مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک در سال 2018 و تقاضای به مهاجرت به روسیه از این طریق با افزایش سفرهای توریستی ایرانیان به روسیه افزایش چشمگیری داشته است ، هدف از نگرش این مقاله اطلاعاتی در باب مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک می باشد که همان طور که می دانید یکی از راه های سرمایه گذاری خرید ملک محسوب می شود.موسسه_mie_ اتریش در این مقاله مفتخر می باشد که این اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.پیشنهاد ما به شما متقاضیان مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک این می باشد که قبل از هر گونه اقدامی در باب مهاجرت و اخذ تابعیت و اقامت با موسسات ما در سراسر کشور تماس حاصل بفرمائید و از مشاوره تلفنی و حضوری ما بهرمند شوید.کشور روسیه یه پایتختی مسکو یکی از پهناورترین کشورهای جهان محسوب می شود.که در این مقاله طرق مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک مورد بررسی قرار می گیرد.بازار مسکن در روسیه از اوایل دهه 1990 تغییرات مهمی را تجربه کرده است. یک اقتصاد پررونق موجب افزایش قیمت ها شده است. در طول 4 سال گذشته آپارتمان مدرن در مراکز شهر در دسترس بوده است.

قیمت اجاره به واسطه مکان، وضعیت تحت و نوع ساختمان تعیین می شود. امروز آپارتمان متوسط ​​در مرکز شهر به شما 450 یورو یا بیشتر می پردازد. قیمت آپارتمان های غربی به حدود 1،000-1،600 یورو در ماه و 60-130 یورو در روز برای اجاره کوتاه تر است.در مسکو متوسط ​​هزینه مسکن € 500-800 / month و € 40-50 / day برای اقامت کوتاه است. یک آپارتمان بزرگ و مدرن در مرکز شهر می تواند هزینه ای بالغ بر 4000 یورو در ماه داشته باشد.به طور کلی، نرخ اجاره ماهانه در روسیه از € 300-500 (استودیوی پایه در حومه) تا € 800-1200 (آپارتمان خوب در شهر) متغیر است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های لوکس، مجتمع های نخبه (با استاندارد بالا)، سبک غربی (” evroremont “)، بالاتر از متوسط ​​(“بازسازی آرایشی و بهداشتی”) و آپارتمان های استاندارد (متوسط ​​و یا کیفیت پایین) در دسترس هستند.مسکن انحصاری، لوکس و نوسازی نخبه با مواد عالی و طراحی مدرن ساخته شده است.آپارتمان غربی به سلیقه های عملی و راحت تر مناسب هستند.

قانون روسیه بسته به شرایط طرفین قرارداد دارد.اجاره ثابت شامل خدماتی مانند آب، گاز، گرمایش و تلفن می شود. اگر قیمت ملک افزایش یابد، اجاره نیز می تواند افزایش یابد.سپرده های 1 ماهه معمول است و در برابر ماه های گذشته اجاره می شود. اجاره نامه باید به صورت کتبی باشد و توسط طرفین امضا شود. این قرارداد باید به زبان روسی، به عنوان زبان مادری خود، به منظور قانونی قابل اجرا باشد.دوره اجاره نامه لزوما نباید در قرارداد مشخص شود. در این مثال، قرارداد به مدت نامحدود محسوب می شود. این می تواند توسط مستاجر یا صاحب خانه در 3 ماه به اطلاع لغو شود.

در یک قرارداد با یک دوره ثابت، مستاجر می تواند در هر زمان، با اطلاع 1-3 ماه به قرارداد خاتمه یابد. صاحبخانه می تواند قرارداد را به موقع خاتمه دهد مگر آنکه مستاجر قرارداد را نقض کند (یعنی اگر مستاجر نتواند 6 ماه هزینه اجاره را پرداخت کند). در دادگاه، یک مستاجر می تواند تا یک سال برای اصلاح نقض هایی که منجر به لغو قرارداد شده است، داده شود.معمولا، اجاره به صورت ماهیانه یا به صورت سه ماهه پرداخت می شود. در بازار مسکن نخبگان، اجاره می تواند به دلار و پول نقد رایج باشد.با اجازه از صاحبخانه، مستأجر حق دارد که حقوق خود را به آپارتمان منتقل کند، و یا در غیر اینصورت آن را انتقال دهد. مستاجر می تواند تغییرات در اموال را نیز انجام دهد.قرارداد اجاره برای 1 سال یا بیشتر باید در اداره ثبت نام ثبت شود. این یک روش طولانی است که نیاز به همکاری صاحبخانه و مستاجر دارد.

بیمه اموال در روسیه

اکثر آپارتمان ها در روسیه بیمه می شوند، مگر اینکه یک ملک نخبه با قیمت بسیار بالایی باشد. میزان بیمه به مقدار 0.5 الی 1 درصد می باشد.

