پاسپورت لوکزامبورگ و بررسی شرایط آن

 • پاسپورت لوکزامبورگ و شرایط عمومی
 • پاسپورت لوکزامبورگ و اعتبار آن
 • پاسپورت لوکزامبورگ و روش های اخذ پاسپورت
 • اخذ پاسپورت لوکزامبورگ از طریق کار
 • پاسپورت لوکزامبورگ از طریق تحصیل
 • پاسپورت لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت لوکزامبورگ از طریق تولد
 • پاسپورت لوکزامبورگ از طریق ازدواج
 • پاسپورت لوکزامبورگ و پناهندگی
 • پاسپورت لوکزامبورگ و نکات مهم درباره آن
 • پاسپورت لوکزامبورگ و مدارک مورد نیاز
 • پاسپورت لوکزامبورگ و وکیل معتبر برای امور مهم
پاسپورت لوکزامبورگ پاسپورت لوکزامبورگ

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

پاسپورت لوکزامبورگ و مقدمه ای بر آن

پاسپورت لوکزامبورگ ، مهاجرت به لوکرامبورگ و اخذ اقامت و در نهایت تابعیت لوکزامبورگ را در این مقاله بصورت علمی و تخصصی مورد بررسی قرار داده ایم. تمامی موارد مرتبط با اخذ پاسپورت و تابعیت لوکزامبورگ در این مقاله به صورت ساده و خلاصه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. آیا دریافت پاسپورت لوکزامبورگ برای شهروندان خارجی ممکن است؟ آیا پاسپورت لوکزامبورگ در سطح جهان پاسپورت معتبری شناخته می شود؟ مدارک و شرایط لازم برای اخذ پاسپورت لوکزامبورگ چیست؟ لازم است بدانید که لوکزامبورگ یکی از کشورهای اروپایی است که طرفداران خاص خود را دارد که علاقه مند هستند پاسپورت لوکزامبورگ را به دست آورند. از این رو ما در این مقاله به صورت خلاصه و جامع به بررسی شرایط دریافت پاسپورت این کشور پرداخته ایم تا ببینیم از چه طریقی می توان اقامت و تابعیت لوکزامبورگ را کسب کرد. نکات مهم و شرایطی برای این موضوع وجود دارد که به صورت ساده بیان داشته ایم. شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات در مورد شرایط اخذ پاسپورت لوکزامبورگ در این مقاله با ما همراه باشید و یا با موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش تماس حاصل نموده و با استفاده از تجربه مشاوران این موسسه، شرایط خود را بررسی نمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب مهاجرت به لوکزامبورگ

video پاسپورت لوکزامبورگ

پاسپورت لوکزامبورگ و شرایط عمومی

اخذ پاسپورت و تابعیت لوکزامبورگ دارای شرایط و ضوابط خاص خود است. کشور لوکزامبورگ، کشوری اروپایی است که در شمال این قاره واقع شده است. کشور لوکزامبورگ با کشورهای فرانسه، آلمان و بلژیک هم مرز است و موقعیت جغرافیایی خیلی خوبی دارد. این کشور جزو یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی شمرده می شود. حدود دو هزار و پانصد هزار کیلومتر مساحت دارد و همچنین جمعیت آن حدود ششصد هزار نفر تخمین زده شده است. شما برای دریافت پاسپورت لوکزامبورگ نیاز است که حداقل 5 سال در این کشور اقامت داشته باشید. پس از این 5 سال شما اقامت دائم کشور لوکزامبورگ را دریافت می کنید و پس از آن می توانید برای پاسپورت این کشور اقدام نمایید. برای کسب پاسپورت لوکزامبورگ نیاز است که نشان دهید در فرهنگ و جامعه این کشورادغام شده اید، باید نشان دهید دانش زبان لوکزامبورگی نیز دارید، حتی آزمونی نیز در زمینه زبان لوکزامبورگی گرفته می شود که شما باید قبولی این آزمون را داشته باشید و توانایی خود و مدرکی در زمینه زبان لوکزامبورگی نشان داده و ارائه دهید.

