اسکیل ورکر کانادا و استرالیا

اسکیل ورکر کانادا و استرالیا بعنوان راهی جهت اخذ اقامت کانادا و استرالیا و همچنین مهاجرت به کانادا و استرالیا بزرگ همواره طرفداران زیادی داشته است.بسیاری ازشما عزیزان دراین باب سوالاتی داشتید  بطور مثال شرایط اسکیل ورکر کانادا و استرالیا چگونه است  و چطور بفهمیم برای اسکیل ورکر کانادا و استرالیا واجد شرایط هستیم یا نه. لذا بر ان شدیم تا در این مقاله موضوع اسکیل ورکر کانادا و استرالیا را برای شما عزیزان بررسی کنیم. در این باب فایل تصویری و صوتی استاد ملک پور(دانشجوی دکترا حقوق در دانشگاه ملی وین ) هم به بررسی اسکیل ورکر کانادا و استرالیا می پردازد که اکیدا توصیه می گردد این فایل هارا ملاحظه نمایید.

فایل تصویری استاد ملک پور درباب اسکیل ورکر کانادا و استرالیا

video اسکیل ورکر کانادا و استرالیا

فایل صوتی استاد ملک پور درباب اسکیل ورکر کانادا و استرالیا

audio اسکیل ورکر کانادا و استرالیا

مهاجرت به کانادا و استرالیا از طرق مختلفی نظیر  سرمایه گذاری-تحصیلات و جاب افر امکان پذیر است. اما روشی که با سرمایه کمتری امکان پذیر است اکسپرس اینتری می باشد. درروش اکسپرس اینتری فرد باید مجموعه ای از امتیازات را بدست اورد تا برای این روش واجدشرایط شود و اسکیل ورکر کانادا و استرالیا را دریافت نماید.

فاکتورهای اساسی در اخذ اقامت اسکیل ورکر کانادا و استرالیا

برای اکسپرس اینتری در این کشورها چندین فاکتوربرای فرد درنظرگرفته شده است تا واجد شرایط باشند که عبارتند از:

-سن فرد زیر 40 سال باشد.

-نمره زبان خوب داشته باشد (مدرک ایتلتس)

-مدرک تحصیلی بالاتراز لیسانس

-سابقه کارمرتبط با رشته تحصیلی

این موارد ازعوامل مهم در روش ذکرشده می باشد اما روش سیستم اکسپرس اینتری دارای عوامل دیگری مانند عوامل انسانی –تحصیلات وغیره نیز می باشد که تمامی جدول های امتیازات با ترجمه از سایت های اصلی برروی سایت های موسسه ملک پور قرار دارند تا شماعزیزان برای اگاهی و احتساب امتیازات خود به ان ها مراجعه بفرمایید.

هزینه ها ی دریافت اقامت اسکیل ورکر کانادا واسترالیا

دوستان عزیز متاسفانه هیچ روشی وجود ندارد که بدون هزینه بتوان اقامت کشوری را اخذنمود . در روش اقامت کاری نیز باید مقداری سرمایه داشته باشید تا بتوانید هزینه های رفتن و چندماه اول اقامت خودرا تامین نمایید.

روند اخذ ویزای اسکیل ورکر کانادا و استرالیا از روش اکسپرس اینتری

فرددرروش اکسپرس اینتری برای اخذ اقامت کاری کانادا و استرالیا درابتدا به یکسری امتیازات اولیه نیازداردتا وارد استخر شود استخر یک اصطلاح مجازی به معنای صف است که تمام افراد وقتی امتیازات لازم را بدست می اورند وارد ان می شوند و دولت ها براساس امتیازات بالاتر افراد را پذیرش می کنند. برای مثال بین 2 نفر که از 1200 مجموع امتیاز به ترتیب 800 و 700 امتیاز کسب کرده اند فردی د که 800 امتیازیست انتخاب خواهد شد و درصورتیکه دونفر هم امتیاز باشند اولویت با کسی است که ز.ودتر اقدام نموده است و درخواست خودرا ثبت کرده است.

مزیت اسکیل ورکر کانادا از طریق اکسپرس اینتری

مزیت مهمی که کشورکانادا دارد اینست که درهمان بدو ورود به خاک کانادا به فرد یک اقامت 5 ساله داده می شود که پس از 5 سال فرد می تواند برای اخذ پاسپورت کانادا اقدام نماید.همچنین دراین روش به فرد اجازه کار فول تایم داده می شود همچنین شرکت در یکسری کلاس ها در بدور ورود هم برای فرد امکان پذیر است که به ازای شرکت دراین کلاس ها هرروز به فرد 50 دلار می دهند. همچنین به فرد کمک می کنند تا بتواند کارمناسبی بیابد.

نکات مهم در باب اسکیل ورکر کانادا و استرالیا و خروج از استخر

همانطور که برای اقامت کاری کانادا و استرالیا در ابتدا برای ورورد به استخر فرد نیازمند یکسری امتیازات می باشد برای خروج از استخر نیز نیازمند امتیازاتی نظیر جاب آفرخواهد بود. برای اگاهی از سیستم امتیازبندی اکسپرس اینتری می توانید با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ سرچ کنید تا از اطلاعات موثق ارائه شده توسط تیم ما استفاده نمایید چرا که بعضی اوقات برخی سودجویان با تغییر جملات سایت ما سبب انتقال مطالب غلط به مردم می شوند زیرا تخصص و دانش کافی در این زمینه را ندارند..

