مهاجرت کاری به استرالیا

مهاجرت کاری به استرالیا و شرایط مهاجرت کاری به استرالیا در سال 2018، قوانین جدید مهاجرت کاری به استرالیا 2018، اطلاعات اخیر مهاجرت کاری به استرالیا و اخذ ویزای کاری استرالیا را در این مقاله میخوانیم ، آیا در مورد مهاجرت کاری به استرالیا سوالاتی ذهن شما را به خود مشغول داشته؟ آیا در مورد شرایط مهاجرت کاری به استرالیا می خواهید اطلاعاتی را کسب نمائید؟ ما در این مقاله سعی بر آن داریم اطلاعاتی را در خصوص مهاجرت کاری به استرالیا، نحوۀ اقدام برای مهاجرت کاری به استرالیا در اختیار شما قرار دهیم. اما پیشنهاد می نمائیم به منظور کسب اطلاعات جامع تر در خصوص مهاجرت کاری به استرالیا با وکلا و حقوقدانان ارشد موسسۀ حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید تا ایشان بتوانند در مسیر صحیح مهاجرت کاری به استرالیا راهنمائی نمایند. متقاضیان بسیار زیادی جهت کار در استرالیا و مهاجرت کاری به استرالیا ،به سایت های این دولت مراجعه میکنند تا از موقعیت های شغلی باخبر شوند. به راستی شرایط مهاجرت کاری به استرالیا چیست؟
یا بهتر است بگوییم چه اشخاصی جهت مهاجرت کاری به استرالیا و کار در استرالیا میتوانند اقدام کنند؟ آیا در سایت دولت استرالیا در قسمت مهاجرت و IMMIGRATION میتوان مدارک مورد نیاز برای کار در استرالیا و مراحل مهاجرت کاری به استرالیا را یافت.
در این مقاله سعی بر این داریم ویزای کار استرالیا ، SUBCLASS 457 را بررسی نماییم.
این ویزا به یک نیروی متخصص این اجازه را میدهد که به کشور استرالیا مهاجرت نموده جهت اینکه در زمینه مورد نیاز کاری استرالیا به فعالیت کاری و اشتغال به کار بپردازد .
SUBCLASS 457 یا همان ویزای کار استرالیا ، به افراد متخصص اجازه میدهد که به کشور استرالیا ورود کرده و در تجارت های مشخصی به مدت چهار سال کار کنند.
امروزه یکی از بزرگترین موقعیت های شغلی در کشور استرالیا وجود دارد.

