تحصیل رایگان در مدارس اتریش و بررسی آن

تحصیل رایگان در مدارس اتریش، شرایط ویزای تحصیلی اتریش برای دانش آموزان و پذیرش تحصیلی از مدارس اتریش به صورت رایگان در این نوشتار مورد بررسی قرار خواهد گرفت. افراد زیادی خواستار تحصیل رایگان در مدارس اتریش هستند و سوالات زیادی در این زمینه مطرح می شود، از جمله اینکه آیا می توان برای مدارس شبانه روزی در اتریش پذیرش گرفت؟ آیا در مدرسه های درجه یک اتریش می توان به صورت رایگان تحصیل کرد؟ آیا تحصیل در مقطع دبیرستان در اتریش برای دانش آموزان ایرانی امکان پذیر است؟ در ادامه این مطلب تلاش شده است که به پاسخ گویی به این سوالات پرداخته شود. شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره رایگان نیز با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نمایید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

تحصیل رایگان در مدارس اتریش 11 تحصیل رایگان در مدارس اتریش

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تحصیل رایگان در مدارس اتریش و شرایط عمومی آن

اتریش، یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی و یکی از کشورهای محبوب برای دانش آموزان و دانشجویان بین المللی است. این کشور در قلب اروپا واقع شده است و دانشگاه ها و مدارس سطح بالایی در آن وجود دارند. احتمالا زیاد شنیده اید که تحصیل در دانشگاه های اتریش تقریبا رایگان است و شما در سال هزینه ای کمتر 400 یورو بابت شهریه دانشگاه پرداخت می کنید، اما آیا می توان در مدارس اتریش نیز به صورت رایگان تحصیل کرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که اگر والدین کودک اقامت اتریش را داشته باشند امکان تحصیل رایگان در مدارس اتریش وجود دارد، اما در صورتی که والدین اقامت اتریش را ندارند و می خواهند برای فرزند خود در مدارس شبانه روزی اتریش پذیرش بگیرند، شرایط متفاوت است. اغلب مدارس بین المللی در اتریش رایگان نیستند و امکان تحصیل رایگان در همه مدارس اتریش برای دانش آموزان بین المللی وجود ندارد، اما مؤسسه حقوقی ملک پور در خدمتی جدید این امکان را برای دانش آموزان ایرانی فراهم کرده است تا بتوانند در یکی از بهترین مدارس شبانه روزی اتریش، که هم رده با مدارس سوئیس است، به صورت رایگان تحصیل نمایند. این مدرسه امکانات بی نظیری همچون خوابگاه های لوکس، زمین فوتبال و زمین گلف حرفه ای در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. با ادامه این مقاله همراه شوید و اطلاعات بیشتری در زمینه اخذ پذیرش از این مدرسه و امکانات آن کسب نمایید.

در تصویر زیر می توانید اطلاعات عمومی در رابطه با کشور اتریش را مشاهده نمایید.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان تحصیل رایگان در مدارس اتریش

در این فایل صوتی خواهید آموخت:

مناسب ترین سن برای تحصیل در دبیرستان های اتریش چیست؟

امکانات مدرسه برای دانش آموزان شامل چه مواردی است؟

 هزینه زندگی و اسکان دانش آموزان در مدارس رایگان اتریش چه میزان است؟

 تصاویری از محیط و امکانات مدرسه را مشاهده می کنید. 

فایل صوتی این ویدئو

audio تحصیل رایگان در مدارس اتریش

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با شرایط تحصیل رایگان در مدارس اتریش

video تحصیل رایگان در مدارس اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش و شرایط پذیرش تحصیلی

دانش آموزان از سن 14 سالگی امکان تحصیل رایگان در مدارس اتریش را دارند. معمولاٌ مدارس بین الملی اتریش رایگان نیستند اما مؤسسه حقوقی ملک پور می تواند به صورت انحصاری در سال برای 20 تا 50 نفر در یک مدرسه رایگان با رنک جهانی بالا پذیرش بگیرد. برای پذیرش در این مدرسه دانش آموزان باید معدل بالایی داشته باشند، معمولا معدل بیشتر از 17 مورد نیاز است. خانواده دانش آموز باید بتواند از نظر مالی هزینه های زندگی دانش آموز را که شامل هزینه خوابگاه و غذا می باشد تامین نماید. جزئیات هزینه ها در ادامه این مقاله بررسی خواهد شد.

 زبان آموزشی در مدارس رایگان اتریش آلمانی می باشد. برای پذیرش در این مدرسه در صورتی که سطح زبان دانش آموز پایین باشد می تواند به مدت 1 سال به صورت رایگان در مدرسه زبان آلمانی را بیاموزد. بنابراین امکان پذیرش بدون مدرک زبان آلمانی نیز وجود دارد، اما دانش آموزان باید پیش از ورود به مدرسه تا حدودی زبان آلمانی را مطالعه کنند تا بتوانند سریع تر به سطح زبان مورد نظر برسند. برای آموزش زبان آلمانی، کارشناسان مؤسسه MIE اتریش، در مورد منابع اصلی و چگونگی یادگیری به متقاضیان مشاوره خواهند داد.

نکته مهم

در حال حاضر تنها افرادی می توانند برای پذیرش در این مدرسه با مؤسسه MIE، قرار ببندند که در سمینار ترکیه حضور داشته باشند و به صورت حضوری با مدیرت محترم مؤسسه مشاوره داشته باشند. در لینک زیر می توانید اطلاعات مربوط به سمینار را مطالعه نمایید.

