پناهندگی در ایسلند

پناهندگی در ایسلند

موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي ميباشد.

پناهندگی در ایسلند با استخدام یک وکیل مهاجرت برای اخذ اقامت ایسلند چه شرایطی دارد ؟ با دادن درخواست پناهندگی در ایسلند و ارائه کیس پناهندگی در ایسلند از طریق پناهندگی در ایسلند می توان به اخذ اقامت ایسلند دست پیدا نمود ؟ موسسه حقوقی ملک پور به هیچ عنوان مهاجرت از طریق پناهندگی را پیشنهاد نمی نماید بلکه توصیه اکید می نماید که از راه های قانونی مهاجرت به ایسلند داشته باشند و در نهایت  به اخذ اقامت ایسلند دست پیدا نمایند . از جمله این راه ها تحصیل در ایسلند و یا کار در ایسلند و یا سرمایه گذاری در ایسلند و یا ازدواج در ایسلند و یا تولد فرزند در ایسلند و یا مهاجرت توریستی به ایسلند می باشد .

video پناهندگی در ایسلند
video پناهندگی در ایسلند

تعریف پناهنده

طبق تعریف کنوانسیون بین المللی و پروتکل مربوط به وضعیت پناهندگان مورخ ۲۸ جولای ۱۹۵۱ و پروتکل کنوانسیون ۱۹۶۷ پناهنده یک تبعه خارجی است که در کشور خودش به دلیل داشتن نژاد ، مذهب و ملیت خاص یا عضویت در گروه اجتماعی خاص یا داشتن عقاید سیاسی از طرف احزاب دولتی مورد آزار و اذیت  واقع میشود و در نتیجه نمیتواند و یا نمیخواهد تابعیت کشور خود را حفظ کند. چنین شخصی از کشور خود خارج می شود و به دلیل احساس ترس و نداشتن امنیت ،تمایلی به بازگشت به کشور خود ندارد. همچنین چنانچه به دلایل منطقی احتمال آن برود که اگر شخص خارجی به کشور خود باز گردد مجازات اعدام ، شکنجه ، و یا سایر رفتارهای غیر انسانی یا تحقیر آمیز در انتظارش است و احتیاج به حمایت داشته باشد ، عنوان پناهجو بر آن شخص صدق میکند ، به همین نحو برای کسانی که تابعیت خود را از دست داده اند و بدون تابعیتند ودرخواست پناهندگی می کنند ،قواعد پناهندگی حاکم خواهد بود. اما خروج فرد از کشور به دلیل جرم های جنایی مشمول وضعیت پناهندگی نمی گردد.

همچنین وقتیکه کودکی بدون همراه ، درخواست پناهندگی می کند تدارکات و قوانین پناهندگی باید برای آن کودک اختصاص داده شود .کودک بدون همراه شخص تنهای زیر ۱۸ سال است که عرفا یا قانونا تحت حمایت شخص بالغی قرار دارد ،چنین شخصی اگر بدون همراه وارد خاک یک کشور شود تا زمانیکه واقعا تحت سرپرستی یک شخص بالغ باشد ، کودک بدون همراه خوانده میشود.کودک بدون همراه که وارد خاک ایسلند میشود مشمول حمایت این قانون می گردد.

منظور از آزار و اذیت اعمالی است که در کشور اصلی پناهجو طبیعی است و تکرار می شود و شامل نقض جدی حقوق بشر به ویژه حقوق اساسی مثل حق زندگی ،  حق آزادی یا رهایی از شکنجه و رفتار های غیر انسانی و مجازات یا رفتار های اهانت آمیز ، آزادی از بردگی و کار اجباری و رهایی از اعدام غیر قانونی و تبعیض غیر قانونی است.

منظور از داشتن ملیت خاص فقط داشتن تابعیت یک کشور نیست بلکه ممکن است شخص خود را به گروهی از افراد که به یک زبان خاص صحبت می کند یا یک فرهنگ منحصر به خود را دارند یا گروهی از یک مبداء سیاسی یا جغرافیایی که در قلمرو دولت دیگری هستند تعلق خاطر داشته باشد.

