موسسات معتبر کاریابی در امارات

آیا به دنبال موسسات معتبر کاریابی در امارات هستید ؟ آیا می خواهید از طریق موسسات معتبر کاریابی در امارات کار پیدا کنید ؟ آیا اطلاعاتی درباره موسسات معتبر کاریابی در امارات دارید ؟ آیا به دنبال وکیل مهاجرت معتبر جهت پیدا کردن موسسات معتبر کاریابی در امارات هستید ؟ موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) بزرگترین و باتجربه ترین موسسه مشاوره ای در خاورمیانه در رابطه با موسسات معتبر کاریابی در امارات مقاله ای را آماده و موسسات معتبر کاریابی در امارات را معرفی کرده است ، بنابراین اگر می خواهید با موسسات معتبر کاریابی در امارات آشنا شوید توصیه می گردد این مقاله را تا پایان با دقت مطالعه نموده و در صورت هرگونه سوال در رابطه با موسسات معتبر کاریابی در امارات با موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) تماس حاصل نموده و از طریق وکلای رسمی و و کارشناسان و حقوقدانان مسلط در امر حقوق بین الملل به صورت تلفنی ورایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

هفت آژانس کاریابی برتر درامارات

بازار کار دبی با توجه به موقعیت استراتژیک و شهرت آن به عنوان قطب تجاری خاورمیانه، به طور مداوم با شکل گیری کسب و کارهای جدید در حال تحول است. میلیون ها نفر از کارجویان به امید یافتن فرصت های شغلی سودآور به امارات می آیند؛ چنین رشدی به افزایش تعداد آژانس های کاریابی در دبی انجامیده است که کارکنان مناسب را به کارفرمایان معرفی می کنند. از آنجا که رقابت تقریبا در هر زمینه ای در این شهر زیاد است، آژانس های کاریابی معتبر در امارات می توانند روند کاریابی را بسیار ساده کنند.

اولین آژانس مورد توصیه برای یافتن شغل در دبی

دبی دارای بیشترین سهم از نظر تعداد شرکت استخدام و مشاوره است؛ برخی از آنها دارای شهرت زیاد همراه با سال ها تجربه در بازار کار امارات متحده عربی و خاورمیانه می باشند و برخی دیگر با انتقادات منفی از طرف مشتریان خود، هم کارمندان و هم کارفرمایان روبرو بوده اند. طبق قانون کار امارات متحده عربی، آژانس های کاریابی در امارات حق دریافت هیچ گونه هزینه ای برای معرفی شغل به شما ندارند؛ آنها معمولاً هزینه کمیسیون خود را از کارفرما و نه کارمند می گیرند. همچنین آژانس نمی تواند هزینه ای برای ویزا از شما دریافت کند، که مسئولیت پرداخت آن بر عهده کارفرما است. متاسفانه، چنین تخطی هایی همچنان صورت می گیرد، به خصوص در صنعت ساخت و ساز، که در آن تعداد زیادی از کارگران ساختمانی از کشورهای جهان سوم را به خدمت می گیرند.
با توجه به این که هر آژانس کاریابی نمی تواند نیازهای تمام مشتریان خود را رفع کند و طبیعتاً گاهی با انتقادات منفی روبرو می شود (گاهی اوقات از طرف رقبا که در جهت خدشه به شهرت آنان تلاش می کنند)، به معرفی تعدادی از آژانس های کاریابی معتبر در امارات می پردازیم. فهرست آژانس های موجو در زیر درک و تجربه خوبی از بازار کار امارات متحده عربی و خاورمیانه دارند و در زمینه های شغلی مختلف، به مشتریان خود و شبکه بزرگی از شرکت های طرف قرارداد خدمات رسانی می کنند.

بررسی رایگان رزومه در رابطه با موسسات کاریابی معتبر در امارات

قبل از ارسال رزومه خود توصیه می شود که نگارش آن را از لحاظ حرفه ای بررسی کنید چرا که بازار کار دبی بسیار رقابتی است. برخی شرکت های پیشرو در زمینه چگونگی نگارش رزومه به شما مشاوره می دهند.

موسسه معتبر کاریابی بیت (Bayt)

اگر چه آژانس کاریابی «بیت» وجود فیزیکی ندارد، اما آن را در این فهرست به عنوان بزرگترین آژانس خدمات کاریابی آنلاین در امارات و خاورمیانه با شبکه گسترده ای از مشتریان در سراسر خاورمیانه و شورای همکاری خلیج فارس گنجانده ام. مشاغل با توجه به تخصص و محل کار ذکر شده اند و همچنین فهرستی در پایین صفحه شامل مشاغل موجود برای اتباع هر یک از شش کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس وجود دارد. ثبت نام در سایت برای کارجویان کاملا رایگان است و پس از ثبت نام می توانند برای هر یک از فرصت های شغلی موجود در وب سایت درخواست دهند. شدیداً توصیه می شود که رزومه خود را در سایت بیت آپلود کنید تا به حداکثر فرصت های شغلی برای استخدام و آشنایی با کارفرمایان بالقوه و بهبود چشم انداز شغلی خود دست یابید.

موسسه معتبر کاریابی Career jet

شهرت زیادی در ارائه فهرست مشاغل با کیفیت متناسب با بازار کار خاورمیانه دارد. آنها طیفی از فرصت های شغلی برای کمک به شما در یافتن بهترین شغل مطابق با نیازهای کاری خود دارند. آنها دارای شبکه گسترده ای از مشتریان در خاورمیانه می باشند. فرصت های شغلی موجود با توجه به صنایع و محل کار در دبی، قطر و ابوظبی در دسترس است.

