تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

 • تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش در یک نگاه

 • بررسی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

 • بررسی دانشگاه علوم پزشکی وین جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

 • مدارک لازم اخذ ویزای تحصیلی جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

 • تحصیل تخصصی پزشکان در اتریش

 • هزینه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

پزشکی اتریش دندان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش در یک نگاه

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش و مهاجرت تحصیلی یکی از بهترین راه های مهاجرت به کشور اتریش می باشد ، کشور اتریش به دلیل فرهنگ و اقتصاد پیشرفته ، سطح علمی بالا ، امنیت و اعتبار بین المللی و بسیاری از مزیت های دیگر یکی از کشورهای پرطرفدار برای مهاجران می باشد . اتریش کشوری در قلب اروپا با استانداردهای بالای رفاهی و اموزشی می باشد. در دانشگاه های کشور اتریش تمامی رشته ها با اساتید حرفه ای در سطوح علمی بالا ، با کیفیت و استاندارد جهانی ارائه می گردد ، در میان این رشته ها تحصیل در رشته ی پزشکی در کشور اتریش متقاضیان بسیاری دارد .

دانشگاه های اتریش در رنکینگ جهانی رتبه بالایی دارند. نمونه یکی از این دانشگاه ها دانشگاه وین است که در ادامه به یررسی ان پرداخته شده است.

مشخصات
نام کشوراتریش
پایتختوین
واحد پولیورو
زبانالمانی

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

audio تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش
audio تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

بررسی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

 • شرط مهم پذیرش برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

  افراد برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش باید قبولی در کنکور سراسری کشور خود در رشته مورد نظر را داشته باشد و از دانشگاه مربوطه پذیرش بگیرند.

  تحصیل در مقطع لیسانس در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در اتریش حدود 3 الی 4 سال طول می کشد.دانشجویان حتما باید در یکی از دانشگاه های آزاد یا دولتی کشور خودشان مشغول به تحصیل بوده و یا اینکه در کنکور سراسری قبول شده باشند. تحصیل در مقطع فوق لیسانس هم 2 سال به طول می انجامد که دانشجویان با تلاش بیشتر می توانند این زمان را کاهش بدهند.

  برای تحصیل در مقطع دکتری دانشجو باید دارای مدرک فوق لیسانس بوده و در این مقطع دروس به دو زبان انگلیسی و آلمانی ارائه می شود.

  یکی از رشته های پرطرفدار در دانشگاه های اتریش رشته دندانپزشکی است و حدود 6 سال زمان میبرد.

 • مدرک زبان جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

  مدرک زبان المانی بالاتر از b2 لازم است.تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش بدون مدرک زبان ممکن نمیباشد، تحصیل در این کشور به زبان انگلیسی هم در برخی از دانشگاه ها ممکن است.

 • محل اقامت جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

  متقاضیان برای سکونت می توانند از خوابگاه های دانشجویی با هزینه ۱۵۰ تا ۳۵۰ یورو در ماه استفاده نمایند یا می توانند به طور مستقل در منزل شخصی اقامت کنند ، هزینه اجاره یا خرید مسکن شخصی در کشور اتریش با توجه به محل و اندازه ان متفاوت می باشد

 • شهریه و هزینه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

  هزینه های تحصیل در رشته های پزشکی در دانشگاه های کشور اتریش از ۳۰۰ تا ۸۰۰ یورو می باشد که با توجه به دانشگاه و محل تحصیل متفاوت است ، علاوه بر ان دانشجویان هزینه هایی مانند هزینه خرید کتاب ، هزینه بیمه به طور ماهانه ( حدود ۵۰ یورو ) ، هزینه خوابگاه ، هزینه خوراک و پوشاک و …. را دارا می باشند .

  متقاضیان برای سکونت می توانند از خوابگاه های دانشجویی با هزینه ۱۵۰ تا ۳۵۰ یورو در ماه استفاده نمایند یا می توانند به طور مستقل در منزل شخصی اقامت کنند ، هزینه اجاره یا خرید مسکن شخصی در کشور اتریش با توجه به محل و اندازه ان متفاوت می باشد .دانشجویان و متقاضیان تحصیل پزشکی در اتریش علاوه بر تحصیل می توانند به کار پاره وقت نیز بپردازند و به ازای هر ساعت کار حقوق دریافت نمایند هم چنین پس از اتمام تحصیلات می توانند در بیمارستان های کشور اتریش به کار مشغول شوند و با کار در این کشور در نهایت اقامت دائم کشور اتریش را اخذ نمایند .دانشگاه های پزشکی مورد تایید وزارت علوم ایران در کشور اتریش عبارتند از دانشگاه وین ، دانشگاه اینسبروک ، دانشگاه علوم پزشکی وین و دانشگاه گراتس .

 • کار ضمن تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

  دانشجویان میتوانند بصورت 12 ساعت در هفته کار پاره وقت نیز داشته باشند.

فایل های صوتی موسسه ملک پور در باب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

audio تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش
audio تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش
audio تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش
تحصیل داروسازی در اتریش
کارضمن تحصیل در اتریش
دانشگاه های اتریش

بررسی دانشگاه علوم پزشکی وین جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

 • معرفی دانشگاه علوم پزشکی وین اتریش

  دانشگاه پزشکی وین بزرگترین مرکز پزشکی در اتریش و یکی از مهمترین مراکز تحقیقاتی در اروپا است. با تاریخ و سابقه طولانی خود که 650 سال قدمت دارد، به یک موسسه تحقیقاتی بسیار پیشرفته تبدیل شده است. این مرکز از 5500 کارکنان تشکیل می شوند، از جمله 3600 نفر کارکنان دانشگاهی هستند و 1600 پزشک متخصص در بزرگترین دانشگاه و بیمارستان عمومی وین . هر سال بیش از 100،000 بیمار مورد درمان قرار می گیرند، 53،000 عمل انجام می شود و حدود 540،000 بیمار سرپایی در درمانگاه روزانه درمان اولیه را دریافت می کنند.

