اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک در هنگام مهاجرت به پرتغال 2018 و پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای سرمایه گذاری در پرتغال و یا ثبت شرکت در پرتغال و یا تمکن مالی در پرتغال و یا خریدملک در پرتغال و در نهایت شرایط اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک چگونه است ؟ شرایط سرمایه گذاری در پرتغال و یا کار در پرتغال و قوانین ویزای طلایی پرتغال چگونه است ؟

اینها نمونه سوالاتی است که در ذهن کسانی که خواهان خرید ملک در کشور پرتغال هستند پدید می آید .

شما عزیزان برای اینکه بتوانید اطلاعاتی در این زمینه بدست بیاورید می توانید با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا تماس حاصل فرمایید.موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا آماده کمک رسانی به شما عزیزان است و شما دوستان عزیز با تماس رایگان با هر کدام از این شعبات می توانید از مشاوره رایگان مشاوران موسسه حقوقی ملک پور بهرمند شوید تا بتوانید آینده ایی بهتر را برای خود رقم بزنید.

پرتغال کشوری در جنوب غربی اروپا است .پایتخت کشور پرتغال ، شهر لیسبون است و زبان رسمی کشور پرتغال ،پرتغالی است که از زبان های رومی تبار است.جمعیت این کشور ۱۰٫۵ میلیون نفر است و واحد پولی آن یورو است.این کشور از سال ۱۹۸۶ جزو اتحادیه اروپا و ناتو است و شیوه حکومتی آن جمهوری پارلمانی است. پرتغال جزو کشورهای توسعه یافته به شمار می آید. دین مردم کشور پرتغال مسیحیت از شاخه کاتولیک رومی است. کشور پرتغال دو منطقه کلان شهر عمده دارد که یکی کلان شهر لسیبون در جنوب و دیگری کلان شهر پورتو در شمال است.

video اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک

چرا پرتغال؟

کشور پرتغال از سال ۱۹۸۶ عضوی از اتحادیه اروپا است و پیشرفت های زیادی در زمینه حقوق بشر در سراسر دنیا داشته است. کشور پرتغال رفتار بشر دوستانه ایی داشته است . این کشور با ساخت جاده و احداث فرودگاه در سراسر کشور امکان دسترسی گسترده ایی در اختیار شهروندان گذاشته است. بیمارستان های خصوصی و دولتی و سیستم های مراقبت های پزشکی با متخصصان مجرب و با تجربه بهرمند است تا زندگی مناسبی را برای شهروندتن ایجاد کند.کشور پرتغال از آب و هوای مدیترانه ایی برخوردار است که باعث می شود از زمستان های متعادل و تابستان های با آب و هوای خوب (بدون گرمای بیش از حد) برخوردار است.

در سال ۲۰۱۲ کشور پرتغال قانون جدیدی را وضع کرد تا از سرمایه گذاری افراد خارجی حمایت کند.این بهترین روش برای کسانی است که از شهروندان اتحادیه اروپا نیستند و می خواهند که اقامت کشور پرتغال را به دست بیاورند.افراد می توانند از طروق زیر اقامت کشور پرتغال را به دست بیاوند:

 • سرمایه ۰۰۰/۰۰۰/۱ یورو به کشور پرتغال وارد کنند.
 • حداقل ۱۰ فرصت شغلی جدید ایجاد کنند.
 • سرمایه گذاری ملکی به قیمت ۰۰۰/۵۰۰ یورو
 • خرید ملک بیش از ۳۰ سال و یا خرید ملک در مناطق نوساز شهر جمعا به قیمت ۰۰۰/۳۵۰ یورو
 • ایجاد نهادهای ملی عمومی یا خصوصی برای پژوهش های علمی به قیمت ۰۰۰/۳۵۰ یورو
 • تولیدات هنری ،بهبودی و یا تعمیر و نگهداری از میراث ملی کشور پرتغال به قیمت ۰۰۰/۲۵۰ یورو
 • خرید سهام در صندوق های سرمایه گذاری و یا سرمایه گذاری در شرکت های کوچک . متوسط به ارزش ۰۰۰/۵۰۰ یورو

اگر شما عزیزان از هر یک راه های زیر استفاده کنید می توانید اقامت کشور پرتغال را دریافت کنید.

