مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش در اسلواکی

مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی اسلواکی

مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی اسلواکی برای مهاجرت به اسلواکی 2018 از جمله مهاجرت تحصیلی به اسلواکی پس از گرفتن وکیل مهاجرت چیست ؟ اخذ پذیرش تحصیلی اسلواکی و یا اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی یکی از مواردی است که دانشجویان در سراسر دنیا به دنبال آن هستند . تحصیل در اسلواکی یکی از راه های مهاجرت به اسلواکی و در نهایت اخذ اقامت اسلواکی 2018 شناخته میگردد . بهتر است برای مهاجرت به اسلواکی تمامی راه های آن را به صورت کامل مطالعه نمایید و سپس اقدام به مهاجرت نمایید

در ابتدای امر پیشنهاد میگردد ویدیو موجود در این صفحه را که توسط آقای ملک پور دانشجوی دکترای حقوق بین الملل در دانشگاه ملی وین و دانشجوی رشته تجارت در سوئیس و وکیل پایه یک دادگستری ایران مطالب ارزنده ای را در خصوص تحصیل در اسلواکی است را به صورت رایگان مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتری در باب تحصیل در اسلواکی را کسب نمایید.

video مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی اسلواکی

در کشور اسلواکی آموزشگاه های عالی دولتی و خصوصی بسیاری وجود دارد. مراکز دولتی آموزشی در این کشور به موجب اجرای قانون آموزش و پرورش عالی بنا شده است.

در کشور اسلواکی متقاضیان و دانشجویان از تمامی کشورهای جهان می توانند در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا شرکت نمایند و پس از اخذ پذیرش برای دریافت ویزا به این کشور اقدامات لازم را انجام دهند.

ترم زمستانه از ماه اکتبر شروع شده و در ماه دسامبر پایان میابد و همچنین ترم تابستانه از ماه مارچ شروع شده و در ماه می پایان میابد.

همچنین بسیاری از دانشگاه های اسلواکی امکان تحصیل به زبان انگلیسی را در بسیاری از رشته ها فراهم آورده اند.

اگر شخص خارجی قصد تحصیل در کشور اسلواکی را داشته باشد برای تحصیل بیشتر از ۹۰ روز به ویزا و اجازه اقامت احتیاج دارد.

در کشور اسلواکی  دوره های لیسانس ۳ سال ، دوره های فوق لیسانس ۲ ساله و دوره های دکترا  ۳  ساله می باشند.

به صورت عمده تاریخ شروع کلاس های مختلف در عموم دانشگاه های این کشور در دو ترم سپتامبر و ژانویه می باشد و متقاضیان میبایست در ددلاین خاص هر دانشگاه مدارک خود را جهت بررسی به دانشگاه ها ارائه دهند.

برای دوره های لیسانس این مدارک عبارتند از

-دیپلم دوازده ساله که برای ایرانیان  شامل دیپلم و پیش دانشگاهی می باشد که باید اصل مدرک به همراه ریزنمرات آنها به زبان انگلیسی ترجمه گردد.

-رزومه کامل شخص به زبان انگلیسی

-اثبات پرداخت هزینه و شهریه دوره

-همچنین تکمیل اپلیکیشن فرم که برای هر دانشگاه متفاوت می باشد.

 

برای دوره فوق لیسانس این مدارک عبارتند از

-ترجمه اصل مدرک دیپلم و ریزنمرات

-ترجمه اصل مدرک پیش دانشگاهی و ریزنمرات

-ترجمه اصل مدرک لیسانس و ریزنمرات

-رزومه کامل به زبان انگلیسی

-پرداخت هزینه شهریه دانشگاه در این مقطع

در مقطع فوق لیسانس شخص می تواند رشته ای را مرتبط با رشته خود در مقطع لیسانس ادامه دهد و در صورتی که رشته دیگری را می خواهد بخواند مدارک باید مورد بررسی و تایید دپارتمان آن دانشکده برای پذیرش شخص قرار گیرد .

 

برای دوره دکترا این مدارک عبارتند از

-بررسی مدرک فوق لیسانس و رشته و پایان نامه شخص توسط دپارتمان دکترا جهت پذیرش شخص متقاضی که میبایست این مدارک به زبان انگلیسی ترجمه و ارائه گردد.

-رزومه کامل از سوابق تحصیلی و کاری شخص متقاضی.

-پرداخت شهریه دانشگاه

-تکمیل پرسشنامه شخصی

 

در خصوص اخذ ویزا برای این کش.ر مدارک مورد نیاز شامل عدم سو پیشینه، شناسنامه شخص و همچنین اثبات تمکن مالی به ازای هر شخص ۲۴۰۰ یورو می باشد و همچنین نشان دادن محل اقامت شخص برای طول دوره تحصیل در این کشور.

توجه داشته باشید که این مدارک پس از تهیه میبایست به زبان انگلیسی ترجمه شده و سپس به تایید در سفارت اسلواکی در تهران برسند و پس از آن این مدارک تایید شده میبایست به زبان اسلواکی ترجمه گردد و سپس با گرفتن وقت قبلی از سفارت به سفارت برای اخذ ویزا مراجعه گردد.

مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش در اسلواکی را همواره باید به صورت کامل ارائه نمایید زیرا اگر یکی از مدراک نقص داشته باشد ممکن است که پذیرش شما دیرتر صادر شود . بهتر است قبل از هر گونه اقدام در خصوص مهاجرت به اسلواکی از جمله مهاجرت تحصیلی به اسلواکی و یا اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی برای تحصیل در اسلواکی ویدیو موجود در این بخش را که فقط دقایقی زمان را خواهد گرفت به صورت رایگان مشاهده نمایید و یا با موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار این موسسه در سراسر دنیا و یا در شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نمایید تا اطلاعات بیشتری در باب تحصیل در اسلواکی را کسب نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.