 • دانشکده ها و برنامه ها

  برنامه پزشکی | برنامه دندانپزشکی | پزشکی | دوره های آموزش مداوم دوره کارشناسی ارشد برای متخصصان سلامت | برنامه های کاربردی علوم پزشکی و PhD: مهندسی پزشکی؛ آمار زیستی و سیستم های پیچیده بیماری قلبی عروقی و ریوی؛ ارتباط سلولی در سلامت و بیماری؛ درمان غدد درون ریز؛ انکولوژی تجربی بالینی؛ علوم اعصاب بالینی؛ غدد درون ریز و متابولیسم؛ ایمونولوژی؛ التهاب و ایمنی؛ زیست شناسی ساختاری یکپارچه؛ بیماری های بدخیم؛ مکانیسم زیست شناسی سلولی؛ متخصص پزشکی فیزیک پزشکی؛ سلامت روان و رفتاری؛ آلرژیولوژی مولکولی، سلولی و بالینی؛ اهداف مواد مولکولی؛ مکانیزم های مولکولی سیگنالینگ سلول؛ انتقال سیگنال مولکولی؛ علوم اعصاب؛ متابولیسم و ​​تغذیه؛ شکستگی ارگان، جایگزینی و پیوند؛ تحقیقات پیشرونده و بالینی برای توسعه دارویی؛ سلامت عمومی؛ بازسازی استخوان ها و مفاصل؛ زیست شناسی RNA

 • برنامه های پژوهشی

  پنج خوشه پژوهشی دانشگاه موفق به کسب مهارت های تلفیقی در تحقیقات بین رشته ای و متقاضی می شوند. آنها بر روی تحقیقات سرطان و انکولوژی، تصویربرداری پزشکی، پزشکی قلب و عروق، علوم اعصاب پزشکی و ایمونولوژی متمرکز شده اند – مناطقی که MedUni وین شبکه های گسترده ای بین المللی را ایجاد کرده و هماهنگ کننده پژوهش های چند ملیتی و مطالعات بالینی متعدد است. اکثر دانش آموزان تحصیلات خود را در دوره زمان بندی تنظیم می کنند و بیش از 86٪ از کسانی که دوره های خود را شروع می کنند، فارغ التحصیل می شوند. تعداد افراد شرکت کننده در برنامه های پژوهش بین المللی هر ساله افزایش می یابد.

  مرکز مراقبت از بیماران در شرق اتریش، بیمارستان دانشگاه وین، شهرت خود را برای ارائه خدمات جامع و با کیفیت عالی در سطح عالی ارایه می دهد. پزشکی پیوند یک مشخصه برجسته از مجموعه گسترده ای از موفقیت های برجسته دانشگاه است و بیمارستان یکی از مراکز پیشرو در سراسر جهان برای پیوند عضو است. به عنوان مثال 120 لیگاند انتقال دهنده آن، بیمارستان عمومی وین را سومین مرکز بزرگ در این زمینه در سراسر جهان می دانند. وین نیز دارای شهرت قوی بین المللی برای پیوند قلب و ایمپلنت و توسعه پمپ های قلب است. این راه را در توسعه و معرفی کاشت حلزون و بازسازی بیونیک برای اندامها دنبال می کند.

 • علوم پزشکی و تمرین پزشکی

  در حال حاضر بیش از 7500 نفر از اتریش و خارج از کشور در حال دریافت آموزش پزشکی خود در MedUni وین هستند. 1200 استاد برای آنها در دسترس هستند

  به غیر از برنامه های پزشکی و دندانپزشکی آینده و پزشکان به طور کامل آموزش دیده و همچنین سایر دانشمندان نیز آرایه ای جذاب از برنامه های دیگر و آموزش مداوم ارائه شده است. این از برنامه های دکترا و دکترا به یک مدرک کارشناسی ارشد در علوم پزشکی به 18 دوره کارشناسی ارشد می رسد.

 • دوره های تحصیل در MedUni وین

  دانشگاه پزشکی وین هر ساله در برنامه های زیر صدها هزار دانش آموز را آموزش می دهد:

  برنامه پزشکی
  برنامه دندانپزشکی
  برنامه کارشناسی ارشد پزشکی
  برنامه های PhD
  برنامه دکترای کاربردی علوم پزشکی (10 برنامه مختلف)
  برنامه دکترا در علوم پزشکی
  18 دوره کارشناسی ارشد

 • برنامه درسی دانشگاه علوم پزشکی وین

  MedUni وین یک برنامه درسی مدرن دارد که دانش حرفه ای یکپارچه را به ارمغان می آورد و تمرکز بر تدریس در گروه های کوچک و عمل بالینی است. به همین ترتیب دانشگاه پزشکی وین یکی از مدرن ترین مدارک تحصیلی در اروپا را توسعه داده است.

  از زمان اجرای آن داده های کلیدی در زمینه آموزش به طور قابل توجهی بهبود یافته است. نرخ خروج از 60 درصد به 13 درصد کاهش یافت.

  تمرکز بر تمرینات بالینی و گروه های کوچک

  برنامه درسی پزشکی MedUni در وین به ویژه در مورد یکپارچه سازی موضوع، جهت گیری مسئله، بررسی متمم راهنمایی، محاسبه ظرفیت آموزش، ارزیابی و تضمین کیفیت تمرکز می کند. در مرحله اول و دوم مطالعات، کلاس ها به وضوح با محتوای و زمان در بلوک های موضوعی ساختار یافته اند. این ها با دوره های آموزشی یا سمینارها در گروه های کوچک (“خطوط”) به منظور ایجاد ارتباط ویژه با آموزش بالینی همراه است

  در دوره خطوط نیز مهارت های بالینی لازم آموزش داده می شود. از سال 2014، دانش آموزان سال گذشته خود را به عنوان یک کارآموزی بالینی (KPJ) در بیمارستان های آموزشی معتبر، که در آن آنها آماده ورود به حرفه و تربیت دوره های تحصیلات تکمیلی هستند، تکمیل می کنند. این یک گام بعدی برای تضمین کیفیت در برنامه درسی پزشکی وین است.

  مهارت های اجتماعی و یادگیری تعاملی

  موضوع “صلاحیت اجتماعی” در حال حاضر بخشی از برنامه درسی در ترم اول است و پروژه های نوآورانه مانند کسانی که از بیماران بازیگر استفاده می کنند، اولویت های توسعه حرفه ای را تعیین می کنند. یادگیری الکترونیکی و یادگیری تعاملی دو ستون اضافی از برنامه های MedUni وین هستند: چند سخنرانی، سمینارها و امتحان ها با کمک یک تکنولوژی رای گیری برگزار می شود. به این ترتیب درک مطلب محتوای آموزشی ارائه شده می تواند بلافاصله در طول سخنرانی بررسی شود.

