مهاجرت سریع به کانادا

مهاجرت سریع به کانادا Express Entry

مهاجرت سریع به کانادا Express Entry ، شرایط مهاجرت سریع به کانادا Express Entry 2018، آرزوی همگان میباشد ، مهاجرت سریع به کانادا Express Entry از چه راههایی امکان پذیر است ؟ چگونه می توان مهاجرت سریع به کانادا Express Entry داشت ؟ برای مهاجرت سریع به کانادا Express Entry چه شرایطی را باید فراهم نمود ؟ مدارم مورد نیاز برای مهاجرت سریع به کانادا کدام است ؟ مهاجرت به کانادا از چه راههایی مقدور است ؟آیا برای مهاجرت آسان وسریع به کانادا مدرک زبان مورد نیاز است ؟ راههای مهاجرت سریع به کانادا Express Entry کدامند ؟آیا مهاجرت سریع به کانادا Express Entry  به همراه خانواده امکانپذیر است ؟آیا ویزای تحصیلی کانادا یکی از راههای مهاجرت آسان وسریع به کانادا است ؟ آیا با ازدواج در کانادا می توان مهاجرت آسان وسریع به کانادا داشت ؟ ویزای کار کانادا از روشهای مهاجرت آسان وسریع به کانادا است ؟آیا اخذ ویزای توریستی پنج ساله کانادا از روشهای مهاجرت آسان وسریع به کانادا است ؟ آیا با سرمایه گذاری کبک می توان مهاجرت آسان وسریع به کانادا داشت ؟ این مقاله درباب مهاجرت آسان وسریع به کانادا و روشهای مهاجرت به کانادا نگارش شده است و به تمامی سوالات شما درباره مهاجرت آسان وسریع به کانادا پاسخ می دهد .

 

audio مهاجرت سریع به کانادا Express Entry

آیا تا کنون به کانادا فکر کرده اید؟ آیا تا به حال فکر مهاجرت به کانادا در ذهنتان خطور کرده است؟ آیا می دانستید مهاجرت به کانادا دیگر یک رویا نیست؟ آیا می دانید چگونه می توان به کانادا مهاجرت کرد؟ آیا می دانید مهاجرت به کانادا از چه روش هایی امکان پذیر است؟ آیا میدانید مهاجرت به کانادا آسان تر از قبل شده است؟

درباره کانادا

کانادا شمالی ترین کشور در قاره ی آمریکا می باشد که با ۹۹۸۴۶۴۰ کیلومتر مربع مساحت ازشرق به اقیانوس اطلس از غرب به اقیانوس آرام و از شمال به اقیانوس منجمد شمالی و از جنوب به کشور آمریکا گسترده است. دومین کشور بزرگ جهان و چهارمین کشور پهناور دنیا از نظر مساحت خشکی محسوب می شود. مرز مشترک کانادا با ایالات متحده بلندترین مرز زمینی در جهان است. پایتخت کانادا، اتاوا و بزرگترین شهر آن تورنتو می باشد. کانادا متشکل از ده استان فدرال و سه قلمرو می باشد. حکومت کانادا دموکراسی پارلمانی فدرال و پادشاهی مشروطه است که ملکه الیزابت دوم پادشاه کانادا، دیوید جانستون فرماندار کل و جاستین ترودو نخست وزیر آن می باشد. اقتصاد کانادا از تنوع بسیاری برخوردار است و کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است که در میان ده کشور اول تولید کننده در جهان قرار می گیرد. موادغذایی، کاغذ، صنایع شیمیایی، نفت، چوب و تولیدات فلزی از جمله تولیدات کشور کاندا می باشند. در بورس نیز کانادا در میان ده کشور اول دنیا قرار دارد. در دو استان کبک و انتاریو شرکت های تولیدی بسیاری فعالیت می کنند. کانادا از نظر آب و هوایی سرد و در بیشتر مناطق قطبی است البته در مناطق جنوب غربی معتدل است. در زمینه بهداشت و درمان در کانادا می توان اظهار داشت که امکانات بطور مساوی در اختیار شهروندان قرار می گیرد و کلیه هزینه های درمان به استثنای دارو در کشور کانادا رایگان می باشد. کانادا از لحاظ فرهنگ بسیار متنوع است بطوریکه بیش از ۲۰۰ فرهنگ را در خود جای داده است. با توجه به این مسئله کانادا بهترین مکان برای مهاجرت است و نزدیک به نیمی از جمعیت کشورکانادا را انگلیسی ها و فرانسوی ها و نیمی دیگر از ان را مردمان کشورهای دیگر تشکیل می دهند. کانادا با بیش از ۳۰۰۰۰۰ مهاجر در سال یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا می باشد.

