قوانین تحصیل در المان

قوانین تحصیل در آلمان

قوانین تحصیل در آلمان به منزله راهی جهت مهاجرت به المان و تحصیل در یک کشور خوب اروپایی محسوب می گردد. شاید تا کنون سوالاتی درمورد امر مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل داشته اید ولی منبعی موجه و معتبری  جهت کسب اطلاع درمورد قوانین تحصیل در آلمان پیدا نکرده اید. فلذا در این مقاله به بررسیقوانین تحصیل در آلمان خواهیم پرداخت. و درصورت داشتن سوالات بیشتر و بررسی های بیشتر در مورد قوانین تحصیل در آلمان می توانید با موسسه حقوقی معتبر تماس بگیرید.

فایل های موسسه mie درباب تحصیل در المان

audio قوانین تحصیل در آلمان

بررسی تحصیل در المان

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل در آلمان و همچنین گرفتن اقامت آلمان پس از مهاجرت به آلمان و همچنین پس از گرفتن وکیل مهاجرت میسر می باشد ؟ راه های اخذ اقامت آلمان چه می باشد ؟ برای مهاجرت تحصیلی به آلمان و همچنین تحصیل در آلمان از کجا میبایست شروع کرد؟ قوانین تحصیل در آلمانن چیست؟ مزایای ویزای تحصیلی در آلمان چیست؟ مدت زمان ویزای دانشجویی از طریق مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل چقدر است؟

تیم مشاوران موسسه مشاوره MIE(همکار موسسه ملک پور) اطلاعات کافی راجع به شرایط تحصیل در آلمان و انواع راه های مهاجرت را در اختیار شما قرار میدهند.

یکی از انواع راه های مهاجرت به کشور آلمان از طریق تحصیل در آلمان می باشد که می توان گفت این راه نسبت به راه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، از سرمایه خیلی کمتری برخوردار می شود، فر د می تواند در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از دوران دبستان/راهنمایی/دبیرستان/کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف کارشناسی/کارشناسی ارشد و دکترا اقدام به مهخاجرت به آلمان از طریق تحصیل داشته باشد.

قوانین تحصیل در آلمان :

ویزای دانشجویی آلمان :

آلمان جایگاهی برای کیفیت آموزش عالی، زیرساخت های پژوهشی، روش علی  آموزش، مطالعات کم هزینه و چشم انداز حرفه ای است. به همین دلیل است که بسیاری از مراجع  بین المللی معتقدند که آلمان بهترین مکان برای تحصیلات عالی خود را دارد.

از سوی دیگر، هر فرد خارجی قادر به ادامه چنین رویایی نیست. این به این دلیل است که چندین ملیت اجازه ورود و اقامت در قلمرو آلمان بدون استفاده از ویزای مناسب آلمانی ندارند.

در مورد ما، ویزا مورد نیاز سند رسمی مجاز است که برای اجازه دادن به یک ملیت غیر آلمانی برای ورود و اقامت در قلمرو آلمان به منظور تحصیل در یک دوره خاص در نظر گرفته شده است.

بنابراین،  افراد خارجی که :

فقط نامه پذیرش از دانشگاه آلمانی دریافت کرده اند

به زودی انتظار می رود پاسخی در مورد درخواست دانشگاه خود در یک دانشگاه در آلمان دریافت کنند.

باید قبل از درخواست در یک دانشگاه آلمانی در یک دوره پایه ثبت نام کرده باشند

نیاز به انجام یک دوره پایه ( Studienkolleg ) برای آماده شدن برای آزمون “Feststellungsprüfung” – معاینه ارزیابی صلاحیت، دارند

نیاز به تکمیل مدرک دکترا دارد

می خواهد در یک پروژه پژوهشی در آلمان شرکت کند

… شما باید برای تحصیل مناسب VISA VISA در سفارت یا کنسولگری آلمان در کشور خود درخواست کنید تا برای دوره مورد نظر در آلمان وارد شوید  و سکونت داشته باشید، در صورتی که از یکی از این کشورها آمده اید:.

در صورت نیاز به بیش از 90 روز یا 3 ماه در آلمان باقی بماند، شما نیز پس از ورود به آلمان، مجوز اقامت را دریافت خواهید کرد.