ویدئوهای اموزشی در باب اقدام برای اسکیل ورکر کانادا و استرالیا

اقای ملک پور مدیریت محترم موسسه ملک پور تعدادی ویدئوهای اموزشی کامل درباب نحوه اقدام جهت اسکیل ورکر کانادا و استرالیا و دیگر کشورها تدریس کرده اند که در ان ها تمامی راه ها برای اقدام و نحوه اماده سازی سی وی و رزومه و هرمدرک موردنیازی را شرح داده اند. لذا عزیزانی که مایلند خودشان برای اقامت کاری کانادا و استرالیا اقدام نمایند می توانند با تماشای  این ویدئوهادر واقع مشاور خود در باب اقامت کاری کانادا و استرالیا و دیگر کشورها باشند.

همچنین ویدئو بی نظیر راهنمای عملی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت نیزکه حاصل 15 سال تجربه ماست توسط تیم موسسه و با تدریس اقای ملک پورنیز عرضه شده است که کسانی که تمایل دارند در انتخاب مسیر مهاجرت مستقل عمل نمایند و مشاور خودباشند می توانند ازاین ویدئوبهره جویند.

اسکیل ورکر کانادا و استرالیا تخصص ماست و ما تمامی اطلاعات کامل و دقیق را ازمنابع اصلی ترجمه نموده و برروی وبسایت های ملک پور برای شما بصورت کاملا رایگان قرار داده ایم . بهتراست برای جلوگیری از اطلاعات غلط حتما کلیدواژه ملک پور را درانتهای عنوان خود سرچ نمایید.لذا شما می توانید در سایت های ما مکانیزم اسکیل ورکر کانادا و استرالیا و فایل های تصویری و صوتی اقای ملک پورکه با دقت زیاد به همین موضوع پرداخته است را ملاحظه بفرمایید. برای اگاهی ازاینکه کدام سیستم جهت اسکیل ورکر کانادا و استرالیا و کدام کشور برای شرایط شما مناسب تراست یا برای خروج از استخر به تقویت چه امتیازهایی نیاز دارید می توانید از این مطالب استفاده کنید. دوستان عزیز توجه بفرمایید پروسه مهاجرت به کانادا و مهاجرت به استرالیا و هرکشور دیگری نیاز به انگیزه قوی و پشتکاردارد چراکه مانند هرراهی سختی های خودش را دارد اما مانند همیشه در کنارشماییم و مفختریم که همراه شما شویم. جهت اخذ مشاوره بیشتر درباب اسکیل ورکر کانادا و استرالیا می توانید با موسسه حقوقی ملک پور (همکار موسسه mie اتریش) تماس حاصل نمایید..

.اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

 

 

Rating: 5
13 پاسخ
 1. سعیده اقبال گفته:

  سلام هزینه مهاجرت اسکیل ورکر از صفر تا صد چقدر هست که طی مدت نه ماه تا دوسال باید پرداخت کنیم

  Rating: 5
  پاسخ
 2. دیبا گفته:

  باسلام
  این شرایطی که در خصوص اسکیل ورکر از طریق اکسپرس اینتری حداقل هزینه چقدر هست؟و این روش فقط برای کانادا و استرالیاست برای دانمارک هم میشه ؟؟ ایا بجای مدرک ایلتس با مدرک pte هم میشه چون ایلتس خیلی زمان بره و طولانی هست؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 3. کامران وزیری گفته:

  سلام
  من کارشناسی ارشد دریانوردی_حمل و نقل دریایی دارم و سن۳۳سال ،و ۶ سال سابقه کار ، مدرک زبان ندارم در ضمن زبان انگلیسی معمولیم ،
  باید چکار کنم برای اسکیل ورکر و اقامت کانادا یا استرالیا با کمترین هزینه.
  لطفا راهنمایی کنید. ممنون
  کامران وزیری متولد کازرون _ استان فارس
  شماره موبایل: 09172587646

  پاسخ
  • M.N گفته:

   باسلام دوست گرامی موسسه حقوقی ملک پور در باب اکثر کشورها در اکثر زمینه ها (جز پناهندگی) خدمات ارائه می دهد.
   همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند.

   همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. شیوا گفته:

  سلام وقت بخیر. ایا کروی پروازی هم جز شرایط ایکیل ورکر‌هستند ؟ من ۴ سال سابقه کار‌‌در‌پوزیشن flight attendant هستم و‌سن ۲۶ سال . ا

  پاسخ
 5. dariusharal1360 گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز مطالب شما در مورد اسکیل ورکر بسیار جالب و عالی بود ولی جواب کلی به سوالات بود مثلا من یک راننده پایه یک هستم که سابقه کار چند ساله با اتوبوس و تریلی را دارم ایا بنده میتوانم از ایران برای خودم کارفرما در کانادا پیدا کنم یا نه,اصلا چطور میتونم وارد کار تو کانادا یا کشورهای اروپایی بشوم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

  پاسخ
 6. Amir baghi گفته:

  سلام. ۵۹ساله و بازنشسته دانشگاه تهران هستم single.میخواستم ازتون مشاوره بگیرم به چه نحوی با سرمایه 30000دلارمیتوانم به کانادا یااسترالیا مهاجرت کنم.اگربه ناچار تقاضای ویزای مولتیپل کنم قطعی قبول میشم؟

  پاسخ
 7. رضا وحیدی سراجی گفته:

  من دارای مدرک دیپلم هستم.برای کار میخوام برم.شش سال هم هست اسانسور کار میکنم.ولی کار دکوراسیون داخلی هم استاد هستم مثلا لمینت دیوار کوب قرنیز.سرمایه هم ان چنان ندارم.بمن گفتن برا کار میبرن ولی من نمیدونم باید از کجا شروع کنم برا جذب نیرو از طرف کاریابی های استرالیا.ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.