موسسه معتبر کاریابی هَیز (Hays)

هیز در سال ۲۰۰۵ تاسیس شده است و مشتریان معتبری در سراسر خاورمیانه دارد و با ۲۸ کشور در زمینه ارائه استعدادها در سراسر جهان به کارفرمایان محلی شراکت بین المللی دارد. پایگاه داده ای گسترده آنها شامل کارجویان محلی، توسط مشاوران مجرب با دانش تخصصی از بازار کار محلی و تخصص های خاص در زمینه های مختلف اشتغال حمایت می شود.

 

موسسه معتبر کاریابی نادیا

در سال ۱۹۸۳ تاسیس شده است و طی ۳۰ سال گذشته در زمینه کاریابی و شناسایی استعدادها با مهارت های منحصر به فرد فعالیت داشته است. مشاوران شغلی آژانس کاریابی نادیا با سه دهه تجربه بازاری و آموزش مداوم به منظور هماهنگی با روند بازار جهانی و محلی در تلاش برای خدمات رسانی بهتر به مشتریان خود می باشند. نادیا همچنین دارای یک پایگاه داده آنلاین با اطلاعات به روز و افراد مستعد و ماهر بیشماری برای کمک به مشتریان خود است. کارجویان باید یک فرم آنلاین ساده حاوی پرسش های کلیدی را تکمیل کرده و رزومه کاری خود را بارگذاری کنند.

موسسه معتبر کاریابی BAC

یکی از قدیمی ترین آژانس های کاریابی در منطقه، که دفتر مرکزی آن در مرکز مالی بین المللی دبی، در سال ۱۹۷۹ به منظور ارائه خدمات کاریابی حرفه ای به شرکت های سطح بالا در زمینه های شغلی مختلف تاسیس شد. وب سایت آنها دارای طراحی خوب و دسترسی آسان برای مشتریان و نیز کارجویان است.

موسسه معتبر کاریابی Charterhouse

این آژانس در مدت ده سال گذشته با دفاتری در دبی، ابوظبی و دوحه قطر در زمینه کاریابی و معرفی افراد با استعداد به کارفرمایان فعال بوده است. وب سایت آنها راهنمای مفیدی در زمینه پرداخت دستمزد به کارجویان ارائه می دهد و همچنین به طور منظم در مورد فرصت های شغلی موجود در زمینه های حرفه ای مورد نظر به کارجویان اطلاع رسانی می کند.

موسسه معتبر کاریابی مایکل پیج

مشاوران مایکل پیج به عنوان بخشی از گروه پیج، در کاریابی دائمی، موقت، تمام وقت و یا موقعیت های شغلی پاره وقت در زمینه های تخصصی مختلف در خاورمیانه فعالیت دارند. وب سایت آنها یک مرکز حرفه ای بسیار مفید برای کارجویان است و مجهز به ابزار جستجوی دقیقی است که به کارجویان امکان می دهد تا جستجوی شغلی خود را بر اساس تخصص، محل کار، نوع استخدام و همچنین دستمزد مورد انتظار انجام دهند.
در پایان این مقاله موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) باسابقه ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه در خصوص موسسات معتبر کاریابی در امارات دارای کاملترین اطلاعات می باشد ، و شما عزیزان اگر می خواهید با موسسات معتبر کاریابی در امارات آشنا شوید همواره می توانید با موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین وحقوقدانان کارورزیده و مسلط در امر حقوق بین الملل و وکلای رسمی به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

نگارنده : طاهره گهواره

Rating: 5
193 پاسخ
 1. فاطمه گفته:

  سلام
  ببخشید من مهندسی معماری دارم و 21 سال دارم
  اما تو ایران کار مناسب نیست
  هیچ راه حل دیگه ای به جز سایت شما به ذهنم نرسید
  لطفا راهنمایی کنید کار برای رشته من تو دبی پیدا میشه؟
  اگه مناسب نیست چه کشوری مناسب هست؟
  چه راهب رو پیشنهاد میکنید که زود تر به نتیجه برسیم
  یه دنیا ممنون

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   سلام عرض ادب
   دوست گرامی برای کار در دبی باید یک پیشنهاد شغلی از این کشور داشته باشید تا بتوانید ویزای کاری دریافت داریدو همچنین دانستن زبان عربی و یا انگلیسی لازم است

   پاسخ
 2. علی کدخدازاده گفته:

  من کارم آسانسور وجوشکار برق میخواستم ببینم راهی واسه اشتغال تو دبی هست و هزینش به چه شکلیه؟ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای کار در دبی ابتدا باید پیشنهاد کار داشته باشید. شما می توانید از طریق موسسات کاریابی برای جستجوی کار اقدام کنید.

   پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. کار در امارات نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای اماراتی است و بد نیست بدانید که کار در امارات منجر به اقامت برایتان نمی شود. در صورت تمایل از طریق موسسات کاریابی امارات اقدام نمایید. اقوام شما می توانند در این زمینه نقش واسطه کاریابی را برای شما ایفا نمایند.

   پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. کار در امارات نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای اماراتی است و بد نیست بدانید که کار در امارات منجر به اقامت برایتان نمی شود. در صورت تمایل از طریق موسسات کاریابی امارات اقدام نمایید. اقوام شما می توانند در این زمینه نقش واسطه کاریابی را برای شما ایفا نمایند.

