موسسات کاریابی در کشور فنلاند

موسسات کاریابی در کشور فنلاند

موسسات کاریابی در کشور فنلاند را چطور پیدا کنیم و برترین موسسات کاریابی در کشور فنلاند  در سال 2018 کدام موسسات کاریابی در کشور فنلاند  بوده اند ، لیست موسسات کاریابی در کشور فنلاند را در این مقاله آورده ایم ، و در این مقاله میتوانید با موسسات کاریابی در کشور فنلاند بیشتر آشنا شوید ، موسسات کاریابی در کشور فنلاند بهترین کمک را به متقاضیان کاریابی در فنلاند مینمایند و آیا مهاجران نیز میتوانند از کمک موسسات کاریابی در کشور فنلاند بهره مند شوند ، همانطور که میدانید در کشور فنلاند افراد زیادی مهاجرت می نمایند. این افراد اغلب برای زندگی در فنلاند و درآمدزایی در موسسات کاریابی در کشور فنلاند به دنبال کار می گردند.موسسه ی حقوقی ملک پور توضیحات کافی را در زمینه ی کار با  موسسات کاریابی در کشور فنلاند به شما ارئه میدهد.موسسات کاریابی در کشور فنلاند در شهرهای مختلف این کشور وجود دارد که موسسه ی حقوقی ملک پور به شما اطلاعات کافی در مورد آژانس های کاریابی کشور فنلاند در اختیار شما می گذارد.

سایت های موجود موسسات کاریابی در کشور فنلاند  برای جستجو کار در کشور فنلاند به ترتیب زیر میباشد:

WWW.MONSTER.FI.COM    خدمات استخدامی بین المللی

WWW.SEURE.COM              استخدام در سازمان متعلق به شهر هلسینکی ، اسپو

WWW.STPOINT.COM           پرسنل موقت ،استخدام ،خدمات آموزشی

WWW.GOBSTEP.COM         خدمات جستجوی کار از همه ی دانشگاههای فنلاندی

UNIVERSITY OF HELSINKI                   این دانشگاه به راهنمایی دانشجویان بین المللی در امر اشتغال می پردازند

VMPGROUP                          جذب و استخدام برای افرادی که در سراسر اروپا به دنبال کار می باشند

 

کشور فنلاند محل خوبی برای تجارت شرکت های خارجی و غیره می باشد بیش از ۶۵۰۰ کار آفرینی در کشور فنلاند توسط افراد خارجی که به این کشور مهاجرت نموده اند واقع شده است.دلیل پیشرفت این کشور در زمینه ی تجارت این می باشد که افراد معمولا با یکدیگر تعارف کاری نداشته و اگر اشکالی در کارشان پیش بیاید بدون تعارف به یکدیگر می گویند و این امر بین همکاران با یکدیگر یا یک همکار و مدیر نیز می تواند پیش بیاید. موقعیت های موجود به عنوان مثال مراکز مراقبت روزانه و بیمارستان که فرد باید در این مشاغل کاملا به زبان فنلاندی مسلط باشد.

 

TE EMPLOYMENT SISTEM

TE موسسه ی کاریابی می باشد که در سراسر کشور فنلاند دارای ۱۲۰ شعبه می باشد.که به جستجوی کار در کشور فنلاند برای افراد می پردازد

شما می توانید هم از طریق تلفن با پیش شماره ی ۰۲۹۵ با موسسه ی  TE ارتباط برقرار کرده یا بعضی اوقات هم این موسسه برای شما ملاقات حضوری را در نظر می گیرد.

در شرایط زیرافراد  نیاز به ملاقات حضوری در دفاتر TE ندارند :

۱-زمانی که شما تصمیم به استفاده از SELF SERVIS این مجموعه دارید .

۲-زمانی که شما در حال شروع به جستجوی کار می باشید.

همچنین شما می توانید از طریق پست با موسسه ی TE ارتباط برقرار کنید.

سازمان آدکو ADECO

این سازمان دارای آژانس های استعدادیابی می باشد و کارهای فراوانی را برای افراد پیدا می کند. این سازمان به شما کمک می نماید تا در زمینه های مد نظر خود شغل مربوطه را پیدا کنند.لازم به ذکر است افراد می توانند از طریق سایت اینترنتی سازمان دکو رزومه ی مربوطه را پر کنند و این سازمان مکلف می باشد که به جستجوی کار برای افراد با توجه به رزومه ی مربوطه بپردازد.

 

همانطور که می دانید کشور فنلاند از وضعیت اقتصادی مناسبی در منطقه ی یورو برخوردار است افراد مهاجر در کشور فنلاند بیشتر سعی در کار افرینی دارند تا استخدام.

باید به این ومورد توجه خاصی داشته باشیم که افرادی که با ویزای شنگن وارد شده اند و عضو اتحادیه ی اروپا می باشند می توانند تا ۹۰ روز بدون اجازه ی اقامت در کشور فنلاند به  کار پرداخته و زندگی نمایند .

لازم به ذکر است این افراد میتوانند به انجام شغل های موقت نیز بپردازند.افراد ابتدا باید کار مورد نظر خود را در کشور فنلاند پیدا نمایند و بعد به اخذ ویزای کاری کشور فنلاند بپردازند.

