پاسپورت فرانسه و بررسی روش های اخذ آن

پاسپورت فرانسه، شرایط و ضوابط اقامت در فرانسه و اخذ تابعیت فرانسه در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار داده شده است. با توجه به سوال های شما عزیزان در این زمینه، بر آن شدیم تا در قالب یک مقاله به سوال های شما عزیزان در مبحث پاسپورت فرانسه پاسخ دهیم. سوالاتی نظیر، روش های اخذ پاسپورت کشور فرانسه چگونه است؟ شرایط اقامت در فرانسه چیست؟ اعتبار پاسپورت فرانسه در بین دیگر کشورها چگونه است؟ هدف از نگارش این مقاله برطرف نمودن سوالاتی است که ذهن افراد متقاضی را به خود درگیر کرده است، پیشنهاد می شود در ابتدا پیش از هر اقدامی این مقاله را به صورت کامل مطالعه نمایید و در صورتی که برای شما در خصوص اخذ پاسپورت فرانسه و نحوه دریافت پاسپورت فرانسه و فرق بین تابعیت و اقامت دائم سوالات بیشتری پیش آمد با وکلای مهاجرت به فرانسه و مشاورین برتر مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش به صورت کامل و تخصصی مشاوره داشته باشند. هم چنین متقاضیان می توانند با مشاوره تلفنی رایگان و کسب اطلاعات مهم و ضروری در مورد پاسپورت فرانسه اقدامات لازم را انجام دهند.

 • پاسپورت فرانسه و مقدمه ای بر آن
 • پاسپورت فرانسه و شرایط عمومی
 • پاسپورت فرانسه و اعتبار آن
 • پاسپورت فرانسه و روش های اخذ پاسپورت فرانسه
 • پاسپورت فرانسه از طریق کار
 • پاسپورت فرانسه از طریق تحصیل
 • پاسپورت فرانسه از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت فرانسه از طریق تولد
 • پاسپورت فرانسه از طریق ازدواج
 • پاسپورت فرانسه از طریق پناهندگی
 • پاسپورت فرانسه و نکات مهم در باب پاسپورت فرانسه
 • پاسپورت فرانسه و وکیل معتبر برای امور مهم
پاسپورت فرانسه 1 پاسپورت فرانسه

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

پاسپورت فرانسه و مقدمه ای بر آن

تلاش شده است که در ادامه این مقاله تمامی جنبه های اصلی اخذ پاسپورت فرانسه بررسی گردد. اقامت در این کشور و اخذ پاسپورت فرانسه احتیاج به آنالیز کامل این کشور از طرف متقاضیان ورود به این کشور را دارد. توجه به این نکته ضروری می باشد که اقامت با تابعیت متفاوت می باشد. افرادی که اقامت فرانسه را دارند از بسیاری از حقوق شهروندی برخوردارند اما حق شرکت در رأی گیری ها را ندارند و نمی توانند در مشاغل سیاسی فعالیت کنند. علاوه بر این شخصی که تابعیت فرانسه را دارد در واقع شهروند اتحادیه اروپا می باشد و می تواند به صورت آزادانه در این اتحادیه به زندگی و کار بپردازد. از آنجا که دولت فرانسه با تابعیت دوگانه مخالفتی ندارد، افراد می توانند تابعیت فرانسه را کسب نمایند و همزمان تابعیت کشور خود را نیز حفظ کنند. از نکات بسیار مهم و قابل توجه در اخذ پاسپورت فرانسه، اصل خون جهت تولد فرزندان می باشد. با توجه به این قانون، فرد برای کسب تابعیت و شهروندی این کشور باید از پدر یا مادر تبعه این کشور یا والدین فرانسوی متولد شود. در این صورت است که می توانید پاسپورت فرانسه و شهروندی این کشور را داشته باشید. متقاضیان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از بخش های مرتبط استفاده نمایند. برای موفقیت آمیز بودن مهاجرت، توصیه ما به شما تهیه ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می باشد، پس از مشاهده این ویدئو شما قادر خواهید بود که مسیر مناسب خود برای مهاجرت و کشور ایده آل خود را بیابید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با پاسپورت فرانسه

