مشاغل مورد نیاز در اتریش و بررسی آن

مشاغل مورد نیاز در اتریش ، نحوه اخذ اقامت و تابعیت اتریش از طریق کار در اتریش در این مقاله علمی مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت. چگونه می توان ویزای کاری اتریش را اخذ نمود؟ لیست مشاغل مورد نیاز در اتریش برای سال 2019 چیست؟ میزان حقوق و درآمد برای مشاغل مورد نیاز در اتریش چقدر است؟ اتریش کشور اروپایی پیشرفته و ثروتمندی است که در سال های اخیر به دلیل کمبود نیروی متخصص و حرفه ایی برای مشاغل مورد نیاز در اتریش اقدام به جذب نیروی کار از سراسر دنیا نموده است. پایتخت اتریش شهر زیبای وین، سال های پیاپی به دلیل کیفیت بالای زندگی مطرح گردیده است. خدمات اجتماعی، سیستم بهداشت و درمان، نظام رایگان آموزشی همراه با اقتصاد قوی، اتریش را به کشوری دلخواه برای مهاجرت تبدیل نموده است. موسسه حقوقی ملک پور( MIEاتریش) در راستای ارتقاء دانش مهاجرتی شما هموطنان عزیز اقدام به نگارش این مقاله نموده است. اطلاعات موجود در این نوشتار بر اساس آخرین قوانین اعلام شده کشور اتریش در خصوص ویزای کار می باشد. نگارنده از شما تقاضا دارد در صورت استفاده از مطالب، حتما منبع آن را ذکر نمایید. همچنین در صورت آنکه نیازمند بررسی بیشتر و دقیق تر شرایط خود جهت مهاجرت هستید، با شماره های درج شده جهت ارتباط تماس حاصل فرمایید. امکان تماس واتس اپ با مشاورین آنلاین مجوعه نیز فراهم است.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

مشاغل مورد نیاز در اتریش مشاغل مورد نیاز در اتریش

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مشاغل مورد نیاز در اتریش و شرایط عمومی

اگر قصد کار در اتریش را دارید و جویای مشاغل مورد نیاز در اتریش هستید، لازم است با شرایط عمومی این کشور آشنا شوید. دولت فدرال اتریش کشوری زیبا و اروپایی درست در مرکز اروپا است که به 9 ایالت مجزا تقسیم شده است. مرکزیت این کشور شهر وین است. آلمانی زبان رسمی کشور است اما زبان های رایج محلی مهاجرین هم کاربرد دارد و به صورت عمومی زبان انگلیسی بین مردم رایج می باشد و واحد پول این کشور اروپایی یورو است. کشورهایی نظیر ایتالیا، لیختن اشتاین، سوئیس، آلمان، جمهوری چک، اسلوواکی، اسلوونی و مجارستان مرز مشترک با اتریش دارند. از نظر تولید ناخالص داخلی، نرخ بیکاری جایگاه اتریش در بین سایر کشورهای اروپایی بسیار مناسب است. در حال حاضر دو کشور اتریش و آلمان همانند کشورهای کانادا و استرالیا تقاضای نیروی کار متخصص نموده اند و برای این امر لیست مشاغل مورد نیاز در اتریش و آلمان منتشر نموده اند. طبق قانون کار کشور اتریش، می توانید 40 ساعت در هفته یعنی روزانه 8 ساعت کار کنید و در طول سال 5 هفته هم از تعطیلات استفاده نمایید.

شرایط عمومی اتریش مشاغل مورد نیاز در اتریش

در این ویدئو خواهید آموخت:

معرفی انواع ویزاهای کاری.

تفاوت ویزای کار آلمان و اتریش.

شرح شرایط کنونی کار در اتریش.

آشنایی با استانداردهای کار و بازار کار.

روش تبدیل ویزای کاری به اقامت دائم اتریش.

معرفی بلوکارت.

