سرمایه گذاری در موناکو و بررسی شرایط آن

 • سرمایه گذاری در موناکو و شرایط عمومی آن
 • سرمایه گذاری در موناکو جهت اخذ اقامت و تابعیت موناکو
 • سرمایه گذاری در موناکو و تحلیل استانداردهای سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در موناکو و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار
 • سرمایه گذاری در موناکو از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری در موناکو از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در موناکو و مزایا و معایب آن
سرمایه گذاری در موناکو سرمایه گذاری در موناکو

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

سرمایه گذاری در موناکو و مقدمه ای بر آن

سرمایه گذاری در موناکو ، مهاجرت به موناکو از طریق سرمایه گذاری و شرایط و نکات مربوط به اخذ اقامت موناکو از طریق سرمایه گذاری در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. برای هر نوع سرمایه گذاری در هر کشوری نیاز است که ابتدا با قوانین و راه های مهاجرت، اخذ اقامت و دریافت پاسپورت آن کشور اطلاعات کسب کرده و سپس اقدام نمایید. سرمایه گذاری در موناکو می تواند با هدف اخذ اقامت موناکو و یا صرفا تجارت و کسب سود انجام شود. موناکو کشوری کوچک و ثروتمند با اقتصادی قوی می باشد که توجه میلیونر ها و میلیاردر های زیادی را از سراسر دنیا به خود جلب کرده است. اگر قصد سرمایه گذاری در موناکو را دارید، مقاله پیش رو را با دقت مطالعه نمایید و تمامی نکات مهم و اصلی در رابطه با سرمایه گذاری در موناکو را فرا گیرید. همچنین می توانید از مشاوره رایگان تخصصی مشاوران ما در موسسه حقوقی ملک پور استفاده کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را جهت سرمایه گذاری در موناکو اتخاذ نمایید.

سرمایه گذاری در موناکو و شرایط عمومی آن

کشور موناکو واقع در غرب اروپا و به همسایگی فرانسه، از مقاصد اصلی سرمایه گذاران و ثروتمندان در سراسر دنیا می باشد. موناکو دومین کشور کوچک در دنیا می باشد که در جنوب غربی اروپا قرار دارد و جزء امن ترین کشورهای دنیا می باشد. به دلیل اقتصاد قوی و صفر بودن مالیات بر درآمد در این کشور، موناکو را به عنوان بهشت ثروتمندان می شناسند. موناکو در زمینه تولید ناخالص داخلی رتبه دوم را در دنیا دارا می باشد. موناکو کشوری کوچک ولی بسیار پیشرفته و لوکس می باشد که به دلیل حضور سرمایه گذاران خارجی، کشوری بسیار ثروتمند است. سطح زندگی در این کشور به قدری لوکس می باشد که خرید و فروش کشتی و هواپیماهای شخصی به عنوان یک کسب و کار معمولی و رایج در موناکو می باشد. در این مقاله که توسط موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده است، انواع روش های سرمایه گذاری در موناکو بررسی خواهد شد. کپی برداری از این مطلب بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً مجاز نمی باشد. در ادامه به روش های سرمایه گذاری در موناکو و اخذ اقامت موناکو پرداخته و نکات مهم و اصلی را ذکر می کنیم.

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در موناکو

video سرمایه گذاری در موناکو

مقاله مرتبط

اقامت موناکو

سرمایه گذاری در موناکو و بررسی اخذ اقامت و تابعیت موناکو

سرمایه گذای در موناکو با رعایت شرایط مشخص شده می تواند منجر به اخذ اقامت و تابعیت موناکو گردد. با سرمایه گذاری در موناکو به مبلغ حداقل یک میلیون یورو، می توان به اقامت دائم و در نهایت به پاسپورت کشور موناکو دست یافت. در ادامه موسسه حقوقی ملک پور شرایط اخذ اقامت موناکو را تشریح می کند. از این مبلغ باید 500,000 یورو در بانک سپرده شود و 500,000 یورو در خرید املاک و مستغلات هزینه شود. وقتی شما اقامت دائم کشور موناکو را به دست می آورید، حق تحصیل و کار را در این کشور خواهید داشت و به خانواده شما نیز اقامت موناکو اعطا می گردد. برای حفظ اقامت موناکو باید حداقل 6 ماه از سال را در موناکو زندگی کنید. پس از گذشت ده سال از اقامت دائم در این کشور، می توانید برای دریافت پاسپورت درخواست دهید. برای اخذ اقامت موناکو باید مدارک زیر را فراهم آورید.