به طور قطع برای دریافت پاسپورت لوکزامبورگ سلامت رفتاری فرد را نیز بررسی می کنند تا مطمئن شوند شخص جرم و جنایتی در طول این سال ها مرتکب نشده باشد. کشورها از لحاظ حقوقی به کشورهای تابع خاک و تابع خون تقسیم بندی می شوند. کشورهای تابع اصل خون مانند کانادا، به تمامی متولدین این کشور تابعیت و پاسپورت اعطا می کنند ولی در مقابل کشورهای تابع اصل خون مانند لوکزامبورگ، تنها به فرزندانی که یکی از والدینشان لوکزامبورگی باشند تابعیت اعطا خواهند کرد. از جمله مزایای تابعیت نسبت به اقامت دائم می توان به داشتن حق رای، حقوق اجتماعی برابر با شهروندان لوکزامبورگی، شرط حضور در این کشور و دشواری لغو تابعیت متقاضی از سوی دولت اشاره نمود.

1 1 پاسپورت لوکزامبورگ

پاسپورت لوکزامبورگ و اعتبار آن

پاسپورت لوکزامبورگ در سطح جهان از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است به صورتی که بعد از پاسپورت امارات در رده دوم معتبر ترین پاسپورت های جهان قرار گرفته است. البته لازم به ذکر است که پاسپورت لوکزامبورگ هم رده با پاسپورت های کشورهای دیگری همچون فنلاند، آلمان و اسپانیا در رده دوم جهان قرار دارد که همین موضوع نشان دهنده سطح بالای کیفیت زندگی این کشور است. در صورت داشتن پاسپورت لوکزامبورگ، شهروندان آن می توانند بدون نیاز به ویزا به 127 کشور جهان سفر کنند. برای 40 کشور در دنیا به محض ورود به فرودگاه نیاز به دریافت ویزا دارند. اما برای ورود به 31 کشور دنیا باید حتما ویزا دریافت نمایند.

2 پاسپورت لوکزامبورگ

پاسپورت لوکزامبورگ و روش های اخذ پاسپورت

برای دریافت پاسپورت لوکزامبورگ و اکثر کشورهای دنیا چندین روش مشخص وجود دارد که از طریق آنها می توان به کشور مورد نظر مهاجرت کرده و اقامت آن کشور و در نهایت پاسپورت آن کشور را کسب نمود. البته تمامی این روش ها از ابتدا و صرفاً منجر به اخذ پاسپورت نمی گردند بلکه پس از طی مراحل و داشتن شرایطی امکان تبدیل به پاسپورت و تابعیت را خواهند داشت. این روش ها شامل کار در این کشور و یا تحصیل، سرمایه گذاری و … می شود که بعضی از این روش ها بسیار عالی بوده و در نهایت پروسه مهاجرت شما با موفقیت روبرو خواهد شد ولی بعضی از این روش ها پیشنهاد نمی شود. در زیر به طور کلی به بررسی تمامی این روش ها می پردازیم تا اطلاعات لازم در مورد شرایط کلی این روش ها را بیشتر بدانیم.

پاسپورت لوکزامبورگ از طریق کار

کار در لوکزامبورگ برای شهروندان اتحادیه اروپا نیازی به دریافت مجوز کار ندارد. شهروندان اتحادیه اروپا در صورتی که مایل باشند در کشور لوکزامبورگ کار کنند می توانند از طریق پیشنهاد کار از یک کارفرما در لوکزامبورگ اقدام نمایند. علاوه بر آن اجازه دارند به مدت 90 روز به کشور لوکزامبورگ ورود کرده و کار پیدا کنند و سپس برای اقامت کاری و درنهایت پاسپورت لوکزامبورگ درخواست دهند.

اما شهروندان غیر اتحادیه اروپا نیاز است که قبل از ورود به لوکزامبورگ درخواست کار از این کشور دریافت نمایند. کارفرمای مربوطه در کشور لوکزامبورگ مسئول دریافت مجوز کار برای کارکنانی می باشند که دعوت به کار کرده اند. درخواست کار توسط کارفرما باید به وزارت کار و استخدام لوکزامبورگ داده شود. مدارک مورد نیاز برای این موضوع شامل گذرنامه معتبر به همراه گواهی تولد، مدارک تایید شده تحصیلی، قرارداد کار امضا شده توسط کارفرما و … می باشد. شهروندان غیر اتحادیه اروپا که 5 سال در کشور لوکزامبورگ مشغول به کار شوند می توانند اقامت دائم این کشور را به دست آورند و پس از آن برای پاسپورت لوکزامبورگ نیز درخواست دهند.

