مدارک لازم ویزای کار آلمان

مدارک لازم ویزای کار آلمان

مدارک لازم ویزای کار آلمان و مدارک مورد نیاز ویزای جستجوی کار آلمان ، شرایط اخذ ویزای کار آلمان و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کاریابی آلمان  چیست ،در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۱۷ چه مسائلی ذکر و چه مشاغلی اعلام شده است . مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۷  چیست ، مدارک لازم ویزای کار آلمان چیست؟ آیا از شرایط کار در آلمان برای ایرانیان اطلاع دارید؟ مبلغ مورد نیاز برای اخذ ویزای کار آلمان چیست؟ کاریابی در آلمان چه شرایطی دارد؟ لیست مشاغل مورد نیاز آلمان چیست؟ مهاجرت به آلمان از طریق تخصص چه شرایطی دارد؟تعریف کارگر ساده در آلمان چیست؟ جهت کاریابی در آلمان با کدام موسسات میتوانیم کار کنیم ، در این مقاله سعی شده است که اولا به مدارک لازم ویزای کار آلمان پرداخته شود و ثانیا به طور مختصر در مورد ویزای کار آلمان و کاریابی در آلمان توضیحاتی داده شود.شما همچنین می توانید لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۷ را نیز ببینید. وضعیت کار در آلمان برای ایرانیان در حال حاضر خوب بوده و برخی از مشاغل درآلمان خواهان دارد.

لازم به توضیح است که قبل از هر گونه اقدام برای اخذ ویزای کاری آلمان و همچنین اطلاع از شرایط و مدارک لازم ویزای کار آلمان حتما با موسسات حقوقی سراسر کشور تماس گرفته و از مشاوره وکلای حقوقی و همچنین مشاوران مجرب در این موسسات بهره مند شوید.

video مدارک لازم ویزای کار آلمان

مدارک لازم جهت ارایه درخواست ویزای کار آلمان:

۱:نسخه امضا شده فرم تقاضای ویزا که به صورت کامل و خوانا به زبان آلمانی و یا انگلیسی پر شده باشد.

۲:گذرنامه امضا شده که اعتبار آن حداقل تا ۳ ماه پس از خاتمه ویزای درخواستی باشد و به همراه کپی از صفحات ۲و۳ در صورت موجود بودن گذرنامه های قدیمی و سایر گذرنامه های معتبر که در صورت موجود بودن بهتر است که آنها هم ارایه شود.

۳: یک عکس رنگی با زمینه روشن و در ابعاد ۳*۴ البته توجه داشته باشید که سفارت به هیچ عنوان عکسهای قدیمی تر از ۶ ماه را نمی پذیرد.

۴:شناسنامه متقاضی به همراه کپی از تمام صفحات.

۵:گذرنامه و شناسنامه همسر و یا گواهی فوت وی.

۶:بیمه درمانی مسافرتی برای طول مدت مسافرت با پوشش حداقل ۳۰۰۰۰ یورو و معتبر برای همه کشورهای عضو شنگن به همراه ۱ نسخه کپی از آن .

۷:دعوت نامه امضا شده تجاری که بیانگرهدف فرد از مسافرت و طول مدت سفر باشد . دعوت کننده باید تمام هزینه های مسافرت فرد را تقبل نماید .

۸:مکاتبات تجاری با شرکت دعوت کننده و یا مدارک مربوط به واردات و صادرات کالا و  کلیه مدارکی که نشانگر اعتبار تجاری با شرکت دعوت کننده باشد .

۹:گواهی اشتغال به کاراز طرف کارفرما و مدارک از جمله روزنامه رسمی شرکت ، فیش حقوقی و سوابق بیمه تامین اجتماعی .

۱۰:اصل و کپی اسناد مالکیت .

۱۱:صورت وضعیت حساب های بانکی درسه ماه گذشته و سایر مدارک مالی .

۱۲:وضعیت مالی و شغلی همسر حتی اگر به عنوان همراه سفر نکند .

۱۳:مدارک فرزندانی که در ایران سکونت می کنند .

لازم به ذکر است حضور شخص متقاضی برای روز مصاحبه در سفارت کشور آلمان الزامی می باشد چنانچه متقاضی که دو سال گذشته با دو ویزای شینگن و یا یک ویزای شینگن دو ساله حداقل دو بار سفر کرده باشد ، در این صورت نماینده متقاضی می توانند جهت ارائه مدارک به سفارت مراجعه نماید . اگر سفارت تشخیص دهد در صورت نیاز این افراد باید به سفارت کشور آلمان مراجعه نمایند.

