اخذ ویزای آلمان

اخذ ویزای آلمان و شرایط 2018 اخذ ویزای آلمان برای هر تایپ ویزایی متفاوت است که در این مقاله به آن میپردازیم ، به طور مثال اخذ ویزای تحصیلی آلمان یا اخذ ویزای کاری آلمان و مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری در آلمان و یا ازدواج در آلمان و پناهندگی در آلمان ،  آیا می خواهید بدانید شرایط اخذ ویزای آلمان را دارید؟ آیا می دانید اخذ ویزای آلمان چه هزینه ای دارد؟ آیا اخذ ویزای آلمان با شرایط مناسبی برای ایرانیان همراه است؟ آیا می خواهید بدانید  برای اخذ ویزای آلمان چگونه اقدام نمایید؟

آیا برای اخذ ویزای آلمان مشاوران موسسه ما تماس داشته اید؟  اخذ ویزای آلمان تخصص ماست ، موسسه ما در خصوص اخذ ویزای آلمان برای متقاضیان از هیچ تلاشی در جهت خدمات مشاوره ای فروگذاری نمی کند. ما در موسسه حقوقی ملک پور با مشاورین برجسته در زمینه ی حقوق بین الملل تمام سوالات شما را در خصوص مهاجرت به آلمان و اخذ ویزای آلمان پاسخ می دهیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن تصمیم گیری نمائید.

ویدیویی کوتاه از ویزای موکل ما همراه با صدای پرمهرشون در مورد اخذ ویزای جستجوی کار آلمان

video اخذ ویزای آلمان

برای دریافت همه ی انواع ویزای کشور آلمان لازم است که متقاضی دارای دعوتنامه و دلیل موجه برای درخواست ویزا باشد .

داشتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آلمان ، دعوتنامه تجاری و توریستی، اخذ ویزای کاری آلمان و …. می توانند از دلایل موجه برای درخواست ویزا آلمان باشد .

انواع مختلف ویزاهای المان:

ویزاهای تحصیلی

ویزاهای کاری  که دو نوع دارد

ویزاهای ازدواج و ویزاهای تولد

ویزاهای توریستی

ویزاهای ثبت شرکت

و….

پرطرفدارترین ویزاهای المان ویزای تحصیلی میباشد به این دلیل که هزینه تحصیل رایگان میباشد. و از دانشگاههای خوبی برخوردار است.

البته که پذیرش و ویزا شدن البته شرایط سختی هم موجود است.مانند داشتن مدرک زبان المانی و یا یک مورد دیگر اینکه این کشور دیر وقت سفارت میدهد و پروسه ی ویزا شدن کشور المان پروسه ایست طولانی مدت.

کشور المان دو نوع ویزای کاری صادر میکند. یکی ویزای در جستجوی کار و دیگری ویزای بلوکارد. که تفاوت این دو در این است که در ویزای در جستجوی کار نیازمند داشتن دعوتنامه کاری نیست و اما در بلو کارد نیازمند دعوتنامه ی کاری هست.

ویزای در جستجوی کار یک ویزای شش ماهه است. اما ویزای بلوکارد یک ویزای یک ساله محسوب میشود.

با ویزای بلو کارد اجازه ی کار در کل اتحادیه ی اروپا را به دست می اوریم و با ویزای در جستجوی کار فعلا فقط در کشور المان شرایط جستجوی کار میباشد نه در کشور دیگری. اما نوع ویزا ویزای تایپ دی میباشد.

یکی دیگر از انواع ویزای المان. ویزای ثبت شرکت میباشد که پیچیدگی خاص خود را دارد و باید فرد در المان شرکتی را ثبت کند و خدود ده نفر را نیز استخدام کند. تا بتواند به اقامت از طریق ثبت شرکت برسد.

 

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت   آلمان اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به آلمان در اختیار شما ارائه  دهیم

 

آلمان که نام رسمی آن جمهوری فدرال آلمان میباشد که  در قاره اروپا قراردارد  ؛ از شمال با دریای شمال ،  کشور دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با کشور جمهوری لهستان و جمهوری چک، از جنوب با کشور پیشرفته ی  اتریش و  کشور ناب سوییس و از غرب با  کشور سوسیال فرانسه، بلژیک، لوکزامبورگ و هلند هم‌مرز است. مساحت آن ۳۴۹٬۲۲۳ کیلومتر مربع است و با حدود  ۸۲ میلیون نفر پر جمعیت‌ترین کشور اروپا است.

