مهاجرت تحصیلی به هلند

مهاجرت تحصیلی به هلند

مهاجرت تحصیلی به هلند و اخذ پذیرش از دانشگاههای دولتی هلند همواره مورد توجه بوده است ،مهاجرت تحصیلی به هلند و تحصیل رایگان در هلند نیز طرفداران زیادی دارد ، شرایط تحصیل در کشور هلند و قوانین جدید مهاجرت تحصیلی به هلند  را لازم است قبل از اقدام حتما بسنجیدما در این مقاله مهاجرت تحصیلی به هلند را برای شماعزیزان بررسی نموده ایم.

فایل های تصویری و صوتی آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین)در باب مهاجرت تحصیلی به هلند

video مهاجرت تحصیلی به هلند
video مهاجرت تحصیلی به هلند
audio مهاجرت تحصیلی به هلند
audio مهاجرت تحصیلی به هلند

 

audio مهاجرت تحصیلی به هلند

همانگونه که میدانید یکی از بهترین طرق برای مهاجرت به کشوری، مهاجرت تحصیلی است . حال انکه اگر قصد مهاجرت به کشور هلند را دارید بهترین و اسانترین راه ، مهاجرت تحصیلی به هلند  میباشد . شما با مهاجرت تحصیلی به هلند میتوانید در دانشگاه های معتبر پذیرش گرفته و درس بخوانید. مهاجرت تحصیلی به هلند این امکان را به شما میدهد در یک سیستم اموزشی عالی و مدرن تحصیل نمایید. در این مقاله سعی شده تا اطلاعاتی در مورد مهاجرت تحصیلی به هلند در اختیارتان قرار بگیرد تا بتوانید اسانتر و سریعتر جهت مهاجرت تحصیلی به هلند اقدام نمایید .موسسه حقوقی ملکپور همراه با مشاوران و وکلای مجرب خود حاضر به پاسخگویی و راهنمایی شما عزیزان هستند .

 

شرایط مهاجرت تحصیلی به هلند

بهتر است بدانید کشور هلند اولین کشور غیر بومی انگلیسی است که برای دانشجویان بین المللی خود دوره هایی به زبان انگلیسی ارائه میدهد ، که این مزیتی دارد و ان این است که نیازی به دانستن زبان هلندی نیست . تقریبا تمام دوره های ارائه داده شده به دانشجویان بین المللی به زبان انگلیسی و هلندی است .

کشور هلند همانند دیگر کشور های محبوب اروپایی در سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری از دانشجویان بین المللی پذیرش به عمل می اورد . که هر دوره و مقطع در مدت زمانی معین به پایان میرسد .

 

زمان بندی مقاطع از این قرار است :

 • مدرک کارشناسی : (BA . BSc . BEng) 3 تا ۴ سال
 • مدرک کارشناسی ارشد : (MA . MSc . MEng) 1 تا ۲ سال
 • مدرک PHD:   جهار سال

 

سیستم اموزس عالی کشور هلند در درجه اول از سه نهاد مختلف تشکیل میشود که هر سه نهاد به ارائه ی برنامه ی منحصر به فرد خود به دانشجویان بین المللی خود میپردازند .

این سه نهاد نام برده در فوق عبارت اند از :

 • دانشگاه های تحقیقاتی
 • دانشگاه هی علوم کاربردی
 • موسسات اموزشی بین المللی

 

هر کدام از نهاد های نام برده شده در کشور هلند مقطعی را ساپورت میکند ، که در ادامه اطلاعات لازم را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

مهاجرت تحصیلی به هلند شامل چه مقاطعی می شود؟

برای مهاجرت و تحصیل در کشور هلند شما باید در هر مقطعی در نهاد مربوطه ثبت نام کرده و به تحصیل بپردازید ،

در ذیل موارد مربوطه را نام میبریم:

 • کارشناسی : موجود در دانشگاه های تحقیقاتی و دانشگاه های علوم کاربردی
 • کارشناسی ارشد : موجو در تمامی موسسات اموزشی
 • PhD : تنها موجود در دانشگاه های تحقیقاتی

 رزرو صندلی برای مهاجرت تحصیلی به هلند

جهت مهاجرت تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ، هلند این امکان را فراهم اورده است تا بتوان صندلی خالی در دانشگاهی را رزرو کرد ، رزرو صندلی و تحصیل در دانشگاه هایی در رتبه بندی QS رتبه ی زیر ۱۰۰ دارند د جزء برترین دانشگاه های کشور هلند محسوب میشوند .