 • تمرکز برنامه پزشکی دانشگاه وین

  برنامه درسی برنامه رشته پزشکی بر اساس دستورالعمل های زیر است:
  یکپارچه سازی موضوع، جهت گیری مسئله، معاشرت با روش متداول، محاسبه ظرفیت آموزشی، ارزیابی و تضمین کیفیت.

  برای اینکه بتوانید دوره های تحصیلات تکمیلی را شروع کنید، مانند مثال برای تبدیل شدن به یک پزشک عمومی یا برای یک تخصص خاص، فارغ التحصیلان باید مهارت های فکری، عملی و بین فردی را کنار بگذارند.

  این مشخصات صلاحیت شامل موارد زیر است:

  دانش و درک
  مهارت های بالینی
  مهارت های ارتباطی
  رفتار حرفه ای و
  صلاحیت های مربوط به حرفه

 • جدول برنامه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی وین

  تمام این عوامل در دوازده ترم آموزش داده می شود. کارآموزی 18 هفته و کارآموزی بالینی 48 هفته. میزان سخنرانی ها و سایر دوره های اجباری در دوره ترم اعلام شده است. بنابراین “یک ترم یک ساعت” به معنای 15 بار دوره تحصیلی 45 دقیقه است، از یک ترم به مدت 15 هفته ادامه دارد.

  آموزش در مرحله اول و دوم برنامه در بلوک های موضوعی مرتب شده در زمان و محتوای و بر اساس یکدیگر است. در مرحله اول و دوم، مهارت های بالینی نیز از ابتدا آموزش داده می شود. محتوای آموزش داده شده در مرحله سوم با هدف دستیابی به سطح بالایی از شایستگی در مرحله سوم تقویت می شود. در مرحله سوم، کارآموزی بالینی در بخش ها و کلینیک های بخش های دانشگاه و همچنین در آموزش بیمارستان ها و شیوه های مورد تایید دانشگاه صورت می گیرد. پایان نامه باید موازی با دوره های مرحله دوم و سوم باشد.

audio تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

مدارک جهت اخذ ویزای تحصیلی جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

گواهی عدم سوء پیشینه

اصل و کپی پاسپورت

معرفی یک حساب بانکی با موجودی ۱۰۰۰۰ یورو(حداقل)

آخرین مدرک تحصیلی وریز نمرات

اصل و کپی شناسنامه

مدرک زبان B2 آلمانی

عکس رنگی

ارائه قباله ازدواج در صورت تاهل

*ترجمه تمامی مدارک به المانی صورت گیرد.

تحصیل تخصصی پزشکان در اتریش

همچنین در خصوص تحصیل پزشکی در اتریش می توان در ادامه بیان نمود که بسیاری از پزشکان علاقه مند به دریافت تخصص خود در کشور اتریش می باشند که می توانند در رشته های مختلف مانند قلب ، اعصاب ، ارتوپد ، خون شناسی ، کلینیکال و …. به ادامه تحصیل بپردازند . پزشکان سالانه مبلغی برای ثبت نام به حساب دانشگاه واریز می نمایند و در صورت یافتن استاد راهنما در مقطع PHD  و همکاری با ان ها می توانند حقوقی معادل ۲ تا ۵ هزار یورو دریافت نمایند که کمکی برای هزینه های تحصیل و زندگی انهاست یا با داشتن رزومه قوی می توانند موفق به اخذ بورسیه شوند هم چنین تحصیل پزشکان به زبان انگلیسی می باشد و دروس تخصصی انها به زبان المانی ارائه می گردد در نتیجه داشتن تسلط به زبان المانی برای ادامه تحصیل پزشکان در کشور اتریش امری الزامی می باشد ، لازم به ذکر است که تحصیل پزشکی در کشور اتریش برای تخصص ازمون ورودی دارد و پزشکان در صورت قبولی در این ازمون می توانند در رشته پزشکی ادامه تحصیل داده و تخصص دریافت نمایند .

هزینه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

همانطور که پیشتر اشاره شد لیست هزینه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش در بین کشورهای با این کیفیت ، از ارزان ترینکشورها است. شهریه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش در دانشگاههای دولتی در حدود ۴۰۰ تا ۷۰۰ یورو در هر ترم می باشد.

هزینه های زندگی در اتریش شامل هزینه مسکن /خورد و خوراک و بیمه به طور متوسط بین ۶۰۰ تا ۹۰۰ یورو در ماه بوده و برای اینکه دانشجویان بتوانند از پس این مخارج برآیند می توانند بین ۱۰ تا ۲۰ ساعت در هفته حین تحصیل کار کنند که معمولا هر ساعت کار دانشجویی در اتریش ۷ تا ۸ یورو پرداختی دارد.
اگر دانشجویان سکونت در خوابگاه های دانشجویی داشته باشند در ماه باید مبلغی بین ۲۰۰ تا ۳۵۰ یورو پرداخت کنند.
هزینه خوراک در ماه حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ یورو و سایر هزینه ها مانند پوشاک، رفت و آمد و… بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ یورو می شود.

هزینه تحصیل و زندگی د اتریش
سخن آخر در باب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش

در پایان مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش اینگونه می توان بیان کرد که موسسه حقوقی ملک پور بهترین و جامع ترین اطلاعات را در خصوص تحصیل پزشکی در اتریش در اختیار دارد بنابراین با توجه به اینکه تحصیل پزشکی در اتریش همواره مورد تقاضای خیلی از عزیزان اگر شما عزیزان در خصوص تحصیل پزشکی در اتریش و مهاجرت به اتریش و تحصیل در اتریش سوالی دارید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

law تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش
83 پاسخ
 1. امیر گفته:

  سلام و عرص ادب خدمت شما
  من دانشجوی ترم 4 فیزیوتراپی هستم از دانشگاه دولتی و در حال یادگیری زبان المانی هستم میخواستم ببینم ایا تطبیق واحد امکان پذیر هست؟ از چه نمره ای به بالا برای هر درس رو قبول میکنند دانشگاه های اتریش و اینکه تحصیل رایگان برای ما حساب میشه یا خیر؟ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   تحصیل پزشکی و رشته های مرتبط در بسیاری از کشورها طبق قوانین آموزشی این کشورها نیازمند این است که در کنکور سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید و ترحیحاً از ابتدا مدرک زبان این کشور را نیز داشته باشید. مگر اینکه در دانشگاه خصوصی اقدام به تحصیل نمایید. همچنین ممکن است نیاز به گذراندن دور های پیش پزشکی نیز داشته باشید. در نتیجه امکان تطبیق واحد برای شما وجود نخواهد داشت.

