مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و بررسی روش های آن

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان، چگونگی مهاجرت تحصیلی، شرایط مهاجرت کاری برای پزشکان و انواع راه های مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. چگونه می توانیم به اطلاعات درست در مورد مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان دست پیدا کنیم؟ چگونه برای پذیرش تحصیلی در رشته های پزشکی اقدام نماییم؟ آیا مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان به راحتی امکان پذیر است؟ ما سعی کردیم در این مقاله برای شما منابع تهیه شده در رابطه با مهاجرت و تحصیل پزشکان و دندانپزشکان را به شما عزیزان معرفی نماییم.  بنابراین با مطالعه این مقاله روش صحیح جستجوی مطالب مرتبط با مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان را خواهیم آموخت. همچنین محصول جدید MIE را که برای مهاجرت و تحصیل پزشکان و دندانپزشکان عزیز برای اولین بار در دست تهیه است را به شما معرفی می نماییم. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت دریافت کنید.

 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط عمومی
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان از طریق کار
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان از طریق تحصیل
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان از طریق ازدواج
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان از طریق تولد
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان از طریق پناهندگی
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و هزینه‌های زندگی
مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان 3 مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط عمومی آن

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش با افتخار اعلام می نماید که برای اولین بار و به زودی محصول ویدیویی جدید ما جهت راهنمایی برای  متقاضیان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی بر روی سایت‌های موسسه قرار خواهد گرفت. در این ویدیو متخصصین ما نکته به نکته و جز به جز مطالب تخصصی در رابطه با تحصیل متقاضیان در رشته های پزشکی و دندانپزشکی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند. با دیدن این ویدیوی بی نظیر تمامی سوالات و ابهامات شما در مورد مهاجرت تحصیلی و تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی مرتفع خواهد شد. برای تهیه این محصول بی نظیر که به زودی بر روی وبسایت های ما قرار خواهد گرفت کانال های تلگرام و صفحه اینستاگرام ما را دنبال نمایید. به محض آماده شدن، این ویدیو را از طریق شبکه‌های اجتماعی اعلام خواهیم نمود بنابراین ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. با مشاهده این ویدیوی بی نظیر که همانطور که در بالاتر نیز اشاره نمودیم برای اولین بار و توسط موسسه حقوقی ملک پور برای اطباء عزیز و گرامی و به پاس قدردانی از این جامعه بزرگ و فرهیخته کشور، تهیه شده کلیه راههای مهاجرت را خواهید آموخت.

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان موضوعی است که همواره در کل به آن کمتر پرداخته شده است. اطبای عزیز ما همیشه با ابهامات زیادی در رابطه با مهاجرت به کشورهای مختلف رو به رو هستند. از این رو ما بر آن شدیم تا به صورت تخصصی به این مقوله بپردازیم تا شاید بتوانیم قدم مثبتی در رابطه با موضوع مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان بر داریم. در این راستا کانال تلگرامی پزشکی موسسه حقوقی ملک پور به آدرس  https://t.me/MIEmedical با محتویات بسیار مفید و تخصصی و مطالب مورد نیاز اعم از شرایط مهاجرت به کشور ها، موقعیت های جدید به وجود آمده برای پزشکان و دندانپزشکان عزیز در کشورهای مختلف و همچنین راه های مهاجرت درست و منطقی، شرایط تحصیل برای علاقه مندان به رشته های پزشکی و دندانپزشکی، انواع بورسیه های موجود و هر آنچه برای تحصیل در رشته های پزشکی نیاز دارید در این کانال به سمع و نظر شما عزیزان خواهد رسید. برای اطلاع از این مقوله میتوانید در کانال تلگرام پزشکی ما عضو شده و از مطالب مفید و نکات بسیار مهم در مورد مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان بهره ببرید.