اداره مهاجرت و شهروندی کانادا در ۲۷ مارچ ۲۰۱۵ با استفاده از یک سیستم جدید اینترنتی اقدام به پذیرش مهاجران کرده است و سیستم اکسپرس انتری تنها به دلیل در خواست های بیش از حد متقاضیان برای مهاجرت به کانادا گردآوری شده تا امر رسیدگی به پرونده های مهاجران را تسریع بخشد. این سیستم کهاکسپرس انتری (Express Entry) یا ورود سریع نام دارد بگونه ای طراحی شده که مهارت های افراد را می سنجد. سیستم اکسپرس انتری به کارفرمایانکانادایی اجازه می دهد تا بنا به درخواست و کمبود نیروی کار در کانادا، نیروی کار خود را از میان متقاضیان اکسپرس انتری انتخاب نموده و با فرستادن دعوتنامه برای متقاضیان نیروی کار مورد نیاز خود را جذب نمایند. علاوه بر کارفرمایان، دولت های فدرال، دولت های استانی و منطقه ای کانادا نیز می توانند از طریق سیستم اکسپرس انتری بخشی از مهاجران مورد نیاز خود را تامین نمایند. مشاغل واجد شرایط در سیستم اکسپرس انتری طوری طراحی شده اند که اداره مهاجرت  بر اساس یک لیست خاص اقدام به جذب متقاضی نمی کند بلکه متقاضیان می بایست دارای مشاغلی باشند که لیست مشاغل طبق بندی شده اداره ی کار و منابع انسانی کانادا-که تحت کدهای تعریف شده A,B,O,.. می باشند-قرار بگیرند. سیستم اکسپرس انتری در واقع بانک مشاغل جدید کانادا می باشد و تلاش می کند تا مراحل مهاجرت را برای متقاضیان ساده تر و سریع تر کند. سیستم اکسپرس انتری برای مدیریت درخواست های اقامت دائم تحت سه روش مهاجرتی اقتصادی فدرال استفاده می شود، که شامل مهاجرت نیروهای متخصص و ماهر فدرال(اسکیل ورکر)، مهاجرت پیشه وران و تجار ماهر فدرال، گروه کارآزموده کانادایی می باشد.

 

سیستم اکسپرس انتری شامل دو مرحله می باشد

در مرحله اول که تکمیل فرم و جمع آوری اطلاعات مقدماتی متقاضی می باشد متقاضی باید نسبت به ایجاد پروفایل خود به روش آنلاین که توسط خود متقاضی یا وکیل وی انجام می شود از طریق وب سایت مهاجرت به آمریکا اقدام نماید. با پاسخگویی به سوالات مربوطه درباره دانش و مهارت های شغلی، سوابق شغلی، دانش زبان، تحصیلات و سن و موراد دیگر مورد ارزشیابی قرار می گیرد. اگر شما واجد شرایط باشید یعنی در یکی از سه روش مهاجرتی اقتصادی فدرال انتخاب شده باشید وارد مرحله بعد خواهید شد که مرحله ای رقابتی می باشد. لازم به ذکر است که افرادی که دارای دعوتنامه از کانادا می باشند و یا از طریق برنامه های استانی کانادا انتخاب شده باشند وارد مرحله بعد می شوند و افرادیکه فاقد چنین مسئله ای باشند شانس کمتری در ورود به مرحله بعد دارند اما برای افزایش شانس این افراد نیز راه دیگری وجود دارد. این افراد می بایست پروفایل دیگری را در وب سایت های مشاغل کانادا از قبیل Jobbank که متعلق به وزارت کار و منابع انسانی در کانادا می باشد ایجاد کرده تا شانس دریافت دعوتنامه را افزایش دهند. اگر باز هم موفق به دریافت دعوتنامه نشدند ادراه مهاجرت و شهروندی کانادا در مورد این متقاضیان تصمیم گیری خواهد کرد و این تصمیم فقط و فقط بر اساس پروفایل متقاضی می باشد.

