اقامت انگلستان با خرید ملک و بررسی شرایط آن

اقامت انگلستان با خرید ، اخذ اقامت و پاسپورت انگلستان با روش سرمایه گذاری در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. اگر از متقاضیان خرید ملک و سرمایه گذاری در عرصه بین الملل هستید قطعا این سوالات برای شما پیش آمده است. اقامت انگلستان با خرید ملک به چه میزان سرمایه نیاز دارد؟ آیا اقامت انگلستان با خرید ملک قابل دستیابی است؟ آیا اتباع خارجی می توانند برای خرید ملک در انگلستان اقدام نمایند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ دقیق همه سوالات خود را دریافت نمایید. موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) با بهره گیری از دانش وکلای فعال در عرصه بین الملل و مشاورین زبده آماده ارائه بهترین خدمات مشاوره ای در زمینه مهاجرت به بهترین کشورهای جهان به شما عزیزان می باشد. اگر متقاضی اخذ اقامت انگلستان با خرید ملک هستید،‌ می توانید طی تماس تلفنی از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

اقامت انگلستان با خرید ملک اقامت انگلستان با خرید ملک

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

اقامت انگلستان با خرید ملک و شرایط عمومی خرید ملک در انگلستان

انگلستان، ولز،‌ اسکاتلند و ایرلند شمالی از کشورهای تشکیل دهنده پادشاهی بریتانیای کبیر (The United Kingdom) هستند. کشور انگلستان پر جمعیت ترین عضو بریتانیا است که پایتخت آن لندن نام دارد. انگلستان از غرب با ولز و از شمال با اسکاتلند هم مرز است. از دیگر شهرهای بزرگ انگلستان می توان به بیرمنگام،‌ منچستر، شفیلد، لیورپول، نیوکاسل و لیدز اشاره نمود. انگلیس از جمله کشورهای اروپایی است که دارای اقتصاد قوی و رو به رشدی می باشد و با توجه به رفاه اجتماعی بسیار بالای حاکم در این کشور، هر ساله متقاضیان بسیاری از سراسر جهان با هدف تحصیل، کار و سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت می نمایند. انگلستان به اتباع خارجی نیز اجازه خرید ملک در این کشور را می دهد اما اقامت انگلستان از طریق خرید ملک امکان پذیر نمی باشد.

پاسپورت انگلستان 3 اقامت انگلستان با خرید ملک

در این ویدئو خواهید آموخت:

معرفی اجمالی انواع روش های سرمایه گذاری در انگلستان.

چرایی لزوم استفاده از مطالب به روز در زمینه مهاجرت.

شرایط اخذ اقامت از طریقر سرمایه گذاری 50 هزار پوندی

بررسی امکان اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری 200 هزار پوندی.

فایل صوتی این ویدئو

audio اقامت انگلستان با خرید ملک

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در باب سرمایه گذاری در انگلستان

video اقامت انگلستان با خرید ملک

اقامت انگلستان با خرید ملک و اخذ اقامت انگلستان

گزینه خرید ملک یکی از زیر شاخه های سرمایه گذاری تلقی می گردد که برای سرمایه گذاران بین المللی جذابیت های خاص خود را دارد، چرا که در بعضی از کشورها مانند پرتغال و اسپانیا علاوه بر کسب سود در این زمینه شما و خانواده تان می توانید با خرید ملک به اقامت دائم اروپا نیز دست پیدا کنید. متاسفانه کشور انگلستان در این زمره قرار ندارد و اقامت انگلستان با خرید ملک به تنهایی امکان پذیر نمی باشد. لذا افرادی که از سایر روش های مهاجرتی مانند تحصیل، کار و یا سایر روش های سرمایه گذاری موفق به اخذ اقامت دائم این کشور شده اند می توانند برای سکونت و یا سرمایه گذاری اقدام به خرید در انگلستان نمایند. البته اتباع خارجی با خرید ملک و یا اقامت تحصیلی فرزندانشان در مدارس و کالج های معتبر انگلستان مشکلی در اخذ ویزا جهت رفت و آمد نخواهند داشت و ویزای توریستی بلند مدت انگلستان به آن ها تعلق می گیرد.

