پاسپورت اسلوونی و بررسی شرایط آن

 • پاسپورت اسلوونی و شرایط عمومی
 • پاسپورت اسلوونی و اعتبار آن
 • پاسپورت اسلوونی و روش های اخذ پاسپورت
 • پاسپورت اسلوونی از طریق کار
 • پاسپورت اسلوونی از طریق تحصیل
 • پاسپورت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت اسلوونی از طریق تولد
 • پاسپورت اسلوونی از طرق ازدواج
 • پاسپورت اسلوونی و پناهندگی
 • پاسپورت اسلوونی و نکات مهم در باب اسلوونی
 • پاسپورت اسلوونی و وکیل معتبر برای امور مهم
thumbnail پاسپورت اسلوونی پاسپورت اسلوونی

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

پاسپورت اسلوونی و مقدمه ای بر آن

پاسپورت اسلوونی، شرایط اخذ تابعیت اسلوونی و راه های اخذ اقامت دائم اسلوونی در این مقاله مورد بررسی علمی قرارخواهد گرفت. اخذ پاسپورت اسلوونی از چه راه هایی امکان پذیر است؟ آیا می توان با سرمایه گذاری در اسلوونی پاسپورت این کشور را اخذ کرد؟ پاسپورت اسلوونی از جنبه های زیادی جای بررسی دارد که  سعی شده است به صورت خلاصه و کاربردی، اصلی ترین و مهم ترین نکات در خصوص این مطلب، خدمت شما دوستان گرامی ارائه شود. کشور اسلوونی یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد و به دلیل ارزان بودن، مردم زیادی را به خود جذب می نماید. همواره اخذ پاسپورت برای افرادی که مهاجرت می نمایند یکی از دغدغه های اصلی می باشد. امید است این مقاله که توسط متخصصین مجرب موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده، تمامی سئوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماید و اطلاعات کاملی در باب پاسپورت اسلوونی خدمت شما دوستان ارجمند ارائه دهد. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل فرموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

پاسپورت اسلوونی و شرایط عمومی

پاسپورت اسلوونی از آن جهت که این کشور عضو اتحادیه اروپا و عضو منطقه اقتصادی اروپا می باشد، قوانین اخذ آن تا حدود زیادی از قوانین اتحادیه اروپا پیروی می کند. جهت اخذ پاسپورت اسلوونی در ابتدا بایستی اقامت این کشور را دریافت نمایید. اسلونی مانند برخی از کشورها نظیر قبرس یا کشورهای منطقه کارائیب پاسپورت کشور خود را نمی فروشد اما متقاضیان پاسپورت اسلوونی می توانند جهت اخذ اقامت دائم اسلوونی با توجه به راه های مختلف اخذ اقامت، ابتدا اقامت دائم این کشور را اخذ کرده و پس از آن موفق به اخذ پاسپورت این کشور کوچک و زیبا شوند. کشور اسلوونی شاید خیلی توریستی نباشد و برای ایرانی ها در رتبه اول درخواست جهت ادامه زندگی قرار نداشته باشد اما برخلاف وسعت کوچک آن، صنایع پیشرفته ای دارد. اسلوونی از قاعده خون در اعطای تابعیت پیروی می کند، یعنی اینکه بواسطه اینکه پدر یا مادر شخصی پاسپورت اسلوونی را داشته باشند شخص می تواند پاسپورت این کشور را اخذ نماید. در مقابل قاعده خون، قاعده خاک قرار دارد در قاعده خاک شخص بواسطه تولد در خاک هر منطقه که در مالکیت کشور خاصی باشد تابعیت آن کشور را اخذ می نماید.

برای اینکه اقامت دائم اسلوونی را اخذ نمایید لازم است که 5 سال در این کشور اقامت موقت داشته باشید. این اقامت موقت می تواند بواسطه کار در اسلوونی یا سرمایه گذاری در اسلوونی باشد. بعد از اینکه اقامت دائم اسلوونی را  اخذ کردید و 5 سال از این مهم گذشت می توانید پاسپورت اسلوونی را اخذ نمایید. یعنی اینکه با 10 سال اقامت قانونی در اسلوونی می توانید پاسپورت اسلوونی را اخذ نمایید.