در مرحله دوم افرادی حضور دارند که دارای بالاترین رتبه می باشند افرادی که موفق به ورود به این مرحله می شوند، از سوی اداره مهاجرت کانادا دعوت می شوند تا برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. این متقاضیان بر اساس سیستم رتبه بندی فراگیر بر حسب امتیازاتی که در پروفایل خود کسب نموده اند رتبه بندی می شوند و دارندگان بالاترین امتیاز دعوت شده تا برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. در زمان دریافت دعوتنامه متقاضیان تنها ۶۰ روز فرصت دارند تا به صورت آنلاین تقاضای خود را برای اقامت ثبت نمایند. سایر متقاضیانی که موفق به ورود در مرحله دوم نشده اند می توانند تا ۱۲ ماه در بانک اطلاعاتی باقی بمانند و اگر پس از گذشت این مدت باز هم انتخاب نشدند باید مجددا پروفایل جدیدی ایجاد کرده و تقاضای خود را ارسال کنند. این مسئله از افزایش بیش از حد تقاضاهای ارسالی جلوگیری می کند و روند رسیدگی به پرونده ها را تسریع می بخشد.

در سیستم اکسپرس انتری سیستم امتیاز بندی بدین صورت می باشد که متقاضی باید تا ۱۲۰۰ امتیاز کسب نماید که بین ۴۶۰ تا ۵۰۰ امتیاز برای عوامل انسانی متقاضی، ۴۰ امتیاز برای عوامل انسانی همسر متقاضی، ۶۰۰ امتیاز برای پیشنهادات شغلی یا گزینش از سوی استان های کانادا و ۱۰۰ امتیاز برای مهارت های قابل انتقال متقاضی در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که شرایط همسر در کسب امتیازات متقاضی تاثیر بیشتری نسبت به سابق خواهد داشت.

در جدول های زیر اطلاعات دقیق تری نسبت به نحوه امتیازبندی آورده شده است.

فاکتور عوامل انسانی

سن

سن متقاضی متاهل متقاضی مجرد
کمتر از ۱۸ ۹۰ ۹۹
۱۹ ۹۵ ۱۰۵
۲۰-۲۹ ۱۰۰ ۱۱۰
۳۰ ۹۵ ۱۰۵
۳۱ ۹۰ ۹۹
۳۲ ۸۵ ۹۴
۳۳ ۸۰ ۸۸
۳۴ ۷۵ ۸۳
۳۵ ۷۰ ۷۷
۳۶ ۶۵ ۷۲
۳۷ ۶۰ ۶۶
۳۸ ۵۵ ۶۱
۳۹ ۵۰ ۵۵
۴۰ ۴۵ ۵۰
۴۱ ۳۵ ۳۹
۴۲ ۲۵ ۲۸
۴۳ ۱۵ ۱۷
۴۴ ۵ ۶
۴۵ و بیشتر ۰ ۰

تحصیلات

سطح تحصیلات متقاضی متاهل متقاضی مجرد
کمتر از دیپلم ۰ ۰
دیپلم دبیرستان ۲۸ متقاضی- ۲ همسر ۳۰
دوره یکساله پس از دیپلم ۸۴ متقاضی- ۶ همسر ۹۰
دوره دو ساله پس از دیپلم ۹۱ متقاضی- ۷ همسر ۹۸
دوره سه ساله و یا بیشتر پس از دیپلم ۱۱۲ متقاضی- ۸ همسر ۱۲۰
دو یا بیشتر از دو مدرک تحصیلی پس از دیپلم که حداقل یکی از آنها پس از اتمام دوره سه ساله باشد. ۱۱۹ متقاضی-۹ همسر ۱۲۸
فوق لیسانس یا دوره تخصصی کارورزی ۱۲۶ متقاضی- ۱۰ همسر ۱۳۵
دکترا ۱۴۰ متقاضی- ۱۰ همسر ۱۵۰

مهارت زبان خارجی اول

سطح CLB متقاضی متاهل متقاضی مجرد
حداکثر امتیاز به ازاء هر مهارت زبان Lis ۳۲ متقاضی – ۵ همسر ۳۴
سطح ۳ و کمتر ۰ ۰
سطح ۴ ۶ متقاضی – ۰ همسر ۶
سطح ۵ ۶متقاضی – ۱ همسر ۶
سطح ۶ ۸ متقاضی – ۱ همسر ۹
سطح ۷ ۱۶ متقاضی – ۳ همسر ۱۷
سطح ۸ ۲۲ متقاضی – ۳ همسر ۲۳
سطح ۹ ۲۹ متقاضی – ۵ همسر ۳۱
سطح ۱۰ و بالاتر ۳۲ متقاضی – ۵ همسر ۳۴