منظور از احزابی که پناهجو را در کشور اصلی مورد آزار قرار می دهند هم دولت  است هم گروه یا سازمانی که دولت یا بخش قابل توجهی از خاک یک کشور را تحت کنترل دارند.چنانچه این احزاب رفتار های غیر انسانی یا اهانت آمیز داشته باشند و قدرت ها و  یا سازمان های بین المللی نتوانند و یا نخواهند در برابر آزار اذیت این گروه ها از اشخاص حمایت کنند، تبعه آن کشور مشمول قانون پناهندگی می شود.

لازم به ذکر است به کسانیکه به جرم جنایی جدی محکوم شده اند یا وجودشان برای امنیت ملی جامعه تهدید محسوب می شود ، پناهندگی اعطاء نمی گردد.

موسسه حقوقی ملک پور ضمن ارائه مشاوره رایگان تلفنی توسط وکلا ی مجرب بین الملل، کلیه خدمات پذیرش و اخذ انواع ویزای اروپا و آمریکا را بعهده میگیرد.

پروسه اولیه درخواست پناهندگی ایسلند:

در ایسلند درخواست پناهندگی به پلیس ایسلند تقدیم میشود;در این درخواست شخص پناهجو باید مشخص کند که اگر همسر، پارتنر یا کودک همراه دارد ، اشخاص مذکور نیز درخواست پناهندگی ایسلند را دارند یا خیر. پناهجو باید همراه درخواست پناهندگی،گذرنامه یا سند مسافرتی دیگری ارائه دهد و همان درخواست توسط همراهان شخص پناهجو تکمیل شود که آیا همزمان یا بعد از درخواست پناهندگی پناهجو اصلی قصد پناهنده شدن دارند یا خیر.

بعد از ارائه درخواست و قبل از بازجویی اولیه از پناهجو باید یک کارمند از اداره مهاجرت برای رسیدگی به این پرونده حاضر شود.

در خصوص کودک بدون همراه نیز ،باید درخواست پناهندگی کودک به اطلاع نماینده مقامات مسوول حمایت از حقوق کودکان آن منطقه برسد.

در همان ابتدا پلیس باید در خصوص حقوق پناهجو و وضعیت وی اطلاعات جامعی بصورت مکتوب یا ارائه فیلم ویدیویی یا فایل صوتی ارائه دهند.پناهجو نیز تعهد میدهد که اطلاعات درست و حقیقی ارائه دهد و از کتمان حقیقت امتناع کند چون در غیر اینصورت مسوولیت عواقب عمل پناهجو با خودش خواهد بود.

تحقیقات راجع به پناهنده: پلیس در اسرع وقت بواسطه وزارت بین المللی کمیساریای ملی پلیس هویت پناهجو را بررسی و به جمع آوری اطلاعات میپردازد.نماینده اداره مهاجرت نیز اطلاعات لازم را در خصوص متقاضی پناهندگی جمع آوری میکند و با توجه به محرمانه بودن اطلاعات متقاضی ، اداره مهاجرت تنها  میتواند از کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد و سازمانهای بشر دوستانه حقوق بشر برای جمع آوری اطلاعات پناهجو کمک بگیرد. در مورد کودک بدون همراه اگر سن واقعی کودک مورد تردید باشد به درخواست اداره مهاجرت، پلیس باید با استفاده از روشهای مرسوم و مشخص شده سن واقعی کودک را احراز نماید; در صورت امتناع کودک از انجام معاینات تشخیص سن ،به احتمال بسیار بالا درخواست پناهندگی کودک رد میشود.

پناهجویان برای مصاحبه به اداره مهاجرت ایسلند فرستاده می شوند و در صورت درخواست پناهجو یک سخنران همراه وی اعزام میشود.این مصاحبه برای حصول اطمینان از وضعیت اعلامی پناهجو در فرم درخواست اعطای پناهندگی است. دراین مصاحبه باید به پناهجو تفهیم شود که اطلاعاتی که پناهجو به اداره مهاجرت میدهد مبنای تصمیم گیری راجع به پناهندگی او خواهد بود.در ضمن طبق قانون باید از متقاضی سوال شود که آیا موافق است که از دیگر کشورها از جمله کشور اصلی پناهجو یا دیگر ایالات راجع به متقاضی تحقیق شود یا خیر. مصاحبه با کودک بدون همراه توسط متخصص مصاحبه با کودکان اداره مهاجرت ایسلند صورت میگیرد و در صورت امکان رسیدگی به پرونده کودکان توسط همین اشخاص صورت میگیرد. همچنین طبق قانون قبل از مصاحبه با کودک باید سخنران با کودک صحبت کند و دستورالعمل و روال مصاحبه را توضیح دهد.