 • صورت حساب بانک جهت اثبات تمکن مالی
 • اثبات دارا بودن مسکن برای زندگی در موناکو
 • عدم سوء پیشینه
 • اسناد کاری و شرکتی

سرمایه گذاری در موناکو و استانداردهای سرمایه گذاری

توجه به امنیت سرمایه گذاری در یک کشور خارجی از جمله فاکتورهای مهم برای تصمیم گیری در خصوص سرمایه گذاری در یک کشور است. با بررسی شاخص هایی همچون فساد دولتی و قضایی، ریسک مصادره املاک و ثبات سیاسی کشور موناکو می توان امنیت سرمایه گذاری در موناکو را بررسی کرد. موسسه حقوقی ملک پور با تهیه این مقاله در ادامه به بررسی امنیت سرمایه گذاری در موناکو می پردازد. همچنین لازم به ذکر است که موناکو در سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) نیز عضو می باشد.

 • فساد دولتی و قضایی

  از جمله مسائلی که می تواند امنیت سرمایه گذاری در یک کشور را تضمین کند، دوری از فساد و تلاش های دولت برای مبارزه با فساد می باشد. شورای سازمان ضد فساد اداری اروپا (GRECO) در آخرین گزارش خود اعلام کرده است که در موناکو مدیریت سیاست های مبارزه با فساد در سال های اخیر در جهت درست حرکت کرده است و سازوکار های ضد فساد اداری به تدریج تقویت شده است و این پروسه همچنان رو به پیشرفت می باشد. شاخص حاکمیت قانون، نشان دهنده میزان دوری از فساد و اعتماد عمومی به اجرای قوانین در جامعه و به ویژه کیفیت اجرای قرارداد، حقوق مالکیت، پلیس و دادگاه ها می باشد. در نمودار زیر این شاخص حاکمیت قانون نمایش داده شده است که کشور موناکو در بین 194 کشور دنیا رتبه 36 را به خود اختصاص داده است و نشان گر سطح بالای اعتماد عمومی در این کشور می باشد.

  سرمایه گذاری در موناکو سرمایه گذاری در موناکو

 • ثبات سیاسی

  از جمله عوامل مهم که باید در زمان سرمایه گذاری در یک کشور به آن توجه نمود ثبات سیاسی آن کشور می باشد. از این رو موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله ثبات سیاسی در موناکو را بررسی می کند. در نمودار زیر ثبات سیاسی در موناکو نمایش داده شده است که می تواند اطلاعات مفیدی در اختیار علاقه مندان به سرمایه گذاری در موناکو بگذارد. نکته مثبت و قابل توجه در مورد ثبات سیاسی در موناکو این است که کشور موناکو رتبه اول را در میان کشورهای جهان به خود اخصاص داده است. به بیان دیگر موناکو با ثبات ترین کشور در دنیا می باشد.

  سرمایه گذاری در موناکو 1 سرمایه گذاری در موناکو

سرمایه گذاری در موناکو و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار

بررسی شاخص های اقتصادی تاثیر گذار برای تصمیم گیری در خصوص سرمایه گذاری در موناکو قابل اهمیت می باشد. از جمله شاخص های تاثیر گذار در اقتصاد موناکو می توان به تولید ناخالص داخلی اشاره کرد. که از عواملی می باشد که به شما در تشخیص اینکه کشور مناسب را جهت سرمایه گذاری انتخاب کرده اید یا خیر، قطعا کمک می کند و تاثیرگذار خواهد بود. تولید ناخالص ملی در موناکو در نمودار زیر نمایش داده شده است.

سرمایه گذاری در موناکو 2 سرمایه گذاری در موناکو

از جمله نکات قابل توجه در رابطه در کشور موناکو، صفر بودن مالیات ها در این کشور می باشد. که فضایی مطلوب برای تجار و سرمایه گذاران فراهم آورده است.

سرمایه گذاری در موناکو از طریق خرید ملک

یکی از روش های جذاب سرمایه گذاری خرید ملک می باشد به این دلیل که خطر از دست دادن سرمایه در این روش بسیار پایین می باشد. همانگونه که اشاره شد کشور موناکو به بهشت ثروتمندان شهرت دارد و سرمایه داران بسیاری متقاضی خرید ملک در این کشور هستند. حداقل مبلغ جهت سرمایه گذاری در موناکو مبلغ یک میلیون یورو می باشد که سرمایه گذار می بایست پانصد هزار یوروی آن را در بانک های کشور موناکو به صورت سپرده بگذارد و با پانصد هزار یوروی مابقی، ملکی را خریداری و یا در جایی سرمایه گذاری کند که حداقل مبلغ آن 500.000 یورو باشد. مبلغ یک میلیون یورو، حداقل مبلغ جهت اخذ اقامت کشور موناکو می باشد. این سرمایه گذاری پانصد میلیون یورویی می تواند در صنایع مختلف از جمله خرید هتل، خرید ملک و کشتی باشد.

برای تحقق این امر شخص حتما باید ثابت کند که توان مالی مناسب جهت اقامت در این کشور را دارد و همچنین سرمایه گذار نباید سوپیشینه و یا همان سابقه کیفری داشته باشد. پس از انجام مراحل فوق، شخص می تواند درخواست خود را به همراه مستندات به اداره مربوطه ارائه دهد. پس از تصویب، سرمایه گذار و خانواده وی اقامت دائم کشور موناکو را به دست خواهند آورد و حق کار و تحصیل در این کشور را دارند. 

