ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا فوری و بدون واسطه درسال ۲۰۱۸  و اخذ پذیرش کانادا  به یکی از موضوعات مهم روز بدل گردیده است ، اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا چگونه است؟ شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا و اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا چیست؟ راههای مهاجرت تحصیلی به کانادا و اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا کدامند؟ آیا میدانید مدارک مورد نیاز مهاجرت تحصیلی به کانادا و اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا چیست؟ هزینه اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا چه میزان است؟  آیا اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان امکان پذیراست ؟  آیا میتوان برای همسر ویزای همراه کانادا گرفت؟ شرایط بورسیه تحصیلی کانادا چیست ؟ با اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا  و مهاجرت تحصیلی به کانادا میتوان به بورسیه تحصیلی کانادا هم دست یافت ؟ مهاجرت تحصیلی به کانادا و اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا برای چه مقاطعی بهتر و امکان پذیر تر است؟ از کدام موسسات جهت اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا کمک بگیریم؟

فایل تصویری و صوتی آقای ملک پور (دانشجو دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب تحصیل در کانادا

video ویزای تحصیلی کانادا
audio ویزای تحصیلی کانادا
audio ویزای تحصیلی کانادا

جهت امر اخذ پذیرش تحصیلی کانادا ، و اخذ ویزای تحصیلی کانادا میتوانید با مشاوران برتر موسسه حقوقی ملک پور در وین یا دفاتر همکار ما در ایران مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید .

 

وکلا و کارشناسان ما در موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش تمام سعی خود را در این مقاله بر این گذاشته است که اطلاعاتی در باب پذیرش در دانشگاه های کشور کانادا ، ویزا تحصیلی در کشور کانادا  ،شهریه های دانشگاه های کانادا در اختیار شما متقاضی تحصیل در کشور کانادا قرار دهد.
در ابتدا به این نکته میپردازیم که تحصیل در کشور کانادا به چه شکل است؟
نظام آموزش و پرورش و همین طور نظم آموزش عالی کشور کانادا بسیار شبیه به ایران است :
تحصیلات پیش از دانشگاه در این کشور ۱۲ سال است و تحصیل در مقطع لیسانس چهار سال ٬فوق لیسانس نیز مانن ایران ۲ ساله است و مانند بسیاری از کشور های جهان مقطع دکتری در این کشور بین ۳ تا ۵ سال به طول می انجامد .البته این به این معنا نیست که فوق لیسانس یک ساله و ۱۸ ماهه در این کشور وجود ندارد.برخی از کورس ها در مقطع فوق لیسانس در این کشور یک ساله و یا یک سال و نیمه هستند.
در تحصیلات پیش از دانشگاه این امکان فراهم است که ایرانیان فرزندان خود را به مدارس این کشور بسپارند بدین صورت که تا ۱۸ سالگی شخص میباید در کشور کانادا قیم قانونی داشته باشد.به همین منظور اکثر افرادی که توانایی تعیین قیم در کشور کانادا برای فرزند خود را ندارند فرزندان خود را در مدارس شبانه روزی ثبت نام میکنند.
در مدارس شبانه روزی خود مدرسه نقش قیم فرد را بر عهده میگیرد. و به این ترتیب فرزند زیر ۱۸ سال شما نیز میتواند به راحتی در این کشور به تحصیل بپردازد.
هزینه های تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا در حدود سالانه ۲۵ هزار دلار کانادا الی ۸۰ هزار دلار کاناداست.
این تفاوت قیمت بستگی به امکانات مدارس و همینطور وسعت و شهر محل قرار گیری مدرسه ارتباط دارد. نوع دیگری از اقامت فرزندان در کشور کانادا به صورت هو ماستی است بدین صورت که فرزند شما در ساعات تحصیل در مدرسه حضور دارد و بعد از تعطیلی مدرسه با یک خانواده کانادایی زندگی میکند و  محل خواب و اقامت و غذای او توسط این خانواده تامین میشود.
تحصیل در مقطع لیسانس:
برای تحصیل در مقطع لیسانس در کشور کانادا شما میباید در کشور خود ۱۲ سال درس خوانده باشید که برابر سال پیش دانشگاهی در ایران است.دقت کنید پذیرش در مقطع لیسانس در کشور کانادا بدون کنکور است و طبق رزومه ی فرد به او اجازه ورود به دانشگاه را میدهند.
چنانچه شخصی بخواهد رزومه ی قوی داشته باشد و بتواند از دانشگاه های برتر این کشور پذیرش بگیرد میباید سال پیش دانشگاهی خود را نیز در کشور کانادا بگذراند.
تحصیل در مقطع فوق لیسانس:
برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور کانادا شما میباید لیسانس خود را در یکی از دانشگاه های مورد تایید دولت کانادا در کشور خود به اتمام رسانده باشید. دقت بفرمایید که تقریبا تمامی دانشگاه های مور تایید وزارت علوم ایران مورد تایید دولت کانادا نیز هستند.
اکثر دانشگاه های برتر کشور کانادا برای صدور پذیرش در این مقطع از شما معدل بالای ۷۰ درصد (در طول تحصیل یا در ۲ سال آخر) از شما درخواست میکنند. همینطور نمره زبان مورد نظر برای مقطع فوق لیسانس در اکثر دانشگاه ها ۶.۵ و بدون نمره ی اسکیلی زیرشش (و یا تافل ۱۰۰) است.
بسیاری از دانشگاه های این کشور دوره ی زبان انگلیسی را نیز ارایه میکنند بدین معنا که شما میتوانید حتی با وجود کسر نمره زبان از این دانشگاه پذیرش مشروط گرفته و بعد از گذراندن دوره زبان در دانشگاه وارد کورس اصلی خود شوید.

