اقامت انگلستان از طریق خرید ملک

اقامت انگلستان از طریق خرید ملک

اقامت انگلستان از طریق خرید ملک برای مهاجرت به انگلستان 2018 و پس از گرفتن وکیل مهاجرت به چه صورت انجام میشود ؟ مراحل خرید ملک در انگلستان و یا سرمایه گذاری در انگلستان و یا تمکن مالی در انگلستان و یا ثبت شرکت در انگلستان و در نهایت اخذ اقامت انگلستان کدام است؟ آیا با خرید ملک در انگلستان میتوان به اقامت دائم این کشور دست پیدا کرد؟ آیا راههای خرید ملک در کشور انگلستان را میدانید؟ تفاوت اجاره ی ملک و خرید ملک در انگلستان چیست ؟ تفاوت خرید ملک در انگلستان با دیگر کشورهای اروپایی در چیست؟ آیا دانشجویان نیز شرایط امکان خرید ملک در انگلستان را دارا هستند؟

مقاله مذکور به کمک همکاران  موسسه ی حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ایی اتریش مهیا شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر  در زمینه خرید ملک در انگلستان می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را کسب نمائید .

video اقامت انگلستان از طریق خرید ملک

لازم بذکر است یکی از بزرگترین سرمایه گذاری ها در انگلستان،خرید ملک می باشد ، لذا این نکته بسیار حائز اهمیت است که افراد قبل از هرگونه اقدام به تمامی هزینه ها آگاهی داشته باشند. علاوه بر تمامی موارد مذکور در فوق شما قادر به افزایش توانایی و سود خود در آینده نیز خواهید بود.

مراحل خرید ملک در انگلستان

1-استفاده نمودن  از یک نماینده یا عامل (Using an Agent)

عامل املاک و مستغلات این اجازه را دارد که به نمایندگی از فروشنده، خریدار یا در واقع برای هر دو طرف اقدام کند اما کمیسیون و پورسانت خود را از فروشنده اخذ خواهد نمود.

2-ارائه پیشنهاد یا ایجاب (Making an Offer)

سیستم خرید انگلستان این امکان را ایجاد می کند قبل از این که روی قیمت فروش توافقی صورت بگیرد بتوان معامله ی پایاپای (bartering) خوبی انجام داد و این در سایه ی شرایط فعلی بازار بیشتر بروز می نماید  روش متداول این است که  معامله را با قیمت کمتری پیشنهاد داده و سپس به عهده ی عامل املاک بگذارید تا با فروشنده از طرف شما وارد مذاکره شود.

 

3-سپرده ها (Deposits)

سپرده ها همیشه مورد نیاز شما نیستند مخصوصا اگر یک وام مسکن ۱۰۰٪ برای املاک توافق شده باشد، که در بیشتر موارد نیز چنین میباشد. با این حال، وام دهندگان اغلب نرخ بهره ای کمی بالاتر را برای امتیاز قرار می دهند . یک سپرده ی حداقل ۱۰ ٪ از ارزش ملک این اطمینان را به ما می دهد که لزومی به پرداخت هزینه ی غرامت وام مسکن (Mortgage Indemnity Fee) ندارید .

4-مشخص نمودن وکیل (Appointing a Solicitor)

برای حصول اطمینان بیشتر از اینکه تمام کارهای حقوقی به صورت حرفه ای انجام می شود  ، یک وکیل نقل و انتقال تعیین کنید. هنگامی که قیمت مورد توافق تعیین شد، وکلاء فروشنده و خریدار برای اجرایی نمودن معامله وارد عمل خواهند شد.

5-تحقیق و جست و جو  (Survey)

انجام تحقیقات ساختاری ای قبل از خرید متداول می باشد. البته عمق تحقیق و تفحص شما بستگی به سن و نوع ملکی دارد که تمایل به خرید آن را دارید . این وظیفه ی شما به عنوان خریدار است تا اطمینان حاصل نمایید که ساختمان بنایی سالم دارد و فروشنده هیچ تعهد قانونی ای برای ابراز مشکلات آن ندارد. گاهی مواقع بر مبنای این تحقیقات شما لازم به تغییر قیمت توافقی اولیه خواهید داشت.

وقتی این ارزیابی به پایان رسید، و زمانیکه تایید دریافت وام مسکن را داشتید می توانید پروسه ی خرید را ادامه دهید.

6- وام های مسکن (Mortgages)

طیف وسیعی از خدمات وام مسکن در بریتانیا موجود است و معمول است که یک “توافقنامه درباره ی اصول” به صورت نوشته برای ارزیابی و بررسی توانایی شما در پرداخت وام آماده گردد.

امروزه بسیاری از سرمایه گذاران، به ویژه زوج های جوان، به دلیل حرکت صعودی قیمت ها، تلاش می کنند که گام های اولیه ی خود را بر روی نردبان خرید ملک بردارند.

چگونگی شرایط و قوانین خرید ملک در انگلستان

اگر شما برای خرید کردن اولین بار است که  اقدام می نمایید، باید آگاه باشید که بسیاری از وام دهندگان سپرده ای به مدت 5 تا 10 سال را از افراد تقاضا میکنند. هنگامی که میزان و یا نرخ وام شما بیشتر باشد میزان -بهره دریافتی نیز بیشتر خواهد بود.

