هزینه مهاجرت به کانادا و بررسی آن

هزینه مهاجرت به کانادا، راه های اخذ اقامت کانادا و هزینه آن و قوانین و هزینه مهاجرت به کانادا از راه های مختلف در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. همیشه مهم ترین نکته مورد نظر برای مهاجرت و اخذ اقامت کانادا هزینه آن می باشد. سوالاتی ممکن است پیش آید از جمله اینکه هزینه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل چقدر است؟ هزینه مهاجرت به کانادا از طریق کار به چه صورت خواهد بود؟ هزینه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری قابل پرداخت می باشد؟ به تمامی این سوالات و سوالات دیگر از جمله هزینه های ویزای کانادا و هزینه های زندگی در کانادا و مقایسه هزینه های زندگی در کانادا با کشورهای اروپایی در این مقاله به صورت کامل و جامع مورد بررسی قرار می گیرد. شما عزیزان همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت تخصصی با مشاورین ارشد و متخصص صحبت نموده و مشاوره دریافت نمایید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

هزینه مهاجرت به کانادا هزینه مهاجرت به کانادا

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

هزینه مهاجرت به کانادا و شرایط عمومی آن

قبل از پرداختن به هزینه مهاجرت به کانادا به صورت دقیق تر، لازم است که در خصوص کشور کانادا توضیحاتی ارائه شود. کشور کانادا در قاره آمریکا و در قسمت شمالی این قاره وجود دارد که با کشور آمریکا هم مرز می باشد. کانادا به عنوان دومین کشور بزرگ جهان از نظر مساحت که حدود 10 میلیون کیلومتر مربع می باشد شناخته می شود. اما نکته اینجاست که بر خلاف کشور روسیه، کشور کانادا دارای جمعیت کمی یعنی در حدود 35.675.834 نفر می باشد. پایتخت کشور کانادا شهر اتاوا می باشد. پول رسمی این کشور دلار کانادا است که دارای ارزش بالایی در سطح بین الملل است. زبان رسمی آن نیز انگلیسی و فرانسوی می باشد که بیش از حدود 6 میلیون نفر از جمعیت این کشور بخش های مختلفی فرانسوی زبان هستند. همچنین کشور کانادا دارای حدود 10 استان و سه قلمرو می باشد که شهرهای تورنتو، مونترال و شهر ونکوور بزرگترین شهرهای انگلیسی زبان کانادا محسوب می گردند.

کانادا به دلایل مختلفی از جمله کم جعیت بودن و وسعت زیاد از جمله کشورهای مهاجرپذیر محسوب می شود. هزینه تحصیل و زندگی در این کشور معمولا قابلیت پرداخت از جانب افراد بیگانه را دارد که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.

شرایط عمومی کانادا 3 هزینه مهاجرت به کانادا

در این ویدئو خواهید آموخت:

هزینه تحصیل در کانادا چقدر است.

میانگین هزینه های زندگی در کانادا برای یک ماه به چه صورت است.

شرایط زندگی دانشجویی در کانادا چگونه است.

فایل صوتی این ویدئو

audio هزینه مهاجرت به کانادا

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در باب هزینه مهاجرت به کانادا

video هزینه مهاجرت به کانادا

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق کار

در خصوص هزینه مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کاری توضیح می دهیم. با توجه به اینکه کانادا یک کشور بزرگ می باشد و به نسبت وسعت آن دارای جمعیت کمی می باشد نرخ بیکاری آن نیز پایین بود و افراد متقضی کار به راحتی می توانند در این کشور کاریابی انجام دهند. برای ویزای کاری کانادا متقاضیان می توانند از طریق برنامه اسکیل ورکرSkilled Worker و اکسپرس انتری Express Entry  اقدام نمایند. این روش در دو مرحله انجام می گیرد. در مرحله اول باید از 100 امتیاز 67 امتیاز را که شامل سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، مدرک زبان، شرایط همسر و پیشنهاد شغلی می باشد را به دست آورند که بتوانند وارد سیستم مجازی پول یا استخر شوند. در مرحله دوم قبلا به این صورت بود که به پیشنهاد شغلی حدود 600 امتیاز تعلق می گرفت اما در قانون جدید به این پیشنهاد شغلی فقط 50 امتیاز تعلق می گیرد.