کشور آلمان دارای نظام سیاسی  جمهوری فدرال دموکراتیک پارلمانی بوده و دارای ۱۶ بیش از  ایالت است. مانند ایالت مونیخ و برلین و…. این ایالت‌ها می‌توانند در برخی مسائل مستقل عمل کنند.  کشور فدرال آلمان  در هنگام جنگ فرانسه و پروس در دهه ی  سال ۱۸۷۱ به  عنوان مستقل  یک ملت-دولت متحدگشت .  کشور آلمان  در حال حاضر  یکی از صنعتی‌ترین کشورهای جهان وی ا بهتره بگیم. صنعتی ترین  است و به عنوان غنی ترین و  ثروتمندترین کشور  عضو اتحادیه اروپا موتور مالی و اقتصادی حوزه ی پولی یورو محسوب میگردد.

جمهوری فدرال یکی از اعضای سازمان ملل متحد، ناتو، کشورهای گروه هشت و گروه پنج بوده و از بنیانگذاران اتحادیه اروپا است.

آلمان ۱۶ ایالت دارد که به قرار زیر

 

بادن-وورتمبرگ (Baden-Württemberg)
بایرن (Bayern)
برلین (Berlin)
براندنبورگ (Brandenburg)
برمن (Bremen)
هامبورگ (Hamburg)
هسن (Hessen)
مکلنبورگ-فورپومرن (Mecklenburg-Vorpommern)
نیدرزاکسن (Niedersachsen) (زاکسن سفلی)
نوردراین-وستفالن (Nordrhein-Westfalen)
راینلاند-فالتز (Rheinland-Pfalz)
زارلاند (Saarland)
زاکسن (Sachsen)
زاکسن-آنهالت (Sachsen-Anhalt)
اشلسویگ-هولشتاین (Schleswig-Holstein)
تورینگن (Thüringen)

دسته کم از نگاه ۲۰ هزار نفر که مورد پرسش قرار گرفته‌اند ،آلمان از نظر محبوبیت، در صدر ۴۹ کشور پیشرفته دنیا قرار دارد. این برداشت  در حال  مقایسه با بقیه کشورها از نظر  نظام دولتی، فرهنگی،  امم مردم، آموزش‌ی، گردشگری، سرمایه‌گذاری پولی  و مهاجرپذیری انجام پذیرفته است.
نتیجه یک نظرسنجی ازبالای  ۲۰ هزار نفر در کشورهای  درجه یک و توسعه‌یافته  نمود  می‌دهد و نمایان است که  که آلمان در دوران‌‌ جنگ و بحران، پناههگاه امنی به شمار می‌رود.  کشورهای آمریکا و بریتانیا در رده های  دوم و سوم  قرار دارند  . از لحاظ ثبات سیاسی  و فرهنگی و استحکام صنعتی و اقتصادی آلمان نیز سنگ محک  داوری بوده است.
ده دلیل عمده وجود دارد که کشور آلمان را به بهترین کشور برای اجرای ایده های کارآفرینی و سرمایه گذاری تبدیل کرده است :
۱ – زیرساخت های درجه یک
۲ – طرح های تشویقی و حمایت از کارآفرینان و سرمایه گذاران
۳ – شرایط مالیاتی رقابتی
۴ – بستر سرمایه گذاری ایمن
۵ – کیفیت زندگی
۶ – اقتصاد پیشرو
۷ – بازیگر جهانی
۸ – بهره وری بالا
۹ – نیروی کار بسیار عالی و متخصص
۱۰ – قدرت نوآوری

 

برای سفر به آلمان بسیاری از افراد به ویزای آلمان نیازی ندارند اما این طرح برای بعضی از ملیت ها اعمال می شود .شهروندان اتحادیه اروپا ، به ویزا برای رفتن به آلمان نیازی ندارند.اساسا این پروسه برای افرادی که قصد سفر به آلمان را دارند به سه چیز بستگی دارد:

 • ملیت افراد.
 • هدف از اقامت فرد
 • طول اقامت .

