طرح اقامت کاری کانادا از طریق Skilled worker

طرح اقامت کاری کانادا از طریق Skilled worker

طرح اقامت کاری کانادا از طریق Skilled worker ،  شرایط ۲۰۱۸ طرح اقامت کاری کانادا از طریق Skilled worker ، هزینه های طرح اقامت کاری کانادا از طریق Skilled worker ، طرح اقامت کاری کانادا از طریق Skilled worker و برنامه استانهای مختلف کانادا ، را بررسی خواهیم نمود ،  سالیانه متقاضیان بسیاری از طریق  Skilled  worker کانادا اندیشه مهاجرت به کانادا را در ذهن خود می پرورانند و برای عملی ساختن مهاجرت  از طریق Skilled  worker در پی کسب اطلاعات مفیدی میباشند مؤسسه حقوقی ملک پور با ارائه یک مقاله ، خصوصیات Skilled  worker  کانادا ، طرح اقامتی کبک ، طرح express Entry  ، طرح اقامت فدرال و . . . را توضیح داده است ، اگر خواهان کسب اقامت کانادا از طریق Skilled  worker کانادا هستید و میخواهید اطلاعاتی را راجع به مهاجرت به کانادا از طریق کار در کانادا و  Skilled  worker کانادا یا express Entry  بدست آورید  در این مقاله با ما همراه باشید . همواره میتوانید از طریق تماس تلفنی به صورت رایگان از موسسه حقوقی ملک پور در وین مشاوره تخصصی دریافت نمایید.  با ما همراه باشید.

audio طرح اقامت کاری کانادا از طریق Skilled worker
audio طرح اقامت کاری کانادا از طریق Skilled worker

درمورد طرح اقامت کاری کانادا بدین صورت است که دولت کانادا به خاطر اینکه نیاز دارد نیروی کاری جدید وارد کشورش کند همه ساله یکسری نیرو به نام نیروی اسکیل ورکر میگیرد. نیروهایی که تخصص کاری دارند در رشته های مختلف و شرایط مختلف انجام میشود . این نیروها معمولا افرادی هستند که بین ۲۵ تا ۳۵  سال سن دارند انتخاب میشوند ،یا حالا سن بیشتر با سابقه کاری بیشتر.

طرح اسکیل ورکر یا اقامت کاری چگونه است : یکسری فاکتورها دارد ،یعنی دولت کانادا برای یکسری فاکتورها مجموعه ای از امتیازات را قرار میدهد که اگر نمرات به حدنصاب مشخص شده رسیده  باشد شما میتوانید شهروند کانادا شوید ، این امتیازات شامل سن ، تحصیلات ، سابقه کار ، داشتن اقوام درجه یک یا دو در کانادا ، مدرک زبان ، تحصیل در کانادا یا کار در کانادا . یکی از مهمترین فاکتورها برای دولت کانادا که الزامی میباشد دانستن زبان انگلیسی است .و در بعضی از ایالت ها دانستن زبان فرانسه است .

کانادا یک کشور دو زبانه است ویک ایالت به نام کبک دارد که ایالتی فرانسوی زبان است. به همین دلیل در ایالت کبک همه ساله لیستی جدید رد میشود و یکی از مهمترین فاکتورها دانستن زبان فرانسه است چون در این ایالت بر عکس ایالتهای دیگر مردم فرانسوی زبان هستند وفرانسوی صحبت میکنند ودانستن زبان فرانسه مهم است .

ابتدا در مورد طرح اقامتی کبک و بعد در مورد فدرال طرح اکسپرس اینتری توضیح میدهیم:

طرح اقامتی کبک طرحی است که دولت کبک اقدام میکند و همه ساله حدود ۳ تا۴ هزار پرونده را قبول میکند . یک سری شرایط برای کسب اقامت کبک تعریف شده است . که  ، مهمترین آنها (سن، رشته تحصیلی، اگر رشته تحصیلی شما در رشته هایی باشد که ۱۶ یا ۱۲ یا۶ امتیازی باشد شانس شما برای اقامت کبک بالا میرود.)

سابقه کار( ۸) امتیاز دارد و هر کس ۴ سال پس از تحصیل کار کند میتواند از این ۸ امتیاز استفاده کند . شرط بعدی تحصیلات دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکتری است  که هر کدام امتیاز مخصوص به خود را دارد و بالا ترین امتیاز به فوق لیسانس ودکتری داده میشود. مهمترین موضع هم داشتن مدرک فرانسه است که در طرح اقامتی کبک داشتن این نوع مدرک الزامی می باشد. مدرک زبان فرانسه از Delf و Tef تشکیل شده است که دولت کبک مدرک Tef را مورد قبول خود قرار میدهد. هر متقاضی که علاقمند به رفتن به کبک است باید مدرک  B1 (صحبت کردن) وB2 (گوش دادن ،نوشتن) را داشته باشد.

شرط بعدی  مدرک زبان انگلیسی است(آیلتس ۶ ونیم). هر شخصی که مدرک Overal بالای ۶ ونیم داشته باشد میتواند شش امتیاز از زبان انگلیسی بگیرد و در طرح اقامتی  کبک قبول شود. امتیاز قبولی برای افراد مجرد در طرح  اقامتی کبک  ۵۹ امتیاز ، و برای افراد متأهل، ۶۷  امتیاز خواهد بود. افراد متأهل میتوانند از امتیازات همسر استفاده کنند مانند (سن، تحصیلات همسر، دانستن زبان انگلیسی برای همسر).