یکی از مهم ترین نکات در زمینه امکان دریافت کار در کشور لوکزامبورگ نرخ بیکاری این کشور است. هر چقدر نرخ بیکاری در کشوری پایین تر باشد، نشان دهنده تعداد بالای مشاغل موجود در آن کشور و شانس بالای کاریابی در آن کشور است. در سال 2017 نرخ بیکاری لوکزامبورگ 5.5 درصد تعیین شده است که نشان می دهد در این کشور از هر 100 نفر تقریبا 95 نفر به کار مشغول هستند. در نمودار زیر نرخ بیکاری لوکزامبورگ در سال های گذشته مشخص شده است.

3 پاسپورت لوکزامبورگ

نرخ بیکاری لوکزامبورگ از سال 2007 تا سال 2017

مهاجرت کاری به لوکزامبورگ

پاسپورت لوکزامبورگ از طریق تحصیل

تحصیل در کشور لوکزامبورگ یکی از راه های مهاجرت و ورود به این کشور می باشد که در ابتدا و به تنهایی منجر به اخذ تابعیت نمی گردد ولی در نهایت در صورت داشتن شرایطی می تواند به دریافت پاسپورت لوکزامبورگ منتهی شود. تحصیل در کشور لوکزامبورگ از سنین پایین شروع می شود و تحصیل از 4 سالگی در این کشور اجباری می باشد. کشور لوکزامبورگ نظام تحصیلی بسیار قوی ای دارد به صورتی که پس از هر دوسال چرخه تحصیلی  شرایط دانش آموز و مهارت او در زمینه های مختلفی اعم از ریاضیات، زبان، علوم انسانی و طبیعی، هنر و موسیقی، ورزش و … بررسی می گردد تا بهترین مسیر برای تحصیل دانش آموز در زمینه استعداد او انتخاب شود.

در کشور لوکزامببورگ مدارس گوناگونی از جمله مدارس دولتی، خصوصی و مدارس بین المللی وجود دارد. در این مدارس با توجه به چند زبانه بودن کشور لوکزامبورگ، 3 زبان اصلی این کشور به طور کامل با دانش آموزان کار می شود. به غیر از زبان لوکزامبورگی در سال های اول تحصیل و از 3 سالگی  زبان فرانسه آموزش داده می شود و سپس در 6 سالگی آموزش زبان آلمانی نیز اضافه می شود. تحصیل در کشور لوکزامبورگ به زبان لوکزامبورگی می باشد اما برای دانشجویان بین المللی به زبان انگلیسی نیز تحصیل انجام می شود. همچنین به زبان آلمانی و فرانسوی نیز امکان تحصیل در این کشور وجود دارد. اغلب برای دوره های لیسانس، فوق لیسانس و دکترا می توان برای کشور لوکزامبورگ اقدام نمود. تحصیل در مقطع لیسانس در حدود 4 سال، در مقطع فوق لیسانس 2 سال و در مقطع دکترا اغلب 3 سال به طول می انجامد.

رشته های بسیاری در دانشگاه های لوکزامبورگ تدریس می شوند اما در میان این رشته ها بعضی از آنها از طرفداران بیشتری برخوردار هستند که این رشته ها اغلب رشته های بازرگانی و امور مالی می باشد. هزینه تحصیل در کشور لوکزامبورگ بسته به رشته و دانشگاه متغیر است اما هزینه ها حدود 8 هزار یورو تا 10 هزار یورو تخمین زده شده است. البته هزینه هایی برای ثبت نام نیز وجود دارد که برای ترم های اول و دوم حدود 400 یورو و برای ترم های بعد حدود 200 یورو دریافت می شود. شخص می تواند در کنار تحصیل در لوکزامبورگ بسته به مقطع تحصیلی خود از 10 تا 40 ساعت در هفته اجازه کار داشته باشد.

نکته بسیار مهم در مورد تحصیل در لوکزامبورگ، درکنار هزینه های تحصیل توجه به هزینه های زندگی در این کشور می باشد. هزینه مسکن در این کشور بسته به محل زندگی و نوع ملک متفاوت است. این هزینه ممکن است از 1000 یورو در ماه تا 2000 یورو در ماه باشد و در کنار آن باید هزینه های دیگر زندگی را نیز در نظر گرفت. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تهیه شده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع از آن، شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. از این رو می توان گفت هزینه های زندگی در این کشور بسیار بالا است. لازم به ذکر است تحصیل در لوکزامبورگ به تنهایی منجر به کسب اقامت و پاسپورت لوکزامبورگ نمی شود و نیاز است که شخص پس از تحصیل وارد بازار کار شده و پس از اشتغال به کار در این کشور می تواند به اقامت و در نهایت پاسپورت این کشور دست پیدا کند.

