شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا

شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا

شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا در سال 2018 برای متقاضیان خارجی کار در استرالیا و مهاجرت به استرالیا از طریق کار در استرالیا چیست؟ چگونه می توان از شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا اطلاعات دریافت نمود؟ منبع موثق جهت اخذ اطلاعات درمورد شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا کجاست؟ شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا و هزینه های آن چقدر است؟ در مورد استرالیا و راه های مهاجرت به استرالیا و شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا چقدر اطلاعات دارید؟ آیا شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا و بهترین راه و مهمترین راه مهاجرت به استرالیا(skilled worker)  را می دانید؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا با این مقاله همراه بوده و یا از وکیل مهاجرت پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

audio شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا

با توجه به شرایط اقتصادی مطلوب، بازار اشتغال، شرایط آب و هوایی مناسب، سطح رفاه در زندگی، کشور استرالیا یکی از مطلوب ترین مقصد های مهاجرتی برای افرادی است که سعی دارند از طریق مهاجرت شرایط زندگی خود را ارتقا دهند.

از آنجایی که اقتصاد استرالیا متکی بر کشاورزی و بازرگانی است و مشاغل زیادی به علت نبود متقاضی نیازمند نیروی متخصص می باشد بر همین اساس برای جذب افراد متخصص از کشورهای دیگر برنامه ی منظمی از طرف مسئولین و اداره ی مهاجرت استرالیا تدوین شده است که ویزای skill worker مهمترین و اساسی ترین طرح در این برنامه می باشد.

Skill worker ویزایی از ویزاهای مهم مهاجرت به استرالیا است که مبتنی بر تخصص و مهارت متقاضیان می باشد. از مهمترین مزایای ویزای skill worker نسبت به سایر ویزاهای مهاجرتی استرالیا، اقامت دائم استرالیاست .

جداول امتیازی برای متقاضیان ویزای اسکیل ورکر وجود دارد که هر کس ۶۰ امتیاز از این جدول را به خود اختصاص دهد می تواند ویزای skill worker دریافت کند. شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا باید توسط متقاضیان اخذ ویزای اسکیل ورکر استرالیا رعایت گردد. ویزای اسکیل ورکر انواع مختلفی دارد که دو نمونه ی مهم آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

۱- ویزای skill worker کلاس ۱۸۹ (روش مهارت و تخصص)

این حالت از ویزای مهاجرت به استرالیا بهترین نوع ورود به کشور استرالیاست و رعایت شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا در آن الزامی است، چرا که فرد از همان ابتدا با اقامت دائم وارد شده و به هیچ ایالت یا سازمانی وابسته نیست. در این حالت شخص می تواند  از همان ابتدا در هرکجای استرالیا که دوست دارد ساکن شود. در این روش (روش مهارت و تخصص) فرد باید مجموع امتیازاتش به ۶۰ برسد تا بتواند ویزا دریافت کند، بدین منظور باید دارای شرایط زیر باشد:

 • سن فرد نباید از ۴۴ سال بیشتر باشد
 • فرد باید دارای مدرک تحصیلی باشد که نشان دهنده ی این امر قرار گیرد که فرد در رابطه با یک حرفه ی خاص دوره ی تئوری گذرانده و در آن زمینه مدرک معتبر دریافت نموده است
 • دارای سابقه ی کاری در زمینه ی یک حرفه بوده و و گواهی از یک محل کار معتبر که مدت زمان استخدام، میزان حقوق و شرح وظایف کارمند در آن ذکر شده باشد را ارائه نماید. مدت زمان کاری بر اساس رشته های مختلف متفاوت است بطور مثال برای مدرک تحصیلی فنی و حرفه ای حداقل ۵ سال و برای مدرک تحصیلی اکثر رشته های تحصیلی دانشگاهی ۳ سال سابقه ی کار مورد نیاز است.