حالا پس از طرح  اقامتی کبک به بحث طرح  اقامتی فدرال می پردازیم که ببینیم مراتب اقدام در این طرح چگونه است.

طرح اقامت فدرال

دولت کانادا  تا قبل سال ۲۰۱۵ طرح اسکیل ورکر  فدرال را داشت که از لحاظ امتیاز و فاکتورشباهت زیادی به طرح اقامتی کبک داشت . از ابتدای سال  ۲۰۱۵ دولت کبک طرحی را به نام express EnTry یا ورود سریع وارد سیستم خود کرد. فلسفه این طرح سریع تر انجام شدن کارهای اداری بود.برای متقاضیان و ورود سریع آنها به خاک کانادا .

این طرح طرحی است که شامل  ۱۲۰۰ امتیاز است.این ۱۲۰۰امتیاز را دولت فدرال برای آن فاکتورهای مختلفی تعریف کرده است که شامل سن،سابقه کار،داشتن اقوام درجه یک در کانادا،داشتن مدرک زبان، مدرک زبان دوم، ودو تا از امتیازات بزرگی که برای افرادی است که از یک کار فرمای کاناداییjob offer  داشته یا طرح ایالتی داشته باشند womimation .

دو تا  ۶۰۰ امتیاز میتوانند بگیرند.یعنی هر فردی که job offer یا طرح ایالتی داشته باشد میتواند ۶۰۰ امتیاز از ۱۲۰۰ امتیاز را بگیرد.

سوابق کار بدین صورت است که فرد باید فرم مخصوصی که در سایت کانادا وجود دارد مشخصات فردی خود  را بنویسد . و مشخصات تحصیلی، مشخصات مدرک زبان ، مشخصات job offer را در سایت ثبت میکند. وپس از ثبت اطلاعات وقتی دکمه submit را بزنید امتیازات فرد  در این طرح مشخص میشود. پس از این موضوع در هر ماه در هر قرعه کشی که توسط دولت انجام میشود از بالاترین امتیاز ممکن که میتواند ۱۲۰۰ باشد و تا ۱۵۰۰ نفر دولت برمیدارد . وآخرین نفر را که برمیدارد هر ماه امتیازش را در سایت خود اعلام میکند. از ژانویه سال ۲۰۱۵ افرادی که طرح express entry قبول شدند هیچ موقع امتیازات آنها  کمتر از ۴۵۲ نبوده و همیشه بین ۴۵۲ تا ۴۷۰ بوده است .

درمورد چندتا اصطلاح میخواهیم توضیح بدهیم که خیلی از موکلین سوال دارند.

معمولا متاسفانه طرح express entry طوری طرح ریزی شده که بدون داشتن job offer یا طرح ایالتی زمانی که فرد اقدام میکند شانسی برای قبولی ندارد . به این صورت به دلیل اینکه فقط یک گزینه وجود دارد و اینکه دولت طرحی را گذاشته در express entry که افرادی که بالاترین نمره زبان را در آیلتس جنرال بیاورند شامل lesening , speking و بایسکل های دیگر َ۷ به بالا باشند میتوانند از یک امتیاز بالاتری در طرح expres EnTry استفاده نمایند . واگر سن آنها زیر ۳۵ سال باشد و همسرشان هم دارای مدرک لیسانس باشد این شانس برای آنها  وجود  خواهد داشت  که ۴۵۰ تا ۴۸۰ امتیاز را بدست آورند .

شرایط job offer

چند مورد پیش فرض مهم وجود دارد به این صورت که ابتدا در دولت کانادا شخص کانادایی را پیدا کند که  بخواهد job offer بدهد و موضوع بعدی رشته ایی که در آن شما به عنوان متخصص job از کارفرمای کانادایی میگیرید .

حتما باید توی N .o. c در شاخه اطلاعات مختلف کانادا ثبت شده باشد . یا در گروه A. b . O (گروه افراد تحصیلکرده آکادمی که مدرک تحصیلی بالاتر از  مدرک دیپلم دارند) باشد. گروه صفر ، گروه مدیران است . گروه b ،گروه افرادی است که تخصص دیپلم یا زیر دیپلم دارند ، پس از ۳ بار آگهی دادن در روزنامه های محلی آن کارفرما تقاضا میدهد به اداره کاری خارجی کانادا یا اصطلاحا L .m .I.e سازمان کارگران یا متخصصان خارجی  و اجازه کارکردن میدهد . پس از گرفتن اجازه L .m .A شخص اجازه ۱۰۰ امتیاز در طرح Express entry دارد  و شانس زیادی برای قبولی  را خواهد داشت .

مطلب بعدی اصطلاح Nomination یا امتیاز استانی است :

همه ساله استانهای مختلفی رشته های مختلف برای افراد خارجی اعلام میکنند که بتوانند در استان خودشان نیروی کار مشخص خود را انتخاب نمایند .