   پاسخ
 2. رامین گفته:

  سلام
  30سالمه. سال سوم پزشکی عمومی و مشغول تحصیل هستم
  دوره علوم پایه پزشکی را تموم کردم مدرک زبان المانی هم دارم
  میخواستم بدونم امکان اخذ پذیرش پزشکی از المان یا اتریش
  وجود داره و اگه امکانش هست ایا واحد هایی را که گذراندم را تطابق
  میدن یا باید از صفر شروع کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی در آلمان و اتریش نیازمند گذراندن دور های پیش پزشکی به همراه داشتن مدرک زبان آلمانی حداکثر بعد از گذشت دو ترم از تحصیل پزشکی شما می باشد. مدارک و شرایط دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود. شما اطلاعات کامل و دقیق را برای ارزیابی ارائه نکرده اید تا بتوانیم دقیق تر شما را راهنمایی نماییم.اطلاعاتی از قبیل میزان سرمایه، وضعیت تاهل،میزان گپ تحصیلی، دانشگاه محل اخذ مدرک تحصیلی و برخی عوامل دیگر نیز نیاز خواهد بود.

   پاسخ
 3. Soheil گفته:

  سلام به اقای ملکپور و موسسه مطمئن mie
  بنده دانش اموز کنکوری هستم.ایلتس 7 دارم و خواستار ادامه تحصیل در اتریش میباشم.خواستم بپرسم تحصیل در رشته های پزشکی اتریش به زبان انگلیسی بصرفه تر خواهد بود یا شروع به یادگیری فشرده زبان المانی کنم و اینکه شهریه سالانه دانشگاه زبان انگلیسی در اتریش چقدر میباشد
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   تحصیل به زبان آلمانی رایگان می باشد اما برای تحصیل به زبان انگلیسی در رشته پزشکی باید شهریه پرداخت کنید که در دانشگاه های مختلف میزان آن متغیر می باشد.

   پاسخ
 4. امیر گفته:

  سلام من در رشته پزشکی دانشگاه دولتی پذیرفته شدم ولی مدرک زبان آلمانی ندارم آیا امکانش وجود داره که بتونم دوره زبان آلمانی رو در خود اتریش بگذرونم؟و کلا چه شرایطی برای تحصیل در آنجا لازم دارم؟البته به زبان انگلیسی تا یه حدی مسلط هستم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی در اتریش نیازمند پذیرفته شدن در امتحان ورودی دانشگاه در اتریش است. بالتبع برای آزمون نیاز به زبان آلمانی دارید.

   پاسخ
 5. كامبيز گفته:

  سلام خدمت دكتر ملكپور عزيز
  من ليسانس پرستاري دارم با معدل١٧.٩٦، معدل ديپلم و پيش دانشگاهيم بالاي ١٧ هست، ولي الان قصد تحصيل در رشته ي دندانپزشكي اتريش يا المان يا هر كشور اروپايي ديگه اي رو دارم، خدمت سربازي رو هم نرفتم و تا خرداد ماه از طريق تحصيل ميتونم از كشور خارج بشم و تا اون موقع معافيت دارم، به نظر شما من چه كاري رو انجام بدم تا بتونم دندانپزشكي بخونم؟

  پاسخ
 6. مرتضی گفته:

  با سلام
  من ۲۵ سالمه دیپلم ریاضی فیزیک با معدل ۱۶ و پیش ۱۳ و لیسانس مکانیک دانشگاه آزاد دارم.میخواستم ببینم اگه در کنکور سراسری رشته پرستاری قبول بشم و مدرک B2زبان آلمانی داشته باشم.شانس پذیرشم تو این رشته برای دانشگاه های دولتی اتریش یا آلمان چقده و آیا اونجا هم دوباره باید آزمون بدم .یا کالج برم.

  پاسخ
 7. elnaz qanavati گفته:

  سلام، در یکی از مقالات شما خوندم که تحصیل تخصص پزشکی در اتریش نیازی به مدرک زبان المانی نداره و به زبان انگلیسی هست، ایا باید مدرک زبان انگلیسی(ایلتس) داشته باشیم؟

  پاسخ :
  با سلام و احترام

  دوست عزیز  جهت اگاهی کامل از مدارک و شرایط تحصیل در پزشکی در اتریش دريافت پاسخ سوال خود و توضيحات كامل تر به مقاله ي مربوطه  در این لينك مراجعه بفرماييد.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان روزانه توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و اكنون بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 8. رها گفته:

  سلام. من دانشجوی سال دوم رسته زیست سلولی مولکولی دانشگاه تهران هستن و ۱۹ سالم هست و معدل پیش و دیپلم بالای ۱۹ هستن و در دانشگاه از لحاظ داشتن معدل خوب مشکلی ندارم. در اینصورت آیا امکان تحصیل دندانپزشکی در اتریش با مدرک ایلتس وجود دارد ؟ و امکان تطبیق دروس هم وجود دارد؟ از طرفی اگر ساپورتر مالی خوب‌ نداشته باشم آیا می‌شود ک کار دانشجویی داشته باشم و هزینه های خود را تامین کنم؟
  ممنون از شما

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. احمد گفته:

  سلام خسته نباشید مطالبتون خیلی مفید بود. ببخشید من امسال رتبه 500 کنکور سراسری رشته تجربی اوردم میخواستم ببینم اگه پزشکی دانشگاه قبول شم چطوری میتونم برم اتریش پزشکی بخونم؟ بورسیه تحصیلی میتونم بشم ورایگان تحصیل کنم؟ هزینه ی زندگیمو باید خودم بدم؟ یکیم اینکه هزینه رفتنش چقدر میشه. خیلی خیلی ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 10. مینازند گفته:

  سلام برای وارد شدن ب دانشگاه پزشکی اتریش باید دوره پیش پزشکی رو کجا گذروند؟// آخه شنیدم اتریش کالج نداره پس اگه نداره کجا دوره رو بریم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 11. حامد سلیمانی گفته:

  سلام .دکتر من یازدهم تمام کردم دوازدهم هم میخوام تمام کنم برای دانشگاه دارو یا پزشکی اقدام کنم و الان کلاس آلمانی میرم ..من حدودا ۱ سال وقت دارم و نمیخوام کنکور ایران رو بدم .و قبولی توی رشته دارو راحت تره یا پزشکی و امکان قبول شدن هست یا خیر‌.ممنون میشم پاسخ دهید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 12. شکوفه گفته:

  با سلام. خانمی 31 ساله هستم. ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد رو دارم. دیپلمم هم انسانی هستش.برای پذیرش پزشکی یا دندانپزشکی اتریش شانسی دارم؟ شرایط سنی مهم هست یا خیر؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 13. نرگس گفته:

  سلام وقتتون بخیر من 31 ساله هستم و لیسانس حسابداری از دانشگاه غیر انتفاعی و همسر 29 ساله لیسانس حسابداری از دانشگاه پیام نور و میخواییم تغییر رشته بدیم به داندان پزشکی و آیلس هم نداریم اما من زبانم در حد متوسط هست آیا میتونیم برای اتریش اقدام کنیم کل سرمایه ما 100 تا 120میلیون هست.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب رشته شما ازمون ورودی به زبان المانی دارد و این امری دشوار است بهتر است برای کشورهایی دیگر اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 14. الهه گفته:

  سلام من معدل دیپلمم نزدیک به هفده و پیش نزدیک به چهارده هست .
  زبان رو هم در حد متوسط متوجه میشم . برای تحصیل پزشکی اتریش میتونم اقدام کنم ؟ دولتی البته ‌
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. maryam گفته:

  با سلام. خانمی 33 ساله هستم و متاهل با مدرک کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد و با معدل 18.60 و مدرک لیسانس معماری از دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 18.70 می خواستم بدونم میتونم برای ویزای تحصیلی اتریش در رشته معماری اقدام کنم. تسلط به زبان انگلیسیم هم در حد متوسطه. در ضمن میخواستم بدونم میتونم از طریق برادر همسرم که در اتریش زندگی میکنه و اقامت دایم داره اقدامی انجام بدم. با سپاس فراوان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 16. maziar samiei گفته:

  سلام با معدل ۱۹.۵ دیپلم تجربیدر خارج از کشور مستقیما دندانپزشکی تحصیل کنم (ازاد)کدام کشور ها را پیشنهاد میکنید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   شما میتوانید در رشته مورد نظر تحصیل نمایید اما توجه داشته باشید که برای این کار شما ابتدا باید آزمون و دوره پیش پزشکی را پشت سر بگذارید . برای راهنمایی کامل و کسب اطلاعات بیشتر با این شماره 021.49196000 با مشاوران ما در ارتباط باشید

   پاسخ
 17. fatima گفته:

  سلام من 23 سالمه معدل دیپلم 18/88 و معدل پیش 16/67 دانشجوی ترم آخر علوم آزمایشگاهی در دانشگاه آزاد با معدل 17 مدرک آیلتس 6 هم دارم چه کشوری رو میتونم برای تحصیل پزشکی انتخاب کنم؟
  سالی 100 میلیون میتونم هزینه کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب میتوانید برای کانادا و هلند و چک یا با هزینه های پایین تر برای ترکیه و مجارستان اقدام نمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. maziar samiei گفته:

  با سلام خدمت تيم بسيار زحمت كش اقاي دكتر ملك پور عزيز … من ٢٠ ساله هستم و ديپلم تحربي دارم و پيش دانشگاهي هم تمام كرده ام … ولي در كنكور رشته دلخواه خودم قبول نشده ام .. ميخوام در كشور هايي كه تحصيل رايگان هستش درس بخوانم و رشته هايي از جمله كامپيوتر و هتل داري و رشته اي بخصوص مثل پرستاري رو در كشور هاي رايگان بخوانم … زبان من در حد متوسط هستش و هزينه اي حدودي شايد 300 تا 500 ميليوني داشته باشم و دقيقاً نميدونم چقدر است اما در اين محدوده هستش .. با اين سرمايه من كجا ميتوانم اين رشته ها را بخونم ؟؟؟ دندان پزشكي وپرستاري و هتل داري و كامپيوتر چهار رشته من به ترتيب اولويت است ممنون و تشكر از سايت خوبتون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   شما میتوانید برای داندانپزشکی اتریش اقدام کنید اما توجه داشته باشید که این رشته دارای آزمون ورودی بوده و شما نیاز به گذراندن دوره پیش پزشکی دارید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. میلاد گفته:

  سلام.من رشتم ریاضی فیزیک بود و در حال حاضر 28 سالمه.ایا میتونم در اتریش دررشته پزشکی یا دندون یا دارو تحصیل کنم؟
  ممنونم میشم جوابمو بدید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   آیا در دانشگاه سراسری یا غیر انتفاعی تحصیل کرده اید ؟ در صورت مثبت بودن پاسخ بله میتوانید اقدام نمایید و دقت نمایید که آزمون ورودی رشته پزشکی شامل حال شما میگردد . با تشکر

   پاسخ
 20. mie.editor2 گفته:

  سلام بنده پسری 17 ساله هستم که 5 سال است در تیزهوشان تحصیل میکنم و سال بعد یعنی بعد از گرفتن دیپلم می خواهم به اتریش مهاجرت کنم زبان آلمانی را نیز شروع کرده آیا می توانم برای ادامه تحصیل پذیرش بگیرم و قصدم تحصیل در رشته پزشکی است بودجه مالی نیز 150 تا 200 میلیون است

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بله امکان پذیرش از کالج های پزشکی کشور اتریش برای شما وجود دارد. تحصیل در این کشور رایگان بوده و در صورت قبولی در ازمون پزشکی می توانید در دانشگاه های این کشور ادامه تحصیل دهید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. حامد هنزا گفته:

  سلام
  ضمن خسته نباشید و تشکر بایت راهنمایی های خوبتون
  بنده 32 ساله و فوق لیسانس معماری از دانشگاه پیام نورمعدل 16.5 ( کارشناسی در دانشگاه ازاد معدل 15.2) حدود پنج سال سابقه کار ( کارمند دولت ) هستم همچنین همسرم 27 ساله و دانشجوی سال آخر پزشکی عمومی در دانشگاه دولتی( معدل حدود 16.5) است . ایا امکان مهاجرت به اتریش جهت ادامه تحصیل خودم در دوره دکتری معماری و همسرم در تخصص چشم پزشکی وجود دارد . اگر امکانش هست به چقدر سرمایه اولیه نیاز داریم . سوال دومم اینه که اگر بخواهیم دوره زبان چهار ماهه رو در ابان 97 تا بهمن97 رو در اتریش بگذرونیم که شرایط کشور اتریش رو از نزدیک ببینیم چقدر هزینه می برد . پیشاپیش از پاسخگویی شما تشکر میکنم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به داشتن استاد راهنما وابسته است. کالج های زبان در این کشور می تواند راه ورودی مناسبی برای شما باشد. با توجه به رایگان بودن تحصیل در دانشگاه های این کشور پیشنهاد می کنیم برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. Mohammad گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید من فوق دیپلم الکترونیک گرفتم الان برگشتم دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی گرفتم با معدل ۱۷.۵ و داری آیلتس ۷.۵ هستم میخواستم بدونم آیا پزشکی در اتریش میتونم بخونم ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای تحصیل پزشکی باید در کالج های پیش پزشکی اتریش مشغول شوید و با قبولی در آزمون ورودی این کشور می توانید برای تحصیل پزشکی اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. ف .بهرامی گفته:

  با سلام .من کارشناس پرستاری هستم سابقه سه سال کار و بیمه دارم ۳۰ ساله هستم تمایل به تحصیل در رشته پزشکی دارم و قصدم این است که همزمان با تحصیل مشغول به کار هم در شغل پرستاری خودم جهت کاهش هزینه هام باشم متاسفانه زبان هم ضعیف هستم لطفا راهنمایی بفرمایید سریعترین راه ممکن چه راهی است ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. برای تحصیل در کشور اتریش باید نامه اشتغال به تحصیل یا عدم منع تحصیل داشته باشید هم چنین شرایط سنی شما برای سایر کشورها باید مورد ارزیابی قرار گیرد. به طور مثال امکان تحصیل در کشور روسیه برای شما فراهم است. برای اخذ اطلاعات و ارتباط با دفتر وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) در ساعات کاری (بخش تماس با ما) اقدام کنید. سپاس از صبوری شما

   پاسخ
 24. رويا آل محمد گفته:

  سلام پسر من دیپلم از مالزی دارد و ترم ۶رشته بیولوژی امریکا میخواند زبان انگلیسی تسلط کامل دارد میتواند برای دانشگاه پزشکی وین اقدام کند امادگی برای امتحان ریاضی فیزیک و شیمی و زیست دارد

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بله امکان تحصیل برای ایشان وجود دارد. برای بررسی شرایط و رزومه فرزند خود پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 25. جواد گفته:

  با سلام
  پسری ۲۵ ساله هستم که در دانشگاه آزاد رشته برق تحصیل کردم ولی به دلیل علاقه شدیدم به پزشکی دوست دارم در یکی از کشور های اروپایی این رشته را تحصیل کنم
  معدل دیپلمم هم بالای ۱۸ هست
  سطح زبان انگلیسی‌م نسبتا خوبه و از لحاظ مالی هم حدود ۲۰۰ ملیون برای این تصمیمم سرمایه در نظر گرفتم
  میخواستم نظر جنابعالی را در مورد کشورهای مقصد با توجه به سنم و میزان سرمایه ام،که میتونم برای تحصیل پزشکی در آنها اقدام کنم، جویا بشم
  باتشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در کشور اتریش باید در این رشته اشتغال به تحصیل داشته باشید. با توجه به شرایط سنی شما امکان تحصیل پزشکی در کشور روسیه نیز وجود دارد. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 26. علی طرفیان گفته:

  سلام

  من وانشجوی ترم۲ پرستاری با معدل ۱۸ و معدل دیپلم ۱۹.۵ هستم واسه پزشکی اتریش یا آلمان میتونم به صورت مستقیم وارد دانشگاه دولتی بشم. سن من ۲۰سال است.

  ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. تحصیل در رشته پزشکی در کشورهای آلمان و اتریش شرایط خاص خود را داراست. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید برای تحصیل اقدام نمایید. در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 27. Mohammad گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما و سپاس فراوان از زحماتی که در جهت کمک به هموطنان عزیز انجام میدهید. معذرت میخوام بنده ۱۹ ساله و در حال حاظر ساکن بوداپست هستم و در حال گذراندن دوره پرمدیکال. معدل دیپلمم ۱۷٫۳۰ و معدل پیش دانشگاهیم متاسفانه ۱۴٫۵۰ است. میخواستم بپرسم امکانش هست برای ادامه تحصیل برای پزشکی بیام اتریش یکی دوسال آلمانی بخونم و وارد پزشکی بشم ؟ شرایط ورودی چطوره ؟ شدیدا نیاز به مشاوره دارم و فوق العاده خوشحال میشم اگر کمکم کنید . ممنونم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله امکان انتقال به کشورهایی نظیر اتریش و آلمان و ادامه تحصیل در آنها برای شما وجود دارد. پیشنهاد می کنیم در این زمینه با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. Amir گفته:

  سلام خسته نباشید .
  من تمام صحبت های شمار گوش کردم و یا نظرات رو خاندم ولی حرفی از شرط معدل نبود میشه یکم راهنمایی کنین ایا شرط معدل واسه امتحان ورودی هست من معدل کل سومم ۱۳/۵۰ هست و معدل پیش دانشگاهیم ۱۷:۶۰ ایا میتونم امتحان ورودی دانشگاه پزشکیه اتریش بدم .معدل چقدر تاثیرداره

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. معدل از مهمترین نکات برای اخذ پذیرش می باشد. باید ریز نمرات دروس اصلی شما مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. برای تحصیل در کشور اتریش به نامه اشتغال به تحصیل یا عدم منع تحصیل نیاز است. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 30. mie editor2 گفته:

  سلام..فائزه مختاری..متولد ۷۹٫٫٫دارای دیپلم تجربی با معدل ۱۸/۹۱ در حال تحصیل پیش دانشگاهی که دارای معدل ترم اول ۱۸/۲۷٫٫٫میخواستم راجب تحصیل در پزشکی در دانشگاه عمومی وین ازتون بپرسم…امکان تحصیل من در اون دانشگاه وجود داره؟با تشکر