فایل صوتی این ویدئو

audio مشاغل مورد نیاز در اتریش

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در باب مشاغل مورد نیاز در اتریش

video مشاغل مورد نیاز در اتریش

مشاغل مورد نیاز در اتریش و نرخ بیکاری در اتریش

اقتصاد قوی اتریش در قلب اروپا و داشتن صنایع مختلف باعث شده است که نرخ پایین بیکاری در این کشور حاکم باشد. شاخص بیکاری طبق گزارشات اعلام شده، 5.5 درصد برای سال 2017 بوده است و در واقع بیان گر این مطلب است که از هر 100 متقاضی 94 نفر شاغل می باشند و افراد باقی مانده یا شرایط ورود به بازار کار را ندارند و یا در پروسه ورود به بازار کار هستند. نرخ بیکاری اتریش در قیاس با سایر کشورهای اروپایی مثل ایتالیا و یا اسپانیا شرایط بسیار مطلوبی دارد. اقتصاد قوی در کنار تنوع صنایع این کشور باعث شده است که فرصت های متنوع شغلی برای متقاضیان جویای کار در اتریش فراهم شود. متقاضیان با بررسی لیست مشاغل مورد نیاز در اتریش و محاسبه امتیازات خود و کسب حداقل امتیاز لازم می توانند کاریابی در این کشور داشته باشند و در صورت عقد قرارداد کاری اقامت ارزشمند اتریش یا همان قرمز سفید قرمز اتریش را دریافت می نمایند. روند فاکتور بیکاری در اتریش برای سال 2018 برابر 4.7 درصد بوده است که نرخ پایین تری نسبت به سال قبل ثبت نموده است. در نمودار زیر نرخ بیکاری در اتریش برای سال های مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

تحصیل پزشکی در اتریش 1 مشاغل مورد نیاز در اتریش

مشاغل مورد نیاز در اتریش و ویزای کار در اتریش

برای جذب نیروی مرتبط با مشاغل مورد نیاز در اتریش و اخذ ویزای کاری در این کشور یا همان کارت قرمز، سفید، قرمز، می توانید به دو روش اقدام کنید. در روش اول اگر یک نامه پیشنهاد کاری یا همان Job Offer داشته باشید و در صورت کسب امتیاز لازم اجازه کار خواهید داشت. جدول مرتبط با نحوه کسب امتیاز برای شما عزیزان آورده شده است. کارفرمای اتریشی در ابتدا باید نیروی مورد نیاز خود را در کشور خود و اروپا آگهی کند و در صورتی که نتواند جذب نیرو داشته باشد، اجازه جذب نیروی کار خارجی خواهند داشت. روش دوم اخذ ویزای کار کشور اتریش، فرصت 6 ماهه ای است که در قالب ویزای جستجوی کار یا Job seeker به متقاضای واجد شرایط امکان ورود به اتریش داده می شود تا با توجه به تخصص خود جویای کار باشد. برای آنکه بتوانید شرایط خود را مورد ارزیابی قرار دهید، جدول امتیازبندی برای شما آورده شده است.

 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش از طریق پیشنهاد شغلی

جدول شماره 1 مربوط به نحوه امتیاز بندی با داشتن دعوت نامه کاری یا Job Offer می باشد. حداکثر امتیاز 90 است و شما با کسب 55 امتیاز می توانید وارد کشور اتریش شوید. با بدست آوردن شغل شما کارت اقامت 2 ساله قرمز سفید قرمز را دریافت خواهید نمود که قابلیت تمدید نیز دارد.