توصیه میکنیم در ادامه این مقاله پاسخ سوالات خود در این باب را بیابید .
جهت Apply برای ویزای SUBCLASS 457 استرالیا یعنی ویزای کار استرالیا ، شما جهت کار در یک بیزینس می بایست ، حتما حمایت شوید.
ذکر این نکته الزامیست که شما زمانی میتوانید ویزای SUBCLASS 457 را دریافت نمایید که از نظر دولت استرالیا در آن تجارت حمایت شده باشید .
همیشه دقت نمایید که در صورتی شما واجد این شرایط هستید که هیچ فرد استرالیایی برای این ظرفیت کار و این شغل پیدا نشود یا افرادی که اقامت استرالیا را دارند واجد شرایط آن بیزینس پیدا نشود سپس یک شخص خارجی میتواند متقاضی ویزای ۴۵۷ استرالیا باشد .
فرقی نمیکند که شما در داخل خاک استرالیا باشید یا در خارج از خاک استرالیا که بتوانید برای این ویزا application پر نمایید.
اکنون در ادامه لیست شغل های مورد نیاز در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ جهت Apply برای ویزای ۴۵۷ استرالیا را برای شما نام میبریم :
مدیریت پروژه و ساخت
مدیر پروژه
مدیریت مهندسی
مدیریت تولید
مدیر مراقبت های کودکان
مدیریت پزشکی
پرستاری بالینی
مدیریت بهداشت و درمان
مدیریت بهداشت سازمانی
حسابدار عمومی
مدیریت حسابداری
حسابدار مالیاتی
حسابرس خارجی
حسابرس داخلی
دبیر
اکونومیست زمین
مهندس کشتی
مدیریت امور کشتی
افسر کشتی
معمار
مهندس معمار ناظر
نقشه کش
مهندسی نقشه کشی
امور هوا فضا،
مهندسی هوا فضا
نقشه برداری
مهندس مواد شیمیایی
مهندسی ژئوتکنیک
مهندس سازه
مهندس حمل و نقل
مهندس برق
مهندس الکترونیک
مهندس صنایع
مهندس مکانیک
مهندسی کارخانه و تولیدات
مهندس هوانوردی
مهندس کشاورزی
مهندس پزشکی
مهندس تکنولوژی
مهندس محیط زیست
معمار نیروی دریایی
مشاور کشاورزی
کارشناس امور کشاورزی
مهندس امور جنگلداری
کارشناس امور جنگلداری
کارشناس امور آزمایشگاهی
دامپزشک
فیزیکدان
کارشناس فیزیک
معلم ابتدایی
معلم راهنمایی
اساتید خصوصی
معلم ناشنوایان
معلم نابینایان
معلم آموزش و تکنیک های خاص
کارشناس تشخیص پزشکی
تکنولوژی پزشکی هسته ای
سونوگرافیست
فیزیوتراپ
متخصص استخوان
متخصص کاردرمانی
پزشک عمومی
شنوایی شناس
پاتولوژی گفتار
پزشک متخصص
متخصص قلب و عروق
متخصص بالینی
پزشک انکولوژیست
متخصص غدد
متخصص گوارش
متخصص مراقبت های ویژه
متخصص مغز و اعصاب
متخصص اطفال
روماتولوژیست
متخصص قفسه سینه
روان پزشک
جراح عمومی
جراح قلب
جراح ارتوپد
جراح اطفال
جراح پلاستیک
جراح ترمیم
ارولوژیست
جراح عروق
متخصص پوست
متخصص اورژانس
متخصص زنان و زایمان
چشم پزشک
متخصص پاتولوژی
متخصص رادیولوژی
متخصص پاتولوژی
ماما
پرستار سالمندان
پرستار کودک و خانواده
پرستار بهداشت جامعه
پرستار ناتوانی
پرستار معلولیت و توانبخشی
پرستار پزشکی
پرستار بهداشت روان
پرستار بعد از عمل
پرستار جراحی
پرستار اطفال
متخصص فناوری اطلاعات
تحلیل گر کسب و کار
تحلیل گر سیستم
it
تحلیل گر برنامه نویس
برنامه نویس نوین
مهندس نرم افزار
مهندس شبکه های کامپیوتری
کارشناس سیستم های مهندسی
مهندس ارتباطات
مهندس شبکه
وکیل مدافع
وکیل عمومی
روانشناس بالینی
مدرس روانشناسی
مدرس روانشناسی سازمانی
روانشناسی صنعتی
مددکار اجتماعی
تکنسین مهندسی عمران
تکنسین مهندسی برق
تکنسین مهندسی رادیو و ارتباطات
مهندس ارتباطات
برنامه ریز شبکه
مسئول فنی ارتباطات
مهندس برق خودرو
مهندس مکانیک موتور خودرو
مهندس دیزل ژنراتور
تکنسین موتورسیکلت
تکنسین موتور خودروهای کوچک
فلزکار
جوشکار
مهندس جوش
مهندس ماشین آلات
قفل ساز
متخصص داربست
تکنسین سنگ تراش
نجار
متخصص کار چوب
نقاش ساختمان
شیشه گر
لوله کش
متخصص لوله کش مکانیکی
لوله کش سقف
تکنسین تهویه کارخانجات
کشتی ساز
تعمیرکار قایق و کشتی.
همانطور که مشاهده و مطالعه فرمودید لیست رشته های مورد نیاز SUBCLASS 457 استرالیا خدمت شما توضیح کامل داده شد اما جهت متقاضیان مهاجرت کاری به استرالیا  و کار در استرالیا و متقاضیان ویزای SUBCLASS 457 استرالیا، ذکر این نکته الزامیست حتما ، ارگان مربوطه نسبت به تخصص شما باید حتما تایید گشته باشد، بر فرض مثال اگر شما مهنس عمران هستید ، گروه مهندسین عمران دولتی در کشور استرالیا که یک سازمان مهندسی می باشد می بایست مدارک شما را معادل سازی و تایید نمایند.
اگر شما پزشک عمومی هستید حتما باید پزشکی دولت استرالیا که نظام پزشکی دارند مدارک شما را تایید و معادل سازی کنند در مورد تمامی لیست مشاغل تک تک به همین روال صورت خواهد گرفت .
به طور کلی افرادی که ویزای کاری ۴۵۷ استرالیا را دارند می توانند تا ۴ سال در این کشور حداقل زندگی و کار داشته باشند. همچنین کسانی که ویزای ۴۵۷ استرالیا را دارند می توانند همراهان واجد شرایط خود را به همراه خود وارد خاک استرالیا کنند و این همراهان اجازه ی تحصیل و کار را کاملاً دارند.
شخصی که ویزای ۴۵۷ کاری استرالیا را اخذ می کند بدون محدودیت تعداد دفعات ورود و خروج به استرالیا می تواند ، مهاجرت به داخل و خارج از استرالیا به صورت کوتاه مدت داشته باشد .
کارفرمایان استرالیایی که نیروی کار مورد نیاز خود را با تخصص های مورد نیاز در بین استرالیایی ها نمی توانند پیدا کنند توسط دولت استرالیا این اجازه را دارند که از کارگران و متخصصین خارجی بهره بگیرند اما حتما باید تحت قوانین ویزای ۴۵۷ کاری استرالیا باشد .
به طور کلی در ویزای ۴۵۷ استرالیا سه مرحله برای استخدام یک متخصص خارجی وجود دارد. مرحله اول sponsorship نام دارد. در این مرحله کارفرما اقدام می کند تا زیر نظر دولت استرالیا به یک اسپانسر استاندارد تجاری تبدیل شود و واجد شرایط آن باشند. جهت این موضوع کارفرما می بایست مشاغلی را ارائه دهد و آگهی کند که جزء مشاغل مورد نیاز دولت استرالیا در آن سال باشد.
مرحله دوم تعیین و انتخاب شغل می باشد که nomination نام دارد.
مرحله سوم و مرحله آخر visa application نام دارد. در واقع شخصی که متخصص می باشد در شغلی که مورد تایید دولت استرالیا قرار گرفته است و ارائه شده است پذیرفته می شود و فرم درخواستی application را پر می کند و ارسال می نماید .
پیش از این ذکر شد شخصی که برای ویزای ۴۵۷ استرالیا اقدام می کند می تواند فرزندان خود یا فرزند خود را نیز با این نوع ویزا وارد خاک استرالیا کند البته فرزند او می بایست زیر ۲۱ سال بوده و مجرد باشد.
جهت تکمیل اطلاعات مربوط به ویزای ۴۵۷ استرالیا باید عرض کنیم که هر کمپانی و شرکتی نیز مورد تایید دولت استرالیا نیست تا بتواند یک اسپانسر تجاری استاندارد باشد. در حقیقت باید فرم application را آن شرکت پر کند که این فرم application شماره ۱۱۹۶ از فرم های سایت دولت استرالیا می باشد.
نمونه ی این application را می توانید در سایت www.border.gov.au مشاهده نمایید. اینform application هزینه ۵۴۰ دلاری دارد که پرداخت آن تضمین کننده ی پذیرفته شدن application form شرکت نیست. ضمنا شما می توانید هزینه تمامی انواع application form های سفارت استرالیا را در سایت www.border.gov.au/trav/visa/fees چک نمایید.
ضمنا شما می توانید در سایت های مذکور مواردی را هم چک نمایید که کدام شرکت یا کارفرما نمی تواند به عنوان یک اسپانسر تجاری استاندارد از نظر دولت استرالیا شناخته شده باشد تا بتواند یک نیروی خارجی را استخدام نماید .
اکنون می خواهیم در مورد این موضوع صحبت کنیم که چه افرادی می توانند برای ویزای SUBCLASS 457 استرالیا اقدام نمایند.
• شما می توانید متقاضی ویزای ۴۵۷ استرالیا باشید اگر شما توسط یک کارفرما در استرالیا کاندید شده باشید البته کارفرمایی که به عنوان اسپانسر تجاری استاندارد شناخته شده باشد.
• اگر شما با نوعی از اجازه ی کار در خاک استرالیا مشغول به فعالیت هستید کارهای موقت که توسط یک کارفرما تایید شده اید.
• اگر خانواده شما برای ویزای ۴۵۷ استرالیا اقدام کرده اند و شما به عنوان همراه لحاظ شده اید اگر خود شما نیز شرایط اقدام برای SUBCLASS 457 به عنوان نفر اصلی را داشته باشید شما نیز می توانید جداگانه اقدام نمایید .
• ضمنا اگر شما در شرکتی در کشور خود کار می کنید که آن شرکت با دولت استرالیا در تعامل نمایندگی همکاری می باشد می توانید از شرکت خود انتقال به شرکت نماینده و همکار خود در شرکت استرالیا انتقال داده شوید و البته لیست کشورها در زیر آمده است که شما می توانید برای ویزای ۴۵۷ استرالیا تحت این انتقال اقدام نمایید.
استرالیا برونئی ، کانادا ، شیلی ، چین ، هنگ کنگ ، اندونزی ، ژاپن ،کره ، مالزی ، مکزیک، نیوزلند، غنا ، پرو،فیلیپین ، روسیه ، سنگاپور، تایلند، آمریکا و ویتنام.

