مشاوره تخصصی

  • مشاوره تخصصی با آقای دکتر ملک پور در مورد سرمایه گذاری در خارج از کشور

  • مشاوره تخصصی با آقای دکتر ملک پور

  • مشاوره تخصصی با آقای دکتر ملک پور و آمادگی پیش از آن

  • مشاوره تخصصی و محصولات ویدئویی

مشاوره تخصصی مشاوره تخصصی

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مشاوره تخصصی و مقدمه ای بر آن

مشاوره تخصصی مهاجرتی با آقای دکتر ملک پور، موضوعی است که در این نوشتار به آن می پردازیم. بسیاری از شما عزیزان تمایل به اخذ مشاوره تخصصی مهاجرتی از آقای دکتر ملک پور داشتید و در مورد نحوه مشاوره تخصصی اسکایپ با ایشان سوالاتی را مطرح نموده بودید. این مقاله دلایل مشاوره با ایشان را توضیح می دهد. شما را دعوت می کنیم حقایق را گوش دهید.

فایل صوتی صحبت های آقای دکتر ملک پور در رابطه با مشاوره تخصصی

audio مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی با آقای دکتر ملک پور در مورد سرمایه گذاری در خارج از کشور

از جمله مسائلی که افراد زیادی در مشاوره تخصصی با ایشان مطرح می کنند، سرمایه گذاری در خارج از کشور و جوانب و عواقب آن می باشد. سرمایه گذاری در خارج از کشور امری تخصصی می باشد که لازمه آن تجربه در این زمینه و آشنایی با قوانین می باشد. در این مسیر نباید بی گدار به آب زد و با دقت و حساب شده باید پیش رفت. توصیه ایشان به متقاضیان سرمایه گذاری در خارج از کشور این است که بدون تحقیق و بررسی کامل همه جوانب اقدام نکنند. انواع روش های سرمایه گذاری در مشاوره تخصصی با ایشان بررسی و تحلیل می شود.

 به عنوان مثال در یک از جلسه ها، متقاضی تمایل داشت مبلغی حدود 3 میلیارد تومان در سرمایه گذاری خارجی صرف کند. البته این مبلغ در حال حاضر برای سرمایه گذاری در خارج از کشور، سرمایه چندان زیادی نمی باشد. از جمله نکاتی که در سرمایه گذاری در خارج از کشور باید به آن توجه نمود، این است شخص دید درستی در راستای سرمایه گذاری داشته باشد. بنابراین آقای دکتر ملک پور به اشخاصی که با سرمایه ای حدود 3 میلیارد تومان تمایل به سرمایه گذاری در خارج از کشور دارند، توصیه می کنند که این اشخاص ابتدا از طرق دیگر، همچون ویزای کار آن کشور، وارد کشور مقصد شوند. به این صورت علاوه بر این که در این روش شخص سرمایه خود را هزینه نمی کند، درآمد نیز تولید می کند. پس از اخذ اقامت کشور مورد نظر، شخص زمان دارد، با اصول و قواعد آن کشور آشنا شود و شرایط کار و سرمایه گذاری را از نزدیک بررسی کند. پس از تحلیل و بررسی کامل شرایط سرمایه گذاری، شخص می تواند سرمایه خود را به آن کشور منتقل کرده و با دیدی باز و درست در این راه قدم گذارد.

سرمایه گذاری در خارج از کشور

از جمله روش های سرمایه گذاری که در مشاوره تخصصی با آقای دکتر ملک پور، زیاد مطرح می شود، روش قرمز سفید قرمز در اتریش می باشد. روش قرمز سفید قرمز و بسیاری از روش های سرمایه گذاری در خارج از کشور را، شخص دیگری در ایران انجام نمی دهد و تعداد معدودی هستند که از این روش آگاهی دارند. مؤسسه حقوقی ملک پور موفق به کسب بیش از ده کارت قرمز سفید قرمز اتریش، تنها در 4 ماه گذشته شده است، که بر روی سایت مؤسسه قابل مشاهده می باشد.