هزینه ای که برای این روش نیاز هست حدود 10 الی 12 هزار یورو است که متقاضیان باید در حساب شخصی خود داشته باشند و بسته به پرونده خود یک هزینه وکیل را نیز که بین 2 تا 3 هزار دلار خواهد بود باید پرداخت نمایند. در صورت کلی این روش از کم هزینه ترین روش های مهاجرتی و اقامتی می باشد. زیرا اگر در ابتدا امتیاز افراد برسد اقامت دائم صادر می شود. هزینه زندگی افراد نیز بسته به نوع زندگی کردن از 1.500 تا 2.500 دلار در ماه متغیر خواهد بود. نرخ بیکاری در کشور کانادا زیر 7 درصد است و این رقم آمار خوبی می تواند باشد. نمودار زیر بیانگر نرخ بیکاری در این کشور تا سال 2017 می باشد.

امتیاز بندی مهاجرت به کانادا 2 هزینه مهاجرت به کانادا

 • همچنین در این خصوص می توانید با تهیه ویدئوی آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا، اطلاعات خود را در سطح یک وکیل مهاجرت افزایش دهید
آموزش اقامت کاری کانادا(اسکیل ورکر)

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

در خصوص هزینه مهاجرت به کانادا نیز لازم است که توضیحاتی ارائه شود. تحصیل در کشور کانادا در تمامی مقاطع دبیرستان، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا امکان پذیر می باشد. برای دبیرستان افراد می توانند با مبلغ 16 هزار دلار تا حدود 45 هزار دلار در سال در مدارس مختلف این کشور تحصیل نمایند. افراد برای تحصیل در این مقطع باید مدارک تحصیلی و ریز نمرات سال های قبلی خود را ارائه نمایند. در مقطع لیسانس نیز در دانشگاه ها و رشته های مختلف می توان برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا اقدام نمود هزینه تحصیل در مقطع لیسانس و فوق لیسانس از سالی 15 هزار دلار تا سالی 25 هزار دلار بسته نوع دانشگاه و رشته تحصیلی متغیر می باشد. طول دوره تحصیل در مقطع لیسانس بین 3 الی 4 سال می باشد. مدرک زبان مورد نیاز برای این مقطع آیلتس 6 است. مدارک مورد نیاز نیز تمامی مدارک مقطع دیپلم 12 ساله پیش دانشگاهی و ریز نمرات آن ها می باشد.
طول دوره تحصیل در مقطع فوق لیسانس نیز 2 ساله است و مدارکی که مورد نیاز است مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی و مدرک لیسانس و همچنین مدرک آیلتس 6 و نیم است. هزینه ویزا نیز حدود 150 دلار خواهد بود. هزینه تحصیل در کالج های خصوصی نیز بین 18 تا 25 دلار در سال می باشد. هزینه دوره های زبان انگلیسی نیز برای هر ترم تحصیلی حدود 4 تا 6 هزار دلار خواهد بود.