شناخته شده ترین دانشگاه های لوکزامبورگ
University of luxembourg

 

 

دانشگاه لوکزامبورگ

Sacred heart university luxembourg

دانشگاه سکرد هارت لوکزامبورگ

International university institude of Luxembourg

دانشگاه بین المللی لوکزامبورگ

تحصیل در لوکزامبورگ

پاسپورت لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کشور لوکزامبورگ یکی از راه های دریافت اقامت و در نهایت پاسپورت لوکزامبورگ است. در این کشور می توان به طرق مختلفی سرمایه گذاری نمود که در صورتی که شرایط تعیین شده برای هر یک از این روش ها را رعایت نمایید می توانید به اقامت دائم لوکزامبورگ برسید. به طور کلی، در هر یک از این روش ها، ابتدا به شما اقامت موقت داده می شود و سپس در صورتی که سرمایه خود را به مدت 5 سال در این شرکت نگه دارید، می توانید پس از این 5 سال اقامت دائم لوکزامبورگ را بدست آورید و در نهایت پس از این 5 سال نیز می توانید برای پاسپورت لوکزامبورگ درخواست دهید. این در صورتی است که شخص تمام شرایط تعیین شده برای سرمایه گذاری در لوکزامبورگ را رعایت کرده باشد.

در زیر به بررسی انواع روش های سرمایه گذاری در لوکزامبورگ می پردازیم:

چندین نکته در زمینه سرمایه گذاری در کشورهای مختلف وجود دارد از جمله مالیات تعیین شده در آن کشور، نرخ تولید ناخالص داخلی آن کشور و غیره. تولید ناخالص داخلی در کشور لوکزامبورگ 94.278 دلار آمریکا در سال 2017 تعیین شده است که نرخ بسیار خوبی محسوب می شود. نرخ مالیات در این کشور نیز حدود 30.55 درصد می باشد که در نمودار زیر نرخ مالیات لوکزامبورگ در سال های گذشته بررسی شده است.

4 پاسپورت لوکزامبورگ

نمودار نرخ مالیات لوکزامبورگ از سال 2006 تا 2016

شرایط سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

پاسپورت لوکزامبورگ از طریق تولد

یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد تولد وجود دارد این است که کودکی که متولد می شود بدون توجه به محل تولد باید شناسنامه و تابعیت یک کشور را داشته باشد. این قانون در کشورهای مختلف متفاوت است. بعضی از کشورها از قانون خون و بعضی دیگر از قانون خاک پیروی می کنند. کشور لوکزامبورگ در این زمینه از قانون خون پیروی کرده و در صورتی تابعیت و پاسپورت لوکزامبورگ را اهدا می کند که یکی از والدین کودک تابعیت لوکزامبورگ را دارا باشند. از این طریق به صورت خودکار تابعیت و پاسپورت لوکزامبورگ به کودک نیز منتقل می شود. البته تحت شرایطی تابعیت لوکزامبورگ از طریق خاک نیز ممکن است منتقل شود و آن در صورتی است که پدر و مادر نوزاد ناشناخته باشند و از آن جایی که هیچ نوزادی نمی تواند بدون تابعیت بماند بنابراین تابعیت و پاسپورت لوکزامبورگ به شخص داده می شود. البته شهروندان کشورهای دیگر که در کشور لوکزامبورگ زندگی می کنند به فرزندشان نیز اقامت داده می شود و در صورتی که بعد از 1 سال از اقامتشان در کشور لوکزامبورگ صاحب فرزند شوند، کودک متولد شده در 18 سالگی به صورت اتوماتیک پاسپورت لوکزامبورگ را دریافت خواهد کرد. البته باید 5 سال آخر قبل از درخواست پاسپورت لوکزامبورگ  را حتما در لوکزامبورگ زندگی کرده باشد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video پاسپورت لوکزامبورگ

پاسپورت لوکزامبورگ از طریق ازدواج

امر ازدواج یکی از مسائلی است که از طریق آن امکان مهاجرت و اخذ اقامت و پاسپورت لوکزامبورگ وجود دارد. بعضی از افراد در صورت ازدواج با فرد خارجی و یا فردی که در کشور دیگری مقیم است، ممکن است درخواست الحاق به همسر خود را داشته باشد. در کشور لوکزامبورگ نیز در صورتی که شما با شخصی که تبعه لوکزامبورگ است ازدواج نمایید می توانید برای اقامت و درنهایت پاسپورت لوکزامبورگ درخواست دهید.

