شرایط مهاجرت به موناکو

شرایط مهاجرت به موناکو را به جهت پاسخ به سوال برخی از متقاضیان محترم در این مقاله به نگارش درآورده ایم ، درباره ی موناکو اولین چیزی که به ذهن میرسد ، کشوری بسیار لوکس و گران با قایق ها و کشتی های مسافرتی لوکس و هواپیماهای شخصی و فروشگاههایی بسیار زیبا و لوکس که چشمان هر بیننده ای را خیره میکند ، با توجه به شرایط مهاجرت به موناکو تعداد متقاضیانی که قصد دارند به کشور موناکو  سفر کنند زیاد نیست . این کشور بسیار گران می باشد و فقط افراد بسیار متمول و سرمایه داران بزرگ میتوانند در این کشور زندگی کنند و لذا میتوان گفت که شرایط مهاجرت به موناکو برای هر شخصی مناسب نیست و اشخاص باید شرایط مهاجرت به موناکو را داشته باشند تا بتوانند در این راه موفق شوند . قصد داریم در این مقاله اطلاعات جامع و کاملی را درباره شرایط مهاجرت به موناکو به شما متقاضی گرامی ارائه دهیم . کلیه اطلاعات درباره شرایط مهاجرت به موناکو ، تحصیل در موناکو ٬ اقامت در موناکو ٬ کار در موناکو و هزینه های زندگی در موناکو را در این مقاله به شما شرح می دهیم . اگر قصد دارید درباره شرایط مهاجرت به موناکو بیشتر بدانید میتوانید با دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش تماس حاصل کنید و درباره شرایط مهاجرت به موناکو اطلاعات کسب کنید .

موناکو  در اروپای غربی واقع شده است . موناکو  در نزدیکی ایتالیا می باشد . جمعیت این شهر حدود ۳۸.۰۰۰ الی ۴۰.۰۰۰می باشد . موناکو  دومین کشور کوچک و پرجمعیت جهان بعد از واتیکان می باشد . موناکو  اب و هوای گرم مدیترانه ای دارد که تحت تاثیر اب و هوای نیمه گرمسیر مرطوب قراردارد . این کشور دارای نرخ بیکاری ۲٪ می باشد و میزان رفاه و امید به زندگی در این کشور بسیار بالا می باشد . . زبان رسمی مردم این کشور فرانسوی می باشد ولی بعضی از افراد این کشور به زبان ایتالیایی و انگلیسی نیز سخن میگویند

نکاتی جالب درباره کشور موناکو  :

۳۰٪ از جمعیت این کشور را میلیاردر ها تشکیل داده اند .

دین ۸۲٪ مردم این کشور مسیحی ٬ ۱۲.۹٪ بدون مذهب ٬ ۲.۹٪ یهودی ٬ ۰.۸ ٪ اسلام و ۰.۵ ٪ این افراد دین نا مشخصی دارند .

واحد پول این کشور یورو می باشد .

در کشور موناکو  هیچ فرودگاهی وجود ندارد . نزدیکترین فرودگاه به این کشور در فاصله ۳۰ دقیقه ای و در کشور فرانسه می باشد .

کشور موناکو  ارتش دریایی و ارتش هوایی ندارد . کل مسئولیت دفاع کشور موناکو  با کشور فرانسه می باشد .

طریقه قانون گذاری در کشور موناکو  بسیار جالب می باشد ٫ بعد از این که در کشور فرانسه قانونی به تایید برسد به دست شاهزاده موناکو  می رسد و در صورتی که شاهزاده موناکو  تمایل داشت این قانون به عنوان قانون موناکو نیز تایید می شود .

از جالب ترین نکات درباره این کشور میتوان به موضوع کشور بدون مالیات اشاره کرد ٬ این کشور هیچگونه مالیاتی به دولت خود نمی دهد .

کشور موناکو  یکی از امن ترین کشور ها می باشد .

اقامت در کشور موناکو  از طریق سرمایه گذاری :

برای اقامت در کشور موناکو  شخص متقاضی باید مبلغ یک میلیون یورو برای سرمایه گذاری در نظر داشته باشد . توجه داشته باشید که از مبلغ یک میلیون یورو نیمی از ان یعنی پانصد هزار یورو باید در بانکی در کشور موناکو  سپرده گذاری شود و مابقی ان یعنی پانصد هزار یورو برای خرید ملک در این کشور باید مصرف شود . جهت اطلاع از شرایط سرمایه گذاری در موناکو مقاله ی مرتبط به آن را میتوانید در وبسایت ما دنبال کنید .

تحصیل در موناکو  :

تحصیل کارشناسی در کشور موناکو  ۳ الی ۴ سال طول می کشد . برای مقطع کارشناسی ارشد ۴ الی ۵ سال و برای مقطع دکترا ۵ سال به طول می انجامد . کشور موناکو  کلا یک دانشگاه بین المللی انگلیسی دارد .