امتیاز عنوان
حداکثر امتیاز: 30 شرایط مورد نیاز
20 تحصیلات حرفه ایی / آموزش حرفه ایی در مهارت خاص
25 واجد شرایط عمومی برای پذیرش دانشگاه در اتریش
30 طی یک دوره تحصیلات تکمیلی به مدت 3 سال در اتریش
حداکثر امتیاز: 20 تجربه کاری در زمینه شغل پیشنهادی
2 تجربه کاری سالانه در کشوری غیر از اتریش
4 تجربه کاری سالانه در کشور اتریش
حداکثر امتیاز: 15 مهارت زبان آلمانی
5 تا سطح A1
10 تا سطح A2
15 تا سطح B1
حداکثر امتیاز: 10 مهارت زبان انگلیسی
5 تا سطح A1
10 تا سطح B1
حداکثر امتیاز: 15 سن
15 تا 30 سالگی
10 تا 40 سالگی
90 مجموع حداکثر امتیاز
55 حداقل امتیاز مورد نیاز
 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش از طریق جستجوی کار (Job Seeker)

جدول شمار 2 مرتبط با نحوه امتیاز بندی برای ویزای جستجوی کار یا همان Job Seeker می باشد. حداکثر امتیاز برای این روش 100 می باشد و در صورتی که بتوانید حداقل 70 امتیاز را کسب نمایید واجد شرایط دریافت ویزای جستجوی کار خواهید بود و در فرصت 6 ماهه ای که به شما داده می شود می توانید کار مرتبط با رشته تخصصی خود داشته باشید. در صورت عقد قرار داد کاری شما کارت قرمز سفید قرمز 2 ساله دریافت می کنید و می توانید این اقامت را مجددا تمدید نمایید.

امتیاز عنوان
حداکثر امتیاز: 40 شرایط و مهارت ویژه
20 فارغ التحصیل از دانشگاه در مقطع کارشناسی
30 داشتن مدرک کارشناسی در رشته های: ریاضیات، رایانه، علوم پایه، تکنولوژی
40 داشتن مدرک دکترا در رشته های فوق
          در رشته های مدیریتی ارشد و با دارا بودن بورس اوراق بهادار و یا شرکتی که مورد تأیید اداره بازرگانی اتریش باشد حقوق زیر را دریافت کرده باشد:
20 از 50000 یورو تا 60000 یورو
25 از 60000 یورو تا 70000 یورو
30 بیشتر از 70000 یورو
20 فعالیت های پژوهشی و ثبت اختراع
20 جوایز علمی شناخته شده
حداکثر امتیاز: 20 تجربه کاری
2 تجربه کاری مرتبط با رشته تحصیلی
10 تجربه 6 ماه کار در اتریش
حداکثر امتیاز: 10 مهارت زبان
5 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A1
10 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A2
حداکثر امتیاز: 20 سن
20 تا 35 سالگی
15 تا 40 سالگی
10 تا 45 سالگی
حداکثر امتیاز: 10 تحصیل در اتریش
5 فوق دیپلم در اتریش
10 کارشناسی یا کارشناسی ارشد در اتریش
100 حداکثر امتیاز مجاز
70 حداقل امتیاز مورد نیاز

working team apps مشاغل مورد نیاز در اتریش

مشاغل مورد نیاز در اتریش و بررسی ویزای همراه

روش های مختلفی برای مهاجرت به اتریش وجود دارد. بسته به هر روش ویزای همراه نیز متفاوت می باشد. همان طور که بیان شد، برای کار در اتریش دو روش کلی وجود دارد. روش Job Offer یا همان دعوت نامه کاری که می توانید با داشتن آن از همان ابتدا با خانواده خود وارد شوید. در ویزای Job Sekeer یا جستجوی کار به متقاضی واجد شرایطی که رشته آن در لیست مشاغل مورد نیاز در اتریش باشد فرصت شش ماهه داده می شود که بتواند در محیط با توجه به رشته و تخصص خود جویای کار باشد. این ویزا همراه ندارد و زمانی فرد می تواند برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود اقدام نماید که بتواند در محیط به کار رسیده و قرارداد کاری منعقد نماید. زمانی که متقاضی در محیط به کار برسد خانواده وی می توانند از آثار شهروندی مثل کار تمام وقت همسر و تحصیل فرزندان بهره مند شوند.