 

حقوق پناهجو بعد از ارائه درخواست پناهندگی:

– بعد از در خواست پناهندگی  ، اداره مهاجرت ایسلند در سریعترین زمان ممکن برای پناهجو گواهینامه ثبت نام صادر می کند و موظف است پناهجو را ازحقوق  اقامت موقت و آثار حقوقی آن مطلع سازد.گواهینامه ثبت نام معادل یک اجازه اقامت موقت می باشد. این گواهینامه برای یک دوره خاص و حداکثر تا ۶ ماه معتبر می باشد و متقاضی باید گواهینامه مذکور را به پلیس یا اداره مهاجرت برگرداند. زمانیکه اجازه اقامت موقت یا اجازه موقت مشروط یا یک سند مسافرتی یا پاسپورت بازگشت برای اتباع خارجی ( اگر از ایسلند تبعید شده اند) یا پناهنده ای که به دلایل دیگر بیشتر از یکبار از کشور دیگری پاسپورت دریافت کرده است ، صادر شد برای تحویل این مدارک به پناهجو ،الزاما باید گواهینامه ثبت نام به اداره مهاجرت یا پلیس ایسلند مسترد شود.گواهینامه ثبت نام پناهجو، سند مسافرتی معتبر نیست و داده ها و اطلاعات شخصی ذکر شده در آن  را تایید نمیکند.

– برای اشخاص زیر ۱۸ سال بدون همراه ، مقامات مسئول ایسلندی سریعا نسبت به انتصاب سرپرست برای کودک و قرار دادن کودک در یک محل مناسب تصمصم می گیرند .

– در مواردیکه پناهندگان اجازه اقامت از اداره مهاجرت ایسلند درخواست کنند ، اجازه اقامت موقت برای یک دوره ۴ ساله صادر می شود .پناهندگان می توانند درخواست تمدید اجازه اقامت را نمایند مگر اینکه در خواست پناهندگی آنها پس از رسیدگی رد شود و یا اقامت آنها به امنیت کشور و یا منافع عمومی جامعه ایسلند ضرر بزند. تمدید اجازه اقامت باید ۴ هفته قبل از انقضاء مجوز قبلی درخواست گردد، فقط در اینحالت است که با انقضاء مجوز اقامت قبلی تا صدور مجوز جدید، حق اقامت در ایسلند وجود دارد. در غیر اینصورت اگر خارج از مهلت مقرر در خواست تمدید مجوز نمایند، اجازه اقامت در ایسلند نخواهد داشت. همچنین در صورتی که دارنده مجوز بیش از ۳ ماه مداوم خارج از ایسلند باشد ، اجازه اقامت موقت وی لغو خواهد شد.

– پس از ارائه درخواست پناهندگی تا زمان تعیین تکلیف نهایی و صدور حکم به اعطای پناهندگی یا رد آن ، باید مقررات راجع به حقوق پناه جویان اعمال شود ; این مقررات شامل تامین حداقل هزینه های زندگی و خدمات بهداشتی و درمانی لازم برای شخص پناهنده و امکان دسترسی به آموزش و آموزش های حرفه ای.در خصوص افراد زیر ۱۸ سال بدون همراه ، باید آموزش و پرورش اجباری یا مشابه سیستم مدارس دولتی یا محل اقامت کودک اعمال شود.

اگر محرز شود که پناهجو به کمک های ارائه شده نیازی نداشته است ، اداره مهاجرت حسب امر باز پرداخت تمام یا قسمتی از هزینه های انجام شده را مطالبه می کند.

-پناهنده ای که ساکن ایسلند است یا مجاز به اقامت قانونی در ایسلند شده است باید برای انجام سفرهای خارجی از اداره مهاجرت ایسلند درخواست صدور سندمسافرت پناهندگان نماید.اداره مهاجرت مسوول صدور سند مسافرت برای پناهجویان و حفاظت و حمایت از آنان است و در نهایت این اداره مهاجرت است که نسبت به قبول یا رد پناهندگی تصمیم میگیرد.