مورد دوم مربوط به سرمایه گذاری ملکی در کشور پرتغال است که مایلیم در این مقاله بیشتر درباره این مورد صحبت کنیم.سرمایه گذاری به ارزش ۰۰۰/۵۰۰ یورو در بخش املاک و مستغلات  در پرتفال باعث می شود که شما عزیزان بتوانید اقامت کشور پرتغال را برای خود و خانواده تان دریافت کنید.اگر ملکی را در کشور پرتغال خریداری کنید می توانید در طول ۶ ماه اقامت کشور پرتغال را دریافت کنید .این ویزا قابل تبدیل به ویزای موقت است که به مدت ۲ سال دریافت می کنید. باید توجه داشته باشید که یک هفته قبل از درخواست این ویزا باید مقامات را در جریان بگذارید.ویزای اقامت موقت در کشور پرتغال برای بار دوم نیز قابل تمدید می باشد که به مدت ۲ سال مجددا تمدید می شود و این بار ۲ هفته قبل باید درخواست تمدید به مقامات اعلام شود. شخص می تواند بعد از مدت ۵ سال اقامت دائم کشور پرتغال را دریافت کند.بهد از گذشت ۶ سال متقاضی می تواند بدون نیاز به ویزا و یا اجازه از مقامات ،اقامت دائم کشور پرتغال را دریافت کند و در کشور پرتغال سکونت داشته باشد .

موارد قابل ذکر برای خرید ملک در کشور پرتغال و مزایای آن عبارتند از :

 • خرید ملک به مبلغ ۰۰۰/۵۰۰ یورو.
 • برای اخذ اقامت در کشور پرتغال بعد از خرید ملک باید توجه داشته باشید که کل خانواده تان در این کشور اقامت داشته باشند.
 • با خرید ملک در کشور پرتغال شما عزیزان می توانید بدون محدودیت به خارج از کشور رفت و آمد کنید بدون اینکه به اقامت دائم کشور پرتغال نیازی داشته باشید.
 • با خرید ملک در کشور پرتغال می توانید بعد از مدت ۵ سال اقامت دائم کشور پرتغال را به دست بیاورید.
 • شما عزیزان می توانید با خرید ملک در کشور پرتغال بعد از ۶ سال تابعیت کشور پرتغال را نیز به دست بیاورید.
 • با اخذ اقامت دائم کشور پرتغال و کسب تابعیت کشور پرتغال می توانید از ویزای شنگن استفاده کنید و به کشور های عضو اتحادیه اروپا سفر کنید.

با خرید ملک در کشور پرتغال به قیمت ۰۰۰/۵۰۰ یورو قیمت های بالاتر می توانید آینده ایی روشن را برای خود رغم بزنید.اگر این خرید در پایتخت کشور پرتغال شهر لسبیون باشد، آینده چشم گیری در پیش رو دارید .روندی که اکثر سرمایه گذاران خواهان آن هستند.

در این مقاله مختصر اطلاعاتی برای اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک به دست آورید. سرمایه گذاری در کشورهای عضو اتحادیه اروپا بهترین روش برای اخذ اقامت و تابعیت برای شما عزیزان است. شما عزیزان اطلاعاتی در رابطه با اخذ اقامت و تابعیت از طریق خرید ملک در کشور پرتغال به دست آوردید.

می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس بگیرید و در خصوص مهاجرت به پرتغال و شرایط اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک و یا کار در پرتغال و قوانین سرمایه گذاری در پرتغال و یا ویزای طلایی پرتغال و یا ثبت شرکت در پرتغال و یا تمکن مالی در پرتغال و یا خریدملک در پرتغال و در نهایت شرایط اخذ اقامت پرتغال مشاوره دریافت نمایید .

Rating: 5
20 پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. املاک خریداری شده در پرتغال در حدود سالیانه 4% به شما سود می دهد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 1. mol گفته:

  باسلام
  خسته نباشید بنده چند تا سوال داشتم لطفا خیلی سریع پاسخ دهید
  1-پس از خرید خانه باید چند وقت در پرتغال در سال باشیم ؟
  2-سوالی درباره جابه جایی در اروپا را داریم و می خواهیم پس از دریافت پاسپورت پرتغال تابعیت آلمان را یگیریم ؟
  ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. اگر از طریق ویزای طلایی پرتغال برای خرید ملک اقدام کنید، در سال اول اقامت خود 7 روز و در سال های بعد 14 روز از سال را باید در پرتغال حضور داشته باشید. پس از گذشت چند سال از اقامت در پرتغال می توانید برای اخذ پاسپورت این کشور درخواست دهید. شما با اخذ پاسپورت پرتغال در واقع پاسپورت اتحادیه اروپا را دارید و می توانید در کشورهای عضو از جمله آلمان زندگی و کار کنید. توصیه می کنم مقاله سرمایه گذاری در پرتغال را از لینک زیر مطالعه کرده و اطلاعات تکمیلی را کسب نمایید.

   https://malekpour.ir/%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%AA%D8%BA%D8%A7%D9%84/

