مهاجرت به نروژ

 • مهاجرت به نروژ در یک نگاه
 • مهاجرت به نروژ از طریق تحصیل
 • مهاجرت به نروژ از طریق کار
 • مهاجرت به نروژ از طریق تولد
 • مهاجرت به نروژ از طریق ازدواج
 • مهاجرت به نروژ از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
 • مهاجرت به نروژ از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به نروژ و هزینه های زندگی در این کشور
مهاجرت به نروژ مهاجرت به نروژ

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت به نروژ در یک نگاه

مهاجرت به نروژ  ،راههای اخذ اقامت نروژ و تابعیت نروژ مورد بحث و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت . سطح رفاهی کشور نروژ بسیار بالاست و شهروندان این کشور از امکانات بسیار بالایی برخوردار هستند به همین دلیل مقصد بسیاری از مهاجران از اتباع مختلف خواهد بود.نروژ کشوری سردسیر و کوهستانی است که در شمال اروپا و غرب شبه‌ جزيره اسكانديناوي است و درهمسايگي سوئد در شرق و فنلاند و روسيه در شمال‌شرقي آن واقع شده است وعضو اتحادیه اروپا می باشد.در بیشتر نواحی نروژ به این صورت است که شش ماه در سال روز وشش ماه در سال شب است.جمعیت کشور نروژ ۵٬۱۰۹٬۰۵۹ نفر و مساحت این کشور ۳۸۵٬۲۵۲ کیلومتر می باشد.نرخ بیکاری در این کشور زیبا و مرفه 4% است.در مقاله مهاجرت به نروژ تلاش نمودیم به کلیه سوالات احتمالی شما عزیزان از جمله:

 • راههای مهاجرت به نروژ و اخذ اقامت این کشور چگونه است؟
 • چگونه می توان از طریق تحصیل به کشور نروژ مهاجرت نمود؟
 • چگونه می توان مهاجرت کاری به نروژ داشت؟
 • شرایط زندگی در نروژ و اخذ تابعیتاین کشور چگونه است؟
 • راههای مهاجرت به نروژ از طریق سرمایه گذاری چیست؟
 • قوانین مهاجرت به نروژ از طریق ازدواج چیست؟

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با استفاده از کلیدواژه ملک پور تمامی مطالب و مقالات در رابطه با مهاجرت به نروژ را در کلیه سایتهای ملک پور بیابید.در صورت هم گونه ابهام و یا سوال و همچنین برای اخذ مشاوره و بررسی شرایط خود به کلیه دفاتر موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید.

اقامت نروژ

مهاجرت به نروژ از طریق تحصیل

مهاجرت به نروژ از طریق تحصیل می تواند از راههای مناسبی برای کسانی باشد که به دنبال تحصیل رایگان هستند چرا که تحصیل در نروژ رایگان است و متقاضی تنها باید هزینه های زندگی خود را تامین کند.اگر تصمیم به مهاجرت تحصیلی به نروژ را دارید مطالعه مطالب ذیل خالی از لطف نیست و می توانید برای کسب اطالاعات بیشتر به مقالات و فایل های صوتی وتصویری مراجعه نمایید.

 • مهاجرت به نروژ از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی

  برای تحصیل در مقطع کارشناسی در نروژ شما نیاز به دیپلم دوازده ساله و ریز نمرات این دوره دارید.تحصیل در مقطع لیسانس در نروژ نیز دربیشتر دانشگاه ها به زبان  نروژی ارائه می شود.البته تحصیل در مقطع لیسانس به زبان انگلیسی نیز در این کشور امکان پذیر است که  در این مقطع رشته های ارایه شده در دانشگاه های دولتی  بسیار محدود است و اکثر رشته ها در این مقطع به زبان انگلیسی در دانشگاه های خصوصی نروژ ارایه می شوند.شخص متقاضی تحصیل در نروژ در مقطع لیسانس باید مدرک زبان نروژی در سطح b2 و یا مدرک آیلتس 6 داشته باشد.