 

تحصیل در آلمان بدون مدرک زبان6666 مدارک لازم ویزای کار آلمان

این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد.موسسه حقوقی ملک پور این امکان را دارد که شما هموطنان عزیز را در طی مراحل دریافت ویزای کاری کشور المان همراهی نماید.

فرد متقاضی ویزای کار کشور المان باید در حدود ۱۰۰۰۰ یورو تمکن مالی داشته باشد تا بتواند برای اخذ ویزای کاری کشور آلمان اقدام نماید.

فرد متقاضی ویزای کار کشور آلمان باید به زبان آلمانی تسلط کافی داشته باشد و یا حداقل مدرک زبان IELTS  ویا TOFELرا دارا باشد.

فرد متقاضی پس از اخذ ویزای کار آلمان میتواند به صورت فول تایم حدود ۴۰ ساعت در هفته به کار مشغول شود.

فایل صوتی توضیحات آقای  ملک پور در باب کار آلمان و مدرک زبان

audio مدارک لازم ویزای کار آلمان

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار کشور آلمان

۱: تکمیل فرم تقاضا.

۲:کپی صفحات پاسپورت متقاضی.

۳:شناسنامه متقاضی و کپی آن.

۴:بیمه نامه.

۵: دوقطعه عکس ۶*۴

۶:ترجمه مدارک به زبان آلمانی و یا انگلیسی.

۷:ترجمه مدارک انگلیسی.

۸:سوابق کار در صورت داشتن سابقه کاری.

۹:رزومه.

۱۰:پرینت حساب شخص متقاضی.

ویزای کار آلمان دو نوع است

ویزای جستجوی کار

ویزای کار از طریق پیشنهاد شغلی

 

ویزای نیروی کار یا Skilled worker،،متقاضی اجازه دارد با این ویزا مدت محدودی (سه تا شش ماه–۹۰روزه تا۱۸۰روز) در آلمان بدنبال کار بگردد .

بعد به کشورش باز می گرددودر صورت یافتن کار ویزای سه ماهه میگیرد که حکم ورود شما به آلمان برای کاراست.

بعد از ورود به آلمان تقاضای کارت آبی میدهد که بعد از یک ماه صادر میشود.

پس از آنکه مشغول بکار شد با پرداخت مالیات موفق به اخذ مجوز اقامت دایم می گردد.

ویزا برای دریافت پیشنهاد کاری Job offer،، ابتدا باید کار موردنظر به مدت سه ماه درآلمان و سه ماه در سایت کاریابی اتحادیه اروپا(جمعأ شش ماه،گاهی کمتر) آگهی شود.

سپس تعداد اشخاصی که اعلام آمادگی کرده اند* ذکر شده وبه همراه درخواست کارفرما و کارگر تقدیم سفارت  و بعد در آژانس اشتغال فدرال آلمان بررسی شود.

*اولویت شغل ابتدا برای اتباع آلمانی داخل و خارج کشور آلمان  .

دوم اتباع اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا و اتباع سویس در اکثر موارد اتباع ممتاز شامل استرالیا،ژاپن،کانادا،کره جنوبی، نیوزلند، اسراییل و شهروندان آمریکا(بدون ویزا)  ،. سوم اتباع کشورهای ثالث.

در تعداد کمی از  کشورها از جمله آلمان این امکان وجود دارد که اشخاص تحت ویزای (جست و جوی کار)  آربایت زوخه وارد خاک آلمان شده و طی مدت ۶ ماه شغل بیابند در این شرایط شخص نیازی به ارائه مدرک زبان ندارد اما واضح است که از مستلزمات برقراری ارتباط و رفع حداقل حوائج آشنایی  به زبان مشترک  می باشد پس بهتر است که شخص به زبان انگلیسی حداقل  با نمره ی ۵٫۵ یا زبان آلمانی حداقل A2 آشنا باشد.نیاز به تکلم و برقراری ارتباط امری اجتناب ناپذیر است و در هر نوع اقدامی جهت مهاجرت ارائه ی مدرکی دال بر دانستن زبان کشور مورد نظر یا حدافل قدرت بر تکلم حتی به زبان مورد وثوق دولت ها ((انگلیسی)) مورد نیاز است.