تحصیل در مقطع دکتری:
تحصیل در مقطع دکتری در کشور کانادا مانند بسیاری از کشور های دیگر نیاز به شرایط خاص دارد. یعنی شما در ابتدا نیاز به یک استاد راهنما دارید و بعد از تایید و پذیرش توسط استاد راهنما میتوانید اقدام به ادامه ی مراحل پذیرش خود نمایید.
تحصیل در مقطع دکتری در کشور کانادا معمولا با دریافت بورسیه و فاند همراه است و علاوه بر معافیت از پرداخت شهریه دانشجو از استاد خود حقوق نیز دریافت میکند.

هزینه ها:
هزینه ی تحصیل در کشور کانادا در مقطع لیسانس و فوق لیسانس از حدود سالانه ۶۵۰۰ دلار شروع شده و به حدود ۷۰ هزار دلار کانادا (برای رشته های پزشکی و در دانشگاه های رنک بالا) میرسد.اما به طور معمول میتوان گفت با سالانه ۱۵ هزار دلار کانادا میتوان در دانشگاه های متوسط این کشور تحصیل کرد.
برای دریافت ویزای تحصیلی نیز شما بعد از اخذ پذیرش میتوانید از طریق سایت اداره مهاجرت این کشور درخواست خود را به صورت آنلاین سابمیت نمایید . بعد از حدود ۳ تا ۶ ماه جواب درخواست خود را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در مورد اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا در اختیار شما متقاضیان تحصیل قرار دهیم.موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش می باشد که با تجربه ای بی نظیر در خصوص اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا و  اخذ روادید کشور کانادا ، با کادری مجرب و حرفه ای در خصوص امر ویزا بهترین توصیه ها را برای شما متقاضیان در بر دارد.پیشنهاد وکلا و کارشناسان این می باشد که قبل از هرگونه اقدامی در باب پذیرش و ویزا کشور کانادا با وکلا و کارشناسان معتبر در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در سراسر کشور تماس حاصل بفرمائید و از مشاور تلفنی و حضوری بهرمند شوید.

 

Rating: 5
93 پاسخ
 1. بهزاد گفته:

  سلام خسته نباشید بهزاد هستم از اهواز 30 سال دارم و حدود 6 سال پیش لیسانس مهندسی تکنولوژی جوشکاری رو گرفتم با معدل 14/90 دانشگاه آزاد الان برای ادامه تحصیل می خواستم برم کانادا تمام پولی رو هم که دارم حدود 150 میلیون تومن هستش و زبان تا سطح ایلتس 6 رو می تونم بگیرم ایا امکان این وجود داره که من بتونم ویزای تحصیلی بگیرم ممنون میشم اگه کمکم کنید

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز با توجه به اینکه گپ تحصیلی 6 ساله دارید ممکن است ریسک اخذ ویزا داشته باشید. در ضمن باید سرمایه خود را نیز افزایش دهید، برای ویزای تحصیلی کانادا باید حدود 30 هزار دلار سرمایه نشان دهید.

   پاسخ
 2. لیلا گفته:

  با سلام اول بینهایت تشکر میکنم بخاطر وقتی که میگذارید و با حوصله فراوان راهنمایی میکنید.من ۳۴سالم هست ارشد معماری سال۹۶گرفتم ۷سال سابقه کار دارم وتا موفق بشوم ایلتس ۶ونیم بگیرم شش ماهی زمان لازم دارم و هنوز مقاله ISIندارم میخوام تو فاصله گرفتن نمره زبان مقاله هم اماده کنم برای گرفتن فاند دکترا به نظرتون شانسی دارم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام و سپاس از حسن توجه شما. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 3. یاسمن گفته:

  سلام من ۲۵ سالمه و میخوام برای مقطع لیسانس پذیرش بگیرم. معدل دیپلم ۱۶/۸۲ و معدل پیش دانشگاهی۱۶/۶۳ هست. با توجه به اینکه من ۲۵ سالم هست و میخوام برای مقطع لیسانس اقدام کنم شانسی برای پذیرش و ویزا دارم؟ کلا تحصیل در کانادا سرایط سنیش چطور هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای تحصیل در کانادا سن اهمیت زیادی دارد. شما گپ تحصیلی زیادی دارید و ریسک خیلی بالایی برای ویزای تحصیلی کانادا وجود دارد.
   در شرایط شما معمولا توصیه می شود برای کشورهای اروپایی که حساسیت کمتری نسبت به سن دارند اقدام کنید.

