وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت و شرایط عقد قرار داد با یک وکیل مهاجرت، همچنین مشاوره با وکیل مهاجرت در این مقاله به طور تخصصی مورد بحث علمی قرار گرفته است. سالانه افراد بسیاری هستند که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند اما در این موضوع تخصص نداشته و برای انتخاب بهترین مسیر نیاز به یک وکیل در امر مهاجرت خواهند داشت. یکی از امتیازات مشاوره با وکیل مهاجرت کسب اطلاعات به روز و یافتن پاسخ سوالات خود در امر مهاجرت می باشد. اما گاها متقاضیان با این سوالات مواجه می شوند که به چه افرادی به عنوان وکیل مهاجرتی می توان اعتماد کرد؟ و یا چگونه می توان با یک وکیل مهاجرتی مشاوره داشت ؟ شرایط مهاجرت با توجه به راهنمایی های یک وکیل مهاجرت چگونه می باشد؟ به دلیل سوالات متعدد شما عزیزان در این راستا تصمیم بر آن داشتیم تا در این مقاله راه های ارتباط و شناخت یک وکیل مهاجرتی را خدمتتان ارائه دهیم. شما متقاضیان گرامی می توانید قبل از اقدام به امر مهاجرت با دریافت مشاوره تلفنی رایگان از مشاورین و وکلای متخصص با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری MIE اتریش با کسب اطلاعات مهم اقدام به مهاجرت نمایید.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 • وکیل مهاجرت و بررسی شرایط عمومی وکیل مهاجرتی
 • وکیل مهاجرت و خدمات وکیل مهاجرتی
 • وکیل مهاجرت و مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت
 • وکیل مهاجرت و ارائه خدمات به روز و آنلاین
 • وکیل مهاجرت و اعتماد به وکلای مهاجرت
 • وکیل مهاجرت و ارتباط آن با وکلای بین المللی
وکیل مهاجرت وکیل مهاجرت

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

وکیل مهاجرت و بررسی شرایط عمومی وکیل مهاجرتی

وکیل مهاجرت در اصل به کسی گفته می شود که در امور مهاجرت، وکالت شما را بر عهده گیرد. از این رو متقاضیان با قصد مهاجرت می توانند با یک وکیل مهاجرتی که آگاه به امور سفارت خانه و قوانین کشورهای متعدد می باشند و در این زمنیه دارای اطلاعات جامعی هستند، وارد مذاکره شوند و پرونده خود را به آنان بسپارند.

پس انتخاب یک وکیل مهاجرتی امری بسیار حساس می باشد و می توان گفت وکیل مهاجرتی می تواند در سرنوشت و آینده شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. در کشور جمهوری اسلامی ایران فارغ التحصیلان رشته حقوق می توانند در مقام مشاور حقوقی در باب مسائل مختلف حقوقی اظهار نظر داشته باشند.

اما افرادی که فارغ التحصیل رشته حقوق بین الملل می باشند می توانند در باب مهاجرت، اخذ پذیرش، بحث ازدواج با اتباع کشورهای دیگر، اخذ ویزای کار، تولد فرزند در خارج از کشور و تبعات آن اظهار نظر کرده و قوانین روز در باب حقوق بین الملل خصوصی را به اطلاع شما متقاضیان برسانند.

وکیل مهاجرت در تهران

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در خصوص وکیل مهاجرتی

audio وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت و خدمات وکیل مهاجرتی

خدماتی که یک وکیل مهاجرتی می تواند به متقاضیان ارائه دهد بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. چرا که در این امـر اطلاع دقیق از شرایط و قوانین کشورها می تواند در راس تمام امور بر پرونده متقاضیان تاثیر گذار باشد از این رو برخی از موسسات و وکلای مهاجرتی در شاخه های خاصی خدمات ارائه می دهند و مشغول به کار می باشند و تنها در یک الی دو مورد از روش های مهاجرتی فعالیت دارند.

برخی از موسسات حقوقی که فاقد دانش مکفی می باشند و عاری از هرگونه تعهد در این زمینه، با تـظاهر به امور وکلاتی امـکان انتخاب صحیح را از متقاضیان سلـب نمـوده اند.

بنابراین متقاضیان باید در امر مهاجرت توجه ویژه ای داشته باشند چرا که به دلیل دخالت افراد غیر حرفه ای با عدم تخصص در امور مهاجرتی نتوانستند در این موضوع مطالب قابل قبولی را ارائه نمایند. لذا در حال حاضر وکیل متخصص در امور حقوق بین المللی می تواند بهترین تاثیر را در پرونده شما داشته باشد.