ویزای همراه اتریش

مشاغل مورد نیاز در اتریش و مدارک مورد نیاز ویزای کار

در این بخش لازم به ذکر است که از آنجایی که سیستم کار در اتریش امتیازبندی است، فرد متقاضی کار باید ادله و اسناد کافی بر اساس امتیازات بدست آمده خود را ارائه نماید. این موارد شامل تاییدیه مدارک تحصیلی، مدارک مربوط به دانش زبان انگلیسی یا آلمانی و … می باشد. مدارک لازم جهت دریافت ویزای کاری اتریش بر اساس اعلام مشاغل مورد نیاز در اتریش به شرح زیر است:

 • ارائه پاسپورت معتبر
 • شناسنامه و مدارک هویت فردی
 • عکس استاندارد برای گذرنامه
 • ارائه بیمه درمانی
 • داشتن مدارک مالی کافی برای پوشش هزینه ها در طول اقامت

اخذ ویزای کار کانادا 4 مشاغل مورد نیاز در اتریش

مشاغل مورد نیاز در اتریش و میزان حقوق در اتریش

میزان حقوق و درآمد بر اساس مشاغل مورد نیاز در اتریش از موضوعات مهمی است که متقاضیان کار در اتریش تمایل دارند در این باره اطلاع داشته باشند. در جدول زیر می توانید میزان حقوق را مشاهده نمایید.

عنوان شغلی میانگین درآمد ناخالص شخص
مدیریت 3.308 یورو
کشاورزی ، صنایع غذایی 2.776 یورو
هنر و فرهنگ 2.449 یورو
بانکداری 3.938 یورو
صنعت خودرو 2.590 یورو
صنعت شیمی 1.946یورو
سازه و املاک 4.426 یورو
حمایت مشتری 2.600 یورو
حسابدار و اقتصاددان 2.733 یورو
مهندس برق و قدرت 3.872 یورو
آموزش و علوم و تحقیقات 2.311 یورو
تکنولوژی اطلاعات 4.137 یورو
خبرنگاری و رسانه 2.296 یورو
مارکتینگ و تبلیغات 2.891 یورو
مشاغل مدیریتی 5.549 یورو
منابع انسانی 2.849 یورو
حقوق و قضاوت 7.622 یورو
هزینه تحصیل و زندگی در اتریش

مشاغل مورد نیاز در اتریش 2020

در زیر به لیست مشاغل مورد نیاز در اتریش خواهیم پرداخت. این لیست چند بخش خواهد داشت. در قسمت اول مشاغل مورد نیاز در اتریش که کمبود نیرو دارند و شما با 55 امتیاز از 90 می توانید ویزای جستجوی کار را دریافت نمایید. این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) نگاشته شده و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذرک منبع، شرعاً و قانونا حرام بوده و موسسه هیچ گونه رضایتی درباره آن ندارد.

فرزکار تکنسین هایی با سطح آموزش بالاتر (مهندس) مهندسی مکانیک هرسکن
تکنسین هایی که سطح بالاتری از آموزش (مهندس) برای فناوری مهندسی برق را دارند مهندسین تجهیزات کشاورزی تراشکار فلز
مهندسین برق ویژه تکنسین هایی که سطح بالاتری از آموزش (مهندس) را برای پردازش داده دارند سقف ساز
جوشکار، اپراتورهای برش مشعل مهندسین فارغ التحصیل ویژه تکنسین های تخصصی مهندسی مکانیک
کمک مکانیک ویژه کمک مهندس عمران نجاران
تکنسین برق، کمک تکنسین الکتریکی کمک مکانیک ویژه مکانیک موتور
سازندگان قالب، سازندگان برش و سازندگان پانچ کمک تاسیسات صافکار
نجار کاشی کار اسلحه سازی
تکنسین های ویژه مهندسی ارتباطات کفپوش کار کارگران ماشین چوب
فارغ التحصیلان پرستاری که آموزش های تکمیلی خود را در اتریش قبل از پایان سال 2018 آغاز کرده اند، مشروط بر اینکه در زمان درخواست، تصمیم جدید مربوط به معادل سازی را توسط مقامات اتریشی دریافت کرده اند. لوله کش ساختمان تکنسین هایی که دارای تحصیلات عالی (مهندس) در مدیریت تجارت هستند
قلع بدنه خودکار و قلاب های رادیاتور بینایی سنجی چشم ساخت و ساز و مبلمان
سرآشپزهای رستوران کفپوش کار ویژه مکانیکی ماشین
کمک مهندس ساختمان، مکانیکی ورق های فلزی تکنسین های ارتباطات تکنسین های ویژه
تکنسین های ویژه در مدیریت تجارت مکانیک پردازنده
تکنسین هایی که دارای آموزش عالی (مهندس) مهندسی عمران هستند حسابداران مهندسین عمران ویژه