دسته ای دیگر از سرمایه گذاری، روش خودحمایتی یا تمکن مالی می باشد که منجر به اخذ اقامت می گردد و در مشاوره تخصصی با آقای دکتر ملک پور برای افراد متقاضی و مناسب این روش، شرح داده می شود. ایشان این روش را به افراد در سن بازنشستگی که از سرمایه مورد نیاز برخوردارند، با توجه به شرایطشان توصیه می کنند.

افرادی هستند که در ایران صاحب کارخانه هستند و تمایل دارند کارخانه خود را به خارج از کشور منتقل کنند. این عزیزان باید به این نکته توجه داشته باشند که انجام این کار بدون بررسی و تحقیق، درست نمی باشد و می تواند ضررهای جبران ناپذیری به بار آورد. شرایط کار و تجارت در کشور مقصد می تواند بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال قوانینی مثل حمایت از طبیعت در بسیاری از کشورهای پیشرفته وجود دارد که اصول خاصی را برای صنایع طلب می نماید و کارخانجات باید از استاندارد های خاصی پیروی کنند. توصیه آقای دکتر ملک پور در مشاوره تخصصی با این عزیزان این است که ابتدا از طریق روش های اخذ اقامت دیگر به کشور مقصد وارد شده و شرایط را از نزدیک مشاهده کنند، سپس برای تحقق سرمایه گذاری خود اقدام نمایند و حساب شده و با دقت پیش روند.

ایشان توصیه اکید می کنند که اگر نمی خواهید سرمایه خود را از دست دهید در امارات و ترکیه سرمایه گذاری نکنید مگر اینکه در زمینه های معدود و خاصی اقدام به سرمایه گذاری نمایید. کشور مقصد و زمینه سرمایه گذاری باید با دقت و آگاهی انتخاب شود. قطعاً خرید ملک در آلمان، اتریش، هلند، سوئد و یا فنلاند مزایای بیشتری نسبت به خرید ملک در امارات دارد. دلیل آن استاندارد های سرمایه گذاری می باشد.

مشاوره تخصصی با آقای دکتر ملک پور

برخی افراد قبل از مشاوره با آقای دکتر ملک پور این سوال را در ذهن دارند که چرا هزینه مشاوره با ایشان بالا می باشد. اما پس از پایان مشاوره به این نتیجه می رسند که مسلماً صرف این هزینه درست بوده و ارزش اطلاعاتی که کسب نموده اند به مراتب بیش از این مقادیر می باشد.

بیشتر افرادی که با آقای دکتر ملک پور مشاوره داشته اند در پایان از صرف این وقت و هزینه راضی بوده اند. از نکات مثبت این مشاوره تخصصی این می باشد که، در صورتی که متقاضی با مؤسسه حقوقی ملک پور عقد قرارداد نماید، هزینه مشاوره از هزینه حق الوکاله قرارداد کسر می گردد. به طور کلی هزینه اخذ مشاوره در مؤسسه ملک پور، خواه با شخص آقای دکتر ملک پور، خواه با کارشناسان حرفه ای مؤسسه، از مبلغ قرار کسر می گردد. با این اوصاف مشاوره تخصصی در مؤسسه ملک پور رایگان محسوب می گردد.

مشاوره تخصصی 3 مشاوره تخصصی

از آنجا که هزینه مناسبی جهت مشاوره تخصصی از متقاضیان اخذ می گردد، دیگر این نگرانی برای افراد وجود ندارد که به خاطر کسب پول، با فریب و وعده دروغ مجاب به عقد قرارداد گردند. بعضی از افراد شرایط لازم برای مهاجرت را دارا نمی باشند، صادقانه به این افراد در مشاوره تخصصی گفته می شود که مسیر مهاجرت برای شما انتخاب مناسبی نیست. مهاجرت با سختی هایی همراه است و اگر افراد پیش از اقدام زمینه های این کار را فراهم نکرده باشند، در میانه راه به بن بست می خورند و ممکن است روش های اشتباهی همچون پناهندگی را در پیش بگیرند.

