سرمایه گذاری در اروپا

سرمایه گذاری در اروپا

سرمایه گذاری در اروپا به مقاصد متعدد صورت میگیرد .اینکه نیت شما از سرمایه گذاری خارجی چیست و اینکه کجا مایلید سرمایه گذاری در اروپا را انجام دهید بسیار مهم است.اینکه اتریش سرمایه گذاری کنید بهتر است یا بطور مثال انگلستان را کشور مناسبی جهت سرمایه گذاری میبینید و سوالاتی از این قبیل همه مهم هستند.اما نکته مهم در باب سرمایه گذاری در اروپا اینست که سرمایه گذاری ایی حوب است که به اخذ اقامت بیانجامد. قبل از مطالعه کامل از مقاله پیشنهاد میکنیم ویدیوهای این صفحه را که فقط چند دقیقه به صورت مجانی قرار داده شده اند را دانلود نموده و یک بار ببینید . آقای ملک پور دانشجوی دکتر حقوق بین الملل در دانشگاه ملی وین  وکیل پایه یک دادگستری ایران مطالب ارزنده ای را در خصوص نحوه سرمایه گذاری در اروپا به عرض شریفتان میرساند .

جهت سرمایه گذاری در اروپا راه های مختلفی وجود دارد که باید دید کدام یک از این راه ها برای شما مناسب تر است . تعدادی از این طرق حتی نیازی به سرمایه گذاری زیاد خارجی ندارد از جمله سبب اقامت در کشور های اروپایی نیز میگردد که شما میتوانید در ویدیو های زیر به طور رایگان در این باره کسب اطلاعات نمایید .

فایل تصویری آقای ملک پور در باب سرمایه گذاری در اروپا

video سرمایه گذاری در اروپا

 

video سرمایه گذاری در اروپا
video سرمایه گذاری در اروپا
video سرمایه گذاری در اروپا

توضیحات یکی از موکلین MIE در باب خرید ملک در اروپا

video سرمایه گذاری در اروپا

طرق سرمایه گذاری در اروپا

سرمایه گذاری در اروپا از طریق ثبت شرکت

ضمنا علاقه مندان میتوانند از طریق ثبت شرکت در اروپا نیز نسبت به سرمایه گذاری و گاها اخذ اقامت اقدام نمایند .

سرمایه گذاری در اروپا از طریق طرح های تجاری موسسه ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش و وکلای اروپا و کارشناسان خبره در خصوص توسعه تجاری و ثبت شرکت و دریافت اقامت در اروپا فعالیت داشته و با داشتن تجاربی ارزنده با همکاری مستمر با سازمانها و شرکتهای اروپایی و نیز به عنوان نماینده بعضی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در اروپا برای راه اندازی کسب و کار و انجام امور مرتبط، برای متقاضیان عزیز فعالیت می نماید. این طرح ها شامل پیش خرید خانه یا شراکت در بعضی طرح های تجاری است. بطور مثال چندی پیش تعدادی طرح های 100 و 150 هزار یورویی برای شما دوستان ارائه دادیم که طی یک هفته تمام ظرفیت های ان پرشد. کسانی که باما ملک خریدند سود بسیار خوبی کردند.دربعضی از این طرح ها امکان اخذ اقامت اروپا نیز امکانپذیر می باشد.تمام کسانی که در این طرح شرکت کردند راضی بودند.

اشخاصی که هدف سرمایه گذاری در اروپا را دارند میتوانند برای بسیاری از کشورها اقدام نمایند که در این مقاله قصد داریم سرمایه گذاری در اروپاازطریق خرید ملک وسرمایه گذاری در دو کشور اروپایی را نیز توضیح دهیم تا شما ضمن مقایسه شرایط هر یک بتوانید تصمیم صحیح در این خصوص را اتخاذ نمایید.موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده مشاوره حقوقی در زمینه سرمایه گذاری در اروپا است .

سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید ملک

یکی از راه های سرمایه گذاری در اروپا خرید ملک درکشورهای اروپایی می باشد.

