اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاههای اروپا

اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاههای اروپا و شرایط ۲۰۱۸ اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاههای اروپا یکی از دغدغه های متقاضیان تحصیل در این رشته ها میباشد ، اینکه کدام کشور مناسب تر است و بطور مثال شرایط تحصیل دندانپزشکی در آلمان بهتر است که اخذ پذیرش دندانپزشکی آلمان را انجام دهند یا  تحصیل پزشکی در اتریش که اخذ پذیرش رشته پزشکی در اتریش را اقدام نمایند ؟ یا اینکه آیا امکان تحصیل پزشکی در آلمان به زبان انگلیسی هم وجود دارد یا خیر؟ و شرایط تحصیل داروسازی در آلمان چیست؟ شرایط تخصص دندانپزشکی در آلمان چگونه است ؟ و بهترین کشور برای تحصیل در رشته دندانپزشکی کجاست؟ و یا اینکه برای تحصیل تخصص دندانپزشکی در اتریش واجد شرایط هستند یا خیر ، و شرایط هر کشوری را با شرایط تحصیل در رشته ی پزشکی در ایران مقایسه مینمایند ،  آیا به دنبال اخذ پذیرش پزشکی و دندان پزشکی از دانشگاه های اروپا می باشید ؟ مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاههای اروپا را نمی دانید ؟ چه اقدامی باید برای اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاههای اروپا باید فراهم شود ؟ اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاههای اروپا  بدون آزمون ممکن است ؟ دوره هایی که افراد باید پیش از اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاههای اروپا سپری نمایند ؟

اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاههای اروپا ، همچون اخذ پذیرش دندانپزشکی و پزشکی کشور چک و شرایط اخذ پذیرش از  آلمان و اتریش و انگلیس و …. در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد ، لذا پیشنهاد میگردد قبل از هر اقدامی با ما مشورت کنید.

چنان چه می خواهید اطلاعات مناسبی برای اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی در اروپا از پایه یا در مقطع تخصص اخذ نمایید . در این صفحه با بهره گیری از موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور  مطالب بسیار مفیدی خواهید یافت.

چنانچه تمایل دارید جهت ادامه تحصیل  وارد رشته پزشکی و دندانپزشکی شده و پذیرش دانشگاه های اروپایی در رشته پزشکی و دندانپزشکی را بدست آورید باید پیش از هر اقدامی بدانید که شرایط پذیرش از اروپا ،آمریکا و آسیا متفاوت است.

ما به تفکیک پذیرش از این دانشگاه ها را بیان نمودیم.

 پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از انگلستان

چنانچه تمایل دارید در اروپا رشته پزشکی و دندانپزشکی را مطالعه کنید دانشگاه های انگلستان از برترین رتبه پزشکی برخوردار هستند. جهت اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی (دکترای حرفه ای ) در انگلستان و تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان شما باید از دو راه عمل کنید.

۱- گذرندان دو سال A Level

در این روش شما بایستی دوسال در مقطع A Level  درس خوانده و بعد وارد رشته پزشکی و دندانپزشکی شوید. البته در پایان دوره A Level   که دوره ای شبیه دوره پیش دانشگاهی درایران است نمرات بالا به عنوان پیش نیاز محسوب می شود فرد متقاضی پزشکی بهتر است که در بیمارستانها در کنار پزشکان و اطبا به عنوان داوطلب کار کند و در نهایت توصیه نامه از ایشان دریافت کند. چنانچه مایلید در مورد این دوره و روشهای ورود ازاین طریق اطلاعات بیشتر کسب نمایی، بهتر است با مشاورین یا وکلای ما در موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و ابتدا مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.

۲- پذیرش پزشکی و دندانپزشکی و تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان از طریق دوره های یک ساله اخذ پذیرش Foundation پزشکی درانگلستان و ویزای تحصیلی

در این طریق، شخص به طور سریع تر دوره را مطالعه نموده و ظرف یکسال آن را پشت سر می گذارد. این دوره کلا فشرده تر است و معمولا کالج با دانشگاه های پزشکی انگلیس ، ایرلند و سایر کشورها طرف قرارداد است و دانشجو در صورت اخذ نمرات مفید، وارد پزشکی می شود و در نهایت کارت نظام پزشکی انگلیس را پس از اتمام تحصیلات دریافت می دارد و می تواند پس از فارغ التحصیلی در انگلیس، مشغول به کار شود.