 

وقت سفارت آلمان

تنها راه گرفتن وقت سفارت آلمان ، پرتال رسمی سفارت آلمان است آن هم به صورت کاملا ایمیلینگ

باید دقت نظر وجود داشته باشد که   وقت مصاحبه ای را که در سیستم ثبت می کنید غیر قابل تغییر است و میتوانید از طریق این طریق وقت داشته باشید.

اگر در وقت  مقرر مدارک شما کمی داشته باشد یا  ناقص باشد ویا درخواست خود را به سفارت ارایه نکنید ، بعضا تا چندین  روز و یا حتی چند ماه قادر به گرفتن دوباره وقت سفارت نمیباشید.

پس به گونه ای برنامه ریزی کنید که چند روز قبل از وقت مصاحبه سفارت ، تمامی مدارکتان کامل باشد

هنگام وارد کردن  و درج  اطلاعات شخصی، از جمله نام ، نام خانوادگی و شماره پاسپورت  بسیار دقیق وکوشا  باشید.

حتی کوچکترین و ریزترین  اشتباهی برای شما دردسرساز  و مشکل زا خواهد شد ،تمامی اطلاعات را با حروف و اعداد انگلیسی  و از طریق سایت معتبر وارد کنید.

در خیلی از مواقع یکی از اشتباهات متداول هنگام وارد کردن اطلاعات ،شماره گذرنامه  ای دی و پاسپورت شما میباشد .

شماره گذرنامه  فقط اعداد و شماره ها نیستند ،به طور معمول شماره گذرنامه  یک حرف لاتین به همراه اعداد می باشد.

اگر به اشتباه حرف لاتین را وارد نکنید، روز مصاحبه به شما اجازه ورود به سفارت داده نمی شود.

البته اگر همچین اشتباهی مرتکب شدید با ما تماس بگیرید تا راهنماییتان کنیم.

ادرس ایمیل  شما بسیار مهم است، حتما از یک ایمیل صحیح و فعال استفاده کنید.

زیرا  خود سفارت آلمان ، تاییدیه وقت مصاحبه را به همان  ایمیل شما ارسال می کند.

شما باید از آن یک برگه  پرینت گرفته و در  روز مصاحبه سفارت  همزمان با ورود همراه خود داشته باشید

نمونه عکسی که روز مصاحبه به سفارت  می دهید ، باید جدید بوده و متفاوت از عکس گذرنامه تان باشد

در صورتی که میخواهید برای فرزندانتان اقدام کنید  و قرار است فرزندتان همراه شما سفر کند و  اگر سنش  از شانزده سال  کمتر است.

نیازی به گرفتن وقت سفارت آلمان ندارد اما فراموش نشود که در روز مصاحبه حتما همراه شما در سفارت حضور داشته باشد.

 

 

موسسه حقوقی ملک پور با ارایه بهترین مشاوره و خدمات برای اخذ ویزای آلمان به متقاضیان این فرصت و موقعیت را فراهم میکند  تا متقاضیان اخذ ویزای آلمان با استفاده از مشاوره با مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور بتوانند از شرایط اخذ ویزای آلمان  مطلع شوند وما با جرات اعلام می نماییم که در خصوص  اخذ ویزای آلمان هیچ موسسه ای توان رقابت با موسسه حقوقی ملک پور را ندارد و با عنایت به این نکته که موسسه حقوقی  ملک پور تحت نظارت مستقیم حقوق دانان برجسته به ارایه خدمات مشاوره به شما عزیزان می نماید.

در صورتی که تمایل به مهاجرت به آلمان از طرقی همچون تحصیل در آلمان ، کار در آلمان و سرمایه گذاری در آلمان را دارید و نسبت به قوانین این کشور بی اطلاع هستید پیشنهاد می شود با مشاوران برتر موسسه حقوقی ملکپور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران به صورت کامل مشاروه نمایید.