   پاسخ
 3. محمد گفته:

  سلام، با عرض خسته نباشی، من دبیرستانی هستم، رشته ام انسانی هستش و می خواستم بپرسم که چه رشته ی دانشگاهی انتخاب کنم که در دبی بازار کار خوبی داشته باشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. کار در دبی نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای اماراتیست و منجر به اقامت برایتان نمی شود. در صورت تمایل از طریق موسسات کاریابی امارات اقدام نمایید.

   پاسخ
 4. پرویز گفته:

  با سلام و درود..من ۲۳ سال دارم و ویزای سه ماهه توریستی دبی را اخذ کردم و هدفم این است که آنجا کار کنم و برام فرقی نمی کند که چه کاری داشته باشم و همچنان انگلیسی هم بلدم آیا میتونم آنجا کار گیر بیارم. با سپاس.

  Rating: 5
  پاسخ
 5. محمد محمدی گفته:

  با سلام
  بنده دریانورد و دارای مدرک سرمهندس کشتی با قدرت 3000 کیلووات هستم و جویای شغل مرتبط در کشتی های کشورهای همجوار(عربی) هستم لطفا درصورت سراغ داشتن کار موردنظر یا معرفی به کاریابی های دریایی مرا راهنمایی بفرمایید. با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
 6. فرهاد گفته:

  با سلام و ارادت
  اینجانب 48 سال دارم ، متاهل و دارای 2 فرزند با مدرک لیسانس برق و سابقه کار 22 سال با سمت مدیریت در صنعت سیمان
  ضمنا علاقه کاری بنده در زمینه خودرو بویژه آفرود(Offroad) می باشد و بیشتر بدنبال این هستم چنانچه بشود بصورت حقیقی خودم کاری در این زمینه در یکی از کشورهای نزدیک و در پتانسیل بالا بعنوان تولید کننده و مجری انجام دهم ، شاید حتی لازم باشد شخصی در یکی از این کشورها بعنوان اسپانسر و یا شریک تجاری اینجانب را ساپورت نماید ، در اینصورت آیا این کار شدنی است و یا چگونه می شود در این زمینه کمکی به بنده بنمائید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. شما اطلاعاتی از میزان سرمایه خود ارائه نداده اید و اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار در کشورهای مختلف شرایط متفاوتی وجود دارد و برای راهنمایی بهتر، مدرک تحصیلی، سن، سابقه کار و تمکن مالی شما و در صورت تاهل، همسرتان دارای اهمیت می باشد.

   پاسخ
 7. مجید گفته:

  سلام وقت بخیر سراشپز ملل هستم همراه استاد کارپخت اجیل ونان پز فانتزی لطفا بفرملیبد میتونم با ویزای توریستی برم کارپیدا کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله شما می توانید از طریق ویزای توریستی اقدام به جستجوی کار کنید اما پس از دریافت پیشنهاد کار برای تبدیل ویزای خود به نوع کاری باید به ایران بازگشته و درخواست دهید.

   پاسخ
 8. میلاد گفته:

  با سلام خدمت شما
  من میخواستم ببینم آیا شما میتونید برای کار در دبی منو راهنمایی کنید
  من artist هستم کارهای نقاشی دیوار و سقف
  مینیاتوری
  قلم زنی
  و….
  انجام میدم آیا شما میتونید کاری بکنید تا بتونم اینجا قرار دادی ببندم
  حاضرم شراکت هم بکنم با شرکت
  من الان دبی هستم دنبال کار هستم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. کشورهایی هستند که شما می توانید با ارائه طرح تجاری یا کار نوآورانه در آن ها سرمایه گذاری کنید. برای بررسی شرایط شما و ارائه پیشنهادات ممکن توصیه می شود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   شما می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 9. اعظم باغبان گفته:

  سلام
  من میخواستم ببینم آیا من میتونم دبی کار کنم
  من نقاش شهری هستم کارهای
  نقاشی هنری
  قلم زنی
  مینیاتوری
  نقاشی سقف و دیوار
  انجام میدم رزومه هم دارم من و الان هم دبی هستم ویزا ۱ ماهه دارم آیا میتونید منو راهنمایی کنید برای کار در دبی من شاگرده استاد فرشچیان بودم
  تمام طرح های اجرایی و رزومه هم بخواید براتون ارسال میکنم
  ممنون میشم منو راهنمایی کنید سپاسگزارم

  Rating: 4
  پاسخ
 10. فواد گفته:

  من گواهینامه پایه2 قدیم دارم و 10 سال سابقه رانندگی با ماشین های 6 تن هستم آیا در امارات میشه کار پیدا کرد

  Rating: 5
  پاسخ
 11. Amirali گفته:

  سلام من کارم راپل (کار در ارتفاع با طناب) چطور میشه در شرکت های راپل دبی کار پیدا کنم هیچ آشنایی هم ندارم که از اونجا دعوت نامه کاری بده باید چکار کنم لطفا راهنماییم کنید

  Rating: 4
  پاسخ
 12. hamed گفته:

  سلام بنده در قسمت مکانیک سیالات وتابلو سازی برق صنعتی وموتورخانه تخصص دارم و ۱۳ سال سابقه کار دارم میخاستم بدونم شرایط کار در امارات به صورت هستش لطفا راهنمایی بفرمائید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار امارات ابتدا باید یک پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در امارات داشته باشید. شما می توانید از طریق موسسات کاریابی اقدام به جستجوی کار نمایید.