   پاسخ
 4. amin گفته:

  با سلام بنده دانش اموز پایه دهم هستم و معدلم ۱۹/۴۸ شده و زبان انگلیسیم خوبه و فرانسه هم عالیه و نزدیک به ۳میلیارد و بیش تر سرمایه دارم و می خواهم در مدارس شبانه روزی کانادا تحصیل کنم ولی نه پدر و مادرم می ایند و نه خیلی خوششان می ایند که بروم ولی من می خواستم که تابستان کانادا باشم چه کار کنم؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. Sara گفته:

  با سلام خسته نباشید
  من 23 ساله هستم و 5 سال گپ تحصیلی دارم مدرک زبان آیلتس 6.5 دارم و دیپلم و پیش دانشگاهی رشته ریاضی با معدل 19.80 دارم تمکن مالی هم دارم آیا به علت گپ تحصیلی شانسی برای ویزای تحصیلی کانادا دارم؟ تشکر فراوان

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. گپ تحصیلی در پرونده شما می تواند تاثیر منفی داشته باشد اما با توجه به اینکه سن کمی دارید و رزومه تحصیلی مناسبی نیز دارید این تاثیر زیاد نمی باشد و شانس خوبی برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا دارید.

   پاسخ
 6. سامان گفته:

  با سلام
  سامان هستم ۳۰ ساله متاهل دارای مدرک ict با معدل ۱۳/۷۰آیلتس زبان ندارم ،ولی دارای مدرک مربیگری بین المللی تکواندو و دان ۴ جهانی هستم،آیا شما با این شرایط چه روشی را پیشنهاد میکنید برای مهاجرت که زوج بتونیم بریم.
  تشکر از شما

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای پاسخ گویی دقیق به پرسش شما اطلاعات بیشتری مورد نیاز می باشد. شرایط شما و همسرتان، هر دو مهم می باشد. درصورتی که گپ تحصیلی زیادی نداشته باشید می توانید از طریق ویزای تحصیل اقدام کنید. در صورتی که شخصی ویزای تحصیلی کانادا را کسب نماید همسر وی می تواند مجوز کار در کانادا را داشته باشد.

   پاسخ
 7. Mmdoo گفته:

  سللم
  اخذ بورسیه تحصیلی بامعدل 14.50 مهندسی عمران داتشگاه ازاد با داشتن ایلتس 6.5 امکان پذیر هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان آیلتس بالای 7 و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 8. Melika گفته:

  با سلام و عرض ادب

  من ۱۸ سالمه و دیپلم ریاضی فیزیک دارم . نمره ایلتس من ۸

  هستش. آبا من میتونم ویزای تحصیلی کانادا رو دریافت کنم و اگر

  امکانش هست از کجا باید اقدام بکنم؟

  علاوه بر این من شرایط اخذ ویزای تحصیلی انگلیس رو مطالعه

  کردم

  و باید از یکی از دانسگاه های این کشور پذیرش بگیرم.

  شرایط گرفتن دانشجو از ایران برای دانشگاه آکسفورد این بود که

  میانگین معدل کلی کنکور باید۸۰ درصد باشه. من متوجه نمیشم

  که میانگبن کلی چی هست؟

  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. خواهر عزیز نمره زبان و شرایط سنی شما برای تحصیل در کانادا مناسب است ولی اطلاعی از وضعیت تحصیلی، رشته مورد نظر و میزان سرمایه شما در دست نیست. لذا پیشنهاد می کنیم به منظور ارزیابی شرایط و شانستان برای مهاجرت تحصیلی به کانادا و یا انگلستان و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ها با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 9. آزاده گفته:

  باسلام ووقت بخیر
  بنده فوق لیسانس شیمی ازدانشگاه سراسری بامعدل نسبتا بالا،مجرد،دارای حدود 6سال سابقه کاربعنوان کارشناس کنترل کیفی و همچنین مدیریت شرکت تولیدی هستم.آشنایی به زبان انگلیسی و آلمانی ولی متاسفانه مدرک زبان ندارم! قصداقامت دائم با ویزای کاری دارم.میشه لطف کنید راهنماییم کنید ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای کار در کانادا و اخذ اقامت دائم باید در سیستم امتیاز بندی ویزای کار کانادا امتیازات لازم را اخذ نمایید. شما می تواند امتیازات خود را با مطالعه لینک زیر محاسبه کنید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس: 02149196000

   پاسخ
 10. seyed گفته:

  سلام وقت بخیر .برای تحصیل در کورس های 6 ماهه کاندا حداقل میزان هزینه برای یک نفر چقدر است؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام دوست عزیز تگر سوال شما درمورد دوره های کواپ هست این دوره ها ۱یاله هست
   ۶ ماه تحصیل و ۶ ماه کار
   که هزینه یکسال تحصیل ۱۲ هزار دلار کانادا میباشد

   پاسخ
 11. Ali گفته:

  با سلام و درود خدمت شما و همکارانتون،
  بنده ۲۲ سال سن دارم و مسلط به زبان های برنامه نویسی++c java ,html ,css ,java script هستم ولی مدرک دانشگاهی ندارم، نمره ایلتس من۶.۵ هستش،،،سوالم از شما اینه که ایا من میتونم از طریق کورس زبان وارد کشور کانادا بشم و با پیدا کردن شغل اقامت بگیرم؟ یا شغلی برای من در کانادا پیدا میشه؟ و سرمایه ای حدود ۱۰هزار دلار دارم
  ممنون میشم اگه راه های مهاجرت برای من به کانادا یا انگلیس با این شرایط رو توضیح بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می تواند از طریق کوزس های یک ساله وارد کانادا شوید و پس از پایان تحصیل مستقیما وارد بازار کار شوید. این دوره به صورت 6 ماه درس و 6 ماه کارورزی برگزار می شود. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 12. سارا گفته:

  با سلام و احترام
  من لیسانس و فوق لیسانس هنری دارم و هیات علمی دانشگاه سراسری هستم رزومه ی هنرئ بین المللی هم دارم. قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا رو دارم سوالم اینه که آیا امکان گرفتن فاند برای مستر دوم در گرایشی دیگر وجود داره با توجه به اینکه گپ چند ساله ای (8 سال)از آخرین مدرک تحصیلیم وجود داره- ولی مدارک شغلی و رزومه ام نشون می ده که در این چند سال مشغول کار بوده ام -و آیا به طور کلی در کاورلتر خوب هست که به شغلم اشاره کنم یا بهتره چیزی در موردش ننویسم.
  ممنون می شم که پاسخ بدید.
  سپاسگزارم

  پاسخ
 13. علی رضایی گفته:

  سلام

  وقتتون بخیر.

  ممکنه بگید . افرادی که دارای معافیت پزشکی هستند . چه نکاتی را باید رعایت کنند برای ویزای تحصیلی کانادا ؟

  آیا لازم اعلام کنیم ؟.

  ممکنه که نوع بیماری دردسر ساز باشه ؟

  خیلی ممنونم .

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. مينا گفته:

  سلام.
  من ٢١ سالمه
  مدرك كارشناسى عمران دارم
  من ميتونم در كالج هاى آشپزى تورنتو ثبت نام كنم؟ اقامت تحصيلى ميدهند؟
  و اينكه تو كالج ها شهريه ى سال اول رو بايد اول پرداخت كرد ؟

  پاسخ
 15. نرمين گفته:

  با سلام و خسته نباشين خدمت شما استاد بزرگوار اقاي دكتر ملك پور من ٣٣ ساله. متاهل و داراي يك فرزند ده ساله هستم كه خودم ليسانس ادبيات فارسي از دانشگاه ازاد و فوق ليسانس روانشناسي از دانشگاه ازاد دارم با توجه به دو رشته ي غير مرتبط در كدام مقطع ميتوانم پذيرش از دانشگاه هاي كانادا رو داشته باشم عايا پذيرش كالج رو هم ميتوانم بگيرم ؟! لطفا راهنمايي كنين متشكرم و اينكه عايا اصلا شراطي براي پذيرش دارم يا ريسك ريجكتي دارم؟! متشكرمممم فرواران

  پاسخ
 16. زهره گفته:

  عرض سلام و احترام خدمت آقای دکتر ملک پور
  من کارشناسی بهداشت حرفه ای با معدل 14.5 از دانشگاه علوم پزشکی کرمان دارم و کارشناسی ارشد HSE(Health,Safety and environment) ازدانشگاه علوم و تحقیقات تهران با معدل 17.30 و 11 سال سابقه کار در صنت فولاد و UPVCو ICT به عنوان مدیر HSEدارم و دو تا مقاله ISI در انتظار داوری ژورنالهای مدیکال معتبر غیر پولی دارم البته به عنوان نفر دوم و یک مقاله علمی- پژوهشی نوبت داوری استخراج شده از پایان نامم برای دانشگاه علوم پزشکی اراک دارم.و نمره زبان 5
  آیا شانس گرفتن بورسیه دارم برای مقطع دکتری؟
  خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار بله امکان پذیر است برای مقطع دکترا باید از طریق استاد سوپر وایزر اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید. اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید. در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد و درصورتی که حداقل Ielts 7 اخذ نمایید و معدل بالا داشته باشید میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید. همچنین جهت کسب اطلاعات درباره مکاتبه با استاد میتوانید از مقالات و ویدیویی در سایت در همین جهت استفاده نمایید.

   پاسخ
 17. Aria گفته:

  با عرض سلام و ادب و تشکر از جناب دکتر ملکپور
  من ۱۹ سالمه و دانشجوی دوره کاردانی در رشته برق صنعتی دانشگاه سراسری هستم که معدلم تا به اینجا ۱۵.۵ هست و یک ترم دیگه مدرک فوق دیپلم رو خواهم گرفت.
  زبان در حد مبتدی و بدون مدرک.
  میخواستم بدونم من شرایط ویزای تحصیلی برای کانادا یا انگلستان رو دارم یا نه.
  و اینکه برای دوره کارشناسی چه گرایشی از برق رو بخونم بهتر هست.
  یه سوال دیگه اینکه دانشگاه سراسری و آزاد چقدر تاثیر داره روی شانس ویزا.