سرمایه گذاری در برخی کشورها نظیر ترکیه حتی می تواند سبب اخذ اقامت نیز شود. سرمایه گذاری در اروپا در برخی کشورهای اروپایی برای شما عزیزان بررسی می نماییم.

سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید ملک در اسپانیا و پرتغال بسیار موقعیت مناسبی است که هرکدام مقاله ای جداگانه دارند و می توانید به ان ها رجوع بفرمایید.

اما در برخی کشورها مانند سوییس باید گفت سیاست های دولت باعث شد ملک در سوییس ارزون شه و پایدار شود.هرجا که ملک می خرید مهم است که آینده داشته باشد و رشد کند.

هر جا ملک میخرید، وین، اروپا یا ونکوور ، حتما دقت نمایید که رشد داشته باشد.بعضی جاها  رشدش رو به حالت صعودی داشته است.

بطور مثال برای خرید ملک در کانادا عواملی مانند نزدیکی به مرکز خرید و مترو اهمیت دارد.

برخی از دوستان به خرید ملک در ترکیه و گرجستان تمایل دارند اما ترکیه ارزش لیر خودرا ازدست داده است و در صورت بروز نابسامانی در خاورمیانه گریبانگیر ترکیه نیز خواهد شد.

بهتر است جایی ملک بخرید و سرمایه گذاری نمایید که ثبات اقتصادی داشته باشد بطور مثال خرید ملک در پرتغال سود سالانه ی 4 درصدی برای خریداران همراه دارد.

 

سرمایه گذاری درانگلستان به دو مدل صورت میگیرد که در زیر هر دو مدل را توضیح میدهیم

روش اول از طریق طرح یک میلیون پوندی می باشد. در این روش شخص متقاضی اخذ اقامت انگلستان با نشان دادن دارایی یک میلیون پوندی در انگلستان و یا یکی از بانک های انگلیسی در دیگر کشورها ،می تواند در طی پروسه کمتر از یک ساله و بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی موفق به اخذ اقامت دائم انگلستان شود. مسلما اخذ اقامت انگلستان از این روش، بسیار دشوار است چرا که انتقال این سرمایه به انگلستان قبل از اخذ اقامت بسیار سخت است .

در روش دوم از روش هایی که دولت انگلستان جهت اخذ اقامت دائم این کشور پیش روی متقاضیان مهاجرت به انگلستان قرارداده است،طرح سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی است.

در این روش که بسیار آسانتر از روش اول است، فرد با داشتن دو پارامتر به راحتی می تواند در راستای اخذ اقامت دائم انگلستان گام بردارد. دو موردی که برای این موضوع نیاز است این است که فرد باید در این روش، نشان دهد دارایی معادل ۲۰۰ هزار پوند به مدت ۳ ماه در یکی از بانک های مورد تایید دولت انگلستان می باشد. و دوم مدرکی که نشان دهد شخص متقاضی مسلط به زبان انگلیسی میباشد که در صور ت وجود داشتن این دو آیتم به فرد یک ویزای سه سال و چهار ماهه داده میشود تا شخص بتواند یک تجارتی در کشور انگلستان راه اندازی نماید.

یکی از راه های ورود به کشورهااز طریق سرمایه گذاری  انجام میگیرد. در حقیقت هر کشوری علاقه مند به جذب سرمایه اشخاص خارجی میباشد.

سرمایه گذاری در کشور فرانسه هم از این بحث مستثنی نمی باشد.

یکی از راه های ورود به کشور فرانسه و اخذ اقامت فرانسه نیز از راه سرمایه گذاری می باشد . دولت فرانسه برای اشخاصی که تمایل به سرمایه گذاری در فرانسه را دارند شرایطی را مهیا نموده است که متقاضیان می توانند ثبت شرکت در کشور فرانسه و ارائه یک طرح تجاری مناسب در کشور فرانسه شرکت ثبت نمایند و سرمایه خود را به این کشور منتقل نمایند .