دقت کنید ویزای جستجوی کار در آلمان یک ویزای شش ماهه است و شخص می باید در مدت شش ماه قرارداد کاری خود را منعقد نماید.شخص میبایست در ابتدا به صورت انفرادی وارد کشور آلمان شده و به جستجوی کار بپردازد.چنانچه شخص بتواند در این مدت شش ماه قرارداد کاری منعقد نماید می تواند همسر و فرزندان خود را نیز به کشور آلمان بیاورد.

منظور از قرارداد کاری قراردادی با حداقل یک سال اعتبار است.گفتنی است که است که این شغل می بایست مرتبط با تحصیلات و سابقه ی کاری فرد متقاضی باشد.

در نهایت می توان گفت که کشور آلمان برای کار از شرایط بسیار مناسبی برخوردار می باشد و همه ساله افراد بسیاری متقاضی ویزای کار در آلمان هستند.افراد از طریق ویزای کار کشور آلمان می توانند اقامت و تابعیت کشور المان را اخذ نمایند.کشور المان بدلیل موسسات کاریابی فراوان و معتبری که دارد امکان کار و سرمایه گذاری را برای همه افراد فراهم کرده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را در جهت اخذ ویزای کاری کشور آلمان کسب نمایید.

و در صورت تمایل به مشاوره در باب مهاجرت به آلمان ، کار در آلمان ، ویزای جستجوی کار در آلمان ، تحصیل در آلمان ، اخذ اقامت آلمان ، مدارک لازم ویزای کار آلمان میتوانید با دفتر ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرموده و مشاوره تلفنی رایگان اخذ بفرمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
84 پاسخ
 1. فرانک گفته:

  سلام خسته نباشید21سال سن دارم با مدرک تحصیلی دیپلم و مدرک فنی حرفه ای آرایشگر ناخن نزدیک 2سال سابقه کار در رشته آرایشگری دارم مدرک تخصصی هم دارم
  میخواستم بدونم با این شرایط شانسی دارم برای دریافت ویزای کار؟!!

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور امکان پذیر می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 2. علی گفته:

  سلام،
  میخواستم ببینم با شرایط من امکان مهاجرت از طریق ویزای کار آلمان چقدر امکان داره؟
  رشته تحصیلی لیسانس کنترل_ابزار دقیق، 30 ساله متاهل، الان 5 ساله در بخش تعمیرات ابزاردقیق پتروشیمی مشغول به کار هستم بهمراه بیمه وهمچنین بتازگی کلاس های آلمانی رو دنبال می کنم.
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در صورتی که مدرک B1 آلمانی نیز داشته باشید شرایط لازم برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را دارید.

   پاسخ
 3. سارا گفته:

  سلام جناب دکتر.میخواستم بدونم اگه تو ایران رشته های پیراپزشکی رو خونده باشیم مثل اتاق عمل.آیا میتونیم به عنوان پرستار در کشور آلمان شروع له کار کنیم

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   جهت کار در آلمان ابتدا بایستی مدرک اتاق عمل تان معادلسازی شود و در صورت تایید مدرک و معادلسازی می توانید در این کشور به عنوان پرستار مشغول به کار شوید

   پاسخ
 4. علی گفته:

  سلام
  من 37 سالمه دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر دارم مدرک ccna شبکه و سرتیفیکیت بین المالکی هم دارم 8 سال سابقه بیمه ای در زمینه شبکه و it دارم و جمعا 15 سال سابقه کار دارم. آیا میتوانم برای ویزای کار آلمان اقدام کنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید.
   البته تخصص شما در آلمان مورد نیاز است و اگر زبان آلمانی یاد بگیرید شانس بالایی برای کاریابی دارید. اما ویزای کار نمی تواند راه ورود شما به آلمان باشد. معمولا توصیه می کنیم از روش دیگری مانند تحصیل وارد شوید و سپس در آلمان به جستجوی کار پرداخته و ویزای خود را تغییر دهید.

   پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. بسیاری از کشورها برای اعطای ویزای تحصیلی محدودیت سنی و محدودیت گپ تحصیلی تعیین نموده اند. هرچند کشورهایی هستند که کمتر به گپ تحصیلی حساس هستند. اخذ ویزای تحصیلیی بستگی به میزان سرمایه، وضعیت تاهل و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم اطلاعات زیر را ارسال نمایید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم و یا اینکه با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره تخصصی داشته باشید.

     پاسخ
 5. صدیقه گفته:

  با سلام من فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل هستم، آیا میتونم ویزای کاری از المان بگیرم اگه تسلط به زبان‌آلمانی پیدا کنم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   اگر بتوانید مدرک زبان آلمان B1 و سه سال سابقه کار نشان دهید امکان اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را دارید. اما بیشتر رشته های مهندسی و فنی در آلمان مورد نیاز است بنابراین پیش از اقدام شرایط کار رشته خود را از موسسات کاریابی جویا شوید.