پاسپورت اسلوونی 2 پاسپورت اسلوونی

پاسپورت اسلوونی پاسپورت اسلوونی

پاسپورت اسلوونی و اعتبار آن

پاسپورت اسلوونی از این منظر می تواند جای بحث و بررسی داشته باشد که پاسپورت این کشور یکی از پاسپورت های قدرتمند دنیا می باشد. افرادی که پاسپورت این کشور را اخذ نمایند به 161 کشور می توانند مسافرت داشته باشند. از این 161 کشور به 122 کشور بدون نیاز به ویزا می توانند رفت و آمد داشته، برای 39 کشور نیاز به ویزای فرودگاهی دارند و برای 37 کشور دیگر باید ویزا اخذ نمایند. رنکینگ پاسپورت اسلوونی 7 می باشد. در گراف زیر به این موضوع پرداخته شده است:

اسلوونی پاسپورت اسلوونی

آزادی حرکت
ویزا نیاز نیست
ویزای ورود
e-VISA
یا ویزای ورودی یا ویزای آنلاین
باید ویزا اخذ شود

مقاله مرتبط

اقامت اسلوونی

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با پاسپورت اسلوونی

video پاسپورت اسلوونی

پاسپورت اسلوونی و روش های اخذ پاسپورت

پاسپورت اسلوونی، همانگونه که عنوان شد باید به واسطه گذراندن یک دوره اقامت موقت و بعد از آن یک دوره اقامت دائم باشد. در ادامه به هریک از 6 روش مهاجرت در اسلوونی می پردازیم و بررسی می نماییم که کدام یک از این روش ها منجر به اخذ اقامت دائم اسلوونی و به دنبال آن اخذ تابعیت اسلوونی و پاسپورت این کشور می شود:

 • پاسپورت اسلوونی از طریق کار

  پاسپورت اسلوونی از طریق کار به این ترتیب است که شهروندان خارج از اتحادیه اروپا ابتدا بایستی درخواست مجوز کار نمایند و پس از درخواست مجوز کار می توانند وارد این کشور شوند. کشور اسلوونی با دارا بودن معادن و کارخانجات متعدد می تواند مقصد خوبی برای جویندگان کار باشد. جهت کاریابی در اسلوونی می توانید از طریق سایت های کاریابی این کشور شغل مورد نظر خود را یافته و پس از جلب رضایت کارفرما و گرفتن درخواست نیروی کار برای خودتان اقدام به اخذ ویزای کار اسلوونی نمایید. درخواست ویزای کار از سفارت اسلوونی 60 روز کاری به طول می انجامد. شرکتی که قصد جذب نیروی خارجی را دارد باید شرایط زیر را داشته باشد:

  • در طول 6 ماه اخیر شرکت مورد نظر حداقل 50000 یورو سرمایه گذاری کرده باشد
  • حداقل 6 نفر خارجی در 6 ماه گذشته از این شرکت درخواست کار کرده باشند
  • گردش مالی شرکت در 6 ماه گذشته حدود 10000 یورو بوده باشد

  اقامت کاری اسلوونی برای یک سال صادر می شود و قابل تمدید می باشد اگر بواسطه کار کردن در اسلوونی قصد اخذ پاسپورت اسلوونی را دارید، باید در ابتدا به مدت 5 سال در این کشور اقامت کاری داشته باشید و  پس از آن می توانید اقامت دائم اسلوونی را به دست آوردید. بعد از گذشت 5 سال بعد از اخذ اقامت دائم می توانید پاسپورت اسلوونی را  اخذ نمایید. در صورتی که بتوانید مجوز کار کارت آبی اسلوونی را دریافت نمایید، در صورتی که 2 سال کامل در این کشور حضور داشته باشید می توانید اقامت دائم اسلوونی  را اخذ نمایید. این کشور از ثبات اقتصادی خوبی برخوردار است و نرخ بیکاری در این کشور 5.4 درصد در ماه دسامبر سال 2018 می باشد در نمودار زیر به بررسی این موضوع می پردازیم:

  نرخ بیکاری اسلوونی پاسپورت اسلوونی

  مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار اسلوونی:

              جهت اخذ ویزای کار اسلوونی مدارک زیر احتیاج می باشد:

  1. پاسپورت معتبر
  2. مدارک شناسایی مانند شناسنامه
  3. 2 قطعه عکس 3 در 4
  4. آخرین مدرک تحصیلی
  5. دعوتنامه درخواست نیرو از طرف کارفرما
  6. نامه تمکن مالی از بانک
  7. عدم سوء پیشینه
  8. پر کردن فرم های مربوط به ویزای کار اسلوونی
 • پاسپورت اسلوونی از طریق تحصیل