 

francecitys سرمایه گذاری در اروپا

 

سرمایه گذاری در اروپا در کشور اتریش :

یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در اروپا را میتوان سرمایه گذاری در کشور اتریش ذکر کرد . سرمایه گذاری در کشور اتریش به طرق مختلف امکان پذیر است که میتوان به موارد زیر ذکر کرد :

1-اقامت خود حمایتی اتریش

2-اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش

3-اقامت از طریق کارت قرمز سفید قرمز اتریش

هر سه طریق ذکر شده جهت سرمایه گذاری در کشور اتریش جزو بهترین طرق سرمایه گذاری محسوب میگردد که هر کدام از آنها دارای مزیت ها و معایبی هستند که توصیه میگردد مقاله مربوطه به آن را مطالعه نمایید .

در تمامی کشورهای اروپایی امکان سرمایه گذاری از طریق خرید سهام دولتی امکان پذیر است که باید این مورد را در نظر داشت که ممکن است قیمت سهام در بعضی از کشورهای اروپایی بسیار بالا باشد .نیاز ندارید در ابندا حتما ملکی بخرید می توانید از طریق ثبت شرکت وارد شوید و پس از ان تصمیم بگیرید در ملک سرمایه گذاری کنید یا خیر.

بهترین راه کسب اطلاعات در باب سرمایه گذاری در اروپا:

سعی کردیم گزیده ای از طرق سرمایه گذاری دراروپا رابرای شما بیان نماییم. اما ویدئو اموزشی راهنمای گام به گام مهاجرت با تدریس خود استاد ملک پور یک راهنمای عملی بسیار عالی در این زمینه است. هیچ نکته ای در زمینه سرمایه گذاری نیست که در این ویدئو گفته نشده باشد. شما می توانید با پرداخت هزینه ای این ویدئورا تهیه فرموده و یک تصمیم گیری صحیح انجام دهید. شمااین پول را برای زندگی خود و تغییر ان پرداخته اید. بدون تردید با تماشای این ویدئو درباب تصمیم گیری مستقل خواهید شد.

در این مقاله سعی بر این شد که توضیحات مختصری در باب سرمایه گذاری در اروپا به شما داده شود . همچنین توصیه میگردد که جهت کسب اطلاعات بیشتر ویدیوهای آقای ملک پور را درباب سرمایه گذاری در اروپا مشاهده نمایید . شما نیز میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان درباب سرمایه گذاری در اروپا با خط ویژه سرمایه گذاری و دفتر مرکزی MIE اتریش به شماره 004315121969 تماس حاصل نمایید .

Rating: 5
2 پاسخ
 1. علی گفته:

  سلام و خسته نباشید من ویزای شنگن برای خودم و خانوادم میخام که اقامت بگیرم برای کشورهای اروپایی کانادا یا استرالیا از طریق سرمایه گذاری. خرید ملک. یا…زدن رستوران ولی چون ریسک اینا بالاست ویزای خود حمایتی بنظرم بهتره اولا میخاستم بدونم فقط اتریش خودحمایتی داره یا کشورهای دیگه…؟دوما در اینصورت که پول به کشور مقصد وارد نمیشه امکان کار کردن یا تحصیل هست ؟سوما شما خودتون میدونید الان پول زیادی نمیشه از کشور خارج کرد چه راههای وجود داره واقعا ممنون میشم اگه جواب بدین

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. علاوه بر اتریش کشور اسپانیا نیز ویزای خود حمایتی ارائه می دهد. از دو لینک زیر می توانید در مورد هر دو کشور مطالعه کنید.

   https://malekpour.ir/شرایط-اخذ-اقامت-خود-حمایتی-اتریش

   https://malekpour.ir/خود-حمایتی-اسپانیا

   از طریق اقامت خودحمایتی شما مجوز کار نخواهید داشت اما می توانید سرمایه گذاری کنید یا ملک بخرید. البته امکان تحصیل وجود دارد. در کشور اتریش تحصیل فرزندان شما رایگان خواهد بود.
   در این روش نیازی سرمایه خود را از کشور خارج کنید و تنها باید نشان دهید که در ایران دارای سرمایه می باشید و می توانید هزینه های زندگی خود را پوشش دهید. حتی مبلغ ذکر شده برای اخذ این ویزا به نرخ یوروی دولتی می باشد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.