 • از طریق خرید ملک در موناکو می توان به اقامت موناکو دست یافت.

سرمایه گذاری در موناکو از طریق ثبت شرکت

کشور موناکو ثبت شرکت با مسئولیت محدود ارائه می دهد که به سرمایه گذاران خارجی اجازه می دهد که سهام خود را درSARL  (جامعه مسئولیت محدود) داشته باشند و به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که در فعالیت های تجاری شرکت داشته باشند. این بدین معنی است که شرکت های هلدینگ و بیزینس های منفعل در موناکو مجاز به فعالیت نیستند. پس از ثبت شرکت، نام شرکت باید متفاوت از آنچه که قبلا موجود بوده است، باشد. هر نوع شرکت مسئولیت محدود باید با پسوند SARL پایان یابد. مدارک موردنیاز برای ثبت شرکت در موناکو در لیست زیر آورده شده است.

 • نامه درخواست متقاضی
 • گواهی تولد متقاضی
 • ارائه نامه عدم سوء پیشینه
 • کپی کارت شناسایی
 • رزومه متقاضی
 • تکمیل فرم اطلاعات شخصی سهامداران
 • خلاصه ای از فعالیت های تجاری و یک برآورداولیه سه ساله
 • کپی اجاره نامه دفتر

برای ثبت شرکت در موناکو حداقل دو سهامدار باید سرمایه گذاری کنند. که می توانند مقیم هر کشوری باشند و محدودیتی از این بابت وجود ندارد. صرف ثبت شرکت در موناکو اقامتی به سرمایه گذاران خارجی داده نمی شود اما سرمایه گذاری در موناکو موقعیت خوبی برای بسیاری از سرمایه گذاران در این کشور می باشد.

 • صرف ثبت شرکت در موناکو اقامتی به سرمایه گذاران خارجی داده نمی شود.

سرمایه گذاری در موناکو و مزایا و معایب آن

سرمایه گذاری در موناکو مزایایی دارد که در ادامه این مقاله به آن ها اشاره می کنیم. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و کپی برداری از آن بدون ذکر نام منبع از لحاظ شرعی و قانونی مجاز نمی باشد. از معایب سرمایه گذاری در موناکو می توان به مبلغ بالای سرمایه گذاری در این کشور و بالا بودن هزینه های زندگی اشاره کرد. البته اگر از زاویه ای دیگر به این قضیه نگاه کنیم، متوجه می شویم که این کشور شرایط خاصی را برای پذیرش سرمایه گذاران قرار داده است تا بتواند جزو سرمایه دار ترین کشورها در جهان باشد.

مزایای سرمایه گذاری در موناکو در لیست زیر بیان شده است.

 • سیستم مالیاتی سودمند
 • زندگی در محیطی بسیار امن
 • زندگی در باثبات ترین کشور دنیا
 • آب و هوای عالی
 • فرصت های فراوان برای رونق کسب و کار
 • مکالمه مردم به زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم
سرمایه گذاری در موناکو و سخن پایانی

سرمایه گذاری در موناکو ، روش های مهاجرت به موناکو و شرایط سرمایه گذاری در موناکو در این مقاله به تفصیل مورد بررسی قرار گرفت. چنانچه ابهام و یا سوالی در زمینه سرمایه گذاری در موناکو دارید، می توانید با کارشناسان و وکلای ما در موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و سوالات خود را مطرح کرده و مشاوره رایگان تخصصی دریافت نمایید. توصیه می کنیم با تحقیق و مطالعه در این مسیر گام بردارید تا ضرر و زیان نداشته باشید و یا سرمایه خود را از دست ندهید. اگر قصد دریافت اقامت و تابعیت کشوری را دارید، مطمئن شوید که از طریق سرمایه گذاری این امر نیز امکان پذیر است. همچنین می توانید سوالات خود را در خصوص سرمایه گذاری در موناکو در بخش دیدگاه های همین مقاله مطرح نموده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ بگیرید.

The last comment needs to be approved.
law سرمایه گذاری در موناکو
2 پاسخ
 1. lgv10reza گفته:

  سلام من مجرد و ۳۰ ساله هستم و مدرکم دیپلم هست میخوام از ایران برم به یکی از کشورهای اروپایی برای کار و زندگی میشه یا نه چیکار باید بکنم؟؟
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در کشورهای اروپایی معمولا به مدرک دانشگاهی و سابقه کار نیاز دارید. بهترین توصیه برای شما این است که از طریق تحصیل اقدام کنید. البته با توجه به شرایط سنی شما انتخاب های محدودی خواهید داشت که می توان دانمارک، هلند و یا کانادا را به شما پیشنهاد داد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5