  پاسخ
 31. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن اشتغال به تحصیل در دانشگاه های دولتی امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های اتریش وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه و بررسی مدارک لازم میتوانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 32. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب و یه سوالی از خدمتتون داشتم که ممنون میشم پاسخش را بدهید من پسرم دانشجوی رشته پزشکی در دانشگاه دولتی می باشد آیا امکان دارد دردانشگاههای دولتی اتریش همین رشته پزشکی را ادامه بدهد. اگر امکان دارد لطفا راهنمایی نمایید همچنین در صورت امکان داشتن چه مدارکی لازم دارد. با کمال تشکر

  پاسخ
 33. mie editor2 گفته:

  با سلام و ارزوی موفقیت. به طور کلی اخذ پذیرش آلمان برای افراد بالای ۲۱ سال با دشواری همراه است و برای تحصیل در اتریش نیز به مدرک اشتغال به تحصیل یا نامه عدم منع تحصیل نیاز است. شما می توانید برای ادامه تحصیل پزشکی برای کشورهایی چون کانادا، روسیه، مجارستان و … اقدام نمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 34. mie editor2 گفته:

  سلام خدمت آقای ملک پور.من دختری بیست ساله هستم متولد۷۶دوسال کنکوردادم .باتمام سختی هایی که داشتم ووضعیت مالی وروحی وخانوادگی بدی که داشتم همیشه به امیدپزشکی درس خوندم وکنوردادم امامتاسفانه نتونستم قبول شم چون به طورپاره وقت سرکارهم میرفتم.کاملا انگیزموازدست دادم تاوقتی که باشماوسایت وکانالتون آشنا شدم تصمیم گرفتم به کلاس زبان انگلیسی برم وزبان بخونم تابتونم مهاجرت کنم اما امروز چندفایلتون روکه درموردپزشکی درآلمان بودروگوش دادم که شماگفته بودین بالاس سن ۲۰سال گرفتن پذیرش خیلی سخت میشه وسعی کنیدقبل از۲۰سالگی کارهای مهاجرت روانجام بدیم.آقای ملک پورمن کاملا ناامیدشدم معدل سوم من ۱۷وپیش۱۶هست باوجوداینکه هیچ پشتوانه مالی ندارم وسنم هم بالای ۲۰هست آیاامیدی هست که من بتونم به اتریش یاآلمان مهاجرت کنم؟البته من به هوش خودم مطمئنم ولی چون شرایط بدی داشتم نتوانستم معدل ونمرات خوبی داشته باشم.خواهش میکنم منوراهنمایی کنیدمن واقعادرمانده وسردرگمم.درحال حاضرزبان انگلیسی بصورت فشرده میخونم که بتونم ایلتس روبگیرم.خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  پاسخ
 35. حسام گفته:

  با سلام و خسته نباشید خواستم بدونم شرایط تحصیل در دیگر رشته ها مانند فیزیوتراپی و داروسازی و هوش بری در اتریش چگونه است؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   به طور کلی رشته های پزشکی در کشور اتریش دارای آزمون ورودی است و در صورت قبولی میتوانید در آنها تحصیل نمایید . بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شرایط را با شما بررسی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 36. پگاه گفته:

  سلام اقای دکتر بزرگوار سپاس از راهنمایی های خالصانه و دلسوزانه شما برای ما ایرانی ها امیدوارم خدا تعداد افرادی مثل شما رو زیاد کنه
  اقای ملک پور لطفا منو راهنمایی کنید من سال اخر ارشد روانشناسی بالینی هستم
  مدرک کارشناسی رو از شهید بهشتی با معدل ۱۹٫۶۳ و ارشد رو از شهید بهشتی با معدل ۱۹٫۵۵ هستم
  اما از ابتدا عاشق پزشکی بودم در رشته روانشناسی موفق هستم تو طول روز به آدم های زیادی برای بهتر شدن حالشون تلاش میکنم ولی حال دل خودم خوب نیست من عاشششق پزشکیم و هنوز فراموش نکردم من باتوجه به بیماری که در دوران دبیرستان داشتم نتونستم دوران دبیرستان خیلی درس بخونم و به دلیل معدل پایین به تجربی نتونستم برم
  ایران شرایط برای کنکور تجربی فوق العاده سخته به پیشنهاد پدرم به فکر اتریش افتادم
  میخواستم بدونم باتوجه به شرایطم میتونم پزشکی در اتریش بخونم
  اگه اره هزینه های تحصیل به چه صورته میتونم از طریق روانشناسی ویزای کار بگیرم و در کنارش پزشکی بخونم؟
  ضمنا من محجبه هستم میخواستم بدونم درکشورهای اروپایی از این حیث به مشکلی برنمیخورم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   رشته های پزشکی در کشور اتریش دارای آزمون ورودی است . بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا شرایط را با شما بررسی نماییم. به طور مثال شما چند سال دارید ؟ با تشکر

   پاسخ
 37. shaghayegh گفته:

  باسلام وخسته نباشیدمن دانشجوی دندان در کشور قبرس در دانشگاهNEUهستم امکان انتقالی به داشگاه اتریش وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   باید با دانشگاه های اتریش در ارتباط باشید تا بررسی نمایید ایا دروس که پاس نموده اید مورد قبول این کشور است یا خیر ! ممکن است به شما آزمون ورودی نیز بخورد ! میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید. با تشکر

   پاسخ
 38. Mohamad ali گفته:

  سلام اقای دکتر ؛ عرض ادب و احترام دارم خدمتتون ، من پزشک هستم و ارادت ویژه ای خدمت شما که برای هم میهنانتون تلاش میکنید دارم ، بارها با سوالم رو مطرح کردم و جوابی نگرفتم خواهش میکنم بهش جواب بدید
  جهت تخصص در اروپا میخواستم ازتون سوال کنم و امکان تماس با دفتر اتریش نیست ، تلفن مدام اشغاله ، تمنا دارم ایمیل یا ای دی تلگرامی رو برام ارسال کنید که بتونم سوالم رو براتون بفرستم و بتونیم خصوصی با هم مشاوره داشته باشیم ، کار من تقریبا فوری هست ، ممنون میشم از طریق ایمیل به حقیر اعلام بفرمایید .

