراحل اخذ اقامت انگلستان با خرید ملک چگونه است ؟ ما در این مقاله در باب مهاجرت به انگلستان و خرید ملک در انگلستان و اقامت انگلستان با خرید ملک ، راه های اخذ اقامت انگلستان با  خرید ملک ، شرایط اخذ اقامت انگلستان با خرید ملک ، اقدامات اخذ اقامت انگلستان با خرید ملک توضیح ارائه خواهیم نمود . جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین ارتباط بگیرید .

video اقامت انگلستان با خرید ملک

خرید ملک در انگلستان توسط افراد خارجی :

ما در متن ذیل به سه راه اساسی که امکان مالکیت ملک مسکونی را به فرد ارائه می دهد تشریح خواهیم نمود .

۱٫مالکیت شخصی یا فردی :

املاک خریداری شده توسط افراد یا اشخاص ، بهترین راه نگهداری اموال و پرداخت مالیات خواهد بود ( البته بسته به شرایط شخصی فرد نیز دارد ) . این راه ساده ترین و کار آمد ترین راه در میان مسیر های خرید ملک در انگلستان می باشد .  ATED  ( مالیات بر درآمد سالیانه ) و مالیات بالاتر  SDLT ) مالیات بر زمینۀ تمکن مالی ) که در شرکت ها اعمال می شود بدین ترتیب میتواند بررسی نشود که بتوانید نشان دهید که اموال مالکیت خصوصی در اقامت اصلی و دائم (PPR)  باشد .

یکی از نکات منفی در خرید ملک از این طریق این است که پس از فوت مالک ۴۰% از سهم ملک را به عنوان مالیات بر ارث به بریتانیا پرداخت نمایند . با این تفاسیر ، مسیر های زیادی برای به حداقل رساندن یا پرهیز از پرداخت این مالیات وجود دارد . به عنوان مثال ، در صورتی که به طور مشترک ملک خریداری شود ، اموال می تواند به صاحب بقا واگذار شود و ممکن است بخشی از اموال مشترک در ید نفر اول نباشد ، که ممکن است از پرداخت مالیات بر ارث در بریتانیا معاف شود .

اگر شما در انگلستان اقامت نداشته باشید و ملک مسکونی در انگلستان خرید یا فروش نمایید ، ممکن است مجبور به پرداخت هزینه CGT شوید ، پس از ۵ آوریل سال  ۲۰۱۵، پس از فروش ملک خود ، باید مبلغی را پرداخت نمایید . کمک به اقامتگاه خصوصی (PPR) ممکن است در دسترس باشد . در حالت PPR ، کسی که در بریتانیا زندگی می کند و اقامتگاه اصلی خود را فروخته باشد ، از پرداخت هزینه CGT معاف خواهد بود . مهاجرت از بریتانیا باحفظ ملک خود برای فرد تا زمانی که به انگلستان برود و در آن زندگی کند از CGT می تواند معافیت درخواست کند چون خانه اصلی فرد می باشد و در آن محل سکونت دارد . صاحب ملک در انگلستان برای واجد شرایط شدن جهت تمدید PPR باید نشان دهد که حداقل مدت زمان ۹۰ روز در ملک خود برای هر سال حضور داشته باشد . ۹۰ روز بین شوهر و همسر میتواند  تقسیم شود .  اقامت اصلی PPR می تواند  در انگلستان باشند و نیازی به سلب اقامت های دیگر آنها در سایر جهان نمی باشد.  با این حال، تحت قوانین جدید برای PPR برخی از غیر ساکنان ممکن است بتوانند بر اساس قوانین جدید در بازه یک ساله مالیاتی بدون پرداخت  مالیات خود در کشور دیگر در آن سال، خود را از پرداخت مالیات به انگلستان معاف نمایند  که راه های متعددی در این مسیر  نیز وجود دارد که میتوان با مشاوره با وکلای حاذق بریتانیا  به آن پی برد.

 1. مالکیت از طریق فرد مورد اعتماد (وکیل):

در این حالت شارژ CGT برای افرادی که ساکن انگلیس نمی باشد و یا این مورد در اختیارشان می باشد از تاریخ ۶ آپریل ۲۰۱۵ برای غیر از افرادی که مقیم می باشند ، قابل تمدید می باشد.هزینه  شارژ CGT 28 % از کل  می باشد ، اما این امکان وجود دارد تا وکلا این مبالغ را به نصف کاهش دهند . برای افراد ذینفع بر اساس شرایط اقامت و یا قانون،  ۹۰ روزه کاری تسهیلات PPR برای استفاده  در دسترس است . این مورد برای هر دو سرمایه گذار و سرمایه گذار غیر ساکن در انگلستان اعمال خواهد شد .

 

اگر افراد برای تمدید PPR واجد شرایط باشد  معمولا بهتر هست به جای نام شرکت ، ATED را به اسم افراد و یا وکلا نگه داریم . به این ترتیب در هنگام خرید ترخ استاندارد مسکونی( SDLT  ) خواهد شد و دیگر به آن (ATED) تعلق نخواهد گرفت . با این حال ممکن است باز هم از ارزش مال کاسته شود مگر اینه از طریق روش های دیگر این را به حداقل کاهش رساند.

صاحبان املاک میتوانند هم اکنون انتقال مالکیت به QNUPS را در نظر بگیرند(طرح واجد شرایط بازنشتگی غیر مجاز انگلستان)

وکالت به شخص مورد اعتماد بدین صورت هست که میتواند  تا ۱۰ سال از ارزش سرمایه ملک سالیانه ۶ %  شارژ نماید.این شارژ بر روی سهام ملک فقط محاسبه میشود .بنابراین وکلا میتوانند حتی تصمیم بگیرند که وام بگیرند تا از طریق اعطای وام به منظور کاهش ارزش سهام در ملک استفاده نمایند.