صحبت از زمان مناسب، مدت زمانی مشخص نیست که شما باید درخواست ویزا را تهیه کنید، اما بسیار پیشنهادی برای انجام آن به زودی از سفر برنامه ریزی شده به آلمان به شما پیشنهاد می شود.

به طور معمول، 3 (سه) ماه قبل از شروع مطالعات برنامه ریزی شده، مناسب برای بسیاری از کسانی که قبلا در همان تجربه کار  بودند.

اما، اجازه دهید با هم ببینیم چه چیز دیگری شما باید در مورد گرفتن ویزای آلمان برای اهداف تحصیلی بدانید:

کدام نوع ویزا های آلمانی برای اهداف تحصیلی هستند؟

همانطور که قبلا توضیح دادیم، هر زمان که بخواهید به منظور تحصیل به آلمان سفر کنید، باید درخواست ویزای مناسب آلمانی خود را در ارتباط با هدف سفر خود داشته باشید و که در آنجا تحصیل کنید.

3 (سه) نوع ویزای آلمانی برای اهداف تحصیلی شرح داده شده است:

Visa (Visa for Learning Language) – گزینه ای مناسب برای کسانی است که می خواهند  یادگیری زبان آلمانی در آلمان داشته باشند.

Visa Student Visa Applicant (Visum Zur Studienbewerbung) – اگر میخواهید در آلمان تحصیل کنید، اما هنوز در حال تلاش برای یافتن برنامه درست هستند یا هنوز نامه تایید از دانشگاه خود را دریافت نکرده اند

ویزای دانشجویی (Visum Zu Studienzwecken) – اگر قبلا در یک دانشگاه آلمانی پذیرفته شده باشند.

کجا و چگونه درخواست شود ؟

همانطور که قبلا اعلام کردیم، جایی که باید برای ویزا درخواست کنید، سفارت یا کنسولگری آلمان در کشور شما است.

برای اولین بار، شما نیاز به یک قرار ملاقات برای مصاحبه ویزا دارید. در روز مصاحبه، باید اسناد درخواست ویزیتان را ارائه دهید.

علاوه بر این، شما باید به سؤالات مصاحبه ای که افسر کنسول آماده می کند، به منظور بررسی دقیق شما به عنوان یک نامزد بالقوه ویزا پاسخ دهید.

به زودی ویزا اعطا می شود!

قبل از انجام هر کاری دیگری، برای درخواست ویزای دانشجویی باید از ویزای سفارت یا کنسولگری آلمان در کشور خود استفاده کنید.

بعد از این شما می توانید زمان خروج خود را برنامه ریزی کنید، تاریخ های موجود را بررسی کنید و قرار ملاقات در سیستم آنلاین را در وب سایت سفارت یا کنسولگری آلمان در کشور خود قرار دهید.

مصاحبه ویزا درقوانین تحصیل در آلمان :

مصاحبه ویزا لحظه ای است که شما به طور مستقیم به عنوان یک متقاضی ویزا، افسر کنسولی را ملاقات می کنید. در همان زمان شما باید مدارک مورد نیاز ویزا را ارائه کنید، زیرا افسر کنسولی شما به طور منظم آنها را درخواست می کند. در طول یک ویزا وظیفه، افسر همچنین شما را در مورد درخواست و همچنین موارد شخصی که شما باید با دقت و حقیقت پاسخ دهید، سوالاتی می دهد.

ثبت نام در دفتر ثبت نام اقامت دائم

خارجیانی که در طول بیش از 2 ماه در آلمان د می مانند، باید تأیید ثبت نام “Meldebestätigung” را دریافت کنند. برای دریافت چنین تایید یک خارجی باید در اداره ثبت احوال محلی یا “Einwohnermeldeamt” درخواست کند.

خارجیانی که می خواهند در بیش از 90 روز یا سه ماهه در آلمان باقی بمانند نیازمند  به داشتن نام محل اقامت مناسب هستند. در مورد ما، اجازه اقامت “Aufenthaltsgenehmigung” عنوان مناسب است که برای اهداف تحصیلی در نظر گرفته می شود. مجوز اقامت فقط به درخواست صاحب ویزا در دفتر ثبت نام بیگانه Ausländerbehörde در شهر که در آن دانشگاه شما واقع شده است صادر می شود.