 • مهاجرت به نروژ از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد

  تحصیل در نروژ در مقطع کارشناسی ارشد به دو زبان نروژی و انگلیسی امکان پذیر است.در صورتی که شخص متقاضی تحصیل در نروژ تمایل به تحصیل به زبان انگلیسی داشته باشد باید مدارک تحصیلی خود از خمله مدزک لیسانس به همراه ریز نمرات و همچنین مدرک آیلتس خود با نمره حداقل 6.5 ارائه نماید.دوره کارشناسی ارشد با توجه به رشته تحصیلی معمولا بین 1 الی 1.5 به طول می انجامد وفرد متقاضی اجازه کار ضمن تحصیل در تمامی دوره های تحصیلی در این کشور خواهد داشت.

 • مهاجرت به نروژ از طریق تحصیل در مقطع دکترا

  تحصیل در نروژ در مقطع دکترا مانند بسیاری از کشورها دارای شرایط خاصی است.برای تحصیل دکترا در نروژ شخص متقاضی نیاز به یک استاد راهنما دارد که از پیش با وی مصاحبه نمود و به استفاده متقاضی در یک پروژه علمی تمایل داشته باشد.همچنین تحصیل در مقطع دکترا نیاز به مدرک آیلتس 7 دارد.دوره دکترا بستگی به رشته تحصیلی و کشوری که در آن تحصیل می نمایید متفات است و معمولا بین 3 تا 5 سال به طول می انجامد.

 • مهاجرت به نروژ از طریق تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی

  تحصیل در نروژ در رشته های پزشکی و دندان پزشکی با پیشرفته ترین و بروزترین متد و علم روز صورت می گیرد.شخص متقاضی تحصیل پزشکی در نروژ باید مدرک زبان نروژی B2 و یا مدرک زبان انگلیسی در حد آیلس ۶  داشته باشد.همچنین شخص متقاضی حتما باید دارای مدرک دیپلم دوازده ساله در رشته های تجربی یا ریاضی فیزیک داشته باشد.برای تحصیل در رشته پزشکی گذراندن یک دوره پیش پزشکی یا premedical الزامی است.بعد از گذراندن این دوره  که 2 سال به طول می انجامد در پایان دوره یک آزمون کلی گرفته می شود و  بعد از کسب نمره قبولی در آزمون می توان به دانشگاههای پزشکی وارد شد.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقالات مرتبط با تحصیل پزشکی در نروژ را مطالعه نمایید.

بورسیه تحصیلی نروژ
تحصیل در نروژ
مدارک مورد نیاز کشورها جهت پذیرش تحصیلی در نروژ
مهاجرت تحصیلی در نروژ
اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاههای اروپا

مهاجرت به نروژ از طریق کار

مهاجرت به نروژ از طریق کار یکی از راههایی که برای شما عزیزان در این رابطه سوالات بسیاری پیش آمده است.بهتر از قبل از هر اقدامی با وکلای متخصص در امر مهاجرت مشاوره نمایید تا بتوانید راهی مناسب برای مهاجرت به نروژ بیابید.کاریابی در نروژ از طرق متفاوت امکان پذیر است که به تعدادی از آنها اشاره خواهیم نمود:

 • ویزای جستجوی کار
 • دوره های فنی
 • استخدام در کمپانی های اتحادیه اروپا

و سایر موارد که در صورت تمایل به کاریابی در نروژ می توانید مقالات مرتبط در این باره مطالعه نمایید.

کار در نروژ
ویزای کار نروژ
موسسات معتبر کاریابی در نروژ
مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در نروژ
کار پس از تحصیل در نروژ
شرایط کار ضمن تحصیل در نروژ
مهاجرت کاری به نروژ

مهاجرت به نروژ از طریق تولد

همانطور که می دانید سیستم هر کشور در رابطه با تابعیت و تولد در آن کشور متفاوت است.سیستم تابعیت کشور نروژ بر اساس اصل خون است.بدان معنی است که اگر کودکی در خاک نروژ بدنیا بیاید پدر ومادرش از اتباع کشور نروژ نباشند نروژی محسوب نمی شود.در قوانین نروژ چه پدر و چه مادر در صورتی که تبعه نروژ باشند کودک تابعیت نروژ را اخذ می نماید.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به نروژ از طریق تولد می توانید مقالات ذیل را مطالعه نمایید.همچنین برای کسب اطلاعات تکمیلی می توانید از فایل تصویری ذیل دیدن فرمایید.