  پاسپورت اسلوونی از طریق تحصیل در این کشور را به صورت مستقیم نمی توان اخذ کرد یعنی اینکه به صرف تحصیل کردن در این کشور پاسپورت برای شما صادر نمی شود. اما اگر پس از تحصیل کار پیدا کنید و مشغول به کار شوید می توانید بعد از 5 سال اقامت دائم اسلوونی و بعد از آن تابعیت و پاسپورت اسلوونی را اخذ نمایید. تحصیل در اسلوونی در مقاطع مختلف امکان پذیر می باشد. زبان تحصیل در اسلوونی زبان اسلوونی می باشد اما در برخی از دانشگاه ها زبان انگلیسی هم تدریس می شود. هزینه تحصیل در اسلوونی پایین می باشد و این نکته می تواند جذابیت بیشتری بوجود بیاورد. در اسلوونی برای دانشجویان امکان کار دانشجویی فراهم می باشد برای این کار دانشجویان می توانند به آژانس های خدمات دانشجویی مراجعه کرده و مدارک زیر را ارائه نمایند:

  • ID
  • حساب بانکی در اسلوونی
  • شماره مالیاتی در اسلوونی
  • گواهی ثبت نام

  مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی اسلوونی:

  1. تکمیل فرم درخواست ویزای تحصیلی
  2. آخرین مدرک تحصیلی
  3. پاسپورت معتبر با 2 صفحه خالی و حداقل 6 ماه اعتبار
  4. 2 عدد عکس پاسپورتی
  5. بیمه معتبر
  6. وضعیت تأهل
  7. عدم سوء پیشینه
  8. نامه تمکن مالی از بانک
  9. نامه ای مبنی بر این که به چه دلیل اسلوونی را برای تحصیل انتخاب کرده اید
  10. تعیین نامه وضعیت مسکن یا خوابگاه در اسلوونی

  در اسلوونی 2 نوع دانشگاه مشغول به ارائه خدمات آموزشی می باشد 1- دانشگاه های علوم پایه 2 – دانشگاه علوم کاربردی.

  هزینه های صدور ویزای تحصیلی در اسلوونی 127 یورو می باشد.

  تحصیل در اسلوونی در مقطع لیسانس:

  تحصیل در اسلوونی در مقطع لیسانس بین 3 سال تا 4 سال می باشد و هم به زبان اسلوونی و هم به زبان انگلیسی امکان پذیر می باشد. در برخی از رشته ها مثل هنر قصد ادامه تحصیل در اسلوونی را دارید باید در آزمون شرکت کرده و توانایی های هنری خود را اثبات نمایید. امکان کار ضمن تحصیل در این کشور در مقطع لیسانس فراهم است و دانشجویان می توانند در هفته 20 ساعت کار دانشجویی داشته باشند. هزینه تحصیل در مقطع لیسانس در رشته های مختلف و شهرهای مختلف متفاوت است و بین 2000 یورو تا 5000 یورو می باشد. بعد از اتمام دوره لیسانس در کشور اسلوونی می توان مشغول به کار شد و به واسطه کار در اسلوونی می توان پاسپورت اسلوونی را اخذ کرد.

  تحصیل در اسلوونی در مقطع فوق لیسانس:

  تحصیل در مقطع فوق لیسانس در اسلوونی به مدت 1 سال تا 2 سال می باشد و در این مقطع نیز امکان کار دانشجویی به مدت 30 ساعت برای دانشجویان فراهم می باشد. مقاله پاسپورت اسلوونی توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، اگر قصد کپی برداری از این مقاله را دارید ذکر منبع الزامی می باشد و در غیر این صورت شرعاً و عرفاً حرام و غیر قانونی می باشد. هزینه های تحصیل در مقطع فوق لیسانس در حدود 2500 یورو تا 7500 یورو می باشد و امکان تحصیل هم به زبان انگلیسی و هم اسلوونی وجود دارد.