لیست مشاغل مورد نیاز در اتریش که کمبود نیرو دارند و شما می توانید به عنوان نیروی متخصص با 70 امتیاز از 100 ویزای جستجوی کار را دریافت نمایید در زیر آورده شده که شامل 8 رشته است.

مهندسی انرژی، قدرت مهندسی مکانیک
تحلیل داده مهندس مخابرات
مدیریت کسب و کار حرفه های ویژه
اقتصاد فیزیوتراپی

مشاغل مورد نیاز در اتریش و نحوه کاریابی در اتریش

کاریابی در اتریش به روش های مختلفی امکان پذیر است. در ابتدا بهتر است لیست مشاغل مورد نیاز در اتریش را چک نمایید. در صورتی که رشته تحصیلی شما متناسب با مشاغل مورد نیاز در اتریش بود می توانید به روش های سنتی مثل جستجو در روزنامه های محلی و یا کمک از دوستان و آشنایانی که در اتریش زندگی می کنند نسبت به جستجوی شغل اقدام نمایید. آنها می توانند برای شما وقت مصاحبه از کارفرمای اتریش رزرو کنند. اگر در اتریش حضور ندارید می توانید از طریق سایت های آنلاین کاریابی رزومه خود را ارسال نمایید. اما باید بدانید که امکان دریافت شغل بدون حضور در محیط دشوار است زیرا در صورتی که شما دعوت به مصاحبه شوید امکان حضور در محیط بودن ویزا را نخواهید داشت.

مشاغل مورد نیاز در اتریش و مؤسسات کاریابی در اتریش

برای آنکه متناسب با مشاغل مورد نیاز در اتریش کاریابی داشته باشید، می توانید از طریق موسسات کاریابی آنلاین و یا دفاتر حضوری اقدام نمایید. سایت های آنلاین این امکان را برای شما فراهم می کنند که بتوانید در کل اروپا به جستجوی کار بپردازید. در زیر به معرفی برخی از موسسات کاریابی پرداختیم:

austria.xpatjobs.com stepstone.at
ec.europa.eu karriere.at
jobnet.at
مؤسسات کاریابی در اتریش

