مهاجرت به عمان

 مهاجرت به عمان

مهاجرت به عمان در سال 2018 به نسبت سالهای قبل متقاضی بیشتر داشته و روزانه سوالات بسیاری از ما میپرسند ، مهاجرت به عمان برای چه افرادی امکانپذیر می باشد ؟ موسسه مشاوره ای MIE (با همکاری موسسه حقوقی ملک پور) مقاله ای را در رابطه با مهاجرت به عمان به نگارش در آورده است ، لذا شما متقاضیان اگر می خواهید در رابطه با مهاجرت به عمان اطلاعاتی داشته باشید توصیه می گردد این مقاله را مطالعه نموده و در صورت هرگونه سوال با موسسه مشاوره ای MIE (با همکاری موسسه حقوقی ملک پور) و وکیل مهاجرت تماس حاصل نموده و مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

مدارک لازم جهت ورود به عمان

جاب­جایی خارجی­ها در عمان تحت نظارتی جدی قرار دارد و صدور ویزاها و سایر مجوزها نیز در طی مراحل اداری بسیار سختی انجام می­شود.

افرادی که درخواست آن­ها رد می­شود شانس خیلی کمی برای تجدید نظر دارند. خوشبختانه بیشتر مهاجرین چندان با مشکل اداری مواجه نمی­شوند. بیشتر شرکت­ها و مؤسسات مشاورینی را استخدام می­کنند که وظیفه­ی آن­ها عبور از خط قرمز دولتی جهت اخذ ویزای اقامت و کار برای کارگران خارجی و خانواده ­های آن­ها است.

چنانچه یک کار چاق­ کن یا مشاور برای شما تعیین شود هنگامی که حضور شما در اداره­ای دولتی لازم باشد نیز راهنمای شما خواهد بود.

حتی با وجود مشاور لازم است که تعدادی مدارک را جهت درخواست ورود به عمان گردآوری نمایید. مدارک مورد نیاز عبارتند از:

 • گذرنامه با اعتبار حداقل ۶ ماه (بهتر است دست­کم ۳ یا ۴ کپی از آن داشته باشید)؛
 • دست­کم ۴ عکس گذرنامه­ای
 • گواهی ازدواج (در صورت امکان)
 • گواهی تولد تمام اعضای خانواده
 • گواهی پزشکی برای متقاضیان مهاجرت کاری

خارجی­های شاغل در عمان باید دارای گواهی پزشکی سلامت عمومی و عدم ابتلا به ایدز و سایر بیماری­های مقاربتی واگیردار باشند. در برخی موارد شاید این امکان وجود داشته باشد که پس از ورود به عمان جهت انجام تست سلامت اقدام نمایید. اسپانسر شما در این مورد راهنماییتان خواهد کرد.

توجه داشته باشید که اگر هرگونه ارتباطی با اسرائیل داشته باشید از جمله دارای گذرنامه­ی اسرائیلی، تمبر ورود، ویزا و غیره باشید؛ واجد شرایط ورود به عمان نخواهید بود.

ضمن حضور در عمان لازم است که مدارک شناسایی خود را همراه داشته باشید (گذرنامه یا کارت شناسایی ملی) و موظف هستید که ویزای ورود و اقامت همیشه همراهتان باشد.

تا زمانی که قوانین را رعایت کنید و مدارک لازم را همراه داشته باشید در عمان برخورد درستی با شما خواهد شد.

انواع ویزا

نحوه­ی اخذ ویزا

سال­ها عمان از سراسر دنیا جدا مانده بود و مهاجرت به این کشور تقریباً غیرممکن می­نمود.

اکنون شرایط تغییر کرده است و ورود به عمان آسان­تر می­نماید. کشوری با مناظری زیبا و متنوع که دارای مردمی خونگرم و میهمان­نواز است. اتباع شورای همکاری خلیج فارس (GCC) می­توانند آزادانه وارد قلمرو سلطنت شوند، ولی سایر خارجی­ها مستلزم اخذ ویزا جهت ورود به عمان هستند. در سال ۲۰۰۳ دولت عمان چند قانون جدید برای مهاجرت و اصلاحاتی در انواع ویزاها به تصویب رساند.