چنانچه مایلید در مورد اخذ پذیرش پزشکی از این طریق اطلاعات بیشتر اخذ نمایید، با مشاورین ما در موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور  مشاوره نمایید. مشاوره تلفنی ما رایگان است. مدرک پزشکی انگلستان مورد تأیید وزارت بهداشت و درمان ایران و اکثر کشورهای جهان است وهیچ پیش شرطی ندارد.

اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاههای اروپا ، همچون اخذ پذیرش دندانپزشکی و پزشکی کشور چک و شرایط اخذ پذیرش از  آلمان و اتریش و انگلیس و …. در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد ، لذا پیشنهاد میگردد قبل از هر اقدامی با ما مشورت کنید.

 

9877 اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاههای اروپا

فایل صوتی آقای ملک پور در باب پزشکی دندان در آلمان

audio اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاههای اروپا

روش بعدی اخذ پذیرش پزشکی در اروپا تحصیل پزشکی در دانشگاه های عضو اتحادیه شنگن است.

الف) پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های آلمان

یکی از کشورهای عضو شنگن که بسیار محل مناسبی جهت اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی است کشور آلمان است که این کشور از نظر رتبه دانشگاهی نیز صاحب نام و مشهور است . لیکن پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های آلمان برای رشته پزشکی و دندانپزشکی مستلزم مقدماتی است از جمله داشتن مدرک زبان آلمانی، گذراندن علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی و اموری نظیر آن که امر را با سختی در بعضی موارد مواجه می نماید  .

ما در مورد پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از آلمان به شما توصیه می کنیم قبلا با مشاورین یا وکلای موسسه مشاوره ای ام آی ای و موسسه حقوقی ملک پور  مشورت کنید . شایان ذکر است که پذیرش پزشکی و دندانپزشکی در مقطع تخصص در آلمان متفاوت است وما این موضوع را درقسمت پذیرش برای پزشکان به تفصیل توضیح دادیم.

ب) اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه های اتریش (پذیرش پزشکی و دندانپزشکی وین- تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در وین یا اتریش)

دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی اتریش جهت پذیرش دانشجو شرایط بسیار خاصی دارد. دانشجو باید در ایران در کنکور پزشکی و دندانپزشکی قبول شده باشد یا معدل بالایی داشته باشد تا بتواند از دانشگاه های معتبر اتریش با ارائه آزمون مربوطه اخذ پذیرش نماید. اساسا پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های اتریش با همه رشته های دیگر در اتریش متفاوت است.

پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های اتریش مستلزم شرایط بسیار مناسب دانشجو است. البته این شرایط شامل حال کسانی نیست که در حال حاضر پزشک یا دندانپزشک هستند. کسانیکه پزشک یا دندانپزشک هستند به راحتی می توانند در مقطع PHD  تحصیل کنند لذا اساسا شرایط ایشان راحت تر و آسانتر است که در بخش مخصوص پزشکان و دندانپزشکان به تفصیل دراین باره بحث نمودیم.

چنانچه شما مایلید راجع به اخذ پذیرش از دانشگاه های وین یا اتریش اطلاعات بیشتری کسب کنید با مشاورین حقوقی ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند . خاطر نشان می کنیم که بهترین راه ورود به دانشگاه های اتریش دررشته پزشکی و دندانپزشکی اخذ پذیرش از دانشگاه های دیگر اروپاست که راحت تر پذیرش می کنند و سپس بعد از چند ترم به دانشگاه وین (اتریش) منتقل شوید مدرک دانشگاه وین کاملا مورد تأیید وزارت بهداشت می باشد و هیچ پیش شرطی ندارند.

ج) اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های مجارستان (پذیرش و تحصیلی پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های مجارستان)

اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های مجارستان بی تردید امری آسانتر از اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از آلمان و اتریش است هر چند مدرک پزشکی انگلستان، آلمان، و اتریش از مدرک پزشکی مجارستان معتبرتر است. مدرک دانشگاه های مجارستان در رشته پزشکی، دندانپزشکی ، داروسازی و امثالهم، با پیش شرط و بصورت مشروط در ایران معادل می شود. اشخاص بایستی در ایران دوباره دوره تکمیلی بگذرانند و امتحاناتی را پشت سر بگذرانند تا بتوانند کارت نظام پزشکی ایران را اخذ کنند.

برای ورود به دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی مجارستان و تحصیل پزشکی در مجارستان شما نیازی به مدرک زبان انگلیسی نخواهید داشت . فقط باید بتوانید کامل ارتباط گرفته و در حد شروع ترم های تحصیلی انتخابی باشید .