عده کثیری از افراد برای جمع‌آوری اطلاعات و آگاهی از شرایط مهاجرت به گوگل مراجعه می نمایند، چراکه در دسترس‌ترین گزینه‌ای که می‌تواند به ما کمک کند گوگل است. بسیاری از مقالاتی که در گوگل وجود دارد منشا علمی ندارد. مقالات ما توسط کارشناسان و مترجمان خبره در امر مهاجرت و حقوق بین الملل از سایت های معتبر و منابع دولتی کشورهای مختلف تهیه و ترجمه می‌شود و شما همواره می توانید به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت و همچنین تحصیل را در مقالات ما در وبسایت های ما مطالعه نمایید. اما چگونه می توانید به مقالات ما به صورت مستقیم دسترسی داشته باشید؟ شما می توانید موضوع مورد نظر خود را با کلید واژه ملک پور یا موسسه مشاوره MIE در گوگل جستجو نمایید تا به مطالب درست و علمی در مورد مهاجرت دست پیدا کنید.

 • تحصیل پزشکی در انگلیس ملک پور

 • مهاجرت تحصیلی به انگلیس موسسه مشاوره MIE

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان

فروشگاه سایت

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان

video مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان

audio مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان از طریق کار

اکثر پزشکان عزیز به دنبال مهاجرت از طریق کار و ادامه شغل شریف پزشکی در کشوری دیگر و مهاجرت کاری هستند. مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان از طریق کار امکان دارد، اما پزشکان عزیز و گرامی ما باید برای اقدام و مهاجرت از طریق کار اقدام به معادل سازی مدرک و گذراندن دوره های همسان سازی در کشور مورد نظر نمایند. ناگفته نماند که برای کار و مهاجرت کاری پزشکان باید حتماً به زبان کشور مورد نظر آشنایی داشته و بتوانند به آن زبان صحبت نمایند. چنانچه قصد مهاجرت از طریق کار را دارید می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور  تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید منتظر محصول جدید و فوق العاده موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت کاری پزشکان باشید و این محصول را تهیه و مشاهده نمایید تا با انواع طرق مهاجرت کاری برای پزشکان آشنا شوید.

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان از طریق تحصیل

تحصیل و مهاجرت تحصیلی یکی از راه های مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و علاقمندان به تحصیل در رشته های پزشکی است. اغلب افراد گمان می کنند برای تحصیل پزشکی در دانشگاه های خارج از کشور باید قبولی در کنکور ایران را داشته باشند. در اینجا باید بگوییم که این تصور بسیار اشتباه است و قبولی در کنکور ایران هیچ ارتباط و تاثیری در تحصیل پزشکی در خارج از کشور ندارد. مهاجرت تحصیلی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی یکی از طرق مهاجرت است که جوانب  مختلفی دارد. تحصیل در برخی از دانشگاه‌ها و برخی از کشورها به صورت رایگان است، که برای تحصیل در این دانشگاه ها متقاضی باید در کنکور و یا به عبارتی آزمون ورودی این دانشگاه ها شرکت کند و در صورت قبولی می‌تواند در رشته های پزشکی ادامه تحصیل دهد.  محصول جدید موسسه حقوقی ملک پور که در زمینه مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان است علاوه بر تحلیل و ذکر نکات انواع روشهای مهاجرت برای پزشکان، بخش تحصیلی نیز دارد و به طور مفصل به موضوع تحصیل پزشکی در خارج از کشور، انواع بورسیه های پزشکی، شرایط دریافت و چگونگی اقدام می‌پردازد. تهیه و مشاهده این محصول را به همه علاقه مندان به تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی توصیه می نماییم.

تحصیل پزشکی در خارج از کشور

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان از طریق سرمایه گذاری

از آنجایی که جامعه پزشکان کشور از جوامع فرهیخته و با تمکن مالی هستند، لذا سرمایه گذاری در کشورهای مختلف برای پزشکان و دندانپزشکان راه مناسب آسان و بی حاشیه است که به سهولت هم در دسترس است. سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت، خرید ملک و یا کارآفرینی، همچنین خود حمایتی از راه های مطلوب سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. در بعضی موارد سرمایه گذاری، امکان اخذ اقامت دائم را در همان ابتدا برای فرد ایجاد می کند. سرمایه گذاری های مختلف امکانات متنوعی را در اختیار متقاضیان قرار می دهد، که شما می توانید در ویدیوی مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان که در دست تهیه است به صورت کامل و جامع در مورد سرمایه‌گذاری و انواع سرمایه گذاری اطلاعات کسب نمایید.