ویزای تک ورودی

این نوع ویزا شامل توریست­ها و تجار می­شود و بازدیدهای کوتاه مدت را در برمی­گیرد. ویزاهای تک ورودی در تمام بنادر ورود به عمان صادر می­شوند. فقط لازم است که مدارک شناسایی خود را ارائه داده و مبلغ ناچیزی را پرداخت نمایید، آنگاه یک ویزای یک ماهه­ی معتبر برای شما صادر خواهد شد.

به علاوه می­توان این ویزاها را در سفارت­ها و کنسولگری­های عمان در خارج از این کشور و پیش از ورود  دریافت کرد.

اگر اعتبار ویزای شما رد شده باشد به صورت روزانه معادل مبلغی که برای ویزا پرداخت کرده­اید جریمه خواهید شد.

ویزای چند ورودی

این نوع ویزا نیز پس از ارسال درخواست و پرداخت مبلغ مربوطه در بندرگاه­های ورودی صادر می­شود. ویزاهای چند ورودی یک سال اعتبار دارند، هرچند شاید بار اول فقط به مدت سه هفته در عمان بمانید. علاوه بر این باید دست­کم سه هفته از هر کدام از بازدیدهای شما سپری شود.

این نوع ویزا مناسب افرادی است که برای امور تجاری به صورت مکرر به عمان رفت و آمد می­کنند یا افرادی که مکرراً اعضای خانواده­ی خویش را ملاقات می­نمایند.

ویزاهای چند ورودی قابل تمدید نیستند. مانند ویزاهای تک ورودی اگر اعتبار ویزای چند ورودی شما منقضی شود به صورت روزانه معادل مبلغی که برای ویزا پرداخت کرده­اید جریمه خواهید شد.

ویزای اکسپرس

اتباع خارجی که واجد شرایط ویزا تک ورودی و چند ورودی نیستند باید برای ویزای اکسپرس درخواست بدهند. این نوع ویزاها در کنسولگری­ها و سفارتخانه­های عمان در خارج از کشور توسط مدیر کل عمانی گذرنامه و اقامت صادر می­شوند.

ویزاهای اکسپرس به مدت ۲ هفته اعتبار دارند و قابل تمدید نیستند. جریمه­ی انقضای آن­ها نیز مانند ویزاهای تک ورودی و چند ورودی است.

ویزای کاری

خارجی­های ۲۱ تا ۶۰ ساله واجد شرایط اخذ ویزاهای کاری هستند. متقاضیان ویزای کاری علاوه بر مدارک کلی جهت ورود به عمان موظف هستند دعوتنامه­ی کاری از سوی کارفرمای خود و مجوز کاری رسمی صادر شده توسط مدیر کل اداره کار عمان را ارائه دهند. برخی اتباع نیز ممکن است لازم باشد که مجوز کار یا مدارک شناسایی لازم از سوی سفارت در کشور مبدأ خود را ارائه دهند.

مراجع قانونی عمان در مورد صدور ویزای کاری برای اتباع خارجی بسیار سختگیر هستند. آن­ها هنگام بررسی درخواست با دقت مدارک و تجارب کاری شما را بررسی خواهند کرد و تحقیق خواهند نمود که آیا هیچ فرد عمانی برای شغل کارفرمای شما وجود ندارد. به علاوه اگر مراجع قانونی اعلام کنند که شغل شما توسط یک تبعه­ی عمانی قابل انجام است درخواست شما را رد خواهند کرد.

ویزای دانشجویی

اگر جهت تحصیل در یک دانشگاه یا برای یک دوره­ی زبان به عمان سفر می­کنید به ویزای دانشجویی نیاز خواهید داشت. جهت اخذ ویزای دانشجویی به یک اسپانسر نیاز خواهید داشت (مدرسه یا دانشگاه به عنوان اسپانسر شما عمل خواهد کرد).

ویزاهای دانشجویی معمولاً یک یا دو سال اعتبار دارند و در دسته­ی ویزاهای چند ورودی قرار می­گیرند. چنانچه قصد دارید پس از تاریخ انقضای ویزای خود به تحصیل در عمان ادامه دهید لازم است از طریق مدیر گذرنامه و اقامت برای تمدید مدارک خود اقدام کنید.

سایر ویزاها

ویزاهای صادر شده توسط دبی

اگر دارای هرگونه ویزای دبی به جز ویزای کاری هستید در عمان نیز آن ویزا اعتبار دارد و تا وقتی منقضی نشده باشد می­توانید از آن استفاده کنید. به علاوه اتباع دبی می­توانند بدون ویزا به مدت حداکثر ۳ هفته از عمان دیدن کنند.