سالانه عده زیادی دانشجو در دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی انگلستان ، اتریش ، آلمان و مجارستان تقاضای پذیرش می کنند و تنها اشخاصی واجد شرایط هستند پذیرش می گردند.

موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور  با توجه به ارتباط قوی و شناخت کاملی که نسبت به اوضاع در اروپا دارد می تواند این مسیر را روشن نموده و بهترین نوع مشاوره را جهت شما عزیزان برقرار نماید.

د) اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های جمهوری چک (وکیل برای پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های چک)

دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی جمهوری چک نظیر دانشگاه های مجارستان مورد تأیید مشروط وزارت بهداشت می باشد. شرایط امنیت در خصوص زندگی در جمهوری چک به حد و کمال امنیت در اتریش و آلمان نمی باشد هرچند دانشگاه پزشکی چک دانشگاه بی اعتبار نیست و اخیرا دانشجویانی جهت تحصیلی در دانشگاه کشور چک درخواست نموده و اقدام می کنند.چنانچه به اطلاعات تفصیلی در این باب نیاز دارید با وکلا یا مشاورین  موسسه حقوقی ملک پور  تماس حاصل بفرمایید.

ما قطعا توصیه می کنیم در کشورهایی درس پزشکی بخوانید که از نظر مدرک بالاترین رتبه را دارند و امکان تحصیل و کار بعد از این دوره پزشکی عمومی را هم دارا باشند.

ه)اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های آمریکا (تحصیلی در آمریکا وکیل برای اخذ پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه آمریکا)

آمریکا و اخذ پذیرش تحصیلی پزشکی و دندانپزشکی در این کشور از موضوعات مورد علاقه بسیاری از دانشجویان است زیرا دانشجویان رشته های مختلف به این کشور به عنوان یک کشور علمی با مدارکی با رتبه بالا نگاه می کنند.

مدرک پزشکی و دندانپزشکی در آمریکا مورد تأیید وزارت بهداشت ایران است و در اکثرکشورهای دنیا این مدرک بدون قید و شرط مورد تأیید است. دوره پزشکی در آمریکا ۷ ساله است شخص باید ۴سال علوم پایه بخواند و بعد وارد دوره کارورزی و رزیدنتی شود. نکته حایز اهمیت این که اخذ ویزای تحصیلی برای علوم پایه از سفارت آمریکا کاری آسان نیست. باز هم یادآوری می کنیم این شامل کسانی نیست که پزشک هستند. و برای پزشکان اخذ ویزا خیلی آسان تر و راحت تر است. در مورد کسانی که پزشک می باشند و قصد دارند در آمریکا مشغول کار شوند مفصل بحث نمودیم و توضیح دادیم که می توانید به قسمت مربوط آن روجوع کنید .

اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاههای اروپا ، همچون اخذ پذیرش دندانپزشکی و پزشکی کشور چک و شرایط اخذ پذیرش از  آلمان و اتریش و انگلیس و …. در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد ، لذا پیشنهاد میگردد قبل از هر اقدامی با ما مشورت کنید.

چنانچه مایلید در مورد پذریش در رشته پزشکی در دانشگاههای آمریکا اطلاعات بیشتری کسب کنید، با مشاورین و وکلای موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل بفرمایید.

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان (تحصیل یا کار برای پزشکان و دندانپزشکان و وکیل مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان)

چنانچه مدرک دکترای حرفه ای دارید یا به عبارتی پزشک یا دندانپزشک هستید و میخواهید که در خارج از ایران کار کنید یا تحصیل را در خارج از ایران ادامه دهید این اطلاعات که ما به طور اختصار و شامل اهم مطالب آوردیم ، میتواند برای شما عزیزان مفید باشد. ما مطالب را به طور مقایسه ای و با تحلیل آوردیم تا شما بتوانید با اطلاع از جمیع شرایط و مطالب به راحتی اتخاذ تصمیم بفرمایید.

ویزای کار برای پزشکان و دندانپزشکان – (راههای مهاجرت کاری برای دکترها ) کار برای دکترها

پزشکان و دندانپزشکان عزیزی که مایل به مهاجرت به اروپا یا امریکا هستند بایستی به این نکته دقت داشته باشند که مدرک دکترای حرفه ای یا پزشکی و دندانپزشکی ایران در اکثر کشورهای دنیا مورد تایید قطعی نیست و مدرک ایشان به طور کارشناسی ارشد ارزیابی میگردد. برای ارزیابی مدرک و قبولی آن در اکثر کشورها یک امتحان دیگر برگزار میگردد که پزشک مورد نظر ابتدا باید ان امتحان را با موفقیت پشت سر بگذارد تا بتواند بعد از آن و پشت سر گذاردن دوره های ملزوم، به عنوان یک پزشک یا دندانپزشک شروع به کار کند.این امتحانات با هم فرق دارد مثلا در امریکا تمام دکترها باید امتحان USMLE  را پشت سر بگذارند. لذا پیش از هر مطلبی ما در مورد امریکا و این امتحان با شما سخن خواهیم گفت.

اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاههای اروپا ، همچون اخذ پذیرش دندانپزشکی و پزشکی کشور چک و شرایط اخذ پذیرش از  آلمان و اتریش و انگلیس و …. در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد ، لذا پیشنهاد میگردد قبل از هر اقدامی با ما مشورت کنید.

 

تحصیل یا کار پزشکان ودندان پزشکان در آمریکا (وکیل مهاجرت امریکا برای مهاجرت دکترها یا پزشکان)

چنان که عرض شد پزشکان برای مهاجرت به امریکا چه برای تحصیل یا کار در امریکا ، بایستی امتحان USMLEرا اخذ کنند ، البته نکته ی بسیارمهم این است که در برخی ایالات و در قسمت های دور افتاده آنها ، دکتر میتواند حتی بدون پشت سر گذاشتن امتحان USMLEوارد کار شوند لیکن در عموم موارد گذراندن امتحان USMLEبسیارمهم است و فرد طبیب مذکور باید این دوره را بگذراند. چه برای امتحان USMLEتشریف ببرید یا چه برای کار درمناطق دور افتاده متقاضی باشید ، هر دوی اینها راه درستی برای اقدام نیست زیرا اگر برای USMLEاقدام کنید یا برای ویزای کار (H1b) در هر دو صورت ویزای شما بسیار پرریسک است.

اگر تمایل دارید پس از ورود در امریکا بمانید میتوانید در یک course  آمادگی آزمون USMLEثبت نام کنید و ویزای شما و خانواده به تحصیلی تبدیل میشود، در نتیجه بعد از گذراندن دوره و انجام امور مقدماتی ، امکان اقدامات بعدی برای اخذ اقامت کاری در امریکا فراهم خواهد شد. دقت داشته باشید در  موسسه حقوقی ملک پور  ما این امکان را داریم که شما را در دوره USMLEبرای رشته پزشکی ثبت نام کنیم یا به عبارت دیگر ثبت نام شما در دوره های USMLEبه صورت میپذیرد و ما این امر را انجام خواهیم داد .

نکته بسیار مهم این است که همانطور که پیشتر هم به عرضتان رسید ، اساسا با ثبت نام USMLEنمی توانید ویزای امریکا را بگیرید یا به عباراتی شانس اخذ ویزا خیلی پائین است. همچنین شانس یافتن کار در مناطق محروم امریکا که بدون USMLEشما میتوانید آن کارها را تقاضا کنید که برفرض هم اگر کار را یافتید فرآیند اخذ ویزای H1bخود یک پروسه دشوار به شمار می رود که گاها تا دو سال به طول می انجامد.

اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاههای اروپا ، همچون اخذ پذیرش دندانپزشکی و پزشکی کشور چک و شرایط اخذ پذیرش از  آلمان و اتریش و انگلیس و …. در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد ، لذا پیشنهاد میگردد قبل از هر اقدامی با ما مشورت کنید.

اما طرق آن در صورتی که در امریکا باشید بسیار آسانتر است، بنابرین ابتدا برای ویزای امریکا اقدام کنید، به امریکا بروید بعدا در آنجا برای سایر امور اقدام بفرمایید. اگر مایل هستید در زمینه ویزای امریکا برای پزشکان و دندانپزشکان، نحوه ورود اولیه ، اخذ اقامت امریکا و امثال این نوع اطلاعات مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید میتوانید با وکلا و مشاورین موسسه حقوقی ملک پور  در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید.