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 2. عبدالرضا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید فراوان خدمت اقای دکتر ملک پور
  امیدوارم حالتون خوب باشه .
  اقای دکتر بنده عبدالرضا هستم ۵۲ ساله از تهران با مدرک دیپلم اقتصاد, شغل دولتی ندارم و با کشور های خارجی صادرات و واردات دارم .
  طبق صحبت های اخیری که شما در مورد کشور پرتقال و نحوه ی سرمایه گذاری و امتیازات دیگر کرده اید , بنده از شما تقاضا دارم که پاسخ چند سوال بنده را به طور کامل و جامع بدهید .
  شما در ویس هایی که در کانال تلگرام گذاشته اید در مورد کشور پرتقال فرمودید:
  ۱. با خرید ملک میتوان اقامت دایم گرفت سوال؟ بنده ۲ فرزند ۲۱ ساله و ۲۷ ساله دارم ایا میتوانم برای همسرم و فرزندانم کارت اقامت دایم بگیرم .

  ۲. فرزند ۲۱ ساله من پسر و دانشجوی رشته ارشد هست و هنوز سربازی نرفته(دانشجو هستش) . اگر پسرم دانشجو باشند مشکلی برای گرفتن اقامت دایم پیش نمیاد؟

  3. مبلغی که میتوانم برای خرید ملک درکشور پرتقال بکنم بین ۱میلیارد تا ۱.۵ میلیارد تومان هست و بیش تر از این توانایی خرید ملک ندارم . سوال؟ ایا با این مبلغ میتوانم ملکی در این کشور خریداری کنم یا نه ؟ حداقل مبلغ ها رو هم بفرمایید ؟
  4. با این مبلغی که گفتم در کشور های دیگه امکان خرید ملک هست یا نه برای مثال : استرالیا یا کانادا یا انگلیس ؟

  5. درسال چند ماه در کشور پرتقال بمونم میتوانم اقامت بگیرم؟
  6. چه مدت طول میکشد تا این خریداری ملک و اقامت برای خودم و خانواده ام بیانجامد .

  7. یکی از مشکلاتی که بنده دارم این هستش که من نمیتوانم زیاد از ایران دور بمانم و این کار رو بیشتر برای فرزندانم میخوام انجام بدم . سوال؟ ایا کشور دیگه ای هست که مانند پرتقال امتیازات خوبی داشته باشه که بتونم با خرید ملک و یک ماه در سال ماندن در ان کشور بتونم اقامت دایم بگیرم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. در صورت خرید ملک در این کشور امکان اخذ اقامت برای شما و خانواده شما وجود دارد. فرزندان شما از نظر سنی باید مورد ارزیابی قرار گیرند. هزینه خرید ملک در این کشور بسته به نوع ملک و مکان آن متفاوت است که بسته به میزان سرمایه شما در هر کشور باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. به طور معمول در اکثر کشورها بسته به نوع آن به حداقل حضور نیاز می باشد. برای بررسی هر یک از کشورها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 3. ناشناس گفته:

  سلام و ادب و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران..سوالی که داشتم اینه که با حداقل مبلغ مثلا ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون میتونیم برا خرید ملک تو پرتغال اقدام کنیم یا این پول خیلی کمه؟ با بیست هزار یورو نمیشه یه خونه ی ۵۰ متری خرید و توش زندگی کرد؟ مرسی از زحماتتون.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. با این مبلغ متاسفانه شانس خرید ملک در کشور پرتغال اندک است و برای خرید ملک در این کشور که منجر به اقامت شود حداقل ۳۵۰ هزار یورو نیاز است. برای دریافت اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما (بخش تماس با ما) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. mie editor2 گفته:

  با سلامی به اندازه کل خوبی های شما دکتر ملک پور عزیز و سرور ما اگر ممکنه در مورد ملک و خریدن ملک توضیح بفرمایید در کشور های مختلف و از حداقل هزینه شروع کنید تا بالاتر مرسی تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. هزینه خرید ملک در هر کشور بسته به کشور، محل ملک و سایر شرایط مربوط به ملک متفاوت می باشد. برای اطلاع از خرید ملک و هزینه های مربوط به آن در هر کشور پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. گزینه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشورهای بی نظیر و زیبا مانند اتریش، کانادا و … و همچنین خرید ملک می تواند از روش های مناسب با شرایط شما باشد که در نتیجه به اقامت دائم منجر می شود. پیشنهاد می کنیم برای بررسی شرایط هر یک از این روش ها با دفاتر ما ارتباط بگیرید. با آرزوی آرامش در روزهای آتی برای شما دوست عزیز

  پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ارادت خدمت شما انسان وارسته وبزرگوار که وقت و انرژی خودتون رو صرف بهتر زندگی کردن هم وطنای خودتون کردید مطلبی که در مورد زندگی خودم باید خدمتتون عرض کنم اینه که ۳۵ سالمه واز وقتی خودمو شناختم فقط کار کردم تمام زندگیمو وقف درآمد و پول درآوردن کردم جوری که حتی ازدواج هم نکردم فقط خواستم پولدار بشم و بس به این هدفم رسیدم اما حالا فهمیدم خیلی چیزا رو از دست دادم الان تصمیم دارم یه جای آروم وبدون حاشیه فقط دنبال پیدا کردن خودم و هدف زنده بودنم باشم دوست دارم تو یه کشور آزاد که به انسان بودن آدم احترام می ذارن خودم باشموباشم و دنبال سکوت و مراقبه و پیدا کردن خود گمشده ام باشم دیپلم دارم حدود سه میلیارد تومن هم سرمایه دارم نه قصد ادامه تحصیل دارم نه هدف کاری فقط میخوام بدونم با این پول میشه یه زندگی ساکت وآروم تو یه کشور خوب اروپایی یا کانادا داشته باشم؟ ممنون از اینکه وقتتون رو برا بهتر زندگی کردن انسانها گذاشتید

  پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. هزینه خرید ملک در هر کشور و بسته به متراژ و محل آن متفاوت است. برای دریافت اطلاعات در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 8. mie editor2 گفته:

  سلام خسته نباشید جناب ملک پور … خواهشمندم حداقل هزینه سرمایه گذاری در ملک چقدر است و با چقدر میشه خونه خرید؟

  پاسخ
 9. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. شما با دریافت اقامت دائم کشور پرتغال می توانید بدون نیاز به ویزا به سایر کشورهای اتحادیه اروپا سفر نمایید و در آن ها به کار و زندگی بپردازید. خرید ملک در تمامی کشورها منجر به اقامت نمی شود و برخی کشورها نظیر پرتغال، اسپانیا، قبرس و … راه اخذ اقامت از طریق خرید ملک را دارا می باشند. برای دریافت اطلاعات بییشتر با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 10. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت جناب ملک پور عزیز و گرامی . در ابتدا یک تشکر بسیار از زحمات بی منت شما دارم و امیدوارم که بهترین ها برای شما اتفاق بیوفته . شایان سهرابی زاده هستم از رشت . ۳۰ ساله و دارای مدرک فوق دیپلم برق از دانشگاه ازاد . سرمایه تقریبی ۱۵۰-۱۴۰ هزار دلار رو در مجموع رو دارم . بنده مطالب شما رو در باب سرمایه گزاری در املاک رو مشاهده کردم و مشتاق شدم که پیگیر این روش مهاجرتی باشم . در ابتدا این دید رو داشتم که در اروپا به دلیل کم بودن درصد سود دهی نسبت به ایران خرید ملک و اجاره دادنش راه عاقالانه ایی نیست ولی با توضیحات شما کمی دلگرم شدم . حالا سوال بنده این هست که اگه بر فرض مثال من از طریق سرمایه گزاری و خرید ملک یه کشوری مثال پرتغال که هم از بابت سرمایه گزاری انتخاب بسیار خوبی هست و هم از این طریق میشه اقامت گرفت رو در نظر داشته باشم ایا بعد از گرفتن اقامت دائم از ان کشور امکان این رو دارم که در کشور دیگری در اتحادیه اروپا به جای پرتغال زندگی کنم ؟ من به شخصه از کشورهای ارام و بی سرو صدا زیاد خوشم نمیاد و ترجیح میدم که در مدرنیته و هیاهو باشم و از اون طریق احساس سرزندگی کنم . همچنین اگه لطف کنید و باز هماز امثال بهترین کشور هایی که خرید ملک در انها سود بسیار خوبی داره بیشتر توضیح بدید ممنون میشم .

  پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. خرید ملک در گرجستان نوعی سرمایه گذاری محسوب میشود و در نهایت به اخذ اقامت دائم منجر نمی گردد. با خرید ملک در گرجستان می توانید اقامت یکساله دریافت کنید. ما خرید ملک در پرتغال را به شما پیشنهاد می کنیم. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 12. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت آقای دکتر ملک پور .از راهنماییهای مفید شما کمال تشکر را دارم .خیلی لطف میفرمایید اگر نظرتون رو در مورد اخذ اقامت از طریق خرید ملک در گرجستان بفرمایید.صمیمانه از زحمات شما و همکارانتون تشکر میکنم.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.