مهارت زبان خارجی دوم

سطح CLB متقاضی متاهل متقاضی مجرد
حداکثر امتیاز به ازا هر مهارت زبان ۶ ۶
سطح ۳ و کمتر ۰ ۰
سطح ۴ ۱ ۱
سطح ۵ ۳ ۳
سطح ۶ ۶ ۶

تجربه کاری در کانادا

تعداد سال متقاضی متاهل متقاضی مجرد
کمتر از یک سال ۰ ۰
۱ سال ۳۵ متقاضی – ۵ همسر ۴۰
۲ سال ۴۶ متقاضی – ۷ همسر ۵۳
۳ سال ۵۶ متقاضی – ۸ همسر ۶۴
۴سال ۶۳ متقاضی – ۹ همسر ۷۲
۵ سال و بیشتر ۷۰ متقاضی – ۱۰ همسر ۸۰

فاکتور مهارت های قابل انتقال

ترکیب تحصیلات و سطح زبان CLB7وبالاتر در تمام مهارت های زبان CLB9و بالاتر در تمام مهارت های زبان
کمتر از دیپلم ۰ ۰
دوره پس از دیپلم یکساله یا بیشتر ۱۳ ۲۵
دوره پس از دیپلم دو و یا بیشتر ۲۵ ۵۰

 

ترکیب تحصیلات و تجربه کاری کانادایی ۱ سال تجربه کانادایی ۲ سال تجربه کانادایی
کمتر از دیپلم ۰ ۰
دوره پس از دیپلم یکساله یا بیشتر ۱۳ ۲۵
دوره پس از دیپلم دو و یا بیشتر ۲۵ ۵۰

 

ترکیب سطح زبان و تجربه غیر کانادایی CLB7وبالاتر در تمام مهارت های زبان CLB9و بالاتر در تمام مهارت های زبان
فاقد تجربه کاری کانادایی ۰ ۰
۱ یا ۲ سال تجربه کاری غیر کانادایی ۱۳ ۲۵
بیش از ۳سال تجربه کاری غیر کانادایی ۲۵ ۵۰

 

ترکیب تجربه کانادایی و تجربه غیر کانادایی ۱ سال تجربه کانادایی ۲ سال تجربه کانادایی و بیشتر
فاقد تجربه کاری کانادایی ۰ ۰
۱ یا ۲ سال تجربه کاری غیر کانادایی ۱۳ ۲۵
بیش از ۳سال تجربه کاری غیر کانادایی ۲۵ ۵۰

 

ترکیب مدرک توانایی در یک مهارت وزبان CLB5و بالاتردر تمام مهارت های زبان CLB7و بالاتردر تمام مهارت های زبان
مدرک توانایی در یک مهارت و دانش زبان ۲۵ ۵۰

 

امتیاز تکمیلی (۶۰۰ امتیازی) تمامی متقاضیان
مدرک انتخاب شدن از یکی از استان ها به غیر از کبک ۶۰۰
پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی ۶۰۰

 

تمامی اطلاعات متقاضی طبق جدول های بالا بررسی  و محاسبه خواهدشد. همانطور که از نام سیستم بر میآید مدت زمان لازمه در اکسپرس انتری، از زمان ارسال مدارک تا اخذ ویزا، شش ماه می باشد. این روش ابداعی سریع جذب مهاجرت بزودی در استرالیا و نیوزیلند نیز استفاده خواهد شد. از طریق اکسپرس انتری خیلی سریعتر از قبل به کانادا خواهید رفت.

در این مقاله به بررسی راههای مهاجرت سریع به کانادا Express Entry پرداختیم . در پایان خواهشمندیم چنانچه قصد هرگونه روش مهاجرت به کانادا دارید قبل از هر گونه اقدام و پرداختهای یورویی یا دلاری با کارشنآسان مجرب و وکلای ارشد موسسه حقوقی ملکپور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان ارشد این موسسه برخوردار شوید.

