اقامت از طریق کار در امارات

 • بررسی شرایط کشور امارات جهت اخذ اقامت از طریق کار در امارات
 • شرایط کار در کشور امارات
 • شرایط اقامت از طریق کار در امارات
 • بهترین شرکت های بزرگ برای کار در امارات
 • موسسات و سایت های کاریابی در امارات جهت اقامت از طریق کار در امارات
 • قرارداد استخدام در امارات
کارامارات اقامت از طریق کار در امارات

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

بررسی شرایط کشور امارات جهت اخذ اقامت از طریق کار در امارات

امارات متحده عربی یا امارات یک پادشاهی مطلقه فدرال واقع در جنوب غربی قارهٔ آسیا و در شرق شبه جزیره عربستان، در خاورمیانه است که از جنوب با قطر و عربستان سعودی، از شرق با عمان و از شمال با خلیج فارس همسایه است.

مساحت این کشور ۸۳٬۶۰۰ کیلومترمربع است. زبان رسمی امارات عربی و انگلیسی است ، فارسی، اردو و هندی نیز کاربرد زیادی دارد. مذهب رسمی این کشور اسلام است.واحد پول آن درهم است. جمعیت آن در سال ۲۰۱۲ حدود ۵٫۳۱۴٫۳۱۷ نفر بوده و رشد جمعیت آن ۳٫۰۵ درصد بوده است و با بیش از ۱۶ مهاجر در سال به ازای هر هزار نفر پنجمین کشور مهاجرپذیر دنیاست.

درامد اصلی این کشور کوچک از صادرات نفتی و توریسم است و بسیار کشور ثروتمندی میباشد.

دبی بخشی از امارات متحده عربی است، که این کشور متشکل از مجموعه ای از امیرنشین ها شامل ابوظبی، عجمان، فجیره، راس الخیمه، شارجه و امالقوین است. ابوظبی و دوبی دو منطقه اصلی هستند و دیر مناطق را تحت حمایت دارند. زیر بنای اقتصاد امارات مانند دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس، نفت و گاز است. امارات سومین تولید کننده بزرگ نفت در خاورمیانه، با تولید روزانه حدود ۲٫۵ میلیون بشکه است، و ادعا می شود که این کشور از سومین ذخایر عمده نفت جهان برخوردار است. منابع گاز طبیعی در امارات متحده نیز فراوان است، و سرمایه گذاری های هوشمندانه در خارج از کشور از طرف شرکت های نفتی بین المللی (IPIC)، به ویژه در حوزه پالایش نفت و پتروشیمی صورت می یرد که به ارزش منابع انرژی امارات متحده عربی افزوده است.

همانند دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس، تنوع اقتصادی در امارات حمایت می شود، به حدی که صنایع غیر نفتی در حال حاضر بیش از نیمی از تولید ناخالص داخلی را تامین می کنند. پروژه های عمده عبارت از پتروشیمی، پالایشگاه نفت، مخابرات، حمل و نقل هوایی و گردشگری است. امارات متحده عربی دارای بالاترین درآمد سرانه در جهان عرب است.
تنوع صنایع در دبی بیش از سایر شیخ نشین ها بوده است و مجموعه ای از پروژه های صنعتی، تولیدی، ساخت و ساز و خدماتی در حال انجام است. شرکت دوبال (DUBAL) از صنایع بزرگ ذوب آلومینیوم، با افزایش ظرفیت و صادرات به کشورهای اتحادیه اروپا و سایر کشورها است. بندر منطقه آزاد جبل علی (JAFZA) تا حد زیادی به اقتصاد این کشور کمک کرده است، و شرایط تجاری مساعد آن بسیاری از شرکت های بین المللی در زمینه تولید و توزیع را با ۱۰۰ درصد مالکیت مجاز به خود جذب نموده است. منطقه آزاد دیگر، ام القین واقع در ۵۰ کیلومتری (۳۰ مایلی) شمال دبی در پورت احمد بن راشد است، که در آن دبی درای داکز یکی از بزرگترین مراکز تعمیر کشتی در جهان است و با مرکز ASRY در بحرین در رقابت است.

شرایط کار در کشور امارات

دبی به تعداد زیادی از کاکنان خارجی اجازه ورود انحصاری و موقت به این کشور را می دهد. مهاجران به طور کلی نمی توانند بخشی از جمعیت دائمی کشور باشند. به طور کلی با کارگران خارجی به خوبی و عادلانه رفتار می شود، دستمزد کافی به آنان تعلق می گیرد و در پایان حضور در امارات به سبب تلاش های خود مورد تقدیر و تشکر قرار می گیرند. از سوی دیگر، دولت از نیاز به ایجاد مشاغل مناسب با چشم انداز شغلی معقول برای شهروندان جوان و تحصیل کرده خود آگاه است. با توجه به سرمایه گذاری های عمده در آموزش و رفاه اجتماعی، در نهایت دبی به لحاظ کاریابی تقریباً خود کفا می باشد.
با این حال، اکثر ناظران خارجی، بر این باورند که مهاجران نقش قابل توجهی ایفا می کنند، و به نظر می رسد که نقش مهاجران برای دو یا سه دهه بعدی همچنان حائز اهمیت است، اگر چه بدون شک تغییراتی در تعداد افراد شاغل و نوع مهارت های مورد نیاز صورت خواهد گرفت. به عنوان مثال، با اتمام بسیاری از پروژه های ساخت و ساز در سراسر منطقه (از جمله، سیستم های جاده ای، فرودگاه ها، بنادر و مناطق تجاری) تعداد کارگران یدی مورد نیاز کاهش می یابد. با این حال، توسعه تجاری به برنامه های ساخت و ساز بیشتری منجر شود چرا که اقتصاد دبی همچنان در حال رشد است. تجربه مدیریتی، حرفه ای و به ویژه فناوری همچنان پس از سال ها با افزایش تقاضا روبرو است. اما روند مهاجرت انبوه و درخواست شهروندی و همچنین روند فعلی پناهندگان اقتصادی در پی زندگی بهتر با کاهش مواجه خواهد شد. دبی به سادگی چنین اجازه ای نمی دهد و خارجی ها نمی توانند شهروند دبی باشند، اگرچه به نظر می رسد برخی از محدودیت ها در رابطه با صاحبان تجارت مستقل رفع شده است.
مسائل کلی دیگری که باید در نظر گرفت: فرهنگ دبی ممکن است با کشور شما کاملاً متفاوت باشد؛ آیا با شیوه زندگی و به ویژه محدودیت های اعمال شده بر شما، توجه دارید یا خیر؟ آیا این جابجایی در چشم انداز حرفه ای بلند مدت شما تاثیر مثبت دارد؟ آیا خانواده و به خصوص فرزندان شما با مهاجرت شما موافق می باشند؟ مهاجرت چه تاثیری در چشم انداز تحصیلی و اشتغال آنان دارد؟ اگر آرزو دارید که مانند بسیاری افراد رئیس خود باشید، باید بدانید که شروع یک کسب و کار جدید در منطقه می تواند برای شما دشوار باشد و تقریباً همیشه به یک شریک محلی با اکثریت سهام نیازمندید. آیا این شرایط از نظر شما قابل قبول است؟
خاورمیانه در دهه های اخیر شاهد درگیری و ناآرامی بوده است، اگر چه کشورهای حوزه خلیج فارس مکان عموماً بی خطری برای زندگی و کار می باشد. با این حال، قبل از سفر به هر نقطه از خاورمیانه، بهتر است با وزارت خارجه کشور خود مشورت کنید. همچنین توجه داشته باشید که همجنس گرایی به عنوان یک جرم جنایی در سراسر منطقه محسوب می شود.
شما در حالت ایده آل باید قبل از سفر به دبی پیشنهاد کار داشته باشید. شما به ویژه باید خوش شانس بوده و شرایط و تجربه کافی برای استفاده از هر فرصتی را داشته باشید. علاوه بر این، شما همچنین به رابط های آگاه محلی و انجام بررسی های کافی برای آشنایی با شرکت هایی که بیشترین اهمیت را برای تجربه کاری شما قائل هستند، نیاز دارید.