   پاسخ
 13. جاوید گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده در زمینه کار با چوب تولید مبلمان سرویس خواب و آرایش پاتختی مهارت دارم .
  اگر امکانش هست بنده رو راهنمایی کنید

  Rating: 4
  پاسخ
 14. میثم گفته:

  سلام و عرض ادب من میخوام تو دبی اقامت دائم داشته باشم کار های شرکتی و کارخانه ای هم باشه از خدامه برم میشه راهنماییم کنید

  Rating: 4
  پاسخ
 15. مرتضی بهمنی 09126424831 گفته:

  سلام بنده فنی کار هستم در زمینه های برق، داکت اسپیلت ؛جوشکارارگون co2 وخیلی صنایع دیگه با رزومه کاری و مدرک..جویای کار در یکی از کشورهای حوزه خلیح فارس هستم ..لطفا راهنمایی بفرمایید

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام دوست عزیز شما برای کشور های حوزه خلیج فارس باید کارفرما و جاب آفر داشته باشید باید شرایط شما از قبیل سن،مدرک تحصیلی،وضعیت تاهل و… بررسی شود..ساید گزینه های خیلی بهتری وجود داشته باشد

   پاسخ
 16. مهران گفته:

  سلام وقت شما بخیر من کاردانی عمران از دانشکاه ازاد دارم و 7 سال سابقه کار دارم به زبان عربی و هندی تسلط کامل دارم جویای کار در دبی یا عمان یا قطر هستم راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. جهت کار در کشورهای عربی ابتدا به یک پیشنهاد کار از طرف یک کارفرما در آن کشور نیاز دارید که می توانید از طرق مختلف کاریابی اقدام کنید. البته به نکته توجه داشته باشید که کشورهای عربی به شما اقامت دائم و تابعیت نمی دهند. بنابراین توصیه می شود که شرایط کار در کشورهای دیگر را نیز بررسی کنید.

   پاسخ
 17. سامرند گفته:

  با سلام خدمت شما مشاورین عزیز آیا برای کار جوشکار حرفه ای ارگون -g6-جوشکاری زیر آب (غواص صنعتی ) کدام یک از کشورهای دبی اتریش و المان پذیرش ‌و حقوق ‌و مزایای بهتری دارند؟
  ایا‌شما امکان اعزام نیروی کار را دارید.؟
  هزینه اعزام و ویزا و…کلا چند است؟
  من الان در عراق کار میکنم و امکان تماس تلفنی با شما را ندارم
  لطفا جوابتون رو برام ایمیل بفرمایید
  ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
 18. منصور دائی گفته:

  سلام خسته نباشید
  من کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه تبریز هستم میخواستم ببینم چطور میتونم برا ویزای کاری و کجا اقدام کنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در حال حاضر کشورهایی که ویزای جستجوی کار ارائه می دهند آلمان، اتریش و آفریقای جنوبی می باشند.

   پاسخ
 19. ناشناس گفته:

  د رووود
  بنده مهندسی سوم کشتی زیر 3000 کیلووات نزدیک به ساحل هستم تمایل کار در دبی هستم ممنون میشم راهنمایی کنید
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در کشور دبی نیاز به پیشنهاد کار دارید. اما در نظر داشته باشید که کار در دبی منجر به اقامت دائم نمی گردد و تنها تا زمانی که شغلی در این کشور دارید و توانایی کارکردن داشته باشید امکان اقامت در دبی را دارید.

   پاسخ
 20. yazdan گفته:

  سلام وعرض ادب من دیپلم برق دارم چجوری باید کارفرما در دبی امارات پیدا کنم ایا کشور امارات برای کارگران ساده استخدامی داره یاخیر باتشکر از شما

  Rating: 4
  پاسخ
 21. عابد گفته:

  سلام خسته نباشید، من کارفرما تو دبی ندارم ولی تو شغل گلخانه داری و کابینت سازی چوب ماهر هستم، افرادی مثل من چطور میتونن خارج از کشور برن کار کنن ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. اگر دارای مدرک دانشگاهی هستید می توانید برای کار در کشورهایی مانند اتریش، آلمان و آفریقای جنوبی اقدام کنید که نیازی به کارفرما ندارد و به شما ویزای جستجوی کار می دهند.
   یا می توانید به بهانه تحصیل مهاجرت کنید و پس از پایان تحصیلات خود به کار مشغول شوید البته سن شما در این مورد اهمیت دارد.

   پاسخ
 22. محمد امینی فرد گفته:

  سلام
  من اپراتور با سابقه جرثقیل تاورکرین با گواهینامه معتبر دولتی و ویژه جرثقیل هستم و سابقه کار در تاسیسات و امور فنی کارگاه را دارم لطفا راهنمایی ام کنید

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما باید ابتدا یک کارفرمای اماراتی بیابید که به شما پیشنهاد کار دهد سپس می توانید برای ویزای کار امارات اقدام کنید. لازم به ذکر است کشور امارات به شما اقامت دائم اعطا نمی کند و در صورت از دست دادن شغل خود ملزم به ترک این کشور می باشید.

   پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام برای رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد همچنین برای کار در دبی باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 23. فرهاد گفته:

  سلام.من مهندس الکترونیکم مدرک برنامه نویسی و نرم افزارم دارم.زبان انگلیسی هم مدرک تافل دارم و 6سال سابقه کار مرتبط دارم میتونم تو کشور عربی خوبی کار مناسبی پیدا کنم؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در کشور امارات نیاز به پیشنهاد کاری دارید. اما کشورهای عربی به شما اقامت دائم نمی دهند. بنابراین کار در این کشورها توصیه نمی شود. با توجه به رشته تحصیلی عالی شما و مهارت هایی که دارید کار در کشورهای تاپ اروپایی همچون آلمان و اتریش و یا کشور کانادا را پیشنهاد می دهم. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید با مشاورین ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره ببرید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 24. سعیده گفته:

  سلام مدرک تحصیلیم دیپلم هست و طراح لباس هستم و کار میکنم تو این زمینه. چطور میتونم تو وبی کار پیدا کنم؟ کلا درامد این شغل تو دبی چطوره؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. به این منظور می بایست از این کشور پیشنهاد کاری داشته باشید و بدانید که اخذ ویزای کاری کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله امارات منجر به اخذ اقامت برای شما نخواهد شد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 25. علی گفته:

  با درود
  من ۱۵ ساله که انگلستان زندگی میکنم. پاسپورت انگلیسی دارم و شهروند انگلستان. برای اینکه به ایران نزدیک تر باشم و همچنین اعضای فامیل در ایران تمایل دارم که از طریق کاری به امارات مهاجرت کنم.لطفا راهنمایی بفرمایید.
  با سپاس

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کاری امارات و سایر کشورهای خلیج فارس منجر به اقامت برای شما نخواهد شد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 26. Rahela naseri گفته:

  ببخشيد بنده residents کشورهای خلیج هستم در مورد کار در دبی یا کویت میخواستم بهم کمک کنید البته سابقه کار در وزارت بهداشت بحرین به مدت ۱۰سال دارم مسلط به زبان عربی می‌باشم

  پاسخ
    • azadehnoory گفته:

     با سلام، دوست عزیز برای مهاجرت شما به مجموعه ای از شرایط نیاز دارید. سن، مدرک تحصیلی، مدرک زبان و سابقه کاری از مهم ترین عوامل هستند. باتوجه به سن شما توصیه می شود که شرایط لازم را مهیا بفرمایید.

     پاسخ
 27. علی گفته:

  سلام دنبال کار در دبی یا ابوذبی هستم
  همه کاره فنی هستم ،جوشکاری منتاژکاری ،برق کار صنعتی کاامل انجام میدم ،چطور میتونم کار پیدا کنم

  پاسخ
 28. ava گفته:

  سلام من دانشجوي مهندسي هستم ميخواستم بدونم ممكن در ٣ ماه تابستان كار خدماتي در دبي پيدا كنم ميشه راهنمايي كنيد لطفا

  پاسخ
 29. Azarin گفته:

  باسلام
  من از طرف یک شرکت معتبر در دبی پیشنهاد کاری دریافت کرده ام ، میخواستم بدونم که چند درصد احتمال اخذ ویزای کاری برای من وجود داره؟

  پاسخ
 30. کامران عظیمیان گفته:

  سلام دوستان . والله شغل من با همه شغلهایی ک اینجا خوندم . فرق داره من طراح ویلا هستم . آبشار آلاچیق و تمام کارهای زینتی در باغ ویلا ها. یجورایی کارهای هنری منحصر به فردی ک متفاوت با کارهای همکاران در این زمینه هست انجام میدم. دوستانی ک کارهای منو دیدن میگن لول کار برا کشورهای عربی ک سکه کار میخوان عالیه.
  نمیدونم این ش٥لم به درد اونجا میخوره یا نه
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. رضا محمدی گفته:

  سلام و عرض ادب و احترام. من بیش از 7 سال تجربه پروژه های نفتی در عسلویه و پارس جنوبی رو دارم و بدنبال کار در دوبی و کشورهای عربی مجاور هستم. لطفا کمکم بفرمایید. راهنمایی بفرمایید که از کجا باید شروع کنم و رزومه ام رو بفرستم کافی هست..؟ ممنونم

  پاسخ
 32. علی گفته:

  سلام
  من کارشناس ارشد عمران گرایش سازه و همسرم کارشناس مامایی هستند.
  من قبلا دوسال اقامت دوبی رو داشتم .
  آیا میشه برای کار در امارات ، هرکدام ااز امارتها ، اقدام کنیم؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   دوست گرامی جهت کار در هرکشوری در ابتدا باید یک پیشنهادکاری در ان کشور دریافت نمایید اما درکل کار درکشورهای عربی اینده خوبی ندارد و مانند کار دراروپا منجر به اخذ اقامت دائم نمی گردد.