 

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

44 پاسخ
 1. هومن گفته:

  جناب ملک پور سلام
  من 21 سالمه و توی رشته متالورژی دارم لیسانس میگیرم و ترم اخرم
  ولی نمیخوام در این رشته کار کنم و علاقم به نرم افزاره
  اگر من سربازی برم و بعد از سربازی شروع کنم به کار در رشته ی نرم افزار و همزمان ارشد رو نرم افزار بخونم بنظرتون کار درستی کردم برای اکسپرس اینتری؟
  یعنی این سابقه کار رو با این مدرک که تا لیسانس متالورژی بوده رو ازم قبول میکنن؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز رشته آی تی رشته خیلی خوبی هستش برای کار در کانادا و اروپا. ولی برای اخذ ویزای کاری نیاز به سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی حداقل به مدت 3 سال و قابل اثبات و همچنین مدرک زبان انگلیسی خواهید داشت.

   پاسخ
   • هومن گفته:

    سلام ممنون از پاسختون
    اینایی که فرمودین کاملا درست
    ولی نگرانی و سوال اصلی من این هست که
    1 – من اگه لیسانس متالورژی بگیرم و ارشد رو نرم افزار ، با توجه به این که تا لیسانس رشته ام متالورژی بوده ، ازم ارشد نرم افزار رو قبول میکنن؟
    و سوال دوم اینکه بعد از سربازی که مشغول کار در نرم افزار شدم و همزمان ارشد رو شروع کردم این سابقه کار همزمان با تحصیل رو ازم قبول میکنن؟

    Rating: 5
    پاسخ
 2. Farnoosh گفته:

  سلام من اگر آیلس 7بگیرم و لیسانس نرم افزار دارم با بلا 3 سال سابقه کار آیا میتونم اقدام کنم برای اکسپرس انتری یا خیر جناب ملک پور میشه کمکم کنید چون مشاوران ن فقط آدمو نا امید میکنن

  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. این شرایطی که گفتید خوب هستش ولی درباره سن و سرمایه خودتون نگفتین که کامل بتونیم راهنماییتون کنیم. و اینکه بدونین پروسه ویزای کار کانادا زمان بر هستش. حداقل یک سال
   و این هم شرایطشه:
   کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 3. مهدی گفته:

  سلام وقتتون بخیر ممنون از زحماتی که می کشید بابت اطلاع رسانی درست به مردم سوالی که از خدمتتون دارم با توجه به شرایطم شانسم برای اخذ اقامت از طریق اکسپرس انتری چقدر هست.
  آیلتس ۸/ لیسانس مهندسی کشاورزی/۳۶ سال سن/مجرد/۵ سال سابقه کار مرتبط با رشته/ یه سوال دیگه هم اینکه اگر من از طریق دفتر شما در کانادا وکیل بگیرم آیا صد در صد میتونم اقامت بگیرم؟

  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما می توانید در لینک زیر امتیازات خود برای برنامه اکسپرس اینتری را محاسبه کنید.

   https://malekpourmie.com/امتیاز-بندی-مهاجرت-به-کانادا

   در مهاجرت نمی توان هیچ چیز را صد در صد تضمین و پیش بینی کرد. در برنامه اکسپرس اینتری در صورتی که امتیاز را بیاورید به طور قطع به مرحله دوم می روید اما در مرحله دوم نمی توان پیش بینی کرد چرا که امتیاز سایر متقاضیان نیز اهمیت دارد و بالاترین امتیاز ها انتخاب می شوند. اما در صورتی که با مشاور رسمی ما در زمینه مهاجرت به کانادا مشورت بگیرید شانس شما را ارزیابی می کنند و در صورتی که شانس کمی داشته باشید یا از این روش اقدام نمی کنید یا همزمان برای دو روش اقدام می کنید.

   پاسخ
 4. فرزانه گفته:

  سلام
  ببخشید آیا تحصیل حین کار باعث میشه سابقه کار حساب نشه؟
  یعنی من الان ۳ سال سابقه کار دارم ولی همزمان تحصیل هم کردم ممکنه که واسم سابقه کار حساب نشه برای اکسپرس انتری؟یا اینکه مشکلی نیست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. اگه بعد اتمام سربازی مشغول به کار و تحصیل بودین براتون مسحوب میشه ولی اگه مشول هستین چون امکان کار تمام وقت ندارین براتون ممکنه مشکل ایجاد کنه. البته برای مواردی که نیاز به ارائه بیمه هستش.