بسیاری از وام دهندگان بر اساس میزان درآمد افراد می باشد که  وام را به آنان اعطا می کنند. آنها به طور معمول درآمد افراد را در ابتدا مورد ارزیابی قرار می دهند و میزان مخارج آنان را به صورت منظم بررسی می نمایند.

 

این بسیار مهم است که شخص وام دهنده از موارد ریز و جزئیات درآمد و مخارج وام گیرنده بخصوص هنگامی که صحبت از وام مسکن به پیش می آِید آگاهی داشته باشند. به خاطر داشته باشید که فرد وام گیرنده الزامی است که بودجه ای را برای خرید ملک در انگلستان ، مراحلی که باید توسط مدیر صورت پذیرد، هزینه وکیل و تمبر در نظر بگیرد.

وب سایت FSA دامنه ی وسیعی از اطلاعات در خصوص استطاعت، هزینه های ماهانه و چگونگی دریافت  وام مسکن در اختیار افراد قرار خواهد داد.

استفاده از ماشین حساب بودجه با استفاده از FSA Moneymadeclear

خرید ملک در انگلستان

هزینه های نقشه برداری

به یاد داشته باشید که جهت جستجو موارد اصلی توسط وام دهنده ، شما به پرداخت هزینه نیازمند هستید این درحالیست که این نرخ به فرد وام دهنده و بهای  اموال ارتباط خواهد داشت، نرخی که معمولاشامل چندین هزار پوند خواهد شد. جهت بررسی وضعیت اموال ، شما به بررسی جزئیات بیشتر و مقایسه نقل قول ها نیازمند خواهید بود.

 

بررسی و مقایسه عملکرد نقشه برداران در منطقه

تمبر مالیاتی

اگر قیمت خرید ملک در انگلستان بیش از 175000 پوند باشد ؛ شما باید هزینه تمبر را یک تا چهار درصد و به ارزش اموال  پرداخت کنید. با همه ی این اوصاف اگر ملک مورد نظر در منطقه تعیین شده باشد شما باید  هرگونه هزینه تمبر مالیاتی را پرداخت کنید. باید بدانید در خصوص برخی از ساخت و سازهای جدید که فرد توسعه دهنده ، مسئولیت پرداخت هزینه تمبر مالیاتی را بر عهده خواهد داشت.

بیمه عمر / حفاظت از ملک

شما باید توجه داشته باشید به در نظر گرفتن سیاست های تضمینی زندگی نظیر: بیمه مدت دار و یا سیاست حفاظت از مسکن خواهید بود. به طور متداول پرداخت های ماهانه نسبتا پایین می باشد و اگر فردی قبل از پرداخت بازپرداخت وام فوت کند، بیمه متحمل پرداخت این هزینه می باشد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ملکی مشورت کنید چرا که آنها شما را در این جهت یاری می کنند.

علاوه بر موارد بیان شده در فوق شما قادر به بیمه کردن خود در زمان هایی که بیمار می باشید و یا قادر به کار کردن نیستید، خواهید بود، اما این نوع بیمه کمی گران خواهد بود.

ساختمان و بیمه

پس از اینکه شما قراردادهایی را برای ملک مورد نظر امضاء کردید، مسئولیت بیمه کردن آن را به عهده خواهید داشت. ممکن است فرد وام دهنده شما در خصوص بیمه کردن ساختمان وادار نماید. در بسیاری از موارد فرد وام دهنده اصرار بسیاری در خصوص بیمه کردن به صورت کامل خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه کردن در Financial Services Authority (FSA) مراجعه نمائید .

مالیات شورا ، تسهیلات و دیگر هزینه های معمول

پیشنهاد می شود که در این راستا مبحث زمان را فراموش نکنید، چرا که بازپرداخت وام شما بایستی در زمان مشخص شده صورت گیرد.

علاوه بر این شما قادر به استفاده از بودجه FSA برای پرداخت هزینه های ماهیانه خواهید بود. همچنین آنان اطلاعات دیگری در خصوص خرید ملک در انگلستان در اختیار شما قرار خواهند داد.

به یاد داشته باشید که Moneymadeclear calculator بهترین گزینه  برای پرداخت بودجه ماهیانه خواهد بود.

در صورتی که شما نیاز به اطلاعاتی مضاعف بر این مقاله داشتید می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و ارتباط داشته باشید و در خصوص مهاجرت به انگلستان و مراحل خرید ملک در انگلستان و یا سرمایه گذاری در انگلستان و یا تمکن مالی در انگلستان و یا ثبت شرکت در انگلستان و در نهایت اخذ اقامت انگلستان مشاوره رایگان اخذ نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 پاسخ
 1. سعید عبدی گفته:

  سلام و درود
  ضمن تشکر لطفا جهت مهاجرت به کشور انگلیس از جمله هزینه زندگی و درآمد و نحوه تحصیل فرزندم ، مشاوره و راهنمایی میخوام. موسسه شما در سایر کشورهای اروپا چگونگی اقامت دایمی را اطلاع رسانی نمایند و جهت شروع کاراز کجا و به چه صورتی باید اقدام نمود. مهاجرت فقط از طریق قانونی./ با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار پاسخ به سوال شما امری تخصصی بوده و نیاز به مشاوره و تحلیل دارد .
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