-به دارنده اجازه اقامت موقت در اثر پناهندگی ، اجازه کار یا دیگر حقوقی که به دارندگان مجوز اقامت موقت می دهند اعطاء نمی شود.

-این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور ارائه دهنده کلیه خدمات مشاوره، پذیرش و اخذ ویزا است.

مدت زمان رسیدگی به درخواست پناهندگی واخذ تابعیت ایسلند:

به طور کلی بازه ی زمانی مشخصی برای رسیدگی به درخواست پناهندگی تعریف نشده است در بعضی موارد مثل درخواست پناهندگی کودک بدون همراه یا درخواست پناهجویی که احتمال تایید پناهندگی بالایی دارد و یا مواردیکه ترس از آزار و اذیت متقاضی پناهندگی بخاطر یک برنامه علنی و آشکار باشد رسیدگی فوری و خارج از نوبت انجام میگیرد و حداقل مدت اقامت مورد نیاز برای کمک های اجتماعی ، حقوق تامین اجتماعی یا حقوق دیگر برای آنان در ایسلند در نظر گرفته می شود اما بطور معمول بررسی وضعیت متقاضی پناهندگی حداقل ۴ سال بطول می انجامد و پس از در صورت صدور حکم پناهندگی ، بعد از ۵ سال اقامت در ایسلند میتوان درخواست اقامت دائم نمود و پس از آن با ۲ سال اقامت دیگر در ایسلند میتوان درخواست اخذ تابعیت ایسلند را نمود.

در ایسلند تقاضای پناهندگی برای موارد زیر پذیرفته نمی شود:

۱-وقتیکه پناهجو ایسلند پناهندگی کشور دیگری را اخذ کرده باشد.

۲-بعد از به دست آوردن حمایت کشور دیگری غیر از ایسلند و یا اخذ اقامت کشوری که درآن کشور یا سرزمین مجبور به تحمل رنج و آزار و اذیت نیست و ترس بازگشت به کشور اصلی خود را ندارد.

۳-یکی دیگر از کشور های شمال اروپا که عضو پیمان گذرنامه نوردیک یا توافق بین جزایر فارو و ایسلند هستند، متقاضی پناهندگی را قبول کرده باشد.

۴-براساس قرارداد منعقده بین ایسلند و برخی کشورها ، چنانچه کشور هم پیمان که در همکاری با ایسلند مجاز به انجام برخی اقدامات است،براساس اصل مرجع و ترتیبات مقرره، مسوولیت رسیدگی به درخواست پناهندگی ارائه شده به کشور ایسلند یا یکی دیگر از کشورهای هم پیمان را داشته باشد.

در مورد این بند اگر متقاضی پناهندگی وابستگی و علقه ی خاصی با کشور ایسلند داشته باشد حمایت ایسلند مشمول حال آن شخص خواهد شد.

اعطای پناهندگی ایسلند

اعطای پناهندگی به پناهنده اجازه اقامت موقت میدهد و وضعیت حقوقی خاص پناهنده مطابق با قانون و کنوانسیون پناهندگان یا توافق نامه های بین المللی پناهندگان اعمال می شود.همان قواعد در خصوص فرزند پناهنده که بعد از ورود پناهنده به ایسلند متولد می شود، اعمال می شود. وزیر کشور ایسلند ممکن است قوانین دقیق در قواعد دسترسی پناهنده به آموزش و پرورش، آموزش حرفه ای و آموزش مداوم در ارتباط با اشتغال بر اساس برابری پناهندگان با اتباع ایسلندی یا دیگر اتباع خارجی وضع نماید. همچنین در خصوص به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی و حرفه ای و آموزش و پرورش پناهندگان قواعد دقیقتری اعمال کند.