اخذ تابعیت نروژ از طریق تولد در نروژ
تولد در نروژ

مهاجرت به نروژ از طریق ازدواج

یکی ازراههای مهاجرت به هر کشوری ازدواج با تبعه آن کشور می باشد.بسیاری از افراد این راه را انتخاب می نمایند اما باید به این نکته توجه داشته باشند که قوانین کشور ها در این رابطه متفاوت است و حتما باید از قوانین مربوط به ازدواج از طریق متخصصین و وکلای زبده آگاهی یافت.قوانین ازدواج با یک نروژی چه زن و چه مرد یکسان است.بدین معنی که اگر با یک تبعه نروژی ازدواج نمودید ازدواج با یک خانم تبعه نروژ با ازدواج با یک مرد تبعه نروژ تفاوتی ندارد.البته ازدواج با تبعه نروژ تنها با در نظر گرفتن شرایطی منجر به اقامت دائم خواهد شد که در مقالات ذیل به آنها اشاره نمودیم.در صورت اطلاع از شرایط و اقدامات لازم و همچنین مدارک مورد نیاز جهت ازدواج در نروژ به مقالات مرتبط با مهاجرت به نروژ از طریق ازدواج مراجعه فرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور درازدواج با فرد خارجی

video مهاجرت به نروژ
مهاجرت از طریق ازدواج در نروژ
ویزای ازدواج نروژ
ویزای ازدواج نروژ
ازدواج در نروژ

مهاجرت به نروژ از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

با توجه به اینکه نروژ یکی ازگرانترین کشورهای دنیا محسوب می شود  از سرمایه گذاری در این کشور نباید هراسی داشت چرا که نروژ به دلیل ثبات سیاسی از نظر اقتصادی دچار لطمه نمی گردد.چنانچه از طرق ایمن و مطمئن برای سرمایه گذاری در کشور نروژ عمل نمودید می توانید با خیال آسوده شاهد افزایش سرمایه خود باشید.سرمایه گذاری ایمن در نروژ امکان پذیر نیست مگر با مشاوره با افراد آگاه در این زمینه که دارای رزومه روشن و شناخته شده هستند.با توجه به اینکه نروژ یکی از اعضای اتحادیه اروپا است و همچنین عضو پیمان شنگن می باشد به سرمایه گذاران در این کشور امکانات و زمینه های بسیاری برای افزایش سرمایه گذاری و تجارت در کل اتحادیه اروپا را خواهد داد که این مطلب یکی از امتیازات مثبت سرمایه گذاری در نروژ محسوب می گردد.

 • به فکر راهی مناسب برای سرمایه گذاری در نروژ هستید؟
 • به ثبت شرکت در نروژ علاقه مند هستید؟
 • تمایل دارید از شرایط سرمایه گذاری در نروژ اگاهی یابید؟

برای دستیابی به کلیه اطلاعات و اهم نکات سرمایه گذاری در نروژ به مقالات زیر مراجعه فرمایید .

سرمایه گذاری در نروژ
شرایط سرمایه گذاری در نروژ
ثبت شرکت در نروژ

مهاجرت به نروژ از طریق پناهندگی

پناهندگی در نروژ یکی از طرق مهاجرت به این کشور است که به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنیم چرا که پناهندگی و مسیری که برای پناهندگی در سایر کشورها انتخاب می نمایند راههایی بس خطرناک با آینده ای نامعلوم خواهد بود چرا که هیچ پایه و اساس قانونی خاصی برای اسکان مجدد پناهندگان در نروژ وجود ندارد. توصیه ما به این افرادی که به پناهندگی در نروژ فکر می کنند این است که با توجه به خطرناک بودن پروسه پناهندگی از این کار خود داری کرده و به دنبال بهترین و مناسب ترین راه برای مهاجرت به نروژ باشند.