تحصیل در کانادا

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

بسیاری از افراد ممکن است قصد داشته باشند که از هزینه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذری مطلع شوند. کشور کانادا برنامه های مختلف سرمایه گذاری دارد. یک برنامه 2 میلیون دلاری دارد که از سال 2020 اجرایی شده برای ایالت کبک در حال اجرا می باشد که افراد باید به اندازه این مبلغ دارای نقدی و غیر نقدی نشان دهند و از آن دارایی حدود 1 میلیون و 200 هزار دلار کانادا را به عنوان ودیعه به این دولت بپردازند که اقامت دائم کانادا را بتوانند به دست آورند. پس از گذشت 5 سال نیز می توانند کل مبلغ خود را بدون هیچ گونه سودی از دولت کانادا پس گیرند. اما تعدادی از شرکت های کارگزاری در کشور کانادا وجود دارند که به جای افراد مبالغ فوق را نشان می دهند و به دولت کاناد به عنوان ودیعه می پردازند اما مبلغ 350 هزار دلار کانادا را از اشخاص دریافت می کنند و اقامت کانادا را برای این افراد می گیرند.
این مبلغ 350 هزار دلار دیگر مسترد نمی شود، به این معنی که افراد 350 هزار دلار پرداخت می کنند و اقامت دائم می خرند. دو نوع روش دیگر از کارآفرینی وجود دارد که برای ایالت بریتیش کلمبیا در حال اجرا می باشد و بسیار پرطرفدار و پر متقاضی است و بر خلاف روش فوق دارای کمترین ریسک است. یک روش 200 هزار دلاری و یک روش دیگر 100 هزار دلاری است. در روش 200 هزار دلاری متقاضیان باید مبلغ 600 هزار دلار را به عنوان پشتوانه مالی (اعم از دارایی های نقدی و غیرنقدی و حساب های بانکی) نشان دهند و از آن مبلغ حدود 200 هزار را در بیزنس خود سرمایه گذاری و هزینه کنند. در روش 100 هزار دلاری نیز افراد باید یک پشتوانه مالی 300 هزار دلاری نشان دهند و از آن مبلغ 100 هزار دلار در بیزنس خود سرمایه گذاری کنند. این مبالغ را تحت عنوان ثبت شرکت نیز می توانند در این کشور سرمایه گذاری نمایند.

6khfhkj8y7 هزینه مهاجرت به کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

هزینه مهاجرت به کانادا و هزینه های زندگی در کانادا

یکی دیگر از مهم ترین قسمت هزینه مهاجرت به کانادا هزینه های زندگی در این کشور می باشد. در ادامه در قالب یک جدول به بحث هزینه های زندگی و هزینه های خوراک و مسکن در این کشور می پردازیم:

قیمت ها مایحتاج زندگی
16،00 دلار کانادا غذا در یک رستوران ارزان قیمت
80.00  دلار کانادا غذا در یک رستوران متوسط برای 2 نفر
1.78  دلار کانادا یک بطری آب 1 و نیم لیتری
2.46  دلار کانادا یک بطری شیر 1 لیتری
4.17   دلار کانادا 1 کیلو گرم برنج سفید
3.97 دلار کانادا تخم مرغ
16.30  دلار کانادا 1 کیلو گرم پنیرمحلی
18.01 دلار کانادا 1 کیلوگرم گوشت گاو
15.09  دلار کانادا 1 کیلو گرم گوشت مرغ
2.95  دلار کانادا بلیط یک طرفه حمل و نقل محلی
3.50  دلار کانادا تعرفه تاکسی عادی
3،706،14  دلار کانادا اجاره آپارتمان (3 خوابه) در مرکز شهر ونکوور
2،655،08  دلار کانادا اجاره آپارتمان (3 خوابه) خارج از مرکز شهر ونکوور
12،458.01  دلار کانادا قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر ونکوور
9،365.01  دلار کانادا قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز شهر ونکوور
3500 الی 7500 دلار هزینه خوابگاه دانشجویی در سال
هزینه زندگی در کانادا

هزینه مهاجرت به کانادا و میزان درآمد در کانادا

نکته دیگر در خصوص هزینه مهاجرت به کانادا که باید راجع به آن بحث کنیم، موضوع درآمد و میزان حقوق دریافتی افرادی است که یا به صورت دانشجویی و با ویزای تحصیلی مهاجرت کرده اند و به صورت پاره وقت کار می کنند و یا از طریق ویزای کاری مهاجرت نموده اند و به صورت تمام وقت در این کشور مشغول به کار می شوند. افرادی که به صورت پاره وقت در این کشور مشغول به کار هستند از ساعتی 20 تا 28 دلار می توانند درآمد داشته باشند. این میزان درآمد برای مشاغل پاره از سال 2018 به بعد تعیین شده است. میزان درآمد در مشاغل تمام وقت نیز بسته به نوع شغل های مختلف متفاوت است که در جدول زیر به مهم ترین آن ها می پردازیم و بازگو می کنیم:

شغل مورد نظر میزان حقوق به صورت ساعتی به دلار کانادا
کارمند فروش 14
کارمند ثبت اطلاعات 18
کارمند حسابداری 21
کتابفروش 22
راننده کامیون 22
نجار 25
دستیار اجرایی 27
برقکار 28
لوله کش 30
مددکار اجتماعی 33
معمار 33
پرستار دارای مجوز 40
فیزیوتراپیست 40
مهندس کامپیوتر (بجز گرایش نرم افزار) 42
وکیل 60
مدیر سیستم اطلاعاتی و کامپیوتری 64
مدیر مهندسی 68
دندانپزشک 75

برای راه اندازی مک دونالد و سرمایه گذاری در این برند معروف باید هزینه ای در حدود 800 هزار تا 1 میلیون دلار را در نظر گرفت. این میزان سرمایه گذاری می تواند در سال حدود 150 هزار دلار برای افراد سود دهی داشته باشد. برای راه اندازی ساب وی نیز در حدود 300 الی 400 هزار سرمایه مورد نیاز است که این میزان سرمایه گذاری می تواند در سال بین 30 هزار دلار تا 90 هزار دلار برای افراد سوددهی خالص به همراه آورد.

هزینه مهاجرت به کانادا و مقایسه هزینه زندگی در کانادا و کشورهای اروپایی

یکی دیگر از موضوعات هزینه مهاجرت به کانادا شاید میزان هزینه های زندگی در این کشور و مقایسه آن با هزینه های زندگی در کشورهای اروپایی باشد. همانطور که در بالا نیز اشاره و هزینه های زندگی در این کشور در قالب یک جدول ارائه گردید، مشخص شد که هزینه های زندگی برای افراد از 1500 دلار تا 2500 دلار در ماه می تواند متغیر باشد. در کشورهای اروپایی نیز بسته به کشور مورد نظر و محل زندگی و بسته به نوع زندگی کردن افراد از 800 یورو تا 2.000 یورو در ماه متغیر خواهد بود. در جدول زیر هزینه های زندگی در کشورهای مختلف اروپایی بیان شده است که می توانید آن را با جدول هزینه های کانادا مورد مقایسه قرار دهید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) به نگارش درآمده است که هر گونه کپی برداری از آن شرعا و قانونا مجاز نمی باشد.

کشور پایتخت مبلغ تقریبی هزینه های ماهیانه
انگلستان لندن 2500 پوند
لوگزامبورگ لوگزامبورگ 2500 یورو
ایرلند دوبیلین 2000 یورو
دانمارک کپنهاگ 2200 یورو
هلند آمستردام 1500 یورو
فرانسه پاریس 2500 یورو
سوئد استکهلم 2500 یورو
فنلاند هلسینکی 2400 یورو
ایتالیا روم 1400 یورو
اتریش وین 1400 یورو
سوییس برن 2500 یورو
بلژیک بروکسل 1400 یورو
آلمان برلین 1500 یورو
پرتغال لیسبون 1100 یورو
اسپانیا مادرید 1200 یورو
اسلوونی لیوبلیانا 950 یورو
قبرس نیکوزیا 940 یورو
یونان آتن 900 یورو
جمهوری چک پراگ 900 یورو
استونی تالین 900 یورو

5230823198 b4fa611f84 b هزینه مهاجرت به کانادا

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید وکیل مهاجرت خود باشید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

پاسخ به سوالات متداول در زمینه هزینه مهاجرت به کانادا

بهترین روش اخذ اقامت کانادا به همراه خانواده با مدرک فوق لیسانس مکانیک، سابقه کار بالا و 4 میلیارد تومان سرمایه چیست؟

audio هزینه مهاجرت به کانادا

بهترین کشور برای مهاجرت با لیسانس مهندسی کامپیوتر کجاست؟

audio هزینه مهاجرت به کانادا

شرایط سیاسی کانادا و انتخاب مجدد آقای ترودو چه تاثیری بر فرآیند مهاجرت ایرانیان دارد؟