video پاسپورت فرانسه

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با پاسپورت فرانسه

audio پاسپورت فرانسه

پاسپورت فرانسه و شرایط عمومی

 کشور فرانسه جزء یکی از سه کشوری است که به دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس دسترسی دارد. جمعیت این کشور هم اکنون از مرز 67 میلیون نفر گذشته است که بعد از آلمان دومین کشور پر جمعیت اتحادیه اروپا می باشد. این کشور به عنوان دروازه اروپا شناخته می شود زیرا چندین فرودگاه بزرگ بین المللی، ترمینال های کشتی و راه آهن در فرانسه وجود دارد.

فرانسه محبوب ترین مقصد گردشگری در جهان است. دلایل بسیاری وجود دارد که چرا بسیاری از مردم از بازدید از این کشور متنوع لذت می برند. زیبایی های طبیعی، آب و هوای شگفت انگیز، فعالیت های تفریحی در فضای باز مانند زمین های گلف، موزه های هنری و گالری و خیلی موارد بیشتر را می توان از دلایل محبوبیت این کشور نام برد. 22 منطقه رسمی در کشور فرانسه وجود دارد که هر یک از این مناطق به بخش هایی تقسیم می شوند. نمی توان در مورد فرانسه صحبت کرد، بدون اینکه ابتدا درباره پاریس، پایتخت این کشور صحبت کنید. پاریس یکی از بزرگ ترین شهرهای پایتخت در سراسر جهان است. برج ایفل و همچنین موزه لوور در پاریس واقع شده است و شناخته شده ترین مکان ها در دنیا می باشند. پاریس نمونه ای از ثروت و طراحی است، بنابراین منطقه ای بسیار گران است و جاذبه های فرهنگی بی پایانی در آن وجود دارد.

همه این جذابیت ها سبب شده است که بسیاری به دنبال مهاجرت به فرانسه و اخذ پاسپورت فرانسه باشند. از این رو در این نوشتار تمامی آنچه که برای آشنایی با روش های مهاجرت به فرانسه مورد نیاز بررسی گشته است و راهنمایی های کاربردی ارائه شده است.

خرید ملک در فرانسه 1 پاسپورت فرانسه

پاسپورت فرانسه و اعتبار آن

پاسپورت فرانسه در جایگاه چهارم از پاسپورت های معتبر دنیا قرار گرفته است. پاسپورت فرانسه در جایگاه چهارم با کشور هایی نظیر بلژیک، یونان، پرتغال، سوئیس، ژاپن، انگلستان، ایرلند و کانادا قرار گرفته است. کسانی که پاسپورت کشور فرانسه را دارند، به صورت آزادانه می توانند وارد 165 کشور جهان شوند. کشور فرانسه هم اکنون در لیست 20 کشور برتر دنیا قرار گرفته است و پاسپورت آن دارای اعتبار فراوانی می باشد. باید توجه داشت که کشور فرانسه از آن دسته کشور هایی می باشد که افراد 2 تابعیتی را تایید می نماید. در ادامه لیستی از 10 پاسپورت معتبر دنیا برای اطلاع شما متقاضیان عزیز، تهیه شده است.

1 امارات متحده عربی
2 آلمان
3 دانمارک، سوئد، لوگزامبرگ، فنلاند، ایتالیا، سنگاپور، هلند، اسپانیا، نروژ، ایالات متحده آمریکا
4 فرانسه،ب لژیک، یونان، پرتغال، سوئیس، ژاپن، انگلستان، ایرلند، کانادا
5 چک، مجارستان
6 قبرس، بلژیک، رومانی
7 اسلونی، لهستان، لیتوانی، اسلواکی، نیوزلند، استرالیا
8 مالزی
9 استونی
10 رومانی، لیختن اشتاین و بلغارستان

نیازمندی های اخذ ویزا جهت سفر به کشورهای دیگر، برای دارندگان پاسپورت فرانسه در تصویر زیر نمایش داده شده است.

