مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک

مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک

مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک در سال 2018 امکان پذیر است ؟ خرید ملک در انگلستان چه مراحلی دارد و برای خرید ملک در انگلستان به چه بخشی باید رجوع کرد ؟ مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک توسط چه بخشی رسیدگی خواهد می شود ؟ پذیرش  سرمایه گذاران در انگلستان توسط چه نهادی تأیید خواهد شد ؟ در صورتی که مطالب مذکور مکفی نبود می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید .

video مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک

 

یکی از راه های مهاجرت به انگلستان خرید ملک در این کشور بوده است . اما امروزه برای آن که فرد بتواند به این کشور مهاجرت نمایند و اقامت انگلستان را اخذ نماید حقیقت این است که تنها به واسطه خرید ملک به طور مستقیم امکان این موضوع وجود ندارد و باید شرط های تابعه در آن رعایت شود . حال شرایط خرید ملک را به طور کامل خدمتتان عرض خواهیم نمود .

خرید ملک در انگلستان :

شما خرید ملک در بریتانیا پیدا خواهد کرد اما باید بدانید که ملک به طور کلی بسیار پر هزینه است ، و این بیشتر از کشورهای دیگر می باشد . با این افزایش قیمت ، تقاضاها نسبت به خرید ملک کاهش یافته است .در  لندن ، برخلاف دیگر شهرهایی که در طی بحران بانکی اخیر کاهش قیمت خانه ها اتفاق افتاده است ، املاک لندن در حباب خود با نرخ بین 4 تا 6 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است . املاک در لندن عرضه برای فروش کم است ، که این موضوع قیمت ملک را تا حد زیادی بالا می برد.

با وجود اینکه انگلستان در رکود اقتصادی مقاومت کرده است و وام های مسکن سخت تر شده است ، محیط اقتصادی فعلی فرصت های خرید خوبی برای افرادی بوجود آورده است که مالکیت خارج از پایتخت را دریافت می کنند و نیازی به وام مسکن بزرگ ندارند.  متأسفانه این امر موجب تقاضای بیشتر شده است که طی چند سال گذشته موجب افزایش قیمت املاک در سطح جهانی شده است و از روسیه و سپس به تازگی چین و به طور پیوسته در اروپا آغاز شده است.

همانطور که منطقه یورو از بحران رو به رو  شده است ، تعداد خریداران ثروتمند اروپایی در لندن افزایش یافته است. ی ونانیان، ایتالیایی ها ، اسپانیایی ها و فرانسوی ها یورو خود را به آجر و ملات تبدیل می کنند، عمدتا در لندن خرید ملک می نمایند .
خارجی ها قادر به خرید ملک در انگلیس هستند و اکثر ملیت ها واجد شرایط برای وام های سرمایه گذاری واجد شرایط می باشند ، هر چند بانک های کمتری به آنها وام ارائه می دهند. کسانی که در خارج از کشور زندگی می کنند ، مستلزم اثبات درآمد خواهند بود و ممکن است خواسته شود تا مبلغ 400.000 یورو را پرداخت کنند . نرخ سود وام در حال حاضر در حدود 3 تا 5 درصد متغیر است و نوع این نرخ وام مسکن در دسترس خواهد بود به استفاده فرد مورد نظر بستگی دارد. خارجی ها اغلب می توانند وام های خود را در کشور خود کسب کنند .

مراحل خرید ملک در انگلستان :

اولین چیزی که سرمایه گذاران باید انجام دهند این است که بودجه را تنظیم کنند و اگر وام مسکن مورد نیاز باشد ، ترتیبات لازم را انجام می دهد. هزینه های برای خدمات یک وکیل خرید و فروش ملکی را تأمین کنید. هنگامی که یک خریدار تصمیم به خرید یک ملک و ارائه وکالت به نماینده فروشنده که پذیرفته شده است دارد ، نماینده پیشنهادی را به واسطه وکالت نامه  معرفی می کند که کار های مربوطه را انجام دهد .