یک QNUPS یک طرح بازنشسنگی چند جانبه است که باید خارج از هزینه عمومی به ATED، CGT، IHT  بیفتد  تا کارایی مالیاتی داشته باشد و احتمال زیاد در این صورت هم بسیار مفید خواهد بود در صورتی که خانه اجاره داده شده باشد   و از طریق آن برایPPR درخواست داده نشده باشد.

برای یک فرد که تمایل به حفظ محرمانه بودن دارد، با توجه به مالکیت سودمند ، میتواند ملک را  از طریق شرکت مورد اعتماد خریداری نماید .مزایایی اصلی این روش عبارتند از:

*نام شرکت به عنوان صاحب حقوقی در رجیستر زمین نمایش داده خواهد شد، بنابراین هیچ سندی عمومی از مالکیت سودمند اموال وجود نخواهد داشت؛

* نرخ مالیات ۱۵٪   بر زمینۀ تمبر و هزینه های ATED نباید به این شرکت اعمال شود، زیرا این ملک رااز طریق  ظرفیت نامزدی خریداری می کند.

IH نباید بر ارزش اموال اعمال شود.

 1. مالکیت از طریق یک شرکت یا شخص غیر واقعی

ساختار شرکتی ممکن است برای برخی از صاحبان خارج از کشور سودمند باشد، زیرا از حفاظت از مالیات بر ارث بریتانیا IHT)) که در نرخ ۴۰ درصد است ،محافظت می کند. برای خرید ملک  جدید، استفاده از یک شرکت در حال حاضر کمتر احتمال دارد که  گزینه خوبی باشد، اما این به اولویت های سرمایه گذار وابسته است. مزایای اصلی  عبارتند از:

 • محرمانه بودن صاحب واقعی سود (UBHO)
 • حفاظت از دارایی و برنامه ریزی جانشینی (از جمله زمانی که با  فرد مورد اعتماد  ترکیب شده است)
 • مالیات ارث بریتانیا(IHT) تعلق نمیگیرد.

از ۱ آوریل ۲۰۱۶، ATED به ملک مسکونی در انگلستان که متعلق به شرکت ها یا NNP هایی است که بیش از ۵۰۰،۰۰۰ پوند ارزش دارد، تعلق میگیرد.

مالیات همه ساله ، بر اساس مقیاس می باشد . به عنوان مثال، داشتن ملک ارزش بین £ ۲m و £ ۵m، هزینه سالانه به ارزش  £ ۱۵،۴۰۰ خواهد شد. برخی از  موارد  موجود برای توسعه اموال، اجاره و تجارت وجود دارد مانند: توسعه املاک ، اجاره وکسب و کارهای تجاری و..

SDLT (Tax Tax Duty Land Tax) که همان مالیات بر ملک می باشد با نرخ ۱۵٪ برای خرید ملک بریتانیا  با ارزش بیش از £ ۲m می باشد که باید توسط شرکت(شخص حقیقی)  در ظرف ۳۰ روز پس از تکمیل توسط خریدار پرداخت می شود.

ما در این مقاله در باب اقامت انگلستان با خرید ملک ، راه های اخذ اقامت انگلستان با خرید ملک ، شرایط اخذ اقامت انگلستان با خرید ملک ، اقدامات اخذ اقامت انگلستان با خرید ملک توضیح ارائه نمودیم . جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران ارتباط بگیرید .

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 پاسخ
 1. امیر حیدرزاده گفته:

  درود بر ما
  بنده در حال اتمام دوره کارشناسی ارشد عمران در انگلستان هستم. در حد 100000 پوند سرمایه برای خرید ملک دارم. آیا با شرایط بنده میشه از طریق خرید ملک اخذ اقامت کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. خیر. انگلیس با خرید ملک اقامت نمی دهد. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاع از راه های جایگزین با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. محمدرضا گفته:

  با سلام من محمدرضا هستم ۲۵ سالمه مجرد هستم و میخواستم بپرسم از شما از طریق خرید ملک اقامت به من میدن

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب
   باید میزان سرمایه تان را برای خرید ملک بفرمایید و با خرید ملک اقامت داده نمیشود .

   پاسخ
 3. اريا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد من ميخواستم از همين راه اقدام كنم و كلا از همين راه مهاجرت كنم انگلستان راهنمايي هاي بيشتري ميخوام راجع به اين كه از كجا بايد شروع كرد و اينكه حد اقل سرمايه چه مقدار بايد باشه ؟يا اينكه من تو انگليس فاميل دارم ميشه از طريق ايشون زودتر كارهارو پيش برد ؟

  پاسخ
  • MJ Support گفته:

   با سلام
   بهتر است در نظر داشته باشید که خرید ملک دارای شرایط خاصی که باید حتما برای شما شرح داده شود . بهتر است در ارتباط با شرایط کامل با شماره 49196000 تماس و دفتر وین اتریش را انتخاب نمایید تا بتوانیم شرایط را دقیقا برای شما شرح دهیم . با تشکر

   پاسخ
 4. پری گفته:

  سلام
  ممنون
  اما در تمام مباحث بهتر هست متوسط هزینه را اعلام کنین
  قیمت ملک حدودا چند هست
  هزینه کلی با حق الوکاله چند میشه

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. هزینه خرید ملک بسته به نوع ملک، متراژ و محل آن (داخل یا خارج شهر بودن ملک و شهری که ملک در آن واقع شده است) متفاوت است. برای بررسی هزینه ها در بخش قیمت ملک و حق الوکاله ها می توانید با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