توصیه می شود پیش از هر اقدامی تمامی جوانب را بسنجید و از هزینه کردن برای انجام تحقیق و مشاوره تخصصی ابایی نداشته باشید.

مشاوره تخصصی با آقای دکتر ملک پور و آمادگی پیش از آن

آقای دکتر ملک پور به متقاضیان مشاوره تخصصی با ایشان، توصیه می کنند که پیش از شرکت در جلسه مشاوره، ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را مشاهده کنند. برای آموزش روش درست مهاجرت و روش درست سرمایه گذاری کردن، نیاز به صرف زمان می باشد. این ویدئو توسط ایشان تهیه شده است و در آن تمامی مسیر های مهاجرت و نکات مهم در این باب به تفصیل مورد بررسی علمی قرار گرفته است. مطالب این ویدئو اطلاعات شما در سطح یک وکیل مهاجرت افزایش می دهد و پش از مشاهده آن، حتی از بسیاری از مشاوران دیگر در ایران اطلاعات بیشتری خواهید داشت.

در بخشی از این ویدئو آقای دکتر ملک پور به عنوان یک فرد موفق، گوشه ای از زندگی خود را شرح می دهند که می تواند نکات مهمی در جهت کسب موفقیت به شما آموزش دهد.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

مشاوره تخصصی و محصولات ویدئویی

ویدئو دیگری با عنوان هنر زندگی، توسط ایشان تهیه شده است که اصول موفقیت در جنبه های مختلف زندگی را آموزش می دهد. تماشای ویدئو انتخاب مسیر مهاجرت و ویدئو هنر زندگی به افرادی که تمایل به مهاجرت و کسب موفقیت در جنبه های مختلف زندگی خود دارند، توصیه می شود. به زودی ویدئو دیگری به نام در مسیر مهاجرت منتشر خواهد شد. افرادی که تمایل به مهاجرت دارند، با دیدن این مجموعه از ویدئو ها می توانند از انتخاب صحیح مسیر مهاجرت اطمینان داشته باشند. هزینه ای که امروز برای خرید این ویدئو ها صرف می شود، در واقع از ضرر چندین برابری در آینده پیشگیری می کند. پیش از قدم گذاشتن در هر مسیری، باید ابتدا مسیر را شناخت و آگاهانه راه زندگی را انتخاب نمود. بنابراین پیش از شرکت در جلسه مشاوره تخصصی با آقای دکتر ملک پور، دیدن این ویدئو می تواند در زمان مشاوره صرفه جویی کند و در زمان یک ساعته مشاوره تخصصی به جای پرداختن به اصول اولیه مهاجرت، به جنبه های مهم تر مسیر پیش روی شما پرداخته شود.

هنر زندگی

افرادی که ویدئو را دیده اند، مانند یک وکیل حقوق بین الملل در جلسه مشاوره تخصصی حضور پیدا می کنند. این افراد با تمامی اصول مهاجرت همچون تفاوت بین تابعیت و اقامت، تفاوت اقامت دائم و اقامت کوتاه مدت، شرط حضور در کشورهای مختلف، بهترین کشورها برای مهاجرت شرایط مهاجرت به اروپا و آمریکا آشنایی کامل دارند. بنابراین توصیه ما به افرادی که در انتظار مشاوره تخصصی با آقای دکتر ملک پور هستند و یا با ایشان مشاوره داشته اند، این است که ویدئو راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت را مشاهده کنند تا ابهامات آن ها رفع شود.

پیش از گرانی های دلار، پیش بینی آقای دکتر ملک پور، افزایش قیمت دلار بود، بنابراین به بسیاری از افرادی که در آن زمان با ایشان مشاوره تخصصی داشتند، توصیه به خرید ملک در کشورهای تراز اولی همچون اتریش داشتند. بسیاری از این افراد از این پیشنهاد استقبال کرده و اقدام به خرید ملک در اتریش یا آلمان نمودند و در حال حاضر قیمت ملک خریداری شده 10 درصد افزایش داشته است و همچنین اجاره ملک را نیز دریافت کرده اند. تمامی این نکات در ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت بیان شده است. به زودی ویدئو مخصوص سرمایه گذاری نیز تولید خواهد شد، اما در حال حاضر جامع ترین ویدئو در مهاجرت، ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می باشد.