audio هزینه مهاجرت به کانادا

هزینه مهاجرت به کانادا و سخن پایانی

هزینه مهاجرت به کانادا را در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار دادیم. از آنجایی که مهاجرت و اخذ اقامت کانادا دارای متقاضیان و طرفداران زیادی است، همیشه هزینه مهاجرت به کانادا نیز برای آنان مورد سوال قرار می گیرد. هزینه مهاجرت به کانادا در تمامی روش های مهاجرتی از جمله کار، تحصیل و سرمایه گذاری و همچنین هزینه های زندگی در این کشور و میانگین حقوق و درآمد در شغل های مختلف در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. شما عزیزان همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص راه های مختلف مهاجرت و اخذ اقامت کانادا و سایر کشورهای برتر دنیا با مشاورین ارشد و کارشناسان متخصص به صورت کاملا تخصصی صحبت نموده و مشاوره دریافت نمایید. همچنین می توانید سوالات خود را در زمینه هزینه مهاجرت به کانادا در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به آن پاسخ دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

29 پاسخ
 1. جمال گفته:

  سلام
  من کارشناسی برق الکترونیک از دانشگاه آزاد دارم و نزدیک به 1 سال سابقه با بیمه و مرتبط با رشته تحصیلی و تخصصی دارم. در حال حاضر هم مدیر فنی یک کارخانه نیمه خصوصی هستم . مدارک و دوره های تخصصی و مدیریتی زیادی را هم گذرانده ام . همسر بنده هم کاردانی کامپیوتر را دارد. فرزند ندارم . مدرک زبان هم ندارم . ممنون میشم جهت اخذ اقامت در کانادا از طریق شغل راهنمایی بفرمایید .
  بات تنشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای کار در کانادا داشتن سابقه کاری مرتبط ترجیحا بالای ۳ سال و قابل اثبات نیاز هستش و داشتن مدرک زبان آیلتس با نمره مناسب در زمان ثبت نام هم الزامی هستش.

   پاسخ
 2. امیر گفته:

  من می خوام برای ادامه تحصیل برم انجا باید چه ماردکی بدهم و چه مقدار پول زیر ۱۸ سال هستم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای تحصیل در مدارس کانادا در نظر داشته باشید که تحصیل دانش آموزان در مدارس به دلیل شبانه روزی بودن دارای هزینه بالایی هستش و نیاز به داشتن تمکن مالی داره و بورسیه و تحصیل رایگان هم نداره. برای تحصیل دانش آموزان یکی از والدین میتونه به همراه فرزندش بره که این شرایط در مدارس انگلستان و کانادا بهتر از بقیه کشورهاست. هزینه هم سالیانه از 25 هزار تا 65 هزار دلار کانادا هستش بجز هزینه خودتون در کانادا.

   پاسخ
 3. نسیم گفته:

  با سلام بنده ۲۷ دارم و کارشناس عمران و در حال اتمام پایان نامه ارشد (ژیوتکنیک)هستم.زبان در حد متوسط و حدود ۳ سال ب طور کاراموزی و پروزه ای در رشته ام فعالیت داشتم .برای اقامت موقت کاری با کمترین هزینه و شرایط مطمئن چ مقدار هزینه کلا لازم دارم ؟؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   کشور کانادا برنامه ای برای اقامت موقت کاری ندارد که شامل ایرانیان شود. اقامت کاری کانادا از طریق برنامه اسکیل ورکر اعطا می شود که از ابتدا اقامت دائم کانادا می باشد. توصیه می کنیم ابتدا مقاله زیر را مطالعه کنید تا از شرایط این برنامه اطلاع یابید.

   https://malekpour.ir/امتیاز-بندی-مهاجرت-به-کانادا

   پاسخ
 4. علیرضا گفته:

  سلام وقت بخیر آیا در هنگام تحصیل در مقطع کارشناسی در 21 سالگی اجازه کار میدهند که بتوانیم مخارج خودمان رو دربیاریم ؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. دوست عزیز کار حین تحصیل تنها بخشی از هزینه های شما را پوشش می دهد و شما به سرمایه جداگانه برای تحصیل و زندگی خواهید داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. فرنود شب افروزان گفته:

  با سلام و عرض احترام
  بنده در حال حاضر با شرکت دیگری هم تماس داشتم و لازم به ذکر هستش که عرض کنم به دنبال راحت ترین و مطمین ترین و خب در عین حال مقرون به صرفه ترین متد برای دریافت اقامت کشور کانادا هستم که خب علتش حضور برادر نا تنیم در این کشور (تورنتو به مدت تقریبا 20سال) هستش. آیا از طریق برادرم می تونم اقامت کانادا رو بگیرم؟ سطح زبانم بسیار حرفه ای هستش، فی الواقع 17 سال سابقه تدریسش رو در مقاطع حرفه ای رو دارم. من حتی فرم تحصیل تو آلمان رو هم پر کردم. برای من اقامت 100 درصد مهمه، حالا اگر کانادا هم نشد مهم نیست، سوئد یا آلمان هم گزینه های خوبی می تونن باشند. در نهایت از سایت خوبتون تکر میکنم، سایت بسیار جامع و مفیدی هستش در مقایسه با بسیاری از سایت ها و خب این خودش نشانگر حرفه ای بودن شما و سطح احترامتون به مراجعین رو مصداق خواهد بود. لطفا بی پرده، رک و حرفه ای با بنده تبادل نظر بفرمائید. من می خوام که بدونم با توجه به ریزومه و شرایط فعلی بهترین مسیر، متد و کشور مقصد چی می تونه باشه.
  از بابت وقت ارزشمندتون بسیار ممنون و متشکرم.
  ایام و اوقات خوبی رو براتون آرزومندم.
  ف>شب افروزان
  شماره تلفن دوم: 09370828325
  Email: farnood.shabafroozan@gmail.com

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام دوست عزیز. ما اطلاعی از میزان سرمایه، وضعیت تحصیلی، مدرک زبان و سایر شرایط شما نداریم و در نتیجه پاسخ صریح و راهنمایی شما بدون تماس با ما امکان پذیر نخواهد بود. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. tinarahimi1994 گفته:

  سلام :)
  من داروسازی دانشگاه ازاد تهران خوندم که اینجا مقطع دکتری میشه
  میخواستم ببینم از طریق تحصیلی اگه بخوام اقدام کنم برای تورنتو و نمیخوام برای phd باشه، میشه ؟ شما تو‌ برنامه ی لایو اینستاگرام گفتین که برای فارماکولوژی اپلای میشه کرد
  میشه یکم توضیح بدین🙏🏻

  پاسخ
 7. محمد گفته:

  با سلام
  اگر همسر من ویزای تحصیلی کانادا بگیرد ایا بنده هم ویزا کانادا را خواهم گرفت و اجازه کار دارم ؟

  پاسخ
 8. مرجانه گفته:

  سلام، وقت بخیر .
  من 30 سال سن دارم و کارشناسی ارشد معماری با معدل 17 و همچنین دانشجویی کارشناسی ارشد طراحی شهری دانشگاه تربیت مدرس هستم برای اپلای از طریق دانشجویی چقدر هزینه داره و چقدر احتمال اینکه بورسیه بشم وجود داره

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی هزینه ها بسته به نوع دانشگاه و شرایط شما متغیر خواهد بود. همچنین از آنجایی که در حال حاضر شرایط اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است، راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. سجاد گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب ملک پور عزیز میخواستم بدونم هزینه گرفتن ویزای کار در کانادا برای یه خانواده دونفره حدودا چقده؟ هم هزینه دولتی و‌هم هزینه وکیل، ایا وکیل تضمینی برای اخذ پذیرش میده یا اینکه ممکنه در حین انجام کار پرونده برگشت بخوره و پول پرداختی سوخت بشه؟ تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار هزینه های پرونده بسته به شرایط آن از هر جهتی متفاوت خواهد بود از این رو باید اطلاعات جزیی تری از جمله سابقه کار و میزان سرمایه شما و ….. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان جواب دقیق تری داد و نحوۀ پرداخت آن نیز متفاوت می باشد و بسته به انتخاب شما خواهد بود. پیشنهاد میکنیم جهت کسب اطلاعات با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. سید مهدی هاشمی گفته:

  با سلام و دروود-جوانی23 ساله هستم با مدرک لیسانس مکانیک و در حال حاظر شاغل در شغل تکنسین تعمیرات کلیه دستگاه های دندانپزشکی با مدرک قابل ترجمه و معتبر فنی حرفه ای کشور همراه با 6 سال سابقه کار قابل استعلام از مدرک فنی حرفه ای . همچنین مسلط به زبان انگلیسی هستم-
  ممیخواستم راهنماییم کنید که ایا میتونم ویزای کار رو برای وروود به مانادا و همچنین اقامت بگیرم یا خیر.
  سپاس فراوان

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی برای مهاجرت به کشور کانادا کم هزینه ترین روشها تحصیل و کار هستند. همچنین امتیازات شما برای ویزای کاری و اقامت کانادا باید محاسبه گردد و با توجه به آنچه شما از شرایطتان شرح دادید، به نظر می رسد شما می توانید شانس خوبی در اخذ ویزای کار و اقامت کانادا خواهید داشت. از این رو شرایط شما باید به صورت جامع تری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و محاسبه امتیازتان در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. m.s گفته:

  سلام من 1جوان 23ساله هستم که میخوام با همسرم به المان یا کانادا مهاجرت کنم دیپلم حسابداری دارم و خانمم هم فوق دیپلم حسابداری در المان نیز یک دوست خیلی نزدیک که کاملا زندگی خوبی دارد دارم مادرم هم بیمماری کلوستومی است و پدرم هم دیپلم مکانیک دارد سرمایه 1ملیارد میباشد ما به چه طریقی میتوانیم به المان بیاییم ایا پناهندگی میشود با تشکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. حسام گفته:

  با سلام استاد عزیز و گران قدر جناب دکتر ملک پور عزیز. در ابتدا تشکر ویژه ای از شما و تیم قوی تان می کنم که همیشه در کمترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات ما بوده اید و ما هم همیشه قدر دان شما هستیم از این بابت. واقعا که به بهترین نحو ممکن زکات علمتون رو می پردازید و مطمئن باشید که مردم آگاه به این هستند و همیشه دعای خیرشون پشت سر شما هست. ممنون از این که در کنار راهنمایی هایتان جهت امور مهاجرتی، فایل ها و ویدیو های انگیزشی و موفقیتتان موجب پیشرفت و خرسندی مردم و بالاخص دانشجویان می شود. جناب دکتر از شما خواهشمندم که درباره هزینه های زندگی و تحصیل در کشور کانادا ( شهرهای تورنتو، ونکوور و اتاوا) در مقطع دکترای مهندسی برق قدرت، اطلاعاتی را در اختیار ما دانشجویان قرار دهید و اگر امکان آن است مقایسه ای با کشور آلمان ( شهرهای برلین ، فرانکفورت و هامبورگ) در مقطع مذکور بفرمایید.( با فرض اینکه گپ تحصیلی وجود ندارد (سن ۲۵ سال) و فرد دارای ایلتس ۷ و دارای ۲ مقاله isi می باشد.). در نهایت آرزوی موفقیت روز افزون و خوشبختی بی پایان برای شما استاد عزیز و گران قدر دارم. در پناه حق.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با سپاس بیکران از شما در خصوص هزینه های زندگی در کانادا شما ماهیانه حداقل 1000 یورو برای زندگی هزینه خواهید داشت که این بستگی به نوع زندگی شما نیز دارد . در خصوص تحصیل هم بستگی به ایالت و دانشگاهی دارد که در ان تحصیل مینمایید و هزینه ها متفاوت اند .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. Vaarooj گفته:

  باسلام
  آيا امكان اخذ job offrer پيش از رفتن به كانادا وجود داره ؟
  چنانچه فردي جهت كار در آلمان job offer داشته باشه از زماني كه پيشنهاد رو گرفته چقدر زمان داره براي رفتن؟ در واقع كارفرما چقدر زمان خواهد داد؟
  آيا جهت گرفتن ويزاي كاري در آلمان يا كانادا نياز به داشتن سفرهاي شنگن وجود دارد يا فقط جهت ويزاي توريستي و تحصيليست كه نياز است؟
  باتشكر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله این امکان وجود دارد . بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
Rating: 5