قیمت خرید و اجاره ملک در روسیه

نرخ نوع آپارتمان
33.812.482ریال آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر
19.635.438ریال آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز شهر
68.913.504ریال آپارتمان سه خوابه د مرکز شهر
34.718.823ریال آپارتمان سه خوابه خارج از مرکز شهر
هزینه خرید آپارتمان
17.387.626ریال قیمت هر فوت مربع برای برای خرید یک آپارتمان در مرکز شهر
7.870.892ریال قیمت هر فوت مربع برای برای خرید یک آپارتمان در خارج از مرکز شهر
حقوق و تامین مالی
33.553.339ریال میانگین حقوق ماهیانه خالص
12.66 نرح بهره وام بر اساس درصد

 

نکاتی در خصوص خرید ملک در کشور روسیه

  • اکثر موجرها تمایلی به اجاره دادن منزل به غیر روس ندارند و به طور مشخص در آگهی ذکر می‌کنند که به مردم آسیایی و شرقی اجاره نمی‌دهیم. دلیل این رفتار، تجربه بدی است که مالکان از مستاجرهای اهل کشورهای تازه استقلال یافته دارند. بعضی از تاجیک ها و ازبک ها و… به اسم یکی دو نفر خانه اجاره می کنند، بعدبرای سرشکن شدن هزینه ها، با چندین نفر دیگر شریک می شوند و خانه را خراب می کنند. به این خانه ها، «خانه لاستیکی» (یعنی کشدار) می گویند و چون پاتوق خلاف و جرم و جنایت می شود، پلیس هم با آن ها مبارزه می کند.
  • وقتی در روسیه اقامت می‌کنید، چه به عنوان توریست، چه دانشجو، چه تاجر، چه کارمند و چه حتی به عنوان شهروند روس، محل اقامت شما باید ثبت بشود. به ثبت نشانی محل اقامت، «رگیستراتسیا» یا همان «رجیستر» می‌گویند. وقتی آپارتمان اجاره می‌کنید، قانونا باید در همان محل رجیستر شوید. اما اکثر مالکان، علاقه ای به صدور رجیستر برای مستاجر ندارند. یا باید با مالک به توافق برسید، که معمولا هزینه نسبتا کمی به مبلغ اجاره اضافه می‌شود، یا از طریق دیگری، رجیستر تهیه کنید.

تا به این قسمت از مقاله در خصوص اخذ اقامت روسیه از طریق خرید ملک را مورد بررسی قرار دهیم اما موردی که در این باب باید گفت این می باشد که با خرید ملک در کشور روسیه نمی توان به اقامت دائم این کشور دست یافت و با توجه به شرایط حاکم بر اقامت در این کشور می توان گفت که توصیه سایر موسسات حقوقی معتبر در سراسر کشور به شما متقاضیان خرید ملک این می باشد که شرایط خرید ملک در سایر کشورهایی دیگر که می توان از این طریق به اقامت دائم این کشور دست یافت مورد بررسی قرار داد و از مزیت های خرید ملک در آن کشور برخوردار شوند.یکی از کشورهایی که با خرید ملک در آن می توان به اقامت دائم دست یافت کشور پرتغال می باشد که توانسته است مورد توجه زیادی از متقاضیان قرار گیرد. از مزیت هایی که در باب خرید ملک در کشور پرتغال می بایست اشاره کرد مدت اقامت در کشور پرتغال می باشد که به میزان 7 روز در 365 روز می باشد که این مورد توانسته است برای سرمایه گذاران خارجی مزیتی مناسبی در خصوص سرمایه گذاری با کمترین مدت زمان اقامت در نظر گرفت. از دیگر موراد خرید ملک در کشور پرتغال می توان به در یافت وام های بانکی روی ملک اشاره کرد. همان طور که می دانید خرید ملک در کشور پرتغال از مزیت های فراوانی برخودار می باشد که توصیه می شود که قبل از هرگونه اقدامی در باب خرید ملک در کشور پرتغال و پرداخت هزینه های بالا در این باب با موسسات ما در سراسر کشور تماس حاصل فرمائید و از مشاوره تکمیلی در خصوص سرمایه گذاری و ماهیت این گونه ویزا بصورت تخصصی برخوردار شوید.

هزینه های زندگی در کشور روسیه

هزینه های زندگی و تحصیل در روسیه نسبت به شهر محل سکونت دانشگاه و مقطع و رشته تحصیلی که فرد دارد متغیر می باشد. کشور روسیه برای سهولت هزینه ها برای دانشجویان راهکارهای را به وجود آورده که با ارائه کارت دانشجویی از این مزایا برخوردار می شوند.که این موارد شامل سیستم حمل ونقل عمومی رایگان برای دانشجویان می باشد. همچنین در خوابگاه های دانشجویی امکاناتی از قبیل اینترنت رایگان رستوران ها با قیمت مناسب کتابخانه و سالن مطالعه با شرایط استاندارد در نظر گرفته شده است تا شرایط بهتری برای دانشجویان خارجی فراهم شود

هزینه زندگی و اقامت در کشور روسیه ماهانه بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار می باشد.هزینه های روزانه زندگی در شهرهای سن پطرزبوگ وولگاگراد از هزینه های زندگی در مسکو کمتر است:اگر هزینه های مسکن در شهر مسکو را کنار بگذاریم هزینه های زندگی در این شهر بسیار کم تر از غرب خواهد بود.

امید بر این است که با به اتمام رسیدن این مقاله توانسته بایم اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم.موسسه_mie_اتریش از موسسات معتبر حقوقی با تعدادی نمایندگی در کشور ایران و اروپا مفتخر می باشد که اطلاعاتی در باب مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک در اختیار شما عزیزان قرار دهد. در صورتی که شما عزیزان همچنان پس از مطالعه مقاله فوق همچنان شبهاتی برایتان پیش آمد می توانید برای کسب اطلاعات کامل و بیشتر با تماس با دفتر مرکزی ما در وین و یا مراجعه به دفاتر همکار موسسه حقوقی ملکپور در ایران و انجام مشاوره کامل و تخصصی اطلاعات خود را ارتقا دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.