در انتها موضوع مهاجرت به عمان می توان اظهار داشت که اگر خواهان مهاجرت به عمان هستید و این کشور را انتخاب کرده اید ، موسسه مشاوره ای MIE (با همکاری موسسه حقوقی ملک پور) در زمینه ی مهاجرت به عمان دارای جامع ترین اطلاعات می باشد ، بنابراین اگر در این خصوص دارای سوال و ابهام می باشید می توانید با موسسه مشاوره ای MIE (با همکاری موسسه حقوقی ملک پور) در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده  و اطلاعات کسب نمایید .

 

 

 

Rating: 4
112 پاسخ
 1. فرشاد گفته:

  سلام و خسته نباشید
  دارای مدرک کارشناسی کاردرمانی توانبخشی هستم و از سال ۸۹ جواز دفتر کار فعال دارم متاهل ۴۰ ساله و یک فرزند دارم

  میخواستم در مورد شرایط کار در عمان اطلاعاتی داشته باشم

  Rating: 5
  پاسخ
 2. ندا گفته:

  با سلام فوق لیسانس اقتصاد گرایش توسعه دارم و به مدت 5 سال د رحوزه بورس در ایران فعال هستم و دارای مدارک تخصصی مورد قبول سازمان های ایرانی در این زمینه هستم زبان انگلیسی ielts 6.5 آیا با این شرایط امکان کار در عمان و یا درخواست کار از کارفرما از عمان برای من وجود داره
  ممنون میشم در این زمینه من رو راهنمایی کنید

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در عمان باید حتما ابتدا یک پیشنهاد کار داشته باشید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که کشور عمان به شما اقامت دائم اعطا نمی کند و زمانی که دیگر نیازی به شما نداشته باشند باید کشور را ترک کنید.

   با توجه به شرایط شما کار در کشور هایی مانند آلمان و اتریش پیشنهاد می شود که ویزای جستجوی کار ارائه می دهند و پس از تقریبا 5 سال به شما اقامت دائم می دهند. شرایط کار در این دو کشور را می توانید در مقالات زیر مطالعه کنید.

   https://malekpour.ir/ویزای-کار-در-اتریش

   https://malekpour.ir/کار-در-آلمان-برای-ایرانیان

   پاسخ
 3. دانیال گفته:

  باسلام و وقت بخیر.
  بنده فوق دیپلم برق دانشگاه آزاد…کارشناسی ناپیوسته عمران دانشگاه علمی کاربردی و کارشناسی ارشد عمران غیر انتفاعی هستم…دارای حدود۲سال سابقه کاری در رشته عمران و ۳۹ ساله..متاهل و دارای یک فرزند هستم….آیا شرایط من برای ویزای کاری دردو کشور عمّان و اتریش مناسب است تا اقدامات بعدی را انجام دهم؟
  اگر نه کدام کشورها را مناسب می بینید؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. کار در عمان نیازمند داشتن پیشنهاد کاری از کارفمای عمانیست. برای کار در اتریش نیز می بایست حداقل مدرک لیسانس به همراه مدرک زبان آلمانی و شرایط دیگر داشته باشید. سن اخذ ویزای کار نیز زیر 35 سال می باشد.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. هزینه های زندگی شما کاملا وابسته به سبک زندگی شما می باشد. به این نکته توجه داشته باشید که برای کار در عمان ابتدا باید یک پیشنهاد کار از کارفرمای عمانی داشته باشید و کار در عمان منجر به اخذ اقامت دائم و تابعیت این کشور نمی گردد. بنابراین توصیه می شود ویزای جستجوی کار کشورهایی همچون آلمان و اتریش را در نظر بگیرید.