دانشگاه هایی مانند : دانشگاه آمستردام ، دانشگاه لیدن ، دانشگاه اوترخت و دانشگاه آراسموس روتردام که از بهترین دانشگاه های کشور هلند اند .

 

ویزا مهاجرت تحصیلی به هلند

از آنجایی که اکثر دوره ها و اخذ مدارک تحصیلی بیش از یک سال به طول می انجامد ، دانشجویان باید اجازه افامت کوتاه مدت MVV دریافت نمایند که این اجازه اقامت کوتاه مدت ۶ماه اعتبار دارد. لازم به ذکر است دانشگاه مورد انتخاب شما باید MVV را برای شما اخذ نماید و به شما اعطا شود. ویزای دیگری وجود دارد که مهمتر از MVV است زیرا که MVV 6ماهی است و فرایند تحصیل ۱ تا ۴ سال ، از این رو ویزای VVR باید کسب شود . ویزای VVR برای زمان تحصیل اعمال میشود . VVR برای مقاصد تحصیل و برای مدت زمان برنامه ی تحصیلی از زمان ثبت نام اعمال میشود .

 

موارد لازم برای MVV تحصیلی :

 • گذرنامه معتبر
 • تمکن مالی
 • پذیرش دانشگاه

موسسه حقوقی ملکپور میتواند شما عزیزانی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور هلند را دارید راهنمایی نموده و شما را سریعتر و اسانتر به هدفتان برساند . موسسه حقوقی ملکپور برترین موسسه حقوقی و قانونی کشور است .

مدرک زبان برای مهاجرت تحصیلی به هلند

همانظور که  به اطلاع شما عزیزان رساندیم کسانی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور هلند دارند،بدانند در کشور هلند اکثر دروه ها به زبان انگلیسی و هلندی ارائه میشود . بهتر است بدانید که برای تحصیل در کشور هلند مدرک زبان نیاز است . این مدرک زبان قبل از اینکه شما مجاز به تحصیل در دانشگاه های هلند  شوید مورد نیاز است و شما باید مدرک زبان را ارائه دهید .

مدرک زبان :

IELTS 6.0

TOEFL  ۵۵۰ (در برگه) یا ۲۱۳ (کامپیوتری)

 

مزایای مهاجرت تحصیلی به هلند

آموزش عالی هلند توسط دولت ساپورت میشود و به دنبال کاهش هزینه های تحصیل برای دانشجویان خود است . این امر نیز باعث شده هزینه ی تحصیل در کشور هلند نسبت به کشورهایی چون انگلستان ، آمریکا و استرالیا کمتر باشد . از دیگر مزیت های تحصیل در کشور هلند این است که مدارک تحصیلی کشور هلند اینده ی شغلی را تامین میکند . لازم به ذکر است کشور هلند دارای امکانات عالی و حمل و نقل عمومی قوی است زیرا که کشوری متمدن است .

ازهمه مهمتر شما تا یکسال پس از اتمام درس می توانید درهلند بمانید و بدنبال کار بگردید. همچنین می توانید همسر و فرزندان هودرا نیز باخود ببیرید.

 

هزینه ی مهاجرت تحصیلی به هلند

هرینه ی زندگی در کشور هلند به طور کلی از حدود ۱۰۰ تا ۸۰۰ یورو در ماه برای یک زندگی دانشجویی است. مزیتی که برای دانشجویان در هزینه هایشان وجود دراد ، تخفیفاتی است که برای دانشجویان در بسیاری از فعالیت های اوقات فراغت ، حمل و نقل اعمال میشود .این امر تنها با خرید یک کارت میسر میشود .