   پاسخ
 33. Hussin گفته:

  سلام
  من مدرک کارشناسی it(فن آوری اطلاعات) دارم و بیش از ۱۷ سال است در زمینه مخابرات و شبکه کابل و فیبر نوری و انتقال فعالیت دارم در صورت نیاز اطلاع فرمایید

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 34. رضا گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده از سال ٢٠٠٤ تا ٢٠١٣ در دبي دفتر حسابرسي داشتم ولي بجهت شرايط بد اقتصادي اون زمان دبي به استانبول مهاجرت نمودم و الان پشيمانم و ميخواهم شده بعنوانً مديرمالي يه شركت هم شده برگردم دبي ايا ميتوانيد كمكم كنيد 🙏

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. سجاد سرحدی گفته:

  با سلام من دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی منابع طبیعی گرایش همزیستی با بیابان هستم ایا شغلی متناسب با مدرک وجود دارد بنده نیز ۱۰ سال سابقه کار دارم

  پاسخ
 36. فاطمه گفته:

  سلام من خانومم 26 سالمه مدرک کمک بهیاری دارم تمایل همکاری در کشورهای عربی را دارم تشکر میکنم اگر راهنماییم کنید

  پاسخ
 37. Afrooz گفته:

  سلام من ارشد اقتصاد هنر و لیسانس گرافیک دارم.چطور میتونم برای اقامت کاری دبی اقدام کنم؟لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 38. Hussein bazyar گفته:

  سلام وعرض ادب
  من ۲۸ سالمه کار فنی جوشکاری با برق و co2 انجام میدم
  عملی کار کردم و یاد گرفتم هیچ مدرکی ندارم ولی در شرکت های بزرگی در شیراز کار کردم تمام تست جوش های که لازم بوده ازم گرفتن وقبول شدم آیا میتونم از طریق کاریابی شما کار جوشکاری در امارت پیدا کنم و مشغول بشم .ممنونم از وقتی که میزارید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور امارات در ابتدا باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید جهت ورود برای این نوع ویزا اقدام نمایید و برای گرفتن پیشنهاد شغلی نیز باید روند قانونی آن توسط کارفرمای مورد نظر طی شود. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما و همسرتان، شرایط کاریتان، سطح زبان و میزان سرمایه شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای قانونی مهاجرت برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر و پیدا کردن روش مناسب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 39. علیرضا فخرایی گفته:

  سلام خسته نباشید
  شغل من جوشکاری و برشکاری زیر اب دد اصل غواص صنعتی هستم
  میخواستم ببینم واسه من کار هست تو امارات؟???

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 40. امیر رهنمای هلالی گفته:

  سلام بنده تراشکارم و در کل فنی کار با بیش از بیست سال سابقه کار ضمنا متاهل با دو فرزند میخواستم لطف کنید راهنمایی کنید چطور میتونم تو امارات کار کنم و آیا با خانوادم میتونم ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 41. هادي گفته:

  باعرض سلام ١٠ سال سابقه كار در آتش نشاني دارم ليسانس برق صنعتي دارم مي خوام بدون با توجه به شغلم مي تونم تو دبي كار كنم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرت با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 42. احمد یکتایی گفته:

  سلام.من 36 سالمه نقاش ساختمان و در حال حاضر تولید کفش چرم هستم فعالم و از سال 1384 ب صورت مسافرتی به خرید فروش لوازم ایمنی اتش نشانی مشغول بودم،خیلی دوست دارم ب امارات مهاجرت کنم و متاهل و دارای دو فرزند هستم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 43. اسماعیل ربیعی گفته:

  با سلام خدمت شما، من متولد استان بوشهر هستم و عرب زبانم یه چند نفر اقوام پدرم که زیاد هم بهاشون رابطه نداریم در دبی زندگی میکنن بنظر شما میتوانم با سمت کارگر ساده یا هر کاری که مدرک براشون مهم نباشه شاغل بشم از شما یه راهنمایی میخوام

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 44. محتبی گفته:

  سلام مهندس برق قدرت هستم و حدود یکسال در زمینه مونتاژ تابلو برق صنعتی سابقه دارم و طراحی تابلو برق با نرم افزارهای اتوکد و eplan رو هم تا حدودی یاد دارم.
  میخواستم ببینم برای پیدا کردن کار در خارج از ایران دقیقا باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 45. محمد رضا ایران نژاد گفته:

  سلام, بنده در حرفه معماری سنتی(مقرنس) به عنوان معمار فعالیت دارم, نزدیک به 8سال سابقه کار دارم و در کنار آن به معماران و پیمانکاران حوزه بناهای تاریخی و اسلامی که زیر نظر میراث فرهنگی هستند مشاوره میدهم, سابقه مصاحبه با نشریات در این زمینه را نیز در رزومه خود دارم. آیا میتوانم در یکی از کشور های حاشیه خلیج فارس مشغول به فعالیت شوم؟ با سپاس

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 46. رامین صادقی گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من فوق دیپلم معماری دارم و سابقه کار در رشته خودم کار اجرایی دارم و علاوه بر اون نجار حرفه ای هستم با نرم افزار ۳دیمکس و اتوکد هم بطور حرفه ای کار میکنم و هر کاری در زمینه دکوراسیون داخلی باشه انجام دادم و تواناییشو دارم
  برای کار در دوبی میتونین بمن کمک کنین

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 47. Amir گفته:

  سلام
  بنده، فوق لیسانس مهندسی محیط زیست ( گرایش تصفیه آب و فاضلاب شهری و‌صنعتی) دارم،لیسانسم هم بهداشت محیط هست. تقریبا ۱۳ سال سابقه کار رسمی در هلال احمر ایران رودارم و به اکثر دوره های امداد و نجات ( نجات در ارتفاع و‌ آوار و جاده و سیلاب و…) مسلط هستم و مدرک دارم. زبان انگلیسی ام در حد ۷۵ درصد هست .به دارو شناسی و کار در داروخانه هم تسلط کامل دارم و تمامی داروها رو به خوبی میشناسم.
  آیا میتونید در زمینه اشتغال بنده مساعدت بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید رزومه تان را ارسال نمایید تا برای شما در مورد کاریابی اقدام شود و باید با کارشناسان ما در این مورد مشاوره نمایید .