لغو پناهندگی ایسلند

در صورت صدور حکم پناهندگی ، در موارد زیر پناهندگی پناهنده لغو خواهد شد:

 • پناهنده به طور ارادی بیشتر از یکبار تحت حمایت کشور مادر و اصلی خودش قرار بگیرد.
 • پناهنده به طور ارادی تابعیت از دست رفته خودش را مجددا کسب کند.
 • پناهنده تابعیت جدید به دست آورد و از حمایت دولت متبوع جدید برخوردار شود.
 • پناهنده نمی تواند مدت طولانی به سود خودش از حمایت دولت بهره بگیرد زیرا شرایطی که در نتیجه ی آن پناهنده کشورش را ترک کرده، مدت طولانی وجود ندارد.
 • در مورد اشخاص بدون تابعیت ، پناهنده می تواند بیشتر از یکبار به کشور اصلی برگردد زیرا شرایطی که بر اساس آن ، شخص به عنوان پناهنده به رسمیت شناخته شده است ، مدت طولانی وجود ندارد ولی اگر پناهنده بتواند دلایل قابل توجهی برای امتناع از بازگشت به سرزمین اصلی ارائه دهد پناهندگی پناهنده لغو نمی گردد.

نتیجه: علیرغم آنکه طبق مقررات کنوانسیون ژنو در خصوص پناهندگان دادن پناهگاه و حداقل امکانات زندگی پیش بینی شده است و ممکن است خوانندگان گرامی تصور نمایند که اخذ تابعیت از طریق پناهندگی روش مناسبی است اما واقعیت این است که پناهجویان در سراسر اروپا ناچارند سالهای زیادی بصورت بلاتکلیف، در انتظار صدور حکم پناهندگی، در کمپهایی که اقشار مختلفی با سطح فرهنگهای مختلف از سراسر جهان هستند، حضور داشته باشند و در این مدت از حق کار و تحصیل و دیگر حقوقی که برای مهاجران در نظر گرفته میشود بی بهره اند و همین شرایط سخت باعث افسردگی اغلب پناهجویان میشود.

موسسه حقوقی ملک پور به هیچ عنوان مهاجرت از طریق پناهندگی را پیشنهاد نمی نماید بلکه توصیه اکید می نماید که از راه های قانونی مهاجرت به ایسلند داشته باشند و در نهایت  به اخذ اقامت ایسلند دست پیدا نمایند . از جمله این راه ها تحصیل در ایسلند و یا کار در ایسلند و یا سرمایه گذاری در ایسلند و یا ازدواج در ایسلند و یا تولد فرزند در ایسلند و یا مهاجرت توریستی به ایسلند می باشد .

اگر شما هم خواهان مهاجرت به ایسلند به طور قانونی هستید وکلای مجرب ما در موسسه  مشاوره   MIE (همکار موسسه حقوقی  ملک پور) در سراسر دنیا از جمله شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص راههای قانونی مهاجرت و در نهایت اخذ اقامت مشاوره رایگان دریافت نمایید .

Rating: 5
14 پاسخ
 1. farshid azvar گفته:

  سلام میخوام باخانواده 5نفره پناهنده ایسلند بشم .در زمان پناهندگی فرزند هایم مشغول در ودانشگاه میشن لطفأراهنمایی کنید.خودم گواهینامه ویژه دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آِنده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد. پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را تهیه کنید تا در مورد مهاجرت اطلاعات جامع بدست آورید.
   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   پاسخ
 2. maziar samiei گفته:

  با سلام و احترام در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود . اما اگر میخواهید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 3. محمد گفته:

  با سلام
  34 ساله هستم کاردانی کامپیوتر و خانمم کاردانی حقوق داره
  چکونه میتونم اقامت ایسلند بگیرم
  خواهشا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 4. دانیال گفته:

  سلام وخسته نباشید خدمت دوستان و هم وطن های عزیزم جهت مهاجرت به ایسلند چه شرایطی نیاز هست . یا چه مقدار هزینه باید کرد ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم نیاز به اطلاعات کاملتر و جزیی تری از شما داریم و برای اینکه بتوانیم پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 5. مهرداد گفته:

  سلام 21 سال سن دارم ببخشید میشه برای یادگیری زبان به کشور ایسلند رفت و مدرک زبان رو بگیرم بعدش اقدام کنم برای زندگی در اسلند؟؟یا اینکه در یکی از کشور های اروپا مدرک زبان رو گرفت بعدش اقدام کرد برای ایسلند؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار پاسخ به سوال شما امری تخصصی بوده و نیاز به مشاوره و تحلیل دارد .
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 6. n hashemee گفته:

  با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید در ضمن کشور مذکور قوانین مهاجرتی دشواری دارد .

  پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.