موسسات کاریابی در کشور چین

موسسات کاریابی در کشور چین در هنگام مهاجرت به چین 2018 از جمله مهاجرت کاری به چین پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای کار در چین چگونه است ؟ کاریابی در چین و شرایط کار در چین از طریق موسسات کاریابی در کشور چین چگونه است ؟ شرایط اخذ ویزای کار در چین و یا اخذ اقامت کاری چین و در نهایت اخذ اقامت چین چگونه می باشد ؟ در این مقاله سعی بر این داریم که به سوالات در زمینه کاریابی در چین پاسخ  دهیم. و در زمینه موسسات کاریابی در کشور چین در این مقاله برای شما توضیحاتی ارائه شده است.

مهاجرت انواع مختلفی دارد بدین معنا که انواع ویزا وجود دارد که یکی از پر طرفدار ترین این ویزاها ویزای کاری می باشد ..همیشه شرایط به این گونه بوده است که زمانی که فردی برای کار میخواهد مهاجرت کند کشوری را انتخاب میکند که از نظر شرایط کاری و درآمدها از سایر کشورها بهتر باشد.از بین این کشورها کشوری که معمولا جز اولین انتخاب های یک ایرانی میتواند باشد کشور”چین”است.

افرادی که قصد مهاجرت به چین از طریق ویزای کار را دارند می توانند به موسسات کاریابی که در این خصوص در کشور چین وجود دارند مراجعه نمایند و از راهنمایی های این موسسات کاریابی بهره مند گردند .به دلیل طرفداران بسیاری که برای مشاغل چینی وجود دارند موسسات و آژانس های کاریابی بسیاری در این زمینه فعالیت می نمایند .هر یک از این موسسات کاریابی معولا در رشته های خاصی فعالیت بیشتری دارند و در نقاط مختلف دنیا دارای شعباتی نیز م باشند ..در این مقاله به برخی از این موسسات کاریابی اشاره خواهد شد و برخی از رشته هایی نیز که طرفداران بیشتری در چین دارند نیز پرداخته می شود .به علاقمندان به مهاجرت خصوصا افرادی که علاقمند به مهاجرت به کشور چین می باشند توصیه می شود تا به موسسات و آژانس های کاریابی معروفی که در این زمینه در حال فعالیت هستند مراجعه نمایند تا از امکانات و راهنمایی ها و مشاوره این موسسات و آژانس های کاریابی بهره مند گردند. در ذیل به برخی از معروف ترین آژانسها و موسسات کاریابی با قید دقیق آدرس و شماره آن اشاره می گردد .این مقاله متعلق به موسسه حفوقی مهاجرتی ملک پور می باشد .

چکیده :

موسسات و آژانس های کاریابی بسیاری در حال فعالیت در کشور چین می باشند .تعداد این موسسات کاریابی همچنان در حال افزایش هستند .بیشتر رشته ها و زمینه هایی که طرفداران بیشتری در این دارند عبارت اند از :

تدریس زبان انگلیسی،بازاریابی ،حسابداری ،مدیریت فروش و بازرگانی ،مترجم و تدریس زبان انگلیسی ،خدمات بازرگانی

علاقمندان به مهاجرت به کشور چین می توانند به موسسات و آژانس های کاریابی مربوطه مراجعه نمایند .مویسسه حقوقی مهاجرتی جناب آقای ملک پور نیز آماده ارئه اطلاعات لازم و راهنمایی در این خصوص می باشد .

 

کشور چین یکی از بزرگ ترین قطب های اقتصادی جهان می باشد و همه ساله افراد بسیاری برای کار و کسب اقامت به این کشور مهاجرت می نمایند .لذا متقاضیان می توانند برای این مهم به موسسات کاریابی در کشور چین مراجعه نمایند .برخی از رشته ها در کشور چین متقاضی بیشتری دارند و دارای بازار کار بهتری هستند که در ذیل به اشاره آن ها پرداخته خواهد شد :

 

 

۱-مهندسی :

اگر به تعداد مهندسانی که هرساله از دانشگاه های چین فارغ التحصیل می شوند توجه شود ،ممکن است عجیب به نظر برسد که مهندسان خارجی در سطح بالای تقاضا برای شغل مهندسی در کشور چین هستند .واقعیت این است که کشور چین نیاز به مهندسان با تخصص بالا در زمینه های جدیدتر و تخصصصی همانند انرژی پاک ؛نفت و گاز ؛خودرو ؛و به طور کلی صنایع سنگین دارند .بنابراین مهندسان متخصصی که دارای سطح بالای تجربه عملی در زمینه هاو رشته های جهانی هستند مورد تقاضا می باشد .