توصیه مشود هزینه های خود را به ۳ قسم تقسیم کنید :

۳/۱ مسکن

۳/۱ مواد غذایی و معاش

۳/۱ مطالعه ، حمل و نقل ، اوقات فراغت

در پایان لارم به ذکر است که بسته به ملیت شما، کار در حال تحصیل برای ساعاتی محدود مجاز است .

خدمات موسسه ملک پور و MIE در باب مهاجرت تحصیلی به هلند

به پاس همراهی 15 ساله شما عزیزان بازهم کنارشماییم از ابتدای اخذ ویزای تحصیلی تااعزام و حتی پس از اتمام تحصیل در کنارشما خواهیم بود تا بدون دریافت هزینه کمک کنیم شغل مناسبی بیابید .

در نهایت باید گفت از بهترین راه ها برای مهاجرت به کشور هلند ، مهاجرت تحصیلی است زیراکه راهی بهتر و موفق تر خواهد بود . برای مهاجرت به کشور هلند راه های زیادی از جمله کار ، سرمایه گذاری ، تولد ، ازدواج وجود دارد اما بهترین گزینه برای مهاجرت به کشور هلند، مهاجرت تحصیلی است زیرا که این امکان را میدهد شما حین تحصیل و بعد از تحصیل به کاری مشغول باشید .

موسسه حقوقی ملکپور با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه ی مهاجرت همراه با کادری مجرب شما را در زمینه ی مهاجرت راهنمایی مینماید . برای کسب اطلاعات کامل تر در باب مهاجرت تحصیلی به هلند ، هزینه های مهاجرت تحصیلی به هلند ، امکان اخذ اقامت هلند از طریق مهاجرت تحصیلی به هلند ، مزایایی مهاجرت تحصیلی به هلند میتوانید با موسسه حقوقی ملکپور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته و مشاوره رایگان در باب اخذ اقامت هلند از طریق مهاجرت تحصیلی به هلند به دست آورید.

32 پاسخ
 1. mohammad گفته:

  با سلام و احترام خدمت شما استاد عزیز
  من 27 سالمه و مدرک کارشناسی حسابداری از دانشگاه غیر انتفاعی رو دارم و 4 سال هم سابقه کاری با بیمه رو در رابطه با درسم دارم و در خال حاضر دارم دوره آیلتس آماده میشم میخواستم راهنمایی بفرمایید که از چه طریقی می توانم اقدام کنم برای ویزا و اینکه سرمایه بالایی در اختیار ندارم
  با تشکر

  پاسخ
 2. سحر میرزاخانی گفته:

  با سلام
  من کارشناس ارشد علوم بانکی هستم و همسرم هم کارشناس ارشد توسعه اقتصادی و برنامه ریزی، 28 ساله هستیم هر دو سابقه کار در حدود 3 سال و سابقه بیمه داریم و 2 سال هست که ازدواج کردیم. همسرم مدرک آیلتس 7 دارد ولی من ندارم. اگر بخواهیم از طریق ادامه تحصیل همسرم در مقطع فوق و یا دکتری اقدام کنیم آیا امکان اخذ ویزای من به عنوان همراه به طور همزمان با همسرم وجود دارد؟ یا سفارت هلند از این بابت سختگیری خواهد داشت؟ چه میزان پشتوانه مالی برای هر نفر بایستی در حساب سرپرست خانواده وجود داشته باشد؟