کار در امارات

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب کار در کشورهای عربی

video اقامت از طریق کار در امارات

نرخ بیکاری در امارات:

سال نرخ بیکاری
2018 1.72%
2016 1.64%
2014 2.44%

شرایط اقامت از طریق کار در امارات

پروسه یافتن کار در امارات

برای شانس کار در امارات به تحقیق در بازار کاربپردازید، بسیاری از مهاجران شغلی کار خود را از طریق شرکت های بین المللی در کشور خود پیدا می کنند . معمولا از طریق درخواست کار در امارات توسط شخص در شرکت اماراتی به صورت مستقیم از شانس بالاتری برخوردار می باشد.

کار در امارات و جستجوی کار از طریق آژانس های استخدام و سایت های کاریابی قابل انجام است که از طریق فرم درخواست (cv) و یا به صورت آنلاین انجام می شود که ممکن است به عکس هم نیاز باشد.

قبل از ارائه شغل مصاحبه انجام میگیرد و همچنین معاینه پزشکی نیز از الزامات ان می باشد.

ویزا و گذرنامه

تمام مهاجران به گذرنامه و ویزای کار با حداقل سه ماه اعتبار از تاریخ ورود به امارات متحده عربی نیاز دارند. در صورت شاغل بودن شما در امارات قبل از ورود به این کشور، تمام امور مربوط به ویزای کار و مجوز توسط کارفرمای شما انجام می شود. علاوه بر این، اگر از مهاجرین دارای شغل تمام وقت باشید، همسر شما می تواند به راحتی برای یک شغل پاره وقت در امارات اجازه کار بگیرد.

ساعات کاری

ساعات کار در امارات متحده عربی نه ساعت در روز (۸:۳۰ صبح تا ۱۷:۳۰ بعدازظهر یا ۹ صبح تا ۶ بعدازظهر) است. مردم معمولاً در امارات متحده عربی به مدت ۴۷ ساعت در هفته کار می کنند.

حقوق در امارات

متوسط دستمزد در امارات متحده عربی به شرح زیر است:

– بخش مهندسی: ۲۵۰۰۰ درهم در سال
– بخش مالی: ۵۵،۰۰۰ درهم در سال
– بخش املاک و مستغلات: ۳۵،۰۰۰ درهم در سال
– مدیریت خدمات: ۴۰،۰۰۰ درهم در سال
– بخش بهداشت و درمان: ۵۵-۸۰،۰۰۰ درهم در سال
– فناوری اطلاعات: ۲۰،۰۰۰ درهم در سال

مرخصی حین کار

هر کارمند مشغول به کار در این منطقه معمولاً برای ۳۰ روز مرخصی در سال مجاز است. به طور کلی ۲۲ روز از آن مرخصی با حقوق است. با این حال، کارکنان در طول دوره مرخصی استعلاجی مشمول دریافت مزایا نمی باشند. پس از تکمیل این دوره می توان به مدت ۱۵ روز در هر سال در ازای مرخصی استعلاجی حقوق گرفت.

شرایط پرداخت حقوق

شرایط مختلفی مانند پایان خدمات رسانی در مورد کارکنان مهاجر در امارات متحده عربی اعمال می شود. کارمندان مشغول به کار به مدت بیش از یک سال حق دارند برای پرداخت حق ESG درخواست دهند، که شامل ۲۱ روز حقوق برای هر سال از پنج سال اول و ۳۰ روز حقوق برای هر سال بیشتر است.

مالیات و انعام

یکی از دلایل عمده برای تمایل خارجیان به کار در امارات برخورداری از دستمزد کامل خود با توجه به فقدان وجود هر گونه مالیات در این کشور است. امارات متحده عربی معاف از مالیات است. با این حال، ممکن است بسیاری از هتل ها و باشگاه ها بین ۱۰ تا ۱۵ درصد هزینه خدمات رسانی دریافت می کنند و بنابراین لزومی به پرداخت انعام نیست. بدون احتساب هزینه خدمات، شما می توانید ۱۰ درصد به صورت حساب خود اضافه و پرداخت کنید.