اقامت انگلستان با خرید ملک 1 اقامت انگلستان با خرید ملک

اقامت انگلستان با خرید ملک و استانداردهای سرمایه گذاری در انگلستان

قطعاً سرمایه گذاران فعال در عرصه بین الملل دو هدف را در امور سرمایه گذاری خود دنبال می کنند، یکی افزایش میزان سرمایه و دیگری امنیت آن. یکی از ابزارهایی که در این زمینه کاربردی است و به وسیله آن بتوان میزان امنیت سرمایه گذاری در کشورها بررسی نمود،‌ نرخ مصادره اموال (Expropriation Rate) می باشد. این شاخص بازه ای بین اعداد ۱ تا ۷ را شامل می شود. هر چه میزان نرخ مصادره اموال در کشوری به یک نزدیکتر باشد، امنیت سرمایه گذاری در آن کشور بالاتر است و می توان اطمینان داشت در صورتی که به هر دلیلی دولت دچار بی ثباتی اقتصادی و سیاسی شود، خطر مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی وجود ندارد و تمایزی بین اموال سرمایه گذاران داخلی و خارجی قائل نمی شود. به عنوان متقاضی اخذ اقامت انگلستان با خرید ملک،‌ همان طور که در نمودار زیر مشاهده می فرمایید این عدد در انگلستان برابر با یک است.

کنترل فساد انگلستان اقامت انگلستان با خرید ملک

اقامت انگلستان با خرید ملک و شاخص های سرمایه گذاری در انگلستان

آنچه که در برآورد وضعیت اقتصادی یک کشور کمک شایان توجهی خواهد داشت، بررسی شاخص های سرمایه گذاری در آن کشور است. شاخص هایی مانند نرخ رشد اقتصادی، نرخ تورم، نرخ بهره، میزان مالیات و نرخ بیکاری که با توجه به سیاست های اقتصادی و آمار جمع آوری شده در هر کشوری قابل بررسی و تحلیل می باشد. شاید در این بین برای متقاضیان اخذ اقامت انگلستان با خرید ملک بررسی نرخ مالیات از اهمیت بیشتری برخوردار باشد. در این راستا در نمودار زیر میزان مالیات بر درآمد شخصی در انگلستان تعلق می گیرد آورده شده است.

مالیات بر درامد شخصی انگلستان اقامت انگلستان با خرید ملک

اقامت انگلستان با خرید ملک و واجدین شرایط خرید ملک

اگر به دنبال اقامت انگلستان با خرید ملک هستید، لازم است بدانید به عنوان یک خارجی که اقامت انگلستان را ندارد اجازه خرید ملک در این کشور را دارید اما این امر منجر به دریافت اقامت نخواهد شد. البته شایان ذکر است افرادی که از طرق دیگر مهاجرتی مانند کار، تحصیل و یا سایر روش های سرمایه گذاری موفق به اخذ اقامت انگلستان شده اند شرایط بهتری برای خرید ملک خواهند داشت. به این دلیل که در بحث اعطای وام خرید مسکن به اتباع خارجی می توانید با اقامت در انگلستان، وام های بانکی با سود پایین تری دریافت نمایید. نکته دیگری که در شرایط خرید ملک انگلستان باید مورد توجه قرار گیرد سن افراد است. این کشور به افراد زیر ۱۸ سال اجازه خرید ملک نمی دهد. به صورت کلی در نظر داشته باشید اگر قصد سکونت در ملک خریداری شده را نداشته باشید در زمان فروش ملزم به پرداخت CGT  (Capital Gain Tax) خواهید بود.

در صورتی که خریدار به مدت ۹۰ روز قبل از فروش ملک در آن ساکن باشد از پرداخت مالیات بر سود حاصل از فروش ملک معاف می شود. مبلغ CGT بازه ای بین ۱۸٪ تا ۲۸٪ ارزش ملک را در بر می گیرد.  