Rating: 4
16 پاسخ
 1. دانیال گفته:

  با سلام خدمت شما
  من معدل سوم دبیرستانم ۱۹.۵۷ و معدل پیش دانشگاهی ۱۶.۳۳شده . تو کنکور شرکت کردم و حالا ترم دوم پزشکی هستم میخواستم بدونم البته اینم بگم که مدرک زبان بین المللی ندارم چطور میتونم پذیرش در دانشگاه آکسفورد در رشته ی خودم بگیرم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید قبلا از شما متشکرم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز اگر دانشگاه محل تحصیل شما سراسری باشد و بتوانید مدرک زبان اخذ نمایید می توانید با گذراندن دوره های پیش پزشکی در برخی کشورها به تحصیل پزشکی بپردازید. ولی اخذ پذیرش از دانشگاه آکسفورد در رشته پزشکی کار آسانی نبوده و می بایست توسط خودتان صورت پذیرد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 2. محمد رنجکش گفته:

  سلام دکتر عزیز و با انرژی
  من پزشک عمومی با ۲۰سال سابقه کار ۵۰ ساله هستم تخصص جراحی قبول شدم اما ترجیح میدم خارج از ایران مشغول به تحصیل و کار بشوم به نظر شما برای گرفتن تخصص و کار دانمارک یا اتریش کدام مناسب ترهست؟ و کدام پروسه سریع تری دارد؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در حال جاضر شرایط بسیار خوبی جهت کار پزشکان در کشور دانمارک مهیا شده است. با توجه به شرایط شما این پروسه می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. پیشنهاد می شود برای بررسی شرایط خود با موسسه تماس حاصل نمایید تا شرایط این پروسه را به طور کامل و رایگان برای شما شرح دهند.
   شماره موسسه 02149196000

   پاسخ
 3. nikfarjam گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۹ سال سن دارم با معدل ۱۹.۲۶ دیپلم و ایلتس ۷ ولی متاسفانه معدل پیش دانشگاهیم یه مقدار کمه ۱۷.۷۱
  میخواستم بدونم میتونم برای بورسیه اقدام کنم و اگر میتونم برای چه کشوری اقدام کنم؟
  ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام معمولا بورسیه در مقاطع بالاتر داده میشود .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 4. علی گفته:

  سلام خسته نباشید من قصد تحصیل دردانشگاه های پزشکی یا دندون پزشکی رودارم میخواستم بدونم کدوم کشور های اروپایی بدون کنکور می پزیرن من الان درسم تموم شود هر کشوری باشه میرم ولی فقط شرایطش مناسب باشه و هزینش در ضمن تموم گرفتن اقامت و ….مناسب باشه لطفا کامل توضیح بدید ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب کشوری که مدرکش مورد تایید باشد و ازمون ورودی نداشته باشد و بدون کنکور بپذیرد وجود ندارد جهت کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. nargess گفته:

  با سلام و عرض ارادت …..
  من ۱۸ ساله هستم و هنوز کنکور ندادم و ورود به دانشگاه پیدا نکردم معدل دیپلم من ۱۸ و معدل پیش دانشگاهی من ۱۷ است و همچنین در حال گذروندن دوره ی ایلتس هستم میخواستم بدونم شرایطی هست که من بتونم بورس بگیرم و در رشته ی پزشکی در اروپا یا کانادا تحصیل کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 6. حسین فراستی گفته:

  سلام جناب ملک پورعزیز
  من پزشک عمومی هستم درسال ۷۸ ازدانشگاه علوم پزشکی اصفهان بامعدا حدود۱۶ فارغ‌التحصیل شدم امکان قبولی در رشته های تخصص در ایران را دارم ولی مایل هستم در کشور آلمان تخصص خودم را بگیرم زبان آلمانی راتاA2 گذرانیده ام ۴۵ ساله هستم لطف کنید بنده را راهنمایی بفرمایید خواهشاً به مطالب کلی در سایت بنده را ارجاع ندهید خیلی ازتون سپاسگزارم دکترجان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار همانطور که میدانید پزشکان باید مدارکشان در اروپا معادل سازی گردد و این مستلزم زمان زیادی میباشد شما باید با ویزای دوره زبان و یا تحصیلی ورود پیدا کنید به کشور المان یا اتریش و سپس در حین تحصیل دوره معادل سازی را گذرانده و سپس بتوانید وارد بازار کار بشوید پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. محمد گفته:

  سلام استاد بزرگوار ،شاد باشید
  آیا مراحل گرفتن تخصص دندانپزشکی در این کشورهای اروپایی شبیه ی تخصص پزشکی میباشد
  خیلی ممنون

  پاسخ
 8. شفیعی گفته:

  سلام و روز بخیر
  من دانشجوی رنک ۱ مهندسی هستم .و تمایل دارم در رشته ی پزشکی ادامه تحصیل بدم .این امکان در ایران برای من فراهم هست .ایا امکان اکسپت شدن در دانشگاه های برتر کشورهایی مثل امریکا کانادا یا کشور های اروپایی با رنکینگ بالا برای من وجود داره ؟ چه اقداماتی لازمه .
  پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.