   پاسخ
 6. امیرعلی گفته:

  سلام خسته نباشید من تکنسین اتاق هستم، کاردان اتاق عمل تو مرکز دولتی با10سال سابقه کار قسمت جراحی قلب هستم وهمسرم رشته مهندسی برق قدرت هستن بادو سال سابقه کار… بنظرتون میتونم ازطریق ویزای کار اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   همسر شما شانس بیشتری برای دریافت ویزای جستجوی کار آلمان دارد. برای این ویزا شما به مدرک لیسانس، 5 سال سابقه کار و مدرک زبان آلمانی B1 نیاز دارید.

   پاسخ
 7. reza گفته:

  سلام من لیسانس مهندسی تکنولوژی برق قدرت دارم متولد 65 و 8 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصلی چطوری میشه فهمید که گرایش رشته تحصیلی مورد نیاز در آلمان چه شاخه ای از رشته برقه؟

  Rating: 5
  پاسخ
 8. صادق گفته:

  سلام من لیسانس کامپیوتر و مدارک بین المللی طراحی وب و فتوشاپ و کارآفرینی و برنامه نویسی اندروید و تعمییرات گوشی رو دارم و در حال یادگیری زبان برای مدرک گوته آیا شرایط job offer رو دارم?

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ جاب آفر برای ایرانیان با توجه به وقت سفارت دو ساله این کشور از سوی کارفرمای آلمانی کمی دور از ذهن به نظر می رسد. ولی اخذ ویزای جست و جوی کار آلمان برای شما نیازمند دانستن دانشگاه محل تحصیل، مدرک زبان آلمانی B2 و برخی شرایط دیگر خواهد داشت. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 9. @immigration_germany گفته:

  سلام
  شکر از سایت و اطلاعات خوبتون
  من همه شرایط دارم
  به جز ۱۰۰۰۰ یوروی ۱۶تومنی

  همه چیم اوکیه

  من گفتم اگر پیشنهاد کاری بگیرم شاید دیگه تمکن مالی نخواد که این ویزای کار هم مثل اپلای فوق لیسانس باید اثبات تمکن مالی داشته باشی

  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام. مدراک تمکن مالی مورد نیاز را می بایست به همراه سایر شرایط لازم به سفارت این کشور ارائه دهید که تضمینی برای داشتن هزینه زندگی به مدرت یکسال در این کشور می باشد و داشتن آن برای اخذ ویزای جست و جوی کار آلمان ضروریست. همچنین با توجه به وقت سفارت یک و نیم تا دو ساله این کشور کار از طریق اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمایی در این کشور امری غیر منطقی به نظر می رسد. در صورت داشتن سوالات بیشتر در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام. بله دوست عزیز، این مدارک به دلیل اطمینان از تامین هزینه های زندگی در آلملن به مدت 1 سال توسط شما از سوی سفارت آلمان اخذ می شود.

   پاسخ
 10. سینا گفته:

  با سلام. بنده فوق لیسانس متالورژی از یکی از دانشگاههای معتبر کشور و همسرم کارشناسی زیست شناسی داره. سطح زبانمون خوبه. من 26 سالمه و دو سال سابقه کاری مرتبط با رشته ام دارم. میخواستم بدونم مدرک زبان آلمانی نیاز هست؟ چطوری برای اخذ اقامت کاری باید اقدام کنم؟ از کجا باید شروع کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنید و برای اخذ آن به مدرک زیان آلمانی نیاز دارید. از طریق ویزای جستجوی کار می توانید به کشور آلمان وارد شوید و شش ماه به جستجوی کار بپردازید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 11. یلدا گفته:

  سلام. من دستیار دندانپزشکم با ۴سال دائم سابقه کار. زبان آلمانی رو مدرک B1 دارم. میتونم المان درخواست کار بدم و اونجا زندگی کنم؟ در ضمن خاله من اونجاست و کل هزینه های منو متقبل شدن .

  پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 12. لیلی گفته:

  سلام و روز بخیر
  بنده متاهل ،32 ساله و مدرک فوق لیسانس IT و حدود 4 سال سابقه کار برنامه نویسی و 3 سال شبکه دارم. آلمانی بلد نیستم و انگلیسی نسبتا خوبی دارم اما مدرک زبان ندارم، همسرم فوق لیسانس شیمی کاربردی و 6 سال سابقه کار فروش رنگ و تخصصی های فنی این رشته را دارند، آیا امکان ویزای کاری آلمان را بدون مدرک زبان داریم؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، شما شرایط خیلی خوبی برای ویزای کار آلمان دارید اما مدرک زبان شرط لازم برای ویزای کاری آلمان است. با این حال می توانید از طریق دوره های زبان هم اقدام کنید.

   پاسخ
 13. محمد جلیلی گفته:

  با سلام و خسته نباشید و ممنون از برنامه خوبتون،من تقریبا 6 ساله که رو پروژه های اختراعی مختلف کار میکنم و جدیدترین طرح من تولید هیدروژن توسط تابش نور میباشد که برای تامین انرژی سلول های سوختی کاربرد دارد،میخواستم طرحم رو با شرکت bmw در میان بذارم و با دعوت نامه این شرکت به المان مهاجرت کنم،لطفا مرا راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 14. محسن گفته:

  سلام من مهندسی برق دارم با 5 سال سابقه کار مرتبط و همچنین مدارک فنی حرفه ای مرتبط و دارای تخصص در زمینه کاری و مدرک زبان المانی a2.اما متوجه دشدم که دانشگاه ازادی که درس خوندم جز مثلا a+یا +_نیست ایا شانسی واسه ویزای کار من هست

  پاسخ
 15. حمیدرضا گفته:

  سلام دوست عزیز. وقت شما به خیر
  من ۲ تا سوال داشتم و اونم اینه که برای درخواست ویزای کار آلمان از همون ابتدای اقدام باید مدرک زبان آلمانی و انگلیسی داشت و یا بعدا هم میشه اون رو ارایه کرد؟ اگر بعدا میشه، تو چه مرحله ای و چند ماه بعد است؟ یه سوال دیگه ام اینه که اگر بعد از پیدا کردن کار خواستم همسرم رو هم ببرم، چه سطحی از زبان آلمانی رو باید داشته باشن؟
  ممنون از وقتی که بابت مطالعه سوال و ارایه پاسخ می گذارید

  پاسخ
 16. حمیدرضا تاجیک گفته:

  سلام من 33 ساله هستم دیپلم ریاضی فیزیک و پانزده سال در حرفه سیستم های برودتی مشغول به کار هستم.آیا در آلمان برای من کار هست؟

  پاسخ
 17. Ali ahadi گفته:

  سلام،من لیسانس حسابداری دارم ولی شغل و تخصصم مونتاژ قطعات وبردهای الکترنیکی و۶سال سابقه کاردارم،آیا میشه باهاش تو آلمان کار پیدا کرد؟واینکه برای رفتن به آلمان حتما باید زبان آلمانی بلد باشیم یا زبان انگلیسی هم جواب میده؟؟

  پاسخ
 18. محمد احمدی گفته:

  سلام. من در حال تحصیل در رشته معماری در مقطع کارشناسی هستم و شغلم هم در زمینه دکوراسیون داخلی و بازسازی و کارهای فنی میباشد و یکی از دوستان در آلمان هست که شرکت داره و حاضره برای من دعوتنامه کاری بفرسته ولی رشته اون با من مرتبت نیست. در ضمن من سابقه بیمه ندارم. میتونم از طریق این شخص برای کار به آلمان برم.
  ممنون.

  پاسخ
 19. علیرضا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده لیسانس مهندسی شیمی گرایش(صنایع پالایش و پتروشیمی و گاز) دارم و همچنین مدارک جوشکاری، بازرسی جوش و پایپینگ و لوله کشی گاز خانگی از سازمان فنی و حرفه ای دارم و در حال حاضر در پروژه ساخت واحد تصفیه گازوئیل پالایشگاه اصفهان در قسمت دفتر فنی پایپینگ مشغول به کار هستم
  میخواستم بپرسم حداقل چند سال سابقه کار مورد نیازه واسه گرفتن ویزای کار؟
  و همچنین
  با مدرک مهندسی شیمی در آلمان میشه کار پیدا کرد ؟
  چون مهندسی شیمی جزو مشاغل 2018 آلمان نبود

  پاسخ
 20. محمد علی برهانی گفته:

  سلام من دیپلم دارم 27 سالمه در ایران شرکت دارم که 4 ساله فعالیت داره یک شرکت آلمانی در ضمینه کار خودم درخواست کار به من داده آیا شانسی برای گرفتن اقامت کاری دارم؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام بله ممکن است اما شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 21. Amir گفته:

  با سلام،من فوق دیپلم It دارم و شغلم لکوموتیورانی و ۱۲ سال سابقه کار دارم با ۳۶ سال سن.آیا میتونم برای ویزای کار آلمان مرتبط با شغل خودم اقدام کنم.با تشکر

  پاسخ
 22. مهدی شفیع‌زاده گفته:

  سلام و وقت‌بخیر. امیدوارم حالتون خوب باشه.سوالی پیرامون ویزای کار داشتم که اگر جواب بدید یک دنیا ممنون میشم. بنده کارشناس پرستاری هَستم میخواستم ببینم اگر با کارفرما و یا شرکتی در آلمان مکاتبه داشته باشم و پرینت اون مکاتبات به این صورت که اونها نیاز به تخصص بنده داشته باشن و بخوان قرارداد بِبندن رو به سفارت تقدیم کنم برای اخذ ویزای کار کفایت میکنه ؟؟ مدرک زبان A1 دارم و در حال یادگیری هستم تا سطح B2.

  پاسخ
 23. فاطمه گفته:

  سلام خسته نباشید
  لطفا درباره رشته مامایی جهت کار بفرمایید
  چون اقای دکتر فرمودن که دوره شش ماهه برای ماما هست و بعدش وارد کار میشن
  خب ویزای کار برای همچین رشته های سریعتر صادر میشه؟؟
  من شوهرم نیز مهندس برق

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار بله هم رشتۀ شما و هم همسرتان شانس خوبی برای یافتن کار در آلمان دارید و زمان آن معمولا بسته به میزان زمان وقت سفارت آلمان می باشد. البته باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما و همسرتان، میزان سابقۀ کاری و ….. داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر در این باب و بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. سحر گفته:

  سلام خسته نباشین

  من تا یک ماه دیگه قراره دعوت نامه کاری آلمان برام صادر شه

  دوتا سوال داشتم

  اول اینکه در خود آلمان میشه برای ویزای کار اقدام کرد به خاطر وقت بسیار طولانی سفارت آلمان در ایران تقریبا نشدنیه

  دوم اینکه حتما باید نمره زبان آلمانی داشته باشم؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار پرونده شما بسیار مهم و تخصصی میباشد. اتفاقاً اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص آقای ملک پور راهنمایی شود. پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. رضا حافظی گفته:

  سلام من لیسانس مکانیک دارم،دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مدیریت هستم،۶سال سابقه کار مرتبط دارم در حد ب 1 به زبان آلمانی آشنایی دارم و در زمینه طراحی،سی ان سی و تراشکاری و فرزکاری و نقشه کشی مهارت دارم،میخواستم ببینم اگر از طریق جستجوی کار برم میتونم کار پیدا کنم؟؟ممنون از وقتی که میگذارید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب رشته مکانیک با سایقه کار برای المان خوب است در صورتی که به زبان المانی تسلط پیدا کنید شانس شما برای پیدا کردن کار بیشتر میشود .

   پاسخ
 26. ارمیتا صادقی گفته:

  با سلام
  بنده دکترای شیمی هستم و دعوت نامه از یکی از دانشگاههای خوب المان به عنوان کار پسا دکترا با حقوق نسبتا خوب دارم. اما این دانشگاه عجله زیادی برای شروع کار دارد در غیر این صورت موقعیت را از دست میدهم. به همین دلیل سوال من این است که ویزای من چه نوعی است و چه مدت طول می کشد تا ویزا را بگیرم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با توجه به تایمهای طولانی وقتهای سفارت این پروسه طولانی میباشد .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. داود نعیمی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده متولد 63 و دانشجوی ترم آخر ارشد رشته عمران گرایش خاک و پی هستم.
  دارای پروانه اشتغال مهندسی به مدت 7 سال و فرهنگی هستم.
  چقدر شانس برای گرفتن ویزای کاری و کار در آلمان دارم؟
  ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام میتوانید اقدام نمایید اما برای کاریابی رشته شما کمی دشوار است . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. فخرالدین محمودی گفته:

  باعرض سلام
  اینجانب 35سال سن مدرک دیپلم و کمک پرستاری که حدود 15یال سابقه کار در بهداری شرکت پتروشیمی رادارم جهت ویزای کار باید چکار کنم .ممنون از راهنمایی تان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد در غیر این صورت شانس بالایی نخواهید داشت .