  تحصیل در اسلوونی در مقطع دکتری:

  تحصیل در مقطع دکتری در اسلوونی برای دانشجویانی که مدرک فوق لیسانس خود را داشته باشند فراهم می باشد. علاوه بر مدرک فوق لیسانس شما بایستی استاد راهنما داشته باشید و مدرک زبان انگلیسی آیلتس 7 در این مقطع نیاز می باشد. هزینه تحصیل در مقطع دکتری بین 3000 یورو تا 12000 یورو متغیر می باشد. در این مقطع شما می توانید در هفته 40 ساعت کار دانشجویی داشته باشید. مدت زمان تحصیل در مقطع دکتری در اسلوونی بین 3 تا 5 سال می باشد. صرف تحصیل در اسلوونی منجر به اخذ پاسپورت اسلوونی نمی شود بلکه به واسطه کار بعد از تحصیل می توان اقامت دائم و تابعیت اسلوونی را اخذ کرد.

  هزینه های زندگی دانشجویی:

  هزینه های زندگی دانشجویی در اسلوونی به ترتیب زیر است:

  هزینه اسکان:

  شهر لیوبلیانا ماریبور پریمورسکا
  خوابگاه دانشجویی 160 – 80 یورو 170 – 100 یورو 100 یورو
  آپارتمان با اتاق دو نفره 130 – 100 یورو 120 – 90 یورو 150 – 100 یورو
  آپارتمان با اتاق یک نفره 160 – 120 یورو 150 – 120 یورو 180 – 140 یورو

  هزینه ایاب و ذهاب:

  حمل و نقل لیوبلیانا ماریبور پریمورسکا
  بلیط یک سره 1.2 یورو 1 یورو 0.8 یورو
  بلیط ماهانه 20 یورو 16 یورو 10 یورو
  تاکسی نرخ شروع کرایه به ازای هر کیلومتر 1 یورو

  بورسیه تحصیلی در اسلوونی:

  بورسیه تحصیلی اسلوونی در سال تحصیلی جدید فقط به دانشجویان کشور های زیر تعلق می گیرد:

  بورس تحصیلی برای دانشجویان اوکراین: هزینه تحصیل تا 5000 یورو و هزینه زندگی تا 700 یورو در ماه

  بورس تحصیلی برای دانشجویان اردن: هزینه تحصیل تا 5000 یورو و هزینه زندگی تا 700 یورو در ماه

  بورس تحصیلی برای دانشجویان غنا: هزینه تحصیل تا 5000 یورو و هزینه زندگی تا 700 یورو در ماه

  بورس تحصیلی برای شهروندان کشورهای غرب بالکان: هزینه تحصیل تا 3000 یورو

  بورس تحصیلی برای دانشجویان گرجستان: هزینه تحصیل تا 5000 یورو و هزینه زندگی تا 700 یورو در ماه

  بورس تحصیلی برای دانشجویان مصر و تونس: برای 3 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و 2 نفر از شهروندان این دو کشور در مقطع دکتری هزینه کامل تحصیل و 700 یورو در ماه هزینه زندگی

  هزینه زندگی در اسلوونی:

  در ادامه به بررسی هزینه های برخی از مایحتاج در اسلوونی می پردازیم:

  مایحتاج مبلغ به یورو مایحتاج مبلغ به یورو
  نان 1.05 سیب زمینی 1 کیلو 0.69
  برنج 1 کیلو 1.60 پیاز 1 کیلو 0.86
  گوشت 1 کیلو 8.91 سیب 1.29
  مرغ 1 کیلو 6.78 موز 1.21
  تخم مرغ 12 عدد 2.05 آب یک بطری 1.5 لیتری 0.64

 • پاسپورت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری

  سرمایه گذاری در اسلوونی به دو صورت امکان پذیر می باشد که به واسطه این سرمایه گذاری منجر به اخذ اقامت و پاسپورت اسلوونی می شود.

  • سرمایه گذاری در اسلوونی با سرمایه ثابت 50000 یورو.
  • این مدل سرمایه گذاری باید شرکتی که ثبت می شود حداقل سرمایه اولیه 50000 یورویی شروع به کار کند و در این روش ظرف مدت 3 ماه اقامت صادر می گردد. این سرمایه گذاری در قسمت های صنعت، خدمات استراتژیک، تحقیق و توسعه و فن آوری های سبز امکان پذیر می باشد. از این نوع سرمایه گذاری به شخص و خانواده وی اقامت اعطا می گردد.
  • سرمایه گذاری در اسلوونی با گردش مالی 10000 یورو
  • در این نوع سرمایه گذاری شرکت باید فعال بوده و برای مدت 6 ماه گردش مالی ماهیانه 10000 یورو بایستی داشته باشد. اخذ اقامت اسلوونی در این روش کمی طولانی می باشد و ممکن است بین 8 تا 9 ماه زمان نیاز داشته باشد.