تحصیل موناکو  از ۸۰۰۰ یورو تا ۱۰۰۰۰ یورو می باشد که کلا این کشور دارای یک دانشگاه بین المللی می باشد که به زبان انگلیسی تدریس می شود ، این کشور در حین تحصیل به دانشجو اجازه کار تمام وقت نمی دهد .جهت اطلاع از شرایط تحصیل در موناکو مقاله ی مرتبط به آن را میتوانید در وبسایت ما دنبال کنید .

کار در موناکو  :

ممکن است که کشور موناکو  بسیار کوچک باشد اما نباید در موناکو  به عنوان یک شخص بیگانه فرصت های کاری را نادیده گرفت .

برای کار در موناکو  افراد بیگانه حتما میبایست مجوز کاری دریافت نمایند . مجوز های کار در کشور موناکو  بستگی به کار شخص دارد این بدان معناست که اگر کارفرما یا موقعیت شخص تغییر نماید متقاضی می بایست برای دریافت مجوز جدید کاری درخواست نماید . برای پیدا کردن شغل در موناکو  میتوان به سایت های کاریابی ٬ اژانس های کاریابی و موسسات کاریابی مخصوص اتباع بیگانه مراجعه نمود و در انجا به دنبال کار باید باشید . جهت اطلاع از شرایط کار در موناکو مقاله ی مرتبط به آن را میتوانید در وبسایت ما دنبال کنید .

هزینه های زندگی در کشور موناکو  :

یک وعده غذا در کشور موناکو  در رستوران های ارزان قیمت حدود ۲۹.۵۰ یورو می باشد .

یک بطری اب ۱.۵ لیتری حدود ۰.۹۰ یورو می باشد .

میوه (سیب ٬ موز ٬ گوجه فرنگی ٬ پرتغال و ..) از ۳.۰۰ تا ۵.۰۰ یورو می باشد .

یک کیلو کرم گوشت گاو حدود ۹.۷۵ یورو می باشد .

یک کیلو گرم سینه مرغ ۱۵.۵۸ یورو می باشد .

هزینه اجاره یک اپارتمان یک خوابه در مرکز شهر موناکو  حدود ۲.۶۳۳.۳۳ یورو می باشد .

هزینه اجاره یک آپارتمان یک خوابه در خارج از مرکز شهر موناکو  حدود ۲.۵۱۶.۶۷ یورو می باشد .

هزینه اجاره یک اپارتمان دو تا سه خوابه در مرکز شهر حدود ۱۴.۷۱۴.۲۹ یورو می باشد .

هزینه اجاره یک اپارتمان دو تا سه خوابه در خارج از مرکز شهر حدود ۹.۵۰۰.۰۰ یورو می باشد .

هزینه خرید هر متر مربع برای خرید اپارتمان در مرکز شهر حدود ۵۵.۱۶۶.۶۷ یورو می باشد .

هزینه خرید هر متر مربع برای خرید اپارتمان در خارج از مرکز شهر حدود ۴۱.۶۶۶.۶۷ یورو می باشد .

هزینه زندگی در کشور موناکو  ۶۱.۸۴ ٪ بیشتر از ایالات متحده می باشد . همچنین هزینه اجاره در کشور موناکو  ۴۹۴.۲۸ ٪ بیشتر از ایالات متحده می باشد .

در این مقاله موسسه حقوقی ملک پور به همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش تلاش نموده است  که درباره شرایط مهاجرت به موناکو اطلاعات دقیقی را در اختیار شما سروران قرار دهد . کشور موناکو  از لحاظ اقتصادی بسیار پیشرفته و از لحاظ هزینه های زندگی کشوری بسیار گران می باشد . همانطور که گفته شد برای اخذ اقامت دائم این کشور شخص متقاضی باید مبلغ یک میلیون یورو سرمایه داشته باشد . همچنین متقاضی برای کار در این کشور نیاز به job offer دارد .برای اخذ اطلاعات بیشتر درباره شرایط مهاجرت به موناکو میتوانید با دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور به همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید تا مشاوره کامل و جامعی را درباره شرایط مهاجرت به موناکو به شما ارائه دهند .

Rating: 5
4 پاسخ
 1. امین گفته:

  سلام. من در بازار ارز کار میکنم ( Forex). اگه بخوام از طریق سرمایه گذاری مهاجرت کنم نیاز به مجوز کار دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام

   شما ابتدا باید کشور مقصد را انتخاب کنید. همه روش های سرمایه گذاری منجر به اخذ اقامت نمی شود و کشورهای محدودی مثل لاتویا هستند که شما با خرید سهام می توانید اقامت بگیرید.

   روش اقامت کار شرکت نیز به تازگی توسط مؤسسه MIE معرفی شده است که از طریق کار و ثبت شرکت می توانید اقامت بگیرید.

   https://malekpourmie.com/اقامت-کار-شرکت

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای مهاجرت کاری باید در دوره های معادلسازی مدرک اون کشورها شرکت کنید. برای مهاجرت غیر کاری می تونین برای کشور دانمارک و یا اتریش اقدام کنین که شرایط دقیقش رو میتونین از طریق تماس با موسسه ما جویا بشین

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.