ثبت نام در دفتر ثبت نام اقامت دائم برای اهداف تحصیلی

مهمترین چیزهایی که باید به عنوان یک متقاضی ویزا  / یا ویزا برای تحصیل در  آلمان بدانید

مدارک اضافی می تواند توسط افسر ویزا بر اساس مصاحبه ویزا مورد نیاز باشد

شخصا در مصاحبه ویزا ظاهر می شود

در مورد معتبر بودن گذرنامه خود احتیاط کنید – باید برای تمام مدت اقامت خود، از جمله مدت انتظار ، معتبر باشد

در قوانین تحصیل در آلمان در نظر داشته باشید که درخواست ناقص ویزا می تواند رد شود

عکس های خود را در فرم درخواست ویزا نگذارید

در قوانین تحصیل در آلمان در طی یک مصاحبه ویزا کسی را با خود به سفارت یا کنسولگری دعوت نکنید

هر متقاضی مجاز است که به درخواست سفارت و یا کنسولگری خود در مورد درخواست ویزا اقدامات قانونی خود را بپذیرد

اگر متقاضی در معرض تهدید امنیتی و نظم عمومی منطقه شنگ قرار گیرد، ویزا رد خواهد شد

در مورد عدم رعایت ویزا متقاضی در مورد دلیل اصلی رد شدن مطلع می شود

در قوانین تحصیل در آلمان اطمینان حاصل کنید که سفر خود به آلمان را به موقع برنامه ریزی کنید تا زمان لازم برای ثبت نام در دانشگاه داشته باشید

اسناد اصلی ممکن است پس از ورود به فرودگاه مورد نیاز باشد

ویزای شنگن به طور خودکار داده نمی شود – بنابراین شما باید تا 4 ماه منتظر بمانید تا از سفارت یا کنسولگری پاسخ دریافت کنید و هیچ تضمینی وجود ندارد که با ویزا به شما داده شود

فرم درخواست را می توانید به صورت رایگان در وب سایت سفارت یا کنسولگری در کشور خود دانلود کنید

پاسپورت در کل سفارت / کنسولگری در طول روند ویزا نیاز است

انتصاب ویزا باید فقط از طریق سیستم آنلاین انجام شود (نه از طریق تلفن، ایمیل، فکس و شخصا)

هزینه ویزا در صورت امتناع ویزا بازپرداخت نخواهد شد

پرداخت ویزای دانشجویی شما

قوانین تحصیل در آلمان و هزینه ویزا

در قوانین تحصیل در آلمان متقاضیان باید هزینه ویزا را با یک انتقال بانکی پرداخت کنند. ویزای دانشجویی از سال 2008 برابر 60 یورو است چک یا کارت اعتباری پذیرفته نمی شوند. سفارش پول باید به نام کنسولگری در کشور خودتان باشد و نه بیشتر از دو ماه.لطفا در قوانین تحصیل در آلمان توجه داشته باشید که اگر درخواست شما برای ویزای دانشجویی رد شود، هزینه ویزای شما بازپرداخت نخواهد شد.پس از اتمام تحصیل در آلمان شما یک فارغ التحصیل دو زبانه با فرصت های عالی برای دسترسی به یک قرارداد کار تمام وقت که اغلب زمینه برای انتقال دائمی به آلمان را نشان می دهد، برخوردار هستید.

ما در این مقاله در باب قوانین تحصیل در آلمان و همچنین مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل برای شماببرسی گشت. در باب سنجش شرایط خود و اطلاعات دقیقتر از قوانین تحصیل در المان می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

45 پاسخ
 1. TheNimaLizadThe گفته:

  سلام
  مطالب مفید بودند و ممنون از این‌همه اطلاعات خوب و مفید.
  فقط یه سوال داشتم و یک جواب کلی
  من ۱۷ سالمه و رشته نقشه‌کشی صنعتی (اول دبیرستان) ، معدل سال آخر راهنماییم ۱۵ بوده
  آیا میشه با این شرایط و میانگین ۵۰ تا ۷۰ ملیون برای ادامه تحصیل به آلمان رفت که من هرچه سریع تر اقدام کنم ؟؟؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام متشکریم شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 2. M.N گفته:

  با سلام و عرض ارادت. شرایط و رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 3. حسین گفته:

  سلام . . میخواستم بدونم که بعد از اخذ دیپلم در ایران نمیشه برای مقطع فوق دیپلم برای تحصیل در آلمان اقدام کنم و میخواستم بدونم که شرایط تحصیل در آلمان در مقطع فوق دیپلم هم شرایطش رایگان و کم هزینه است یا نه ؟
  و اینکه من میتونم در هنگام تحصیل در آلمان کار هم بکنم یا نه ؟
  ببخشید فقط یه سوال دیگه هم اینکه آلمان درمقطع دبیرستان هم شرایط تحصیلی رایگان و یا کم هزینه داره یا نه . . اگه داره شرایطش چه جوریه ؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   برای تحصیل رایگان در کشور آلمان باید در دانشگاه های سراسری ایران روزانه یا شبانه قبولی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. m.s گفته:

  سلام وقت بخیر.بنده مدرک کاردانی رشته حقوق از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 16 را دارا میباشم و لذا اینکه دیپلم من غیر مرتبط با رشته دانشگاهی ام بوده.دیپلم حسابداری از کارودانش دارم و اینکه کارو دانش پیش دانشگاهی نداشته ام.حال مدرک بی2 آلمانی را دارم و قصد ادامه تحصیل در کشور آلمان را دارم.لطفا راهنمایی کنید که آیا من با مدرک کاردانی حقوق میتوانم در آلمان کالج را شروع کنم برای کارشناسی؟ یا اینکه کارشناسی را بگیرم و بعد اقدام کنم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   بهتر است کارشناسی خود را گرفته سپس برای ادامه تحصیل اقدام نمایید در غیر این صورت مهاجرت تحصیلی شما بسیار سخت خواهد شد

   پاسخ
 5. رضا گفته:

  سلام استاد
  با ارزوی موفقیت براتون یه سوالی ازتون داشتم
  من اسمم رضا هستش 28 سال از تبریز . لیسانس فیزیک هستم . زبان انگلیسی خوبی دارم به حدی که میتونم تافل 80 رو بگیرم
  من مدرک لیسانسم رو سال 94 گرفتم و 2 سال رفتم سربازی الان به کار کنترول کیفی مشغول هستم .
  من مدرک طراحی 3d max هم دارم . با این وجود که مدرک دانشگاهیم فیزیک هست ایا امکانش هست که در کشوری به طراحی و انیمیشن مشغول به کار بشم ؟ یا اونجا هم میتونم همین کارم رو ادامه بدم ؟
  میخوام در اینده شرکت باز کنم میخواستم ببینم به نظر شما کدوم کشور میزان مالیات شرکتی کمتری داره و شرایط زندگی خوبی داره.
  به نظر خودم المان کشور صنعتی فوق العاده ای هستش ولی اینطوری که فهمیدم مالیات بالای حتی برا شرکت ها میگیرن.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. maziar samiei گفته:

  بإسلام و درود و خسته نباشي خدمت شما دكتر عزيز و دوست داشتني فرزانه ٣٢ساله ليسانسه مديريت برنامه ريزي تربيت بدني و فوق ليسانس كنكور دادم و مجاز شدم ميخوام آسيب شناسي و حركت اصلاحي رو تو آلمان يا اتريش بخونم ضمنا من مدرك مربيگري بين المللي trxگلف دارم و داراي حكم قهرماني وقهرمان كشوري هستم سرتيفك حسابداري هم گرفتم آيا شرايط مناسبي برا مهاجرت دارم چه تحصيل چه كار ؟ هزينه ش چقدر ميشه؟ باتشكر فراوان

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. Negin گفته:

  با عرض سلام میخواستم ببینم برای انتخاب رشته کنکور سراسری قبول شدن دانشگاه دولتی با سوابق تحصیلی و با آزمون برای مهاجرت تحصیلی به آلمان فرق میکنه؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادب. بله در روند مهاجرت شما تاثیر خواهد داشت. البته به امر مهاجرت باید به صورت جامع پرداخته شود. از این رو جهت بررسی های کامل و جامع با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. maziar samiei گفته:

  باسلام جناب ملک پور من میخواستم بدونم اگ دخترم جهت تحصیل به آلمان برود من وپدرش از چه طریقی میتوانیم اقامت آلمان را بگیریم وآیا به عنوان همراه میتوانیم اقدام کنیم .باسپاس

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. mohsen noori گفته:

  با سلام و عرض ادب … بنده 23 سالم هست و برنامه نویس اندروید هستم و کار با پایگاه داده را هم کاملا تسلط دارم و به زبان های جاوا و سی شارپ تسلط کامل دارم …. ولی رشته ی بنده مدیریت هست و مرتبط با کارم نیست و هنوز دانشجو هستم … چگونه و از چه روشی می توانم مهاجرت کنم؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 10. Mahdieh گفته:

  سلام اقاي دكتر ممنون از تمام زحماتي كه در مسير موفقيت و مهاجرت ما متحمل ميشيد.بنده ٢٦ ساله فارغ التحصيل رشته كارشناسي مامايي از دانشگاه دولتي(علوم پزشكي قزوين) هستم و زبان انگليسي در حد ايلتس ٥.٥ هستم و زبان الماني مدرك b1 دارم دو سال سابقه كار بيمارستان و ١.٥ سال سابقه دستياري متخصص زنان دارم و يك ماهه مطب شخصي خودم رو دارم و در تمام اين كارها بيمه مرتبط دارم خواستم بپرسم با اين رزومه شانس بيشتري در ويزاي تحصيلي المان دارم يا ويزاي كاري المان؟ و در حال حاضر در حال گذروندن دوره b2 هستم و دو ماه پيش وقت سفارت براي ويزاي تحصيلي گرفتم چون دو تا وقت تحصيلي و كاري نميشه گرفت…توو اين فاصله امكانش هست مداركمو براي ارزشيابي به انركنونگ بفرستم به نظر شما كدوم ايالت مناسب تره؟ كه اگه ويزاي تحصيليم رد شد بتونم كاري اقدام كنم.جواب انركنونگ چقدر اعتبار داره از نظر زماني؟ممنون از پاسخگوييتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 11. سعید گفته:

  سلام من لیسانس و فوق لیسانس حسابداری هستم 39 سالمه متاهل و‌دارای فرزند ۸ ساله و مدرک بین المللی حسابداری از ACCA هم دارم مدرک ZD زبان آلمانی هم دارم البته مال چند ساله پیشه آیا میتونم ویزای تحصیلی آلمان بگیرم و خانواده ام را از همان ابتدا همراه خود ببرم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 12. سارا حسینی گفته:

  با سلام خدمت آقای ملک پور
  من 18سالمه و امسال در کنکور سراسری شرکت کردم و معدل دیپلم 19/53است
  میخواستم برای رشته پزشکی در کشور آلمان اقدام کنم که یکی از شرایط آن قبولی در کنکور سراسری است
  آیا نوع دانشگاه از نظر روزانه،آزاد و پردیس تاثیر دارد؟

  پاسخ
 13. maziar samiei گفته:

  با سلام و احترام. آیا امکان اعزام جهت آموزش زبان آلمانی به کشور آلمان وجود دارد؟ من شنیدم امکان رفتن به کشور آلمان جهت یادگیری زبان آلمانی وجود دارد. آیا درسته؟ چنین ویزایی وجود دارد؟ با سپاس

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 14. maziar samiei گفته:

  سلام.وقت بخیر.من 29سالمه و مجرد هستم دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های دولتی معتبر( خوارزمی_ تربیت مدرس)قصد مهاجرت به آلمان را دارم ازطریق ویزای تحصیلی چطور میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. maziar samiei گفته:

  با سلام من 32 سال دارم و داری مدرک ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشم برای دکتری چطور می تونم به آلمان و یا اتریش یا هلند مهاجرت کنم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب شما باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه نیز استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 16. maziar samiei گفته:

  باسلام پسری شانزده ساله هستم…قصد دارم دوره کارشناسیمو توی آلمان یا کانادا بخونم…از الان باید چکار کنم‌که بورسیه یکی از این دو کشور بشم ممنون ضمنا رشته‌مورد نظرم مهندسی برق یا مکانیک هست

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 17. maziar samiei گفته:

  سلام وقت بخیر.دانشجوی دکتری در آلمان حقوق دریافت می کند؛ با این اوصاف برای دریافت ویزای تحصیلی باز باید گواهی گردش مالی و تمکن مالی ارائه دهد؟یا با ارائه مدرکی دال بر دریافت حقوق از دانشگاه, معاف از این بند می شود؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 18. فاطمه گفته:

  سلام و خسته نباشین خدمت شما. با تشکر از راهنمایی و وقت و انرژی که برای ما میگذارید.
  من لیسانس معماری هستم و حدود معدلم 15 هست. میخواستم بپزسم برای ارشد معماری آیا دانشگاه دولتی وجود داره؟ و اینکه هزینه تحصیل در این رشته تقریبا چقدر هست؟ سوال دیگه ای که داشتم این هست که آیا میشه بعد از تحصیلم همونجا مشغول به کار شم ولی هزینه تحصیلم رایگان باشه؟ اگر امکانش نیست، میتونم اقامت بگیرم بعد از تحصیل و همونجا کار پیدا کنم چون حس میکنم برای معماری سخت کار پیدا میشه تو کشور دیگه.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای رشته شما بله سخت تر کاریابی ممکن است بنابراین بهتر است یک دوره در این مورد گذرانده و بعد وارد بازار کار شوید.جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 19. Shoeib گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما عزيزان ممنون از مطالب مفيد
  براي تحصيل در آلمان ميخوام زبان آلماني بخونم ، به نظرتون قبلش انگليسيمو تقويت كنم بهتره يا از همون اول بچسپم به زبان الماني!
  ١٨سالمه ديپلم رياضي دارم . من كلاس آلماني آنلاين شمارو هم ثبت نام كردم

  پاسخ
 20. کاوه گفته:

  با سلام خدمت اقای ملک پور من سال آینده دبیرستان را در رشته ریاضی فیزیک به اتمام میرسانم و مدرک دیپلم خود را دریافت میکنم . معدل امسال من 16 است. ایا ممکن است بعد از دریافت دیپلم در کشور آلمان به ادامه تحصیل بپردازم؟یا نظر شما این است که بعد از کنکور به ادامه تحصیل در آلمان بپردازم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 21. حسین گفته:

  با عرض سلام و احترام
  بنده دارای مدرک دکتری در رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه تهران و عضو هیات علمی هستم
  نظرم برای ادامه تحصیل در مقطع پست داک، کشور آلمان است
  دانشگاه مونیخ را در این رشته چگونه ارزیابی میکنید.
  هزینه های تحصیل و زندگی در آلمان و مونیخ چگونه است؟
  با احترام
  سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 22. سيامك گفته:

  با سلام
  من قصد ادامه تحصيل در كشور آلمان رو دارم و مدرك ليسانسم رو به تازگى در رشته عمران اخذ كردم اما هنوز سربازى نرفتم و شهريور امسال مشمول سربازى ميشم،خواستم بدونم آيا ميشه قبل از اينكه برم سربازى اقدام به مهاجرت تحصيلى كنم؟

  پاسخ
 23. ملیحه مسلمی گفته:

  با سلام خدمت آقای ملک پور
  من امسال ۲۵ ساله میشم و سال ۹۱ از دانشگاه ازاد واحد علوم تحقیقات رشته ی دکترای دامپزشکی رو قبول شدم ولی بنا به دلایلی نرفتم تا الان و معدل کل سال سوم دبیرستان من ۱۷/۹۱ و معدل کتبی من ۱۷/۴۲ و معدل پیش دانشگاهی من ۱۵/۵۳ شد … خیلی علاقه مند به تحصیل رایگان پزشکی یا دندانپزشکی در المان هستم و به شرط سطح زبان المانی B2ایا من امکان گرفتن پذیرش را دارم یا نه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله در این صورت این امکان برای شما وجود دارد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.