پاسپورت فرانسه پاسپورت فرانسه

فرانسه
تردد آزاد
بدون نیاز به ویزا
ویزا در زمان ورود
ویزای الکترونیکی
ویزا در زمان ورود و ویزای الکترونیکی
اخذ ویزا قبل از اقدام به سفر

پاسپورت فرانسه و روش های اخذ پاسپورت فرانسه

اخذ پاسپورت فرانسه به واسطه روش های مختلفی برای افراد متقاضی مهاجرت به این کشور امکان پذیر است که ما در این مقاله به اختصار به شرح هر یک از موارد مهاجرتی پیش روی افراد می پردازیم. متقاضیان دریافت پاسپورت فرانسه، می توانند با دریافت اطلاعات از روش های مختلف اقامت این کشور و استفاده از این روش ها، پاسپورت فرانسه و تابعیت این کشور را اخذ نمایند. در ادامه مطلب، متقاضیان اخذ پاسپورت و اقامت در این کشور می توانند از راه های مختلف اخذ اقامت این کشور اطلاع پیدا نمایند.

پاسپورت فرانسه از طریق کار

کار در فرانسه و اخذ اقامت فرانسه در ابتدا نیاز به یک پیشنهاد شغلی و دریافت مجوز کار از اداره کار این کشور دارد. شخص در ابتدا باید پیشنهاد شغلی و کارفرمای خود را از طریق روش های مختلف مانند مراجعه به سایت های کاریابی و مراجعه به سایت های شرکت های مختلف در فرانسه پیدا کند و پس از پیدا کردن کارفرما و عقد قرارداد کاری، کارفرما باید از جانب متقاضی، درخواست مجوز کار را به اداره کار فرانسه ارائه بدهد. در صورتی که شخص خارج از خاک فرانسه است، کارفرما باید از اداره کار خارجی ادارات محلی استخدامی (Direccte) درخواست مجوز کار را برای متقاضی ارائه بدهد. شرایط DIRECCTE در هر استان در کشور فرانسه مختلف می باشد و کارفرما باید با توجه به شرایط و قوانین بومی موجود در هر استانی که در آن ساکن است درخواست مجوز کار بدهد. برای صدور مجوز از سوی کارفرما، موارد زیر باید رعایت شود.

 • متقاضی کار و ورود به بازار کار در استان مورد نظر وجود نداشته باشد.
 • مدارک تحصیلی فرد متقاضی باید با قوانین کار در این کشور همسو باشد و فرد باید حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز را داشته باشد.
 • قوانین و شرایط استخدام نیروی متخصص در هر استان بررسی شود.
 • بررسی حقوق و مزایای دریافتی فرد که باید با دیگر افراد مشغول به کار یکسان باشد.
 • برای پرداخت مالیات در فرانسه حقوق دریافتی فرد باید از میانگین تعریف شده در فرانسه بیشتر باشد.
 • توافقات اولیه در مورد شرایط کار و محل کار فی مابین کارفرما و کارگر باید انجام شده باشد.

این موضوع قابل ذکر است که صدور دعوت نامه کاری این کشور، نیاز به انتشار آگهی در کشور فرانسه و کل اتحادیه اروپا دارد. نکته بسیار مهم و قابل توجه این است که کارفرما باید ثابت کند که نیروی کار مورد نظر، یک نیروی خاص می باشد. اقامت کاری در فرانسه به این صورت است که به صورت سالیانه تمدید می شود و پس از 5 سال کار و پرداخت مالیات در این کشور افراد می توانند اقامت دائم فرانسه یا در صورت تمایل پاسپورت فرانسه را اخذ نمایند. این اقامت 5 ساله باید مستمر باشد و شخص نباید بیش از 6 ماه متوالی فرانسه را ترک کرده باشد. اقامت دائم فرانسه برای مدت 10 سال صادر می گردد و قابل تمدید می باشد. علاقه مندان ورود به بازار کار در این کشور باید نکته مهمی چون نرخ بیکاری در این کشور را مد نظر قرار دهند نرخ بیکاری در این کشور براساس آخرین آمار در ژانویه 2019 حدوداً 8.8% اعلام شد. در نمودار ذیل نرخ بیکاری این کشور برای شما عزیزان نمایش داده شده است.