به طور قطع اغلب کشورها امکان الحاق به همسر را فراهم می آورند، اما برای این موضوع قطعا شرایط خاصی را قرار خواهند داد. یکی از مهم ترین این شرایط حقیقی بودن ازدواج صورت گرفته است. زیرا بسیاری از افراد از طریق ازدواج های صوری قصد مهاجرت دارند، اما باید این نکته را درنظر داشت که کشور مورد نظر، در صورت پی بردن به صوری بودن این ازدواج بدون درنگ شخص را به کشور خود بر می گرداند. شرایط سنی نیز در امر ازدواج اهمیت بالایی دارد، اشخاص باید بالای سن قانونی 18 سال باشند و ازدواج آنها به صورت کاملا قانونی و مدنی به ثبت رسیده باشد. در این صورت نیاز است که تمام مدارک شناسایی و مدارک مربوط به ازدواج زوجین (سند ازدواج) ارائه داده شود. تمام مدارک مهمی اعم از مدارکی دال بر تمام شدن ازدواج قبلی و یا در صورتی که هر یک از زوجین فرزندی داشته باشد، مدارک شناسایی مربوط به فرزند و … را باید به صورت قانونی و تمام و کمال ارائه داد. در این صورت ابتدا به شخص اقامت موقت داده می شود و سپس در صورتی که ازدواج آنها دوام داشته باشد و مدت 3 سال با هم زندگی کنند می تواند برای اقامت دائم لوکزامبورگ درخواست دهد. در نهایت نیز پس از گذراندن 5 سال از زندگی مشترک اشخاص در صورتی که به دولت لوکزامبورگ ثابت شود که ازدواج کاملا حقیقی است و شخص توانایی زبان لوکزامبورگی نیز ارائه دهد می تواند برای دریافت پاسپورت لوکزامبورگ درخواست دهد.

ازدواج در لوکزامبورگ

پاسپورت لوکزامبورگ و پناهندگی

پناهندگی در اغلب کشور ها تحت شرایطی ممکن است به افراد داده شود. این در صورتی است که شخص به طور واقعی از نظر جانی در خطر باشد و امکان ادامه زندگی برای او در کشور خود وجود نداشته باشد. در این صورت برای ادامه حیات به کشورهای دیگر پناه می برد. در کشور لوکزامبورگ برای پناهندگان شرایط مشخصی وجود دارد. مسئولیت مربوط به پناهندگان و رسیدگی به درخواست های مربوط به پناهندگان در کشور لوکزامبورگ در جهت حفاظت بین الملل توسط امور خارجه و امور مربوط به اروپاییان انجام می شود.  سپس جهت حفاظت و حمایت از پناهندگان اداره مشخصی در کشور لوکزامبورگ مشخص شده است که نام آن اداره پذیرش و ادغام لوکزامبورگ (OLAI) می باشد، این اداره به امور مربوط به سروسامان دادن به پناهندگان رسیدگی می کند.

 کشور لوکزامبورگ به طور کلی دو نوع از حفاظت بین الملل را به رسمیت می شناسد.

 1. وضعیت پناهندگی
 2. وضعیت حمایت کمکی

 زمانی که فرد پناهنده درخواست خود را در جهت حفاظت بین الملل به اداره امور خارجه و اروپا لوکزامبورگ تقدیم می کند،  شخص درخواست دهنده با کارمند اجتماعی ‏(OLAI) ملاقات کرده تا تمامی حقوق و وظایف شخص در کشور لوکزامبورگ به طور دقیق و کامل به شخص توضیح داده شود.

موسسه ملک پور هیچگونه اقدامی در زمینه پناهندگی  نداشته و اکیداً مخالف این امر ناپسند و پر خطر می باشد و اطلاعات داده شده تنها در جهت آگاهی شما عزیزان می باشد.

جهت مشاهده تعداد درخواست های پناهندگی که در لوکزامبورگ در شده است منطقه قرمز و درخواست هایی که رد شده است، منطقه سبز رنگ را در نمودار زیر دنبال نمایید.