   پاسخ
 29. جابر گفته:

  باسلام و درود فراوان.من ۳۳ ساله و دیپلمه هستم.۱۲ سال سابقه در نصب برچسب و استیکر و نصب برچسب شیشه دودی اتومبیل و ۳ ساله تو فلوتاسیون معدن سرب و روی کار میکنم.با این شرایط میتونم برای گرفتن ویزای کار اقدام کنم؟سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. بابک اسکندری گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۴۳ سال سن دارم دارای مدرک مهندسی عمران از دانشگاه دولتی و حدود ۱۷ سال سایقه کار با توجه ب ۴۳ سنم ایا برای ویزای جستجوی کار شرایط سنی من مناسب هست ؟

  پاسخ
 31. مانی گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور
  مدرک زبان مورد نیاز جهت اخذ ویزای کاری کشور آلمان فقط آیلتس هستش یا مدرک B2 آلمانی هم مورد قبول است؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ ویزای کار کشور المان مدرک زبان المانی مورد قبول می باشد و از اعتبار بیشتری برخوردار است. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. حامد گفته:

  با سلام و درود خدمت استاد ملکپور. همونطور که میدونید برای اخذ ویزای تحصیلی، در مکاتبات با دانشگاه ها اغلب اصل مدارک تحصیلی از طرف دانشگاه درخاست میشه( بحث آزاد کردن مدارک). آیا در مورد ویزای کار هم این مساله سختگیرانه وجود داره یا ترجمه مدارک موقت تایید شده کفایت میکنه؟
  متشکرم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ ویزای کاری نیز به اصل مدرک تحصیلی نیاز است. در این خصوص می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید و اطلاعات لازم را اخذ کنید.

   پاسخ
 33. الناز سجادی نیا گفته:

  با سلام خدمت جناب آقای دکتر ملک پور و همکاران محترمشون. قبل از هر چیزی بی نهایت ممنون و متشکرم بابت راهنمایی های بسیار بسیار مفیدتون بدون هیچ چشم داشتی و همچنین انرژی مثبتی که انتقال میدین. من یه سوال داشتم در مورد مورد ارسال مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم به سازمان ZAB اینکه این مدارک باید توسط آموزش و پرورش تایید بشن یا اینکه ارسال کپی این مدارک کفایت میکنه. و سوال دم هم در مورد بیمه سلامت هستش و منظور از این بیمه چیه؟ در همین صفحه در قسمت مدارک مورد نیاز به صورت “بیمه درمانی مسافرتی برای طول مدت مسافرت با پوشش حداقل ۳۰۰۰۰ یورو و معتبر برای همه کشورهای عضو شنگن به همراه ۱ نسخه کپی از آن” بیان شده.
  بی نهایت ممنونم…

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. کپی از مدارک شما می تواند برای این سازمان ارسال شود. برای بررسی مدارک وشرایط پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. Hamedete گفته:

  سلام
  لیسانس الکترونیک دارم با سابقه کار در زمینه تعمیرات کامپیوتر های خودرو ، تولید و تعمیر تجهیزات پزشکی، و دارای چند مدرک دوره های مختلف.اما بیمه ندارم.٢٩ سالم هست و متاهل.دوره های زبان آلمانی رو هم دارم میبینم.آیا این رزومه برای ویزای کار مناسب هست یا ویزای در جست و جوی کار و کدوم بهتره برای سرایط من ؟ تو چه زمینه ای مناسب تر هست که دنبال کار بگردم،خودرو یا تجهیزات پزشکی یا … ؟
  با تشکر فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزاهای کاری به ۳ تا ۴ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی نیاز است. باید در زمینه ای که مهارت و تخصص دارید جویای کار باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 35. ایمان گفته:

  سلامی به گرمی نفس مادری که نوزادش رو در بغلش گرفته و داره برای بدنیا آمدنش اشک شوق میریزه بر استاد عزیز و گرانقدر آقای دکتر ملک پور .من حدود دو ماهه با شما آشنا شدم و در این دو ماه ۹۰ درصد ویس های کانال تلگرامتون رو دانلود کردم و گوش کردم بعضی از مطالب قوانین کشور آلمان رو از سایتتون خوندم و عاشق سایت و مقاله هاتون هستم میخواستم بگم فقط دمتون گرم و از راه دور میبوسمتون.من حدود ۵ساله فکر مهاجرت به آلمان بدجوری فکرم رو درگیر کرده هر روز به خودم میگم روزی میشه من در آلمان زندگی کنم و اونجا کار کنم و پول در بیارم و پیشرفت کنم بعضی وقتها که در خلوته خودم فکر میکنم یه نفرتو ذهنم میگه در غربت میپوسی از تنهایی اونجا ایرانی ها پشته همو خالی میکنن اونجا اصلا هوای همو ندارن اونجا تک وتنها هستی برات فرش قرمز پهن نکردن ولی وقتی شما رو میبینم خیلی امیدوار میشم. تازگی با یه قانونی آشنا شدم بنامه تجسم خلاق که یه کتابی داره به همبن نام اثر شیفنی گیواین اگه درست گفته باشم وقتی اونو خودم خیلی دیدم به جهان اطرافم عوض شد تمامیه جهان در ذهن ما فقط یه تصویر هستش فقط مهم ایه که تو چطور بهش نگاه میکنی حال میخاستم ببینم آیا به همچنین قانونی شما اعتقاد دارین یا نه چون فکر میکنم این قانون یکی از قوانین حاکم بر جهان هستی هستش که خیلی از بزرگان تاریخ مثله انیشتن بهش اعتقاد داشتن.و چه تاثیری در راه مهاجرت داره آیا خودتون از این قانون وقتی در ایران بودین استفاده کردین؟شرایطه خودم رو خیلی خلاصه میگم ایمان هستم از مشهد مجرد ۲۶ساله مهندس it4ساله سابقه کار در شرکته الکترو استیل بر روی برنامه نویسی روی برد یخچال.ممنون میشم اگه کمکم کنین.دوستتون دارم استاد شما بهترین هدیه من در زمینه ماجرا در این جهان هستین امیدوارم جوابمو از خودتون بگیرم.منتظرتون هستم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و سپاس از الطاف بی نهایت و بدون دریغ شما. شما امکان اخذ ویزاهای کاری کشور آلمان را با افزایش سطح زبان خود دارا می باشید. کاریابی شما به نشان دادن سطح مهارت ها و تجربیات و نحوه ارتباط گیری (آشنایی با زبان) بستگی دارد. پیشنهاد می کنیم برای اخذ اطلاعات در این زمینه به طور مستقیم با دفتر مرکزی ما در وین تماس بگیرید. با آرزوی آرامش و موفقیت بیش از پیش برای شما دوست گرانقدر

   پاسخ
 36. زارعي گفته:

  سلام
  من فایل صوتی شما رو گوش دادم ولی اگر امکانش هست بیشتر در مورد ویزای کار آلمان راهنمایی کنید
  ممنون

  پاسخ
 37. امین گفته:

  با سلام وعرض احترام خدمت اقای دکتر. برای کسی که قصد داره برای ویزای کار اقدام کنه صفر تا صد هزینه هایی که باید پرداخت کنه چقدر هست؟ از جمله هزینه موسسه بابت گرفتن ویزا و قرداد پیدا کردن کار و نحوه پرداخت آن . همینطور حداقل چه مقدار پول باید در حساب بانکیش داشته باشه زمانی که وارد خاک المان شد. خواهش میکنم اقای دکتر با جزییات شرح بفرمایید. چون ریال به ریال تهیه هزینه برای ما جوونا واقعا مشکله. ما چقدر باید حداقل و خداکثر ساپورت مالی کنیم؟ مرسی از زحماتتون . موفقو معید باشید.

  پاسخ
 38. عباس گفته:

  سلام
  من میخواستم ویزای کار المان بگیرم اما هیچ اطلاعاتی در مورد این که چه مدارکی لازم داره یا چقدر هزینه گرفتن ویزا میشه ندارم من کاردانی برق صنعتی دارم الانم کارم در یک شرکت خصوصی جوشکارم (TIG)ایا امکان داره بتونم ویزای کار بگیرم ممنون میشم راهنمایم کنید اگه امکانش هست تلگرام پاسخ بدید خیلی خیلی خیلی ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 39. مشاور حقوقی گفته:

  سلام بنده لیسانس برق دارم چطور میتونم ویزای کار المان بگیرم؟البته ناگفته نمونه ۲۹ سال سن دارم ودر رشته برق رزومه کاری ندارم ولی مطالعه دارم.ی

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 40. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و خسته نباشید و ممنون از برنامه خوبتون ببخشید سوال من دربارهی ویزای کاری المان هست سن ۲۰ سال دیپلم رشته مکانیک دارم مدرک فنی حرفه ای هم دارم و ایلتس آیا میشه اقدام کرد

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.