پاسپورت فرانسه 4 پاسپورت فرانسه

کار در فرانسه

پاسپورت فرانسه از طریق تحصیل

در کشور فرانسه یکی از روش های دریافت پاسپورت و اقامت، از طریق تحصیل می باشد. هرچند که مستقیماً نمی توان از طریق تحصیل در فرانسه، پاسپورت این کشور را اخذ نمود اما تحصیل در این کشور، می تواند راهی جهت ورود شما به این کشور باشد. افراد متقاضی برای تحصیل در این کشور می توانند در مقاطع مختلفی اقدام نمایند. متقاضیان تحصیل در این کشور ابتدا باید از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش گرفته و پس از اخذ پذیرش خود می توانند درخواست ویزای تحصیلی و اجازه ورود به این کشور را داشته باشند. باید به این نکته توجه داشته باشید که تحصیل در این کشور به زبان های انگلیسی و فرانسوی می باشد. متقاضیان دریافت پاسپورت فرانسه و اقامت در این کشور از طریق تحصیل رایگان می توانند با ارائه مدارک لازم جهت تحصیل رایگان اقدام نمایند.

ورود به دانشگاه های این کشور نیاز به آزمون ورودی دارد که متقاضیان باید قبل از ورود به مقاطع تحصیلی، آزمون ورودی را پشت سر گذاشته و هم چنین می توانند در مقاطع مختلفی به امر تحصیل در دانشگاه های این کشور بپردازند. علاقه مندان تحصیل در این کشور می توانند قبل از ورود به مقطع تحصیلی، در کلاس های زبان این کشور شرکت نمایند و زبان فرانسوی خود را تقویت نمایید. پس از اتمام تحصیل، افراد می توانند وارد پروسه اقامت کاری این کشور شوند و فرآیند اخذ پاسپورت فرانسه را از طریق دنبال کنند. در ادامه مطالب 10 دانشگاه معتبر این کشور برای شما علاقه مندان قرار داده شده است.

نام دانشگاه شهر رنک بین المللی
Paris Sciences et Lettres – PSL Research University Paris پاریس 41
Sorbonne University پاریس 73
École Polytechnique پاریس 108
Paris Diderot University – Paris 7 پاریس 194
École des Ponts ParisTech پاریس 201_250
École Normale Supérieure de Lyon لیون 201_250
Paris-Sud University پاریس 301_350
Aix-Marseille University مارسیال 301_350
Federal University of Toulouse Midi-Pyrénées تولسو 301_350
Grenoble Alpes University گرینوبل 301_350

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی فرانسه به شرح زیر می باشد.

 • ارائه مدارک هویتی معتبر
 • ارائه مدارک توانایی مالی
 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه انگیزه نامه تحصیلی
 • ارائه پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر
 • ارائه بیمه نامه مسافرتی
تحصیل در کشور فرانسه

پاسپورت فرانسه از طریق سرمایه گذاری

فرانسه به عنوان ششمین اقتصاد بزرگ در دنیا و سومین اقتصاد بزرگ اروپا شناخته شده است و تقریبا 40 شرکت بزرگ که در سطح جهان شناخته شده است در این کشور وجود دارد. در سال 2013، فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه، نخستین برنامه ویزای سرمایه گذار این کشور را برای جذب سرمایه داران ثروتمند خارجی (غیر شنگن) که علاقه مند به استفاده از فرانسه به عنوان مکانی برای سرمایه گذاری در کسب و کارهای جدید چند ملیتی یورو هستند، معرفی نمود. متقاضی باید تضمین نماید که حداقل ده سال در فرانسه سرمایه خود را حفظ کند و در این مدت در فرانسه اقامت داشته باشد. سرمایه گذاران پس از سه سال اقامت متوالی در فرانسه می توانند برای شهروندی و پاسپورت فرانسه درخواست کنند.