  پاسخ
 3. ترنم كرماني گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من ١٩ سالمه و فوق ديپلم گرافيك با معدل ١٦ دارم
  و در حال امادگي براي ازمون ايلتس هستم
  امكان پذيرش هلند رو دارم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی بله به نظر می رسد شما شرایط لازم برای اخذ ویزای تحصیلی را دارید هرچند باید اطلاعات جزیی تری داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. Shirin گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید و با تشکر از زحمات شما که اطلاعاتی خوبی رو در اختیار ما می گذراید من چندین بار سوال خودم رو مطرح کردم ولی پاسخی دریافت نکردم من ارشد مامایی با معدل۱۷.۵۵ ۲۶ ساله ۶ تا مقاله isi دارم ولی در ژورنال های خیلی سطح بالا نیستند در حد یکی و دو واحد هم سابقه تدریس در دانشگاه آزاد رو دارم و در حد ۶۰ میلیون هم پس انداز می خواستم برای دکتری هلند دانمارک یا سوئد و نروژ در نظرم هستن آیا با این شرایطی که من دارم برایم مناسب هست که برای دکتری خارج از ایران اقدام کنم آیا می تونم با این شرایط بورس بگیرم و بنظر شما کدوم کشور برای مامایی یا بهداشت جهانی مناسب هستند هر روز این سوال ها در ذهنم مرور میشن اگه تلاش کنم واقعا میشه بورس بگیرم یا امکان پذیر نیست ممنون میشم جواب سوال منو بدید با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض سلام
   برای اخذ بورسیه شانس بالایی ندارید مگر آنکه به رزومه ی خود تحصیل مدیریت نیز اضافه نمایید و همزمان نمره ی زبان عالی هم اخذ فرمایید.
   راه بعدی شما این است که پذیرش فوق لیسانس آلمان را با داشتن مدرک زبان آلمانی اخذ نمایید و سپس در آن کشور با کسب رضایت یک سوپروایزر اخذ پذیرش دکتری نمایید.

   راه دیگر شما این هست که با اخذ مدرک زبان آلمانی در ایران ،‌برای ویزای کاری آلمان اقدام نمایید.

   در کشور هلند با سرمایه ی شما محدودیت هایی وجود دارد.
   برای اخذ اطلاعات مشروح،‌ حتما با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. mie.editor2 گفته:

  با سلام. من 22 سالمه و کارشناسی مهندسی راه اهن از دانشگاه سراسری دارم، ایا امکان اش هست برای ارشد در رشته ی فیزیولوژی ورزشی بتونم خارج از کشور ادامه تحصیل بدم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. ادامه تحصیل شما باید در رشته های مرتبط با کارشناسی یا رشته های مدیریتی و بیزنس باشد و امکان ادامه تحصیل در رشته های غیر مرتبط وجود ندارد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. mie.editor2 گفته:

  با سلام ، بنده ۳۳ ساله هستم و مدرک لیسانس حسابداری از فراگیر پیام نور و زبان b1 را دارم اما همه گفتن بنده مهاجرت تحصیلی چون پیامنور خوندم نمیتونم بگیرم لطفا راهنمایی کنید . ممنون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. با توجه به شرایط سنی شما امکان ادامه تحصیل در کشورهایی نظیر هلند، دانمارک و …. برای شما وجود دارد اما دقت نمایید که برای ادامه تحصیل در رشته حسابداری نیاز به سپری نمودن آزمون ورودی این رشته می باشد. پیشنهاد میکنیم برای اخذ اطلاعات در این خصوص و بررسی رزومه خود با دفاتر ما از طریق شماره 02149196000 ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. نسترن گفته:

  سلام جناب ملک پور…
  بنده ۱۶ ساله هستم و کلاس نهم درس میخونم…وضعیت مالی خانواده من متوسط هست و هروقت صحبت تحصیل در خارج از کشور رو میکنم میگن هزینه بالایی داره و ما از پس اون برنمیاییم…
  من میخوام از سال اخر دبیرستان برم تا راحت تر وارد دانشگاه شم…
  شما چه کشوری رو پیشنهاد میکنید که هم مدرک معتبری بتونم بگیرم از دانشگاهشون و هم هزینه ارزانی داشته باشه…
  بنظرتون مدارک دانشگاه های ترکیه مورد تایید کانادا و امریکا هست؟؟.
  اگر بعدها بخوام اونجا زندگی کنم؟
  درامد خانواده من ماهی ۵ میلیون هست..
  ممنون میشم اگر راهنماییم کنید..