توصیه اکید آقای دکتر به افرادی که به دنبال انتخاب مسیر صحیح مهاجرت می باشند و تمایل به اخذ مشاوره تخصصی با ایشان دارند، مشاهده این محصولات ویدئویی می باشد. ایشان در سابقه 15 ساله فعالیت خود، با صداقت خود توانسته اند اعتماد جامعه را جلب نمایند و افراد در انتخاب سرنوشت خود به ایشان اطمینان دارند.

در صورتی که با آقای دکتر ملک پور وقت مشاوره تخصصی اخذ کرده باشید، 70 درصد تخفیف برای محصولات ویدئویی دریافت خواهید کرد.

مشاورین مؤسسه با مشاهده این ویدئو برای این حرفه آموزش دیده اند و دفاتری که تمایل به همکاری با مؤسسه ملک پور دارند نیز، باید ابتدا این ویدئو را مشاهده کنند. به زودی به روزرسانی شماره دو این ویدئو منتشر می شود و تمامی تغییرات قانونی در آن بیان می شود. افراد پس از مشاهده ویدئو می توانند کشور مناسب با شرایط خود و روش مهاجرتی مناسب خود را انتخاب نمایند.

در حال حاضر دو محصول ویدئویی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت و هنر زندگی از برترین محصولات تهیه شده توسط آقای دکتر می باشد که مشاهده آن به افراد در جستجوی موفقیت توصیه می شود. یکی از بزرگ ترین گروه هایی که با آقای دکتر ملک پور مشاوره تخصصی دارند، پزشکان می باشند. از آنجا بیشترین موکلین مؤسسه از پزشکان و متخصصین می باشد، به زودی ویدئویی مخصوص پزشکان نیز منتشر خواهد شد که همه نکات مهاجرتی مختص به پزشکان را مورد بررسی قرار می دهد. به پزشکان محترم نیز توصیه می شود، پیش از اقدام به مهاجرت ابتدا ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را مشاهده کنند.

در صورتی که با آقای دکتر ملک پور مشاوره تخصصی داشته اید و برای شما سوالاتی پیش آمده می توانید با مشاهده این ویدئو بسیاری از ابهامات خود را رفع نمایید. همچنین با درج سوال خود در بخش دیدگاه ویدئو می توانید پاسخ خود را از ایشان در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایید. پاسخ سوالات شما در قالب آپدیت محصول در یک فایل ویدئویی عرضه می شود. با خرید این محصول تا دو سال به روز رسانی های آن را می توانید دریافت کنید.

انتخاب مسیر مهاجرت
مشاوره تخصصی و سخن پایانی

همان گونه که بیان شد، اهمیت تحقیقات پیش از اقدام برای مهاجرت بسیار حیاتی می باشد و می تواند از ضررهای آینده پیش گیری نماید. پیش از هر گونه اقدامی، توصیه می شود با اخذ مشاوره تخصصی مسیر مناسب را انتخاب کرده و بدون اندیشه عمل ننمایید. برخی از افراد بدون مشاوره تخصصی، اقدام به مهاجرت می نمایند و پس از اینکه به مشکل برخوردند، شروع به تحقیق می نمایند. در این مرحله گاهاً آسیب هایی وارد شده است که قابل جبران نمی باشد و یا جبران آن ملزم به پرداخت هزینه های گزاف مادی و معنوی می باشد. تحقیق چراغ پر فروغی است که تلألؤ آن مسیر شما را روشن می کند و راه را برای شما آشکار می سازد. امید است به جایگاهی برسیم که ارزش تحقیقات در جامعه ارج نهاده شود و پس از شکست و ضربه خوردن از سختی کار آگاه نشویم.