ثبت شرکت در فرانسه

ثبت شرکت در فرانسه

پیش از آنکه به بحث ثبت شرکت در فرانسه 2018 بپردازیم نخست مختصری از شرایط این کشور را توضیح می دهیم.

کشور فرانسه دارای یک پنجم مساحت کل اتحادیه اروپا می باشد و یکی از پهناورترین کشورهای اروپای غربی شناخته شده است و همچنین دارای ۵۵۰۰کیلو متر سطح ساحلی، گسترده در چهار منطقه دریایی (دریای شمال، دریای مانش، اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه) می باشد. فرانسه سومین کشور در اتحادیه اروپا می باشد که دارای بافت جنگلی فراوان می باشد.

از نظر اقتصادی کشور فرانسه پس از آلمان دومین قطب اقتصادی در اتحادیه اروپا می باشد و از نظر تولید ناخالص داخلی، ششمین قدرت اقتصادی جهان است. (موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه دهنده مشاوره در امور حقوقی بین الملل)

بر طبق مطالعات انجام شده در سال ۲۰۱۱، فرانسه یازدهمین تأمین‌کننده سفارش‌های خارجی ایران بود. در نتیجه؛ ایران چهل و دومین طرف مبادلات بازرگانی فرانسه در جهان است (هم رده فنلاند یا مالزی) . بنابراین فرانسه از نمونه کشور های اروپایی میباشد که مبادلات تجاری فراوانی با کشور ایران را در زمینه های متفاوت داشته است. بنابراین شما از طریق ثبت شرکت در فرانسه راه های زیادی برای گسترش فعالیت های تجاری خود در اتحادیه اروپا خواهید داشت.

با کمک موسسسه حقوقی ملک پور شعبه شرکت خود را در یکی از بهترین شهرهای فرانسه از جمله پاریس ثبت کنید و ازین طریق ویزای اقامت بلند مدت یکساله این کشور را به دست آورید. بعد از گذشت ۵ سال کارت اقامت ۵ ساله ان کشور را به دست اورده و در نهایت تابعیت را اخذ خواهید کرد.

نخست شما با ویزای کوتاه مدت وارد این کشور شده اید و به وسیله ی وکیل موسسه ما در فرانسه ادامه کارها را انجام خواهید داد. (موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه دهنده مشاوره در امور حقوقی بین الملل)

لیکن بایستی به این نکته توجه داشت که یکی از اساسی ترین شرایط برای ثبت شرکت در فرانسه, داشتن یک شرکت ثبت شده در ایران است. این بدین معناست که شما می توانید ادامه فعالیت های تجاری خود را در فرانسه انجام دهید.

با دریافت ویزای یکساله فرانسه دارای ویزای شنگن می شوید که ازین طریق میتوانید نه تنها در کل اتحادیه اروپا به راحتی عبور و مرور کنید بلکه از مزایای قوانین گمرکی داخی اتحادیه اروپا بهره مند گردید. (موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه دهنده مشاوره در امور حقوقی بین الملل)

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که با اخذ ویزای تجارت در فرانسه چه مزایایی را دریافت خواهید کرد؟

بهترین مزیتی که از طریق این نوع ویزا به دست می آورید, برخوردار شدن از حق تحصیل رایگان در این کشور است. این در صورتی است که اگر شما بخواهید از طریق ویزای تحصیلی وارد این کشور شوید از شانس بالایی برای اخذ این ویزا برخوردار نمی باشید. (موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه دهنده مشاوره در امور حقوقی بین الملل)

دومین مزیت این ویزا این است که شما میتوانید در صورت تاهل به همراه همسر و فرزند خود وارد این کشور شوید. یعنی فقط با اقدام برای یک عضو خانواده می توانند بقیه اعضای خانواده این ویزا را دریافت خواهند کرد.

سومین مزیت این ویزا این است که برخلاف ویزای سرمایه گذاری در این مورد نیازی نیست که شما هزینه ای را وارد این کشور نمایید فقط داشتن شرکتی در ایران کفایت میکند.

چهارمین مزیت این ویزا برخورداری از حق کار کردن در این کشور می باشد که در حقیقت شما از کلیه ی حقوق قانونی در طول مدت اقامت خود در این کشور برخوردار می باشید.

برای اخذ اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی اخذ این ویزا و شرایط آن با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره تخصصی تری در این زمینه بهره مند گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.