بهترین شرکت های بزرگ برای کار در امارات

 • AstraZeneca خلیج( داروسازی)
  شرکت های پوشاک( خرده فروشی)
  DHL( تدارکات)
  IT) EMC)
  فدرال اکسپرس
  هیلتون( هتل های زنجیره ای در جهان)
  ماریوت( هتل های زنجیره ای)
  مایکروسافت خلیج
  چلب چلوب
  وبر شاندویک( ارتباطات)
  Omnicom ( رسانه گروه )

موسسات و سایت های کاریابی در امارات جهت اقامت از طریق کار در امارات

Akhtaboot

BAC خاورمیانه

Dubizzle

قرارداد استخدام در امارات

قرارداد استخدام باید به زبان عربی نگارش شود و یا به زبان عربی ترجمه شود. قرارداد کاری باید شامل موارد ذیل باشد:

_نام کارفرما و آدرس محل کار

_نام کارمند، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، ملیت، شغل و محل اقامت

_نوع کار

_مدت قرارداد

_حقوق پایه و مزایا

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

سخن آخر در باب اقامت از طریق کار در امارات

در پایان لازم به یادآوری است که پروسه اقامت از طریق کار در امارات و همچنین پروسه حقوقی مهاجرت و اقامت بسیار حساس بوده و گاهی یک اشتباه کوچک میتواند منجر به ردی ویزا گردد. از این رو توصیه می کنیم با گرفتن مشاوره صحیح از موسسه مشاوره MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) شانس پرونده خود را بررسی کرده و با انتخاب درست، آینده خود را بیمه نمائید.

322 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. mohamad گفته:

  *باعرض سلام ،!!خسته نباشید*

  اگر با ویزا توریستی
  در دبی مشغول ب کار بشی
  مشکلی پیش نمیاد؟
  (کسی ک اونجا دارم آشناس)؟؟

  ممنون میشم راهنمایی کنید 🌷🌷

  Rating: 5
  پاسخ
 2. حانیه بابایی گفته:

  سلام دختری ۲۵ ساله هستم دارای مدرک کارشناسی رشته برق هواپیما(اویونیک) ومسلط به زبان انگلیسی اما زبان عربی به هیچ عنوان بلد نیستم میخواستم راهنمایی کنید که با این شرایط ایا میتونم مهاجرت کنم یا خیر و اگر بله چه جوری و برای کار به چه صورت هست

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما برای کار در امارات باید ابتدا پیشنهاد کار داشته باشید و تسلط به زبان عربی نیز مهم می باشد.
   از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می توانید اقدام کنید. اما شما با هزینه ای کمتر در کشورهای اروپایی مطرح مثل آلمان و اتریش نیز می توانید تحصیل کنید و شرایط کار مناسب تری نیز پس از تحصیل خواهید داشت.

   پاسخ
 3. ملیکا گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم برای مهمانداری در کشور امارات میتونم درخواست بدم چون شنیدم ایرانی هارو در ایرلاین های خودشون نمیپذیرن و ویزای کاری بهشون نمیدن

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شما باید از طریق موسسات کاریابی اقدام کنید و در صورتی که پیشنهاد کار گرفتید می توانید ویزای کار دریافت کنید.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کشورهای عربی نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای آن کشور است و منجر به اقامت برایتان نمی شود. این کشورها هیچ گونه خدمات قابل توجهی را برای مهاجران ارائه نمی کنند. در صورت تمایل از طریق موسسات کاریابی آن کشورها می توانید اقدام نمایید. کشورهای عربی عموماً روابط دوستانه ای با ایران نداشته و به راحتی به ایرانیان ویزا نمی دهند. مقاله زیر را مطالعه نمایید:
   https://malekpour.ir/مهاجرت-به-کشورهای-حوزه-خلیج-فارس/

   پاسخ
 4. علی گفته:

  سلام بنده 26 سالمه
  مدرک برق خودرو درجه یک و دو هردو ترجمه شده
  مالتی پلیس و تنظیم متور هردو ترجمه شده
  مدرک برق مرسدس و بی ام دابلیو
  لیسانس برق صنعتی از دانشگاه شیراز
  دوره برق ماشین های هیبرید هم رفته م
  ولی سرمایه صفر بنظر شما میشه اونجا کار کرد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کشورهای عربی نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای آن کشور است و منجر به اقامت برایتان نمی شود. این کشورها هیچ گونه خدمات قابل توجهی را برای مهاجران ارائه نمی کنند. در صورت تمایل از طریق موسسات کاریابی آن کشورها می توانید اقدام نمایید. کشورهای عربی عموماً روابط دوستانه ای با ایران نداشته و به راحتی به ایرانیان ویزا نمی دهند. مقاله زیر را مطالعه نمایید:
   https://malekpour.ir/مهاجرت-به-کشورهای-حوزه-خلیج-فارس/

   پاسخ
 5. ولی گفته:

  سلام من سی و سه دیپلم راننده پایه یک حرفه ای خواهان کار در امارات یا دیگر کشورها هستم لطفا راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کشورهای عربی نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای آن کشور است و منجر به اقامت برایتان نمی شود. این کشورها هیچ گونه خدمات قابل توجهی را برای مهاجران ارائه نمی کنند. در صورت تمایل از طریق موسسات کاریابی آن کشورها می توانید اقدام نمایید. کشورهای عربی عموماً روابط دوستانه ای با ایران نداشته و به راحتی به ایرانیان ویزا نمی دهند. مقاله زیر را مطالعه نمایید:
   https://malekpour.ir/مهاجرت-به-کشورهای-حوزه-خلیج-فارس/

   پاسخ
 6. سعید گفته:

  سلام
  من درخواست کار از دبی دارم و حتی work permit من approve شده ولی ویزای اقامت ریجکت شده
  لطفا اگر میتونید کمک کنید بفرمایید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کشورهای عربی منجر به اقامت برایتان نمی شود و در صورت قبولی درخواست نیز در پایان مدت قرارداد کاری می بایست این کشورها را ترک نمایید. این کشورها هیچ گونه خدمات قابل توجهی را برای مهاجران ارائه نمی کنند و در دادگاه هایشان نیز بصورت عادلانه دعاوی قضایی را برای شهروندان خود و مهاجران حل و فصل نمی کنند. در صورت تمایل از طریق موسسات کاریابی آن کشورها می توانید اقدام نمایید. کشورهای عربی عموماً روابط دوستانه ای با ایران نداشته و به راحتی به ایرانیان ویزا نمی دهند. مقاله زیر را مطالعه نمایید:
   https://malekpour.ir/مهاجرت-به-کشورهای-حوزه-خلیج-فارس/