اقامت انگلستان با خرید ملک و مراحل قانونی خرید ملک در انگلستان

برای پروسه خرید ملک در انگلستان می توان به طور متوسط مدت ۶ ماه را در نظر گرفت. در وهله اول شخص متقاضی اخذ اقامت انگلستان با خرید ملک باید بودجه مورد نیاز را تامین نمایید. به عنوان مثال، حداقل قیمت ملک در ارزان ترین قسمت ها برابر با ۱۵۰ هزار پوند است. در صورتی که نیاز به تامین بخشی از بودجه خود از طریق وام مسکن دارید نیز در این مرحله باید محاسبه گردد. پس از اینکه از طریق نماینده املاک، ملک مورد نظر خود را پیدا کردید طی یک سند مکتوب که نحوه پرداخت و مسئولیت های طرفین در آن مشخص شده است، تحت عنوان پیشنهاد خرید به وکیل خریدار و فروشنده ارسال می گردد. در صورتی که دو طرف با موارد درج شده در سند پیشنهاد خرید موافق باشند ارتباط بین وکلای طرفین آغاز می شود.
به این ترتیب که یک کپی از سند برای وکیل خریدار ارسال می شود و بررسی های تکمیلی انجام می شود. بعد از حصول توافقات خریدار باید ۱۰٪ از مبلغ ارزش ملک را به عنوان پیش پرداخت بپردازد. در زمان تکمیل خرید مابقی مبلغ نیز پرداخت می گردد و در اداره ثبت سند به نام خریدار ثبت می گردد.

اقامت انگلستان با خرید ملک و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در انگلستان

به عنوان متقاضی اخذ اقامت انگلستان با خرید ملک باید بدانید هزینه خرید و اجاره ملک در مناطق و شهرهای مختلف کشور انگلستان با هم متفاوت است. قیمت مسکن در انگلستان طی سالهای اخیر با رشد مواجه بوده است ولی مالیات های این کشور کمی تصمیم گیری را سخت می کند. قیمت خانه در انگلستان طی یک دهه گذشته ۵۴ درصد افزایش یافته است و این احتمال می رود که در سال ۲۰۲۰ نیز رشد ۳ درصدی را تجربه کند. بر اساس آخرین اطلاعات جمع آوری شده ارزش یک خانه معمولی در یکی از شهرهای بزرگ انگلیس از ابتدای سال ۲۰۱۰ تاکنون ۹۰۰۰۰ پوند معادل ۴.۴٪ در سال افزایش ارزش داشته است. تا قبل از سال ۲۰۱۶ قیمت خانه های لندن علی رغم شرایط دشوار بازار پایتخت طی چند سال گذشته با افزایش متوسط ۷۴ درصدی بیشترین سود را به خود اختصاص داده است.
به صورت کلی، متوسط هزینه یک خانه در یکی از شهرهای بزرگ انگلیس طی ۱۲ ماه گذشته ۳.۴ درصد افزایش داشته است. در شهر ادینبورگ رشد شدید ۵.۴ درصدی و بعد از آن در منچستر و لستر به ترتیب ۴.۷٪ و ۴.۵٪ رشد قیمتی به وجود آمده است. با توجه به اینکه انگلستان از کشورهای اروپایی است که با خرید ملک اقامت اعطا نمی کند، سرمایه گذاری در ملک با قصد عدم سکونت نیز سود زیادی در پی نخواهد داشت. به عنوان مثال، قیمت ملک در لندن که از گرانترین شهرهای انگلستان است به طور متوسط از ۴۸۲۰۰۰ پوند شروع می شود در حالیکه پایین ترین نرخ رشد قیمتی ملک نیز در این شهر است.
در جداول زیر به بررسی تغییر قیمتی ملک و هزینه اجاره در مناطق مختلف انگلستان پرداخته ایم.