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   به زودی تعداد بیشتری خطوط جهت تماس اعلام خواهد شد . جهت دریافت تخصص نیز میتوانید در کشور های آلمان اتریش و سایر کشور ها نیز اقدام بفرمایید البته باید شرایط سنی خود را و باقی شرایط را به صورت دقیق اعلام نمایید تا بتوانیم شرایط را بررسی و پاسخ بهتری به شما ارائه نماییم . همچنین میتوانید با دفتر مرکزی MIE نیز تماس حاصل نمایید تا شما را به صورت رایگان راهنمایی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 39. دانش بحرینی گفته:

  سلام
  فرزند من در رشته تجربی مدارس استعدادهای درخشان (تیزهوشان) شیراز با معدل بالای ۱۹ تحصیل می کندو مسلط به زیان انگلیسی است . آیا امکان تحصیل در رشته پزشکی در اتریش وجود دارد. شرایط و هزینه تقریبی تحصیل چقدر است. با سپاس فراوان

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی در اتریش نیاز است که تمامی شرایط شما بررسی گردد . زیرا رشته های پزشکی دارای امتحان ورودی است و باید شرایط دقیقا بررسی گردد .

   پاسخ
 40. مشاور حقوقی گفته:

  جهت بررسی پرونده شما ما نیاز به اطلاعات بیشتری از شما داریم تا بتوانیم پاسخ دقیق تری به شما ارائه دهیم . شما میتوانید اطلاعات خود را در همین جا ارسال یا با ما تماس حاصل نمایید .

  پاسخ
 41. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام خدمت جناب ملک پورو همکارانشان وعرض تشکر از راهنمایی های مفید شما .اینجانب پزشک عمومی و۵۷ ساله هستم. با توجه به مقاله تخصص پزشکی در اتریش ” آیا موسسه شما در این مورد پرونده قبول می نماید ؟و یا باید شخصا اقدام نمایم (چگونه وچطور؟) .

  پاسخ
 42. مشاور حقوقی گفته:

  از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
  ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
  https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
  ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
  https://goo.gl/YSG82A
  ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

  باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  پاسخ
 43. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و عرض ادب ببخشید وقت شما را میگیرم و ممنونم از زحماتی که برای هموطنان عزیز میکشید بنده فارغ التحصیل فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال ٨۴ میباشم عضو نظام پزشکی و عضو انجمن فیزیوتراپی ایران میباشم در حال حاضر نزدیک ده یازده سال سابقه کار دارم و در حال حاضر تو تهران کلنیک فیزیوتراپی دارم متاهل هستم و دارای دو فرزند زیر ١٨ سال هستم ٣٨ سال سن دارم .و در حال گرفتن مدرک زبان b2 المانی میباشم میخواستم برای کار و زندگی و همچنین ادامه تحصیل تو مقطع دکتری حرفه ای فیزیوتراپی tdpt المان و یا اتریش اقدام کنم میخواستم کمکم کنید و راهنمایی کنید من چه باید بکنم چون به موسسه ای تو تهران اعتماد ندارم ممنون میشم کمکم کنید با تشکر

  پاسخ
 44. amir گفته:

  سلام جناب ملکپور وقت بخیر
  استاد عزیز شما فرمودی افراد برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش باید قبولی در کنکور سراسری کشور خود در رشته مورد نظر را داشته باشد و از دانشگاه مربوطه پذیرش بگیرند هم چنین علاوه بر ان باید به زبان المانی تسلط داشته باشد ، ارائه مدرک زبان در کشور اتریش الزامی نیست و فرد می تواند در صورت داشتن ضعف در زبان المانی قبل از تحصیل به یادگیری زبان در این کشور بپردازد،سوال:
  منظور از کنکور سراری کشور خود یعنی ایران ؟ و ما باید ایران کنکور بدهیم بعد اقدام کنیم برای پذیرش ؟
  اگر فرد آشنایی به زبان آلمانی داشته باشد نه در حد اکسپرت در حد رفع نیاز، مثلا در سطح b2 باشد ، آیا برای اثبات آن باید مدرک ارائه دهد و اگر قرار به ارائه مدرک نیست چگونه باید به دانشگاه ثابت کرد زبان آلمانی بلدم آیا مصاحبه حضوری مثل اسکایپ انجام میشه که بپذیرند سطح آلمانی اشخاص را؟ و اینکه اگر فرد در حد b1 یا b2 باشه باز باید ۲ سال زبان بخونه یا تعداد ترم ها کاهش پیدا میکنه و بالطبع هزینه هزینه هم کاهش پیدا میکنه؟
  در جای دیگه صحبت از آزمون قبل از ورود به تحصیل پزشکی کردید ، آیا این آزمون بعد از گرفتن پذیرش دانشگاه صورت میگیرد یا قبلش؟آیا در خود اتریش برگذار میشود؟ چون اگر قبل گرفتن پذیرش دانشگاه باشه اونوقت گرفتن ویزا به چه نحوی هستش وقتی پذیرش نگرفتیم چگونه وارد اتریش شویم برای دادن امتحان، کمی هم درباره امتحان بگویید عالی میشود: از نوع سوال ،تستی تشریحی ، سطحش ، حداقل نمره و…
  منظور از معدل فرد بالای ۱۵ باید باشد، آخرین سال تحصیلی فرد در ایران مدنظره؟
  سوال آخر در مورد خوابگاه ها هستش. آیا خوابگاها مختلط هستند و اینکه شرایط برای متاهلین به چه صورت هست؟ اگر متاهلین خوابگاه نداشته باشند برای اجاره کردن ملک قبل از ورود به خاک اتریش چگونه باید اقدام کرد، چون برای گرفتن ویزا و ورود به اتریش باید به سفارت ،اجاره نامه یا ثبت خوابگاه رو تحویل داد و در آخر قیمت و نحوه اجاره ملک در اتریش توضح بفرمایید
  خیلی ممنون از شما جناب ملکپور که وقت می گذارید سوال های تومار فرم من رو میخونین ، یک دنیا تشکر❤❤❤

  پاسخ
 45. فرزاد گفته:

  سلام.با عرض خسته نباشد اگه میشه ترجمه ازچند سوال رو بذارید.
  اگه میشه نونه سوالات دانشگاه ها رو تو سایت بگذارید تا بفمیم سختیش چقدره
  اگه بتونید این کارو زود انجام بدید واقعا عالیه .دست شما درد نکنه

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5