   پاسخ
 4. سیداحمد غرابی گفته:

  سلام سیداحمد غرابی هستم جوشکار صنعتی جوش لوله واستراکچر وپلیت عکسی وداری مدرک تست فرم از شرکتهای ایرانی ازقبیل فولاد پایا و فالق صنعت وایرکست شونبرگ و فولاد خوزستان مشغول به کار هستم خواستم و مصلط به زبان عربی خواستم جوایای کار هستم لطفلا از گروه شما مشاورت بخوام 09169053562

  Rating: 4
  پاسخ
 5. سپهر گفته:

  وقت بخیر عزیز خوش باشین بنده موزیسین ، شومن و مجری هستم نوازنده سنتور ، و سازهای کوبه ای آیا برای کارهای هنری مانند بنده خواهان و تقاضایی در رستورانها ، سفره خانه ها و دیسکوهاشون دارند؟ ضمن اینکه عضو انجمن بین المللی موسیقی و عضو کمیته هنرمندان پیشکسوتان کشور هستم و دوتا اجرای خارجی هم داشتم

  باتشکر فرشچی

  Rating: 4
  پاسخ
 6. زهره گفته:

  سلام
  من فرم رایگان واتس آپ رو تکمیل کردم ولی تماسی با من گرفته نشد و وقتی مجددا برای تکمیل فرم اقدام کردن با این پیام مواجه شدم که شما قبلا از مشاوره رایگان استفاده کردین

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در عمان نیاز به پیشنهاد کار دارید. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که کشور عمان به شما اقامت دائم و تابعیت اعطا نمی کند و تنها تا زمانی که به شما نیاز دارند و توانایی کار کردن دارید می توانید در این کشور اقامت داشته باشید. بنابراین توصیه می شود که شرایط کار در کشورهای برتر اروپایی و کانادا و استرالیا را نیز بررسی کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
  • سید علی شهرستانی گفته:

   با عرض سلام .
   من ۵۴ سال دارم و کارم نصب آنتنهای ماهواره ای میباشد
   عکاس حرفه ای هم هستم . میخواستم ببینم میتونم در کشور عمان مشغول به کار بشم؟ لطفا منو راهنمایی کنید

   Rating: 3
   پاسخ
 7. مصطفی گفته:

  با سلام خدمت تمامی هموطنان عزیز
  امیدوارم این دیدگاه بنده پاک نشه
  بنظر من که الان عمان هستم کسی که زبان بلد باشه و واقعا بخواد کار کنه باید خودش بیاد اینجا
  برای ایرانیها ویزا در فرودگاه همین جا صادر میشه و با کمی تلاش میشه job offer پیدا کرد.
  هر مهاجرتی سختی خودشو داره
  اینجا نمی شه سیتیزن شد و خیلی ها شاید بخاطر همین نخوان سختی مهاجرت تو اینجا رو تحمل کنن
  ولی درآمد تو اینجا با یک پاراتنر خوب میتونه معقول باشه
  به امید موفقیت برای همه شما

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام
   شرایط شما باید بیشتر بررسی گردد.مسیر های مختلفی وجود دارد.میتوانید برای اخذ مشاوره با دفاتر ما تماس بگیرید

   پاسخ
 8. Faeezeh گفته:

  باسلام
  من 21 سال سن دارم وارایشگرم مدرکم دیپلمه ومیخوام برای ادامه زندگی وکار کردن ب کشور عمان برم
  شرایط چگونه است

  پاسخ
 9. داریوش ازادی گفته:

  سلام. من. 51 سال سن دارم. وشغلم در رابطه با برق. ازنوع صنعتی. ومدارات برقی میباشد. مدرکم. دیبلم برق هست وحدودا تجربه 20 ساله ای دراین کار دارم. لطفا من را برای رفتن به کشور عمان وپذیرفتن در انجا.وویزای کاری راهنمایی کنید.. ممنون از شما

  پاسخ
 10. Hashem گفته:

  با سلام
  من و خانمم تا چند ماه دیگه صاحب فرزند میشیم
  میخواستم بدونم که تولد فرزند در عمان میتونه امتیازمثبتی باشه برای گرفتن اقامت عمان یا خیر

  پاسخ
 11. فاطمه شفيعي گفته:

  سلام خسته نباشيد.بسر من ١٢سالشه و كمربند مشكي دان يك تو رشته كيك بوكسينگ داره ميخواستم بدون چجوري ميتونم براي گرفتن اقامت تو كشور عمان اقدام كنم و چه شرايطي داره

  پاسخ
 12. اصغر گفته:

  سلام. من لیسانس گرافیک و فوق لیسانس فلسفه هنر اسلامی دارم. در صداو سیما کار میکنم و تذوین و موشن گرافیک شبکه را انجام می دهم. شرایط بنده برای کار یا تحصیل در عمان چگونه است؟ چگونه کارفرمای عمانی پیدا کنم.