 

جدول امتیاز بندی مهاجرت از طریق مهارت و تخصص

شرایط سنی تسلط به زبان سوابق مرتبط کاری سوابق کاری با مدرک تحصیلی مدرک تحصیلی
سن امتیاز سطح امتیاز سابقه امتیاز سابقه امتیاز سطح امتیاز
۱۸-۲۴ ۲۵ آیلتس۶ ۰ ۱سال ۵ ۳سال ۵ فنی حرفه ایی ۱۰
۲۵-۳۲ ۳۰ آیلتس۷ ۱۰ ۳سال ۱۰ ۵سال ۱۰ کارشناسی و  ارشد ۱۵
۳۲-۳۹ ۲۵ آیلتس۸ ۲۰ ۵سال ۱۵ ۷سال ۱۵ دکتری ۲۰
۴۰-۴۴ ۱۵
۴۴+ ۰

 

متقاضی می تواند به صورت غیر مستقیم به اقامت دائم استرالیا دست یابند، دراین نوع ویزا سن متقاضی نباید ۵۰ سال بیشتر باشد و نیز ۵۵ امتیاز را مستقلا کسب کرده باشد تا ۵ امتیاز نیز ایالت اسپانسر کننده به امتیاز او بیفزاید.

طریقه ی گرفتن اسپانسر ایالتی: هر کدام از ایالت های استرالیا لیست مشاغلی را که نیاز دارند را ارائه ونشر کرده اند. شغل متقاضی اگر در لیست مربوطه وجود داشته باشد می تواند مدارک خود را به آن ایالت ارسال کند و از آن ها اسپانسر شیپ دریافت کند.

 

۲- ویزای skill worker کلاس ۱۹۰ (اقامت دائم استرالیا از طریق مهارت و تخصص با اسپانسر ایالتی)

این نوع ویزا امتیازی است برای کسانی که جهت مهاجرت به استرالیا ۶۰ امتیاز را کسب نکرده اند و ملزم به رعایت شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا می باشند. این کمبود امتیاز می تواند مربوط به بالا بودن سن یا ضعیف بودن وضعیت زبان و یا نداشتن سابقه ی کاری لازم و مدرک تحصیلی بالا باشد.

این نوع ویزا به اقامت دائم استرالیا منجر نمی شود بدین معنی که اقامت دائم با قید و شرط است شخص باید متعهد شود در قبال اقامت ۵ ساله ای که یکی از ایالت های استرالیا به وی اعطا می کند به مدت دو سال در بدو ورود در آن ایالت خاص زندگی و کار کند بعد از دو سال متقاضی به هر نقطه از استرالیا که بخواهد می تواند نقل مکان کند این اقامت بعد از ۵ سال به طور اتوماتیک به اقامت دائم تبدیل می شود. نیز با کمی تفاوت ،تمامی مزایای ویزای اسکیل ورکر کلاس ۱۸۹ را دارد .

 • متقاضی در هرنقطه از کشور استرالیا که مایل باشد می تواند زندگی کنند به جز دو سال اول که باید در ایالت اسپانسر کننده بماند.
 • تحصیل در دانشگاه ها ومدارس فنی و حرفه ای
 • خدمات درمانی به صورت یارانه از طریق مدیکر و مزایای دارویی
 • اسپانسر شدن برای دریافت ویزا برای دیگر افراد خانواده

از مزایای مهم ویزای skill worker نسبت به سایر ویزاهای مهاجرت به استرالیا  اقامت دائم استرالیاست  که باید شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا رعایت شود.

اقامت مادام العمر و زندگی و تحصیل نامحدود، برخورداری از مزایای کامل شهروندی استرالیا، برخورداری از بیمه ی درمان رایگان، امکان سرمایه گذاری، استفاده از حقوق بیکاری و بازنشستگی، تخفیف قابل توجه در پرداخت شهریه ی دانشگاهی و دریافت کمک هزینه ی تحصیلی، بهره مندی سایر اعضای خانواده از ویزای اسکیل ورکر اصلی  از دیگر مزایای شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا است.

ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا از مهمترین ویزاهای مهاجرت به استرالیا است که دارندگان آن می توانند به آسانی به سایر نقاط دنیا سفر کنند و برای اخذ آن نیاز به رعایت شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا می باشد.

به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا ، هزینه های ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا، نکات و شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا و سایر موارد اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب شرایط ویزای اسکیل ورکر (skill worker) استرالیا شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای کار در استرالیا و مهاجرت به استرالیا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

53 پاسخ
 1. فهیمه گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق مخابرات دارم و همسرم مدرک مهندسی عمران . هر دو 38 سال سن داریم و 14 سال سابقه کاری مرتبط با مدرک تحصیلی ( کارمند دولت هستیم با سابقه بیمه ) . و من سطح زبانم مناسب هست و میخوام اقدام کنم برای اسکیل ورکر . چقدر شانس موفقیت دارم ؟ و هزینه و حداقل مدت زمان برای اخذ اقامتم چقدره ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد. زمان آن بستگی به اداره کار کانادا دارد و هزینه آن بستگی به دانستن شرایط کامل شما.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 2. رضا گفته:

  با سلام
  من ۳۹ ساله لیسانس و ارشد مدیریت بازرگانی، ۱۵ سال سابقه در شرکت گاز , مدرک زبان ندارم ولی زبانم بد نیست.
  ضمنا همسرم نیز ۳۷ ساله کارشناسی و ارشد پرستاری با ۱۴ سال سابقه وضعیت زبان نیز مثل هم هستیم آیا میتوان برای این ویزا اقدام کنیم.skill worker

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا تقریباً زمان بر است.
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 3. الهه گفته:

  سلام من ارشد کارآفرینی از دانشگاه تهران دارم. دروسی که در طی دوره ارشد گذرانده ام اکثرا با مدیریت بازرگانی مشابه بوده. اما رشته ام جز مشاغل مورد نیاز استرالیا نیست، سابقه کاری مرتبط بالای 5 سال و سطح زبان خوب دارم. سنمم هم بین 32-25 است. امکان دریافت ویزای اسکیل ورکر را دارم؟ یا خیر؟

  پاسخ
 4. فرزانه گفته:

  سلام
  من 26 سالمه
  فوق لیسانس مهندسی مکانیک
  دو سال سابقه کار به عنوان کارشناس معاینه فنی خودرو
  مدرک زبان ندارم ولی زبانم خوبه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست گرامی برای گرفتن اقامت امتیازات شما برای ویزای کاری کانادا باید محاسبه گردد و شرایط شما باید به صورت جامع تری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت محاسبه امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بله مدارک دانشگاه علمی – کاربردی هم برای ویزاهای کانادا معادل سازی می شود. البته برای اخذ ویزای کار کانادا امتیازات شما باید محاسبه گردد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در باب روند معادل سازی مدارک و ویزای کار کانادا با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. حمید محسپور گفته:

  سلام.من 33 سالمه تعمیر کار یخچالم که تو لیست امشال مشاغل استرالیا هستش.4 سال سابقه دارم.مدرک تحصیلی فنی حرفه ای دارم با ایتلس 6 اما میتونم ارتقا بدم به 7 تو یستم امتیاز بندی اسکیل ورکر کلاس 189 فکر میکنید موفق بشم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما به صورت تخصصی تر باید بررسی شود با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

   پاسخ
 6. مهدی گفته:

  سلام در صورتی که امتیاز 60 برای مهاجرت به استرالیا از طریق Skill worker را داشتیم باید اپلای بگیریم یا نه ؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. مورگان گفته:

  سلام
  حق الوکاله ای که طی 2 مرحله دریافت میکنید چگونه هست؟
  مرحله اول رو چه زمانی و مرحله دوم رو چه زمانی دریافت میکنید؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 8. فریبرز گفته:

  سلام وقت بخیر
  من32 ساله متاهل با یه پسر 5 ساله
  فوق لیسانس کامپیوتر
  7 سال سابقه کار
  با ایلتس 5.5
  چقدر شانس برای قبول شدن در این برنامه را دارم؟
  با سپاس

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. نوری گفته:

  با سلام
  36 سال سن دارم
  9 سال سابقه کار دارم
  رشته مترجمی زبان انگلیسی
  آیا می توانم از این طریق اقدام کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید

   پاسخ
 10. عیسی گفته:

  سلام
  ●لیسانس حسابداری دارم (از دانشگاه غیر انتفاعی)
  ●مدرک زبان ندارم ولی زبانم خوبه و قصد دارم مدرک آیلس بگیرم
  ●چهار سال سابقه کار دارم
  ●دانشجوی ACCA هستم (زیر نظر دانشگاه آکسفورد بروکس )
  ●مجرد هستم
  ●دیپلم بین المللی گزارشگری مالی (Dip-ifr) رو از انگلستان اخذ کردم. (بصورت مجازی)

  با این شرایط آیا میشه اقامت کاری استرالیا رو گرفت؟

  پاسخ
 11. محمدرضا عباسی گفته:

  با سلام و عرض ادب بنده 30 سالمه کارشناسی حسابداری دارم و 4 سال سابقه مرتبط با رشته تحصیلی دارم و بیمه هم واسم رد شده ولی زبان انگلیسیم خیلی ضعیفه لطفا قبل از اینکه با موسسه تماس بگیرم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. احمد گفته:

  سلام من 26 سالمه لیسانس معماری دارم ولی یک ساله کار عکاسی بخصوص عکاسی معماری میکنم ، سابقه کار خاصی ندارم ، تو استرالیا اقوام درجه یک دارم(برادرم) نمیدونم امتیازی محسوب میشه یا نه و مدرک زبان هم فکر کنم 7 رو بتونم بگیرم ، آیا با این شرایط میتونم ویزای اسکیل وورکر بگیرم ? ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. ایدا یوسفی گفته:

  با سلام من فوق لیسانس مهندسی صنایع ام میخواستم بپرسم برای سابقه بیمه آیا اهمیت داره شرکتی که کار میکنم ثبت شده باشه یا نه؟من ۳ سال سابقه بیمه در یک شرکت مرتبط با رشتم دارم ولی این شرکت یک شرکت ثبت شده نیست.آیا مشکلی دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. شاهین گفته:

  سلام و عرض ادب 37 سال دارم و از 13 سالگی کار آشپزی را شروع کردم سابقه ی کارم 24 سال است و الام سر آشپز هستم ولی سابقه ی بیمه ی 3 ساله دارم و در حال حاضر مدرس آشپزی و در چند رستوران به عنوان سرآشپز مشغول کار هستم آیا اینجانب شرایط کار دراسترالیا را دارم؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. سینا گفته:

  سلام
  من دارای فوق لیسانس مدیریت بازرگانی MBA از دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستم زبان انگلیسی هم در حد IELTS 6.5
  سابقه کاری ندارم
  میخواستم بدونم شرایط چگونه است و امکان اقدام وجود دارد یا خیر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. حسن صادقی گفته:

  با سلام و خسته نباشید. بنده 31 سال سن دارم.فوق دیپلم مکانیک خودرو.دارای گواهی نامه راهبری مترو . الان هم به عنوان تکنسین در قسمت تعمیرات مترو مشغول به کار هستم. 8 سال سابقه بیمه دارم. همسرم هم 31 ساله فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی. اگر ما هردو مدرک آیلتس بگیریم امکان مهاجرت وجود دارد یا خیر؟ در ضمن با این شرایط در کدام کشورها میتوان اقامت گرفت؟ با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک زبان شانس شما بالاتر میرود در مورد شرایط و بررسی کشورهای متفاوت پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. اشکان نوروزی گفته:

  سلام. من کارشناسی ارشد مکانیک دانشگاه دولتی بودم. ولی سابقه کار ندارم. چجوری میتونم از این ویزا استفاده کنم؟ شرایطی هس که واسه دکتری اونجا بتونم بورسیه بشم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب نداشتن سابقه کاری شانس شما را کم میکند . نیاز به مشاوره کلی دارید . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. فرهاد گفته:

  با سلام. لیسانس عمران هستم. متولد شهریور ۱۳۶۵ هستم. ۴ سال سابقه کاری مرتبط با بیمه دارم و الانم دارم واسه دوره های آمادگی آیلتس شرکت می کنم. مجرد هستم و قصد مهاجرت دارم. در کل چند درصد شانس دریافت امتیاز ۶۰ رو دارم و اینکه آیا متاهل شدن تاثیری در افزایش امتیاز برای ویزای skill worker داره یا خیر؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام در صورت تاهل اگر همسر شما مدرک ielts اخذ نمایند برای شما امتیاز لحاظ خواهد شد . در صورتی که خود شما ielts بالای 7 اخذ نمایید حداقل امتیاز را دریافت خواهید نمود. همچنین شرایط شما برای ویزای کاری المان و اتریش نیز دارای شانس بالایی میباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. محمد علی گفته:

  سلام
  ایا برای گرفتن ویزای اسکیل ورکر در رشته کامپیوتر و ای تی حتما باید سابقه کاری با بیمه باشه ؟ یا با گواهی یک شرکت بزرگ خارجی مثل مایروسافت و قبیل اون هم میشه اقدام کرد؟ چون خیلی از کارای شبکه انلاینه .
  متشکر

  پاسخ
 20. سعید گفته:

  سلام
  من دارای مدرک لیسانس مهندسی کشاورزی ( دامپزوری) از دانشگاه دولتی هستم . مدت 10 سال در یک مزرعه گاوداری در بابلسر به عنوان مشاور مشغول به کار هستم و به صورت هفتگی در اونجا حضور دارم . به همین علت در این مدت بیمه نبودم و از تهران ( محل زندگی) بیمه شدم . اگر اون مزرعه گاوداری به من قراردادهای سالیانه ، فیش حقوق و گواهی اشتغال ده ساله را ارائه بدهد ، باز هم ارائه سابقه بیمه لازم است؟ در صورت لزوم ارائه سابقه بیمه ، اینکه بیمه من از تهران رد شده مشکل ساز خواهد شد؟

  پاسخ
 21. مهدی گفته:

  با سلام من بدون مدرک زبان هستم اما آشنایی در حد متوسط دارم و امتیاز ۶۰ را نیز بدست آوردم آیا امکان ویزا گرفتن را از طریق یکی از موارد ویزای استرالیا که فرمودید را دارم یا خیر. متشکرم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط و امتیازات شما به طور تخصصی باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. عاطفه بابایی گفته:

  با سلام بنده جدول امتیاز بندی را نگاه کردم بدون مدرک زبان‌۶۰ امتیاز را گرفتم فقط یک‌موضوع باید ۱۰۰‎٪ آیلتس ام را داشته باشم؟؟ و رشته ها را کجا میتونم ببینم . رشته فنی حرفه ای من آرایشگری بوده است

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. یکی از شروط اصلی این ویزا مدرک زبان می باشد. برای اطلاع از لیست مشاغل می توانید مقاله مربوطه را مطالعه نمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. مصطفی نادری گفته:

  با سلام
  من ۳۶ سالمه مشغول کار خیاطی هستم
  سابقه کارم حدود بیست سال میشه
  مدرک در شاخه شغل ندارم ولی میتونم بگیرم
  تحصیلات عالیه و تحصیلات زبان خارجی هم ندارم
  آیا میشه با این شرایط ویزای کار گرفت
  همسر و یک دختر هم دارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کار استرالیا امتیاز بندی است و امتیازات شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت نداشتن مدرک زبان و مدرک تحصیلی شانس شما بسیار اندک است. برای اطلاع از روشهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. مشاور حقوقی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید به شما و تیم محترمتون من عرفانم هستم قصد مهاجرت کاری به کشور استرالیا و یا اتریش رو دارم از نظرشرایط مالی ، شرایط ادامه تحصیل رو با تمام علاقه ای که دارم رو ندارم خیلی سعی بر تماس گرفتم و موفق نشدم لطفا در این زمینه به من یاری رسانید . لیسانس معماری دارم ۳۳ساله و مجرد با معدل ۱۶ از دانشگاه آزاد واحد مشهد -۵ سال سابقه کار مرتبط بدون بیمه و ۱ سال با بیمه رو در حال حاضر دارم مهارت های نرم افزاری رو در این رشته دارم البته رزمه نمونه کارهای من در حال آماده سازی هستم که براتون در صورت نیاز ارسال خواهم کرد .

  پاسخ
 25. محسن گفته:

  با سلام
  من در حال حاضر ۲۷ سال دارم و لیسانس کامپیوتر و ۳ ساله که در رشته تحصیلی خودم مشغول به کار هستم، دوره های زبان رو هم دارم میگذرونم (سطح متوسطه)، امتیازم طبق جدولی که گفته شده در حال حاضر و بدون احتساب زبان ۶۰ هست. آیا واقعا امکان دریافت اقامت دائم هست؟ و اگر امکانش هست باید از چه طریق اقدام کنم و چه مدارکی مورد نیاز هست و چقدر هزینه صرف خواهد شد؟

  متشکرم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   امتیازات خود را دقیقا طبق جدول بررسی نمایید و اگر امتیاز مناسب را کسب کرده اید میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد روند کار با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران و جهان تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 26. Donya گفته:

  درود دوستان من ۳۳ دارم ۵ سال سالن ارایشگری داشتم ۶ تا مدرک تخصصی ارایشگری دارم اما متاسفانه هیچ مدرکی ندارم که سابقه کارمو ثابت کنم چون سالن مال خودم بود . ایا میتونم skill worker بگیرم چقدر زمان میبره و ایا میتونم با همسر و دخترم برم . من ساکن مالزی هستم و دارم کالج زبان میرم ۶ ماه دیگه کالجم تموم میشه و میتونم امتحان ایلتس بدم ممنون میشم که راهنماییم میکنید

  پاسخ
 27. فرشته گفته:

  با سلام من لیسانس کامپیوتر دارم در چه شاخه ای باید در زمینه رشته خودم تخصص داشته باشم که بتونم اقامت شغلی بگیرم و اینکه هزینه اینکه وکیل کارهامو انجام بده برا گرفتن اقامت چقد هست.

  پاسخ