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادب. دوست گرامی بله در حال حاضر برای شما شرایطی فراهم شده است که می توانید با سطح زبان کم و بدون مدرک زبان برای تحصیل در کانادا اقدام فرمایید. همچنین نوع مدرک تحصیلی شما بیشتر بر روی گرفتن پذیرش تاثیر خواهد داشت. البته در این زمینه باید اطلاعات جزیی تری داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. maziar samiei گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام
  احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

  پاسخ
 19. مهدیار گفته:

  سلام. خسته نباشید. در مورد تحصیل و فاند تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا سوال داشتم. بنده در یکی از دانشکده های فنی و حرفه ای کشور در رشته الکترونیک در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستم و معدلم تا اینجا بالا 18.5 بوده. برای مدرک زبان هم در حال اقدام هستم و اگر مدرک ایلتس هم گرفتم شرایط گرفتن ویزای تحصیلی و بورسیه هست یا خیر و این که دانشکده ای که در ان درس می خونم چه قدر تاثیر میتونه داشته باشه؟ با تشکر از توضیحات شما…

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. مجتبی گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام
  بنده فوق لیسانس مهندسی صنایع با معدل 17.47 هستم. معدل لیسانسم 16.54 هستش. یه مقاله آی اس آی دارم و در حال گذراندن دوره آیلتس هستم که احتمالا بتونم 6.5 یا 7 بگیرم و آزمونم مهرماه هستش…میخواستم سوال کنم که آیا امکان دریافت فاند رو دارم؟ با چه احتمالی؟
  با تشکر از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 21. mahdi گفته:

  باعرض سلام و تشکر بابت اطلاع رسانی بسیار با ارزشتون – من 36 سالمه و دیپلم ، فوق دیپلم ، لیسانس و فوق لیسانس حسابداری سال 95 با معدل 14/5 دارم , و چون با برنامه اکسپرس اینتری امکان ورود ندارم – برای فوق دومم تو رشته mba میخواستم اقدام کنم- مناسب و امکانش هست توی ایران یکسال رشته MBA بخونم وبعد دنبال دانشگاه خوب تو کانادا باشم تا معادل سازی کنم و بقیه درس رو اونجا ادامه بدم؟سپاس از راهنماییتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بله امکانش وجود دارد
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 22. الهه صادق زاده گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
  آیا امکان اینکه با لیسانس حقوق ایران در کشور کانادا یا اتریش یا آلمان برای ارشد رشته های دیگه مثل مدیریت پروژه یا غیره انتخاب بشه وجود داره؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله این امکان وجود دارد در صورتی که بتوانید سابقه کاری ارایه دهید .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. mie.editor2 گفته:

  با عرض سلامت خدمت اقای دکتر ملک پور .امیدوارم خوب باشید .سوالی داشتم در رابطه با کشور کانادا.ایا میتوان بدون مدرک زبان در دانشگاه های کانادا تحصیل کرد.یا اقامت دائم گرفت.خیلی ممنون میشویم اگر به سوال ما جواب دهید.خیلی ممنونم?

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. متاسفانه امکان تحصیل در دانشگاه های کشور کانادا بدون مدرک زبان وجود ندارد. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. mie.editor2 گفته:

  با سلام خسته نباشید خدمت شما آقا دکتر ملک پور…بنده احد هستم 16 سالمه دانش آموز الکتروتکنیک(برق قدرت).بنده سوالی داشتم در رابطه با تحصیل کردن در دبیرستان های کانادا.خواستم بپرسم شرایط تحصیل در دبیرستان های کانادا چگونه است آیا ممکن است دبیرستان های کانادا بورسیه بدهند؟بنده یک سوال دیگر هم داشتم در رابطه با مدرک زبان،آیا برای تحصیل در دبیرستان های کانادا احتیاج به مدارک انگلیسی هم هست؟با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اخذ بورس تحصیلی از مدارس این کشور وجود دارد. برای تحصیل در مدارس کانادا الزامی به داشتن مدرک زبان انگلیسی نمی باشد. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 25. yasaman گفته:

  با سلام .ایا مکن است گرفتن بورسیه ی تحصیلی تا مقداری از هزینه ی تحصیلی کاهش پیدا کند ؟ و ایا کانادا بازار کاری خوبی برای رشته ی معماری دارد ؟

  پاسخ
 26. Amir گفته:

  سلام جناب ملک‌پور عزیز . من ۲۴ ساله هستم دیپلم گرافیک دارم ، شغلم باریستا ۶ سال سابقه، مدتی هست در بازارهای مالی مثل فارکس و سهام فعالیت میکنم ، میخوام در رشته مدیریت مالی یا اقتصاد در کانادا اقدام کنم . هزینه دو سال زندگی در مونتریال رو طبق محاسبات خودم ( ۴۵ هزار دلار ) دارم . بزودی آیلتس ۶ تا ۷ میگیرم و بعدش میخوام فرانسه بخونم . لطف کنید بنده حقیر رو راهنمایی بفرمایید . با تشکر از زحماتتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار با مدرک دیپلم این امر دشوار می باشد .
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 27. maziar samiei گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم برای پذیرش در کالج های کانادا باید حتما مدرک پیش دانشگاهی داشته باشیم یا با دیپلم هم میشه پذیرش گرفت و اینکه ایا شرط معدل نیاز هست برای پذیرش؟ ممنون از شما

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   بله با دیپلم هم میتوان پذیرش گرفت اما این کار بستگی به شرایط شما دارد , لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 28. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام ادب و تشکر فراوان از جناب ملک پور عزیز بخاطر مطالب بسیار مفید که باعث افزایش آگاهی عمومیست من یک داوطلب کنکور سراسری در رشته ریاضی هستم و در سال های تحصیلم بیشتر از درس به بررسی صنعت و بازار خودرو داخلی و جهانی کردم و علاقه زیادی به این حوضه دارم لطفا راهنماییم کنید که در چند ماه دیگر برای انتخاب رشته چه رشته ای را انتخاب کنم و چه کشوری امکان رشد در این حوضه برای من میسرتر است البته که کمی تحقیق به کشور کانادا علاقه مند هستم آیا مناسبم هست یا که خیر در آخر اینکه من بیشتر به حوضه بیزینس ماشین علاقه دارم

  پاسخ
 29. maziar samiei گفته:

  سلام و خسته نباشيد خدمت جناب دكتر ملك پور عزيز،من ١٧ سالمه ،دختر هستم، هنوز انتخاب رشته ي دانشگاهي نكردم ،، مي خواستم بدونم رشته اي مثل موسيقي يا عكاسي اگر بخونم مي تونم تا ١٩ سالگي از راه تحصيلي براي كانادا اقدام كنم ؟ و اينكه من نوازنده ي گيتار (الكتريك) هستم و مي خواستم بدونم اگر از لحاز مهارت و تكنيك در سطح جهاني برسم مي تونم از اين راه اقدام كنم ؟ به بيان ديگر راهي براي هنرمندان هست براي اقامت كانادا؟ و اگر هست بايد در چه سطحي باشم؟ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   امکان ادامه تحصیل در کانادا وجود دارد اما نیازمند مدرک زبان و پشتوانه مالی قوی میباشد
   لذا برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 30. mie.editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم با دیپلم هنرستان رشته تراشکاری امکان ادامه تحصیل در اروپا هست؟ مشکلی هم با گذراندن دوره فاندیشن ندارم اما میخوام بدونم با این رشته میشه اقدام کرد؟ در ضمن سنم 17 سال هست. با سپاس از لطفتون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بله امکان تحصیل در کشورهایی نظیر انگلیس، کانادا و … برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این خصوص می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. mie.editor2 گفته:

  با سلام همسر بنده 26 سال سن دارند ليسانس مهندسي مكانيك و فوق ليسانس مهندسي شيمي رو دارند و همينطور آيلتس 6.5 دارند، سوالم اينه كه ما اگه بخواهيم جهت ويزاي تحصيلي كانادا براي دكترا اقدام كنيم چه مقدار پول نياز داريم و آيا تو دو سال دوره دكترا كه ايشون هفنه اي 20 ساعت جواز كار دارند ميتونيم خودمون رو اداره كنيم؟ و بنده كه فوق ليسانس مكانيك هستم بعد چند ماه جواز كار دارم و شرايط كار چطوره تو اين كشور؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. در این مقطع نفر اصلی ۳۰ ساعت در هفته اجازه کار خواهد داشت و همراه فرد می تواند به صورت تمام وقت به کار بپردازد. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. mie.editor2 گفته:

  باسلام بنده پسری دارم 12 ساله قصد دارم برای ادامه تحصیلات به کشور دیگه ای بفرستمش میخاستم راهنماییم کنید که کدوم کشور الان امکاناتش واسه بچه هایی تو این سن و سال مناسبه در ضمن پسرم علاقه به رشته های مهندسی پرواز داره لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید که کجا بفرستمش که از نظر امکانات و همچنین هزینه ها مناسب تر باشه??