 

 

۲-IT :

افرادی که تجربه زندگی زندگی در کشور چین را دارند می دانند که چین و انترنت جهانی با هم تا حدودی متفاوت هستند .درحقیقت اینترنت چین یک اینترنت غول پیکر است که مشترکات اندکی با اینترنت جهانی دارد .به همین سبب تقاضای زیادی برای افراد خارجی و تحصیل کرده در رشته IT در کشور چین وجود دارد .

 

۳-مدیریت فروش :

شغل فروش در چین از گردش مالی بالا و شیوه های مدیریتی ان رنج می برد ؛اما فرصت های زیادی در این زمینه وجود دارد .با وجود بازارهای داخلی بسیار زیاد کشور چین که هنوز هم در حال توسعه است و با یک سیستم محدود مالی ،بسیاری از افراد به دنبال شکار فرصت های سرمایه گذاری جامد هستند .بنابراین اگر فردی متخصص در املاک و امور مالی است و فروش قوی و مهارت های مدیریتی بالا دارد ،چین یک وضعیت بسیار خوب را دارا می باشد .

 

 

۴-تدریس زبان انگلیسی :

مطمئنا یکی از شغل های پرطرفدار در کشور چین شغل معلمی زبان انگلیسی می باشد .این شغل به عنوان اولین انتخاب افراد خارجی بومی مورد توجه می باشد .علاوه بر معلمان زبان انگلیسی ؛معلمان حرفه ای در باقی رشته ها همانند ریاضی و علوم و تاریخ نیز در کشور چین مورد تقاضا می باشد.

 

 

 

 

 

۵-بازاریابی :

بازاریابی و سایر زمینه های خلاقانه در چین همانند طراحی و تجارت الکترونیک در حال رشد سریع می باشد و چین تقاضای بسیاری در زمینه خارجیان باتجربه برای مهارت های مربوطه دارد .و به صورت کلی دو نوع استخدام شرکت در این زمینه وجود دارد که عبارت اند از: شرکت های چینی که به دنبال بهبود تصویر جهانی خود می باشندو شرکت های خارجی که به دنبال کسب تجربه برای ورود به بازارهای چینی و انطباق با بازارهای محلی است .این رشته می تواند بسیار کارامد و مفید باشد اگر فرد دارای مهارت های فکری بالا و تجربه زیادی باشد .

http://www.yoyochinies.com

شرکت های خارجی سرمایه گذاری که به عنوان شرکت های بین المللی نامیده می شود حدود ۸۵ % از نیروی کار غیر بومی را استخدام می نمایند .حدود۴۰% از مشاغل مهاجرین در چین فروش و بازار یابی هستند و حدود ۲۰% در رشته مهندسی و حدود ۱۰%در رشته مدیریت از جمله حسابداری و امور مالی مشغول می باشند . حدود ۵%در رشته IT مشغول می باشند .

 

آژآنس های کاریابی در چین :

۱-موسسه کاریابی ابان (EBAN):

این موسسه کاریابی در سال ۱۹۹۵ در هنگ کنگ تاسیس گردید .موسسه ابان متخصص در زمینه های استخدام اجرایی در بانک های سرمایه گذاری ،اوراق بهادر و مدیریت دارایی می باشد .از ویژگی های این آژآنس نیز حفظ روابط نزدیک با ارباب رجوعان می باشد .این موسسه دارای دفاتری در هنگ کنگ و سنگاپور می باشد .آژانس کاریابی ابان در سال ۱۹۹۵ توسط اما ویر تاسیس گشت و اندکی بعد تبدیل به یکی از شرکت های بزرگ کاریابی در چین گشت .شرکت ابان مفتخر است تا اعلام نماید که به صورت منظم به عنوان بهترین شرکت کاریابی در سالهای اخیر انتخاب گشته است .

آدرس :طبقه پست بین المللی محدود ،F\16 ،ساختمان Manyee 68 ،خیابان مرکزی DES VOEAX،هونگ کنگ

تلفن :۸۲۵۲۲۵۲۱۹۹۳۳

ایمیل :hongkong@eban.com

۲-موسسه کاریابی گرون زندر :

این موسسه کاریابی در سال ۱۹۶۴ تاسیس گشت و در زمینه موضوعات مالی ،تکنولوژی ،حقوق ،منابع انسانی ،ارتباطات و صنعت محیط زیست فعالیت می نماید .این موسسه دارای دفاتری در ۵ قاره می باشد .