مشاغل مورد نیاز در اتریش و وضعیت اقامت و تابعیت با کار در اتریش

جهت اخذ اقامت اتريش به روش كار لازم است بدانید با پنج سال کار کردن و پرداخت مالیات اقامت دائم کشور اتریش را دریافت خواهید نمود و بعد از آنکه اقامت دائم کسب نموداید در صورت داشتن شرایط لازم مانند تسلط به زیان رسمی این کشور و سازگاری با فرهنگ و جامعه می توانید برای پاسپورت اتریش اقدام نمایید. دو روش برای اخذ ویزای کاری کشور اتریش وجود دارد كه راه اول داشتن پیشنهاد کار از کارفرمای اتریشی و راه دوم اقدام به روش جستجوی کاری در اتریش می باشد که در صورت واجد شرایط بودن به فرد این فرصت داده خواهد شد که به مدت شش ماه با توجه به تخصص خود قرار داد کاری منعقد نماید. زمانی که شما اقامت کاری در اتریش داشته باشید در واقع می توانید یکی از بالاترین اقامت های اروپا را داشته باشید. کارت قرمز سفید قرمز به واسطه اقامت کاری در اتریش قابل دستیابی است.
در این روش بعد از گذشت دو سال می توان اقامت خود را تمدید نمایید و بعد از دو سال کارت قرمز سفید قرمز پلاس صادر می گردد. در مرحله اول فرد باید برای یک کارفرما کار کند ولی به محض دریافت کارت پلاس می تواند کارفرمای خود را عوض نماید. پس از گذشت 5 سال فرد می تواند درخواست اقامت دائم خود را به اداره مهاجرت اتریش دهد و بعد از آن برای پاسپورت درخواست دهد. در صورتی که میزان حقوق فرد از میانگین حقوق اتحادیه اروپا بالاتر باشد Blue Card یا همان کارت آبی دریافت خواهد نمود. در حال حاضر میزان حقوق متقاضی برای دریافت بلوکارت اروپا، 4.200 یورو می باشد. شما با داشتن این کارت می توانید در کل اتحادیه اروپا کار نمایید.

RESTRICTED leadAsset LakesMountainsofAustria مشاغل مورد نیاز در اتریش

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید وکیل مهاجرت خود باشید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

پاسخ به سوالات متداول در زمینه مشاغل مورد نیاز در اتریش

بهترین کشور برای مهاجرت با لیسانس مهندسی کامپیوتر کجاست؟

audio مشاغل مورد نیاز در اتریش

با لیسانس نفت از دانشگاه آزاد، برای تحصیل در کشور های آلمان، اتریش و هلند می توان اقدام کرد؟

audio مشاغل مورد نیاز در اتریش
مشاغل مورد نیاز در اتریش و سخن پایانی

مشاغل مورد نیاز در اتریش ، نحوه کاریابی در اتریش و نحوه مهاجرت به روش کاری در اتریش در این متن مورد بررسی علمی قرار گرفته شد. همانگونه که در این متن بیان شد اتریش با داشتن اقتصادی قدرتمند، پایین بودن شاخص بیکاری، رفاه اجتماعی بالا یکی از بهترین گزینه های مهاجرت به روش های کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری می باشد. در حال حاضر در کل اتحادیه اروپا آلمان و اتریش اعلام نیاز به نیروی کار نموده اند به همین سبب لیستی از مشاغل مورد نیاز در اتریش اعلام گردیده است که می توانید رشته خود را جستجو نمایید. جهت بررسی شرایط خود و کسب اطلاعات تخصصی می توانید به سایت های موسسه حقوقی ملک پور مراجعه نماید و از اطلاعات و ویدئو های رایگان استفاده کنید همچنین می توانید در گوگل با کلمه کلیدی ملک پور موضوع مورد نظر خود را سرچ نمایید. این مقاله در باب مشاغل مورد نیاز در اتریش توسط تیم حقوقی ملک پور تهیه و تدوین شده است. در قسمت دیدگاه ها و یا بخش پرسش و پاسخ همگانی سوالات خود را در خصوص مشاغل مورد نیاز در اتریش ثبت کنید و پاسخ آن را توسط همکاران ما دریافت نمایید. همین حالا با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 پاسخ
 1. علیرضاآقامحمدرفیع گفته:

  اینجانب دارای شفل دولتی و مدرک فوق لیسانس بازرگانی و 17 سال سابقه کار در سمت کارشناس مالی و پشتیبانی و همچنین غیر کار دولتی دارای مغازه و پروانه تولید و پروانه کسب صنایع دستی در رشته ملیله سازری و عضو شورای عالی هنری صنایع دستی اصفهان و دارای مدارک متعدد فنی حرفه ای مدیر رستوران ،پذیرش و.. و همچنین همسرم دارای پروانه تولید صنایع دستی ملیله سازی با 7 سال سابق بیمه هنرمندی و 5 سال سلابقه تدریس در مدارس غیر انتفاعی بدون بیمه و دارای 36 سال سن است ضمنا ” پسر دختر دایی و دختر دایی من در کانادا هستند