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان تحصیل فرزند شما در کشورهایی نظیر انگلیس، کانادا، اتریش و … وجود دارد که میزان هزینه هر یک باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 33. mie.editor2 گفته:

  سلام خسته نباشی ببخشید میشه در مورد معدل در دبیرستان های کانادا یک توضیح کلی بدهید درسته که باتوجه به شهر و ایالات فرق میکنه میخواستم بدونم با معدل ۱۷ الان ۱۶ سالم و رشته تجربی میخونم میتونم برم برای ادامه تحصیل به کانادا

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. معدل شما برای تحصیل در این کشور مناسب است و امکان ادامه تحصیل برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. mie.editor2 گفته:

  سلام روز بخیر من میخوام دخترم رو برای تحصیل بفرستم اروپا کدام کشور براش مناسب تره و هزینه تحصیلش چقدره و اصلا از چه سنی میتوانیم کودکان رو برای تحصیل بفرستیم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. رزومه فرزند شما باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 35. mie.editor2 گفته:

  با سلام من آقايي هستم ٢٠ سال سن دارم سال دوم رشته مهندسى برق از دانشگاه آزاد مشهد مى خواستم شرايط تحصيل در كانادا و اخذ اقا مت از طريق تحصيل بدونم و اينكه از طريق كالج مى توانيم شهروندى بگيريم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان اخذ ویزای تحصیلی برای شما وجود دارد که برای تحصیل به مدرک زبان نیاز است. پس از تحصیل در این کشور در صورت تبدیل ویزا به ویزای کار می توانید اقامت این کشور را اخذ نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 36. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام، من امیر 37 ساله متاهل و یک فرزند 2 ساله داریم.سال 2016 از طریق برنامه نیروی متخصص کبک سابمیت کرده ایم اما به دلیل اتلاف وقت به موازات آن به دنبال روش دانشجویی هستیم.آیا به همراه من همسر و فرزندم هم میتوانند ویزا دریافت کنند؟ اگر این احتمال ضعیف است با چه روشی امکان پذیر است. خیلی ممنونم از شما.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط شما برای ویزای تحصیلی کشور کانادا باید مورد بررسی قرار گیرد. برای افزایش شانس ویزا بهتر است ابتدا خود شما اقدام نموده و سپس برای همراهان خود درخواست دهید. برای اطلاع از روش های متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 37. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت شما میخاستم بدونم شریط مهاجرت برار یک جوان ۲۲ ساله با مدرک فوق دیپلم حسابداری چیه؟ایا واس کارشناسی بخونم بعد اقدام کنم یا الان میتونم دنبال مهاجرت باشم؟؟ لطفا جواب بدین..مرسی

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در حال حاضر می توانید برای تحصیل کارشناسی در کشورهای متناسب با سرمایه خود اقدام نمایید. نیاز است که برای این امر سطح زبان خود را تقویت نمایید. بررسی کشورهای متناسب با شرایط خود و اخذ اطلاعات پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 38. mie editor2 گفته:

  سلام ویزای تحصیلی واموزش زبان برای فرند ۱۵ساله در کشور کانادا می خواهم لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. میتوانید شرایط لازم را در متن فوق مطالعه نمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 39. mie editor2 گفته:

  سلام ببخشید من لیسانس مکانیک دارم از دانشگاه دولتی میخواستم بدونم کانادا واسه ارشد میتونم طراحی و دوخت بخونم؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. می توانید در رشته های مرتبط با رشته خود یا رشته های مدیریتی و بیزنس ادامه تحصیل دهید. برای تحصیل از ابتدا رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 40. رضا معظم گفته:

  سلام و عرض ادب
  من دانش آموز سال یازدهم هستم رشته ریاضی فیزیک و معدل ۱۸.۸۰ و مدرسه نمونه دولتی و مطالب مربوط به مهاجرت به کانادا را تقریبا کامل خوندم…
  اولا میخواستم ببینم برای کدوم رشته مهندسی برای لیسانس راحت تر پذیرش میدن؟
  دوما با توجه سنم بهترین زمان برای اقامت چه موقعی هست؟میدونم که بهتره سال آخرو اونطرف بخونم ولی به علت مسائل مالی احتمالا برای دوسال دیگه بتونم هزینه کنم… میخواستم ببینم شانسی برای پذیرش دارم اگه دیپلم رو اینطرف بگیرم یا نه؟؟؟! در ضمن برای آزمون آیلتس و … حدود یکسال دیگه طول میکشه تا به آمادگی کامل برسم
  سوما سرمایه کلی که بتونم اقدام کنم حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون تومانه میخواستم ببینم کافیه یا نه؟
  چهارما با توجه به شرایط فوق( سرمایه-سن- حد آمادگی زبان – و آشنایی فقط به زبان انگلیسی) کشورای دیگه ای که پیشنهاد میکنین بجز کانادا چی هست؟؟؟
  سعی کردم سوالمو به صورت جامع بپرسم ممنون میشم اگه پاسخ کاملی بدید در ضمن با دفاتر شماهم قبلا صحبت کردم…

  باتشکر از استاد ملک پور عزیز

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   شرایط شما در صورت نداشتن دیپلم آسان تر از داشتن دیپلم است زیرا میتوانید برای مدارس کانادا اقدام نمایید . سرمایه شما در حال حاضر کافی به نظر می آید ولی برای دو سال آینده چیزی مشخص نیست و ممکن است راه مهاجرت به کانادا به صورت کامل بسته شود . برای تحصیل در کانادا نیازمند مدرک زبان نیز هستید . جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس 49196000 تماس حاصل نمایید . با تشکر

   پاسخ
 41. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. با توجه به محدودیت زمان باقی مانده پشنهاد می کنیم برای اخذ اطلاعات در این زمینه با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 42. mie editor2 گفته:

  سلام من ۲۹ ساله دارای ارشد نرم افزار.قصد تحصیل در ارشد MBA را در کانادا دارم . ایلتس دارم کلاس میرم احتمالا ۶ رو میتونم بیارم .میخواستم ببینم میشه با کمترین هزینه یه دانشگاه متوسط کانادا رو پیدا کرد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل برای شما وجود دارد. برای بررسی هزینه ها می توانید مقاله فوق را مطالعه کنید. برای بررسی بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 43. mie editor2 گفته:

  سلام من ۱۹ سالمه و دو تا مدال جهانی در رشته رزمی موتای دارم میخواستم بدونم با چه مقدار هزینه میتونم اقامت بگیرم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما باید مورد بررسی قرار گیرد. می توان از روش تحصیلی یا سایر روشها متناسب با شرایط شما برای کشورهای مختلف اقدام کرد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 44. حمید گفته:

  و البته می خواستم بگم من خدمت سربازی رو گذراندم، آیا در کشور جدید هم باید سربازی برم؟
  با تشکر از مطالب مفیدتون

  پاسخ
 45. حمید گفته:

  سلام
  من ۲۶ سال سن دارم و لیسانس مکانیک از یک دانشگاه غیرانتفاعی با معدل ۱۴٫۱۸دارم، مجرد هستم و یک سال است که در یک شرکت به کمک نرم‌افزارهای Catia و Artcam و Powermill و تحت عنوان مهندس مکانیک و طراح مشغول بکار هستم، می خواستم بدونم به کمک موسسه شما میشه ویزای کاری (هرکشوری که شد) گرفت. و اینکه واسه اینکار لازم که مدرک بین‌المللی نرم‌افزار ها رو بگیرم و یا اصلا لازم مدرک لیسانسم رو جایی معادل یا ترجمه بکنم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   سلام و عرض ارادت. برای اخذ ویزای کار کشور کانادا امتیازات شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای سایر کشورها نظیر آلمان باید حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته داشته باشید و سطح زبان خود را افزایش دهید. برای بررسی شرایط مربوط به خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 46. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت جناب آقای ملک پور.من زنی ۴۱ ساله هستم رشته مترجمی زبان انگلیسی ۱۵سال سابقه کار در بانک دولتی. و همچنین دارای مدرک اسکین کر تیف استرالیا.آیلتس۵/۵هم دارم.همسرم مهندس عمران،۴۵ساله با ۱۷سال رزومه درخشان و مدرک مدیریت پروژه تیف استرالیا.متاسفانه ما از ۷سال پیش ۲بار برای مهاجرت اقدام کردیم.هر دوبار فقط پولمون رو خوردند و به بهانه های مختلف فقط زمان رو از ما گرفتند.الان هم که این رو مینویسم ۲سال هست که یه وکیل دیگه ای ما رو سر کار گذاشت و به بهانه های مختلف مثل تغییر قوانین و غیره فقط پولمون رو گرفت و بلاتکلیف هستیم.الان واقعا فکر مدکنم همه راهها برامون بسته شده،من یک پسر ۱۰ساله هم دارم اما واقعا میخواییم سریعتر بخاطر پسرم از ایران خارج بشیم.ضمنا سرمایه گذاری نمیتونیم فقط میتونیم حدود۱۶۰میلیون تومن نقد ببریم،واقعا راهی برای ما چه تحصیلی یا بر ای همسرم کاری وجود نداره؟ممنون میشم راهنمایی کنید کدوم کشور و با چه شرایطی برای ما خوب هست؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. متاسفانه با شرایط سنی همسرتان اخذ ویزای کار از شانس کمی برخوردار است اما می توان برای تحصیل فرزندتان در کشورهایی نظیر انگلیس، کانادا، اتریش و … اقدام کرد. برای اطلاع از شرایط موجود متناسب با رزومه و میزان سرمایه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 47. mie editor2 گفته:

  سلام جناب آقای ملک پور.اینجانب لیلا بلوچی ۴۳ ساله دارای مدرک لیسانس برق – الکترونیک و مهندسی IT از دانشگاه شیراز هستم دارای همسر و ۲ فرزند زیر۶ سال میباشم.میخواستم برای ویزای تحصیلی در کانادا اقدام کنم.میخواستم ببینم با وجود فرزند چند درصد احتمال پذیرش برای اینجانب وجود دارد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما و فاصله تحصیلی موجود شانس اخذ پذیرش برای شما اندک می باشد. بهتر است برای سایر روشها چون ویزاهای سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خرید ملک و… اقدام کنید. برای اطلاع از روشهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 48. سرور گفته:

  سلام. ممنون از اطلاعات مفیدتون. لطفا این را هم توضیح دهید که اگر کسی ویزای تحصیلی بگیرد به همسر و فرزندان او چه ویزایی تعلق می گیرد. آیا همسر او اجازه ی کار خواهد داشت؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. همسر و فرزندان وی می توانند پس از اقدام نفر اصلی به عنوان همراه به وی ملحق گردند و همسر وی اجازه کار نیز خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.