مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی

مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی

مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی یکی از طرق مهاجرت به کره جنوبی 2018 میباشد ،

موسسه حقوقی ملک پور و موسسه مشاوره ای MIE اتریش هیچگونه خدمات و مشاوره ای در زمینه ی پناهندگی انجام نمیدهند و این مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهی عموم از مضرات و خطرات پناهندگی میباشد.

در کل پناهندگی راهی غیرقانونی به شمار میرود که در این راه عده ای بسیاری کنار کشیده اند و دوام نیاورده اند . این مقاله را به صورت کامل مطالعه نمایید تا از خطرات پناهندگی به صورت کامل اطلاع پیدا نمایید .

video مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی
video مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی

موسسه حقوقی ملک پور به هیچ عنوان مهاجرت از طریق پناهندگی را پیشنهاد نمی نماید بلکه توصیه اکید می نماید که از راه های قانونی مهاجرت به کره جنوبی داشته باشند و در نهایت  به اخذ اقامت کره جنوبی دست پیدا نمایند . راه های بسیاری برای مهاجرت به کره جنوبی وجود دارد از جمله تحصیل در کره جنوبی , سرمایه گذاری در کره جنوبی , کار در کره جنوبی و یا ثبت شرکت در کره جنوبی و … که بهتر است یکی از این راه ها را انتخاب نمایید .

کره ی جنوبی کشوری است در بخش جنوبی شبه‌جزیره ی کره در شرق آسیا . پایتخت این کشور شهر سئول است . اخیراً در ۴ ژانویه ۲۰۱۶ طرح مجدد اسکان متقاضیان مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی تصویب شده است که از این تاریخ تا کنون شاهد رسیدگی های مجدد دولت به متقاضیان مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی هستیم .
در حال حاضر بسیاری از افرادی که به قصد مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی وارد این کشور شده اند را در شهری در مرز و میان تایلند و میانمار نگه داری کرده و با توجه به امکانات کم متقاضیان مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی بسیاری از این افراد در حال حاضر از وضعیت خوبی برخوردار نیستند .
بسیاری از افراد متقاضی مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی بعد از ورود به کشور کره جنوبی اقدام به تکمیل فرم های پناهندگی در این کشور را می کنند ، پیشنهاد می شود قبل از هر اقدامی که در آینده قطعاً دامن گیر خود و همچنین خانواده عزیزتان شود ، با موسسه حقوقی ملکپور تماس بگیرید و از مشاوره رایگان مشاوران ارشد حقوق بین الملل بهره مند شوید .
پشینهاد می شود در باب آشنایی با قوانین مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی و همچنین طرق قانونی مهاجرت و بررسی کردن شرایط خود در باب مهاجرت به اروپا و آمریکا و اقصی نقاط دنیا می توانید به با مشاورین ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی ملکپور تماس حاصل نمائید و از مشاوره و راهنمایی رایگان تلفنی ما بهره مند شوید .
مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی در ابتدا به مدارکی نیاز دارد که از این مدارک می توان به موارد ذیل اشاره کرد :
۱٫    گذرنامه یا مدرک شناسایی معتبر ( جهت احراز هویت و تابعیت )
۲٫    تکمیل فرم ها و مصاحبه
۳٫    عکس شناسایی
۴٫    درخواست و تقاضای پناهندگی و ارائه دلایل موجه آن
در مواردی این امکان وجود دارد که مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی رد شود ، این گزینه ها عبارت است از :
۱-    حضور و ورود شخص در کره جنوبی مضرر و دلیل امنیتی داشته باشد .
۲-    هویت شخص قابل تشخصی نباشد .
۳-    ورود شخص از یک کشور امن و بی خطر باشد یا کشور اصلی شخص محلی امن برای او باشد .
۴-    اظهارات دروغ و ارائه مدارک جعلی
۵-    شخص بدون تغییر در درخواست قبلی دوباره درخواست پناهندگی دهد .
۶-    شخص پس از الغای پناهندگی دوباره در خواست پناهندگی دهد .
۷-    افسر ویزا متوجه عدم صداقت شخص شود و یا وفق ماده ۱۹ قانون پناهندگی بین الملل