  پاسخ
 13. زینب حسینی گفته:

  سلام و خسته نباشید من زینب حسینی هستم مجردم 30سالمه ارایشگر هستم و میخوام بصورت دائم برای کار و زندگی به کشور عمان مهاجرت کنم میخواستم کمکم کنید و در این زمینه من رو راهنمایی کنید ایا فقط میتونم پیشنهاد شغلی داشته باشم یا روش دیگه ای برای گرفتن اقامت میتونم داشته باشم

  پاسخ
 14. سالاری گفته:

  با سلام و خسته نباشید بنده شغلم آرایشگری مردانه هست میخواستم بدون برای ورود به کشور عمان ومشغول به کار در این کشور باید از کجا شروع کنم با تشکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار هزینه های پرونده بسته به شرایط آن از هر جهتی متفاوت خواهد بود از این رو باید اطلاعات جزیی تری داشته باشیم تا بتوان جواب دقیق تری داد.

   پاسخ
 15. سارا گفته:

  سلام روز بخیر
  من سارا هستم و به همراه همسرم که کارش تعمیرات ماشینهای اداری میخوایم برای ادامه زندگی به عمان بریم به نظرتون چه محدودیتهایی دراین خصوص داریم؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. اربابي گفته:

  با سلام و خسته نباشيد
  مي خواستم بپرسم ايا اگر دوره celta را (كه پيش نياز تدريس زبان در كل دنيا مي باشد )در خود عمان بگذرانيم امكان اشتغال به تدريس زبان انگليسي در عمان وجود خواهد داشت؟ با توجه به مدرك كارشناسي ارشد زبان انگليسي و ١٠ سال سابقه تدريس.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی از کارفرما داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید. همچنین میتوانید خودتان در زمان اقامت و پس از یافتن کار برای این نوع ویزا اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. محمد صادق باقری گفته:

  با عرض سلام و ارادت، من محمد صادق باقری گفتاردرمانی از دانشگاه علوم پزشکی ایران با سابقه کار دولتی (17 سال در وزارتخانه) و 21 سال خصوصی را دارم. خواستم برای دریافت ویزای کاری اقدام کنم. سوالی داشتم از حضور شما که آیا کشور عمان به رشته های توانبخشی از جمله گفتاردرمانی نیاز دارد؟ و اینکه برای دریافت ویزا چقدر شانس پذیرش خواهم داشت تا اقدام کنم؟ پیشاپیش از توجه شما کمال تشکر را دارم.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور عمان در ابتدا باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید. در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. امید گفته:

  سلام . من قطعه ساز هستم . تراشکاری فلزات و برنامه نویس دستگاههای CNC و نقشه کشی صنعتی
  برای اقامت به job offer احتیاج دارم یا میتونم بدون دعوت نانه کاری هم اقامت بگیرم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 19. Mahnaz گفته:

  با سلام.
  با توجه به اینکه پاسخ شما به اغلب سوالات وجود job offer بوده لطف میکنید که بگید آیا فعالیت شما در زمینه صدور این گواهی هست یا صرفا مشاوره شما پشتیبانی خاصی در زمینه اقامت کاری لحاظ نخواهد کرد؟ممنونم از راهنمایی مفیدتون

  پاسخ
 20. علی راغب گفته:

  سلام
  من دانشجوی دندان هستم و تا 1 سال دیگه (2ترم) درسم تموم میشه
  آیا با مدرک دکتری عمومی بدون سابقه شغلی میشه به عمان مهاجرت کرد ؟
  آیا برای شغل دندان پزشکی هم باید جاب آفر داشت ؟
  آیا امکان مطب مستقل زدن برای خارجی هارو میدن ؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد چرا که برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. جابرترابی گفته:

  سلام دوست عزیز بنده راننده تریلر هستم میخواستم بدونم واسه کار تو عمان میتونم اقدام کنم و چه طریقی میشه ممنون اگه راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت متاسفانه شانسی نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی روشهای دیگر مهاجرت امکان پذیر برای شما با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. ابوالفضل چاهی گفته:

  باسلام. عرض ادب ابوالفضل چاهی هستم. اشپزهستم مدرک ازسازمان گردشگری برای آشپزی دارم میخواستم بدانم چگونه میشودانجا کارپیداکنیم چون مشکل زبان دا ریم میشودشمامن راه راهنمایی کنید چون گفتیدبدون کار اقامت مشکل میدن ممنون میشم جواب بدهید.باتشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
   • m.s گفته:

    با سلام و عرض ادب و احترام
    احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

    پاسخ
 23. فردین روزبهانی گفته:

  با سلام
  بنده دکتری تخصصی مهندسی مکانیک_تبدیل انرژی و استاد دانشگاه هستم. آیا امکان مهاجرت به عمان و همکاری با دانشگاهها و یا کار در آنجا برایم هست؟ همسر بنده نیز کارشناس ارشد مهندسی صنایع و کارمند بانک هستند.
  09120295644

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. علیرضا گفته:

  با سلام اقای دکتر درود بر شما اگر فردی اقوام یا بومی اهل کشور عمان داشته باشه میتونه به واسطه اون فرد مقیم کشور عمان بشه یا بصورتی کفیل بنده بشه بتونم ورد کنم.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 25. کورش شاهرودی گفته:

  با سلام
  من در یک غذا فروشی کار میکنم
  و صاحب کارم قصد افتتاح شعبه در عمان دارد
  در صورت مهاجرت من چقدر زمان طول میکشد تا همسرم
  بتواند به عمان از طریق من مهاجرت کند

  پاسخ
 26. Hessam گفته:

  سلام عرض ادب واقعا خسته نباشید ممنونم بابت وقتی ک میزارید، ما ی خانواده ۶نفره میخواستیم اقامت عمان بگیریم از طریق خرید ملک ،چقدر هزینه لازمه ؟ زیادم مهم نیست ک چ منطقه ای باشه فقط میخوایم مناسب باشه پایین شهرشم حساب کنی ممنون میشم ، با 150-200میلیون و نفری 500دلار ک میدن میشه یا بیشتر لازمه ..حدودا اگه بگین خیلی ممنون میشم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر وین از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. رسول گفته:

  سلام خسته نباشید من باشماره ای ک گذاشتین دفتر وین تماس گرفتم دقیق متوجه نشدم چی شد…من وخانوم لیسانس رادیولوژی داریم ۲۶و ۲۸ ساله هستیم گفتن ک اتریش المان برامون کار هس ولی من متوجه نشدم چجو باید پیگیری کنم این موضوع…فرمایش کردن محیط کار باید برین ی همچی چیزی…میشه اینجا راهنمایی کنید من از کجا باید شرو کنم ممنون میشم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای ویزای کار اتریش یا المان باید بصورت مشاوره شرایط شما بررسی کامل شود با اطلاعات بیشتری که از شما دریافت میکنیم . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. احمدرضا گفته:

  با سلام و احترام من کارمند شرکت نفت هستم و متاهل و دارای دو فرزند میباشم و حدود ۶ سال سابقه ی کاری دارم ..خودم و همسرم فوق لیسانس حسابداری داریم میخواستم بدونم که سریعترین و کوتاه ترین راه برای گرفتن اقامت در کشورعمان با توجه به شرایط مان چیست با تشکر از راهنمایی شما…….

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 29. محمد گفته:

  با سلام . من مهندس فنی هواپیما هستم . حدود 8 سال سابقه کار داشته و مدارک هواپیما رو هم دارم و الان سرشیفت قسمت بزرگی هستم . همچنین خانم من هم مدرک مهندسی برق دارد. می خواستم بدونم چگونه باید برای اقامت اقدام کنم . ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. معین گفته:

  سلام میخواستم بدونم من با مدرک آرایشگری مردانه از سازمان فنی حرفه ای چطوری میتونم اقدام به راه اندازی ارایشگاه در عمان و اخذ اقامت کنم و منظورتون از پشنهاد کاری چی هست ما باید پلن بدیم به سفارت که میخوایم این کارو انجام بدیم یا اونا میگن با از اونور کسی بگه ما ارایشگر میخوایم و دعوت نامه کاری بفرسته میشه بیشتر توضیح بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. مجتبی گفته:

  سلام اقای دکتر خواستم ببینم این پیشنهاد شغلی به چه صورت.اول باید رفت اونجا ودنبال کار گشت واگر انها اجازه کار دادن برامون ویزا کار می گیرند .مثلا من خودم تو کار اسانسور وبرق ساختمانم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید از ابتدا پیشنهاد شغلی را داشته باشید تا بتوانید اقدام کنید پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید حداقل 100.000 یورو داشته باشید .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. سالار گفته:

  با عرض سلام و ارزوی قبولی طاعاتتان در این ماه عزیز
  میخواستم بدونم از دکتر داروساز در عمان جهت کار استقبال میشه؟ و چه نوع ویزایی میشه جهت کار در حرفه داروخانه داری یا اشتغال در داروخانه در عمان گرفت؟ سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب میزان سرمایه و دارایی زندگی تان را باید مشخص نمایید تا بتوان به سوال شما پاسخ داد که چه پلنی برای همه اعضای خانواده شما مناسبتر میباشد .