شهر موقعیت متوسط قیمت ملک در سال ۲۰۰۹ متوسط قیمت ملک در سال ۲۰۱۹ درصد تغییر
London انگلیس ۳۴۸.۷۵۱ یورو ۸۴۸.۸۹۰ یورو ۱۴۳.۴٪
St Albans انگلیس ۲۷۹.۰۹۵ یورو ۵۱۶.۷۹۷ یورو ۸۵.۲٪
Monmouth shire ولز ۱۷۷.۴۵۲ یورو ۲۷۱.۴۶۹ یورو ۵۳.۰٪
Shetland Islands اسکاتلند ۹۹.۸۴۸ یورو ۱۶۰.۴۹۲ یورو ۶۰.۷٪
Mid Ulster ایرلند شمالی ۱۲۶.۹۵۷ یورو ۱۳۴.۸۹۵ یورو ۶.۳٪
متوسط هزینه اجاره ملک در انگلستان
منطقه/شهر هزینه در یک ماه
لندن ۱۶۱۵
جنوب شرقی انگلستان ۱۰۴۱
جنوب غربی انگلستان ۸۱۸
شمال غربی انگلستان ۷۱۲
میدلند غربی ۷۰۱
اسکاتلند ۶۷۰
ایرلند شمالی ۶۵۳

اقامت انگلستان با خرید ملک و وکیل امور ملک

همان طور که در عناوین قبلی نیز مطرح شد، مشورت با وکیل امور ملک در رده نخست اقدام برای خرید ملک در عرصه بین الملل قرار دارد. در امر سرمایه گذاری موضوعی که بسیار حائز اهمیت است حفظ سرمایه و سود حاصل از سرمایه گذاری می باشد. نقش وکیل امور ملک از آنجایی پر رنگ می شود که قوانین حقوقی و مالیاتی در هر کشور متفاوت است. وکیلی که با فرهنگ و زبان کشور مورد نظر آشنایی دارد و می تواند به راحتی با نمایندگان املاک در آن کشور ارتباط برقرار کند و با انتخاب منطقه ای مناسب که آینده اقتصادی خوبی را در بر دارد ریسک هر گونه خطا در فرآیند خرید ملک و سرمایه گذاری را کاهش می دهد. در این راستا موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) خدمات ارزنده ای ارائه می دهد که می توانید به راحتی از آن بهره مند شوید.

اقامت انگلستان با خرید ملک و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور

افرادی که قصد دریافت اقامت انگلستان با خرید ملک را دارند بایستی توجه داشته باشند خرید ملک در این کشور امری بسیار تخصصی و پیچیده از بعد حقوقی می باشد در صورتی که فرد از مشورت و راهنمایی های مشاورین و وکلا بین المللی بهره مند نگردد، امکان دارد از لحاظ حقوقی و مالی دچار مشکلات بسیاری گردد. به طور کلی وقتی شخصی قصد دریافت اقامت و تابعیت کشور ثالثی را دارد بررسی همه جانبه و دقیق شرایط اقتصادی، سیاسی، آموزشی و رفاهی اهمیت بسیار زیادی دارد. خرید ملک در انگلستان به عنوان یکی از زیر شاخه های سرمایه گذاری محسوب می شود که نه تنها منجر به اقامت دائم نمی گردد بلکه از حیث سرمایه گذاری نیز منفعتی به دنبال ندارد. بر همین اساس، تنها اگر قصد سکونت در این کشور را دارید نسبت به خرید ملک در انگلستان اقدام نمایید. موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) با پشتوانه دانش وکلای بین المللی و مشاورین مجرب خود با هدف ارائه بهترین مسیر مهاجرتی، راه روشنی را پیش روی شما ترسیم می نماید.

اقامت انگلستان با خرید ملک و توصیه های حقوقی

در نظر داشته باشید اقامت انگلستان با خرید ملک امکان پذیر نمی باشد و اگر قصد اخذ اقامت این کشور را دارید باید از روش های تحصیل، کاری و سایر روش های سرمایه گذاری اقدام نمایید. البته حتی خرید ملک به منظور سرمایه گذاری نیز در صورتیکه ساکن این کشور نیستید توصیه نمی گردد، چرا که مالیات پرداختی در زمان فروش ملک نیز مبلغ بالایی را شامل می شود. اگر چه هزینه خرید ملک در انگلستان هزینه بالایی دارد ولی منافع حاصل از آن در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی مانند اسپانیا و پرتغال مقرون به صرفه نمی باشد. مشاوره و اقدام از طریق وکیل مسلط به قوانین بین الملل را فراموش نکنید. وکیل بین المللی که علاوه بر قوانین حقوقی بر نظام مالیاتی و اقتصادی کشورها نیز اشراف داشته باشد و با بررسی دقیق آثار اقامتی و سرمایه گذاری در هر یک از کشورها در نهایت بهترین راه را به شما نشان دهد. این مقاله توسط همکاران موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) گردآوری و تدوین شده است و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع و غیر مجاز است.