موسسه حقوقی ملک پور هیچ خدماتی در باب پناهندگی ارائه نمی دهد.

مهاجرت قاچاقی به نروژ

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی

video مهاجرت به نروژ
پناهندگی در نروژ
پناهندگی در نروژ

مهاجرت به نروژ و هزینه های زندگی در این کشور

هزینه های زندگی از جمله عواملی است که تاثیر بسزایی در انتخاب کشور مناسب جهت مهاجرت را دارد. نروژ یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در جهان را دارد.با توجه به استانداردهای بالای زندگی و امکانات رفاهی بالا در این کشور می توان اشاره کرد که هزینه های زندگی در نروژ نسبت به بسیاری از کشورها بالاتر است.هزینه های زندگی در نروژ 193 درصد بالاتر از ایران است (داده های جمع آوری شده برای همه شهرها بوده و هزینه اجاره محاسبه نشده است ). هزینه اجاره در نروژ 130  درصد  بالاتر از ایران است و به همین ترتیب سایر موارد نسبت به ارزش ریالی پایین کشور ما می توان گفت بسیار بالاتر است.

برای اطلاع بیشتر از هزینه های زندگی در نروژ می توانید مقالات زیر را دنبال نمایید.

هزینه تحصیل و زندگی در نروژ
سخن آخر در باب مهاجرت به نروژ

ما در این مقاله سعی کردیم انواع راه های مهاجرت به نروژ و اخذ اقامت نروژ را خدمت شما توضیح بدهیم تا افرادی که تمایل به مهاجرت به نروژ را دارند با مطالعه این مقاله اطلاعات بسیار کاملی را در زمینه مهاجرت به نروژکسب کنند و در صورتی که تمایل دارید از اخرین قوانین مهاجرت به نروژ جویا شوید میتوانید در ساعات اداری با موسسه حقوقی ملک پور همکار دفتر mie وین تماس بگیرید و از مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به نروژ بهره مند شوید .

law مهاجرت به نروژ
10 پاسخ
 1. حسین گفته:

  سلام. ببخشید من یه ارشد مکانیک دارم با معدل 18.5 و یه مقاله که داره اکسپت میشه و میخوام دوباره همون ارشدو تو نروژ بخونم.
  3 سال خلا را چجوری میتونم پر کنم که مشکل ساز نشه. الان دارم کار میکنم همین کار خوبه یا درس دادن تو دانشگاه یا مورد دیگه ای؟
  و اینکه شما اطلاعی دارید زمینه انرژیهای خورشیدی برای کار یابی خوبه یا نه؟
  مرسی

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   3 سال گپ تحصیلی خیلی مشکل ساز نمی شود و با نام کاری می توانید آنرا پوشش دهید در خصوص رشته ای که فرمودید می توانید در سایت های این کشور در خصوص میزان نیاز این کشور به این تخصص تحقیق نمایید

   پاسخ
 2. امیر گفته:

  سلام
  من میخواستم در مقطع ارشد معماری در نروژ تحصیل کنم،میخواستم بدونم آیا امکان اقامت دائم و تابعیت پس از اتمام تحصیل هست؟و اینکه برای پیدا کردن شغل در نروژ دیدگاه نسبت به افراد خارجی در این کشور چگونه اس؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، نروژ کشوری مهاجر پذیر است و پس از پایان تحصیلات می توانید به کار در نروژ بپردازید و پس از چند سال کار و پرداخت مالیات امکان کسب اقامت دائم و پس از آن تابعیت کشور نروژ را دارید.

