مدارک لازم برای ویزای کار سنت کیتس

 

آیا مایل به مهاجرت به سنت کیتس بر اساس اخذ ویزای کار هستید ؟ آیا شرایط مهاجرت کاری به سنت کیتس و مدارک لازم برای ویزای کار سنت کیتس را از طریق اخذ ویزای کار نمی دانید ؟ آیا مایل به دانستن مدارک لازم برای ویزای کار سنت کیتس هستید ؟ مدارک لازم برای ویزای کار سنت کیتسچیست ؟ آیا مهاجرت به سنت کیتس از طریق کار می تواند روش مثبتی برای شما باشد ؟ ما شما را در این مسیر راهنمایی می کنیم. در ایم مقاله سعی بر آن است که به معرفی سنت کیتس و مدارک لازم برای ویزای کار سنت کیتس بپردازیم تا بتوانیم اطلاعات جامع و مفیدی را در خصوص مدارک لازم برای ویزای کار سنت کیتس در اختیار شما عزیزان بگذاریم و در نهایت شما بتوانید در ای مسیر بهترین تصمیم را بگیرید. برای داشتن اطلاعات بیشتر مشاورین مجرب موسسه ی حقوقی ملکپور همه روزه آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشند. سنت کیتس از دو جزیره تشکیل شده است و جزایر آن آتشفشانی هستند که با قله های بزرگی در مجموعه جنگل های استوایی پوشیده شده اند. به طور کلی این مناطق بخاطر صعوبت در رفت و آمد خالی از سکنه هستند و اکثر جمعیت مردم سنت کیتس در نزدیک دریا زندگی می کنند که زمین صاف و مسطح است. همچنین رودخانه های زیادی از کوه های اطراف به سمت این دو جزیره در سنت کیتس روان است که آب شیرین محلی را تامین میکند.

ویزای کاردر سنت کیتس برای افرادی که تمایل به کار در این جزیره را دارند به این صورت صادر می گردد. کارفرمای شخص متقاضی با به دست آوردن شغل در سنت کیتس به شخص متقاضی کار کمک می کند. افرادی که تابعیت سنت کیتس را ندارند برای شروع به کار بایستی اجازه ی کار در سنت کیتس را ار تخست وزیر سنت کیتس دریافت نمایند و پس از آن شروع به کار نمایند.

فرد متقاضی در سنت کیتس بایستی ابتدا به ساکن فرم اجازه ی کار را تکمیل نماید و کلیه ی آزمایشات پزشکی را انجام دهد که نشان دهد فرد از لحاظ جسمی و روحی در سلامت کامل است. همچنین باید سه قطعه عکس و کزارش عدم سوپیشینه را به همراه سایر مدارک داشته باشد. برای افراد متقاضی که در سنت کیتس به دنبال جست و جوی کار هستند پاشپورت و گواهی اشتغال آن ها از مدارک لازم جهت انجام این پروسه می باشد. کارفرما برای رعایت و حفظ امنیت و نظم موجود نظارت می کند که  برای اجازه ی کار متقاضیان خارجی درخواست آن ها را به وزارت کار ارسال شده باشد . متقاضی درخواست اجازه ی کار در سنت کیتس درخواست تمدید پروسه ی کاری اش به صورت سالیانه انجام می شود . همچنین شما می توانید برای داشتن اطلاعات بیشت به سایت های ذیل مراجعه فرمایید :

 

https://www.iranmohajerat.ir/category/immigration/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa-%d8%a8%d9%87-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d9%88%d9%be%d8%a7%db%8c%db%8c/immigration-to-german/taxonomycategory-immigration-to-german/

 

ویزای کار سنت کیتس  جهت افراد خارجیهر سال به صورت سال به سال و به مدت یک سال تمدید می گردد. کسانی که موفق به اخذ ویزای کار در سنت کیتس می گردند پس از گذراندن سال اول و جهت تمدید مجدد ویزای کاری خویش می بایست به دولت اعلام نمایند که به زبانانگلیسی که زبان رسمی مردم سنت کیتس است  علاقمند هستند و جهت یادگیری زبان انگلیسی در کلاس های زبان انگلیسی در موسسه ای مشغول به یادگیری زبان هستند. ویزای اقامت کاری سنت کیتس جهت کارفصلی برای شش ماه زمان دارد که میتوان آن را برای سه ماه دیگر نیز تمدید نمود ، ویزا های خود اشتغالی و ثبت شرکت با داشتن کارمندان ، و ویزای دیدار بستگان نیز می تواند به مدت دوساله نیز صادر گردد. با وجود مناسب بودن  سنت کیتس جهت کار و زندگی و سهل تر بودن اخذ ویزای این کشور نسبت به بسیاری از کشورها ، اول این مطلب را باید در نظر گرفت که با توجه به رزومۀ هر شخص و توانایی ها و رشتۀ تحصیلی و کاری هر شخص ، می توان جهت وی یک نوع ویزا و یک یا دو کشور خاص را در نظر گرفت ، آن هم بسته به این تشخیص داده میشود که در حال حاضر در کدام کشور، کدامین مشاغل و رشته ها را جهت کار و یا جهت ادامه تحصیل بیشتر و راحت تر می پذیرند و کدام کشور به کدام مشاغل بیشتر نیازمند است و جذب نیروی کار در چه رشته ای و در چه کشوری به چه صورت می باشد. و تشخیص این مهم به عهده ی وکلا و مشاورین مجرب است که شما می توانید همه روزه جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسات ما تماس بگیرید. پیدا کردن کار درسنت کیتس  و اخذ ویزای کار سنت کیتس ، می تواند شما را تقریبآ به اخذ اقامت این کشور نیز نزدیک نماید ، به گونه ای که طبق قواعد کلی کار در اتحادیۀ اروپا هر شخصی که موفق به پیدا کردن کار و اخذ ویزای کار سنت کیتس  ، پس از سه سال کار کردن و پرداخت مالیات و داشتن سوابق بیمه در این کشور می تواند جهت اخذ اقامت دائم این کشور اقدام نماید.

امید است که توانسته باشیم در این مقاله اطالاغات مفیدی را در اختیار شما عزیزان در جهت مدارک لازم برای ویزای کار سنت کیتس گذاشته باشیم. چنانچه در این خصوص تمایل به داشتن اطلاعات بیشتری بودید می توانید همه روزه با موسسات حقوقی ملک پور تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان تلفنی بهره مند گردید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.
 

منابع:

https://www.gov.uk

http://www.hospitalityonline.com

 

 

 

نگارنده : پریسا حاجی زاده

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.