اقامت انگلستان با خرید ملک 2 اقامت انگلستان با خرید ملک

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید وکیل مهاجرت خود باشید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
اقامت انگلستان با خرید ملک و سخن پایانی

اقامت انگلستان با خرید ملک و روش های اخذ اقامت و تابعیت انگلستان از راه سرمایه گذاری را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم. همانطور که آورده شد اتباع خارجی نیز می توانند در کشور انگلستان از طریق خرید ملک سرمایه گذاری نمایند ولی نکته حائز اهمیت اخذ اقامت انگلستان با خرید ملک است که میسر نمی باشد. بر همین اساس، متقاضیان اخذ اقامت انگلستان باید از طرق تحصیلی، کاری و سایر روش های سرمایه گذاری اقدام نمایند. در نظر داشته باشید فرآیند خرید ملک در سایر کشورها نیازمند تسلط به قوانین بین الملل و نظام مالیاتی حاکم بر آن کشور است. لذا توصیه ما بر این است الزاماً پس از مشاوره با وکیل امور ملک قدم در این راه بگذارید. در این زمینه قطعاً مشاوره با وکلای توانمند و مشاورین کارآزموده موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تاثیر به سزایی در تصمیم گیری صحیح شما خواهد داشت. این مشاوره برای شما رایگان خواهد بود. چنانچه ابهامی در اخذ اقامت انگلستان با خرید ملک دارید می توانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه های سایت مطرح و پاسخ مشاورین ما را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 پاسخ
 1. امیر حیدرزاده گفته:

  درود بر ما
  بنده در حال اتمام دوره کارشناسی ارشد عمران در انگلستان هستم. در حد 100000 پوند سرمایه برای خرید ملک دارم. آیا با شرایط بنده میشه از طریق خرید ملک اخذ اقامت کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. خیر. انگلیس با خرید ملک اقامت نمی دهد. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاع از راه های جایگزین با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. محمدرضا گفته:

  با سلام من محمدرضا هستم ۲۵ سالمه مجرد هستم و میخواستم بپرسم از شما از طریق خرید ملک اقامت به من میدن

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب
   باید میزان سرمایه تان را برای خرید ملک بفرمایید و با خرید ملک اقامت داده نمیشود .

   پاسخ
 3. اريا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد من ميخواستم از همين راه اقدام كنم و كلا از همين راه مهاجرت كنم انگلستان راهنمايي هاي بيشتري ميخوام راجع به اين كه از كجا بايد شروع كرد و اينكه حد اقل سرمايه چه مقدار بايد باشه ؟يا اينكه من تو انگليس فاميل دارم ميشه از طريق ايشون زودتر كارهارو پيش برد ؟

  پاسخ
  • MJ Support گفته:

   با سلام
   بهتر است در نظر داشته باشید که خرید ملک دارای شرایط خاصی که باید حتما برای شما شرح داده شود . بهتر است در ارتباط با شرایط کامل با شماره 49196000 تماس و دفتر وین اتریش را انتخاب نمایید تا بتوانیم شرایط را دقیقا برای شما شرح دهیم . با تشکر

   پاسخ
 4. پری گفته:

  سلام
  ممنون
  اما در تمام مباحث بهتر هست متوسط هزینه را اعلام کنین
  قیمت ملک حدودا چند هست
  هزینه کلی با حق الوکاله چند میشه

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. هزینه خرید ملک بسته به نوع ملک، متراژ و محل آن (داخل یا خارج شهر بودن ملک و شهری که ملک در آن واقع شده است) متفاوت است. برای بررسی هزینه ها در بخش قیمت ملک و حق الوکاله ها می توانید با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
Rating: 5