  Rating: 5
  پاسخ
 2. ناشناس گفته:

  با سلام .اقا هستم ۴۳ ساله.دارای مدرک فوق دیپلم عمران.زبان در حد متوسط .لطفا بفرمایید واجد شرایط برا اخذ اقامت هستم.با تشکر

  پاسخ
 3. واعظه کاکر گفته:

  میخواهم در کشور اتریش بخاطر شغل کار درخواستی بدهم اگر میشود همکاری کنید و این کشور از دیدگاه کاری شغل کاری بسیار خوب است ایمیل ادرس ندارم نمبر تماس مه برای شما ارسال نمودم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. جهت اطلاع از شرایط کامل کار در اتریش از جمله امتیازات مورد نیاز و محاسبه آن می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کشور-اتریش/

   پاسخ
 4. سید محمد حاجی میر قاسمی گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید بنده خب طبیعتا مثل خیلی از ایرانی های دیگه شرایط مالی خوبی ندارم ولی رزومه های بسیار زیادی دارم،14 کتاب،31 گواهینامه علمی، و مربی گری کاراته فدرایسون فقط بخشی از رزومه های بنده است ازتون راهنمایی میخوام که چطور میتونم با این شرایط سیتی زن یک کشور خوب اروپایی شوم آیا دولت های اروپایی از امثالی مثل بنده حمایت میکنن؟

  Rating: 5
  پاسخ
 5. آسا کریمی گفته:

  سلام و وقتتون بخیر
  من متولد 77 هستم ، دانشجوی حسابداری و دوسال هم هست که در یک شرکت بازرگانی حسابداری میکنم و تقریبا به موضوع های اساسی حسابداری مسلط هستم.. ممنون میشم راهنماییم کنید من اگه بخوام از طریق کاراقدام کنم از الان باید دنبال چه مدارک زبان و چقدر سرمایه باشم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. جهت اطلاع از شرایط کامل کار در اتریش از جمله امتیازات مورد نیاز و محاسبه آن می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpour.ir/کار-در-کشور-اتریش/

   پاسخ
 6. پردیس گفته:

  سلام و عرض ادب~ پاسپورت مالت رو با چقدر هزینه و در چند ماه میشه دریافت کرد و فرقش با پاسپورت کشورهای کارائیب چقدره? با پاسپورت سنت لوسیا که استاد ملک پور گفتن نمیشه کانادا و استرالیا و امریکا رفت!? ویزای الکترونیکی میخاد یعنی احتمال ریجکتی داره یا سخته یه توضیح بفرمایید با تشکر.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای اخذ پاسپورت مالتا از طریق سرمایه گذاری نیاز به داشتن مبلغ 300 هزار یورو خواهید داشت که بعد 5 سال به شما مسترد خواهد شد ولی پاسپورت شما به جای خود باقی خواهد ماند.

   پاسخ
 7. سینا گفته:

  سلام
  من لیسانس الکترونیک هستم ولی به مدت 10 سال در پروژه های عمرانی ( سد سازی ) به عنوان مهندس ناظر کار میکنم متاسفانه فعالیتم مرتبط با رشته تحصیلیم نبود
  ایا شرایط برای مهاجرت کاری برای من هم فراهم هست
  و اینکه بحث زبان هم یه معضل هست
  چون من به سختی تونستم در طی سال های متمادی سطح زبان انگلیسی خودم رو به 5.5 برسونم الان برای اتریش زبان المانی نیاز هست یا با انگلیسی هم برای مهاجرت از طریق کاری میشه اقدام کرد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. درباره سن و میزان سرمایه خودتون نفرمودید و اینکه بهتره نمره زبان بالای 6 داشته باشید تا شانستون برقرار بمونه و حتما نیاز به سابقه کاری مرتبط و قابل اثبات خواهید داشت برای کار در آلمان. با هر دو زبان در اتریش امکان اقدام هستش.

   پاسخ
Rating: 5