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل می توانید برای دانشگاه های مورد تایید کشور ترکیه درخواست نمایید. کشورهایی نظیر انگلیس، کانادا، امریکا و… هزینه تحصیل داشته و رایگان نمی باشد. میزان سرمایه شما برای تحصیل باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. mie editor2 گفته:

  سلام به آقای ملک پور عزیز،‌ باورتون نمیشه من هر روز چشم که باز میکنم اولین سپاس گزایم از خدای مهربان اینه که شما هستید و ما رو از همه جهات آگاه میکنید ،‌خیلی خیلی ممنونم از فایل ها،‌ صحبت هاتون و صمیمیتی که توی هر فایلتون هست ، آقای ملک پور عزیز سوالی داشتم از حضورتون ، من خانمی 23 ساله و متاهل هستم که در حال حاضر مدرک کمک پرستاری دارم یعنی بصورت آزاد و از انجمن پرستاری این مدرک رو گرفتم اما مدرک تحصیلی ام پیش دانشگاهی ریاضی فیزیک هستش ، در حال حاضر در حال کار کردن در بازار بورس هستم ( تحلیل گر بازار بورس ) و میتونم بگم تقریبا یک معامله گر خیلی خوب هستم و به امید خدا قصد دارم حداکثر تا 5 سال آینده به همراه همسرم مهاجرت کنیم ،‌آقای ملک پور خواستم ازتون بپرسم به نظر شما من تحصیلات دانشگاهی رو ادامه بدم و برم دنبال گرفتن کارشناسی ؟ بنظرتون این کار رو بکنم ؟ و اینکه به نظر شما چه رشته ای مناسب تر هست که برم بخونم ؟ رشته ای که شانس امتیاز برای مهاجرت رو افزایش بده ؟ و عذرخواهی میکنم که سوالم خیلی طولانی شد مطمئنم شما مثل همیشه دلسوزانه بهترین جواب رو میدید :) خدا حفظتون کنه زندگیتون پر از سلامتی و برکت و شادی و ثروت

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل کارشناسی برای شما وجود دارد که شرایط آن بسته به هر کشور متفاوت است. شرایط همسر شما نیز باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید و اطلاعات لازم را متناسب با شرایط خود اخذ نمایید.

