سرمایه گذاری در سنت کیتس

سرمایه گذاری در سنت کیتس

سرمایه گذاری در سنت کیتس و شرایط و قوانین 2018 سرمایه گذاری در سنت کیتس چیست و چگونه میتوانیم با مهاجرت به سنت کیتس و سرمایه گذاری در سنت کیتس موفق به اخذ پاسپورت سنت کیتس شویم.

در این نوشتار سعی شده راجع به سرمایه گذاری در سنت کیتس اطلاعاتی در اختیار شما قرار بگیرد .

سرمایه گذاری در سنت کیتس چگونه است ؟

چه دلیلی باعث میشود شخص به دنبال سرمایه گذاری در سنت کیتس باشد ؟

اشخاص در چه بخش های در کشور سنت کیتس میتوانند سرمایه گذاری کند ؟

مزایای سرمایه گذاری در سنت کیتس چیست ؟

نکات مثبت و منفی سرمایه گذاری در سنت کیتس چیست ؟

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش) در باب سرمایه گذاری خارجی

video سرمایه گذاری در سنت کیتس

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش) در باب سرمایه گذاری

video سرمایه گذاری در سنت کیتس

در این مقاله تلاش  شده به طور خلاصه توضیحاتی راجع به سرمایه گذاری در سنت کیتس داده شود.

با مطالعه مقالات موسسه حقوقی ام آی ای (همکار موسسه حقوقی ملک پور) در سایت موسسه حقوقی ام آی ای (همکار موسسه حقوقی ملک پور) که با همکاری وکیل مهاجرت نگاشته شده است میتوانید اطلاعات مفیدی راجع به سرمایه گذاری در سنت کیتس را بدست بیاورید.

تیم مشاوران موسسه حقوقی ام آی ای (همکار موسسه حقوقی ملک پور) اطلاعات کافی راجع به سرمایه گذاری در سنت کیتس را در اختیار شما قرار میدهند.

سنت کیتس:

به زبان انگلیسی Saint Kitts نامیده می شود  سنت کیتس کشوری می باشد جزیره ای که د ر دریای کارائب و همچنین غرب آنتیگوا و باربودا و شرق جزایر ویرجین آمریکا واقع شده است. جمعیت این کشور حدود ۵۲٬۰۰۰ نفر. پایتخت آن باستر می باشد، زبان اصلی این کشور انگلیسی است و البته نام این کشور تا سال 1986 سنت کریستوفر و نویس بوده است.

برای مهاجرت به کشور سنت کیتس انواع راه های مهاجرت از جمله مهاجرت از طریق ازدواج/ تولد/ تحصیلی در مقاطع مختلف/ مهاجرت به صورت کار و همچنین یکی از راه های معروف و آسان  مهاجرت به سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری می باشد که در زیر انواع راه های سرمایه گذاری را توضیح می دهیم.

حکومت دولت سنت کیتس  یک برنامه طولانی مدت معروف به  «برنامه شهروندی توسط سرمایه گذاری یا اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری » را برای جذب خارجی ها فراهم می کند که سهم قابل توجهی در توسعه کشورشان  دارند. سرمایه گذاران همراه با هر یک از اعضای خانواده می توانند به طور مستقیم از طریق سرمایه گذاری واجد شرایط برای شهروندی ، دریافت کمک مالی یا سرمایه گذاری در خرید املاک و مستغلات شوند.

 

پاسپورت سنت کیتس به عنوان  پاسپورت دوم برای افراد  عالی برای سفر بدون روادید به بیش از 100+ کشور در اروپا، کارائیب می باشد. معمولا پس از سرمایه گذاری، پروسه گذرنامه معمولا 6 ماه طول می انجامد.

 

مزایای شهروندی در سنت کیتس:

– سفر رایگان به تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا از جمله سوئیس، انگلستان و ایرلند

– بدون نیاز به  اقامت قبلی  یا بازدید قبلی  از سنت کیتس

– مالیات آزاد – بدون درآمد و مالیات ثروت.