   پاسخ
 7. Alireza Ebrahimi گفته:

  سلام . دولت امارات متحده عربی به اروپایی ها و امریکایی ها راحتر و سریعتر اقامت دائم میدهد، ایا میشود از طریق مقیم کشور آلمان یا فرانسه و… شدن در کشور امارات (دبی) اقدام به اخذ اقامت دائم نمود و در دبی شرکت تاسیس کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
 8. mostafa گفته:

  من خودم مهندس برق هستم بیست و سه سال دارم چطور می تونم برای خودم کار تو دبی پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   باید بو وسیله موسسات کاریابی بین المللی در ارتباط باشید تا بتوانید اقدام نمایید و یا از طریق سایت های کاریابی این کشور دنبال کار باشید

   پاسخ
 9. مهرداد گفته:

  سلام ۲۵سال سن دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بدون سابقه کار دارای ۳۰۰میلیون سرمایه ایا می تونم برای کشور های اتریش یا سوئد اقدام کنم کمی توضیح ممنون میشم

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی شرایط سنی و تحصیلی شما مناسب می باشد اما بهتر است به بهانه تحصیل وارد کشورهای اروپایی شوید و پس از طی کردن یک دوره تحصیلی جذب بازار کارشوید

   پاسخ
 10. جلال ش گفته:

  سلام بنده دارای مدرک تحصیلی کامپیوترومدرک ازادماساژ هستم 33سالمه متاهل ایاباشرایط مدرک خودمثل ماساژورکاردرامارات ودبی برای من پیدامیشه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما باید از طریق موسسات کاریابی اقدام کنید و از آنجایی که امارات ویزای جستجوی کار ارائه نمی دهد معمولا باید به صورت آنلاین کاریابی کنید.

   پاسخ
 11. جما چاوشی اصل گفته:

  با سلام و درود فراوان بنده دارای سه مدرک تحصیلی ( لیسانس مدیریت دولتی و فوق دیپلم حسابداری و کمک پرستاری) ۱۱ سال سابقه در بیمارستان دارم می توانم در مراکز بهداشتی و درمانی دبی کاری داشته باشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای کار در کشور امارات باید ابتدا یک پیشنهاد کار از کارفرمایی در آن کشور داشته باشید. بنابراین شما باید ابتدا از طریق موسسات کاریابی و یا شخصا به جستجوی کار بپردازید. از آنجا که امارات به مهاجرین اقامت دائم نمی دهد توصیه می کنیم وضعیت کار در کشورهای اروپایی و کانادا را نیز بررسی کنید.

   پاسخ
 12. امیر گفته:

  سلام من دیپلم حسابداری دارم مدرک فنی ارایشگری و مدرک پرستاری 29سال سن میتونم اقدامی بکنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای کار در کشور امارات ابتدا باید یک پیشنهاد کار داشته باشید و به این نکته نیز توجه داشته باشید که کشور امارات مانند کشورهای اروپایی نیست که پس از چند سال به شما اقامت دائم دهد، شما تنها تا زمانی می توانید در این کشور اقامت داشته باشید که توانایی کار کردن دارید.
   علاوه بر این مدرک پرستاری شما باید معادل سازی شود و تسلط کامل به زبان عربی داشته باشید.

   پاسخ
 13. علیرضا گفته:

  سلام، من دارای مدرک مهندسی متالورژی از دانشگاه دولتی شیراز، سابقه ۲۵سال کار تخصصی، دوره های مختلف داخلی و خارجی گذرانده ام، ۲ سال اقامت آلمان ، انریش، امگلیس، چک، اسلوونی داشته ام، دارای مدرک زبان آلمانی از دورتموند
  متقاضی ویزای کار در کشورهای اروپایی و عربی می‌باشم.
  ضمنا سن من ۵۵سال می‌باشد.

  Rating: 5
  پاسخ
 14. peyman hasani گفته:

  با سلام بنده پیمان حسنی هستم کارشناس معماری
  مسلط به نرم افزارهای تری دی مکس، اتوکد ، لومیون ، فتوشاپ
  سابقه ده سال مدلسازی و رندرینگ . میخوام برم به جایی که ارزش قائل بشن واسه کارم . لطفا راهنمایی کنید من از موندن تو ایران افسرده شدم .

  Rating: 5
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   در حال حاضر از کشورهای اروپایی، کشور آلمان و اتریش ویزای 6 ماهه برای جستجوی کار ارائه می دهند که در صورت استخدام شدن می توانید اقامت کاری این کشورها را کسب نمایید.

   پاسخ
 15. mahan گفته:

  سلام.خسته نباشید من ۱۰ سال تو کار انواع کار چوبی هستم ایا دبی میشه اقامت کاری گرفت سنم ۳۰ ساله

  Rating: 5
  پاسخ
 16. لطیف گفته:

  سلام وعرض ادب اغای محترم
  من مهندس هستم لیسانس هستم چطورمیتوانم دردوبی کارساخت وسازساختمانی پیداکنم
  لطفا رهنمایی کنید

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 17. مهدی گفته:

  سلام
  میتوانم بدونم که چه شرایطی کاری و چه کارهای میتوانیم در امارات یا دبی یا عمان کار کنیم لطفا اسم کار به ما اطلاع بدید ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام. کار در امارات نیازمند داشتن پیشنهاد کاری می باشد و منجر به اخذ اقامت برای شما نمی شود. موسسه حقوقی ملک پور خدماتی در زمینه کاریابی در امارات انجام نمی دهد.