برای واجد شرایط بودن جهت اخذ 10 ساله مجوز اقامت در فرانسه، سرمایه گذار باید معیارهای زیر را داشته باشد.

 • بتواند یک سرمایه گذاری طولانی مدت و با ثبات به ارزش حداقل 10 میلیون یورو در یک کسب و کار جدید یا موجود در فرانسه انجام دهد.
 • سرمایه گذاری می تواند شخصی باشد یا از طریق یک شرکت معتبر که متقاضی حداقل 30٪ در آن سهم داشته باشد.
 • متقاضی باید مدارکی ارائه دهد که نشان دهد سرمایه استفاده شده از طرق قانونی به دست آمده است.
 • متقاضی باید مدرک معتبری را برای نشان دادن شخصیت خوب خود ارائه دهد.
 • متقاضی باید مدارک قانونی را برای سلامت کامل خود ارائه دهد.
 • متقاضی باید مدرک معتبر ارائه دهد که دارای سوء پیشینه نمی باشد.

سرمایه گذاری در فرانسه مزایای زیادی به همراه دارد که به برخی از آن ها در زیر اشاره شده است.

 • هیچ نیازی به سابقه اقامت قبلی در فرانسه وجود ندارد.
 • متقاضیان لازم نیست به زبان فرانسه صحبت کنند.
 • متقاضیان نیازی به تجربه قبلی در کسب و کاری که سرمایه گذاری می کنند، ندارند.
 • حداکثر زمان پردازش درخواست فقط چند ماه است و پس از آن مجوز اقامت 10 ساله صادر می شود.
 • 10 میلیون یورو سرمایه گذاری می تواند توسط یک متقاضی و یا به صورت مشارکتی صورت گیرد.
 • یک برنامه معتبر است که بدون صرف هزینه اضافی، شامل همسر و اعضای خانواده سرمایه گذار نیز می باشد.
 • متقاضیان موفق به داشتن 10 سال اقامت قابل تمدید در فرانسه، ششمین اقتصاد بزرگ دنیا هستند.
 • متقاضیان موفق، دسترسی کامل به امکانات رفاهی فرانسه از جمله خدمات بهداشتی و درمانی دارند.
 • متقاضیان موفق، دسترسی کامل و بدون محدودیت به 27 کشور که منطقه شنگن را تشکیل می دهند، خواهند داشت.
 • پس از سه سال اقامت، سرمایه گذار می تواند برای شهروندی و پاسپورت فرانسه درخواست کند.
 • فرانسه یک کشور کلیدی عضو اتحادیه اروپا است.
 • یک شهروند اتحادیه اروپا آزاد است که بدون محدودیت و با حقوق برابر در هر کشور دیگر اتحادیه اروپا زندگی و کار کند.

پاسپورت فرانسه سومین قدرتمند ترین در جهان است و دسترسی بدون ویزا به 175 کشور جهان، ازجمله آمریکایی ها (آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، آمریکای مرکزی و کارائیب)، تمام اروپای غربی و مرکزی و بسیاری از شرق اروپا، جنوب آفریقا، مناطق آسیا، به علاوه بسیاری از آسیای جنوب شرقی و تمام استرالیا را فراهم می آورد.

در نمودار های زیر نرخ تولید ناخالص داخلی و خطر مصادره اموال بررسی شده است. خطر مصادره اموال شاخصه ای است که بیان گر احتمال تغییر رفتار دولت با سرمایه گذاران خارجی و نقض توافقات می باشد. این شاخصه در بازه عددی 1 تا 7 امتیاز بندی می شود که عدد 1 بیان کمترین میزان خطر می باشد.

