دانشگاه های رایگان کانادا 2018

 

شرایط تحصیل در دانشگاه های رایگان کانادا در سال 2018 و اخذ پذیرش از دانشگاه های رایگان کانادا 2018 به چه ترتیب می باشد ؟ در این مقاله سعی بر این داریم که تمامی شرایط درباره ی دانشگاه های رایگان کانادا 2018 و همچنین شهریه یک سال دانشگاه های رایگان کانادا 2018 را برای شما متقاضی گرامی شرح دهیم . درباره ی چگونگی اخذ پذیرش از دانشگاه های رایگان کانادا و همچنین درباره مدارک و اسناد اخذ پذیرش از دانشگاه های رایگان کانادا نیز تلاش شده است تا در این مقاله متقاضی را راهنمایی کرده باشیم .

video دانشگاه های رایگان کانادا 2018

اکثر دانشگاه های کانادا هزینه های بسیار کمی برای تحصیل دارند و این موضوع باعث میشود که تحصیل دانش جویان در این دانشگاه ها اسان تر باشد . از مهم ترین امتیازات دانشگاه های رایگان کانادا رتبه ی بالای این دانشگاه ها می باشد . تحصیل در مقطع لیسانس معمولا حدود 4 سال زمان می برد و مقطع فوق لیسانی و دکتری حدود 2 سال طول می کشد .

در این مقاله سعی بر این داریم که شما متقاضی گرامی را با تعدادی از دانشگاه های کم هزینه کشور کانادا اشنا کنیم .

دانشگاه نیوفاندلند (Memorial University Of Newfoundland)

این دانشگاه از کم هزینه ترین دانشگاه در کل کشور کانادا میباشد . Memorial University Of Newfoundland هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد . هزینه ی مقطع کارشناسی در این دانشگاه 8.800 دلار و هزینه مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه نیز 10.705 دلار میباشد .

این دانشگاه برای همه کسانی که قصد تحصیل دارند از هر کشوری مناسب میباشد و محدودیتی ندارد . تغذیه و اقامت در این دانشگاه از تمامی دانشگاه های جهان ارزان تر می باشد .

دانشگاه پرنس ادوارد (University Of Prince Edward Island)

جمعیت این دانشگاه بسیار کم می باشد . دانشگاه پرنس ادوارد (University Of Prince Edward Island) هم یکی از دانشگاه های کانادا میباشد که هزینه تحصیلی بسیار پایینی دارد . این دانشگاه دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را رائه می دهد که هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی معادل 4.428 دلار و همچنین هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هم معادل 4.428 دلار می باشد .

دانشگاه براندون (Brandon University)                  

دانشگاه براندون نیز یکی دیگر از دانشگاه های کشور کانادا می باشد که بسیار مقرون به صرفه می باشد . این دانشگاه هم دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که هزینه مقطع کارشناسی معادل 6.771 دلار می باشد و اگر بخواهید برای مدرک کارشناسی ارشد در این دانشگاه تحصیل کنید فقط باید مبلغ 7.485 دلار پرداخت کنید .

دانشگاه آلبرتا کنکوردیا (Concordia University College Alberta)

یکی از محبوب ترین دانشگاه های کانادا دانشگاه Concordia University College Alberta می باشد که علاوه بر محبوبیت آن در مقیاس جهانی نیز یکی از پایین ترین هزینه های تحصیل در کانادا می باشد . به عنوان دانشجوی مقطع کارشناسی در این دانشگاه معادل 5.680 دلار هزینه تحصیل می باشد . از سوی دیگر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد معادل 6.100 دلار می باشد . این مبلغ معادل مبلغی است که برای هر سال شما برای تحصیل در موسسه باید هزینه کنید .

دانشگاه دومینیکن (Dominican University)

این دانشگاه دیگری در کانادا است که هزینه تحصیل در این دانشگاه بسیار کم می باشد . دانشگاه دومینیکن از نظر بین المللی بسیار شناخته شده می باشد . هزینه برای مقطع کارشناسی در این دانشگاه فقط مبلغی معادل 5.000 دلار می باشد

این دانشکاه بدون شک از مقرون به صرفه ترین دانشگاه در کل کشور کانادا می باشد .

دانشگاه آتباسکا (Athabasca University)

این دانشگاه هم از نظر هزینه و تحصیل در سطح بسیار خوبی قرارداد . Athabasca University در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد . هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در این دانشگاه معادل 9.440 دلار می باشد و همچنین هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد معادل 10.490 دلار می باشد .

دانشگاه سانتا (University de Saint – Boniface)

این دانشگاه هم همچون دانشگاه های دیگر با سطح اموزشی عالی و نرخ هزینه بسیار کم برای جذب دانشجو تلاش می کند .

این دانشگاه برای پذیرش دانشجو تبعیض قائل نیست و از هر نقطه جهان که باشید میتوان به این دانشگاه درخواست اخذ پذیرش دهید . برای مقطع تحصیلی کارشناسی فقط مبلغ 6.420 دلار باید پرداخت کنید .

 

دانشگاه ساسکاچوان (Saskatchewan university)

این دانشگاه نزدیک به 20.000 دانشجو دارد و بزرگترین دانشگاه ایالت کانادا می باشد . Saskatchewan university به عنوان ممتاز ترین دانشگاه در سطح جهان شناخته شده است و در حال حاضر در بین 15 دانشگاه برتر کشور کانادا قرار دارد .

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی این دانشگاه 4.000 دلار تا 6.000 دلار میباشد و در مقطع کارشناسی ارشد حدود 8.000 تا 10.000 دلار می باشد .

 

در ماه فوریه امسال دولت کانادا اعلام کرده که آموزش و پرورش در کشور برای دانش آموزانی که فقیر هستند و نمی توانند هزینه تحصیل خود را پرداخت کنند تقریبا رایگان می باشد .

شرایط  اخذ پذیرش برای دانشگاه های رایگان کانادا :

موارد ذکر شده در زیر اسنادی هستند که شما برای اخذ پذیرش به ان ها نیاز دارید :

ویزای کانادا (Canadian visa )

پاسپورت (Passport)

مدارک زبان ماننده TOEFL  و IELTS

(نمره TOEFL  باید حداقل 84 و همچنین نمره IELTS  شما باید حداقل 6.5 باشد تا انتظار پذیرش از دانشگاه های کشور کانادا را داشته باشید . )

انگیزه نامه (Letter Of recommendation)

(انگیزه نامه شما باید به حدی قوی باشد که بتواند دانشگاه را متقائد کند . )

فرم درخواست بین المللی (International application form)

هزینه درخواست ، که غیر قابل بازگشت می باشد (application fee )

ریز نمرات مقاطع قبلی

(ریز نمرات مقطع دبیرستان و ریز نمرات مقطع پیش دانشگاهی و اگر مقطع کارشناسی را گذرانده اید ریز نمرات مقطع کارشناسی نیز باید ترجمه شود و به دانشگاه برای اخذ پذیرش ارسال شود . )

این اسناد الزامات تمامی دانشگاه ها برای صدور پذیرش می باشد که برخی از دانشگاه ها ممکن است اسناد دیگری را هم بخواهند .

در مورد دانشگاه های رایگان کانادا باید بگوییم که بعضی از دانشگاه ها در کشور کانادا بدون تبعیض قائل شدن برای متقاضیان در کشور های مختلف پذیرش صادر می کنند . با ذکر تعدادی از دانشگاه های رایگان کانادا در این مقاله سعی بر این شد که شما را از شهریه های دانشگاه های کشور کانادا اگاه سازیم . همچنین پیشنهاد می شود قبل از هر اقدامی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های رایگان کانادا با مشاوران ارشد حقوق بین الملل مشورت نمایید . موسسه حقوقی ملک پور همکار MIE  اتریش در وین و دفاتر همکار در ایران برای هر گونه ارائه اطلاعات در باب دانشگاه های رایگان کانادا شما متقاضیان گرامی را راهنمایی می کند .

Rating: 4
128 پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 1. mina گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من کارشناسی از پیام نور با معدل 15.78 و ارشد ازاد با معدل 19.15 و پایان نامه با 18/18 دارم. رشته مهندسی صنایع
  یک مقاله q2 چاپ شده و دیگری سابمیت شده است. سطح زبان 6 هست.
  اگر برای سلف فاند بخواهم اقدام کنم در چه مقطعی پذیرش سریع تر هست؟ دکتری یا ارشد مجدد؟ و نزدیک ترین زمان پذیرش کی هست؟
  (با توجه به اینکه هدف از تحصیل، اخذ اقامت در کانادا هست)
  و آیا برای همسر ویزای همراه و اجازه کار داده می شود؟
  ممنون از پاسخگویی شما.

  پاسخ
 2. Arsham گفته:

  سلام خسته نباشید
  آیا کانادا دانشجوی هنر بورسیه میکنه؟اگه آره لطفا بگید که به چه طریق؟یعنی از راه مقاله یا بورسیه ،باتشکر از شما و سایت خوبتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 3. r.n گفته:

  سلام
  من سه ماه پیش ویزای اوکلندو گرفتم و حدود دو ماه در دانشگاه اوکلند درس خوندم اما به دلیل اینکه نتونستم بورس بگیرم و هزینه ها بسیار بالا بود مجبور به انصراف شدم و برگشتم. در حال حاضر هم به دنبال بورسیه تحصیلی در کشور کانادا برای دکترا هستم.
  من ویزای تحصیلی و برای همسرم کاری میخام بگیرم.ایا هر دو باهم میاد؟چون به هیچ وجه نمیتونم تنها برم.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. برای همسرتان می بایست جداگانه اقدام نمایید چرا که از ویزای همراه برای همسر به منظور ورود همزمان با شما تضمینی نیست. همچنین ممکن است در هر دو صورت نتوانید بصورت همزمان وارد کانادا گردید چرا که اخذ ویزای کار کانادا پروسه زمان بری بوده و از طریق امتیاز بندی و طی سلسله مراتبی می باشد.

   پاسخ
 4. یاس گفته:

  سلام
  من دامپزشک عمومی هستم برای گذروندن دوره ی تخصص و یا PHD کدام دانشگاه کانادا از لحاظ هزینه ی تحصیلی مناسبه و یا اینکه از کدام دانشگاه میتونم بورسیه بگیرم؟

  Rating: 4
  پاسخ
 5. علی گفته:

  سلام و عرض ارادت خدمت جناب آقای ملک پور
  فرزند من 19.5 ساله در دبیرستان تیزهوشان با معدل تقریبا 19 دیپلم و پیش دانشگاهی خود را گرفته و در حال حاظر در کنکور سراسری در رشته پزشکی یکی از دانشگاههای دولتی پذیرفته شده و دانشجوی ترم اول است . نمره آیلتس ukvi او 6.5 و نمره آیلتسش 7 است . ممنون میشم چنانچه راهنمایی فرمایید کدام دانشگاههای کانادا و یا دانشگاههای کشورهای انگلیسی زبان را می تواند بصورت فول فاند پذیرفته شود . و آیا چنین امکانی وجود دارد ؟

  Rating: 3
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. معمولا اخذ فاند تحصیلی در مقطع فوق لیسانس چندان ساده نمی باشد و شانس پایینی برای آن وجود دارد. در هر صورت نیاز به داشتن سوپروایزر خواهید داشت. شما ممکن است بتوانید از طریق ویزا کاری کانادا اقدام کنید و یا دوره کوتاه مدت تحصیل در کانادا را بگذرانید و به سرعت وارد بازار کار شوید. همچنین امکان کار در کشورهایی همچون اتریش و آلمان نیز پس از تحصیل برایتان فراهم خواهد بود.

   پاسخ
 6. گیتی گفته:

  با سلام بنده کارشناس ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه آزاد با مدل ۱۹هستم. البته معدل کارشناسی ام ۱۶بوده .در حال خواندن برای آزمون ایلس هستم.سوالم این است که ایا بهتر است برای ارشد اقدام کنم یا برای دکترا؟آیا با۲سال درس خواندن میتوان اقامت دائم گرفت؟و کدام یک از گرایش حقوق برای پیدا کردن کار در این شهر هایی که دانشگاه های آن را معرفی کردید خوب است (تجارت بین الملل.حقوق بین الملل.حقوق بین الملل محیط زیست.حقوق بشر و…..)راستی پایان نامه من راجع به حقوق محیط زیست میباشد با نمره ۱۸.با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. پاسخ به سوالهای شما به دلیل گستردگی مطالب و همچنین عدم اطلاع دقیق از سایر شرایط شما در چند سط امکان پذیر نخواهد بود و مستلزم زمان بیشتر و اطلاع از شرایط شما به منظور ارزیابی وضعیتتان می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 7. ازاده سهرابیان گفته:

  سلام دختر من معدلش 13 میباشد ومهندسی مکانیک میخواند در دانشگاه سراسری بابل ودوبار مشروط شده است ایا دخترم با این وضعیت میتواند برای دانشگاههای رایگان اقدام کند

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه و تحصیل رایگان مستلزم داشتن سوپروایزر و رزومه قوی علمی و تحقیقاتی به همراه سایر موارد لازم می باشد و به هیچ وجه کار آسانی نخواهد بود.

   پاسخ
 8. مائده گفته:

  سلام من تمام موارد لازم برای دریافت قبولی رو دارم به جز ریز نمرات پیش دانشگاهی و دانشگاه.فقط ریزنمرات دیپلم ۱۲ساله باشه هم قبول میکنن؟

  Rating: 3
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور اخذ ویزای تحصیلی کانادا می بایست تمامی مدارک تحصیلی خود را در زمان ارائه درخواست ویزای تحصیلی کانادا به سفارت ارائه دهید و تا آن زمان می توانید مدارک خود را تکمیل نمائید.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله شما پس از تحصیل در کانادا می توانید به جستجوی کار در این کشور بپردازید و پس از دریافت پیشنهاد کار به شما مجوز کار و اقامت کاری اعطا می گردد.

   پاسخ
 9. عبدالرضا شیرازی گفته:

  بنده متولد سال 1345 هستم و متقاضی تحصیل در مقطع دکتری آی تی در یکی از دانشگاههای رایگان را دارم و معدل فوق لیسانس بنده 18.70 از دانشگاه شیراز است لطفاً بنده را راهنمایی کنید ممنون میشم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. مدت زمان اخذ پذیرش از دانشگاه های مختلف بسته به نوع دانشگاه و آماده بودن مدارک شما متفاوت می باشد و عموما بین ۲ تا ۴ ماه می باشد که این زمان نیز قطعی نیست و ممکن است کم یا زیاد شود.

   پاسخ
 10. ویان گفته:

  با سلام و عرض ادب ، ميشه دانشگا های رایگان کا نادا برای تحصیل در مقطع دکتری در رشته اموزش زبان انگلیسی معرفی کنید.

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به عدم اطلاع از وضعیت تحصیلی شما، پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 11. امیر گفته:

  سلام این هزینه شهریه دانشگاهها رو که در با لا نوشتید شهریه هر ترم هست یاهر سال تحصیل یا شهریه کل دروره تحصیل است؟

  پاسخ
 12. دلارام گفته:

  سلام ببخشید من دانشجوی رشته ی عمرانم دانشگاه سراسری میخواستم برای تحصیل به کانادا اقدام کنم ولی وقتی یا دفتر تهران تماس گرفتم متاسفانه هیچ اطلاعات مفیدی به من ندادن و فقط گفتن باید حضوری بیای .میشه یه اطلاعات کلی به من بدید ؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره تحصیل در کانادا به مقالات و ویدئوهای وبسایت های ملکپور در باب تحصیل در کانادا مراجعه فرمائید.

   پاسخ
 13. بیژم گفته:

  با دورد من ۲۷ ساله هستم دانشجوی ترم ۷ مقطع کارشناسی رشته ی مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی اصفهان تا یک سال آینده مدرک کارشناسیم رو با معدل ۱۹ میتونم بگیرم نمره آیلتسم هم ۷ است. میخواستم بدونم که میتونم با این شرایط بورسیه دانشگاه های کانادا برای مقطع کارشناسی ارشد بشم یا نه ؟ و اگر هم بورسیه بشم چه قدر هزینه باید بکنم؟

  پاسخ
 14. نرگس گفته:

  باسلام.خانم 30 ساله لیسانس حسابداری با معدل16.67 و دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد.زبان upper intermediate.برای ادامه تحصیل در کانادا ا کمترین هزینه چه شرایطی لازم هست؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام چنانچه تمایل به ادامه تجحصیل دارید میتوانید با اخذ بورسیه تحصیلی(در صورت داشتن شرایط معدل بالا و مدرک زبان خوب و مقالات و توصیه نامه از اساتیدتان)با هزینه ی کم تری مهاجرت نمایید.

   پاسخ
 15. طاهریان گفته:

  سلام خانمی هستم27 ساله کارشانس حقوق ار دانشگاه دولتی با معدا 16 و ارشد از دانشگاه ازاد با معدل 18 و متاهل بدونه فرزند میخواستم بدونم برای مقطع دکترا آیا شانسی دارم پدیرش رایگان دارم؟
  زبانمدر حده آیلتس 5 هست اما به 7 میتونم برسونم تا سال اینده

  پاسخ
 16. مریم گفته:

  درود بر شما
  لیسانس بنده در رشته مترجمی زبان انگلیسی با معدل 12 و فوق لیسانس در رشته زبانشناسی همگانی با معدل 15/73 و نمره پایان نامه 17/5 و یک مقاله از پایان نامه در مجله داخلی چاپ شده است ایا امکان تحصیل رایگان در مقطع دکترا در دانشگاههای کانادا وجود داره یا در کشورهای دیگر؟ من 5 سال سابقه بیمه هم دارم

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   دوست عزیز معدل شما کمی پایین است همچنین باید گپ تحصیلی شما بررسی گردد.شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 17. فرگل گفته:

  سلام خسته نباشین من 20 سالمه دانشجوی رشته تغذیه دانشگاه شهید بهشتی هستم.دارم زبان میخونم هنوز مدرک ندارم.دو سال و نیم دیگه مدرک کارشناسیمو میگیرم.میتونم برای فوق لیسانس اقدام کنم و برم کانادا؟بهتره برای فوق برم یا اینکه فوقمو اینجا بگیرم برا دکترا برم؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنین.ما اشنا هم داریم تو ونکوور

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. الهام گفته:

  سلام خدمت مشاورین محترم
  یه سوال از خدمتتون داشتم اینکه میفرمایید این دانشگاه ها خیلی ارزان هستن و یکسری مبلغ هم ذکر فرمودین،این مبالغ مربوط به کدوم رشته هاست؟
  وآیا هنوزم این مبالغ هست یا تغییر کرده؟
  ممنون

  پاسخ
 19. javad گفته:

  سلام من 38 سالمه ،سال 84 لبسانس الکترونیک با معدل 13.7 گرفتم و سال 97 فوق لیسانس در رشته برق قدرت با معدل 15.5از دانشگاه آزاد گرفتم. مدرک آیلتس با نمره 6.5 دارم و با توجه به اینکه کارم آزاد میباشد طی 10 سال گذشته 6 سال سابقه بیمه بصورت پراکنده دارم .زبان فرانسه هم در حد A2 بلدم . میخواستم بدونم با توجه به سن و معدل پایینم آیا جهت پذیرش کارشناسی ارشد مجدد(2nd master) میتوانم شانسی داشته باشم.
  ممنونم

  پاسخ
 20. بيات گفته:

  باسلام
  خانمي هستم متولد ١٣٧٠ و مدرك پيش دانشگاهيمو سال ٩٠ گرفتم
  رشته علوم تجربي خوندم
  سال ٩٤ كنكوررياضي دادم و رشته امار روزانه قبول شدم اما بعدازيك ترم انصراف دادم
  ميخواستم براي ادامه تحصيل رشته طراحي مد لباس به كانادا اقدام كنم
  ميخواستم ببينم مدرك فوق ديپلم در ايران بگيرم بعد اقدام كنم يا خير و
  اينكه مدرك زبان هم ميخوامبگيرم
  ضمنا ميخوام ازبورسيه ها وتحصيل رايگان اگرباشه استفاده كنم

  ممنون ميشم راهنماييم كنيد

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما مورد بررسی قرار گیرد تا شما را بتوان راهنمایی دقیق نمود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 21. نیلوفر گفته:

  سلا روزبخیر
  من 33 ساله در حال ارایه پایان نامه در مقطع ارشد مدیریت بازرگانی و در حال خواندن زبان انگلیسی ولی هنوز مدرک زبان ندارم میخام واسه ارشد مجدد اقدام کنم ازتون راهنمایی میخام

  پاسخ
 22. بهاره گفته:

  با سلام من ٢٨ سال دارم و ليسانس حسابداري با معدل ١٣ از دانشگاه پيام نور، گپ تحصيليم ٣ سال هست و ٤ سال سابقه بيمه دارم، سطح زبانم بالا هست و در حال مطالعه براي گرفتن ايلتس ٦.٥ هستم ،آيا شانسي براي ويزاي تحصيلي در رشته اي مرتبط با حسابداري دارم؟ متاهل و داراي يك فرزند هستم

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط و رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. احسان گفته:

  با سلام و‌خسته نباشید
  ۳۱ سال سن دارم داری لیسانس مهندسی برق الکترونیک و‌فوق لیسانس قدرت علوم تحقیقات تهران هستم و‌سابقه کار پتروشیمی با سمت کارشناس ابزاردقیق به مدت ۵ سال و‌همچنین گواهینامه های دوره های ابزاردقیق و‌plc رو‌ دارم‌
  آیلتس هم با نمره ۶۰۵ گرفتم
  دوتا مقاله خارجی در زمینه انرژی های نو در رابطه با خودرو الکتریکی هم دارم
  اگر لطف کنید و‌راهنمایی بفرمایید که واسه کانادا چه پذیرش از طریق کار یا تحصیل دارم و‌چقد شانس دارم سپاسگذار میشم

  پاسخ
 24. farzane گفته:

  با سلام و خسته نباشید. من لیسانس حسابداری دارم از دانشگاه پیام نور با معدل ۱۳٫.۸، ۲۷سالمه و متاهلم ۴سال و نیم سابقه بیمه دارم، همسرم ۳۲سالشه دیپلمه ۱۱سال جواز کسب و فعالیت عکاسی و فیلمبرداری داره، میخواستیم اسکیل ورکر کانادا اقدام کنیم آیا این امکان برای ما وجود داره؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط و رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 25. یاسین گفته:

  عرض سلام و ارادت
  جهت گرفتن زمان مشاوره با خود جناب ملک پور چطور باید اقدام کنیم. ترو خدا همینجا جواب بدید و به مسیر تقریبا همیشه مشلوغ تماس با موسسه ارجاع ندید. در غالب یک پیشنهاد، کاش پاسخ هر شخص بجز اینجا خودکار به ایمیل پرسشگر هم ارسال میشد.
  ممنون پاسخ گوییتون

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز از این طریق نیز میتوانید برای مشاوره اقدام کنید.شلوغی خطوط بدلیل تماس فراوان هموطنان است و تمام مشاورین برای پاسخگویی به شما عزیزان در تلاش هستند

   از آنجایی که پاسخ دهی و مشاوره تخصصی کامل در اینجا میسر نمی باشد
   🎯شما میتوانید حتی برای اخذ تایم مشاوره حضوری با ما در #ساعات_کاری_موسسات تماس حاصل نموده
   و یا اینکه
   اطلاعات خود را بر روی سایت ها تکمیل کنید تا به صورت #مجانی مشاورین انلاین ما از طریق #واتس_اپ با شما تماس بگیرند.

   ✅لینک ثبت نام جهت تماس ما با شما👇🏻👇🏻
   👇👇👇
   🌐 https://malekpour.ir/contact-us/

   ارتباط با ما

   پاسخ
 26. Lidaz گفته:

  سلام خسته نباشيد
  من ٣٣ ساله هستم و مدرك كارشناسى نا پيوسته گرافيك ( ارتباط تصويرى ) دارم و ٦ سال سابقه كارى با بيمه دارم ، درسم سال ٨٧ تموم شده و ديگه ادامه ندادم
  ميخواستم بدونم براى كارشناسى و يا كارشناسى ارشد مديريت در دانشگاه هاى با هزينه پايين كه نام برديد ميتونم اقدام كنم و پس از تحصيل ويزاى كارى بگيرم يا مشكل گپ و محدوديت سنى دارم ؟

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست گپ تحصیلی شما زیاد است.باید شرایطتون بررسی بشه.برای کسب اطلاعات و اخذ مشاوره با شماره 02149196000تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. پانته آ گفته:

  سلام خسته نباشيد براى دانشجوهاى كارشناسى رشته هاى مترجمى زبان انگليسى و مديريت بازرگانى ايا امكانش هست با هزينه كم بتوانند در دانشگاه هاى كانادا تحصيل كنند؟

  پاسخ
 28. آیلار گفته:

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی رشته حقوق در دانشگاه آزاد هستم با معدل 15
  میخواستم بدونم وضعیت رشته حقوق در کانادا چطوره و اینکه من اگر لیسانسمو اینجا بگیرم باز لازمه اونجا دوباره کارشناسی بخونم یا خیر؟

  پاسخ
 29. هستى گفته:

  سلام و خسته نباشيد
  من دانشجوى كارشناسى بيوتكنولوژى دانشگاه ازاد مشهد هستم براى دكترا ميخوام اقدام به تحصيل در كانادا بكنم ايا امكان بورسيه در دانشگاه هاى رايگان هست؟

  پاسخ
 30. ویدا گفته:

  سلام من ۳۴سال سن دارم ایا با مدرک کارشناسی ناپیوسته از دانشگاه غ انتفاعی با معدل ۱۴شانسی برای پذیرش دارم برای فوق سال اخذ مدرک ۹۲هست رشته نرم افزار کامپیوتر و دارای دو فرزند ۷/۲ساله

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار بله این امکان برای شما وجود دارد ولی باید از شرایط شما به طور کامل آگاه باشیم، تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. حسین گفته:

  سلام خسته نباشید. ممنون از اینکه وقت میزارین و جواب میدین.
  من فارغ التحصیل کارشناسی رشته ی عمران-عمران از دانشگاه آزاد هستم با معدل 14. میخواستم ببینم آیا با این معدل شانسی برای پذیرش در مقطع ارشد در کشور کانادا دارم یا خیر ؟ با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بله دوست عزیز این امکان برای شما وجود خواهد داشت. البته باید شرایط شما همانند میزان گپ تحصیلی، رشته مورد نظر و …… آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم از این رو باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
   • حسین گفته:

    سلام مجدد ممنون از جوابتون
    ببخشید سوال اینه که میخواستم ببینم من اول باید مدرک زبان بگیرم بعد با دفتر شما قرارداد ببندم یا اول قرار داد ببندم بعد مدرک زبان بگیرم.
    ممنون

    پاسخ
    • ghazaleh salehi گفته:

     با سلام
     برای دریافت پذیرش نیاز به ارائه مدرک زبان نیست بنابراین می توانید ابتدا قرارداد بسته پروسه ی مهاجرت خود را آغاز نمایید سپس برای دریافت مدرک زبان اقدام نمایید.
     موفق باشید

     پاسخ
 32. نوشین گفته:

  سلام من دانشجوی پرستاری ترم 5 هستم و میخواستم برای ادامه تحصیل مهاجرت کنم به کانادا.آیا امکانش هست بدون داشتن اصل مدرک کارشناسی(چون دوره طرح رو نمیخوام بگذرونم و مدرک موقت میگیرم در حدی که مشخص میکنه من گذروندم کارشناسی رو) بتونم پذیرش بگیرم؟سابقه کار که مهم نیست؟بعد گذروندن دوره ارشد هم اونجا باید ازمون آر ان رو بدم تا بتونم وارد بازار کار بشم؟ اگه بخوام خرج تحصیلم رو دربیارم میتونم اونجا کاری پیدا کنم یا دانشگاه کمکی میکنه؟کار مرتبط با رشته ام میتونم پیدا کنم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست بزرگوار پذیرش شما با مدرک موقت تحصیلی بستگی به نوع شرایط پذیرش دانشگاه خواهد داشت که در دانشگاه های مختلف متفاوت می باشد و سابقۀ کار برای شرایط شما اهمیتی ندارد. همچنین شما در حین تحصیل می توانید به صورت پاره وقت مشغول به کار شوید که می تواند در زمینۀ تحصیلتان باشد. البته باید از شرایط شما همانند میزان گپ تحصیلی، سن، میزان سرمایۀ شما و …… آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری در این زمینه داشته باشیم. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 33. ستاره گفته:

  سلام
  من در رشته مهندسی عمران عمران دانشگاه تهران تحصیل می کنم و سال دیگر فارغ التحصیل می کنم و معدلم 14.2 است.و توانایی کسب مدرک ایلتس 6.5 را دارم.مقاله ای ندارم. با این وصیفات چقدر شانس دارم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 34. Sam گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من فارغ التحصیل رشته بیوتکنولوژی با معدل ۱۶/۰۴ دانشگاه ازاد و دانشجوی ارشد ایمونولوژی هستم با تمرکز بر سرطان.وضعیت مالی کاملا متوسط دارم،شانس ورود من برای ورود به دانشگاه های سطح بالای کانادا برایphdچطور هست؟ایا امکان اقامت هم دارم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار برای مقطع دکترا باید از طریق سوپر وایزر اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید. اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید. در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما و دانشگاه می باشد. همچنین بعد از فارغ التحصیلی شما می توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید. جهت کسب اطلاعات درباره مکاتبه با استاد میتوانید از مقالات و ویدیویی در سایت در همین جهت استفاده نمایید.

   پاسخ
 35. hn گفته:

  با َسلام خدمت دکتر ملک پور گرامی خانمی 39 ساله هستم فارغ‌التحصیل کاردانی مدیریت جهانگردی تیر/89 و کارشناسی نا پیوسته مدیریت بازرگانی بهمن/92 در حال اموزش زبان انگلیسی هستم آیا اول برای کانادا و بعد اتریش و سایر کشورها کیسی هست که شرایطش به من بخوره ممنون میشم خودتون بیشتر راهنماییم کنین
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی شما می توانید برای ویزای کاری و سرمایه گذاری در کانادا و یا ویزای تحصیلی و سرمایه گذاری یا ثبت شرکت در اروپا اقدام فرمایید. هرچند باید اطلاعات جزیی تری از جمله سطح زبان، میزان سرمایه شما و …… جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای ذکر شده برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 36. غزل گفته:

  سلام
  من 19 سال دارم و در رشته ی تجربی رتبه 215 رو کسب کردم و پزشکی سراسری دانشگاه ایران میخونم.
  من میخواستم بپرسم برای بورس تحصیلی پزشکی کانادا بهتره پزشکی رو در ایران تموم کنم و بعد امتحانات خاص رو برای بورس بدم
  یا از الان اقدام کنم ؟ من برای مهاجرت زیاد عجله ای ندارم ولی در اخر میخوام حتما برم.
  اگر بهتره از الان اقدام کنم چه چیز هایی برای دانشگاه های خوب کانادا لازم دارم ؟ مقاله دادن ایا موثره ؟
  ممنون و خسته نباشید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و باید شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد تا بتوان پاسخ دقیق تری به سوالات شما داد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره در این باب با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. منا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من ۲ ماهه که کانادا هستم و از اینجا چندین بار در ساعت اداری و به وقت تهران با شما تماس گرفتم اما جوابی کسی گوشی رو جواب نداد.
  من میخواستم بدونم پذیرش دانشگاه بدون مدرک زبان چجوریه و آیا من شرایطشو دارم؟
  اگر شرایطش رو ندارم دنبال یک کالج زبان ارزون میگردم که بتونم بعدش پذیرش دانشگاه یا اقامت بگیرم. آیا شما میتونید کمکم کنید؟ برام خیلی هم مهم نیست کجای کانادا باشه. هرجا ارزونتر بهتر.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار ضمن عرض پوزش از بابت شلوغی خطوط. متاسفانه منظور شما از هزینه مناسب مشخص نمی باشد اما هم اکنون این شرایط فراهم شده است که شما با سطح زبان کم و بدون مدرک زبان جهت اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا اقدام فرمایید. در این راستا باید از شرایط دقیق شما آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم لطفاً جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. AmirAli گفته:

  سلام
  من 28 سا دارم. لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات ( فارغ التحصیل سال 92 )، فوق لیسانس مدیریت بازرگانی ( سال 96 ) و هردو دانشگاه آزاد تهران
  سابقه کاری بیمه حدود 6 سال و بدون بیمه حدود 9 سال
  درحال مطالعه جهت آزمون ایلتس هستم.
  شانس پذیرش در مقطع دکترا ( همراه با دریافت بورسیه ) وجود خواهد داشت؟

  ممنون از آگاهی رسانی خوبتون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما، گپ تحصیلی و …) مورد بررسی دقیق قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد. در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 39. S_m گفته:

  با سلام استاد بنده در رشته ریاضیات و کاربرد ها در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی درس خواندم معدل دو سال آخرم بالای ۱۶٫۵ و رزومه خوبی در بحث skills در شاخه کامپیوتر و علوم کامپیوتر دارم می خواستم ببینم امکان گرفتن پذیرش تحصیلی علوم کامپیوتر در مقطع ارشد دارم؟؟؟ مجموع هزینه تحصیل و زندگی در مجموع در چه حدود تخمین می زنید؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست بزرگوار باید از شرایط شما همانند گپ تحصیلی، رشته مورد نظر، بودجه شما و …… آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم. از این رو باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 40. سمیه گفته:

  با سلام
  من ۳۷ سالمه و متاهل هستم ، لیسانس مدیریت بازرگانی و لیسانس حقوق از دانشگاه ازاد با معدل ۱۸ دارم ، در حال آموزش زبان فرانسه هستم ، کارشناسی ارشد رشته ی حقوق کانادا میتوانم اقدام کنم ؟ و اینکه ورود به بازار کار در کانادا در رشته ی حقوق چگونه است ؟ برای وکیل شدن آیا آزمونی هست ، طی چه روندی ؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی رشته وکالت از رشته های خوب محسوب می شود ولی شما جهت کار به عنوان وکیل نیاز به معادل سازی و گرفتن مجوز خواهید داشت. همچنین با توجه به شرایطی که فرمودید ریسک گرفتن ویزای تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد برای شما بالا است. در این راستا باز هم باید اطلاعات جزیی تری داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای تحصیل ، کار و یا سرمایه گذاری برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 41. Koosharezaei گفته:

  سلام آقاى دكتر
  بنده سال ٨٨ در مقطع كارشناسى فارغ التحصيل شدم و در مقطع كارشناسى ارشد در سال ٩٤ فارغ و التحصيل شدم
  در ضمن رشته تحصيليم مهندسى صنايع پليمر هست
  اگر بخواهم از نظر تحصيلى به كانادا بيام آيا براى دكترا خوندن دانشگاهى معتبر در اين رشته سراغ داريد؟ يا اينكه بايد مقطع كارشناسى ارشد دوباره بخونم؟؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی در صورت تمایل به خواندن مجدد کارشناسی ارشد برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا باید دلیل منطقی داشته باشید و برای تحصیل در مقطع دکترا باید از طریق دانشگاه و استاد راهنما اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید. همچنین با توجه به شرایط شرح داده شده شما باید فاصله و گپ تحصیلی خود را با دلایل مورد قبول توضیح دهید. از این رو شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب و بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 42. S گفته:

  سلام من 21 سالمه و تا اخر تابستون مدرک کارشناسی بیوشیمی رو میگیرم. معدلم 18 است و 6 ترمه تموم میکنم
  قصد دارم برای ارشد اقدام کنم.(رشته های مورد علاقم بیوشیمی، ژنتیک یا بیوتکنولوژی …است ) اما این واسم مهمه ک بورس بشم چون هزینه های شهریه دانشگاه واسم زیاده .
  ایا این امکان وجود داره؟ و کدوم دانشگاه ها راحت تر بورس میکنن؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب شما درصورتی که حداقل ielts 7 اخذ نمایید و معدل بالای 19 داشته باشید میتوانید از شرایط بورسیه در کشور کانادا در ضمن تحصیل استفاده نمایید. بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. در صورت تمایل پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 43. سمير گفته:

  با سلام و احترام
  من ٣١ ساله و كارشناس ارشد زيست سلولي مولكولي گرايش ميكروبيولوژي هستم. ٣ سال سابقه ي كار در شركت داروسازي دارم، آيا امكان ادامه تحصيل در رشته ي داروسازي در كشور كانادا را دارم؟
  براي ادامه ي تحصيل در مقطع دكتري رشته ي ميكروبيولوژي در كانادا چطور، شانس ادامه ي تحصيل بيشتري دارم ؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی بله شما می توانید در کانادا ادامۀ تحصیل بدهید. در صورت تمایل به خواندن مجدد کارشناسی ارشد برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا باید دلیل منطقی داشته باشید و برای تحصیل در مقطع دکترا باید از طریق دانشگاه و استاد راهنما اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید. اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید. البته باید اطلاعات جزیی تری داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 44. آرشام گفته:

  با سلام
  من در حدود 40 ساله هستم و تجربه مناسبی در زمینه IT و IT Security دارم ( لیسانس کامپیوتر ، فوق لیسانس مدیریت کسب کار ، مدارک متعدد بین المللی و بیش از 10 سال سابقه کار )
  مدرک زبان هم سال پیش دریافت کردم Ielts 7
  آیا امکان گرفتن پذیرش از دانشگاه در مقطع دکترا دارم ؟ مشکلی بنام گپ تحصیلی رو نخواهم داشت ؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله امکان پذیر است و به دلیل اینکه برای مقطع دکترا اقدام می کنید با ریسک کمتری برای گرفتن ویزا همراه خواهد بود. البته برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید. اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید. در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد.

   پاسخ
 45. فاطمه شیرزادی گفته:

  سلام .من کارشناسی مترجمش زبان انگلیسی دارم و سابقه ۱۳ سال تدریس.برای ادامه تحصیل رایگان در کانادا میخاهم امتحان ielts باهم.و مطمینن نمره بالای ۶ می آورم.فقط میخام تحصیلم رایگان باشه …آیا میتوانم؟؟؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. البته باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن و میزان سرمایه شما و ….. داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. در این راستا پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 46. حسین گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید….
  حسین هستم 19 ساله و امسال در کنکور سراسری شرکت کرده ام و در حال حاضر نمره ی 4 ازمون ایلتس دارم
  سوالاتی درباره ی رشته های آشپزی (اشپزی بین الملل) و هتلداری و گردشگری برای کشور های کانادا و اتریش داشتم که ممنون میشوم پاسخ دهید
  این رشته ها در ایران در دانشگاه های علمی کاربردی و دانشگاه ازاد تدریس میشوند و فکر نمیکنم که در دانشگاه های سراسری به صورت جدی (نسبت به دانشگاه ازاد و علمی کاربردی) تدریس شوند و با توجه به این نکته ایا امکان دارد ابتدا در رشته اشپزی در ایران تحصیل کرد و بعد برای ادامه ی تحصیل در همین رشته ( اشپزی ) ویا رشته ی دیگری مثل هتلداری و گردشگری برای دانشگاه های کانادا و اتریش اقدام کرد؟؟
  ایا دانشگاه های کانادا و اتریش در این سه رشته پذیرش دانشجو دارند؟؟
  کدام دانشگاه های کانادا و اتریش در این سه رشته پذیرش دانشجو دارند؟؟
  شما کدام کشور ها و دانشگاه ها را پیشنهاد میکنید؟؟
  با توجه به بین المللی بودن این سه رشته ایا در تمام دانشگاه های دنیا به زبان انگلیسی تدریس میشوند؟؟
  با تشکر از شما

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادب. بله خوشبختانه هم اکنون شرایطی برای شما عزیزان فراهم شده است که می توانید با دانش کم زبان نیز برای کانادا در رشته های مورد نظرتان اقدام کنید. لطفاً جهت بررسی های کامل تر و انتخاب بهترین دانشگاه با توجه به شرایطتان با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 47. E گفته:

  سلام خسته نباشید
  من آیلتس ۵.۵ دارم میخواستم بدونم میتونم دوره زبان خود دانشگاه بگذرونم و بعد وارد دانشگاه بشم؟ چون نمره زبانم کم هستش.
  ضمن اینکه ویزای توریستی کانادا رو دارم.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 48. یاسمین گفته:

  باسلام و خسته نباشید
  با معدل ۱۷ در مقطع رشته کارشناسی روانشناسی
  و آیلتس ۷
  و مدرک کارگاه سکس تراپی از دانشگاه آکسفورد
  و مبلغ ۸۰ میلیون(فقط برای ۲ سال این مقدار رو در نظر دارم )
  میخوام کارشناسی ارشد رو در رشته سکس تراپی (یکی از شاخه های روانشناسی) بگذرونم
  شانس قبولی من چقدره؟ آیا شرایطم مناسبه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید

   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 49. فاطمه گفته:

  سلام. من دختر مجرد 28 ساله هستم. کارشناسی حسابداری دارم.ولی قصد دارم برای ادامه تحصیل در رشته روانشناسی اقدام کنم. برای این منظور اولین سوال من اینه که شدنیه؟
  برای زبان هم پیگیرم و برای IELTS هم اقدام میکنم

  پاسخ
 50. نرگس گفته:

  با سلام من 22 سالمه و مهندسی راه اهن از دانشگاه دولتی اصفهان دارم میخواستم ببینم برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد تو کانادا میتونم تغییر رشته بدم؟ ( زیر شاخه های علوم ورزشی یا مدیریتی امکان داره؟ ) یا باید از اول دوباره برا کارشناسی اقدام کنم؟

  پاسخ
 51. علیرضا گفته:

  با سلام
  آیا دانشگاه های کانادا مدارک مجتمع فنی تهران را قبول دارند اگر ندارند چه مدرک بین المللی قبول دارند؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام خیر جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خیر به صورت اقساط نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 52. Mahsa moayeri گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت اقاي دكتر ملك پور
  من داراي مدرك كارشناسي مديريت صنعتي و مدرك كارشناسي ارشد مديريت بازرگاني از دانشگاه هاي پيام نور هستم، ي مقاله ISI دارم، براي تافل هم دارم اقدام ميكنم و كلاس ميرم، سوال من اين هستش كه ايا از دانشگاه پيام نور ، دانشگاه هاي امريكا و كانادا و استراليا به صورت رايگان دانشجو ميپذيرند؟
  با تشكر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خیر این امکان وجود ندارد.جهت کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 53. gelaremahmudian گفته:

  سلام من 39 سالمه دانشجوی فوق لیسانس معماری کامپیوتر از علوم تحقیقات هستم و در حال حاضر فقط پایان نامه ام مونده و لیسانس هم کامپیوتر هست حدود 12 سال سابقه کار با بیمه به صورت رسمی با عنوان شغلی مرتبط دارم و 5 سال قبلش بدون بیمه که در مجموع 17 سال میشه قصد مهاجرت دارم ولی بین دو کشور آلمان و کانادا مردد هستم و همچنین نمیدونم از چه طریق اقدام کنم بهتر هست . متاهل هستم و یک فرزند 10 ماهه دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید سطح زبان آلمانی درحال حاضر صفر ولی انگلیسی در حدود آیلتس 5. 5.5 هستم . دارایی هامون هم با این تورم یورو فکر میکنم حدود 25-30هزار یورو هست .2 بار هم مهر شینگن توی پاسمون هست . متشکرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای مقایسه این دو کشور باید مشاوره شما با کارشناسان صورت گیرد و همه جزییات را بر اساس شرایط شما بررسی کنیم .

   پاسخ
 54. Kaveh گفته:

  سلام
  می خواستم بدونم هزینه هایی که در بالا برای دانشگاه های مختلف ذکر کرده اید برای یک سال است یا کل دوره؟
  برای مثال: هزینه ی دانشگاه Brandon University در مقطع لیسانس حدود 6.771 دلار است. آیا این مبلغ برای “یک ترم” یا “یک سال” و یا “کل دوره 4 ساله لیسانس” است؟

  پاسخ
 55. امید گفته:

  سلام اقای دکتر ممنون میشم به سوال من جواب بدین بنده ۲۵سالمه و کارشناسی عمران از دانشگاه ازاد دارم ازدواج کردم و همسرم کارشناسی ارشد عمران دارن از دانشگاه علمو فرهنگ تهران در گرایش سازه ما قصد مهاجرت به کشور کانادا رو داریم هم ادامه تحصیل و زندگی و مهاجرت.میخواستم بدونم امکانش هست که یک نفرمان تحصیل و دیگری ویزای کار بگیرد؟ و اینکه شانس ویزای ما چقدراست بنده مشکل نظام وظیفه ای هم ندارم درضمن فرزند هم نداریم. باتشکر فراوان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای تحصیل در کانادا میتوانید با اخذ مدرک زبان اقدام فرمایید و در مورد ویزای کار هم امتیازات شما باید محاسبه گردد.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 56. اممممم گفته:

  سلام ممنون از لطف شما بزرگوار
  بنده 18 سال دارم معدل 6 سال دبیرستانم 20 بوده تافل و ایلتس دارم
  میخواستم ببینم موسسه شما شخصی بامشخصات ذکر شده من را در مقطع دیبلم بورس میکنه
  برای دانشگاهای کانادا
  و در عوض باهم قرار داد چند ساله ببندیم که مبلغ هزینه شده شما بعد از اتمام تحصیل به صورت دو برابر برگردانده بشود
  رشته ام تجربی است

  پاسخ
 57. Maryam_z گفته:

  سلام آقای ملک پور من ۱۹ سالمه و رشتم تجربی بوده من زبان انگلیسیم عالی هستش و دیگه دارم آیلتس میگیرم میخواستم تو رشته فیزیولوژی تراپی و یا پرستاری و یا روانشناسی تحصیل کنم و کل پس انداز من ۴۰ میلیون هستش میخواستم بدونم آیا شانس دارم تو دانشگاه های رایگان کانادا تحصیل کنم تو یکی از این ۳ تا رشته؟؟ و کدوم دانشگاه ؟؟ اگر الان درخواست بدم درخواست من قبول میشه که من از شروع ترم دانشگاه از همین امسال به دانشگاه برم ؟؟
  واقعاً ممنون و مدیونتون میشم اگر به سوالات من پاسخ بدید
  آرزوی من این بود که بتونم از دفتر وکلای شما استفاده کنم اما واقعا ناتوانم از نظر مالی و اگر به هم سن سوال های من پاسخ بدید واقعا تا آخر عمر مدیون شما میمونم
  ممنون از سایت عالی و جامع که دارین
  ارادتمند شما مریم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب سرمایه شما برای مهاجرت به کانادا کافی نمیباشد و باید در این مورد مشاوره بگیرید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 58. ........... گفته:

  البته رشته ام ریاضی است و میخواهم معماری / عمران یا طراحی داخلی بخونم البته لازم به ذکره بگم که من نه تنها 3 سال دبیرستان بلکه 3 سال راهنمایی روهم معدل 20 داشتم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 59. Hadis گفته:

  سلام من 24سالمه، پارسال مدرک کارشناسی IT رو گرفتم، مدرک کاردانیم از دانشگاه ولیعصر (روزانه) معدل 17.21 و مدرک کارشناسیم از دانشکده اموزش عالی هادی(علمی کاربردی موردتایید وزارت علوم تحقیقات) با معدل 18.36 هست، نمره آیلتسم حدود5 هست ولی تا 6.5حتما میرسونم. خواستم ببینم امکان قبول شدن تو دانشگاه ساسکاچوان یا بقیه چقدره؟ و اینکه متاهل هستم میخوام همسرم هم همراه بیاد ، ایشون هم لیسانس آیتی داره زبانشون هم بهتر از منه و 29 سالشونه و حدودای 7-8سال سابقه کار درخشان برنامه نویسی اندروید دارن، میخوایم که ایشون اونجا کار کنن من ادامه تحصیل بدم و ازطریق وردو به دانشگاه من، وارد کانادا بشیم، چقدر امکان قبول شدنمون هست؟ حدودای 30000 دلار کانادا هم سرمایه داریم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.