   پاسخ
 18. آیلین فرخ گفته:

  سلام وقت بخیر… من دستیار دندانپزشک هستم سابقه ی کار دارم و همچنین مدرکم بین المللی هستش … کار ناخن هم انجام میدم . ایا من میتونم در کشور امارات کار کنم؟ ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید

  Rating: 4
  پاسخ
 19. لیلیا گفته:

  با سلام و خسته نباشید ، جراح ومتخصص زنان و زایمان هستم ، با بیش از 15 سال سابقه ، امکان کار در هست؟. سپاس

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. خواهر عزیز کار در امارات نیازمند داشتن پیشنهاد کاری از این کشور می باشد و منجر به اخذ اقامت برای شما نخواهد شد. با توجه به شغل مناسب و جایگاه اجتماعی شما، پیشنهاد ما به شما کار و اقامت در کشورهایی است که منجر به اخذ اقامت و تابعیت برای شما شده و سطح زندگی بالایی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 20. Zahra گفته:

  سلام من کارشناس بهداشت عمومی هستم با ۳ سال سابقه کاری خواستم بدونم واسه رشته من کار وجود داره در کشورای حوزه خلیج فارس ؟؟؟قطر دبی کویت عمان و……

  Rating: 4
  پاسخ
 21. امیرحسین گفته:

  سلام
  میخواستم شرایط شغل آزاد در امارات رو بدونم.میتونیم یه رستوران ایرانی در دوبی یا ابوظبی داشته باشم؟ سابقه کار و جواز کسب هم دارم.چقدر حدودا هزینه میخواد و میتونم با خانواده به امارات بیام؟ممنون میشم توضیح بدین

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. هزینه مورد نیاز به فعالیت شما و مکان آن وابسته می باشد. اما امکان سرمایه گذاری در امارات و اخذ اقامت این کشور به همراه خانواده وجود دارد. توصیه می کنیم برای بررسی کامل شرایط شما با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 22. ناشناس گفته:

  باسلام.بنده دارای ۱۶ سال سابقه رسمی در شرکت نفت و دارای مدرک کارشناسی ارشد نفت می باشم.برای اقامت و اشتغال در شرکتهای نفتی امارات چه کاری باید انجام بدم؟ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 23. Hessam گفته:

  با سلام و عرض ادب برای زندگی کردن در دبی برای یک خانواده ۵ نفره باداشتن یک دانشجو و دو نفر دانش اموز و کار و شرایط زندگی چقدر سرمایه لازم است

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در همه جای دنیا هر میزان که سرمایه بیشتری داشته ذباشید زندگی راحت تری خواهید داشت
   ولی این نکته را مد نظر داشته باشید که کشور های عربی به سختی و در پروسه طولانی منجر به تابعیت می شوند
   شرایط شما می باید بررسی شود که بهترین گزینه پیشنهاد داده شود

   پاسخ
 24. سمانه گفته:

  سلام همسر بنده مربی والیبال هستند ودارای کارت مربیگری وداوری هستند .درشهرخود به صورت تخصصی آموزش دارند ودرآموزش وپرورش مشغول هستند البته چندسال دیگه بازنشسته میشن.میتونیم برای اخذ ویزا اقدام کنیم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ویزای کاری در کشور امارات باید جاب آفر یا کارفرما داشته باشید
   می بایست شرایط شما بررسی شود تا گزینه های بهتری پیشنهاد داده شود

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در امارات باید بتوانید نظر یک کارفرمای اماراتی را جلب نموده و پیشنهاد کار دریافت کنید.

   پاسخ
 25. مریم گفته:

  سلام خسته نباشید من 30 سال سن دارم و دارای مدرک فدق لیسانس در رشته کشاورزی گرایش گیاهان دارویی هستم سوال من این هست که ایا واسه رشته من در امارات متحده عربی امکان اخذ ویزای کار یا تحصیل در مقطع دکترا هست یا نه و اگر امکان نداره از کدام کشورها ویزای راحت اری میشه واسه کار و یا تحصیل گرفت؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در امارات نیاز به پیشنهاد کاری دارید. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که کشور امارات به شما اقامت دائم و تابعیت اعطا نمی کند و تنها تا زمانی که به شما نیاز دارند امکان اقامت در این کشور را دارید. توصیه می شود با توجه به رزومه شما برای کار در کشورهای برتر اروپایی و یا کانادا و استرالیا اقدام نمایید که امکان اخذ اقامت دائم و تابعیت را داشته باشید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 26. amir گفته:

  سلام یکی از دوستام تولیدی لباس داره تو دبی میخواستم ببینم اگه بخواد میتونه منو به عنوان کارگر ساده اونجا ببره برای کار؟ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
 27. جلال عبداله پوران گفته:

  من ۵ سال سابقه کار دندانپزشکی دارم در این کارت مهارت کافی رو دارم ولی مدرک ندارم پیشنهاد شپا برای من چیه کدوم کشور ایا کشوری مثل کانادا امکان پذیر هست؟؟البته من کاردانی عمران دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در بسیاری از کشورها از جمله کانادا به مدرک لیسانس نیاز دارید. احتمالا روش تحصیل برای شما مناسب تر می باشد. البته باید شرایط سنی و سابقه تحصیلی شما بررسی شود تا بتوان انتخاب مناسبی انجام داد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 28. امین گفته:

  با سلام . من از دوبی پیشنهاد کار دارم. آیا به عنوان یک ایرانی میتونم در دوبی ویزای کار بگیرم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در صورتی که شما درخواست کاری از امارات داشته باشید میتوانید جهت ویزای کار و اقامت از طریق کار در امارات اقدام نمایید.

   پاسخ
 29. قادر گفته:

  سلام وقت بخیر.من مهندس برق قدرت هستم . و سابقه ۱۰ سال کار مفید در زمینه برق ساختمان و برق صنعتی دارم.می خوام در دبی کار کنم ولی متاسفانه نمیتونم. اگه ممکنه یه راهی نشون بدید.ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما برای دریافت اقامت از طریق کار در امارات نیازمند داشتن دعوتنامه شغلی از سوی یک کارفرمای می باشید. با جستجو در سایت های کاریابی این کشور می توانید با نیازمندی های شغلی آن آشنا گردید.