نمودار خطر مصادره اموال در فرانسه

پاسپورت فرانسه 6 پاسپورت فرانسه

نمودار رشد اقتصادی در فرانسه

پاسپورت فرانسه 5 پاسپورت فرانسه

سرمایه گذاری در فرانسه

پاسپورت فرانسه از طریق تولد

براساس قوانین حقوق بین الملل دو اصل برای تابعیت و اقامت از طریق تولد تعریف شده است که شامل اصل خون و اصل خاک می باشد. تعریف اصل خون به این صورت است که تابعیت و اقامت از طریق والدین به فرد متولد شده اعطا می شود. سیستم اصل خاک به این شکل می باشد در صورتی که طفل در خاک کشور مقصد متولد شود براساس این اصل شهروند آن کشور محسوب شده و تابعیت این کشور را به دست می آورد. از جمله کشورهایی که اصل خاک را مبنای اعطای اقامت و تابعیت قرار داده اند آمریکا، کانادا، مکزیک، برزیل، آرژانتین و… می باشند.

کشور فرانسه جزء کشورهایی می باشد که از سیستم خون تبعیت می کند و علاقه مندان دریافت پاسپورت و تابعیت فرانسه از روش تولد، باید به این نکته توجه داشته باشند که والدین طفل و یا پدر یا مادر طفل باید دارای تابعیت این کشور باشند و تنها در این صورت می توانند تقاضای تابعیت این کشور را داشته باشند. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE  اتریش، تهیه و تدوین شده است. هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، شرعآ و قانونا حرام و غیر قانونی می باشد.

با این حال فردی که در کشور فرانسه متولد می شود و والدین وی فرانسوی نیستند در صورتی که پس از تولد به مدت 16 سال به صورت مستمر و متوالی در خاک این کشور حضور داشته باشند می تواند درخواست تابعیت و پاسپورت فرانسه را دهند و براساس قانون فرانسه پاسپورت این کشور در سن 18 سالگی برای وی صادر می شود و فرد می تواند از مزایای کامل شهروندی فرانسه برخوردار شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد قواعد تولد

video پاسپورت فرانسه
اخذ اقامت فرانسه از طریق تولد

پاسپورت فرانسه از طریق ازدواج

اخذ پاسپورت فرانسه و درخواست ویزای این کشور برای افراد متقاضی از روش ازدواج امکان پذیر می باشد و بستگی به شرایط دارد. اگر شما قصد ازدواج با یک شهروند فرانسوی را دارید می توانید از طریق اخذ اقامت این کشور تابعیت این کشور را به دست آورده اما این موضوع بستگی به شرایط طرف مقابل دارد. اما شرایط برای افرادی که اقامت دائم این کشور را دارند متفاوت است. متقاضیان عزیز می توانند در صورت ازدواج با افرادی که اقامت دائم این کشور را دارند ویزای همراه درخواست نمایند و به عنوان همراه متقاضی وارد این کشور شوند. افراد متقاضی اقامت دائم، باید از طریق ازدواج درخواست خود را ثبت نمایند. در صورتی که فرد سه سال متوالی در فرانسه زندگی کند و ازدواج پابرجا باشد می تواند برای اقامت دائم فرانسه و یا در صورت تمایل پاسپورت فرانسه درخواست دهد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

video پاسپورت فرانسه
اخذ اقامت فرانسه از طریق ازدواج

پاسپورت فرانسه از طریق پناهندگی

 • یکی دیگر از روش های اخذ پاسپورت فرانسه و اقامت در این کشور از طریق پناهندگی در این کشور می باشد. پناهندگی و ورود غیر قانونی به این کشور به هیچ عنوان از سوی مشاورین و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور توصیه نمی شود و هیچ گونه خدماتی در پروسه مهاجرتی از طریق پناهندگی و اخذ اقامت و پاسپورت فرانسه ارائه نمی گردد.