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری از یک کارفرما داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید و همچنین بحث سابقه کاری مهم میباشد .

   پاسخ
 33. هدیه گفته:

  با سلام و عرض ادب
  با توجه به اینکه کارفرمای من اقدام به ثبت شرکت در عمان نموده امکان کار در این کشور برای من فراهم شده. سوال این است که چگونه می توانم اقامت بگیرم و آیا راهی برای اخذ اقامت توسط همسرم وجود دارد. با تشکر فراوان

  پاسخ
 34. سپیده گفته:

  خانمی 48 ساله دکترای بیولوژی دارم با سابقه 15 سال تدریس و پژوهش در دانشگاه. فقط در زمینه speaking و listening به زبان انگلیسی ضعیفم برای کار و زندگی در عمان چقدر شانس کاریابی دارم و چگونه میتوانم فعالیت کنم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 35. A.m گفته:

  با سلام وعرض ادب من معلم هستم خانمی ۴۵ ساله با دو فرزند پسر ودختر متوسطه یک درس می خوانند قصد مهاجرت به عمان را دارم امسال بازنشیته می شوم برای ادامه تحصیل بچه ها و شرکت در مدارس بین المللی حضور داشته باشند اگر انجا مسکن بخریم اقامت به ما می دهند البته همسرم هم بعدا به ما ملحق می شود به نظر شما امکان دارد واینکه من می خواهم طرح وایده کاریم را انجا انجام دهم وبیکار نباشم به نظر شما امکان دارد

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. خرید ملک در این کشور نیز شرایط خاص خود را داراست. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 36. Maryam گفته:

  سلام من ۲۸سال سن دارم ولیسانس مترجم زبان هستم و در این باب چند سالی کار کردم متاهل و یک پسر ۵ماهه دارم همسرم در کار تولید پرنده بلدرچین بود اما به دلیل افزایش قیمت دلار ورشکست شد و اکنون بیکار است من در کار ارایشگری خیلی خوب هستم برای مهاجرت به عمان چگونه میتوانم اقدام کنم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. سایر روشهای مهاجرت به این کشور نیاز به بررسی رزومه شما دارد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 37. بهروزهستم ازتهران گفته:

  سلام علیکم باتشکرفراوان اززحمات واطلاعات دقیق شما، بنده تحصیلات حوزوی دارم ودرکارهای فرهنگی وهنری وشناخت سنگ های گرانبها وعتیقه جات هم تاحدودی تخصص دارم ، آیابرای اشتغال درعمان مانندکاردرموزه ها یادرمراکزی همانندفروشگاههای فرهنگی هنری وزیورآلات و…میتوانم حساب نمایم وآیا پیشنهادکاری که چندباردرعبارتهای شما بچشم میخوردچگونه بدست میاید ضمنا بنده چندسال پیش به جهت کارهای فرهنگی حدوددوهفته به بحرین دعوت شده ودرآنجابودم ، تشکرمیکنم اگرتوضیح وافی ویاملاقاتی ترتیب دهیدتاجامعترصحبتی شود

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. در صورتی که فردی در این کشور باشد که تمایل به ارائه این شغل به شما را داشته باشد یا از طریق مواردی نظیر حضور در این کشور و جستجو در این زمینه، موسسات کاریابی، سایت های کاریابی و… شغل مورد نظر را دریافت نمایید می توانید از این طریق برای اخذ ویزای کار به این کشور مراجعه کنید. برای اخذ اطلاعات جامع در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 38. امین گفته:

  با سلام و احترام
  من بیش از دوازده سال است که در منطقه پارس جنوبی بعنوان بهره بردار در پالایشگاه گاز کار میکنم . امکان جذب بمنظور مهاجرت کاری در عمان یا قطر وجود دارد ؟ چگونه باید اقدام کنم ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 39. مجتبی گفته:

  با سلام
  برای مهاجرت کار به عمان نیاز به مدرک زبان خاصی هست؟ مثل اروپا یا استرالیا و کانادا امتیاز بندی داره؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن پیشنهاد شغلی از این کشور می توانید برای آن اقدام کنید و امتیازبندی خاصی ندارد. برای بررسی این کشور می توانید با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 40. هادی گفته:

  با سلام
  بنده ۴۲ ساله و متاهل و دارای دو فرزند کوچک با مدرک لیسانس مهندس عمران و دارای فوق لیسانس MBA با حدود ۱۸ سال سابقه کار در شرکتهای عمرانی و مهندسین مشاور نقشه برداری در ایران هستم.اشنایی با مکالمه انگلیسی من در سطح کمی است.

  برادرم ۲۸ ساله و مجرد و دارای مدرک لیسانس مهندسی نقشه برداری با حدود ۱۰ سال سابقه و کار در مهندسین مشاور نقشه برداری میباشد.ایشان به مکالمه انگلیسی مسلط هستند.
  ضمنا دوستی داریم با ۲۳ سال سن و مجرد دارای کاردانی مدرک ساختمان و سابقه کا ر کم

  سوال من از خدمتتون اینه ایا برای ما سه نفر یا حداقل من و برادرم امکان کار با درامد خوب در عمان میباشد؟؟
  چون ما سه نفر اگیپ خیلی خوب نقشه برداری برای کارهای راهسازی -خطوط نیرو و …. هستیم وکارمان سریع و بسیار با دقت و در سطح رضایت بخشی است.
  در غیر اینصورت برای من و برادرم کار پردرامد و مهندسی خوب بصورت مشترک و با هم وجود دارد؟؟
  بسیار ممنون از لطفتون و پاسخ شما
  بیصبرانه منتظر جوابتان هستیم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن پیشنهاد شغلی از این کشور می توانید برای کار اقدام نمایید. برای بررسی شرایط متناسب با خود پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 41. م. ر گفته:

  سلام
  من برای تحصیل در مقطع دکترای روانشناسی قصد مهاجرت به کشور مسقط رو دارم اما اصلاً اطلاعی ندارم که ایا دانشگاه مسقط این رشته و این مقطع رو داره یا نه و اینکه اگر داره شرایط پذیرشش چطوریه لطفا من رو راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 42. محمد جوانمردي گفته:

  با سلام
  میخوام من رو راهنمایی کنید که اگر مطمئن باشم که ویزاى عمان براى من صادر شده است ولی کپی ویزا را نداشته باشم اگر بیام در فرودگاه مسقط آیا اجازه ورود به من داده میشود یا خیر ؟
  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و ادب. متاسفانه در صورتی که ویزا نداشته باشید یا نتوانید آن را اثبات کنید اجازه ورود را نخواهید داشت.

   پاسخ
 43. منصور امین پور گفته:

  باعرض سلام واحترام… اینجانب منصور امین پور با بیش از ۱۹ سال اقمت در کشور کویت و سفر به امارات متحده عربی و قطر وهمچنین مترجم زبان های انگلیسی و عربی می باشم و در زمینه فروشندگی و تجارت نیز چندین سال دارای تجربه می باشم ونیز به عنوان مسئول امور حقوقی و بین الملل در شرکت نصر اصفهان در دفتر این شرکت در کشور عراق به مدت ۴ سال مشغول به کار می باشم . اینجانب از حضورتان تقاضای راهنمائی و دادن مشاوره در امر ورود و اخذ ویزای کشور عمان را دارم ومایلم که در این کشور حوزه خلیج فارس فعالیت داشته باشم که امیدوارم از طریق شما بتوانم به شرکتهای دارای اقامت عمان متصل شده و همکاری متقابل داشته باشم…

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   راه های زیادی برای مهاجرت به کشور عمان وجود دارد . شما باید تصمیم نهایی را اتخاذ نمایید که از کدام راه مایل به مهاجرت هستید ! شما میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نمایید .

   پاسخ
   • صادق گفته:

    با عرض سلام واحترام اينجانب صادق صباحي هستم من شغلم فروش لوازم خانگي و ميخام برم عمان اونجا اين كارو ادامه بدم راهشو ميخاستم بدونم چي وچطور ميشه رفت اونجا و اقامت گرفت با تشكر از شما

    پاسخ
    • m.s گفته:

     با سلام و عرض ادب و احترام
     احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

     پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.