فدراسیون سنت کیس ونویس کشوری است جزیره ای در دریای کارائیب ,غرب ,انیگواو باربوداوشرق جزایر ویرجین امریکاو با جمعیتی حدود ۵۲۰۰۰۰ نفر و پایتخت ان باستر است .حکومت ان پادشاهی و زبان رسمی ان انگلیسی است.نام ان تا سال ۱۹۸۶ سنت کریستوفر ونویس بود.
دولت سنت کیس طرحی طولانی مدت را برای سرمایه گذاران خارجی در دست اجرا دارد تا از این طریق بتواند به توسعه کشور خود کمک کند و از طرفی دیگر با سرمایه گذاری تابعیت سنت کیس را اعطا نماید با این روش سرمایه گذاران می توانند همراه با اعضای خانواده به طور مستقیم واجد شرایط شهروندی از طریق سرمایه گذاری گردند همچنین می توانند این نوع تابعیت را در برخی موارد با اهدا کمک نقدی و یا سرمایه گذاری در خرید املاک و مستغلات کسب نمایند. پاسپورت سنت کیس پاسپورتی بسیار عالی است که شخص می تواند با داشتن این پاسپورت به صورت رایگان و بدون ویزا به بیش از ۱۰۰ کشور در اروپا و دنیا سفر کند و معمولا ۶ ماه طول می کشد که پس از سرمایه گذاری این پاسپورت به سرمایه گذار تعلق گیرد
مزایای شهروندی در سنت کیس
۱-ویزا سفر رایگان به تمام کشورهای شنگن اتحادیه اروپا از جمله سوییس,انگلستان و ایرلند
۲-عدم نیاز ویا مراجعه برای اخذ تابعیت در سنت کیس
۳- معاف از مالیات
۴-اخذ شهروندی در تمام طول عمر
۵-اخذ پاسپورت دوم اسان و شهروندی برای اعضای خانواده متقاضی
۶-زندگی در کشور صلح آمیز و کوچک سنت کیس با آب و هوای کارائیپی
۷-مزایای تابعیت دوگانه
۸-انتخاب سرمایه گذاری در املاک و صنعت قند و شکر
۹-عدم نیاز به سفر شخصی به سنت کیس
برای کشور سنت کیس گذرنامه خوبی در نظر گرفته شده است و تنها تعداد نسبتا کمی از گذرنامه تحت پوشش برنامه شهروندی از طریق سرمایه گذاری توسط دولت صادر شده است . این برنامه حتی ارزانترین راه برای بدست آوردن تابعیت دوم شهروندان سایر کشورها از جمله آمریکا میباشد.
نکته مهمی که وجود دارد بسیاری از شرکتهای حقوقی در سنت کیس کار میکنند که رسمی و مورد تایید دولت سنت کیس میباشند و نماینده دولت سنت کیس هم میباشند که به ترویج برنامه سرمایه گذاری در سنت کیس با اخذ شهروندی فعالیت دارند.
حداقل سرمایه گذاری
در ژانویه ۲۰۱۲ دولت سنت کیس و نویس مقدار سرمایه گذاری های خود را افزایش داده است. برای واجد شرایط شدن شهروندی سنت کیس و نویس از طریق سرمایه گذاری دو گزینه و برنامه وجود دارد.
۱- غیر از اهدای هدایا به دولت سنت کیس پرداخت حداقل ۲۵۰ هزار دلار در زمینه صنعت قند و شکر این کشور بعلاوه پرداخت هزینه های پردازش که هزینه های اضافی برای بهمراه بردن خانواده اعمال میشود.
۲-سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با ارزش حداقل ۴۰۰ هزار دلار آمریکا بعلاوه هزینه های اضافی بابت ثبتنام های مختلف ، در اینجا هم هزینه های اضافه برای همراه بردن خانواده اعمال میشود.
( توجه داشته باشید گذرنامه صادره برای ده سال است که میتواند پس از آن تجدید اعتبار شود ،لطفا توجه داشته باشید که حدود ۶ تا ۸ ماه طول میکشد تا این پرونده بررسی و پردازش شود)
علاقمندانی که تمایل به سرمایه گذاری در کشور زیبای سنت کیس و نویس را دارند ما میتوانیم برای آنها ترتیب مقالات را در دبی،لندن و زوریخ سوییس برای آنها فراهم آوریم که نیاز است برای قرار ملاقات فرم الکترونیکی مربوطه را تکمیل و برای ما ارسال نمایند.
انواع سرمایه گذاری

۱)….سرمایه گذاری در صنعت شکر و قند سنت کیتس
در این سرمایه گذاری راه اندازی یک خیریه به کارگران صنعت قند و اوارگان میباشدسهمی که حداقل میتوان سرمایه گذاری کرد ۲۵۰۰۰۰دلار امریکا میباشد.
که این سرمایه گذاری افرادی را تحت پوشش میدهند که نسبت به شرایط خانواده برسی میگردد.
هزینه+هزینه
اهدا کردن مبلغ ۲۵۰۰۰۰دلار امریکا +هزینه ها دولت+هزینه ها فعالیت کاری+هزینه های اضافی برای اعضا خانواده
سریعترین راه و ارزانترین راه برای رسیدن به تابعیت دوم میباشد. زمان برسی ۴تا۶ماه طول میکشد که شامل تمام هزینه ها دولت و تلاش برای کار و تمام برنامه ها میباشد.
۲)سرمایه گذاری در املاک
در سرمایه گذاری املاک و سرمایه گذاری مستغلات قابل بازیابی است اما بدلیل گران بودن قیمت ها و حداقل سرمایه گذاری در این راستا ۴۰۰ هزار دلار میباشد. ما با توسعه دهندگان مختلف املاک و مستغلات در سنت کیس کار میکنیم
تایید پروژه املاک و مستغلات
مشتریان میتوانند در دولتهای دیگر که مورد تایید پروژه املاک و مستغلات در سنت کیس و نویس میباشد اقدام کنند .
املاک و مستغلات و هزینه ها
دولت سنت کیس نیاز به سرمایه گذاری که در تصویب پروژه املاک و مستغلات با ارزش حداقل ۴۰۰ هزار دلار آمریکا بعلاوه پرداخت ثبتنام و هزینه های دیگر مثل هزینه های دولت ، هزینه های سعی و تلاش ،کار ،هزینه گذرنامه و… دارد.
نکته: با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات شما میتوانید بعد از ۵سال املاک خود را بفروش برسانید و این شرایط فروش طبق قانون ۲۰۱۲ خریدار بعدی حتما واجد شرایط شهروندی میباشد.
موسسه ملکپور در راستای خدمت به هموطنان عزیز کلیه خدمات مشاوره ای زیر نظر بهترین وکلا و حقوقدانان مجرب در زمینه امور بین الملل در خصوص سرمایه گذاری کشور سنت کیس ارائه میدهد، شما میتوانید برای کسب اطلاعات دقیق تر با دفاتر همکار ما تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.