مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش در سنگاپور

ایا از مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش در سنگاپور مطلعید ؟ ایا مراحل، مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش در سنگاپور را می دانید ؟ ایا به دنبال اقدام برای تحصیل در سنگاپور و مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش در سنگاپور باشید ؟تحصیل در دانشگاه های سنگاپور و اخذ پذیرش به دو صورت امکان پذیر می باشد :

۱-از طریق سازمان SINGA

۲-درخواست پذیرش مستقیم به دانشگاه

درخواست پذیرش می تواند با تکمیل نمودن فرم انلاین مستقیما به دانشگاه ویا از طریق SINGA ارایه گردد مدارک مورد نیاز بر اساس دانشگاه و رشته ممکن است تغییر نماید اما عموما در مقطع فوق لیسانس علاوه بر یک عدد SOP و دو عدد توصیه نامه از اساتید ضروری می باشد .

مدارک مورد نیاز برای مقطع لیسانس سنگاپور

برای متقاضیان خارجی که قصد اخذ پذیرش در دانشگاه های سنگاپور را دارند می باید دبیرستان (که حداقل ۱۲ را تا ماه جولای سال در خواست پذیرش) را به پایان رسانیده ویا در حال اتمام باشند .

در ابتا می بایستی فرم انلاین یا تکمیل نموده ودر وب سایت SINGA ارسال نمایند ،سپس نسخه کاغذی مدارک خود رابه A*STAR ارسال نمایند .

مدارک نیز می باید به همراه فرم درخواست ارسال گردند

۱-پاسپورت

۲-مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات به همراه ترجمه انگلیسی

۳- دو عدد عکس پاسپورتی

۴- Sop که بیان گر انگیزه شخص برای تحصیل در سنگاپور می باشد

۵- رزومه

۶- توصیه نامه از اساتید

مدارک زیر اجباری نبوده اما در اخذ پذیرش بسیار مهم و موثر می باشد

  • مدرک زبان ایلتس ویا تافل که برای مقطع لیسانس ۶ ویا ۵/۶ وبرای مقطع فوق لیسانس ۷ ودکترا ۵/۷ می باشد
  • مدرک SAT1,2 / GRE/ GMAT/ GATE/
  • مدارکی از جوایز دریافت شده

سازمان SINGA  نیازی به پرداخت هزینه در راستای بررسی مدارک ندارد در خصوص مدرک زبان شایان ذکراست که اگر شخصی در مصاحبه تلفنی دانش زبان انگلیسی مناسبی از خود نشان دهد ، خیلی در خصوص مدرک زبان سخت گیری نمی شود .

در این مقاله سعی بران داشتیم شمارا با مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش در سنگاپور اشنا نماییم و مراحل اخذ پذیرش در دانشگاه های این کشور و مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش در سنگاپور مورد نظر را طی نمایید . برای گرفتن اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ پذیرش و مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش در سنگاپور ،بامشاورین و کارشناسان ارشد موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید ،که لازم به ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور شما در باب تحصیل در سنگاپور ودر امر مشاوره یاری می دهند .

 

 

 

منابع

www.iranmohajerat.ir

www.malekpourmie.com

www.legalmalekpour.com

http://www.nus.edu.sg

 

نگارنده:سارا هاشمی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.