حقوق پناهندگان بر اساس دو پیمان نامه بین المللی با عناوین ذیل تعریف شده است.

 • کنوانسیون ژنو حمایت از حقوق پناهندگان سازمان ملل متحد سال 1951
 • کنوانسیون حمایت از حقوق پناهندگان در اروپا

کشور فرانسه مقررات مهاجرتی و اقامتی خود را در خصوص حمایت از پناهندگان براساس این دو کنواسیون بنا نهاده است. شخص متقاضی پناهندگی در فرانسه باید دلایل قانع کننده ای ارائه دهد تا نظر افسر اداره امور پناهندگان فرانسه جلب شود، این دلایل باید اثبات کند که فرد و خانواده وی در کشور مبدا از لحاظ سیاسی، مذهبی، اعتقادی و نژادی مورد تهدید واقع شده است. لازم به ذکر است عواقب کذب بودن دلایل افراد به عهده خودشان می باشد و در صورت اثبات کذب بودن موارد ذکرشده اقدامات قانونی در خصوص پرونده وی و اخراج افراد از خاک فرانسه انجام می شود.

پناهندگی در فرانسه

پاسپورت فرانسه و نکات مهم در باب پاسپورت فرانسه

متقاضیان عزیز می توانند از طرق گوناگونی پاسپورت فرانسه و اقامت این کشور را دریافت نمایید. با توجه به این موضوع که ارائه مدارک و روش های اخذ اقامت متقاضیان عزیز متفاوت می باشد، شما باید در مورد ارائه مدارک و معتبر بودن آن ها دقت لازم را داشته باشید. متقاضیان اخذ پاسپورت و اقامت این کشور باید در نظر داشته باشند که ارائه نامناسب مدارک شما و یا کمبود یکی از مدارک مربوط به پروسه شما می تواند باعث رد شدن درخواست شما شود. متقاضیان می توانند جهت ارائه مناسب مدارک خود از وکلای مهاجرت این کشور و مشاورین و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور مشاوره گرفته تا با اطلاع کامل از شرایط شخصی متقاضی اقدام به مهاجرت و اخذ اقامت این کشور نمایند. متقاضیان توجه داشته باشند که ارائه مدارک شما بسیار مهم و حساس می باشد، در صورتی که درخواست ویزای شما در این کشور رد شود امکان از دست دادن شانس ورود شما به این کشور به وجود می آید.

پاسپورت فرانسه و وکیل معتبر برای امور مهم

برای اخذ پاسپورت فرانسه پیشنهاد می شود با وکیل معتبر مهاجرتی در این امر مشورت داشته باشید تا در امر مهاجرت به فرانسه از طریق وکیل مهاجرتی بتوانید اطلاعات خود را ارتقا دهید. افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند ابتدا باید از روش های گوناگون وارد این کشور شوند و در نهایت بعد از گذشت مدت زمان بیان شده درخواست تابعیت و پاسپورت فرانسه را داشته باشند. متقاضیان باید حتما قبل از ورود به این کشور راه های ورود به این کشور را بررسی و طبق روش های مورد نظر وارد این کشور شوند.

پاسپورت فرانسه و سخن پایانی

در این مقاله شرایط و ضوابط اخذ پاسپورت فرانسه در اختیار شما متقاضیان عزیزی که قصد مهاجرت به این کشور را دارید، قرار گرفته است. متقاضیان توجه داشته باشند که ما تمام موارد و شرایط اخذ پاسپورت فرانسه را برای شما عزیزان بررسی کرده ایم. عزیزان توجه داشته باشید، پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدامی برای مهاجرت به این کشور با وکلای مهاجرت فرانسه و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور مشاوره داشته و بهترین راه مهاجرتی خود را انتخاب نمایید. متقاضیان مهاجرت به فرانسه و دریافت پاسپورت این کشور می توانند در قسمت نهایی مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش ها، سوالات خود را ثبت نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.