   پاسخ
 9. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر ملک پور و تیم محترم شما. بنده ۱۹سالمه و حدود ۱۵۰میلیون سرمایه دارم و درحال حاضر مشغول به تحصیل در رشته بانکداری دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب هستم از رشته خود راضی نیستم و ۳سالی است دنبال مهاجران و شما را دنبال میکنم یک سوال راجب نظام وظیفه داشتم به من گفتن تحصیلی نمیتونی بری ولی یه دفتری به من گفت از طریق توریستی اقدام کن ۱۵میلیون وثیقه بزار پاسپورت بگیر بعد برو ولی دیگه نمیتونی برگردی و دوباره باید پول بزاری منم مشکلی ندارم به نظر شما امکان پذیر هست چون من نمیتوانم ۲۴ماه خدمت سربازی برم و دوست دارم هرچه سریع تر به اروپا بدون مدرک زبان یا حداقل با مدرک. آلمانی مهاجرت کنم من آلمانی میخوانم و ۲ترم در کلاس های زبان استاد دهقانی ثبت نام کردم ولی آلمانی برای من راحت تره ۲-لطفا راجب کشور اوکراین توضیح دهید شخصی به من می‌گفت با ۴۵میلیون اقامت ۵ساله برات میگیرم یا ۹ماه با ۱۵۰۰دلار با خوابگاه برو پاتفک و بعد ازدواج کن منم فکر کردم کشور اوکراین ارزانه و سریع تر پاسپورت میده که میخواهم نظر شما را بدانم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما برای تحصیل مناسب است که بسته به میزان سرمایه خود می توانید برای تحصیل در کشورهایی نظیر کانادا، مجارستان، دانمارک، هلند و … اقدام نمایید. ویزای توریستی امکان تبدیل نداشته و برای اخذ اقامت بهتر است از روش تحصیلی اقدام نمایید. در خصوص تحصیل کشور اوکراین و اخذ اطلاعات در خصوص کشورهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. ناشناس گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر ملک پور عزیز . من ۳۶ سالمه و فوق لیسانس عمران هستم و ۱۲ سال سابقه بیمه و کار و دارای همسر و یک فرزند دو ساله که همسرم هم ۳۴ سالشونه و لیسانس دارن . میخواستم برای مقطع دکترا توو یک کشور کاملا رایگان که کمک هزینه زندگی هم بهم بده اقدام کنم چون از ایران کسی رو ندارم که ساپورتم کنه . لطفا راهنماییم کنین که آیا اصلا امکانش هست و اگه بله چه کشورهایی ؟ هلند امکانش هست ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری باید مدرک زبان، مقالات بین المللی، نمرات و … مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط مطلوب امکان اقدام برای شما وجود دارد. در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  با سلام .. ممنون میشم راهنمایی کنید که من از کجا شروع کنم .. فوق لیسانس محیط زیست دارم از دانشگاه علوم و تحقیقات. ۴-۵ سال تو یه انجمن محیط زیستی کار کردم و مسئولیتم آموزش مباحث محیط زیستی به دانش آموزان تو مدارس تهران و چندتا از شهرهای دیگه بود . همسرم دیپلم فنی حرفه ای داره گرایش کامپیوتر یه دوسال هم تو زمینه سخت افزار سابقه داره .. ما میخوایم هرجور شده از ایران بریم حالا یا با ویزای کار یا تحصیلی . و باید جایی باشه که اگر تحصیلی میریم بشه کار کرد و خودمون هزینه زندگیمون رو در بیاریم و لازم نباشه از ایران کسی برامون پول بفرسته .. به نظر شما میشه یه همچین شرایطی رو داشته باشیم یا نه ؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط سنی شما باید مورد بررسی قرار گیرد، با توجه به شرایط شما می توان برای ویزاهای تحصیلی اقدام نمود. برای بررسی رزومه و شرایط موجود می توانید در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. mie editor2 گفته:

  با سلام و روز بخیر، در مورد پذیرش لیسانس فیزیوتراپى از هلند با شما تماس مى گیرم، در حال حاضر در بوداپست در کالج مک دنیل دوره فشرده پیش پزشکى را مى گذرانم،،زبان دوم من انگلیسى است، ایا امکان گرفتن پذیرش فیزیوتراپى به زبان انگلیسى براى شما وجود دارد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. تحصیل در رشته پزشکی و زیر شاخه های در اکثر کشورها آزمون ورودی دارد که باید این آزمون را در کشور مورد نظر برای ادامه تحصیل طی نمایید. برای اطلاع از شرایط پذیرش پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. mie editor2 گفته:

  سلام ایا امکانش هست که من با ۲۸ سال سن تو دوره کارشناسی شرکت کنم با توجه به اینکه لیسانس دارم ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله امکان تحصیل کارشناسی برای شما وجود دارد. برای اطلاع از کشورهای متناسب با شرایط شما پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. با توجه به مدرک تحصیلی شما متاسفانه شانس اخذ ویزای کار برای شما یا همسرتان بسیار اندک است. با در نظر گرفتن فاصله تحصیلی شما، امکان ادامه تحصیل در کشورهایی نظیر هلند یا دانمارک برای شما وجود دارد. برای تحصیل در کشورهایی نظیر آلمان یا اتریش که رایگان می باشد داشتن شرایط لازم برای ورود دارای اهمیت است. پیشنهاد می کنیم برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 15. mie editor2 گفته:

  با سلام اول از همه تشکر میکنم بابت صحبت‌ها و مشاوره های بسیار عالی تون. جناب ملک پور ابتدا عرض کنم که من و همسرم قصد مهاجرت به یک کشور اروپایی را داریم و بیشترین دلیلش هم بخاطر فرزند ۱/۵ سالمونه که دوست داریم تو محیط آموزشی غیر از ایران تحصیل کنه و آینده خودشو بسازه. من الهام هستم ، ۳۱ ساله ، فوق دیپلم کامپیوتر ، فارغ تحصیل سال ۸۶, خانه دار. همسرم محمد ۳۲ساله، دیپلم مکانیک، شغل ایشون هم مکانیک هست. حدود ۲۰۰میلیون تومان هم ارزش منزل مسکونیمون هست و حدود ۷۰میلیون پول نقد داریم. همسرم دارای ۱۲سال سابقه مکانیکی هست که ۵سال آن در نمایندگی سایپا کار می کردند و دارای مدرک مکانیکی درجه ۲فنی و حرفه ایی هستند و جدیدا دوره ماشین های خودرو سازی رنو (ال ۹۰ و مگان و…) را دارن سپری می کنن .که با گذراندن این دوره تا سه ماه دیگه به گفته آموزشگاه مدرک بین المللیTUV آلمان?? و مدرک بین المللی DQS و QAL انگلستان را دریافت می کنن. مدتی هم هست که داریم زبان کار می کنیم که امیدواریم بتونیم مدرک آیلتس ۶ را بگیریم. ولی متاسفانه یکی از مشاورینتون فرمودند که از طریق همسرم نمی تونیم ویزای کار بگیریم. و پیشنهاد دادن که از طریق ویزای تحصیلی برای خودم اقدام کنم و کشور هلند را پیشنهاد دادن و گفتن همسرم در مدت تحصیل من در هلند اجازه کار دارن. الان سوال من اینه که آیا مهاجرت برای ما امکان پذیر هست ؟ و آیا کشوری هست که هزینه تحصیل در آن کمتر و یا رایگان باشه چون هزینه هلند برامون سخته؟ پیشنهاد شما چیه؟فقط من و همسر و فرزندم می خواهیم در یک زمان مهاجرت کنیم. چون انگار بعضی کشورها ویزای همراه را بعد از یه مدت صادر می کنن و من بدون فرزند و همسرم نمی تونم برم و اینکه طوری باشه که همسرم بتونه کار کنه چون هزینه تحصیل و زندگی در کشور دیگر را باید همسرم تامین کنه. با تشکر از لطفتون

  پاسخ
 16. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. برای تحصیل در کشورهای رایگان باید شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توان برای شما اقدام نمود هم چنین می توانید برای کشورهای چون هلند، دانمارک، مجارستان و … اقدام کنید. همچنین در صورت داشتن سابقه کار مرتبط می توان گزینه های کاری را نیز مد نظر قرار داد. داشتن دانش یا مدرک زبان از پایه ای ترین موارد در امر مهاجرت می باشد. با توجه به تعدد سوالات شما پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات تکمیلی با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 17. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد ملک پور،من و همسرم قصد مهاجرت داریم،شوهرم ۲۷ ساله و دارای مدرک فوق دیپلم الکترونیک از دانشگاه دولتی و لیسانس الکترونیک از دانشگاه غیر انتفاعی است در حال حاضر کلاس های برنامه نویسی میرود و علاقه زیادی به این شاخه دارد من هم ۲۲ ساله دارای مدرک فوق دیپلم حسابداری از دانشگاه ازاد میباشم،بعد از شنیدن ویس های شما به این نتیجه رسیدیم که مهاجرت تحصیلی بهترین راه برای ماست ما علاقه زیادی به اسپانیا داشتیم ولی به دلیل تحصیل رایگان تصمیم گرفتیم که به المان یا اتریش مهاجرت کنیم میخواستم بدونم که بهترین راه برای مهاجرت ما چه روشی است و کدام کشور؟‎؟‎برای مهاجرت تحصیلی چه قدر سرمایه نیاز است؟‎ایا امکان تحصیل رایگان برای هر دوی ما وجود دارد؟‎ایا میتونیم هر دویمان در حین تحصیل مشغول به کار شویم و امکان چه کارهایی برای ما فراهم است؟‎برای تحصیل در کشور مربوطه ایا باید ان رشته ای که دوست داریم در ایران دولتی قبول بشویم؟‎ایا برای تحصیل و کار کردن محدودیت سنی وجود دارد؟‎ایا داشتن تافل یا ایلتس تاثیری در روند قبولی ما در دانشگاه دارد؟‎داشتن مدرک زبان المانی از موسسه گوته مورد قبول است؟‎من خودم قصد خواندن رشته حسابداری یا روانشناسی یا علوم اجتماعی رو دارم شما کدام رشته رو پیشنهاد میدهید؟‎ایا باید پشتیبان مالی داشته باشیم؟‎هزینه زندگی و اجاره خانه با کار کردن در حین تحصیل فراهم میشود یا خیر؟ببخشید که طولانی شد ولی فکر میکنم اکثر سوالات،سوالات مورد پرسش کاربران است،ممنون از شما‎