در خاتمه اگر بخواهیم در باب موارد اشاره شده در مورد مهاجرت کاری به استرالیا  نتیجه گیری کلی خدمت شما ارائه نمائیم باید خدمتتان عرض کنیم که یک نوع ویزای کاری کشور استرالیا و مهاجرت کاری به استرالیا  از طریق ویزای SUBCLASS 457 می باشد که این ویزا این امکان را فراهم نموده است که کارفرما بتواند نیروی کاری مجرب خود را که دارای توانائی ها و استعداد های خاص در زمینۀ شغلی مناسب می باشد وارد خاک این کشور شود. بنابراین همانطور که در خلال مقاله نیز به آن پرداختیم نیاز هست که شخص از توانائی هایی برخوردار باشد که شخصی نظیر آن در این کشور از این توانائی ها برخوردار نباشد. و در واقع شما را به عنوان نیروی کلیدی بردارند. و باید شرایط به گونه ای باشد که کارفرما بتواند دولت استرالیا را قانع نماید که چرا نیروی مورد نظر را از خارج از خاک کشور استرالیا وارد این کشور می نماید..
مدت زمان این ویزا نیز ۴ ساله می باشد که امکان بردن همراه را هم خواهید داشت.
در خصوص افرادی هم که می توانند به این طریق وارد کشور استرالیا شوند باید ذکر کنیم که افرادی از طریق ویزای subclass 457 می توانند وارد استرالیا شوند که یا دعوت نامۀ کاری از سوی کارفرما در دست داشته باشند، مورد دیگر همراهان ویزای subclass می باشند، دیگر اینکه در صورتیکه کمپانی استرالیایی در کشور شخص متقاضی شعبه ای داشته باشد و شخص در آن کمپانی مشغول به کار باشد می تواند از طریق این ویزا وارد خاک استرالیا شوند.
در نهایت به منظور کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر درمورد مهاجرت کاری به استرالیا پیشنهاد می نمائیم که با وکلا مشاورین ارشد موسسۀ حقوقی ملک پور در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمائید تا ایشان بتوانند با در نظر گرفتن شرایطتان شما را در مسیر صحیح و قانونی مهاجرت هدایت نمایند.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