5 پاسپورت لوکزامبورگ

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

پاسپورت لوکزامبورگ و نکات مهم درباره آن

دریافت پاسپورت لوکزامبورگ که یکی از بهترین کشورهای اروپایی و ثروتمندترین کشورهای اروپایی می باشد، امری است بسیار مهم که نیازمند بررسی و ارزیابی زیادی است. زیرا با توجه به شرایط شما این امکان فراهم خواهد شد که از هر یک از راه های موجود برای اقامت و در نهایت کسب پاسپورت لوکزامبورگ اقدام نمود. از این رو با توجه به حساسیت موضوع و اهمیتی که اقدام شما در کسب موفقیت پروسه مهاجرت شما خواهد داشت، نیاز است که با متخصصان این امر که می توانند از حقوق شما در سطح بین الملل دفاع کنند اقدام نمایید. در این مسیر موسسه حقوقی ملک پور با بهره برداری از وکلای مجرب و کاربلد در سطح جهان می توانند شما را در رسیدن به اقامت و مهاجرتی امن راهنمایی نمایند.

پاسپورت لوکزامبورگ و مدارک مورد نیاز

پاسپورت لوکزامبورگ را از هر یک از راه هایی که در بالا ذکر شد می توان به دست آورد. در هر یک از این روش ها مدارکی جهت اقدام وجود دارد اما به طور کلی مدارکی برای دریافت پاسپورت لوکزامبورگ نیاز است که در زیر بیان می داریم:

 • گذرنامه
 • شناسنامه
 • عکس پاسپورتی
 • آدرس محل زندگی والدین و یا قیم برای اشخاص زیر 18 سال
 • گواهینامه رانندگی و قبض برق منزل متقاضی
 • آدرس محل اقامت در لوکزامبورگ

  حداقل برای 3 ماه گذشته

 • سند پرداخت مالیات در طول مدت زندگی و کار در لوکزامبورگ
 • سند ازدواج

  در صورت ازدواج در خارج از خاک لوکزامبورگ

 • گواهی عدم سوپیشینه
 • قبولی در آزمون ادغام شهروندی
 • قبولی در آزمون هر یک از 3 زبان لوکزامبورگی، آلمانی و یا فرانسه

پاسپورت لوکزامبورگ و وکیل معتبر برای امور مهم

پاسپورت آذربایجان و اخذ اقامت و تابعیت همواره جزء مباحث تخصصی در امور بین الملل بوده و از طریق وکلای معتبر در حقوق بین الملل قابلیت بررسی و پیگیری را دارد. افرادی که می خواهند برای اخذ پاسپورت در کشورهای مختلف اقدام نمایند می توانند با موسسات حقوقی معتبر و وکلای متخصص مشورت نمایند تا راه های رسیدن به هدف خود را بدون وقفه و مشکل خاصی به اتمام برسانند. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE با داشتن وکلای مجرب و متخصص در خصوص امور حقوق بین الملل به روزترین و بهترین خدمات را در خصوص راه های قانونی اخذ اقامت و تابعیت و پاسپورت ارائه می نماید و آماده قبولی پرونده در این امور می باشد.

پاسپورت لوکزامبورگ و سخن پایانی

پاسپورت لوکزامبورگ ، مهاجرت به لوکرامبورگ و اخذ اقامت و در نهایت تابعیت لوکزامبورگ در مقاله فوق مورد بررسی قرار گرفته شد. پاسپورت لوکزامبورگ از این جهت که این کشور جزو کشورهای اروپایی و ثروتمند بوده و علاوه بر آن این پاسپورت از اعتبار بالایی برخوردار است، برای بسیاری از اشخاص بسیار مورد توجه بوده و به دریافت پاسپورت لوکزامبورگ علاقه دارند. اما در کنار بالا بودن اعتبار پاسپورت لوکزامبورگ باید به مسائل دیگری نیز توجه نمود. برای مثال هزینه های بالای زندگی، مالیات بالا در این کشور و سرمایه بالایی که سرمایه گذاری در این کشور نیاز دارد از جمله عواملی است که شرایط دریافت این پاسپورت را سخت می کند. نکته مهمی که توجه به آن خالی از لطف نیست این است که کشورهای دیگری مانند اتریش و آلمان وجود دارند که از نظر اعتبار پاسپورت در سطح جهانی هم رده پاسپورت لوکزامبورگ هستند اما از نظر هزینه ها بسیار مقرون به صرفه تر و از نظر سرمایه گذاری نیز هزینه های پایین تری نیاز است. از این رو پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایط خود و شرایط موجود در کشورهای مختلف با موسسه حقوقی ملک پور هکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش تماس حاصل نموده تا مشاوران موسسه با از طریق مشاوره رایگان و تخصصی شرایط شما را بررسی نموده تا بهترین مسیر را برای مهاجرت به شما پیشنهاد دهند. لطفا در زیر این مقاله در قسمت دیدگاه تمامی نظرات و سوالات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت بتوانند پاسخگوی شما باشند.