   پاسخ
 30. ناهید راعی گفته:

  سلام ببخشید شرایط کار پزشک عمومی رو میخواستم بدونم
  چه مدارکی نیازه؟ حقوقش چقدره؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب.
   دوست عزیز شرایط کار پزشکان ایرانی در سایر کشورها عموما نیاز به گذراندن فرایند معادل سازی مدرک دارد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 31. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۵ ساله هستم و دارای مدرک معتبر و طراح و بافنده تابلو فرش های نفیس هستم یکبار هم برنده یکی از نمایشگاه‌های دبی بودم از طریق هنری که دارم شانس اقامت من اون اونجا به چه صورت هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما جهت اخذ اقامت از طریق کار در امارات نیاز به یک پیشنهاد کار از طرف یک کارفرما در امارات دارید. البته به این نکته توجه داشته باشید که کشور امارات به شما اقامت دائم اعطا می کند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 32. داود گفته:

  با سلام و عرض ادب

  بنده دکتری اموزش زبان انگلیسی هستم. میخاستم بدونم چطور میتونم ر کشور امارات مدرس انگلیسی بشم. ممنون از راهنماییتون

  Rating: 3
  پاسخ
 33. ستاره گفته:

  سلام واسه ب کار مدلینگ چطوري باید اقدام کنیم تو امارات؟ و اینکه اگر اقامت ندن بدون اقامت حقوق رو میتونیم بگیریم مثلا اگه پنج سال قرارداد با یه کمپانی لوازم ارایش یا لباس ببندیم بدون اقامت کار کنیم حقوق رو دریافت میکنیم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اقامت کاری امارات ابتدا نیاز به پیشنهاد کار و عقد قرارداد با کارفرمای اماراتی دارید. اگر اقامت امارات را نداشته باشید در واقع مجوز کار نخواهید داشت و کار کردن شما غیر قانونی می باشد. به این نکته نیز توجه داشته باشید که کار در امارات منجر به اخذ اقامت دائم و تابعیت نمی گردد بنابراین اگر قصد مهاجرت دارید این کشور گزینه مناسبی نمی باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 34. عباس فلاح زاده گفته:

  باسلام
  اینجانب دارای مدرک کارشناسی رشته حسابداری هستم و خانمم دارای مدرک تخصص زنان و زایمان میباشد که قصد مهاجرت داریم آیا اولا شرایط کار برای هردو ماد کشور امارت فراهم میباشد؟دومأ جهت ادامه زندگی یا آینده فرزندمان این کشور متناسب میباشد ؟
  خواهشمند است راهنمائی بفرمائید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در کشور امارات ابتدا نیاز به یک پیشنهاد کار از طرف کارفرمای اماراتی دارید. اما به این نکته توجه داشته باشید که علاوه بر اینکه سطح استانداردهای زندگی در کشورهای عربی پایین می باشد و برخورد مناسبی با ایرانیان ندارند، این کشور ها به شما اقامت دائم و یا تابعیت اعطا نمی کنند و در صورتی که شغل خود را از دست داده و یا توانایی کار کردن نداشته باشید باید به کشور خود بازگردید. بنابراین توصیه می کنم کشورهای تاپ دنیا همانند کشورهای اروپای غربی را برای مهاجرت در نظر داشته باشید. با توجه به رشته تحصیلی همسر شما کشور دانمارک می تواند گزنیه مناسبی برای باشد. که از رفاه اجتماعی بالایی برخوردار است و تحصیل فرزندان شما در بهترین مدارس دنیا و به صورت رایگان خواهد بود و پس از چند سال کار در این کشور مانند سایر کشورهای اروپایی امکان اخذ اقامت دائم و سپس تابعیت را خواهید داشت. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 35. مرتضی گفته:

  سلام من دیپلم ریاضی و به تعمیرات خودرو های مرسدس و bmw مسلطم آیا شرایط کار در امارات را دارم؟
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در امارات نیاز به پیشنهاد کار از طرف کارفرمای اماراتی دارید. شما می توانید برای جستجوی کار از طریق وبسایت های کاریابی اقدام کنید.

   پاسخ
 36. مجتبی گفته:

  سلام من مهندس اجرایی و امور قراردادها و نقشه کشی سازه های پتروشیمی هستم و دارای هفت سال سابقه ی کار سی و یک ساله هستم و متاهل و دارای یک فرزند سه ساله لیسانس عمران هستم و همسرم تاتو آرتیست و دارای مدرک آرایش دائم هست آیا واسه ما شانسی برای دریافت اقامت در این کشور وجود داره؟ پیشاپیش سپاسگذارم از جوابگویی تون

  Rating: 3
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. به منظور اخذ اقامت امارات از طریق کار در این کشور نیاز به داشتن پیشنهاد شغلی و سابقه کاری مرتبط خواهید داشت و منجر به اقامت نیز نخواهد شد. پیشنهاد می شود در صورت داشتن سوالات دیگر و ارزیابی شرایطتان با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • منصور گفته:

   سلام من ۳۷ سالمه ومتاهل هستم میخوام تو دبی مشغول به کار بشم در حال حاضر تولید کننده مواد غذایی هستم ‌کارخانه دار از نظر مالی هم می‌توانم خانه تو دبی خرید کنم میخوام بدونم آیا تو دبی می‌توانم کار مناسبی با شرایط مالی خوب پیدا کنم لازم به ذکره که از نظر مالی در شرایط خوبی قرار دارم ولی به دنبال رفاه برای خانواده هستم ممنون میشم راهنمایی کنید

   Rating: 5
   پاسخ
   • azadehnoory گفته:

    با سلام و عرض ادب. برای کار در کشور دبی نیاز به پیشنهاد کار از این کشور دارید. از طریق سرمایه گذاری نیز می توانید اقدام کنید. اما لازم به ذکر است که کار در کشور دبی منجر به اخذ اقامت دائم و تابعیت نمی شود و تنها تا زمانی که به شما نیاز داشته باشند امکان اقامت در این کشور را دارید. توصیه می کنم شرایط کار و سرمایه گذاری در کشورهای دیگری همچون اتریش، آلمان، کانادا، پرتغال و بعضی دیگر از کشورهای برتر اروپای غربی را بررسی کنید که پس از چند سال به شما اقامت دائم و پاسپورت اعطا می کنند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

    پاسخ
 37. کوشان گفته:

  با سلام. من لیسانس ریاضی کاربرد در کامپیوتر. دارم. و کارم در حال حاضر هم تدریس ریاضی هست هم کار برق صنعتی کار میکنم و تسلط کامل دارم. که میتونم از شرکتهای مربوطه سابقه کار ارایه بدم. تسلط کامل به زبان انگلیسی دارم. به کامپیوتر چه سخت افزار چه نرم افزار تسلط دارم. 47 سال دارم. بنظرتون میتونم برم یه کشور خوب برای کار؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما رزومه حرفه ای خوبی دارید اما شرایط سنی شما برای شما ایجاد محدودیت می کند. می توانید شانس خود را در ویزای جستجوی کار آلمان و یا ویزای جستجوی کار اتریش امتحان کنید. اگر از تمکن مالی کافی برخوردار باشید از روش های سرمایه گذاری نیز می توانید اقدام کنید.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 38. احمد گفته:

  سلام.من ۲۷ ساله فوق لیسانس تربیت بدنی،دبیر ورزش، مربی رشته های ورزشی و ماساژور حرفه ای هستم. آیا شرایط کار در امارات با توجه به حرفه من هست؟ ممنونم

  Rating: 3
  پاسخ
 39. رضا نظرزاده گفته:

  با سلام من کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات هستم از دانشگاه بین الملل قشم.31 ساله.در زمینه انفورماتیک(تعمیرات سیستم ونوت بوک-عیب یابی-شبکه های کامپیوتری lan.wan – سیستمهای امنیتی دوربین مداربسته ودزدگیر ) سابقه کار 8 ساله دارم .میتوانم به کشور های عربی مهاجرت کنم برای کار ؟ وپیدا کردنکارفرما ب چه صورت هستش؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. می بایست از طریق موسسات کاریابی اقدام به پیدا کردن کارفرما کنید و در پایان مدت قرارداد نیز می بایست این کشورها را ترک نمایید. مقاله موسسات کاریابی در امارات را مطالعه نموده و در صورت داشتن سوالات بیشتر با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 40. حسام گفته:

  سلام خسته نباشید. من کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی دارم می خواستم ببینم موقعیت شغلی برای فیزیست بخش رادیوتراپی در کشور امارات چگونه هست میشه لطفا منو راهنمایی کنین

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. نیاز به داشتن پیشنهاد شغلی و سابقه کاری مرتبط خواهید داشت و منجر به اقامت نیز نخواهد شد. پیشنهاد می شود در صورت داشتن سوالات دیگر و ارزیابی شرایطتان با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 41. سجاد گفته:

  با سلام و احترام
  من لیسانس کامپیوتر هستم و همچنین برنامه نویس حرفه ای و چندین پروژه ی دولتی و غیر دولتی بزرگ در زمینه های برنامه نویسی اندروید و دسکتاپ و… دارم
  کشور امارات برای این گرایش تحصیلی و شغلی مناسب است ؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. زمینه کاری شما از مشاغل مورد نیاز در دنیا می باشد. برای کار در امارات نیاز به یک پیشنهاد کار دارد. اما پیش از تصمیم گیری به این نکته توجه داشته باشید که کشورهای عربی به شما اقامت دائم نمی دهند و تنها تا زمانی که توانایی کار کردن دارید، می توانید در این کشورها اقامت داشته باشید. با توجه به رشته تحصیلی و زمینه کاری شما توصیه می کنم شرایط کار در کشورهای تاپ اروپایی نظیر آلمان و اتریش، و کشورها کانادا و استرالیا را بررسی کنید و سپس تصمیم گیری نمایید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 42. الهام رحیمی گفته:

  با سلام من پذیرفته شده واحد دانشگاه آزاد امارات در مقطع دکترا می باشم آیا میتوانم درخواست کار و اقامت داشته باشم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. این امکان برای فارغ التحصیلان دانشگاه های این کشور بسیار آسان تر از سایر افراد می باشد. زیرا با فرهنگ و شرایط این کشور آشنایی دارند و از لحاظ اجتماعی و تحصیلی مورد تایید هستند. هرچند اخذ اقامت کشورهای خلیج فارس پیچیدگی های خاص خود را دارد. به شما پیشنهاد می شود پس از مقاله اقامت پس از تحصیل در امارات (https://malekpour.ir/تحصیلاخذ-اقامتمهاجرت-2/ ) در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما باید ابتدا یک کارفرمای اماراتی بیابید که به شما پیشنهاد کار دهد سپس می توانید برای ویزای کار امارات اقدام کنید. لازم به ذکر است کشور امارات به شما اقامت دائم اعطا نمی کند و در صورت از دست دادن شغل خود ملزم به ترک این کشور می باشید.

   پاسخ
 43. آرش گفته:

  سلام
  من پسر ۲۰ ساله هستم در حال تحصیل مقطع کاردانی مدیریت اداری و مشغول کار در قسمت فروش شرکت هستم
  آیا شرایط کار در امارات برای من وجود دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در امارات نیاز به یک پیشنهاد کار از طرف یک کارفرمای اماراتی دارید در واقع ابتدا باید بتوانید در امارات شغلی بیابید. البته به این نکته توجه داشته باشید که کشور امارات به شما اقامت دائم اعطا نمی کند و تنها تا زمانی که توانایی کار کردن داشته باشید پذیرای شما هستند.

   پاسخ
 44. سعید گفته:

  سلام
  من ۲۸ سال دارم و در یک شرکت بین المللی به عنوان پیمانکار مشغول به کار هستم و۳ سال سابقه دارم کارم تکنسین اسانسور kone هست متاهل هستم برای کار میشه راهنماییم کنید چه کار باید کنم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در امارات باید یک پیشنهاد کار از طرف کارفرمای اماراتی داشته باشید. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که کشورهای عربی به شما اقامت دائم اعطا نمی کنند. شرایط کشورهای اروپای غربی، کانادا و استرالیا را نیز بررسی کنید.