وکیل فروشنده با وکیل خریدار تماس گرفته و یک کپی از اطلاعات فروشنده ارسال می کند.  سپس وکیل خریدار پرسش های مربوط به اطلاعات و سایر مسائل دیگر را که مربوط به آن است ، مطرح می کند.  وکیل مدافع همچنین لیستی از وسایل و اتصالات را درخواست می کند تا به خریدار می توان گفت که چه چیزی در فروش ملک وجود دارد. وکلای دادگستری همچنین تمام جستجوهای معمول محلی را به واسطه مراجع ذی ربط انجام خواهد داد .

پیشنهادات وام مسکن تقاضای کمتری دارند ( اکثر وام های مسکن طی حدود پنج هفته از زمان درخواست ارائه می شود) .

کار فوق بخشی از پیش از مبادله قرارداد است، یعنی نه فروشنده و نه خریدار به هیچ وجه متعهد نیست و هر یک از طرفین هنوز می توانند از معامله خارج شوند.

هنگامی که کار انجام می شود و هر گونه پیشنهاد خرید وام مسکن توسط خریدار دریافت شده است، وکیلان در مورد تاریخ تکمیل مورد نیاز مشتریان خود بحث خواهند کرد. پس از این توافق انجام شده و دو طرف آماده ادامه هستند ، پس از آن تبادل اطلاعات تماس با وکلا صورت خواهد گرفت. مجلس خواستار پرداخت 10 درصد از قیمت خرید در هنگام مبادله قراردادها می باشد و زمانی که قرارداد منعقد می شوند، که به شکل یک قرارداد اجباری بین طرفین وجود دارد و هیچ یک از طرفین نمی توانند عقب نشینی کنند.

اگر فرد پس از عقد قرارداد تصمیم بگیرد که پس از عقد قرارداد به عنوان یک خریدار عقب نشینی کند ، سپرده را از دست خواهد داد و فروشنده همچنین می تواند برای هر گونه زیان های بعدی که ممکن است رنج ببرد ، شکایت کند. بنابراین بسیار مهم است که خریدار قرارداد را امضاء نمی کند تا زمانی که با بیع معامله راضی باشد و قادر به ادامه روند مالی باشد. تعادل قیمت خرید و سایر هزینه ها توسط وکیل بررسی می شود . پس از آن، اموال متعلق به صاحب جدید است و می توانند کلیدها را بگیرند.

راهنمایی برای خریداران خارجی :

فرد می داند که کجا می خواهد خرید کند و بودجه خود را تأمین می کند تا بتواند نیازهای خود را در مناطقی که در حال بررسی هستند را تامین کند. اگر ملک در انتهای یک خیابان می باشد قیمت ملک را تحت تاثیر قرار می دهد و همچنین نزدیک بودن محل ملک به امکانات محلی و حمل و نقل عمومی قیمت ملک را افزایش خواهد داد.  اگر به نظر می رسد بیش از حد ارزان است، بی دلیل نخواهد بود.

اگر یک ساختمان در حال انجام تعمیر مجدد می باشد، بدانید  بازسازی بلوک های آپارتمان به طور متوسط ​​هر 10 سال انجام می شود.

هزینه های پنهان خرید ملک را فراموش نکنید. وکلا می تواند خریداران با یک لیست از هزینه های اضافی که شامل تمبر و سایر مالیات های فرعی موجود در خرید یک ملک است آگاه سازند .

یک نظرسنجی کامل ساختمان گزارش را برای مشخص کردن جزئیات ساخت و ساز اموال ، مواد مورد استفاده و لیستی از مشکلات جزئی و عمده ساختاری که ممکن است وجود داشته باشد، ارائه می دهد. این نظرسنجی همانند ارزیابی وام مسکن نیست که به وام دهنده تایید می کند که دارایی ارزش وام چه میزان است . آنها هیچ گونه تعمیراتی را که باید انجام شود مشخص نمی کنند به همین دلیل در نظر سنجی هزینه سرمایه گذاری را در نظر بگیرید.

بسیاری از شهرهای بزرگ انگلستان ، از جمله لندن، لیست خدمات متعدد را ندارند و در برخی مناطق ممکن است بیش از 100 سازمان برای این موارد وجود داشته باشد .

ما در این مقاله در باب مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک اطلاعات کافی ارائه نموده ایم . در صورتی که مطالب مذکور مکفی نبود می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران ارتباط بگیرید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