  پاسخ
 18. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. بله امکان اخذ پذیرش با شرایط شما برای ادامه تحصیل وجود دارد و می توانید با توجه به شرایط خود و اخذ مدرک زبان برای کشورهای مختلف همچون هلند، مجارستان، آلمان و …. اقدام نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 19. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید دکتر ملک پور بنده ۱۹ ساله و از وقتی که حدودا ۱۷ سالمه شما را دنبال میکنم بارها به شما پیام دادم درحال حاظر مشغول به تحصیب در رشته بانکداری دانشگاه آزاد تهران جنوب هستم و به دلیل اینکه علاقه ای به رشته و تحصیل در ایران ندارم میخواهم انصراف بدم همزمان زبان آلمانی و زبان انگلیسی آنلاین با استاد دهقانی مشغول هستم پدرم مغازه ای دارد و برای فروش گذاشته و قول داد به محض فروش ۱۰۰ میلیون به من میدهد و درحال حاضر تا ۲ میلیون در ماه میتونه ساپورتم کنه۱-آیا اگر از دانشگاه انصراف بدهم میتونم برا مقطع لیسانس از ایران خارج شم یا دیگه راهی نداره باید به سربازی برم۲-من به اروپا علاقه دارم شما کجای اروپا را پیشنهاد میکنید که ارزان تر و برای اقامت بعد تحصیل راحت تر باشه و ویزا و پذیرش هم در آن راحت تر باشه؟؟؟

  پاسخ
 20. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما امکان تحصیل در کشورهایی همچون هلند و دانمارک وجود دارد همچنین می توان شرایط شما را برای تحصیل در رشته اشپزی در کشور سوئیس بررسی کرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 21. mie editor2 گفته:

  استاد‌عزیزم‌سلام‌.‌امید‌است‌که‌تنت‌به‌ناز‌طبیبان‌نیازمند‌مباد.ارادتمند‌شما‌اکبروکیلی‌هستم‌۲۶ًساله،مجرد،فوق‌دیپلم‌موسیقی‌ایرانی(علمی‌کاربردی)خواننده‌و‌نوازنده‌ساز‌تار‌تنبور.شغل:شیرینی‌پزی‌حرفه‌ای‌دارای‌۶ًسال‌سابقه‌کاری. ۵سال‌بیمه‌تأمین‌اجتماعی،،دوسال سابقه کار‌در‌بخش‌روابط‌عمومی‌مدرسه‌.مدرک‌زبان‌ندارم.ایا‌امکان‌مهاجرت‌برای‌بنده‌وجود‌دارد‌یا‌خیر؟شما‌برای‌شرایط‌بنده‌چه‌کشوری‌را‌پیشنهاد‌میکنید؟وبرای‌اقدام‌چه‌قدم‌هایی‌بردارم. تشکرفراوان،آرزوی‌موفقیت‌بیشتر‌برای‌شما‌وپرسنل‌محترمتان،یاعلی

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.