   پاسخ
 3. حیدر صادقی گفته:

  سلام جناب ملک پور. بنده لیسانس باستان شناسی دارم . مدت ۶ سال است در رشته hse. ایمنی بهداشت و محیط زیست مشغول به کار هستم و دوره ای آموزشی زیادی هم در این رشته شغلی ام گذرانده ام. البته فوق لیسانس مهندسی محیط زیست رو هم تا ترم آخر خوندم اما پایان نامه رو دفاع نکردم . البته به دلیل اختلافی که بین استاد پیش امد مجبور شدم کلا درس رو بیخیالش بشم. الان راهنمایی میخوام ببینم برای کار در کشور آلمان چیکار باید بکنم. اگر محیط زیست یا همون hseحل نشد در رشته باستان شناسی برا کدام کشور میتونم اقدام نمایم . سپاس از وقت و جوابی که مینویسید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید

   پاسخ
 4. مصطفی ملک گفته:

  با سلام خدمت اقای دکتر ملک پور
  بنده چند سئوال داشتم که قبل از سئوالات مختصری از خودم توضیح میدم
  29سال سن دارم در رشته زمین سناسی لیسانس دارم و تا ترم پایان نامه فوق لیسانس رسوب شناسی(sedimentology) دانشگاه ازاد تحصیل کردم که به خاطر شرایط مالی نتونستم هزینه پایان نامه تامین و پرداخت کنم و نزدیک به 2 سال گپ تحصیلی دارک
  مدت 1سال و نیم که ازدواج کردم همسر همسن بنده هستن و مدیریت صنعتی لیسانس و در رشته حسابداری فوق دیپلم دارن
  مدت کوتاهی در معادن فلزی کشور مشغول به کار بودم چه بصورت سصرپرست معدن و هم مسئول ازمایشگاه عیار سنج بودم که متاسفانه بیمه نشدم
  در سال 91 شرکت اکتشافات معدنی به ثبت رسوندم که بعد از مدتی مجبور به تعطیلی شرکت شدیم
  آشنایی کامل با پیشرفته ترین قطعات سخت افزاری و کامپیوتر دارم اما مدرکی ندارم و بصورت تجربی کسب مهارت کردم
  1.ایا باشرایط من امکان مهاجرت از طریق کار و تخصص هست؟؟؟
  2.چه کشورهایی شرایط برای پذیرش بنده دارن؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 5. مصطفی ملک گفته:

  با سلام خدمت اقای ملک پور عزیز
  بنده امشب بعد از کلی ناامیدی برای استخدام یا راه اندازی کار در کشور با کانال شما اشنا شدم وسئوالاتی برام پیش اومده قبلش مختصری از مشخصات خودمو خدمتتون عرض میکنم
  29سال سن دارم در رشته زمین شناسی لیسانس دارم و تا ترم پایان نامه فوق لیسانس رسوب شناسی تحصیل کردم که به خاطر شرایط مالی نتونستم هزینه پایان نامه پرداخت کنم و نزدیک به 2 سال گپ تحصیلی دارم
  به مدت 1سال نیم ازدواج کردم همسرم لیسانس مدیریت صنعتی و فوق دیپلم حسابداری دارن و 29 سال سنشونه
  به مدت کوتاهی در معادن فلزی کشور کار کردم که متاسفانه برام بیمه رد نکردن و الان در وضعیت تعطیل به سر میبرن از لحاظ زبان در سطح متوسطی هستم و نهایت سرمایه ای که بتونم فراهم کنم نزدیک به 50 میلیون
  بنده در سال 91 شرکت اکتشافات معادن ثبت کردم که متاسفانه مجبور به تعطیلی شرکت شدیم ولی متاسفانه خودم بیمه نکردم
  اشنایی کامل با پیشرفته ترین قطعات سخت افزار و کامپبوتر دارم اما مدرکی در این خصوص ندارم و به صورت تجربی این تخصص کسب کردم
  اولین سئوال بنده اینه که چه کشوری می تونم برم از بین کشورهایی مثل کانادا,اتریش و نروژو..؟؟؟؟؟؟.شما در سئوالات متداول فرمودین انتخاب کشور به سلیقه خودمون بستگی داره اما بنده در کشورم به بمب بست خوردم چون راه امرار معاش نیست و از تخصصم نمی تونم استفاده کنم پس هرجایی که ازادی باشه و امکان کار باشه میرم
  2.ایا با شرایط من امکان مهاجرت از طریق کار و تخصص هست؟؟؟
  3.به چه طریق باید اقدام کنم؟؟؟
  پیشاپیش از لطف شما بابت راهنمایی سپاس گزارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار میتوانید از طرق تحصیل اقدام نمایید .
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5