   پاسخ
    • MIE.Malekpour1 گفته:

     با سلام
     با توجه به مدرک تحصیلی که ارائه می دهید سابقه کار از تاریخ اخذ آن مدرک محاسبه می شود.

     پاسخ
     • علی گفته:

      من ۷ سال سابقه کار دارم ولی ۲ سال هست که مدرک ارشدم رو گرفتم
      یعنی ۲ سال سابقه کار خواهم داشت؟

      Rating: 5
     • MIE.Malekpour2 گفته:

      با سلام. سابقه کار تمام وقت و بالای ۳ سال در زمان غیر تحصیلی نیاز هستش برای اقدام. چون اثبات کار تمام وقت حین تحصیل دشواره بدلیل تداخل با درس و تحصیل

 5. ترانه گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  من شنیده ام برای بیمه تامین اجتماعی کانادا دسترسی نداره برای استعلام
  آیا درسته؟
  یعنی استعلام نمیگیرن اصلا؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام

   برای کار در کانادا شما باید حتما مدرک سابقه کار با بیمه از تامین اجتماعی ارائه دهید.

   پاسخ
 6. ترانه گفته:

  سلام
  برای ویزای توریستی
  من ۳۴ ساله هستم به همراه پدرم میخوام اقدام کنم
  آیا باید دو فایل جدا باز کنیم یا یک فایل فقط؟
  اگر یک فایل باشیم
  ممکن هست به یک نفر بدهند ویزا وبه نفر دیگه نه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   هر کدام از شما باید جداگانه درخواست دهید و پرونده شما نیز جداگانه بررسی می شود بنابراین ممکن است یکی از شما ویزا بگیرد ولی نفر دیگر ریجکت شود.

   پاسخ
 7. جلال گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  میخواستم ببینم ایا کانادا دسترسی به بیمه تامین اجتماعی دارد؟
  اخه شنیدم که دسترسی ندارند که استعلام بیمه بگیرن
  آیا درسته این حرف؟

  Rating: 5
  پاسخ
 8. مینا گفته:

  سلام
  وقت شما بخیر
  میخواستم ببینم آیا امکانش هست که قبل از گرفتن نمره ی زبان تشکیل پرونده بدیم برای اکسپرس انتری؟
  من همه ی مدارکم آماده هست.اما میخوام ۲-۳ ماه دیگه امتحان بدم
  امکانش هست قبل از گرفتن نمره پرونده اکسپرس انتری تشکیل بشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. متاسفانه داشتن مدرک زبان و اعلام نمره اون از ملزومات ثبت نام اکسپرس انتری هستش و بدون اون ثبت نامتون ناقصه و نمره نمیگیره.

   پاسخ
 9. Adel گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  لیسانس برق قدرت و مجرد 26 سال سن دارم ولی سابقه کار در جایی یا شرکتی رو ندارم که بتونم ثابت کنم
  اما کاملا مسلط و بسیار علاقه مند و تخصص نسبتا بالایی دارم و معمولا کارها رو بصورت پروژه برمیدارم و شخصی کار میکنم
  علاقه به کار فنی و مهارت هم زیاد دارم و مثلا چندین دستگاه صنعتی نیمه سنگین خودم از صفر تا صد برای یک شرکت طراحی و ساخته ام
  – در رشته خودم مدرک ثبت اختراع دارم که کاملا نوآورانه و کاربردی بود که در یک برهه زمانی این موضوع رو با بعضی از شرکت های خارجی معتبر هم مکاتبه کردم اما ازم ثبت patent خواستن تا با من ادامه همکاری رو داشته باشن … ولی متاسفانه بدلیل عدم دانش کافی در این زمینه و سرمایه ، محقق نشد

  خواستم ببینم بنده از چه روشی و به کجا اقدام کنم بهتره ؟ (express entery یا اسکیل ورکر یا … ) ؟؟؟
  از چه طریقی میتونم رزومه ام رو ارائه بدم که مثلا با توجه به بررسی مهارت هام ، بهم امتیازی بدن ؟؟
  (البته سرمایه خاصی هم ندارم و همچنین زبان هم تازه شروع کردم )
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اقدام از طریق اکسپرس اینتری یا اسکیل ورکر، باید امتیازات لازم را کسب نمایید. با مطالعه مقاله زیر می توانید اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه امتیازات را کسب نمایید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا

   کشورهای دیگری همچون اتریش و آلمان نیز ویزای جستجوی کار ارائه می دهند که بررسی شرایط آنان نیز به شما توصیه می شود.
   برای ثبت اختراع شما در اروپا کارشناسان ما می توانند شما راهنمایی کنند. در صورت نیاز می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 10. امین گفته:

  با سلام خدمت شما بزرگوار، بنده لیسانس برق قدرت همراه با ۴ سال سابقه کار و۲۹ ساله و همسرم لیسانس پرستاری و ۴ سال سابقه کار ۲۶ ساله هستن قصد مهاجرت به کانادا رو داریم و در حال گذراندن دوره ایلتس هستیم ، به نظر شما با توجه به تجربه جنابعالی آیا ماهم میتونیم امتیاز مناسب رو کسب کنیم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا تقریباً زمان بر است.
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 11. Morteza گفته:

  سلام وقتتون بخیر.34 ساله هستم مجرد فوق لیسانس مهندسی متالورژی دارم از دانشگاه فردوسی مشهد و هشت سال سابقه کار و بیمه مرتبط با رشته تحصیلیم.زبان دارم میخونم آیلتس حداقل 6.5 بگیرم.به نظرتون چجوری اقدام کنم برای کانادا مناسب تره؟
  ممنونم از پاسخگو بودنتون.مرسی

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا تقریباً زمان بر است.
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 12. afshin_kamali گفته:

  سلام. میخواستم بدونم برای رشته عمران کورسی هست که مثلا ۶ ماه یا یک سال درس بخونی یا و بعدش کار کنی و اقامت بگیری؟ و آیا کسی که توی ایران در رشته عمران کار دولتی داشته باشه برای کانادا جزو سابقه کار حساب میشه و قابل قبوله؟ ممنون میشم جواب بدین.

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام سابقه کار شما در اخذ ویزا کمکتان میکند اما برای کار حتما باید مدرک شما معادلسازی شود.

   پاسخ
 13. afshin گفته:

  سلام میخواستم بدونم حداقل امتیاز برای قبول شدن در اکسپرس انتری و دریافت اقامت چنده؟ و اینکه آیا برای رشته عمران کورس کوتاه مدت که مثلا ۶ماه درس بخونی و بعدش کار کنی توی کانادا وجود داره؟ ممنون میشم جواب بدین.

  پاسخ
 14. Lida گفته:

  با سلام خدمت شما و ضمن قدر دانی از شما،سوالم راجع به مهاجرت کانادا بود ،من و همسرم میخواستیم مهاجرت کنیم به کانادا فقط نمیدونیم‌کدوم روش برامون راحت و سریع هست من 30سالمه و همسرم 31،من مدرک فوق لیسانس برق الکترونیک و همسرم دیپلم ،من 5سالم سابقه کار در رشته مربوط به خودم را دارم ،من و همسرم داریم زبان میخونیم تا ایلتس 7بیاریم ،فقط میخواستم ببینم ما از طریق اکسپرس اینتری درخواست کنیم چقدر طول میکشه و من و همسرم دونفری چقدر باید سرمایه داشته باشیم ممنون میشم راهنماییمون کنین

  پاسخ
 15. زهرا گفته:

  سلام خیلی مطالب مفیدی از سایت بدست اوردم ممنون یه سوال مدرک تخصص در پزشکی اهمیت نداره و همون فوق لیسانس حساب می شه؟ ودر فایلها شما امتیاز تجربه کار گفتین اون منظورتون در ایران بود یا کانادا؟ و اگر یه نفر در استخر انتخاب بشه به همه خانواده پی ار داده می شه؟
  برای زبان چه مدرکی باید بفرستیم مثلا اگر ایلس داریم همونو اپلود می کنیم یا باید حضوری امتحان بدیم؟و اخرین سوال: اگر برای تحصیل بریم گفتن به تعداد روز تحصیل اقامت برای پیدا کردن کار می دن به ما در این شرایط خانواده و فرزندان از نظر بیمه و امکانات چجوری هستن؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار امتیاز مدرک شما در سطح دکترا محسوب خواهد شد و امتیاز آن ببشتر از فوق لیسانس می باشد و تجربۀ کار در ایران نیز همانند کانادا برای شما امتیاز می آورد. مدرک آیلتس و یا مدارک مشابه زبان انگلیسی نیز مورد قبول می باشد. همچنین در صورتی که خانوادۀ شما در زمان درخواستتان به ادارۀ مهاجرت کانادا شامل شده باشند به آن ها نیز اقامت دائم کانادا تعلق خواهد گرفت و تمام خانواده شامل بیمۀ رایگان و امکانات دولتی همانند شهروندان کانادایی خواهند شد. هر چند به جهت آنکه توضیح بیشتر مسائل در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. لیدا گفته:

  سلام وقت بخیر
  من 30سالمه و مدرک فوق لیسانس برق الکترونیک با معدل16/91 و 5سال سابقه کار دارم و دارم زبانمو میخونم تا ایلتس رو بگیرم و همسرم 31 سالشه و دیپلم و همسرم زبانشو‌میخونه ما برای شرایط اکسپرس اینتری نمره ایلتس باید چند بشه البته باید از 7یه بالا باشه فقط میخواستم بیینم همسرم باید بگیره که شرایطمون خوب باشه و چقدر سرمایه در بانک باید داشته باشیم و در چند ماه باید پول در حسابمون بمونه و یک سوالی که داشتم میخواستم ببینم من از طریق تحصیلم میتونم که دوباره فوق لیسانس بگیرم البته در کانادا تحصیل بدون مدرک زبان هست باید مریوط به رشته خودم بخونم یا رشته دیگه ،و میخواستم بدونم کدوم روش برا من راحته و سریع هست چون من و همسرم فقط فقط هدفمون امدن به کاناداست ممنون میشم راهنماییم کنین خهیلی خیلی ممنونم ?

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست گرامی ویزای کاری کشور کانادا به دلیل اعطای اقامت دائم از بدو ورود می تواند گزینۀ مناسبی برای شما و خانوادتان باشد. البته امتیازات شما برای ویزای کاری و اقامت کانادا باید محاسبه گردد. با توجه به شرایطتان اخیرا برای شما عزیزان این فرصت مهیا شده است که با دانش کم و بدون مدرک زبان نیز می توانید برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام فرمایید. بنابراین ویزای تحصیلی نیز می تواند با توجه به شرایط برای شما گزینۀ مناسبی باشد و پس از فارغ التحصیلی نیز می توانید درخواست اقامت دائم دهید. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و اطلاع از مناسب ترین روش با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. خاطره رضوانی گفته:

  با سلام خدمت شما ضمن قدرادانی از محیتهای شما سوالی راجع به مهاجرت به کانادا داشتم اینجانب خانمی ۳۶ ساله هستم که لیسانس حسابداری از دانشگاه پیام نور داشته و سابقه ۱۲ سال به صورت کارشناس و مدیر مالی را دارم پسری ۷ ساله دارم و همسرم دیپلمه می باشد و مربی موسیقی است و قصد مهاجرت داریم زبان انگلیس را به راحتی صحبت می نماییم ولی جهت دریافت ایلتس تاکنون اقدام ننموده ایم تصورم بر این است که بتوان ایلتس ۶ را اخذ نمایم دوره های ارایشگری را گذرانده و به صورت پراکنده در آن فعالیت داشته ام و فعلا بجز شغل اصلی خود نماینده شرکت بیمه سامان نیز جهت بیمه عمر هستم (دفتر ندارم انفرادی فعالیت می نمایم )زبان فرانسه بلد نیستم و پسرخاله همسرم و دوستانی در شهر کانادا دارم لطف می نمایید به من بفرمایید با شرایط ذکر شده امکان اقدام من و به نتیجه رسیدن آن برای شهر تورنتو یا وتاوا هست ممنون از شما به خاطر کلیه زمانهای که برای هموطنانتان می گذارید خداقوت

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   راه های زیادی برای ورود به کشور کانادا وجود دارد . البته باید این راه ها برای شما بررسی گردد تا ببینیم کدام راه برای شما مناسب تر است . میتوانید با دفتر مرکزی mie اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم. با تشکر

   پاسخ
 18. نجمه هاشمي گفته:

  با سلام و تشکر إز شما،
  بعد إز محاسبه امتیازهامون
  چطور می توان در روش express entery ثبت نام کرد؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   در صورتی که امتیاز مورد نظر خود را کسب نمایید میتوانید جهت ادامه ی مراحل با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا شرایط شما به صورت کامل بررسی گردد و مراحل را به اطلاع شما برسانیم .

   پاسخ