پس از اقدام جهت مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی افراد باید به صورت اجباری دوره ی زبان کره جنوبی را بگزراند و تقریباً به این زبان مسلط شوند . تمامی فرزندان این امکان را دارند که از سال جدید تحصیلی وارد مدارس شوند و از مدارس کره جنوبی در کنار خانواده خود استفاده نمایند .
لازمه مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی این است که شخص در خاک کره کره جنوبی وارد شده باشد ، چه از طریق قانونی و چه از طریق غیر قانونی تفاوتی ندارد . لذا لازم به ذکر است پس از ارائه در خواست خود و تکمیل فرمهای مربوطه جهت مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی به وی یک ویزای ۶ ماهه به نام G1   داده می شود که این ویزا قابل تمدید خواهد بود .
شایان ذکر است داشتن حق کار یکی از مسائل مهم و حائز اهمیت است ، پس از موافقت با مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی و تکمیل فرایند ، شخص خارجی بعد از ۶ ماه اجازه کار در کشور کره جنوبی را خواهد داشت . دقت داشته باشید شخص متقاضی اگر شخصی شروع به کار کردن در این کشور شود تقریباً بسیاری از حقوق و مزایا ی خود از دست خواهد داد .
گفتی است پس در تمامی مراحل پروسه اخذ اقامت مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی شما می توانید از داشتن وکیل در کنار خود بهره مند شوید . همچنین اگر به زبان کره جنوبی مسلط نباشید می توانید با داشتن مترجم زبان کره جنوبی در مصاحبه شرکت کنید و بنا بر قانون کره جنوبی حق بر داشتن تمامی مدارک و اسناد در این پرونده را خواهید داشت .
در پایان شایان ذکر است که تا زمانی که امکان ورود به کشور کره جنوبی از طرق مختلف قانونی وجود دارد چرا از مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی استفاده شود و به عبارتی دیگر با این کار زندگی و آینده خود را تباه کنیم ؟ دقت داشته باشید موسساتی سود جو در این باره چشم به منابع مالی و سرمایه ای چون زمان شما دوخته اند و شما را در این مسیر تشویق ی کنند ولکن موسسه حقوقی ملکپور پیشنهاد می کند تنها از طرق قانونی و حقوقی از قبیل ادامه تحصیل ، کار ، ثبت شرکت ، کار و یا ازدواج و … به فکر مهاجرت به کره جنوبی و یا علی ایها حال در تمامی کشور های مورد نظر باشید .

اگر شما هم خواهان مهاجرت به کره جنوبی به طور قانونی هستید وکلای مجرب ما در موسسه  حقوقی  MIE (همکار موسسه حقوقی و مهاجرتی ملک پور) در سراسر دنیا از جمله شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص راههای قانونی مهاجرت و در نهایت اخذ اقامت مشاوره رایگان دریافت نمایید .

Rating: 5
15 پاسخ
 1. هانیه گفته:

  سلام خسته نباشید .من شنیدم به ایرانی ها در کره جنوبی اقامت برای زندگی نمیدن . میخواستم بدونم این خبر درسته یا نه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. عموم کشورهای آسیایی قوانین اعطای اقامت واضح و آسانی برا برای خارجی ها در نظر نگرفته اند و همچنین سالهای متمادی را می بایست در این کشورها کار و زندگی نمایید تا بتوانید اقامت این کشورها را اخذ کنید که به راحتی نیز قابل لغو می باشد.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام
   بورسیه تحصیلی معمولا در مقاطع تحصیلی بالاتر از لیسانس اعطا می شود. زبان کره ای ممکن است تاثیر گذار باشد اما رزومه تحصیلی شما از اهمیت بیشتری برخوردار است و بر اساس آن سنجیده می شوید.

   پاسخ
 2. Rm.keivaj گفته:

  سلام
  میخواستم بپرسم که اون دسته از ایرانی‌هایی که با ویزا وارد کره شدن و درحال حاضر ویزا ندارن و به صورت over زندگی میکنن و هستن کسانی که یکسال یا بیشتر توی همین وضعیت زندگی و کار میکنن ، حال آیا میتوانن درخواست پناهندگی کنن؟ مشکلی ایجاد نمیشه؟
  چکار باید کرد؟ اگر وکیل میخواد راهنمایی کنید
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. مؤسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه مشاوره و خدماتی در رابطه با پناهندگی ندارد و نمی تواند در این مورد شما را راهنمایی کند. مطالب ذکر شده در این وبسایت در خصوص پناهندگی تنها در جهت اطلاع رسانی از خطرات این روش و معرفی روش های جایگزین می باشد.

   پاسخ
 3. صالحه گفته:

  سلام اطلاعات خوبی دراختیارمون گذاشتید . ممنون
  سوالی ک دارم اینه که میشه برای تحصیل دوره کاردانی ویزا و اقامت بگیریم؟؟ بورس چطور؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. امکان تحصیل دوره کاردانی در کره جنوبی بستگی به شرایط شما خواهد داشت. همچنین اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های کره جنوبی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. Star گفته:

  سلام بابت مطلب ممنون . سوالم اینه اگه کِیس دینی باشه قبولمون میکنن ؟ ( مسلمون نباشیم یا بی دین باشیم ) ؟ چون تو ایران نسبت به این مساعل خیلی سخت گیری میشه و حتی ممکنه اعدام هم بکنن ، ولی خوده کره بیشتر مردمش بی دینن . ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
 5. حسن جامی گفته:

  با سلام
  خواستم بپرسم آیا به پناهجویان در کره جنوبی حقوق هم میدن یا خیر و در صورت پرداخت از چه مرحله ای
  شروع میشه و چقدر هست.
  متشکرم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.