یکی از مسائلی که در زمان سرمایه گذاری بسیار دارای اهمیت می باشد، امنیت سرمایه گذاری در آن کشور است. امنیت سرمایه گذاری معمولاً ارتباط مستقیم با میزان فساد در یک کشور دارد. در نمودار زیر می توانید میزان فساد در کشورهای مختلف، به گزارش سازمان جهانی شفافیت، را مشاهده کنید. 

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان 2 1 مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان

سرمایه گذاری در خارج از کشور

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان از طریق ازدواج

ازدواج نیز یکی از گزینه‌های پیش رو جهت مهاجرت است، چرا که به واسطه ازدواج با یک شخص خارجی فرد میتواند اقامت دائم و سپس تابعیت کشور همسر خود را تحت شرایطی به دست آورد. ازدواج اگر واقعی باشد و صوری نباشد، روش مناسب برای طرفین است، چرا که ازدواج صوری به هدف مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت تبعات جبران‌ناپذیری را برای فرد خارجی به همراه دارد. عواقبی همچون اخراج از کشور برای مادام العمر، محرومیت از بسیاری از حقوق شهروندی و …

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان از طریق تولد

تولد یکی از راه های مهاجرت است که چندان مناسب  جامعه پزشکان گرانمایه نیست. مهاجرت از طریق تولد به دو صورت است: تابعیت خون و تابعیت خاک. در تابعیت خون در صورتی که یکی از والدین نوزاد یا هر دو تبعه آن کشور باشند نوزاد نیز به صورت اتوماتیک تابعیت کسب می‌کند اما در کشورهایی که تابعیت از طریق خاک است، صرف به دنیا آمدن کودک در خاک آن کشور، نوزاد در همان بدو تولد به صورت اتوماتیک تابعیت کشور را کسب می نماید اما پدر و مادر فقط میتوانند تا رسیدن نوزاد به سن قانونی به عنوان همراه اقامت دریافت نمایند و پس از رسیدن نوزاد به سن قانونی باید کشور را ترک کنند. در مجموع برای پزشکان عزیز ما راه های بسیار بهتری برای مهاجرت وجود دارد و این روش خیلی توصیه نمی شود.

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان از طریق پناهندگی

پناهندگی یکی از پر خطر ترین و ریسکی ترین روشهای مهاجرت است و موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه فعالیتی در زمینه پناهندگی ندارد و این راه را به هیچ شخصی پیشنهاد نمی‌کند. پناهنده به شخصی اطلاق می شود که به موجب ترس از آزار و شکنجه و تهدید جانی به دلیل اعتقادات سیاسی، مذهبی، اختلافات قومی و نژادی، عضویت در فرقه یا گروه خاص و امثالهم از کشور خود به کشوری دیگر پناه می برد. طبق این کنوانسیون پناهنده باید به اولین کشور امنی که می رسد، خود را معرفی و اعلام پناهندگی نماید. این روزها اکثر اشخاصی که قصد مهاجرت دارند و پناهنده واقعی نیستند با این تصور که ساده‌ترین راه پناهندگی است اقدام به مهاجرت از این طریق می نمایند، اما غافل از اینکه پناهندگی پر خطرترین راه برای مهاجرت است و حتی ممکن است به قیمت از دست دادن جانشان تمام شود. شخص پناهنده باید از راه های غیر قانونی از کشور خارج شود. این راه ها بسیار پر مخاطره هستند و همچنین برای اثبات دلیل پناهندگی خود اقدام به اظهارات دروغ می نماید که باز هم راه خوبی نیست. البته که اساساً مهاجرت از این طریق برای جامعه فرهیخته پزشکان ما اصلاً راه خوبی نیست و در شأن و شخصیت این عزیزان نمی باشد. آقای دکتر امیر محمد ملک پور در ویدیویی درباره مهاجرت پزشکان  که به زودی در وب سایت های ما قرار می‌گیرد به طور مفصل به دلایل نفی پناهندگی پرداخت اند. بنابراین توصیه می‌کنیم به محض قرارگرفتن در سایت ها، این محصول را تهیه و مشاهده نمایید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای مهاجرت خود اتخاذ نمایید.