Nomination

در استانهای مختلف امتیازات مختلف دارد و هر استان رشته های مختلف میگیرد . باید دقت کنیم که زمان آن  برای اپلای کردن بسیار محدود میباشد افرادی که میتوانند Nomination ایالتی را بگیرند حتما میتوانند از ۶۰۰ امتیاز در طرح express entry استفاده کرده و قبولی خود  را تضمین کنند . بعد از اینکه شما در طرح express entry قبول میشوید دولت یک دعوتنامه برای شما میفرستد که هم به ایمیل شما می آید و هم در پروفایل شما در سایت express entry ثبت میشود . شما میتوانید تا ۲ ماه اطلاعات خود را در سایت آپلود نمایید ، و مدارکی را که ادعا کردید برای دولت آپلود نموده و ارسال کنید . برای تایید مدارک حتما باید شما مدارک را توسط مترجم رسمی دادگستری تایید کرده و سردفتر اسناد رسمی تایید نماید . پس از این ۲ ماه دولت به شما اجازه pr میدهد ، برای اینکه شما در کانادا به عنوان نیروی متخصص در کانادا شروع به فعالیت نمایید و مطلب مهم اینکه اگر joboffer بگیرید باید حتما در شغلی که دولت مشخص میکند تا ۶ ماه فعالیت داشته باشید و اگر نمیتوانید طرح خود را ادامه دهید و اگر طرح ایالتی دارید باید حتما در آن ایالت ۲ سالی را که فعالیت میکند و امتیازاتش را گرفتید زندگی کنید .

موسسه حقوقی ملک پور  خوشنام ترین و مورد وثوق ترین موسسه خاورمیانه در خصوص Skilled  worker  کانادا و چگونگی و شرایط آن میتواند به شما کمک کند اگر سوالی در مورد   Skilled  workerکانادا  و پیدا کردن job offer در ایالت های مختلف کانادا و راههای دیگر مهاجرت به کانادا دارید موسسه ما  از طریق وکلای بنام و مشاورین کارورزیده و حقوقدانان متخصص در کنار شما خواهد بود . شما میتوانید از طریق تلفنی به صورت رایگان از دفتر وین ما و یا دفاتر همکار ما در یران مشاوره تخصصی دریافت نمایید . این موسسه شما را مشاوره و راهنمایی میکند تا این  پروسه را طی کرده  و به اقامت کانادا برسید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

 

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

84 پاسخ
 1. مهدیه یکتامهر گفته:

  با سلام.
  من کارشناس مامایی هستم با 23سال سن سابقه2سال کار وبیمه دارم با امتیاز آیلتس7میخواستم بدونم چقدر احتمال پذیرفته شدن دارم .

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا تقریباً زمان بر است.
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. حسن صادقي چيمه گفته:

  با سلام ،بنده 39 سالمه،مدرك فوق ليسانس مهندسي برق مخابرات از دانشگاه كارديف بريتانيا مي باشم و داراي مدرك آيلتس 6.5 آكادميك مي باشم،ده سال هم سابقه كار بعد از تحصيل دارم،مي خواستم ببينم چقدر شانس گرفتن ويزاي اسكيل وركر دارم؟
  با تشكر

  Rating: 4
  پاسخ
 3. میر سعید گفته:

  سلام 50 سال دارم لیسانس کشاورزی و دارای مهارت در زمینه های زهر زنبور عسل – پرورش قارج – کشت گلخانه ای هستم . مدرس زبان نیز هستم آیا می توانم برای ویزای کار کانادا اقدام کنم. موسسه ای ادعا کرده که بطور قانونی از طریق کشور ازبکستان اقدام به دریافت ویزای کار کانادا در عرض 4 ماه می کند و مبلغ 30 هزار تومان نیز در قرار داد خود می خواهد. شما چگونه ارزیابی می کنید؟ به نظر شما اگر آنها راست بگویند (خوش بینانه) از چه مسیری اینکار را می کنند. مرسی

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کار کانادا به صورت سیستم امتیازبندی می باشد و طی مراحل آن بین یک تا دو سال به طول می انجامد. با توجه به سن شما، احتمال اینکه امتیازات لازم را کسب نمایید اندک است. شما از طریق لینک زیر می توانید امتیازات خود را محاسبه کنید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا

   مهاجرت امری حقوقی و پیچیده می باشد در این مسیر حتما تحقیق کنید و از افراد مورد اعتماد اطلاعات کسب نمایید.
   یکی از بهترین پیشنهاد ها برای شما می تواند اقامت خود حمایتی اتریش باشد که در مقاله زیر می توانید در مورد آن مطالعه کنید.

   https://malekpour.ir/شرایط-اخذ-اقامت-خود-حمایتی-اتریش

   پاسخ
 4. سپیده گفته:

  سلام
  من ۳۴ سال سن دارم و دانشجوی دکترای عمران هستم.
  مدرک زبان ندارم، ولی به مدت ۳ سال، دوره ارشد عمران را در دانشگاه اینترنشنال قبرس گذروندم.
  حدود ۴ سال بیمه در شرکت مهندس مشاور را هم دارم. خواستم ببینم شرایطم برای skilled worker مناسب هست یا خیر
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 5. شیما گفته:

  سلام وقت بخیر من مدرک دکتری شیمی و 15 مقاله ی isi دارم و البته آیلتس 6 دارم خواستم بپرسم شرایط برای اقدام از طریق skill worke برای من چطوری هستش؟ ممنون