– تابعیت به صورت  تمام وقت

– گذرنامه آسان و شهروندی برای تمام  اعضای خانواده شما.

– حفظ حریم خصوصی در کشور کوچک صلح آمیز

–   مزایای تابعیت دوگانه

– انتخاب سرمایه گذاری در زمینه  املاک و مستغلات.

– بدون نیاز به بازدید شخصی

 

پاسپورت سنت کیتس  به خوبی در نظر گرفته شده و دارای شهرت عالی است و تنها تعداد کمی از گذرنامه تحت این برنامه شهروندی توسط سرمایه گذاری توسط دولت صادر شده است. این ارزان ترین برنامه برای کسب شهروندی دوم برای آمریکایی ها است.

 

نکته مهم : ما با بسیاری از شرکت های حقوقی در St.Kitts کار می کنیم، که به طور رسمی توسط دولت سنت کیتس  منصوب شده و مجاز به نمایندگی و حمایت از برنامه شهروندی توسط سرمایه گذاران می باشد.

 

حداقل سرمایه گذاری در سنت کیتس:

از ژانویه سال 2012، در دولت سنت کیتس ، مبلغ سرمایه گذاری جدید شده است و همچنین فزایش یافته است. برای واجد شرایط بودن برای شهروندی سنت کیتس  تحت برنامه شهروندی توسط سرمایه گذاری، 2 گزینه وجود دارد:

 

1- گزینه صندوق امداد طوفان((Hurricane Relief fundنیاز به 150،000 دلار کمک برای یک خانواده چهار نفره  . هزینه های اضافی شامل هزینه های مطالعات و هزینه پردازش اعمال می باشد، که این طرح در تاریخ 30 مارس 2018 بسته خواهد شد.

یا

2- کمک مالیSIDF Contribution  : یک بار کمک خیریه حداقل 250،000 دلار به بنیاد متنوع صنعت شکر (SIDF) + و پرداخت هزینه های پردازش. هزینه های اضافی شامل  همراهی اعضای خانواده اعمال می شود

یا

 

Real Estate  3. املاک و مستغلات: سرمایه گذاری بازسازی واقعی املاک مشخص شده با ارزش حداقل 400،000 دلار آمریکا به همراه پرداخت ثبت نام و سایر هزینه های دیگر. هزینه های اضافی برای هر عضو خانواده همراه می شود

 

پاسپورت سنت کریستوفر (کیتس)  برای مدت 10 سال معتبر می باشد، که بعدا می توان آن را تمدید کرد. لطفا توجه داشته باشید که زمان پردازش 3- 4 ماه به  طول می انجامد.

 

فرآیند درخواست سریع:

گزینه 60 روزه برنامه درخواست سریع (AAP) در دسترس برای 25،000 دلار برای هر متقاضی و 20،000 دلار برای هر همراه می باشد. اکثر برنامه ها در مدت 45 روز تحت AAP پردازش می شوند.

برنامه  جلسات این پروژه   در دبی، لندن، زوریخ می تواند برگزار شود.

  1. صندوق امداد طوفان

صندوق امدادرسانی طوفان (HRF) در تاریخ 22 سپتامبر 2017 توسط دولت سنت کیتس و نویز اعلام شده است. سرمایه گذاران برای شهروندی سنت کیتس  با پرداخت 150،000 دلار به خانواده چهار نفر به صندوق امداد طوفان واجد شرایط می باشند. این طرح برای مدت 6 ماه کار می کند و در تاریخ 31 مارس 2018 بسته خواهد شد.

 

الزامات سهم تحت HRF عبارتند از:

 

نفر اصلی : 150،000 دلار

خانواده چهار نفره: 150،000 دلار (همسر، متقاضی اصلی، 2 وابسته)

وابستگان اضافی خانواده: 25،000 دلار

هزینه تحویل و هزینه پردازش همانند SIDF باقی می ماند.