 

 

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

40 پاسخ
 1. محمدرضا گفته:

  باسلام و خداقوت خدمت تیم مجرب دکتر ملک پور:
  بنده 43 سال سن دارم و دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر (شبکه) و متاهل هستم، اگر بتوانم ظرف مدت یکسال با متد دکتر ملک پور شرایط زبان آلمانی خود را به B1 یا B2 برسانم ایا شانس ویزای کار در آلمان را خواهم داشت. باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   متاسفانه با توجه به شرایط سنی شما، شانس کمی در اخذ ویزای جستجوی کار آلمان خواهید داشت.

   پاسخ
 2. nader گفته:

  با سلام من سال 2013 با ویزای ایتالیا به اروپا رفتم و بعد رفتم المان با زنم و پسرم در خواست پناهندگی دادم . بعد از کمپ به من خانه دادنو ماهیانه 1360 یرو میدادن ولی تو مصاحبه گفتن تا 6 ماه اینده برت مگردون ایتالیا . من برگشتم ایران . حالا می خوام برم المان با ویزای المان که تحت هیچ شرایط بیرون نمی کنن . چطور اقدام کنم با خانواده برم من 2014 اول فرورین 1393 اودم ایران لطفا راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
 3. bhr گفته:

  سلام…ب دلیل طول کشیدن گرفتن ویزا از سفارت آلمان در ایران، اگه برای گرفتن ویزای تحصیلی از طریق سفارت آلمان در کشورهای دیگ مثل ترکیه یا آذربایجان اقدام کنیم،این پروسه تقریبا چقدر طول میکشه؟وچقدرسریع تره؟؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز به این دلیل که آلمان در ایران سفارت دارد، شما نمی توانید از سفارت آلمان در کشورهای دیگر استفاده نمایید. البته تحت شرایطی این امکان مهیا خواهد بود. برای بررسی بیشتر شرایط خود و دریافت راهنمایی بیشتر با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. سمیه گفته:

  سلام.
  می خواستم بدونم برای دریافت ویزای تحصیلی با توجه به زملنبر بودن سیستم نوبت دهی می شه از طریق کشورهای دیگه اقدام کرد؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. از طریق دوره های زبان در مجارستان امکان پذیر است. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 5. وحید گفته:

  سلام
  مثل همیشه پاسخگو و واضح سپاس از پاسخگویی شما
  سوالم اینه ایا ویزا متریک برای تعیین وقت مدارک پرینت حساب و سند مالی رو هم میخواد یا که فقط مدارک اصلی مثل پاسپورت رو میخواد

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 6. هانیه گفته:

  سلام خسته نباشید
  برای گرفتن ویزای توریستی چه مدت زمان نیاز است ؟
  من شاغل هستم و مرخصی های خود را جمع کردم به خاطر همین برای زمان بندی دقیق می خواهم بدانم حداکثر مدت ارائه ویزای توریستی چقدر است ؟

  تشکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. Nasim گفته:

  سلام من دانشجوی کارشناسی پرستاری هستم. میخواستم بدونم برای مهاجرت به آلمان از چه طریقی اقدام کنم؟ تحصیلی یا کاری؟ و این که شرایط کاری درصورتی که مدرک کارشناسی ارشد رو از ایران بگیرم و بعد اقدام به مهاجرت کنم بهتره یا اگر ارشد رو از دانشگاه های آلمان بگیرم؟
  پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 8. مهدی گفته:

  باسلام و عرض ادب
  بنده 16 سال سابقه کار در زمینهHSE (ایمنی ، بهداشت ، محیط زیست ) در پالایشگاههای پارس جنوبی( نفت و گاز) رو دارم با مدرک تحصیلی کارشناسی HSE در صنایع از دانشگاه علمی کاربردی….
  40 ساله هستم با دو فرزند پسر یکی 5ساله و یکی 9 ساله ، اگر بخوام جهت ویزای کار اقدام کنم ؟
  اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط شما برای ویزای کاری تقریبا مناسب است اما باید رشته و مدارک تحصیلی شما بررسی بیشتری داشته باشد .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. مانیا گفته:

  با سلام.
  من سی سالمه و مجردم. یکبار توریستی با دعوتنامه برادرم به المان سفر کردم. برادرم المان زندگی میکنه و تا سال آینده ویزای دائم میگیره. میخواستم بپرسم که بعد از گرفتن ویزای دائم برادرم، من میتونم به تبعیت از ایشون وارد المان بشم ؟ و درخواست ویزا برای زندگی کنم؟
  ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام خیر خود شما باید جداگانه اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. ali گفته:

  با سلام ببخشید سوالی دارم
  سوال اول اینکه برای ارشد المانی b1میخواد یا b2
  سوال دوم ایا برای ارشد میشود رشته دیگری غیر رشته کارشناسی خوند
  سوال سوم ایا کسی که همراه دانشجو میاد تا زمان دانشجویی ایا همراه جایی استخدام بشه میتونه خودش برای اقامت اقدام کنه ?
  سوال چهارم برای ارشد حداقل معدل چند باید باشد و ایا شابقه کار میخواد تشکر مبکنم پاسخ دهید و باتشکر از زحمات شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب مدرک b22 نیاز است .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. abtinparsa گفته:

  با سلام ببخشید میخواسنم ببینم مدرک کارشناسی علمی کاربردی برای کشور المان و کانادا و استرالیا با سابقه مورد تایید هست?

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در بین مدارک فقط پیام نور یا علمی کاربردی است که امکان دارد نشود و محل تحصیل از دید دولت المان توسط مرجعی باید چک و بررسی شود. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. abtinparsa گفته:

  سلام ببخشید سوالی دارم ایا برای ویزای کاری المان و کانادا و استرالیا مدرک کارشناسی علمی کاربردی با سابقه کار قابل قبول هست ?

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در بین مدارک فقط پیام نور یا علمی کاربردی است که امکان دارد نشود و محل تحصیل از دید دولت المان توسط مرجعی باید چک و بررسی شود. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. رشیدی گفته:

  سلام بنده عضو هیات علمی دانشگاه هستم و قصد دارم برای فرصت مطالعاتی به دانشاه زارلند بروم. فرایند اخذ ویزا و اقامت چقدر طول می کشد؟ و چه اقداماتی باید انجام دهم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 14. حمید گفته:

  درود ببخشید من کاردانی برق دارم و شش ماه سابقه با بیمه برق و سه و نیم سال با بیمه ای تی شبکه و خانوم من مدیریت صنعتی لیسانس و یکسال سابقه حسابداری که شش ماهش سابقه بیمه هست هردو سی ساله نظر شما تحصیلی هست المان یا اتریش یا کاری چه برای من چه خانومم لطفا پاسخ دهید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب جهت اخذ ویزای کاری با مدرک کاردانی شانس بسیار پایینی وجود دارد .اما طرق دیگری برای شما وجود دارد .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. دیانا گفته:

  سلام
  من دانشجوی ترم 1 رشته ی داروسازی هستم و کنکور سراسری قبول شدم قصد دارم برای آلمان اقدام کنم وقت سفارت آلمان چند ماه طول میکشد؟ و پروسه ی گرفتن ویزای تحصیلی چ مدت طول میکشد؟ آیا میتونم در مدت زمان نوبت سفارت زبان آلمانی بخونم ؟

  پاسخ
 16. محمد گفته:

  سلام اقای دکتر
  خیلی ممنون بابت مطلب ارزنده و راهنمایی هاس فوق العادتون.
  سوالی داشتم
  میخواستم بدونم امکان اخذ اقامت از طریق گذروندن دوره های فنی و حرفه ای در کشور المان وجود داره؟ که ما اونجا دوره های آوسبیلدونگ بگذرونیم و جذب بازار کار و اقامت و… امکانش هست؟
  یا کشور اتریش

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار ویزایی که بتوانید با آن دوره را بگذرانید به صورت مستقیم وجود ندارد بلکه شما باید با ویزای دوره زبان و یا تحصیلی ورود پیدا کنید به کشور المان یا اتریش و سپس در حین تحصیل دوره را گذرانده و سپس بتوانید وارد بازار کار بشوید بنابر این شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. امین گفته:

  سلام
  میخواستم برای دریافت ویزا توریستی به مدت 2 هفته برای المان درخواست بدم
  دعوت نامه رسمی از یک المانی دارم اما شغل ندارد وای خانه دارد و از دولت المان حقوق میگیرد
  من هم دانشجو هستم و ملکی به نام خودم ندارم شانسی برای دریافت ویزا هست؟

  پاسخ
 18. یوسف پور گیتسا گفته:

  با سلام و عرض ارادت خدمت دکتر ملک پور.جناب ملک پور عزیز. من مدتهای طولانی است که مطالب شما رو دنبال میکنم .سوالی داشتم در خصوص ایجاد فعالیت فردی در آلمان و شغل تاکسیرانی …میدونم مجوزهای لازم را برای این شغل میخواد. اگر شوهر خاله من که مدت زیادی در این کار بوده و پاسپورت آلمانی دارد مجوز بگیرد با سرمایه گذاری من میشود اقدام کرد .ویا باید مجوز به نام خود فرد سرمایه گذار باشد؟
  خواهش میکنم جواب منو بدید ؟من و همسرم و فرزندم بی نهایت مشتاق مهاجرت هستیم..من ۳۱ ساله و همسرم ۳۲سال
  باز هم ممنون میشم به سوالم جواب بدهید.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط ایجاد شغل در این کشور نیاز به بررسی جزئی دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. هانی گفته:

  سلام آقای ملک پور . من 27 ساله و مجردم و فوق لیسانس مهندسی کشاورزی از علوم تحقیقات تهران رو دارم. عضو اتاق ایران و آلمان هم هستم و یک سال سابقه کار اجرایی در یک پروژه معتبر را دارم و هم اکنون مشغول کار مجدد در رشته خودم هستم . میخواستم بدونم از چه طریقی میتونم به آلمان مهاجرت کنم ؟!

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط شما مطلوب است و در صورت داشتن سابقه کار مرتبط با رشته ویزای کار کشور آلمان می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. برای اطلاع از سایر روشها پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. Amirhosein_mohammadi گفته:

  سلام ضمن عرض خسته نباشید مستقیم سر اصل بحث میروم و همچین ازسایت و گروه خوبتون تقدیر و تشکر میکنم که صادقید و اهل دروغ و دغل نیستید،بنده ۱۸سال دارم و تا ۲۰سالگی درایران هستم یعنی اگه قسمت بشه بخوام برم،چون میخوام اول لیسانس بگیرم الان درمقطع کاردانی مشغول به تحصیل هستم دررشته گردشگری و قصد ادامه تحصیل تامقاطع بالاتر رو دارم و میخوام درخارج ازکشور ادامه تحصیل دهم و طبق پیشنهاد دوست پدرم این فکربه ذهنم افتاد که به المان سفرکنم زیرا ایشون اقامت المان دارند و تجربه زیادی درالمان دارند و الان طبق نظر یکی ازدوستانم که سایت شما روبه من معرفی کردند سردوراهی موندم که المان برم یا کشور دیگه و بسیار تمایل دارم زود تر نتیجه بگیرم چون میخوام از الان برای ۲سال اینده تصمیم بگیرم برای گرفتن مدرک المانی و تامین اتیه و…البته ازنظر مالی نسبتا وضعیت جالبی دارم و پدرم نسبتا ساپورتم میکنند و یک سوال دیگه ای که دارم ایاباویزای تحصیلی که البته دوست پدرم برام دعوت نامه هم میدهند میتونم کارهم بکنم درکشور المان یاخیر پس ممنون میشم که راهنمایی ام کنید باتشکر☺️☺️

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به تغییر شرایط و قوانین تا ۲ سال اینده تصمیم گیری از الان برای آن زمان نامناسب می باشد. در حال حاضر برای ویزای کار باید حداقل لیسانس و ۳ سال سابقه کار مرتبط داشته باشید همچنین برای تحصیل در صورتی که بخواهید برای مقطع ارشد اقدام نمایید باید مدرک کارشناسی را داشته باشید در غیر این صورت می توانید وارد مقطع کارشناسی شده و برای این امر اخذ مدرک زبان آلمانی الزامی است. برای بررسی شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