آدرس: ساختمان وین وی ،خیابان ولینگتون ۵،هونگ کنگ

تلفن :۸۵۲۲۵۳۷۷۴۱۰

فکس :۸۲۵۲۲۵۳۷۷۴۱

 

 

۳-موسسه کاریابی Gemini personal limited :

این موسسه در سال ۱۹۹۳ تاسیس گشت و جزءنخستین شرکت های کاریابی در چین می باشد و توسط دفتر پرسنل شانگهای مجوز دریافت نموده است .این شرکت دارای شعباتی در چین ،سنگاپور،ویتنام ،هونگ کنگ ،و تایلند می باشد .این موسسه در رشته های ذیل فعالیت بیشتری دارد :

خدمات مالی ،فناوری اطلاعات و ارتباطات ،املاک و مستغلات ،نفت و گاز و مواد شیمیایی ،بهداشت و درمان

آدرس : اتاق ۴۰۵ ،بلاک A ،ساختمان Grand pacific ،no 84،خیابان Guanghua، پکن ۱۰۰۲۶،چین

تلفن : ۸۶۱۰۶۵۶۷۰۶

فکس : ۸۶۱۰۶۵۶۷۰۶۲۳

ایمیل : enquiriesbJ@Jmgemini.com

آدرس دفتر اصلی در هونگ کنگ :

F\15،ساختمان Hing،در Hing terrace،هونگ کنگ ،

تلفن :۸۵۲۳۵۵۲۹۱۰۰

ایمیل :gemhq@gemihi.com

 

 

 

۴-موسسه کاریابی هادسون :

شرکت هادسون بیشتر از یک موسسه کاریابی سنتی است .این موسسه کاریابی دارای اطلاعات عمیقی در زمینه بازاریابی در شانگهای می باشد .

آدرس :اتاق ۲۲۰۱-۲۲۰۶،Hongyi plaza، شماره ۲۸۸،خیابان Jiu Jiang ،،شانگهای ،۲۰۰۰۱،چین

تلفن :۸۶۲۱۲۳۲۱۷۸۸۸

فکس :۸۶۲۱۲۳۲۱۷۹۹۹

۵-موسسه کاریابی مونراو(Monroe):

این موسسه در سال ۲۰۰۳ به عنوان یک موسسه کاریابی برای پیشنهاد کار در چین تاسیس گشت .و بیشتر هم در زمینه کاریابی در زمینه کالاهای مصرفی ،بهداشت ،صنعتی و حرفه ای ،و فن آوری فعالیت می نمایند .

آدرس :خیابان Middle ،Huangpu 10F 138، shanghai plaza،۲۰۰۰۲۱،چین

تلفن :۸۶۲۱۳۱۱۲۷۰۹

۶-موسسه کاریابی رابرت هاف:

این شرکت در زمینه کاریابی در مشاغل زیر تجارب دارد :

مدیر پروژه ،حسابدار مالی ،محیط زیست حرفه ای ،تحلیلگر مالی ،حسابرسی ،مدیر حسابداری ،سیستم های مدیریت ،تحلیلگر کسب و کار ،

آدرس :طبقه ۲۱،ساختمان Nexxus 41،خیابان مرکزی Connaught،هونگ کنگ.چین

تلفن :۸۵۲۳۶۵۳۷۳۰۰فکس :۸۵۲۳۶۵۳۷۳۶۶

نتیجه :

علاقمندان به مهاجرت به چین و اخذ ویزای کار می توانند به موسسات کاریابی در کشور چین وجود دارند مراجعه کنند و با خیالی راحت اقدام به مهاجرت نمایند .لذا برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور جین را دارند رجوع به موسسات کاریابی در کشور چین از ملزمات این مهم می باشد.

موسسه حقوقی ملک پور مورد وثوق ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه دارای جامع ترین اطلاعات و دانش ها در امر حقوق بین الملل و انواع مهاجرت از جمله مهاجرت به چین و مهاجرت کاری به چین و  کاریابی در چین و شرایط کار در چین از طریق موسسات کاریابی در کشور چین و یا شرایط اخذ ویزای کار در چین و یا اخذ اقامت کاری چین و در نهایت اخذ اقامت چین می باشد . اگر در رابطه با مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار چین دارای هر گونه سوال وابهامی می باشید همواره می توانید با تمامی دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا از جمله با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از طریق کارشناسان و وکلای رسمی این موسسه به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.