   پاسخ
 48. امین گفته:

  سلام
  بنده دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی و همسرم دارای مدرک فوق لیسانس منابع انسانی هستیم. کدوم کشور برای مهاجرت مناسبه و اینکه به چه شیوه ای؟
  ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 49. قاسم گفته:

  سلام من برق کار ساختمانم مدرک فنی هم دارم برای من کار در امارات پیدا میشه 10سال به بالا سابقه کار دارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 50. هادی برومند گفته:

  با سلام من تخصصم در مورد برق خودرو و ساختمان هست و مشاوره برای خرید و معرفی و تست خودرو آیا امکانش هست برای من که بتونم در این ضمینه کاری در دوبی پیدا کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 51. ندا گفته:

  سلام و عرض ادب.شرایط کار برای متخصص قلب و عروق در کدام کشور مناسب است.که مدرک دانشگاه ایران را قبول داشته باشند.کشورهای حوزه خلیج فارس یا اطراف ایران بجز عراق و افغانستنان و پاکستان باشد بهتر است.و سرمایه هم خیلی نخواهد.ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 52. یوسف گفته:

  سلام
  من مهندسی الکترونیک دارم و۶سال سابقه کاردرنگهداری سیستم های همراه اول دارم برای شرایط کاری بهترقصدمهاجرت دارم لطفاراهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط شما برای ویزای کار المان مناسب میباشد .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 53. پویا گفته:

  سلام من غواص صنعتی هستم و زبان انگلیسیم خوبه سابقه کار هم دارم برای کار در امارات در ح.زه دریایی و نفت و گاز باید چه اقدامی انجام بدم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 54. جواد گفته:

  سلام من میخوام در امارات کار کنم و میتونم شغل جوشکاری صنعتی به طور حرفه ای و نقاشی به طور حرفه ای کار کنم لطفا راهنماییم کنید.
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید وپیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 55. saeid گفته:

  سلام من لیسانس حقوق دارم 5 سال سابقه فعالیت حقوقی دارم وخانمم زبان انگلیسی تدریس زبان انجام می ده راهنمایی کنید لطفا چطور در امارات کار پیدا کنم ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 56. سیدحجت گفته:

  سلام من کارشناس ارشد طراحی شهری و مهندس شهرسازی و فوق دیپلم برق هستم دارای چند سال سابقه کار هستم میخواستم بپرسم ایا برای من در خارج ز کشور کار هست و ایامیتوان برای بورس در مقطع دکتری شهرسازی اقدام کنم چند مقاله isiو ترجمه کتاب و ویرایش کتاب و چندین پروژه دانشگاهی دارم لطفا مرا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک زبان المانی میتوانید برای ویزای کار کشور المان اقدام فرمایید. همچنین برای اقدام برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماییید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید . در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید job offer یعنی در ان کشور دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای این نوع ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری از یک کارفرما داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید و همچنین بحث سابقه کاری مهم میباشد .

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امکان تحصیل در این کشور به صورت ازاد و خصوصی مقدور است .
   همچنین شرایط شما باید به صورت کامل بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد و نیاز به اطلاعات بیشتر و جزیی تری در مورد شما هست . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 57. علی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده فوق لیسانس عمران(گرایش مهندسی و مدیریت ساخت)،نجات غریق درجه 1و2،مربیگری بین المللی شنا درجه 2و3،مربیگری آبدرمانی دارم
  برای کارکردن در امارات از چه طریق باید اقدام کنم؟اصلا تخصص بنده رو نیاز دارن؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار job offer یا پیشنهاد شغلی از کارفرما داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 58. مجتبی گفته:

  باعرض سلام وخسته نباشید من تازه فارغ التحصیل مهندسی نفت گرایش خفاری هستم وسربازی هم رفتم میخواستم تو یه کشور عربی کار کنم (اونجا بهتر هست واسه کسی مثل من) چند سوال داشتم اول اینکه مشکل سابقه کاری هست که اگر لازم هست حداقل چقدر باشه دوم مشکل زبان هست وسوم اینکه بعضی جاها شنیدم یا خوندم که اول باید در شور مورد نظر کارفرما از طریق سایت پیدا کنی بعد اقدام به ویزا کنی اما شما گفتید که باید در اون کشور حضور داشته باشم (‌راه شما احتمالش بیشتر هست) حالا اگر من برم مثلا به اوظبی یا دوحه یا…. برم اونجا از کی یا کجا باید شروع کنم واسه کار یابی وسوال دیگر اینکه اگر کسی یا شرکتی من رو خواست باید بیام ایران بعد دوباره ویزای کار بگیرمبرگردم چون واسه کار باید ویزای کار داشته باشی وواسه کار یابی حضوری یه ویزای مثلا گردشگری داری اگر یه توضیح کوتاه بدید ممنون میشم با تشکر از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید و یا میتوانید خودتان به آنجا رفته و پس از یافتن پیشنهاد شغلی از کارفرما نوع ویزایتان را تغییر دهید . همچنین بحث سابقه کاری هم حداقل سه سال مهم میباشد .در صورت داشتن این موارد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 59. مهدی گفته:

  سلام وقت بخیر
  من فوق دیپلم کامپیوتر دارم
  و مدرک های کناف کاری رو دارم و دوره هاش رو در شرکت کناف ایران طی کردم و گرفتم میخواستم ببینم کدوم کشور برای کار در صنعت ساختمان (کناف knauf) بهتره