  جهت سرمایه گذاری در اسلوونی باید این نکته را در نظر بگیرید که این کشور از نظام حقوقی قوی بوده و همچنین تولید ناخالص داخلی در این کشور از رشد مناسبی برخوردار است. در نمودار زیر می توانید تولید ناخالص داخلی این کشور را مقایسه بفرمایید:

  تولید ناخالص داخلی اسلوونی پاسپورت اسلوونی

  همچنین می توانید در نمودار زیر از رشد اقتصادی مناسب این کشور کوچک اطلاعات لازم را کسب نمایید:

  تولید ناخالص داخلی اسلوونی.jpg 22222 پاسپورت اسلوونی

  اما سرمایه گذاری در اسلوونی معایبی هم دارد و مهمترین آن بازار کوچک داخلی در این کشور است و همچنین می توان به میزان بدهی داخلی این کشور به بانک ها اشاره کرد.

  مدارک لازم جهت ثبت شرکت در اسلوونی:

  • پاسپورت معتبر
  • آدرس محل زندگی و محل کار
  • گواهی مالیاتی از کشور مبدأ
  • طرح اقتصادی
  • نامه تمکن مالی
 • پاسپورت اسلوونی از طریق تولد

  پاسپورت اسلوونی از طریق تولد بدین معنی می باشد که همان گونه که پیش تر عنوان شد کشور اسلوونی از قاعده خون پیروی می کند یعنی اینکه اگر فرزندی که متولد می شود یکی از والدین اش اهل اسلوونی باشد و یا پاسپورت اسلوونی را داشته باشد آن فرزند تابعیت اسلوونی را داشته و می تواند پاسپورت این کشور را اخذ نماید، اما بسیاری از کشورها از جمله اسلوونی علاوه بر قاعده خون، قاعده خاک را هم به صورت جنبی می پذیرند یعنی این که اگر فرزندی در اسلوونی متولد شود و پدر و مادر آن فرزند مشخص نباشد به آن بچه تازه متولد شده پاسپورت اسلوونی اعطا می گردد.

 • پاسپورت اسلوونی از طرق ازدواج

   اخذ پاسپورت اسلوونی از طریق ازدواج امکان پذیر می باشد و بدین صورت است که هرگاه فردی با یک تبعه اسلوونی ازدواج نماید در ابتدا یک اقامت موقت به وی اعطا می گردد و تا 2 الی 3 سال این اقامت موقت ادامه خواهد داشت. در صورتی که در این مدت این ازدواج به جدایی بیانجامد این اقامت موقت باطل شده و شخص باید خاک اسلوونی را ترک کند. اما بعد از 2 الی 3 سال اقامت موقت و اثبات این نکته که شخص دارای درآمد ثابت بوده و توان پرداخت هزینه های زندگی خود را دارد، می توان اقامت دائم و پاسپورت این کشور را اخذ نمود. 

 • پاسپورت اسلوونی و پناهندگی

  پاسپورت اسلوونی از طریق پناهندگی نیز می تواند صورت پذیرید. مؤسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه  MIE اتریش ، هیچگونه خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد و این قسمت صرفاً جهت افزایش آگاهی شما و اطلاع رسانی در خصوص خطرات و نکات مهم پناهندگی به عرض شما می رسد. باید در نظر داشته باشید که در صورت پناهندگی در اسلوونی امکان بازگشت به کشور خودتان برای شما فراهم نمی باشد و در طول مسیر مجبور خواهید بود از روش های غیر قانونی وارد این کشور شوید و این مسیر خطرات جانی و مالی عدیده ای می تواند برای شما به دنبال داشته باشد.

