زندگی نامه ایلان ماسک و شرح آن

زندگی نامه ایلان ماسک، نحوه موفقیت ایلان ماسک و راه های موفقیت در زندگی در این مقاله به صورت علمی و تخصصی مورد بررسی قرار گرفته است. سعی شده تا در این مقاله به تمامی ابهامات و سوالات شما در زمینه موفقیت با الهام گیری از زندگی نامه ایلان ماسک به صورت ساده و خلاصه پاسخ داده شود. سوالاتی از قبیل اینکه چگونه می توان زندگی موفقی داشت؟ آیا موفقیت نیازمند داشتن پشتوانه و ثروت اولیه است؟ افراد موفق چه کارهایی را در زندگی خود انجام داده اند تا تبدیل به انسان های موفقی شده اند؟ در این مقاله پاسخ این سوالات را خواهید یافت.

 • زندگی نامه ایلان ماسک و مقدمه ای بر آن
 • زندگی نامه ایلان ماسک و معرفی ایلان ماسک
 • زندگی نامه ایلان ماسک و مثبت اندیشی
 • زندگی نامه ایلان ماسک و شرح زندگی وی
 • زندگی نامه ایلان ماسک و تاثیر تفکر مثبت
 • زندگی نامه ایلان ماسک و درس های زندگی وی
 • زندگی نامه ایلان ماسک و سخن پایانی
زندگی نامه ایلان ماس زندگی نامه ایلان ماسک

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

زندگی نامه ایلان ماسک و مقدمه ای بر آن

زندگی نامه ایلان ماسک مثال خوب و ملموسی از نحوه دستیابی به موفقیت در زندگی ماست. شما همواره می توانید در صورت نیاز به تغییر زندگی خود و موفق شدن در زندگی شخصی و اجتماعی، مقالات و فایل های صوتی و تصویری موجود در سایت ها و شبکه های اجتماعی موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE را به با کلیدواژه ملک پور جستجو نموده و به طور رایگان از آنها بهره ببرید تا شاهد تغییر در زندگی خود باشید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب زندگی نامه ایلان ماسک

video زندگی نامه ایلان ماسک

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب زندگی نامه ایلان ماسک

audio زندگی نامه ایلان ماسک

زندگی نامه ایلان ماسک و معرفی ایلان ماسک

ای برادر تو همان اندیشه ای                                ما بقی تو استخوان و ریشه ای

گر گلست اندیشه تو گلشنی                                  ور بود خاری تو هیمه گلخنی

مولوی

 اگر حقیقتاً به دنبال تغییر و تحول در زندگی خود هستید، شنیدن این داستان تکان دهنده و تاثیرگذار را به شما توصیه می کنیم. این داستان، داستانی بسیار زیبا با رمز و رازهای فراوانی است که با شنیدن آن زندگی شما تحت تاثیر قرار می گیرد و جای تفکر و تامل بسیار زیادی دارد. اگر تا پایان این مقاله همراه ما باشید به راستی حال و هوایتان دگرگون خواهد شد.

این مقاله زندگی نامه شخصیتی است که برای همه شما شناخته شده می باشد. او یکی از برترین نو آوران  ایالات متحده آمریکا، مهندس، مخترع، ۳۸ امین فرد قدرتمند جهان، ۱۵ امین ثروتمند در حوزه تکنولوژی و ۱۰۰ امین میلیاردر جهان در سال ۲۰۱۵ و از بنیان گذاران شرکت های زیپ ، پی پال، تسلا موتورز و اسپیس  ایکس می باشد. او در سال ۱۹۷۱ در خانواده ای با وضع اقتصادی ضعیف از مادری کانادایی و انگلیسی در آفریقای جنوبی به دنیا آمد، کشوری که به تازگی از لیست تحریم های آمریکا بیرون آمده است و هم اکنون نیز اوضاع امنیتی خوبی ندارد. او کسی نیست جز ایلان ماسک معروف که شاید برای بسیاری از ایرانی ها هنوز ناشناخته باشد.

زندگی نامه ایلان ماسک و مثبت اندیشی

برخلاف نظر پروفسور هاوکینس که معتقد بود که دنیا رو به نابودی پیش می رود، ایلان ماسک معتقد بود که می توان با تغییر در مصرف انرژی جهان را پاک نگه داریم و به سمت صلح و موفقیت پیش برویم. او به دنیا آمده است که  دنیا را به جای زیباتر و راحت تری برای زندگی تبدیل کند و درس های بسیار زیادی برای شما دارد و به شما آموزش می دهد که چطور می توان زندگی خود را از صفر به همه جا برسانید.