   پاسخ
 45. reza گفته:

  سلام
  یه مرد 38 ساله هستم و 15 سال سابقه کار در حوزه IT دارم. چه کشوری را برای کار به من پیشنهاد می کنید؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب.
   به طور کلی کشورهای عربی برای کار و مهاجرت توصیه نمی شوند، به این دلیل که کار در این کشورها منجر به اخذ اقامت دائم نمی گردد و تنها تا زمانی که توانایی کار دارید می توانید در این کشورها اقامت داشته باشید.
   در مورد مدرک تحصیلی اطلاعاتی ارائه نداده اید اما با توجه به سابقه کاری شما، مهاجرت به کشورهای برتر اروپایی مانند اتریش و آلمان، کانادا و استرالیا توصیه می شود. پیشنهاد می کنم مقاله بهترین مسیر برای مهاجرت را از لینک زیر مطالعه کرده و اطلاعات کلی در خصوص روش های مهاجرت کسب کنید.

   https://malekpour.ir/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA/

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 46. فریبا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من فریبا 35 ساله هستم که حدود 15 سال سابقه کاری در زمینه امدادونجات دارم.دارای مدرک نجات غریق از فدراسیون و دوره های آتش نشانی و در سال 90 گذروندم و هم اکنون مربی ایمنی در محله مجید آباد تهران هستم که در مدارس آموزش ایمنی به بچه ها میدم.میخواستم ببینم میتونم برای اقامت کاری در دبی اقدام کنم.

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. به منظور کار در امارات می بایست از کارفرمایی در این کشور پیشنهاد کاری داشته باشید. هرچند کارردر امارات در نهایت منجر به اخذ اقامت و تابعیت برای شما نخواهد شد. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 47. اميد گفته:

  سلام.وقت بخير
  من مدرك ليسانس مهندسي شيمي رو دارم
  آيا امكانش هست بتونم در كشورهاي حوزه خليج شاغل باشم
  همچنين خانم بنده هم معلم ابتدايي هستن
  آيا به نظر شما امكانش هست ما توو كشور هاي حوزه خليج شاغل بشيم
  ممنون ميشم راهنماييم كنيد

  پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام برای کار در کشورهای حاشیه خلیج فارس باید در ابتدا کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید با توجه به اینکه کار در این کشورها به اقامت دائم ختم نمی شود می توانید برای کشورهای دیگر اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 48. farhad گفته:

  سلام و سپاسگزار از شما
  میخواستم بپرسم که آیا بعد از گرفتن اقامت کاری باید حتما در امارات بمونیم.؟ مثلا در کشورهای اروپایی معمولا باید 6 ماه از سال رو در همون کشور بمونیم تا بتونیم اقامت رو تمدید کنیم. در مورد امارات هم این چنین هست؟
  منظورم اینه که امکانش هست که با جاب آفر به توافق برسیم و اقامت رو بگیریم حساب بانکی افتتاح کنیم و برگردیم ایران؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 49. PARISA گفته:

  با سلام
  من لیسانس نساجی و فوق لیساناس پلیمر -رنگ دارم از دانشگاه آزاد
  چه کشوری یرای کار مناسب می باشد؟
  با تشکر

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای پاسخ گویی به سوال شما فاکتورهای دیگری از جمله سن و سابقه کار و … نیز مهم می باشد. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 50. مصلح گفته:

  من مهندسی الکترونیک خوندم و طراح المان‌های نوری هستم تو حوزه خلیج فارس جایی برای کار میشه پیدا کرد!?

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کاری در کشورهای حوزه خلیج فارس منجر به اخذ اقامت برای شما نخواهد شد و در پایان مدت قرارداد می بایست خاک این کشورها را ترک نمائید. با توجه به مدرک تحصیلی مناسب شما برای اقدام به اخذ ویزای کار کشورهای اروپایی و درجه یک و همچنین عدم اطلاع از سایر شرایط شما از جمله شرایط مالی پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 51. احمد گفته:

  سلام ارشد اموزش زبان انگلیسی، مدرس علوم پزشکی نیشابور، سابقه دو سال تدریس در ابوظبی از طریق اموزش و پرورش، دارای گواهینامه نجات غریق، حکم مربیگری ورزشهای رزمی هاپکیدو، کمربند مشکی دان یکف حکم داوری ورزشهای رزمی و حکم مربیگری درجه سه دارم. تایپیست بسیار خوب و راننده با تجربه ای هم مستم. عیالم طراح لباس، نقاش، ارایشگر و خیاط قابلیه. 52 سال سنمه و خانمم 48 سالشه. خیلی دوست داریم تو امارات کار و زندگی کنیم. راهتمایی میفرمایین؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. لازم است بدانید کار در امارات و کشورهای حوزه خلیج فارس منجر به اخذ اقامت برای شما نخواهد شد و پس از پایان مدت قرارداد مجبور به ترک این کشور خواهید بود. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می شود با دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 52. R گفته:

  سلام من ليسانس معماري هستم و ٢٥ سالمه خدمت سربازيم رفتم و ٦.٥ آيلتس هم دارم…مدارك جوش و تري دي مكس فني حرفه اي هم دارم…خواستم واسه كار در دبي راهنماييم كنيد لطفا…ممنون

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب، دوست عزیز توصیه می کنم فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد کار در کشورهای عربی را مشاهده کنید.
   به طور کلی برای کار در کشورهای عربی نیاز به پیشنهاد کار دارید. اما این کشورها اقامت دائم نمی دهند بنابراین توصیه نمی شوند. با توجه به شرایط مناسب شما پیشنهاد می شود کشورهای اروپایی، کانادا و استرالیا را برای کار بررسی کنید و سپس تصمیم بگیرید.

   پاسخ
 53. حامد گفته:

  سلام میخواستم بدونم تو شاخه ماساژ راهی یا جایی برای من وجود داره اگر هستش شرایطشو میشه لطف کنید . با سپاس

  پاسخ
 54. مهران گفته:

  با سلام من لیسانس حسابداری هستم ودر حال بررسی برای یافت یک کشور خوب برای زندگی هستم شما میتونین منو راهنمایی کنین؟؟
  باتشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به رشته تحصیلی شما امکان اقدام برای ویزای کاری از طریق job offer و ویزای job seeker وجود دارد. جهت کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان موسسه حقوقی ملکپور تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5