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شرایط شما برای اخذ ویزای کار کشور کانادا بسیار مناسب می باشد. البته پارامترهای مختلفی برای اقدام از طریق Skilled worker وجود دارد که باید امتیازات مربوطه برای حضرتعالی محاسبه گردد. لذا برای جلوگیری از هرگونه سوبرداشت و بررسی دقیق شرایط شما با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 6. رضا گفته:

  سلام
  بنده متولد 63 کارشناس ارشد مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه شهید بهشتی با معدل 17.72و متاهل هستم…21 ماه سابقه بیمه مرتبط با رشته و 5 سال سابقه تدریس بدون بیمه با گواهی دارم.و همسرم ارشد مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرزی از دانشگاه بوعلی سینای همدان و32 سال با سابقه بیمه حدود 6 ماه هستند.زبان جفتمون در حد متوسط هست.شانس ما از طریق skill worker چقدره؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. به منظور مهاجرت کاری به کانادا می بایست ابتدا مهارت و شغل شما در لیست مورد نیاز این کشور قرار گرفته باشد و سپس در صورت داشتن وضعیت سنی، تحصیلی، سابقه کاری، مدرک زبان و حداقل سرمایه مناسب واجد شرایط حدنصاب امتیازی شده و در استخر قرار می گیرید تا اینکه پیشنهاد کاری برایتان ارسال شود. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله زیر در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.
   https://malekpour.ir/لیست-مشاغل-مورد-نیاز-کانادا-در-سال-2018/

   پاسخ
 7. میلاد گفته:

  سلام و عرض وقت بخیر
  بنده لیانس مهندسی نفت از دانشگاه آزاد با معدل ۱۵ می باشم با سه سال سابقه کار بر روی سکوی حفاری در ایران
  همسر بنده نیز لیسانس شنوایی سنجی با ۴ سال سابقه کار و مطب خصوصی می باشد
  هرد ۲۸ سال سن داریم
  هردوی ما در حال گذراندن دوره های آیلتس می باشیم
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  شانس ما چگونه است برای اقمت کاری
  آیا اگر یک نفر از برای مهاجرت کاری اقدام کنیم دیگری اجازه کار دارد یا خیر
  و همچنین آیا امکان ورود هر همزمان زوج وجود دارد
  اگر کشور دیگر هم که شرایط بهتری طبق شرایط ما هست راهنمایی بفرمایید
  ممنون از لطفتون

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می بایست ابتدا در صورت داشتن امتیازات لازم وارد استخر شده و سپس در صورت رسیدن به حد نصاب امتیاز در صف انتظار اخذ ویزا قرار بگیرید. امکان اخذ ویزای همراه در صورت اخذ ویزای کاری توسط یکی از زوحین و همراه بردن خانواده پس از مدت کوتاهی وجود دارد. در صورت نیاز به رفتن همزمان می بایست به صورت جداگانه اقدام نمایید.
   پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله زیر در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/

   پاسخ
 8. بامداد گفته:

  سلام
  بنده ۲۹ سالمه و لیسانس it دارم و تقریبا ۱۰ سال سابقه کاری مرتبط و همین طور مدارک digital marketing از گوگل و مدرک شبکه از لایتک دانشگاه شریف و کم و بیش طراحی وب .در حال حاضر مدیر it یک آژانس هواپیمایی هستم.همسرم هم مدرک لیسانس معماری دارن.از نظر زبان هم معمولی هستم.سرمایم حدود ۱.۵ میلیارد هست.برای اسکیل ورکر اقدام کنم یا روش سریعتری هم وجود داره ؟

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شما برای روشهای تحصیلی سرمایه گذاری و اسکیل ورکر بسیار مناسب است اما شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 9. azam afsari گفته:

  سلام ۳۹ سال دارم دارای مدرک لیسانس حسابداری و مدرک خیاطی و ۱۰ سال سابقه کار دارم از نظر زبان اینگلیسی خیلی قوی نیسم و متاهلم ولی قصد دارم اول با فرزندم که ۱۶ سال داره و ایلتس ۶ داره ایا شانسی دارم؟ و در کانادا هم فامیل و خویشاوند هم داریم شانسی وجود داره؟

  پاسخ
 10. امین گفته:

  با سلام. من ارشد مهندسی برق قدرت دارم از دانشگاه علم و صنعت با معدل ۱۶. تقریبا دو سال سابقه کار در صنعت نفت رو دارم مرتبط با رشتم. سنم ۲۶ ساله و خانمم ۲۵ سالشه و لیسانس نرم افزار داره. دوتامون داریم زبان کار میکنیم در صورت گرفتن آیلتس جنرال ۶.۵ به نظرتون برای ویزای skilled worker کانادا شانس داریم؟ ممنون

  پاسخ
 11. اشکان گفته:

  با سلام
  بنده 2 سال دارم
  تحصیلاتم کارشناسی ارشد عمران هست
  در 10 سال گذشته حدود 7 سال سابقه کار دارم ولی بینشون ناپیوستگی هست. در حال حاضر حدود 2.5 سال هست که بصورت رسمی و ممتد در شرکتی مشغول به کار هستم.
  آیلتس اورال 7.5 گرفتم که معادل CLB8 هست
  مجرد هستم
  در کانادا (اونتاریو) اقوامی دارم که شامل خاله، دایی و پسر خاله میشن
  لطفا من رو در باره اکسپرس انتری اسکیلد ورکر راهنمایی کنید
  با تشکر فراوان

  پاسخ
 12. ش.ن گفته:

  سلام. من ٢٧ سال دارم و مجردم. ليسانس صنايع( ايمني صنعتي) هستم و ٩٤ فارغ التحصيل شدم و سه سال سابقه كار در زمينه تحصيلي خودم كه HSE هست دارم كه دوسالش با بيمه هست. دارم براي ايلتس ميخونم و اينكه فقط در شهر كبك دوست خانوادگي دارم و فاميل نداريم اونجا. خواهشا ميشه راهنماييم كه ميتونم موفق شم براي skilled work يا كلا رويايي بيش نيست!