 

  1. 2. سرمایه گذاری SIDF

کمک به خیریه:

بنیاد متنوع سازی صنعت شکر (SIDF) یک موسسه خیریه توسط سنت کیتس می باشد که  دولت برای جمع آوری کمک های مالی برای کارگران صنعت شکر آورده است. مبلغ حداقل به میزان  250،000 دلار به ازای هر نفر است و پس از گذراندن گذرنامه، دولت آن را غیرقابل برگشت می کند.

 

اخذ تابعیت دولت سنت کیتس با گزینه کمک مالی، چهار نوع مختلف بسته به اعضای خانواده وجود دارد:

 

هزینه های SIDF

SIDF مبلغ 250،000 دلار + هزینه دولت + داوطلبی هزینه برای یک نفر. هزینه های اضافی برای اعضای خانواده بیشتر اعمال می شود. گزینه SIDF سریع ترین و ارزان ترین راه برای به دست آوردن شهروندی دولت سنت کیتس می باشد و زمان پردازش 4-6 ماه طول می کشد . هزینه های که  در بالا ذکر شده شامل تمام هزینه های دولتی و حسابرسی و هزینه درخواست افراد متقاضی  می باشد.

 

  1. سرمایه گذاری املاک و مستغلات

سرمایه گذاری املاک و مستغلات یک سرمایه گذاری قابل بازیافت می باشد، اما این بسیار گران است زیرا حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز 400000 دلار، به علاوه هزینه های خرید، و همچنین هزینه های شهروندی نیز می باشد.

 

 

ما با توسعه دهندگان مختلف املاک و مستغلات در St.Kitts  سنت کیتس کار می کنیم. به عنوان مثال: تپه کیتیتی، کریستوفی هاربر یک پروژه املاک و مستغلات معتبر است که واجد شرایط برای شهروندی می باشد .

 

تصدیق پروژه های املاک و مستغلات

موسسات وابسته به پروژه سرمایه گذاری به مشتریان با بسیاری از دیگر Govt کمک می کند. تصویب پروژه های توسعه دهنده املاک و مستغلات از طریق مشاور املاک و مستغلات در St.Kitts در سنت کیتس انجام می پذیرد که در این موسسات  لیست پروژها برای سرمایه گذاری ها وجود دارد.

 

هزینه های املاک و مستغلات

دولت نیازمند سرمایه گذاری در پروژه املاک معتبر با ارزش حداقل 400،000 دلار به همراه پرداخت ثبت نام های مختلف و سایر هزینه ها مانند هزینه Govt، هزینه مطالبه، هزینه گذرنامه و غیره می باشد.

 

افراد باید توجه کنند : گزینه املاک و مستغلات یک سرمایه قابل بازیافت می باشد  با این حال، شما تنها می توانید ملک خود را پس از 5 سال به فروش برسانید  . طبق مقررات جدید از سال 2012، خرید بعدی افراد باعث واجد شرایط شدن  برای شهروندی می باشد.

و د راخر می توان گفت و نتیجه گرفت که دولت های جدید و رو به پیشرفت مانند سنت کیتس به دلیل شرایط ویژه  مانند اخذ راحت تابعیت و همچنین لغو روادید برای کشور هایی مثل آمریکا و … فرصت بسیار مناسبی برای افرادی باشد که میخواهند اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری داشته باشند.

 

 

اگر شما هم خواهان مهاجرت به سنت کیتس ، سرمایه گذاری در سنت کیتس ، و اخذ پاسپورت سنت کیتس هستید وکلای مجرب ما در موسسات حقوقی ام آی ای (همکار موسسه ملک پور) که از معتبرترین موسسه حقوقی و مهاجرت کشور می باشد میتوانند شما را یاری دهند   امید است که این مطلب توانسته باشد اطلاعات مفیدی هر چند مختصر کمکی به اطلاعاتی شما در زمینه  مهاجرت به سنت کیتس کرده باشند. جهت مشاوره رایگان تلفنی با دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.