اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

آیا قصد اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت  در سال ۲۰۱۸ را دارید ؟ نحوه اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت به چه شکلی می باشد ؟ راه های اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت چه می باشد ؟ اقدامات برای اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت چه می باشد ؟ شرایط لازم برای اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت  را نمی دانید ؟ ما در این مقاله در باب اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، نحوه اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، راه های اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و اقدامات برای اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در سنت کیس ، ثبت شرکت در سنت کیس مطالب را بررسی خواهیم نمود .  در صورتی که نیازی به کسب اطلاعات مضاعف در باب مهاجرت به سنت کیس ، اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت داشتید می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید .

چرا کشور سنت کیتس برای اقامت مناسب است ؟ این کشور بسیار زیبا متشکل از دو جزیره با درجه حرارت گرمسیری ، آبی روشن و با اقتصادی قوی و شرایط توریست پذیری عالی می باشد . این کشور برای سهولت در ورود از کشور های اروپایی و امریکا پرواز مستقیم برقرار کرده است که شهروندان خود می توانند بدون محدودیت به آن ها تردد نمایند . مزایایی که فرد سرمایه گذار در کشور سنت کیتس بدست خواهد آورد به شرح ذیل می باشد  :

*بررسی سریع پرونده شما برای سرمایه گذاری در سنت کیتس

* امکان اقدام فرزندان زیر سی سال و والدین آن ها به همراه پدر بزرگ و مادر بزرگ بالای ۵۵ سال

* امکان الحاق فرزندان تا سن ۱۶ سالگی که بعد از تابعیت متولد شده اند تحت پوشش وزارت امنیت ملی کشور سنت کیتس

* نیازی به اقامت حضوری در این کشور نخواهید داشت

* در زمان بررسی پرونده شما نیازی به حضور مستقیم شما در سنت کیتس نمی باشد

* نیازی به مصاحبه برای سفارت ، آموزش خاص و تجربه مدیریتی نخواهد داشت

* شما از پرداخت مالیات بر در آمد جهانی معاف می باشید

* این کشور تابعیت مضاعف را به رسمیت می شناسد و این امکان را دارد تابعیت اصلی خود را در ید داشته باشید .

صلاحیت های مورد نیاز برای شهروندی سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری بدین شرح می باشد که برنامه سرمایه گذاری از سال ۱۹۸۴ به موجب مقررات شهروندی ، که قدیمی ترین برنامه سرمایه گذاری جهان می باشد برای واجد شرایط بودن جهت اخذ شهروندی در سنت کیتس متقاضیان الزاما باید علاوه بر معیار های سرمایه گذاری باید موارد ذیل را داشته باشند :

*از شخصیت های برجسته باشید

* هیچ گونه سابقه کیفری فرد نداشته باشد

* از نظر سلامت جسمی و روانی در شرایط ایده آل باشید

* یک ارزش شخصی را داشته باشید که شما از سایرین متمایز نماید .

راه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سنت کیتس :

۱٫صندوق های امداد طوفان :

به دلیل تخریب ناشی از طوفان های کارائیب ، اخیرا دولت سنت کیتس برای تامین هزینه ها و کمک هزینه های بازسازی در منطقه ، پیشنهادات محدودی را ارائه می نماید . صندوق های امداد طوفان برای کمک های مالی تا ۳۰ مارس ۲۰۱۸ برای موارد ذیل امکان اقدام را خواهید داشت :

 • ۰۰۰ $ آمریکا که در آن متقاضی به همراه چهار نفر از اعضای خانواده که می تواند مشتمل بر همسر و فرزندان باشد از این نوع ورود نماید .
 • مبلغ ۲۵٫۰۰۰ $ آمریکا که در آن نفر متقاضی می تواند به همرا یک نفر وابسته اقدام نماید .
 1. سرمایه گذاری در صنایع شکر و وابسته به آن در سنت کیتس :

این نوع سرمایه گذاری برای اخذ اقامت بسته به نعداد اعضای خانواده و نوع الحاق آن ها شرایط متفاوتی دارد که به شرح ذیل اضافه می  شود :

 • ۰۰۰ $ در صورتی که فرد اصلی به صورت تنهایی قصد اقدام را دارد .
 • ۰۰۰ $ امریکا خانواده با همراه سه نفر وابسته برای الحاق از این راه اقدام می نمایند .
 • ۲۵۰۰۰ $ امریکا برای هر نوع وابستگی
 • ۷۵۰۰ $ امریکا برای کسب درآمد فرد اصلی
 • ۴۰۰۰ $ امریکا برای الحاق هر وابسته بیش از ۱۶ سال
 • ۰۰۰ $ امریکا برای هر حامی مالی
 1. سرمایه گذاری املاک در سنت کیتس :

این نوع سرمایه گذاری در سنت کیتس بدین شکل می باشد که شما می توانید یک ملک به ارزش ۴۰۰٫۰۰۰ $ خریداری کنید . شما می بایست ملکی را خریداری کنید که حتما مورد تأیید دولت سنت کیتس باشد . در این راه شما این امکان را خواهید داشت تا سهام هایی با ارزش حداقل در املاک یا مستغلات نیز از این مسیر قدم بگذارید . در این سرمایه گذاری باید حداقل به مدت پنج سال این شرایط را حفظ نمایید . شما برای این اقدام باید مالیات و هزینه های اضافی را نیز محاسبه نمایید .

سوالی که در اخذ پاسپورت سنت کیتس مطرح می شود مدت زمان اعتبار آن می باشد ، که برای افراد بالای ۱۶ سال ده سال می باشد و افراد زیر ۱۶ سال به مدت پنج سال می باشد .