10 پاسخ
 1. علی حسین گفته:

  با سلام من در ایران فروشگاه لوازم برودتی دارم و در کار تهویه وارد هستم آیا در استرالیا کار واسم هست ؟ سرمایه هم دارم..

  پاسخ
 2. رسول امامی گفته:

  با سلام
  بنده ۳۷ ساله با مدرک دیپلم تاسیسات و دارای گواهینامه مهارت در جوشکاری لوله‌های گاز ولوله کشی و تاسیسات ساختمان هستم که دارای بیش از ۱۰ سال سابقه کار در این حرفه را دارم که قصد مهاجرت کاری به استرالیا را دارم لطفا در این خصوص مشاوره لازم را به بنده بدهید
  مچکرم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست بزرگوار امتیازات شما باید برای ویزای کاری استرالیا محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم. در صورت داشتن امتیاز کافی برای این ویزا میتوانید اقدام فرمایید. جهت محاسبه امتیاز و مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. حسن گفته:

  سلام ، من مهندس مكانيك از دانشگاه ازاد اهواز هستم و ۲۹ ساله، ۴ سال سابقه كار در ساخت مخازن نفت و گاز و پتروشيمى در يك شركت معتبر دارم ، در حال گرفتن آیلتس نيز هستم، چقد امكان پيدا كردن شغل تو استرالیا براى من وجود داره ؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادب. دوست بزرگوار اگر سطح زبان شما نیز بالا باشد شانس خوبی در این زمینه دارید. البته باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. نیلوفر گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب ملک پور .بنده ۳۳ سالم هست و لیسانس مددکاری دارم از دانشگاه آزاد تهران با معدل ۱۶ و۵ سال سابقه کار مرتبط و بیمه و آیلتس ۵ میخواستم برای ویزای کاری استرلیا اقدام کنم و همینطور همسر و فرزند ۱.۵ ساله دارم که باید همراه من باشند با توجه به شرایط بنده میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که شانسی برای اخذ اقامت شغلی استرلیا دارم یا خیر!؟ممنون از لطف شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای این نوع ویزا باید محاسبه گردد. در صورت داشتن امتیازات لازمه میتوانید اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. Iraj Amidi گفته:

  سلام
  اینجانب برای این ویزا برای شرکتم اقدام کردم که مورد پذیرش دولت استرالیا قرار گرفته است و تا چهاردهم مارچ ۲۰۱۸ فرصت داده شده تا نماینده معرفی نمایم سوال در این خصوص دارم:
  ۱ـ ایا امکان همکاری با شما در خصوص ادامه روند وجود دارد؟
  ۲ـ ایا این زمان امکان تجدید دارد یعنی فرصت ان تا مثلا دو تا سه ماه اینده تایید شود؟
  ۳ـ ایا ارایه نمره ایلتس پنج برای نماینده معرفی شده شرکت برای نمایندگی در استرالیا در بدو امر اجباری است ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. برای بررسی شرایط و دریافت اطلاعات جزئی در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.