بهترین راه مهاجرت برای پزشکان

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و هزینه‌های زندگی

این سوال که هزینه های زندگی در فلان کشور چقدر است سوالی کلی است، چرا که در هر کشوری هزینه های زندگی ارتباط مستقیم با نحوه زندگی افراد دارد. بنابراین نمی‌توان گفت که هزینه زندگی چقدر است. زندگی هر فرد با فرد دیگر با توجه به خصوصیات و روش زندگی متفاوت است، اما در کلیه کشورها یک میانگین هزینه ای برای یک زندگی متوسط  در نظر گرفته اند. در ویدیوی مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان همانطور که کلیه راه های مهاجرت مورد بررسی قرار می گیرد، به هزینه های زندگی در کشورهای مختلف نیز پرداخته می شود. در تصویر زیر نیز می توانید دیدی کلی از هزینه های زندگی در کشورهای مختلف دنیا به دست آورید. رنگ سبز ارزان ترین کشورها و رنگ قرمز گران ترین کشور ها را نشان می دهد.

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان 1 مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و سخن پایانی

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان، انواع روشهای مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و نکات مرتبط در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. اما در این مقاله برای شما به تفصیل به انواع روشهای مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان پرداختیم. همانطور که در بخش‌های قبلی نیز گفتیم، یادآور می‌شویم به زودی محصول جدید مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان به دلیل حجم تقاضای مهاجرت از پزشکان گرانمایه روی وب سایت های ما در دسترس قرار خواهد گرفت و به انواع روشهای مهاجرت و مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و غیره در کشورهای مختلف به صورت نکته‌ای و جز به جز می‌پردازد. این محصول را می توانید به زودی از روی وب سایت های ما تهیه بفرمایید. در پایان اگر سوال یا ابهامی در این زمینه دارید می توانید سوالات خود را در انتهای همین مقاله در قسمت دیدگاه ها و یا سوالات همگانی وب‌سایت مطرح و پاسخ رایگان دریافت کنید و در صورت نیاز می توانید با شماره تماس های ما ارتباط برقرار نموده و از مشاورین، مشاوره رایگان دریافت کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 پاسخ
 1. narges گفته:

  سلام آقای ملک پور
  من ۲۲ سالمه و دیپلم ریاضی دارم با معدل ۱۸.۴۸ و هدفم تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاه وین هس
  برای شروع باید در کنکور تجربی ۹۹ شرکت کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی در بساری از کشورها طبق قوانین آموزشی این کشورها نیازمند این است که در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید و ترحیحاً از ابتدا مدرک زبان آن کشور را نیز داشته باشید. همچنین ممکن است نیاز به گذراندن دور های پیش پزشکی نیز داشته باشید. شما اطلاعات کامل و دقیق را برای ارزیابی ارائه نکرده اید. لذا پیشنهاد میکنیم جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. محمدمهدی گفته:

  سلام و عرض خسته نباشین
  اقای دکتر لطفا یه ویدئو هم درباره ی. کشور هایی که برای مسلمون ها مناسب ترند تهیه کنید
  من خیلی دنبال این مطلب توی سایتتون گشتم اما چیزی پیدا نکردم
  برای من و خیلی های دیگه خیلی مهمه که مثلا دانشگاهی که توی اون کشور مورد نظر هست به اعتقاداتمون کاری نداشته باشه و اذیت نکنه، غذاهای حلال در من . داشته باشن یا امثال این ها
  به شخصه خودم خیلی دوست دارم در امریکا پزشکی بخونم
  ممنون میشم اگر کمکمون کنیید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. این پیشنهاد شما در صورت امکان عملی می شود ممنون از به اشتراک گذاری نظر خود.
   کشورهای اروپایی به ویژه آلمان و اتریش بر خلاف تصور عموم بسیار مهاجر پذیر هستند و مسلمانان به راحتی در اغلب کشورهای اروپایی به کار یا تحصیل می پردازند.

   پاسخ
 3. ابراهیمی گفته:

  سلام وقت بخیر؛برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی در کشور کانادا با همراه پدر و مادر نیاز به توضیحاتی دارم از لحاظ هزینه زندگی و تحصیلی و یا استفاده از بورسیه زیرا بچه ها در سن پایین نیاز به حامی دارن زندگی در آن کشور باتفاق والدین

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
Rating: 5