وکیل مهاجرت در اتریش

وکیل مهاجرت و مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت

شمـا متقاضیان می توانید در ابتدا به صورت کلی با تمام راهکار های مهاجرتی کشور مورد نظر آشنا شوید و در این راستا اقدام به مشورت با وکیل مهاجرتی نمایید و در خواست راهنمایی از آنان داشته باشد تا بتوانید تمامی پروسه مهاجرت خود را از طرف یک وکیل مهاجرت پیگیری نمایید. وکیل مهاجرتی و موسسه حقوقی ملک پور با همکاری MIE در تمامی مراحل مربوط به مهاجرت شما را یاری می نماید. شما می توانید در مشاوره با وکیل مهاجرت از قوانین کشورهای متعدد اطلاعات کامل را کسب نمایید. چرا که کسب اطلاعات دقیق از کشورهای مورد نظر امری ضروری و پر اهمیت می باشد. به طور مثال دانستن هزینه های زندگی و شرایط تحصیل و کار در کشور مورد نظر مهم می باشد و شما متقاضیان می توانید بر اساس اطلاعات به دست آمده انتخاب درستی در مهاجرت اخذ نمایید.

وکیل مهاجرت و ارائه خدمات به روز و آنلاین

امروزه اینترنت و موتورهای جستجو همانند گوگل توانسته در انتخاب موسسات مهاجرتی و وکلای مهاجرتی به متقاضیان کمک شایانی نماید. اما تنها صرف بر جستجو در اینترنت و صفحات مجازی نمی تواند انتخاب درستی برای اخذ وکیل مهاجرتی باشد. موتورهای جستجو شروع به معرفی موسسات مهاجرتی می نماید که ممکن است در این میان موسساتی معرفی گردد که از دانش و علم کافی در زمینه مهاجرت برخوردار نباشند. مسئله مهم جهت جستجو در اینترنت انتخاب بهترین وکیل در امر مهاجرت می باشد. در پاسخ به این سوال می توان گفت صرف زمان و کسب اطلاعات از موسسات و مقایسه آنان با هم شما را در این امر کمک می کند تا متوجه شوید که کدام موسسه و کدام وکیل مهاجرت می تواند خدمات بهتری را به شما ارائه دهد. بسیار مهم می باشد که وب سایت ها و کانال های موسسات مهاجرتی و وکلای مهاجرتی با توجه به تغییر قوانین به روز رسانی شود و اطلاعات دقیق و به روز را به متقاضیان ارائه نماید چرا که با تغییر قوانین مهاجرتی امکان دارد شرایط متقاضی را تحت الشعاع قرار دهد. از این افراد می توانند با مراجعه به سایت های مهاجرت میزان تخصص و تبحر دفاتر مهاجرتی را مقایسه نمایند.

موسسه حقوقی ملک پور همیشه در ارائه خدمات نوین پیش گام بوده است و در حال حاضر امکان مشاوره آنلاین برای متقاضیان فراهم گردیده است و شما عزیزان به راحتی می توانید از طریق تماس تصویری با بهترین وکلای موسسه ما در اروپا مشاوره داشته باشید. از این رو دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه نخواهید داشت.

وکیل مهاجرت در کانادا

وکیل مهاجرت و اعتماد به وکلای مهاجرت

وکیل مهاجرت و اعتماد به یک وکیل در امر مهاجرت را می توان از جمله موارد بسیار مهم در نظر داشت. همانطور که پیشتر در این مقاله توضیح دادیم اعتماد به یک وکیل مهاجرت و کسب اطلاعات درباب قوانین کشورهای مورد نظر می تواند در آینده متقاضی تاثیر مستقیم داشته باشد. زیرا تمام مراحل پرونده های متقاضی تحت نظر وکیل مهاجرتی شما بررسی می شود و در مرحله اقدام قرار می گیرد.

بنابراین یکی از روش های انتخاب وکیل مهاجرتی خوب و اعتماد به آنان می تواند از طریق دوستان و آشنایانی که پروسه مهاجرت خود را با موسسه و وکلای مهاجرتی پیش رفته اند پرس و جو نمایید که در صورت رضایت شما هم بتوانید با همان موسسه و و کیل مهاجرتی وارد مذاکره شوید.

همینطور می توان گفت یکی دیگر از روش های انتخاب وکیل مهاجرتی خوب و موسسه مهاجرتی داشتن سایت های معتبر، کانال و فعالیت در فضای مجازی باشنـد. شمـا متقاضیـان می توانید با دقت در عملکرد موسسات مهاجرتی در فضای مجازی و در پاسخگویی به سوالات متقاضیان و عملکرد آنان در این فضا و دقت در دامنه فعالیت موسسات مهاجرتی و اعتماد نسبی به اطلاعات تخصصی در مورد برنامه های مهاجرتی از اعتماد لازم برخوردار شوید و در صورت نیاز و قصد در امر مهاجرت اقدامات لازم را اتخاذ نمایید.

موسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه در امور مهاجرتی و با توجه به دارا بودن دفتر مرکزی در کشور اتریش می تواند بهترین گزینه جهت اقدام در امر مهاجرت باشد. چرا که موسسه حقوقی ملک پور توانسته با وکلای برتر اروپا همکاری نماید که این موضوع باعث بالا رفتن شانس متقاضی جهت مهاجرت می باشد.

شما متقاضیان گرامی می توانید کانال های تلگرامی و اینستاگرام و وبسایت موسسه حقوقی ملک پور را جهت شناخت بیشتر بازدید نمایید و اطلاعات خود را در زمینه های مختلف مهاجرت افزایش دهید و یا با قوانین کشورهای متعدد در جهت مهاجرت آشنا شوید.

وکیل مهاجرت 3 وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت و ارتباط آن با وکلای بین المللی

وکیل مهاجرت در همه امور باید ارتباط خود را با وکلای مهاجرتی حفظ کند. چرا که ارتباط آنان با وکلای بین المللی سبب تقویت اطلاعات، حفظ ارتباطات، آگاهی از اخبار بین المللی و همچنین تغییرات قوانین مهاجرتی کشور ها می شود. همچنین است که یک وکیل مهاجرت همواره به صورت آنلاین و یا فیزیکی با وکلای مهاجرتی که در امور بین الملل مشغول به فعالیت هستند، در ارتباط می باشند که این امر و تبادل اطلاعات باعث استفاده از تجربیات و کاربرد آن در امر مهاجرت می باشد. عموما زمانی که یک وکیل مهاجرت با وکلای بین المللی در ارتباط است، از اعتبار و درجه حقوقی بالایی برخوردار است. چرا که برای یک متقاضی مهاجرت، عموما این مساله حائز اهمیت است که آیا وکیلی که قرار است اقدامات مهاجرتی متقاضی را انجام دهد، از درجه اعتبار خوبی برخوردار می باشد یا خیر. این مسائل باعث شده است که ارتباط یک وکیل مهاجرت با وکلای بین المللی بسیار اهمیت داشته باشد. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن وکلای اروپایی و کانادایی از این رو دارای سبک و سیاق مخصوص خود می باشد. به این گونه که هر متقاضی با در نظر گرفتن کشوری برای مهاجرت، وکیل مهاجرت مخصوص خود را دارد که امـور توسـط وکلای مهاجرتـی آن کشـور بررسـی می گردد. گاها این مهم پیش آمده است که به جهت اهمیت امور مهاجرت به خصوص در امور سرمایه گذاری، چندین وکیل مهاجرت بر روی یک پرونده مشغول به کار هستند و تمرکز دارند.

ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، حاصل بیش از 15 سال تجربه در امر مهاجرت می باشد که شما را با تمامی روش های مهاجرت به کشورهای برتر دنیا آشنا می سازد و می توانید وکیل خود در امر مهاجرت باشید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
وکیل مهاجرت و سخن پایانی

وکیل مهاجرت، راه های تشخیص ویژگی های یک وکیل مهاجرت مناسب و معیار های آن در این مقاله به صورت اختصاصی مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. موسسه حقوقی ملک پور با در نظر گرفتن بهترین و معتبر ترین گروه وکلای مهاجرتی برای امور بین المللی شما، می تواند بهترین گزینه برای تمامی امور مهاجرتی شما باشد. داشتن یک وکیل مهاجرتی معتبر از مهمترین عواملی ست که یک موسسه باید در نظر بگیرد تا بتواند به درستی پرونده های موکلین خود را به دست ایشان بسپارد. در زمینه اطلاع از ویژگی های وکیل مهاجرت در موسسه حقوقی ملک پور، می توانید در بخش پایانی این قسمت، یعنی بخش ثبت دیدگاه سوالات و نظرات خود را مطرح کنید. همچنین در قسمت پرسش و پاسخ همگانی، می توانید سوالات خود را مطرح کنید تا افراد صاحب علم بتوانند به آن ها پاسخ دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

96 پاسخ
 1. سمیه گفته:

  سلام. شما برای گرفتن اقامت و شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک هم خدمات دارید؟ ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ملکی که میخرید باید بالای ۲۵۰ هزار دلار آمریکا قیمتش باشه تا منجر به اقامت و‌ تابعیت ترکیه بشه و البته در صورت فروشش هم اقامت و تابعیتتون لغو میشه. در صورت تمایل با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسانمون راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 2. امیر گفته:

  ببخشید شما آدرسی در تهران برای مشاوره حضوری ندارید لطفا اگه دارید آدرس + شماره تلفن رو برام بفرستید با تشکر.

  Rating: 5
  پاسخ
   • امیر گفته:

    من دیروز برای مشاوره تلفنی فرمی که تو سایت گذاشتین رو پر کردم ولی تماسی تو برنامه واتس اپ ثبت نشده.