در زندگی اتفاقات بسیار زیادی ممکن است به وجود بیاید که برخلاف خواسته قلبی ما است و این امری اجتناب ناپذیر است. همیشه یادتان باشد که:

شرایط زندگی شما هرچقدر که سخت تر باشد، انگیزه شما را یرای رسیدن به موفقیت افزایش می دهد.

زندگی نامه ایلان ماسک و شرح زندگی وی

ایلان ماسک کودکی سخت و دشواری داشت. زمانی که او بسیار کوچک بود، پدر مادر او از هم جدا شدند و در همان سنین کودکی با بازی های کامپیوتری آشنا و متوجه علاقه شدید خود به برنامه نویسی شد. در همان سنین یک برنامه ریزی کوچک انجام داد که علاقه او را چند ۱۰۰ برابر کرد. ایلان در ۱۵ سالگی یک برنامه نوشت که آن را به قیمت ۵۰۰ دلار فروخت و از همان موقع حس کرد که می تواند از این کار پول زیادی را در به دست بیاورد و رشد کند. او که از بچگی علاقمند بود که به آمریکا برود، به خاطر اینکه شرایط آن برای او فراهم نشد، مجبور شد که به کانادا به قصد ادامه تحصیل و پیشرفت سفر کند.

در همان دوران ایلان تعریف می کند که در مدرسه وقتی از رویا پردازی های خود برای همکلاسی هایش تعریف می کرد و می گفت می خواهد که یک ماشینی طراحی کند و بسازد که مثل اتومبیل های فضایی باشد و بتواند پرواز کند، آنها او را مسخره می کردند و او را دست می انداختند و می گفتند تو نمی توانی به خواسته هایت برسی چون تو از خانواده ای فقیر هستی که پدر و مادرش از هم جدا شده اند.

اولین خصوصیت انسان های منفی مسخره کردن و دست انداختن دیگران است. این آدم ها بسیار خطرناکند چون می توانند رویاهای شما را بکشند و از بین ببرند.

ایلان هم زمان با تحصیل خود در کانادا، کار برنامه نویسی را تخصصی تر آموزش می دید. او از زبان خودش تعریف می کند که آن روزها از سخت ترین روزهای زندگی او بود، بعضی شب ها از شدت گشنگی به خواب می رفت. با اینکه روزهای بسیار سختی بود اما در قلب خود رویاهای بزرگی را می پروراند. همین امر باعث شد به سختی تلاش کند و درس بخواند و موفق به گرفتن بورسیه از آمریکا بشود. او مدرک کارشناسی را در رشته فیزیک به دست آورد اما سال بعد تصمیم گرفت که در مدرسه  وارتون دانشگاه پنسیلوانیا مدرک کارشناسی در رشته علوم اقتصادی را نیز به دست آورد که بتواند کار سود دهی را راه اندازی کند، اما  بعد از اینکه پذیرش دکترا خود را دریافت کرد، انصراف داد و کمپانی زیپ را راه اندازی کرد.  ماسک به زودی موفق شد در سال ۱۹۹۵ به همراه برادرش کیمیال ماسک شرکت نرم افزاری زیپ ۲ را تاسیس و بلافاصله با نیویورک تایمز و شیکاگو تریبون قراردادهایی را ببندد و سود بسیار زیادی را به دست بیاورد.

زندگی نامه ایلان ماسک و تاثیر تفکر مثبت

شما با هر فکر و احساستان به جهان هستی انرژی می دهید، و در واقع انرژی شماست که زندگی تان را می سازد. ایلان در شرایطی که به کرات با شکست روبرو شد و خیلی ها او را مسخره می کردند وحتی همسرش با  وجود ۵ فرزند او را ترک کرد و همسر دومش نیز که از بازیگران معروف هالیوود بود نیزاز او جدا شد. اما او هر بار شکست می خورد، قوی و قوی تر می شد و انگیزه اش بیشتر و بیشتر می شد.