  هنگامی که اقدام به درخواست پناهندگی در اسلوونی می نمایید، دو بار از شما اثرانگشت دریافت می کنند و این اثر انگشت ها جهت اجرای معاهده دوبلین نیاز است و این که بررسی شود شخص متقاضی قبلاً در کشور دیگری درخواست پناهندگی نکرده باشد و درخواست وی رد نشده باشد. در صورتی که پلیس اسلوونی شما را هنگام ورود غیر قانونی به این کشور بازداشت کند هیچ گونه خدماتی برای شما انجام نخواهد شد و شخص را به کشور مبدأ خود باز می گردانند. هنگامی که درخواست پناهندگی خود را اعلام می نمایید رسیدگی به پرونده شما 15 روز طول می کشد و ظرف 30 روز به درخواست شما رسیدگی می گردد. اما گاهی اوقات ممکن است مدت زمان رسیدگی به پرونده تا  1 سال هم طول بکشد. اگر پرونده متقاضی رد شود این امکان برایش وجود دارد که درخواست تجدید نظر داشته باشد. در طول مدتی که پرونده در حال بررسی است می توانید از کمک یک مترجم در طول مدت استفاده نمایید.  مجدداً یادآور می شود که موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نداده و  بسیاری از افرادی که اقدام به این کار می نمایند در صورتی که با یک وکیل مهاجرتی معتبر مشورت نمایند ممکن است از روش های قانونی تحصیلی یا کاری امکان مهاجرت برایشان وجود داشه باشد.

سرمایه گذاری در اسلوونی
اعزام دانشجو به اسلوونی
کار در اسلوونی

پاسپورت اسلوونی و نکات مهم در باب اسلوونی

پاسپورت اسلوونی دارای نکات مهمی می باشد که باید به آن اشاره نمود، اسلوونی عضو شنگن می باشد و شخصی که پاسپورت این کشور را اخد می نماید می تواند از آثار حقوقی منطقه شنگن بهره ببرد.

برای افراد زیر 3 سال پاسپورت با اعتبار 3 سال صادر می گردد. و برای افراد بین 3 تا 18 سال اعتبار پاسپورت 5 ساله بوده و برای افراد بالای 18 سال پاسپورت با اعتبار 10 سال صادر می شود. همچنین برای افراد بالای 8 سال در هنگام درخواست امضاء اجباری بوده و از سن 12 سال به بالا انگشت نگاری باید صورت پذیرد.

به افرادی که شرایط زیر را داشته باشند پاسپورت اسلوونی اعطا می شود:

 • سن بالای 18 سال
 • 10 سال اقامت در اسلوونی که حداقل 5 سال در این کشور حضور داشته باشند
 • اقامت شخص لغو نشده باشد
 • اخذ تابعیت شخص تهدیدی برای اسلوونی نباشد
 • در طول مدت اقامت سابقه کیفری نداشته باشد
 • اثبات تعهدات مالیاتی
 • دارای درآمد مشخص باشد
 • اثبات تسلط به زبان اسلوونی

پاسپورت اسلوونی و وکیل معتبر برای امور مهم

پاسپورت اسلوونی را چون باید با طی کردن یک مسیر حقوقی و حساس اخذ کرد باید با مشورت و همکاری یک وکیل مهاجرتی مجرب و آشنا به قوانین این کشور انجام داد چرا که در صورت عدم موفقیت در این پروسه ممکن است از لحاظ مادی و معنوی متحمل ضرر شده و از همه مهم تر شخص آینده خود و وابستگان خود را دچار مخاطره نماید. توجه به این نکته که مدارک به چه صورت باید آماده گردد و به چه ترتیب باید ارائه شود بسیار مهم و حیاتی می تواند باشد. در صورتی که در خصوص اخذ پاسپورت اسلوونی نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر داشتید می توانید با کارشناسان مجرب ما در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.

پاسپورت اسلوونی و سخن پایانی

پاسپورت اسلوونی و شرایط اخذ آن، در این نوشتار بررسی شد. اعتبار پاسپورت این کشور در سطح بالایی می باشد و این می تواند یکی از دلایل درخواست بالا جهت اخذ پاسپورت این کشور باشد به همین دلیل برآن شدیم پیرامون مسائل مهم راجع به پاسپورت اسلوونی و شرایط اخذ تابعیت اسلوونی مطالبی را به نگارش در آوریم تا راهنمای شما مخاطبان همیشگی ما باشد. اخذ پاسپورت از طریق کار، سرمایه گذاری، تحصیل و اعتبار پاسپورت اسلوونی و نکات ویژه ایی در مورد اسلوونی ازجمله مواردی است که در این مقاله مورد بحث قرار گرفت. امیدواریم توانسته باشیم سئوالات شما در باب پاسپورت اسلوونی را پاسخ گفته باشیم. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور در امر حقوق بین الملل تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریابید.