راه اندازی رستوران در اروپا

راه اندازی رستوران در اروپا

راه اندازی رستوران در اروپا برای کسانی که قصد مهاجرت به اروپا و سرمایه گذاری در اروپا از طریق ایجاد اشتغال را دارند راهی بسیار ایده آل و سودآور خواهد بود.با توجه به اینکه امروزه صنعت رستوران و غذا برای افراد دنیا به عنوان تفریح به حساب می آید،راه اندازی رستوران در اروپا نیز برای متقاضیان مهاجرت به اروپا راه مناسبی برای اخذ ویزای سرمایه گذاری با ایجاد اشتغال می باشد.

ویدیوی تصویری استاد ملک پور(دانشجوی دکترای رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش)هم به بررسی راه اندازی رستوران در اروپا و کشورهایی همچون اتریش،آلمان و دیگر کشورها میپردازد که امیدواریم نهایت استفاده را ببرید.

video راه اندازی رستوران در اروپا

فایل صوتی موسسه MIE در باب راه اندازی رستوران در اروپا تقدیم به همه ی شما عزیزان و همراهان

audio راه اندازی رستوران در اروپا

انتخاب نوع غذا برای راه اندازی رستوران در اروپا

در ابتدا لازم است بدانید در اروپا و در کشوری همچون اتریش غذایی معمولی در یک رستوران معمولی حدود 15 الی 20 یورو برای مشتری هزینه در پی دارد.افراد جوامع مدرن امروز به ویژه در اروپا زمان کمی برای تهیه غذا داشته و اغلب ترجیح میدهند برای صرف غذا به رستوران ها مراجعه کنند.حال تصور کنید راه اندازی رستوران در اروپا با غذاهای فوق العاده متنوع و خوشمزه ایرانی تا چه حد میتواند مشتریان را شگفت زده کند.راه اندازی رستوران در اروپا با منویی از غذاهای سنتی و اصیل ایرانی نظیر غذاهای گیلانی و تبریزی قطعا با استقبال بی نظیری مواجه خواهد شد.زیرا افراد مقیم در اروپا نیاز به تنوع غذایی داشته و غذاهای ایرانی طیف بسیار متنوعی را شامل میشود.لذا انجام تجارت در صنعت غذا و راه اندازی رستوران در اروپا یقینا در دسته ی سرمایه گذاری خارجی پربازده قرار دارد.و انتخاب نوع غذای رستوران برای هموطنان عزیز ایرانی کار دشواری نیست.

هزینه ی راه اندازی رستوران در اروپا

برآورد هزینه ی راه اندازی رستوران در اروپا به عوامل متعددی از جمله محل راه اندازی رستوران،نوع و کیفیت غذای رستوران و مالیات دارد.جهت کاهش هزینه ی راه اندازی رستوران،رستوران داران حرفه ای از جمله چینی ها مواد غذایی اولیه مورد نیاز را از مناطق ارزان تر و یا از چین وارد میکنند.به طور مثال در بسیاری مواقع در اتریش گوشت مورد نیاز رستوران ها از اسلواکی به قیمت ارزان تر وارد میشود.برای هموطنان ایرانی که قصد تاسیس رستوران خارج از ایران را دارند،میتوانند از همین طریق و با وارد کردن مواد غذایی اولیه ارزان تر از کشور خود و یا دیگر کشورها هزینه های راه اندازی رستوران خود را کاهش دهند.انتخاب بهترین کشور برای راه اندازی رستوران در اروپا یا سایر مناطق باید از حیث میزان مالیات نیز بررسی شود.

انتخاب نوع رستوران برای راه اندازی در اروپا

ملاک انتخاب نوع رستوران،با بررسی صنعت غذا در اروپا حاصل میگردد.در کشور های اروپایی مجموعه ای از رستوران های زنجیره ای همچون مک دونالد و برگرکینگ مورد قبول عامه مردم است و به قولی امتحان خودش را پس داده است.در ایران رستوران هایی همچون رستوران شاندیز مشهد از جمله رستوران های معتبر کشور میباشد که همواره محبوب همگان است.بنابراین با تاسیس رستوران های زنجیره ای در اروپا و کسب شهرت و اعتبار میان مردم میتوانید موفقیت خود را در راه اندازی رستوران در اروپا تضمین کنید.

سود راه اندازی رستوران در اروپا

سرمایه داران ایرانی همواره به دنبال مسیر پربازدهی برای قراردادن سرمایه خود درآن هستند.با توجه به این که سرمایه های سرگردان و دست نخورده در کشور ایران در دست افراد بسیار زیاد است،سرمایه گذاری با راه اندازی رستوران  در اروپا یکی از راه های پر سود است.سود راه اندازی رستوران در اروپا از جایی نشات میگیرد که نحوه ی درآمد زایی شما و سود بازگشتی به شما دراروپا به یورو و دلار خواهد بود.

نتیجه گیری درباره ی راه اندازی رستوران در اروپا

همچنان که در بالا اشاره شد،افرادی که قصد مهاجرت به اروپا و اخذ ویزای اروپا را دارند،میتوانند یکی از روش های سرمایه گذاری در اروپا یعنی سرمایه گذاری در راه اندازی رستوران در اروپا را انتخاب نمایند.این نوع سرمایه گذاری خارجی در زمینه ی غذا با توجه به تقاضای روز دنیا قطعا در زمره ی سرمایه گذاری های پرسود خواهد بود.موسسه ی حقوقی ملک پور با ارایه خدمات ویژه آماده ی راهنمایی بیشتر شما در زمینه ی راه اندازی رستوران در اروپا خواهد بود.

1 پاسخ
  1. panahialii464 گفته:

    سلام ، من در زمینه ی فست فود چند سالی سابق ی کار دارم اما در این زمینه هیچ گونه مدرک بین المللی ای دریافت نکرده ام و قصد دارم که به یکی از کشورهای اروپا مهاجرت کنم . آیا امکانش هست که یه مغازه عادی و نه در حد رستوران راه اندازی کنم ؟ یا جایی مربوط مشغول به کار بشم ؟ آیا لازم است گواهی ای کسب کنم و در هر دو صورت به چه مقدار هزینه نیاز دارم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.