  پاسخ
 13. مهرداد گفته:

  سلام
  بنده ٣١ سال داراي فوق ديپلم نقشه كشي عمومي و ٧ سال سابقه كار و همسرم ليسانس حسابداري داراي ٢ سال سابقه كار ، مدرك زبان نداريم
  داراي يه شركت توليدي ( فنس ) هستم ( بعنوان هيّئت مديره )
  از طريق برنامه skilled worker يا كار آفريني ( مناسبترين شهر ميشه اقدام كرد

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 14. elnaz qanavati گفته:

  سلام من لیسانس نرم افزار هستیم بسیار تممایل دارم در کشور سوئد کانادا یا هر کشور اروپایی مشغول به کار بشم . راهنمایی کند

  پاسخ:
  با سلام و احترام دوست عزیز برای ویزای کار شما نیاز به حداقل مدرک لیسانس و سابقه کار مرتبط دارید. لذا جهت اگاهی کامل از مدارک و شرایط کار در کانادا و توضيحات كامل تر به مقاله ي مربوطه  در این لينك مراجعه بفرماييد.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان روزانه توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 15. ندا گفته:

  با سلام
  شرایط ویزای کبک داشتن آیلتس اجباری هست یا در صورت عدم وجود آیلتس و صرفا مدرک فرانسه می توان اقدام کرد؟

  پاسخ
 16. سمیرا گفته:

  سلام
  بنده ۲۸ساله با یه فرزند و با سه سال سابقه تامین اجتماعی در رشته پرستاری
  طرحم و تموم کردم والان یه ساله تو بیمارستان خصوصی کار میکنم .از نظر زبان ضعیفم و تازه میخوام شروع کنم برای مهاجرت کانادا اقدام کنم میخوام ببینم شاسم چقده؟همسرمم خبرنگاره و شرایطش مثل منه

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. عسل گفته:

  با سلام
  سابقه بيمه من با ٩ ماه بارداريم ٢ سال ميشه ، ميخواستم بدانم براي مهاجرت نيروي كار كانادا آيا اين سابقه بيمه قابل قبول است و يا فقط زمان قبل از بارداري محاسبه ميگردد؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار مهم ترین ویژگی احتساب سابقۀ کار، اشتغال شما به صورت تمام وقت یا فول تایم در کار مورد نظر می باشد. البته باید از شرایط شما آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت کسب اطلاعات کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. آرام گفته:

  سلام وقت بخیر
  بنده 32 ساله متاهل و دارای یک فرزند هستم. 12 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم. مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار خوندم. فیلد کاری بنده کاملا متفاوت و در حیطه بارزگانی بوده است. از نظر زبان هم برای آیلتس مشکلی ندارم و نهایتا ظرف 2 ماه میتونم خودم رو آماده کنم. با این شرایط آیا من شانسی از طریق اسکیل وورکر برای کانادا دارم؟ سپاس فراوران از شما

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی بله شما می توانید برای این نوع ویزا اقدام فرمایید. البته امتیازات شما برای ویزای کاری و اقامت کانادا باید محاسبه گردد و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت محاسبۀ امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. پگاه رمزی گفته:

  با سلام
  بنده ۳۵ سال سن دارم با لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی همسرم ۳۴ سال و فوق لیسانس ادبیات انگلیسی یک پسر ۱ سال و نیم داریم همسرم میتونه ایلتس حداقل ۷ بگیره ۱۰ سال سابقه تدریس زبان داره ۵ سال اخیر بیمه داره واسه اقامت کانادا لطفا راهنمایی کنید در ضمن عموی بنده ساکن ونکوور می باشد.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی ویزای کار کشور کانادا به دلیل اعطای اقامت دائم از بدو ورود می تواند گزینۀ مناسبی برای شما و خانوادتان باشد. البته امتیازات شما برای ویزای کاری و اقامت کانادا باید محاسبه گردد و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت محاسبۀ امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. سیاوش فرحمندیان گفته:

  سلام وقت بخیر
  با عرض سلام و احترام
  تصمیم مهاجرت به کانادا رو دارم
  35 ساله هستم لیسانس عمران اجرایی و فوق دیپلم متالوزی گرایش خط تولید صنایع سرامیک
  مجرد هستم و در شرف ازدواج و مدرک تحصیلی خانمم فوق دیپلم معماری هست
  تقریبا 8 سال سابقه بیمه تامین اجتمایی برای کار در دفتر مشاور املاک دارم
  و 2 سال هم سابقه جواز کسب کارگاه تولیدی تیرچه و بلوک داشتم ولی بیمه همچنان در غالب همون دفتر املاک رد میشده و خانمم نیز تقریبا 2 سال سابقه بیمه در یک شرکت فنی ساختمانی دارند
  و در حال حاضر هم یک سال و نیم هست که بیمه اختیاری رد میکنم برای خودم
  دو تا از بستگان نزدیک در ونکوور زندگی میکنن
  در مورد زبان زیاد قوی نبودم (هم خودم هم همسرم) ولی شروع کردیم که خودمونو به سطح ایلتس برسونیم
  لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز با توجه به شرایطی که شرح فرمودید شانس شما برای ویزای کاری کانادا با توجه به سطح زبان کم می باشد. از این رو با توجه به جزئیات پرونده بهتر است که در ارتباط با رشتۀ تحصیلی یا زمینۀ کاری برای ویزای تحصیلی اقدام کنید. همچنین هم اکنون برای شما شرایطی فراهم شده است که بدون مدرک زبان و با دانش مبتدی می توانید از دانشگاه های کانادا پذیرش بگیرید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره تکمیلی و کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. محمد گفته:

  سلام
  32 ساله و مجردم
  لیسانس برق قدرت از دانشگاه آزاد با معدل 15.80
  ارشد برق قدرت از دانشگاه آزاد با معدل 15.73

  زبان و مقاله ندارم ، اما در مدت یک سال میتونم درستش کنم

  3 سال سابقه کار با بیمه دارم

  برای مهاجرت به کانادا باید چیکار کنم ؟ لطفا راهنماییم کنید و یه نقشه ی راه بهم بدین

  ممنونم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا سرمایه گذاری در کانادا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. دشتی گفته:

  سلام، بنده یک فرد مجرد بیست و نه ساله هستم که سه سال سابقه کار تعمیرات لوازم الکترونیکی دارم ولی در حاضر 15 ماه است که توسط کارفرما بیمه شده ام. لیسانس مترجمی انگلیسی دارم و دارایی حدود 180 میلیون تومان. در حال حاضر ایلتس ندارم و قصد دارم در آزمون تا چند ماه آینده شرکت کنم. آیا واجد شرایط برای اقدام از طرق اسکیلد وورکر یا روش دیگه ای هستم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست گرامی ویزای کار کانادا به دلیل اعطای اقامت دائم از بدو ورود می تواند گزینۀ مناسبی برای شما و خانوادتان باشد. البته امتیازات شما برای ویزای کاری و اقامت کانادا باید محاسبه گردد و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت محاسبۀ امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. علی احمدزاده گفته:

  سلام و احترام
  28 سال دارم مجرد دارای کارت پایان خدمت
  مهندسی خودرو خوانده ام
  دارای 4 سال سابقه کار و سابقه بیمه مرتبط با رشته ام
  تخصص اصلی طراحی قطعات فنی توسط نرم افزار و مهارت فنی مرتبط
  زبان کمی ضعیف ولی در عرض چند ماه میتوانم آیلتس را بگیرم
  در این چند سال که کار کرده ام پس انداز در حد قابل قبول جمع نموده ام
  ازکار در ایران کلا دلسرد شده ام
  آیا در کشور های دیگر و شرکت های بزرگ شانسی دارم؟؟؟؟
  ممنون از راهنمایی هایتان

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. دوست گرامی در صورتی که سطح زبان خود را ارتقا دهید پرونده شما می تواند شانس خوبی برای مهاجرت های کاری داشته باشد. گرچه به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی و انتخاب مناسب ترین گزینه در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 24. سپیده جوهری گفته:

  سلام من ۴۸ ساله و عکاس هستم دارای چندین سال سابقه کار هنری مدیر آتلیه و عضو هیئت مدیره یک شرکت تعاونی و یک شرکت فیلمسازی هستم همسرم ۵۳ ساله لیسانس پرستاری دارای ۱۶ سال سابقه کار در دانشگاه علوم پزشکی ۲ فرزند پسر ۱۰ و ۱۴ ساله هم داریم آیا میتوانیم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنیم ممنون که راهنمایی میکنید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. سحر گفته:

  سلام روزتون بخیر من 25سال دارم دارای لیسانس مترجمی زبان و همسرم 31 سال دارای فوق لیسانس مترجمی زبان و هم اکنون تدریس میکنم و دارای 1 سال سابقه کار هستم و آیلتس رو با نمره 7 میتونم قبول شم آیا واسه رشته ما هم از طریق skill worker کاری هست؟؟ در چه کشورهایی ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام برای این نوع ویزا باید امتیازات شما محاسبه گردد و در صورت اخذ امتیاز میتوانید پرونده خود را ارایه دهید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 26. zeinab گفته:

  با سلام
  برای مهاجرت از طریق اسکیل ورکر معمولا چقدر پول لازم هست؟ هزینه زیادی داره؟ باید میزان زیادی پول در حساب باشه؟
  متشکرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 27. مهرنوش فتاحی گفته:

  سلام وقت بخیر
  می خواستم بدونم اگر من و همسرم job offer نئاشته باشیم یعنی هیچ شانسی برای اقامت کاری نخواهیم داشت؟ من 27 سالمه و فوق لیسانس هستم همسرم هم لیسانسه. من ایلتس 7 دارم. و اینجا یک سال سابقه کار دارم. آیا شانسی دارم؟ مدرک زبان همسر ایا الزامی است؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با داشتن مدرک زبان بالا شانس خواهید داشت که یک نفر برای تحصیل و دیگری برای ویزای کار اقدام شود .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. محسن گفته:

  سلام.خسته نباشید.معافیت اعصاب برای اقدام کردن مانع من میشه یا نه؟خیلی ممنون میشم اگه جواب منو بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم نیاز به اطلاعات کاملتر و جزیی تری از شما داریم و برای اینکه بتوانیم پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 29. Na.n گفته:

  سلام من ٢٣ سال سن دارم ليسانس ژنتيك دارم با يك سال سابقه ي كار شانس من براي ويزاي skil worker چقدر است و اينكه شرايط اينكه شوهرم همراهم بياد چجوري هست لطفا توضيح بديد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. رامین گفته:

  باسلام
  من ۳۱ سالمه و کارشناسی عمران دارم و دو سال سابقه مرتبط دارم با بیمه . همسرم هم لیسانس مدیریت بازرگانی داره . و آیلتس ۶ داریم هر دو . میخواستم بدونم واسه این ویزا میشه اقدام کرد ؟با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. آریا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  در رابطه با سابقه کار سوالی داشتم
  بنده ۲ سال سابقه ی کاری در رابطه با رشته ی خودم دارم البته بدون رد شدن بیمه بوده
  چطور باید ثابت کنم که سابقه دارم ؟
  آیا فقط با داشتن بیمه اعتبار داره سابقه ی کاری یا خیر ؟
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله برای کار کانادا بیمه مهم است . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. Reza گفته:

  با سلام خدمت کارشناس محترم من 32 سالمه و در مقطع ارشد مهندسی الکترونیک در حال تحصیل هستم و تا اخر سال97 دفاع میکنم مجرد هستم مدرک زبان ندارم ولی میتونم. شش ماهه فشرده زبان بخونم و ایلتس 6.5 بگیرم. قصد مهاجرت به کانادا رو دارم ..شما کدوم روش مهاجرتی رو پیشنهاد میدید..هدف من از رفتن ابتدا برای کار و بعد ازسییتیزن شدن هدفم تحصیل در مقطع دکتری میباشد ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام شما جهت دکتری میتوانید پس از مکاتبه با استاد راهنما و اخذ تایید ایشان اقدام نمایید . و راه های مهاجرت به کانادا 6 طریق بوده که باید جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 33. وحید گفته:

  سلام
  بنده35 ساله مجرد با نمره ایلتس6دوسال سابقه کار بالینی در روانشناسی بالینی ام و فوق لییسانس بالینی دارم.استاد گرامی بنده شانس اقامت دائم دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب
   امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 34. الهه گفته:

  باسلام و خسته نباشید، کسی که ویزای مالتی پل داشته باشه، اگر برای اسکیل ورکر اقدام کنه تو دورانی که پرونده ش درجریان هستش، امکان رفت و آمد به کانادا رو داره؟ یعنی من اگر اسکیل ورکر اقدام کنم بعدن مشکلی نداره از نظر آفیسر تو فرودگاه بهم اجازه ورود میدن ؟

  پاسخ
 35. mie.editor2 گفته:

  با درود بیکران خدمت دکتر ملک پور ; بهترین ها را برای شما آرزومندم بخاطر داشتن انرژی مثبتی که دارید ; من هنوز موفق نشدم با دفتر وین صحبت کنم اما چند باری با دفاتر تهران صحبت کردم و قصد دارم حضوری نیز به آنجا بروم انشاالله ; بنده قصد دارم از طریق ویزای کار اقدام به مهاجرت کنم شرایطم رو خدمتتان بیان میکنم تا راهنمایی بیشتری فرمایید. بنده دارای مهندسی بهره برداری نیروگاه از دانشگاه علمی کاربردی صنعت آب و برق اهواز و کارمند رسمی وزارت نفت هستم که 5 سال است رسمی نفت شده ام و حدود 6 سال در صنایع پتروشیمی بصورت قراردادی با بیمه تامین اجتماعی مرتبط با رشته تحصیلیم مشغول بکار بودم یعنی در کل حدود 11 سال سابقه با پرداخت بیمه دارم من 32 سال دارم و همسرم فوق دیپلم تربیت بدنی از دانشگاه علمی و کاربردی استقلال اهواز است و حدود 27 سال سن دارد و ما یک دختر 2 ساله داریم الان مدت 2 ماه است بصورت فشرده استارت کلاس زبان انگلیسی رو زدیم و داریم پیش میریم عنایت بفرمایید راهنمایی بیشتر در این خصوص بفرمایید تا انشاالله مقدمات این کار را با شما استارت بزنم. جناب دکتر ترجیحا مایل هستم بخاطر زبان به کشورهایی مهاجرت کنیم که انگلیسی زبان باشند که در چالش زبان دیگری قرار نگیریم همچنین شرایط کامل ویزای کار رو بفرمایید بحثهایی مانندحقوق; بیمه درمانی; مالیات; تحصیل برای دخترم و همسرم و در آینده برای خودم و شرایط رفت و آمد ما قبل از اقامت گرفتن به ایران و…. جا دارد بازم هم بخاطر صبر و حوصله شما برای پاسخگویی کامل کمال تشکر را داریم.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای کار در کشورهای انگلیسی زبان نظیر کانادا، استرالیا، نیوزلند و … امتیازات شما باید مورد بررسی قرار گیرد. کشوری نظیر انگلیس نیز به پیشنهاد شغلی نیاز دارد. کشورهایی چون المان یا اتریش یا روش های دیگر متناسب با شرایط می تواند برای شما مورد نظر قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در خصوص کشورهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 36. mie.editor2 گفته:

  سلام در خصوص لیسانس کتابداری با سابقه کاری 8 ساله و سن 31 آیا امکان اقدام مهاجرت برای استرالیا و یا کانادا امکان پذیره و یا خیر؟لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. فاصله تحصیلی، مدرک زبان و رزومه شما باید به صورت جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 37. mie.editor2 گفته:

  سلام جناب ملك پور.من قصد مهاجرت به كانادا را دارم.لطفا بفرماييد دولت فدرال انجا در چه زمينه هايي نيروي كار ميخواد كه فراهم كنم.ممنونز از لطفتون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. اخذ ویزای کاری کشور کانادا امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای کار به این کشور وارد شوید. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 38. فایزه گفته:

  با سلام..همسر بنده لیسانس پرستاری با10 سال سابقه کار بیمارستانی هستن و 33 ساله هستن..خودم هم 31 ساله لیسانس مامایی و 7سال سابقه کار دارم..در حال گرفتن مدرک آیلتس هستیم..اما مدرک زبان فرانسه نداریم..ممنون میشم که در مورد شانس موفقیت در مهاجرت به کانادا راهنمایی بفرمایین
  و سوال دوم اینکه حتما برای ورود باید برای کبک اقدام کنیم؟دیگر ایالت ها که انگیلسی زبان هستن برای مهاجرت گزینه مناسبی نیستن؟
  ممنون از شما

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان اقدام برای کشور کانادا برای شما وجود دارد و نیازی نیست که تنها برای کبک اقدام نمایید. ویزای کار این کشور امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد بررسی قرار گیرد. مدرک زبان از گزینه های مهم برای امتیازبندی محسوب می شود. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 39. یاسین گفته:

  سلام من پزشک عمومی خوندم ومیخوام برای تخصص برم کانادا وسیتیزن بشم میخواستم بدونم ازطریق skill workerمیتونم درخواست بدم؟؟یاپیشنهاد بهتری دارید ممنون میشم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. این امکان برای شما وجود دارد اما امتیازات شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 40. بهرام بخشیان گفته:

  درود
  ۴۰ سالم هستش و دیپلم تجربی دارم و راننده تریلی هستم و زبان هم زیاد آشنایی ندارم میشه بفرمایید آیا شانسی واسه کانادا دارم یا خیر ؟ در ضمن حدود ۲۵۰ میلیون تومان هم پس انداز دارم.سپاسگذارم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. اخذ ویزای کاری کشور کانادا امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. با شرایط شما شانس اخذ این ویزا برای کشور کانادا اندک می باشد. برای بررسی شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 41. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. این ویزا دارای امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. برای محاسبه امتیازات خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 42. mie editor2 گفته:

  با سلام من ۲۳سالمه و مدرک فنی کاردانی دارم سابقه کاری بدون بیمه دارم کلاس زبان میرم ولی فعلا مدرکی نگرفتم میتونم از ویزای ۱۹۰ اسکیل ورکر استفاده کنم شما چه کمکی میتونید به من کنید؟چه پیشنهادی برای من دارید؟ممنون

  پاسخ
 43. مريم حبيبي گفته:

  سلام روزتون بخیر
  من دکترای داروسازی دارم از دانشگاه فردوسی مشهد و سه سال سابقه کاری دارم، و ٢٧ سال دارم ،، آیلتس ۶.۵ دارم .قصد دارم که سیتیزن کانادا بشم و فکر میکنم باید از طریق skill worker اقدام کنم، شهر تورنتو مد نظر من هست .میشه لطفا راهنماییم کنین که باید چکار کنم و چقدر شانس دارم؟ من اگه وارد کانادا بشم باید سه سال پیوسته باشم برای گرفتن شهروندی؟ و اینکه میتونم مدرک رو معادل کنم ممنونم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام باید در ابتدا تمامی امتیازات خود را محاسبه نمایید و اگر وارد استخر شدید برای مراحل بعدی اقدام نمایید همچنین میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر برای مراحل بعدی ما دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 44. مشاور حقوقی گفته:

  ویزای Skill Worker کشور کانادا دارای شرایط متفاوتی است . باید در ابتدا شرایط شما به صورت ویژه بررسی گردد تا بتوان پاسخ مناسب تری به شما ارائه کرد .

  پاسخ
 45. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام خدمت کارشناس محترم اینجانب ۲۵ سال دارم و دارای لیسانس مهندسی مکانیک و فوق لیسانس MBA از دانشگاه سراسزی تهران هستم همچنین به زبان انگلیسی تسلط کامل دارم (TOEFL iBT 113) و تا کنون ۲ سال از همکاری من با شرکت ملی پتروشیمی میگذرد هم اکنون نیز در بخش مهندسی مشغول کار میباشم. شانس من برای اخذ پیشنهاد کاری از شرکتهای کانادایی و همچنین ویزای Skill Worker را چگونه ارزیابی میفرمایید؟

  پاسخ