ایمیل: firstname.lastname@adecco.fi

افراد همچنین می توانند

فهرست موسسات کاریابی کشور فنلاند یا آژانس های استخدام در کشور فنلاند:

EURES

Valtti

Solut

Polarpro

Enrole

Afrik

Staffcom

در کشور فنلاند به دلیل شرایط مناسب کار مانند رفتار درست اداری افراد زیادی متمایل به کار هستند زیرا در این شرکت ها افراد کارمند با هم برابر می شوند و برای بالا بردن سطح کاری شرکت از افراد کارمن نظر سنجی می شود و همچنین این شرکت ها بسیار منظم می باشند و این نظم را در ساعات کاری نیز رعایت می نمایند.

   این شرکت به جذب نیرو در زمینه ی خیاطی می پردازد همچنین مشتاق می باشد تا  مسیر کار کارمندان خود را تغییر داده و در     صورت پیشرفت آنها در زمینه های دیگری از افراد استفاده نماید.

شرکت HR شرکتی تخصصی در زمینه ی آهن الات می باشد.دارای نیروهای متخصص و حرفه ای در این زمینه می باشندو نیروهای متخصص آن در حال آموزش به نیروهای جدید می باشند. در حال حاضر دفاتر این شرکت در سراسر کشور فنلاند شروع به کار می نمایند.این شرکت همچنین در زمینه های

حمل و نقل ،  صنعت در اشکال مختلف تولید و مونتاژ ،  دفتر ،  فناوری اطلاعات و ارتباطات ،  تعمیر و نگهداری املاک ،شاگردی ،ساختمان،  برق و لوله کشی،  ذخیره سازی و ترمینال

شماره تماس۰۲۰۷ ۲۰۹ ۱۵۰

 

شرکت SOLUTA به استخدام کارشناسان ماهر می پردازد می پردازد و فرصت های شغلی مناسبی را برای افراد ایجاد می کند این شرکت مشاورینی را در زمینه ی راهنمایی افراد گمارده است و شما می توانید از طریق ارتباط با مشاوران از آنها راهنمایی بگیرید.

شماره تماس :

۰۴۰۷۰۴۱۴۰ (jukka.liimatta@soluta.fi)

۰۴۰۰۴۱۶۷۷۴ ( jukka.liimatta@soluta.fi)

باید در نظر داشت افرادی که از کشورهای دیگر قصد مهاجرت به کشور فنلاند و کار در این کشور را دارند اگر پناهنده می باشند باید اجازه ی کار  داشته باشند و اگر نیستند باید از طرق قانونی ویزای کار مربوطه را اخذ کنند . اغلب افراد به فکر می کنند که برای اخذ ویزای کار نیازی به پرداخت هزینه ندارند در صورتی که این فکر اشتباه می باشد بلکه فرد باید حداقل به مقدار ۸تا ۱۰ هزار یورو تمکن مالی نشان دهند تا بتوانند مراحل اولیه اخذ  ویزای کار را انجام دهند پس بهتر است افراد به این موارد نیز در امر مهاجرت توجه نمایند.

 

آژانس کاریابی بویدن در پایتخت کشور فنلاند ،هلسینکی  در  سال ۱۹۸۸ واقع شده است.در صنایع در زمینه های زیر اقدام به پیدا کردن شغل می نماید:

بیوتکنولوژی ،مواد شیمیایی ،ارتباطات ،حمل و نقل هوایی ،دفاع،الکترونیک، مهمان نوازی،ساخت و ساز،کامپیوتر نرم افزار،محصولات تولید شده،خودرو،نفت و گاز ،بیمه

شماره تلفن:۳۵۸۹٫۶۲۲٫۶۸۶۰

www.boyden.fi.com

 

 

در موسسه ی EMA افراد به جذب نیروهای مدیریت، تبلیغات بازاریابی،ساخت و ساز املاک ، هنرهای خلاق و طراحی، مشاغل حقوقی ،مدیریت و آمار، رسانه ها  با هم همکاری می کنند.که شما می توانید از طریق  سایت یا این مرکز همکاری نمایید.

 

این شرکت به ارزیابی نیروی کار انسانی می پردازد و افراد را بر اساس مهارت ها و مدارکی که دارند بر سر کارهای مربوطه می گمارد.افراد می توانند رزومه ی مربوطه را در این سایت پر کرده و این شرکت به جستجوی کار با توجه به رزومه ی فرد می پردازد.همچنین می توانند از طریق شماره تلفن های مربوطه با این شرکت در تماس باشند.

شماره تلفن: ۳۰۰۰۶۸۴۹۳۵۸

www.egonzehnder.com

 

در نهایت می توان نتیجه گرفت که در کشور فنلاند موقعیت های شغلی فراوانی وجود دارد و به همین دلیل موسسات کاریابی کشور فنلاند بصورت فراوان موجود است که افراد حتی می توانند قبل از ورود به کشور فنلاند از طریق اینترنت و سایت های این موسسات به پیدا کردن کار بپردازند و موسسه ی حقوقی ملک پور به شما کمک می نماید تا بتوانید از طریق موسسات کاریابی کشور فنلاند اقدام نموده و در صورت نیاز به مشاوره با ما میتوانید با دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب کرده و به برای اخذ ویزای کار فنلاند اقدام نمایید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.