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. ضمن عرض پوزش، با توجه به تعداد بالای درخواست تماس، لطفا مقداری صبر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل کنند. همچنین جهت اطمینان، از شماره تماس درج شده خود در فرم تماس اطمینان حاصل کنید. با تشکر از شما

     پاسخ
 3. جواهر گفته:

  سلام.
  من قصد دارم با خانوادم به بحرین مهاجرت کنم، اما متاسفانه شنیدم بحرین برای ایرانیا ویزا صادر نمیکنه، آیا این درسته؟ راهی وجود نداره که بتونم ویزا بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 4. ناشناس گفته:

  باسلام
  مدت دوسال که با همسر وچهار فرزندانم در ترکیه هستیم
  شما متونید به ما برای رفتن کانادا کمک کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مهاجرت به کانادا راه های مختلفی دارد و هر کدام از این راه ها شرایط و هزینه های خاص خود را دارند. شما اطلاعاتی از سن، میزان سرمایه، سن فرزندان، وضعیت تحصیلی، سابقه کاری و …. ارائه نداده اید.پیشنهاد میکنیم اطلاعت زیر و همچنین راه مهاجرت تدریجی مد نظر خود را ارسال نمایید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم و یا اینکه با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره تخصصی داشته باشید. البته این در شرایطی است که در ترکیه اعلام پناهندگی ننموده باشید!

   پاسخ
 5. کورش گفته:

  سلام مردی 52 ساله هستم که در ایران کار و زندگی میکنم من دخترم مقیم انگلستانه و17 سالشه و مدت 11 سال است تابعیت انگلیس را دارد.بخاطر مخالفت همسر سابقم که دخترم با اون زندگی میکند نتوانستم تا بحال ویزای اقامت حق دسترسی به فرزند رو بگیرم.آیا بعد از 18 ساله شدن دخترم میتواند برای من تقاضای ویزای اقامت کند؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ویزای همراه توسط دارنده اقامت انگلستان امکان درخواست دارد و در کل ویزای والدین تا سن قانونی قابل درخواست است و در نتیجه بعد آن می باست از طریق دیگری اقدام به مهاجرت به انگلستان نمایید.

   پاسخ
 6. کورش گفته:

  سلام نت 52 سال دارم و در ایران کار وزندگی میکنم دختری 17 ساله دارم که بهمراه همسر سابقم یازده سال است در انگلیس زندگی میکند و تابعیت انگلیسی دارد همسر سابقم با مخالفتش جلوی صادر شدن ویزای اقامت انگلیس حق دسترسی به کودک من را گرفته تا بحال.آیا بعد 18 ساله شدن دخترم میتواند برای من درخواست ویزای اقامت انگلیس را بدهد؟ آیا دخترم حتما باید برای ادرخواست این ویزا برای پدرش درآمد داشنه باشد ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ویزای همراه توسط دارنده اقامت انگلستان امکان درخواست دارد و در کل ویزای والدین تا سن قانونی قابل درخواست است و در نتیجه بعد آن می باست از طریق دیگری اقدام به مهاجرت به انگلستان نمایید.

   پاسخ
 7. حمیدرضا گفته:

  برادری در نروژ دارم که سی سال است در نروژ پتاهنده شده و حالا شهروند نروژ است طی این سی سال هیچ وقت خانواده موفق به دیدارش نشده و بعلت مشکلات روانی بارها در بیمارستان به مدت های طولانی بستری شده ایشان مجرد هم هست و همسر و بچه ای ندارد آیا قانونی هست که بعنوان برادرش بتوانم درخواست اقامت نروژ برای در کنارش بودن را بدهم من هم در حال حاضر مجرد هستم و بارها از طریق سفارت نروژ در تهران پیگیر مشکلاتش بوده ام البته فعلا برادرم در منزل خود است ولی مشکلاتش همچنان باقی است

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ویزایی به این منظور وجود ندارد و در صورت داشتن شرایط لازم می بایست از یکی از راه های قانونی مهاجرت مانند تحصیل، سرمایه گذاری و کار اقامت نروژ را اخذ نمایید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 8. کورش گفته:

  سلام من سه ماه پیش ازدواج کردم و در ایران هستم ولی همسرم چند روز پس از عقد به آلمان رفت و پناهنده شده و کارش در جریان است اگر پناهندگی اش پذیرفته شود چقدر زمان میبرد که بتواند من را قانونی به آلمان ببرد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. این موضوع بستگی به نظر اداره مهاجرت آلمان و در ابتدا پذیرفته شدن درخواست ایشان بستگی خواهد داشت. در هر صورت موسسه حقوقی ملک پور هی چگونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد. پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را تهیه کنید تا در مورد مهاجرت اطلاعات جامع بدست آورید.
   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   پاسخ
 9. مهشید گفته:

  سلام من 8 ماه قبل مصاحبه ویزای نامزدی داشتم و افسر ویزا بهم گفت مدارکت کامله..هنوز هیچ ایمیلی دریافت نکردم و ژانویه 2019 یک بار نتیجه case status آپدیت شده و مینویسه پروسه در حال انجامه آبا ممکن است ریجکت شده باشم ولی هنوز اعلام نمیکنند با ریجکت شوم سریع اطلاع میدهند؟
  آیا ریجکت امریکا بعنوان سابقه در سیستم ویزای اروپا هم وجود دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
 10. ناشناس گفته:

  باسلام ;
  میخواستم بدونم شماپرونده های مربوط به مهاجرت از طریق اخذ بورس تحصیلی رو هم قبول میکنید؟؟یعنی کمک برای اخذ بورس تحصیلی مورد نظر بنده

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 11. مریم گفته:

  با سلام
  خوانواده شوهر من در کشور سوئد پناهنده شده اند. آیا ما می تونیم برای ویزای کار یا تحصیلی برای کانادا یا استرالیا اقدام کنیم؟؟ پرونده ی اونا تاثیری روی پرونده ما داره؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. کیس هر فرد با دیگری متفاوت است و این مورد بستگی به نظر سفارت این کشور خواهد داشت. ولی ترحیجاً از جانب خودتان اقدام کرده و سپس همسرتان را به عنوان همراه با خود ببرید. البته این در صورتی است که شرایط مهاجرت را داشته باشید. . با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 12. بهرام گفته:

  سلام.من سوالی داشتم.بنده چند ساله پیش از راه هایاس برای امریکا اقدام کردم و پرونده باز دارم الان.ولی هایاس به دلیله فرمانه ترامپ ادامه به کار نمیده برای ایرانیا.در این شرایط اگر بنده به سازمان مهاجرتی ارمنستان برای پناهندگی مراجعه کنم پرونده بازه هایاسم برای رونده کاریم در ارمنستان مشکل ایجاد میکنه؟ممنون از کمکتون

  Rating: 4
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   مؤسسه حقوقی ملک در زمینه پناهندگی هیچ گونه خدمات و مشاوره ای ندارد و مقالات موجود در وبسایت صرفا جهت اطلاع رسانی از خطرات این روش و معرفی روش های جایگزین می باشد.

   پاسخ
 13. سارا گفته:

  سلام بنده ۳۰ ساله و دارای مدرک ارشد فیزیولوژی دام‌هستم از همسرم جداشدم .مشغول به کار و‌دارای سابقه بیمه هستم البته کارم مرتبط با رشته نیست لطفا بفرمایید برای رشته پرستاری و یاپزشکی کدوم کشور با توجه به شرایط سنی من مناسبه و شرایط کاری بعدفارغ التحصیلی دراین زمینه هم خوب باشه لطفا راهنماییم کنید

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور نیازمند این است که در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید و ترحیحاً از ابتدا مدرک زبان آلمانی نیز داشته باشید. همچنین ممکن است نیاز به گذراندن دور های پیش پزشکی نیز داشته باشید. شما اطلاعات کامل و دقیق را برای ارزیابی ارائه نکرده اید. لذا پیشنهاد میکنیم جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 14. مریم گفته:

  سلام وقتتون ب خیر. من دانشجوی سال سوم شیمی دانشگاه تهران هستم و میخواستم برای پزشکی برم یه کشوری ک مدارکش مورد قبول ایران باشه . ب رشتم علاقه ندارم. میخواستم بپرسم باتوجه ب این ک اینجا سراسری هستم باید مدرکمو بگیرم؟
  کشوری هست ک بتونم از لیسانسم استفاده کنم و وارد پزشکی بشم یا همه جا باید از اول اقدام کنم
  درمورد ایتالیا میشه توضیح بدید لطفا

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. تحصیل در رشته پزشکی دارای شرایط سنی بوده و نیازمند معادلسازی می باشد. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در رشته های پزشکی، طبق قوانین آموزشی این کشورها به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. مگر اینکه پس از گذراندن دوره معادلسازی مدرک یکساله، نسبت به تحصیل در دانشگاه های خصوصی در برخی کشورها نظیر ارمنستان، اوکراین و ترکیه اقدام نمایید.

   پاسخ
 15. جواد گفته:

  باسلام خسته نباشید .ببخشید من یک سوالی داشتم ما تو ایران زندگی میکنیم و هیچ مدارک شناسایی نداریم نه مدرک ایرانی نه مدرک افغانی زندگی واقعا بدون مدرک بسیار سخت هستش بخاطر همین بی مدرکی چند سال پیش برادر بزرگترم کلیه هاش از کار افتاد و هفته ای سه جلسه باید دیالیز میشد هر جلسه آزادش 230هزار تومان می‌گرفتند تا دیالیز میکردن آخرش نتونستیم از پس هزینه هاش بر میایم برادر متاسفانه فوت کرد اگر مدرکی می‌داشتیم کت اینجور نمیشد حالا میخاستم بدونم آیا میشه کشورهای دیگه کیس بی مدرکی یا همون بی تابعیت بندازیم قبول میکنن ناگفته نماند کل مدرک ما چند تا کپی شناسنامه شاهنشاهی هستش که اونم وکیل گرفتیم به جای نرسید لطف میکنید جواب پیامم را بدین ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
 16. عرفان قهرمانپور گفته:

  با سلام و خسته نباشید.
  34 ساله با مدرک کارشناسی عمران و 12 سال سابقه کار.
  خانمم 35 ساله با مدرک کارشناسی ارشدآموزش بهداشت از دانشگاه شهید بهشتی.
  با یه دختر 3 ساله
  می خواستم بدونم ویزای تحصیلی یا کار میشه گرفت؟هزینش چقدر میشه؟چه مدرک زبانی میخواد؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید هم از طریق کار و هم از طریق تحصیل اقدام کنید. برای پاسخ دقیق تر اطلاعاتی بیشتری مورد نیاز می باشد اما به طور کلی می توان گفت که کشورهای زیادی هست که می توانید برای تحصیل در آنها اقدام کنید و برای کار نیز می توانید از طریق ویزای جستجوی کار آلمان یا اتریش و همچنین ویزای کار کانادا، استرالیا و نیوزلند اقدام کنید. هزینه، مدرک زبان و سایر شرایط بستگی به روش و کشور پیشنهادی می باشد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 17. Masih گفته:

  با درود و خسته نباشید به شما من ۱۸ سال سن دارم و در پایه تحصیلی یازدهم تحصیل می کنم که دارد تمام می شود. آیا من می توانم پایه دوازدهم را در کشور کانادا تحصیل کنم یا باید دوباره در مدارس کانادا از دهم شروع به تحصیل کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله شما می توانید ادامه تحصیل خود را در کانادا داشته باشید و نیازی به تحصیل مجدد نیست.

   پاسخ
 18. Maryam گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من اهل کشورافغانستان هستم و در ایران اقامت معتبر دارم واسه ویزای توریستی کشور اتریش میخواستم کمکم کنید اونجا کسی رو هم دارم که واسم دعوتنامه eve بفرسته اگه لطف کنید بگید اینجا من چه مدارکی باید داشته باشم ممنون میشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. توصیه می شود با دفاتر ما تماس گرفته تا مراحل مورد نیاز برای شما شرح داده شود.

   شما می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 19. محمودزنگویی گفته:

  سلام وعرض ادب.فرزندم ۱۷سالشه وکلاس ۱۲رشته تجربی هستش.جهت تحصیل درترکیه دنانپزشکی یاپزشکی امتحانی جهت پذیرش اردیبهشت هرسال درتبریزبرگذارمیشه وتعدا معدودی پذیرفته ودرترکیه باهزینه کم مشغول به تحصیل میشن.استدعادارم نسبت به سقم یاصحت این موضوع ومعتبربودن دانشگاه ترکیه و…من راراهنمایی بفرمایید.ساکن مشهدم اگروکیلی لازمه هم معرفی وهمکاری بفرمایید.باکمال امتنان

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام دوست عزیز شما میتوانید از قسمت مقالات سایت ما در مورد آزمون های پزشکی کشور ترکیه تحقیق بفرمایید
   اگر سوالی داشتید در خدمت شما هستیم
   متاسفانه در مورد موسسه هایی که این اقدام را انجام میدهند نظری نمیدهیم

   پاسخ
 20. محمد ر.ی گفته:

  سلام من مدرک مهندسی شیمی صنایع گاز دارم با معدل بالا ،میخواستم بر کانادا جهت کار و اقامت ،در ضمن متاهل هم هستم لطف میکنید راهنمایی کنید چه کار باید کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 21. Masi گفته:

  با سلام
  بنده وکیل پایه یک دادگستری در یکی از شهرستانهای شمالی هستم .با توجه به مراجعین متعدد بابت مشاوره در امر مهاجرت بسیار علاقمندم در دوره های آموزشی شما شرکت کرده و در این زمینه تبحر لازم را بدست بیاورم.زمان برگزاری کلاسها و امتحان ورودی چه موقع میباشد؟

  Rating: 4
  پاسخ
 22. سارا گفته:

  با سلام
  من نامزدم اقامت ۳ساله آلمان دارره و پناهندس
  الان اومده ایران تا عقد کنیم و داخل عقدنامه بزنن غیابی که مشکلی براش دیش نیاد
  فقط یه سوال داشتم تروخدا زود جوابشو بهم بگین
  آیا برای آزمایش ازدواج که اینجا انجام میشه و داخل عقدنامه ذکر میشه که تهران آزمایش داده شده مشکلی براش پیش میاد در آلمان برای ثبت ازدواجمون؟ یا خیر مهم نیست فقط غیابی بودن ازدواج مهمه
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  Rating: 4
  پاسخ
 23. الهام گفته:

  سلام،وقت بخیر.
  آیا داشتن سو سابقه کیفری ( شش ماه زندان) ممکنه برای دریافت ویزای توریستی فنلاند ایجاد مشکل کنه؟
  توضیح اینکه فرزند این شخص دارای ویزای تحصیلی فنلانده

  Rating: 3
  پاسخ
 24. سارا جواهری گفته:

  با سلام
  میبخشید اگر در ثبت فامیلی برای وقت آنلاین سفارت در پاسپورت فامیلی بدون فاصله باشه ولی در سایت با فاصله زده باشیم برای روز مصاحبه مشکلی پیش میاد؟ آیا این شرایط برای میادلات با شرکت های خارجی هم صادق هست؟ یعنی در ثبت نام بر اساس پاسپورت بین دو بخش فامیلی فاصله گذاشته باشیم در صورتی که در پاسپورت این چنین نیست
  ممنون از پاسخ گویی شما

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. مسائل مرتبط با پاسپورت بستگی به نظر سفارت و شرکت مورد نظر دارد و بسته به نظرشان می تواند قابل قبول و غیر قابل قبول باشد.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ارادت. بستگی به نظر و تصمیم سفارت کشور مورد نظر خواهد داشت. ولی عموماً ملاک اسم نوشته شده در پاسپورت می باشد که سندی هویتی و معتبر محسوب می شود.

   پاسخ
 25. نیما گفته:

  با سلام
  هنگام پر کردن ادرس محل کار در فرم ویزا
  ایا سفارت کشور مربوطه با محل کار من تماس میگیرند؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اکثر امور توسط وکیلتان صورت می پذیرد و نیازی به تماس با شما از طرف سفارت در اکثر مواقع نخواهد بود. در صورت عزم به معاجرت و داشتن سوالات تخصصی در این زمینه، پیشنهاد می شود جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 26. نادر گفته:

  باسلام متاهل ودارای فرزند و58ساله.بازنشسته هستم شرایط اقامت ترکیه رادرخواست دارم درصورت امکان راهنمایی بفرمایید.ممنونم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست عزیز برای مهاجرت به ترکیه 6 روش اصلی وجود دارد. مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذای، ازدواج، تولد و پناهندگی. برای پاسخ گویی به سوال شما اطلاعات کامل در مورد شما و خانواده شما نیاز است. شما می توانید شرایط مهاجرت به ترکیه از روش های مختلف را در مقاله اقامت ترکیه از لینک زیر مطالعه کنید و شرایط خود را بسنجید و بهترین مسیر برای مهاجرت به ترکیه را انتخاب کنید.

   https://malekpour.ir/%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87/

   در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه های مقاله اقامت ترکیه مطرح کنید یا با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 27. علی گفته:

  با سلام. اخیرا کیس I140 من در اداره مهاجرت و شهروندی امریکا اپرو شده (niw). میخام برای مصاحبه سفارت وقت بگیرم. برای تهیه مدارک ویور آیا میتوانید کمکی به من بکنید؟

  پاسخ
 28. Armin گفته:

  سلام و خسته نباشید
  بنده 22سال سن دارم و مشمول سربازی
  شغلمم مکانیک خودروهای خارجی

  ایا میتوانم بدون کارت پایان خدمت خارج شوم؟و یا میشود سند ماشین گذاشت و خارج شد؟
  ممنون میشم راهنماییم بکنید

  پاسخ
 29. امیر گفته:

  باسلام جناب آقای ملک‌پور ، من 17 سال دارم در حال تحصیل در مقطع دبیرستان تحصیل میکنم و دارای دیپلم زبان هستم ، آیا راهی برای مهاجرت به کشور های مثل آلمان هست برای تحصیل؟

  پاسخ
 30. سپیده گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من ۴ماهه باردارهستم و میخوام بدونم ک بمن ویزای توریستی برای کانادا میدن؟یا چطور میتونم ازطریق تولد فرزندم در کانادا اقامت بگیرم

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. یونس گفته:

  سلام من مدرک فنی حرفه ای کابینت سازی دارم میخواستم بدونم چه جوری میتونم برای اقامت اقدام کنم ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. قربان گفته:

  با سلام
  من مربی تنیس روی میزم، حدود 10 سال مشغول این کار هستم میخواستم بدونم برای مهاجرت به اروپا ، کانادا،…. میشه اقدام کرد و چقدر احتمال موفقیت دارد
  سپاس

  پاسخ
 33. سعید گفته:

  سلام من 26سالمه ارایشگر هستم متاهل دارای مدرک فنی و حرفه ای ارایشگری برای مهاجرت کدام کشور مناسب من هست؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. Sadegh گفته:

  سلام من ۲۱ سالمه و فوق دیپلم تربیت بدنی و ۱۴ سال فوتبال حرفه ای در سطح کشوری بازی کردم و قصد دارم به کشور دیگر برم کدوم کشور باتوجه به شرایطم پیشنهاد میکنید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 35. MEHRAD گفته:

  سلام.
  میخاستم در مورد مهاجرت کاری بدونم که من و همکارم در ایران توانسته ایم روشی رو برای محصولات چوب انجام بدیم که خودش یه انقلاب در زمینه صنعت چوب هستش و بسیار گسترده در حد ایجاد چند صد فرصت شغلی و ارز آوری برای کشور صادرکننده خاهد بود
  دنبال کشوری برای اقامت و اجرای طرح خودمان در آن هستیم چون واقعا روشی منحصر به فرد هستش و حتا ما تولید هم کردیم و روش خودمون رو امتحان کردیم.لطفا راهنمایی کنید ما مشکل مالی شدید داریم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره و راهنمایی دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 36. فاطمه گفته:

  سلام.من۷سال سابقه معلمی رسمی دارم واز شوهرم متارکه کردم ومیخوام بخاطر بچه ۴ساله دریک کشور خوب اروپایی ادامه زندگی بدم.چطور میتونم قانونی اینکارو انجام بدم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. مجید زمانخانپور گفته:

  عرض ادب و احترام حضور جناب ملکپور عزیز و دوست داشتنی
  و سپاسگذاری بابت زحمات بی شائبه جنابعالی به مردم
  سوال بنده حقیر ابن است که چطور میشود در کشور آلمان وکیل مهاجرت شد؟
  بنده کارشناسی حقوق از ایران رو دارم و برای آزمون وکالت آماده میشم.
  سپاسگذاری میکنم اگر بندرو از طریق جی میل خودم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 38. مهسا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید من به همراه خانواده ام میخواهیم به کنادا مهاجرت کنیم اما شرایط رو نمدونیم
  پدر من کارمند بانک است و خواستم اگ میشه شرایطش رو توضیح بدین ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 39. parveen akhavan گفته:

  با سلام آقای ملک پور من شهروند آمریکا هستم که همان داشتن سی تی زن شیپ هست میخواستم از شما بپرسم آیا من شامل مزایا وحقوق بازنشستگی میشوم با وجود اینکه در آمریکا کار نکردم و فرم مالیاتی هیجوقت پر نکردم منظورم از حقوق بازنسستگی همان social security هست لطفا جواب منو به ای میل من بفرستید parveenakhavan@gmail.com

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به بررسی توسط شخص اقای ملک پور دارد . جهت مشاوره تخصصی در این مورد با دفتر وین از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 40. امیر گفته:

  با سلام وعرض ادب.
  بنده قصد مهاجرت به یکی از کشورهای پذیرای نیروی فنی کار را دارم.چطور میتونم از همکاران شما مشاوره بگیرم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 41. مسیحا گفته:

  با سلام من ۲۹ سالمه فوق لیسانس میدیریت بازرگانی دارم ولی سابقه ی کار ندارم. شوهرم ۲۹ سالو ۵ سال هست که در سینما کار میکنه, دستیار فیلمبردار هست و ۱ ماهه ازطرف خانه سینما بیمه شده. میخواستم بپرسم با این شرایط میشه مهاجرت کرد؟ اگر میشه کدام کشورها؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار شما میتوانید از طرق تحصیلی اقدام نمایید
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 42. رضایی گفته:

  سلام. من فارغ التحصیل رشته حقوق هستم چطوری میتونم با گروه جناب آقای ملک پور همکاری کنم؟خیلی علاقه دارم.

  پاسخ
 43. حسینی گفته:

  سلام من وکیل پایه یک هستم میخواهم به عنوان وکیل مهاجرت کارم را ادامه بدم .چه کاری باید انجام بدم؟یه شماره تماس لطف میکنید؟ممنون

  پاسخ
 44. فرشاد گفته:

  یه سوال خیلی مهم… من دانشجو ام و معافیت تحصیلی دارم تا اخر این ترمم…
  اگر من برم گرجستان تا یک ماه تو پاسپورتم اجازه دارم بمونم بعدش مهلتم تموم میشه
  اینکه بعد 45 روز برم مثلا مرز ارمنستان خروج بزنم دوباره ورود بزنم چون از سی روز مهلت پاسپورتم که ایران اجازه داده گذشته حالا اون موقع مرز گرجستان اجازه میده برگردم داخل گرجستان و یه 45 روز دیگه تمدید شه یا اینکه چون مهلت یک ماه پاسپورتم از ایران گذشته باشه اون موقع گرجستان نمیزاره دیگه وارد گرجستان بشم؟؟

  پاسخ
 45. حسین گفته:

  محترم من اهل افغانستان هستم در افغاستان دانشگاه میخاندم به اساس مشکلات اقتصادی به ایران امدم برای کارکردن اما حالا میخام امریکا برم از راه قاچاق معلومات بدین یا از راه قانونی چیقدر هزینه داره

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
Rating: 5