مشوق هایی که در کشور سنت کیتس برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت می باشد :

 • زبان انگلیسی و نیروی کار تحصیل کرده
 • زیر ساخت های مدرن ، جاده ها ، بنادر هوایی و دریایی ، آب ، برق و غیره
 • زیر ساخت مخابرات پیشرفته
 • یک شرایط پایدار و ثبات سیاسی
 • ثبات اقتصادی
 • یک ارز پایدار – ۱ دلار = ۲٫۷۰ ECD
 • معاف از مالیات بر درآمد شخصی
 • دسترسی مستقیم هوایی از آمریکای شمالی و انگلستان
 • سنت کیتس توسط مجموعه ای از موسسات مالی بین المللی اداره می شود
 • بخش خدمات مالی به خوبی تنظیم شده است
 • بدون محدودیت در بازپرداخت سود و سرمایه
 • تخفیفات مالیاتی برای پروژه های واجد شرایط سرمایه گذاری
 • بسته های انگیزشی بزرگ شامل مشوق های مالیاتی شرکت ها ، معافیت از وظایف واردات ، مزایای تخفیف مالیاتی ، کمک هزینه های صادراتی و غیره

اهداف کشور سنت کیتس برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سنت کیتس :

 • سرمایه گذاری داخلی و خارجی را افزایش دهد
 • ایجاد شغل
 • تسهیل رشد و توسعه پروژه های سرمایه گذاری
 • کشف نقاط ضعف در ثبت شرکت
 • ایجاد تنوع اقتصاد
 • بهبود تصویر سنت کیتس و نویس در میان سرمایه گذاران

شرایط لازم برای ثبت شرکت در سنت کیتس :

یکی از محبوب ترین راه های ثبت شرکت در سنت کیتس LLC می باشد . این ثبت شرکت در سال ۲۰۰۷ به تصویب نهایی رسید . این نوع ثبت شرکت می تواند هر حالت کسب و کاری را در بر بگیرد . برای انجام فعالیت در زمینه های بانکداری ، بیمه ، صدور ضمانت نامه ، مدیریت سرمایه و طرح های سرمایه گذاری گروهی نیاز به مجوز رسمی کسب و کار می باشید . در این حالت شرکت یک شخصیت حقیقی می باشد . در این حالت ثبت شرکت هر عضو یا شریک مسئولیت بدهی و یا بدهی های LLC را نخواهد داشت . مسئولیت هر فرد ( عضو ) به میزان سرمایه ای می باشد که سهام کمک نموده است .

نام شرکت : نام شرکت شما می بایست دارای پسوند یکی از نام های ذیل باشد ؛  “LLC”, “L.L.C.”, “LC” or “L.C.” باشد و شرکت باید مسئولیت محدود باشد . ثبت شرکت های زیر باید مجوز خاص برای ثبت نام شرکت اخذ نمایند : بانک ها ، ساختمان ها اجتماعی ، دفاتر پس انداز ، موسسات وام دهنده ، موسسات بیمه ، موسسات ضمانت کننده ، موسسات  بیمه بازنشستگی، مدیریت سرمایه ، صندوق سرمایه گذاری ، موسسات مرتبط با شهرداری ، دفاتر اتاق بازرگانی ، دانشگاه ها .

تعداد اعضای شرکت باید حداقل یک نفر باشد و در تعداد نفرات اعضای استخدام شده محدودیتی وجود ندارد . دراین حالت اعضا می توانند منافع خود و مسئولیت های خود را بر عهده نفرات دیگر بگذارید مگر آن که در شرایط اولیه این کار محدود شده باشد . و از آن روی که صاحبان سود و سرمایه نامشان در جایی ثبت نمی گردد در این نوع ثبت شرکت هیچ محدودیتی وجود ندارد .

میزان سرمایه افراد برای شرکت های مسئولیت محدود هیچ محدودیتی ندارد و حتی می توانند منافع ترجیحی را نسبت به سهام ترجیحی شرکت ها بیان نمایند .

شرایط پرداخت مالیات در این حالت در صورتی که در خارج از سنت کیتس باشد هیچ مالیاتی بر درآمد، مالیات بر سود ، مالیات بر دارایی، مالیات دارایی، کنترل ارز یا سایر هزینه ها اخذ نمی شود .

حسابرسی و بازده مالی اگر چه نیازی به حسابرسی یا بازپرداخت سالانه به مقامات ذی ربط ندارد، منتهی شرکت مجبور است سوابق مالی را که شرایط مالی یک شرکت را نشان دهد، حفظ کند تا زمان مقرر برای ارائه در ید داشته باشد . پرونده های شرکت ممکن است در هر نقطه از جهان پرونده ای مفتوح ذاشته باشد .

ما در این مقاله در باب اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، نحوه اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، راه های اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و اقدامات برای اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت مطالب را بررسی نمودیم .  در صورتی که نیازی به کسب اطلاعات مضاعف در باب اخذ اقامت سنت کیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت داشتید می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران ارتباط بگیرید .

2 پاسخ
 1. سید فردوسی گفته:

  ببخشید من متوجه نشدم کجاست سنت کیس واسه یه خانواده چهار نفره چقدر باید داشته باشیم فرزندان ۲۸ و۲۲ ساله هستند

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. کشور سنت کیتس کشوری است جزیره‌ای در دریای کارائیب، غرب آنتیگوا و شرق جزایر ویرجین آمریکا. برای اطلاع از هزینه ها می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.