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای ویزای کار از کشور مورد نظر باید job offer داشته باشید و همچنین باید سابقه کاری شما مرتبط با تحصیلاتتان باشد تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   برای اخد ویزای کاری باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط و رزومه دقیق شما باید به صورت کامل بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 60. علی گفته:

  باسلام من 44 ساله لیسانس زبان انگلیسی آیا برا تدریس خصوصی توی دبی کار هس؟ویا در مدارس ایرانی ویا کار در یک کتابفروشی وکلا شرایط چهچطوره لطفا حتما جواب بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای ویزای کار باید job offer از یک مجموعه داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید و درخواست ویزای کار بدهید اینگونه ویزاها یکسال یکسال تمدید میشوند. در صورت داشتن این مورد ، شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفتر وین از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 61. maziar samiei گفته:

  وحرفه من ام دی اف و هر چیزی که مرتبط به چوب وام دی اف داخل منزل هست ودلم می خواهد به عنوان کار به یکی از کشورهای همسایه بروم مخصوصا عمان لطفا راهنمایی کنید ممنونم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   متاسفانه حرفه شما زیاد مناسب نیاز این کشور نمیباشد اما برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید .

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 62. عباس گفته:

  با درود فراوان
  داری مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی هستم علاوه بر اون مهارت حرفه‌ای بهمراه کارت مهارت در خصوص جوشکاری برق دارم.
  آیا با توجه به اینکه 45سال سن دارم، شرایط کار در کشورهای عربی را دارم یا خیر؟
  در صورت مثبت بودن پاسخ هزینه های لازم تا هنگام اشتغال به کار تقریبا چقدر میباشد؟
  و در صورتی که در کشور مورد نظر حضور بیابیم چند درصد احتمال مشغول بکار شدن دارم.؟
  با سپاس از شما

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 63. روح الله گندمی گفته:

  باسلام بنده جوشکار درب وپنجره هستم.درزمینه ساخت انواع سازه های فلزی مهارت دارم .سایبان نرده وسوله.16سال سابقه کاری دارم.دنبال کار در دبی قطر کویت وعمان هستم …بنده رو راهنمایی کنید وایا کاری برام سراغ دارید…باسپاس فراوان…درضمن مدرک فنی وحرفه ای وپروانه کسب دارم

  پاسخ
 64. مسعود گفته:

  باسلام جوشکار درجه یک هستم 38سالمه مدرک فنی وحرفه ای دارم در زمینه جوشکاری لوله های گاز فشار بالا تحت پوشش گاز محافظ آرگون دوست دارم در دبی کار کنم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 65. Mojtaba گفته:

  سلام
  ممنون از شما

  از کمپانی در دبی اپلای گرفتم ، مدیرعامل درخاست ویزای کار واسم داد که بهش گفتن ویزای کار برای خارجیها بخصوص ایرانیا صادر نمیکنیم …

  با اوضاع فعلی ایران و اعراب آیا شما میتونید ویزای کار امارات (دبی) بگیرید ؟؟
  ضمنا من میتونم از کمپانی نامه اپلای بگیرم مجددا ..
  اگه بتونید که واقعا یک دنیا لطف میکنید مدیون میشم

  مممون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 66. حسین ایزدی گفته:

  با سلام
  بنده ۳۴ سال سن دارم و سابقه ۱۵ سال کار در شرکت نفت دارم و دارای مدرک لیسانس برق صنعتی شاخه الکترونیک صنعتی هستم و آیلتس ۵.۵ دارم
  لطفا راهنمایی کنید برای کار در کشور های حوزه خلیج باید چیکار کنم
  ممنون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در کشورهای این حوزه به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در آنها حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 67. یوسف گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه و لیسانس برق گرایش کنترل ابزاردقیق رو دارم. شش سال سابقه کار تو صنعت نفت وگاز و حفاری رو دارم و جویای کار در کشورهای حوزه خلیج فارس هستم ممنون میشم اگه همکاری کنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 68. میلاد بابائی گفته:

  سلام
  بنده کارشناس ارشد معماری با ۶ سال سابقه در طراحی و اجرای ساختمان و نظارت در پروژه های عمرانی و راه میباشم و همچنین مسلط در تهیه فهرست بها و دفتر فنی میباشم و متقاضی کار در امارات و شرکتهای ساختمانی معتبر با امنیت شغلی میباشم.
  از زحمات شما سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 69. بهزاد گفته:

  باسلام بنده نصاب فوق حرفه ای پارکت لمینت هستم با بیش از ۱۳ سال سابقه کاری به نحوی که اکثر وارد کنندگان پارکت لمینت هم بنده را میشناسند و این موضوع را تایید میکنند .
  و قصد مهاجرت از ایران رو دارم .
  تو دبی یا امارات شغل بنده تا چه حدی مورد نیاز هست؟
  ممنون میشم پاسخگو باشند دوستان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن پیشنهاد شغلی می توانید برای کار در کشورهای مذبور اقدام نمایید. در این خصوص می توانید با دفتر مرکزی ما در وین تماس بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. درآمدها بسته به نوع کار و قرارداد با کارفرما متفاوت است. برای اطلاع از ریز هزینه ها پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن پیشنهاد کار از این کشور میتوانید برای این ویزا اقدام کنید. برای بررسی پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.