دیری نپایید که موفق شد کمپانی تسلا را راه اندازی کند و ماشینی را طراحی کرد که می تواند به صورت خودکار کار کند. اسم پروژه آخر ایلان ماسک ترا بشریت نام دارد که به معنی زیاد کردن عمر انسان می باشد و باعث گول زدن مغز انسان می شود که سلول های انسان پیر نشوند و انسان بتواند تا ۲۰۰۰ سال عمر کند. هم چنین از آخرین ایده های او می توان به فرستان انسان ها برای سفر در ماه پرداخت.                                                    ایلان از بد بودن دنیا شکایت نمی کنه! ایلان دنیا رو تغییر می ده!

زندگی نامه ایلان ماسک و درس های زندگی وی

زندگی ایلان ماسک درس های بسیار بزرگی به ما می دهد، اگر در آن تامل کنیم، رمز و رازهای بسیاری در آن نهفته است.  زندگی ایلان ماسک این درس بزرگ را به ما می دهد که اگر هدفی در سر دارید و برایتان مهم است حتما آن را انجام دهید، حتی اگر نتیجه احتمالی آن شکست باشد. نگاه ایلان ماسک در دنیا شکل متفاوتی دارد. او مقاله ای نوشته است که حمل و نقل مردم با سرعتی بیشتر از صوت هایپرلوپ را امکان پذیر خواهد کرد. او یک ایده پرداز نابغه است. او برنامه هایی نیز برای برقراری حکومت در مریخ دارد! سیاره ای که احتمالا زیستگاه بعدی انسان ها خواهد بود. او مردن در مریخ را به زمین ترجیح می دهد…

به یاد داشته باشید که:

خطا همیشه یک گزینه روی میز است، اگر در کارها شکست نخورید، نمی توانید به اندازه کافی نو آور و خلاق شوید.

ایلان ماسک

هنر زندگی
زندگی نامه ایلان ماسک و سخن پایانی

زندگی نامه ایلان ماسک، نحوه موفقیت ایلان ماسک و راه های موفقیت در زندگی از جهات مختلف بررسی شد. راز موفقیت ایلان ماسک این است که هیچ گاه به انسان های منفی توجه نمی کند و نظرات مخالفشان را گوش نمی دهد. شنیدن داستان زندگی انسان های موفق از جمله زندگی نامه ایلان ماسک به شما کمک می کند و انرژی می دهد که به سمت هدف خود حرکت کنید و رویاهای خود را هرگز فراموش نکنید. اگر شما تا این لحظه کماکان در حال مطالعه مقاله زندگی نامه ایلان ماسک هستید، نشانگر این است که شما آماده ایجاد تغییرات بزرگی در زندگی خود هستید و می توانید از همین لحظه برای رسیدن به هدفتان قدم اول و کوچکی را بردارید. اگرهنوز هم نمی دانید که از کجا شروع کنید که موفق و ثروتمند شوید، می توانید با تهیه محصول هنر زندگی کردن زندگی خود را متحول نموده تا همانند ایلان ماسک تبدیل به انسانی موفق شوید.

law زندگی نامه ایلان ماسک
7 پاسخ
 1. لادن گفته:

  میشه یه مطلبی بزارید در مورد قانون جذب و مهاجرت من خیلی دلم میخواد در دانشگاه امریکا درس بخونم‌و وارد حوزه استارت اپ ها بشم و ایده هایی مثل ایلان ماسک دارم ولی نه شرایط مالی دارم نه مدرک زبان چطور با خواستم هم ارتعاش شم که به سرعت جذبش کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز مطالب بسیاری در مورد موفقیت و قانون جذب در وبسایت موفقیت موسسه MIE قرار دارد که می توانید استفاده کنید.
   آدرس وبسایت: miesuccess.com

   پاسخ
 2. مهشید گفته:

  سلام فرشته ی خدا روی زمین
  سحرتون به سلامتی و شادی و ثروت
  بی نهایت عالی بود
  بی اختیار اشکهام جاری شد
  دستتون طلا
  چقدر انسان هستش
  روز به روز موفق تر بشین
  امروزتون سرشار از اتفاق های عالی
  به عشق الهی میسپارمتون

  پاسخ
 3. rtomcatf14 گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای دکتر ملک پور عزیز.
  شما با این انرژی مثبت خودتان مرا بسیار به فکر انداخته اید تا تغییرات را از همین جا که هستم آغاز کنم.
  امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید تا بنده درکنارتان
  درس بیاموزم.
  ارادتمند رضا شمیرانی

  Rating: 5
  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5