سمینار ترکیه

تحصیل رایگان در مدارس اتریش 9 تحصیل رایگان در مدارس اتریش

در این فایل صوتی خواهید آموخت:

آیا تحصیل رایگان در اتریش تنها محدود به دانشگاه های آن است و امکان تحصیل رایگان در دبیرستان های اتریش وجود ندارد؟

 مدارس اتریش چه امکانات خاصی در اختیار دانش آموزان قرار می دهند. 

 شرایط پذیرش در مدارس رایگان اتریش چیست؟

 آیا بدون مدرک زبان می توان در مدارس اتریش پذیرش گرفت؟

 تمامی هزینه های دانش آموزان برای زندگی در اتریش چه میزان می باشد؟

تصاویری از امکانات مدرسه را مشاهده می کنید.

فایل صوتی این ویدئو

audio تحصیل رایگان در مدارس اتریش

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با شرایط تحصیل رایگان در مدارس اتریش

video تحصیل رایگان در مدارس اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش و امکانات مدرسه

یکی از مهم ترین امکانات در یک مدرسه شبانه روزی، خوابگاه دانش آموزان می باشد. خوابگاه دانش آموزان در این مدرسه از امکانات کامل رفاهی برخوردار است و بسیار شیک می باشد. اتاق های خوابگاه می تواند یک نفره یا دو نفره باشد.

 غذای دانش آموزان در مدرسه فراهم می شود و نیاز به تهیه غذا از خارج از مدرسه نمی باشد. برای ناهار دانش آموزان دو منوی متفاوت ارائه می شود و غذا با سوپ و سالاد همراه است. امکانات کامل خوابگاه شامل موارد زیر می باشد.

 • خدمات آموزشی به همراه مراقبت شبانه
 • کلاس های درس به همراه پشتیبانی آموزشی
 • ناهار (2 منو: غذاهای گوشتی و گیاهی به همراه سوپ و سالاد)
 • شام
 • خدمات شاتل برای آموزش گلف
 • اتاق تلویزیون با ویدئو پروژکتور و SKY
 • اتاق تنیس روی میز
 • محافظ تشک
 • در صورت درخواست ملافه و روتختی نیز فراهم می شود.
 • وای فای رایگان

خدمات پزشکی نیز توسط پزشک مستقر در مدرسه به دانش آموزان ارائه می شود و برای سلامت دانش آموزان نگرانی ای وجود نخواهد داشت. در سطح مدرسه فروشگاه نیز وجود دارد که دانش آموزان می توانند برخی از اقلام مخصوص دانش آموزان مانند لباس، کفش، کیف و … را در آن تهیه کنند.

علاوه بر امکان تحصیل رایگان در مدارس اتریش، امکانات خاص دیگری نیز توسط این مدرسه ارائه می شود. از امکانات بسیار خاص این مدرسه زمین فوتبال و زمین گلف حرفه ای می باشد، که دانش آموزان می توانند در این رشته ها نیز به صورت حرفه ای آموزش ببینند و با هزینه ای کمتر از مدارس دیگر در اروپا در این رشته های ورزشی حرفه ای شوند. بیش از 60 درصد دانش آموزان مدرسه ورزشکار هستند و فضاهای ورزشی دیگری از قبیل زمین والیبال، زمین بسکتبال، باشگاه بدنسازی، سالن سخره نوردی، زمین تنیس، زمین دو میدانی و … نیز برای دانش آموزان در مدرسه در نظر گرفته شده است.

تحصیل رایگان در مدارس اتریش 7 تحصیل رایگان در مدارس اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش و هزینه تحصیل و زندگی در مدارس

دانش آموزان در زمان تحصیل رایگان در مدارس اتریش، از پرداخت شهریه معاف می باشند، اما باید هزینه های جانبی شامل اسکان، غذا، فوق برنامه های ورزشی و … را پرداخت نمایند. هزینه خوابگاه و غذا برای دانش آموزان در سال حدود 5،000 تا 6،000 یورو می باشد. خوابگاه های این مدرسه دارای امکانات کامل است و بسیار شیک می باشد. غذای دانش آموزان نیز در خوابگاه فراهم می باشد و دانش آموزان نیاز ندارند که آشپزی کنند یا از بیرون از مدرسه غذا تهیه کنند. هزینه ها و امکانات خوابگاه را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

  اتاق یک نفره اتاق دو نفره

متراژ

16 to 20 m 2 20 to 25 m 2
امکانات
 • تخت
 • کمد دیواری
 • میز
 • سرویس بهداشتی و حمام
 • 2 تخت
 • 2 کمد دیواری
 • 2 میز
 • سرویس بهداشتی و حمام
پلان تحصیل رایگان در مدارس اتریش 1 تحصیل رایگان در مدارس اتریش تحصیل رایگان در مدارس اتریش 2 تحصیل رایگان در مدارس اتریش
عکس تحصیل رایگان در مدارس اتریش 3 تحصیل رایگان در مدارس اتریش تحصیل رایگان در مدارس اتریش 4 تحصیل رایگان در مدارس اتریش
هزینه 525 یورو 440 یورو

با وجود اینکه مدارس دولتی اتریش دارای رنک های برتر در دنیا هستند، دانش آموزان برای آموزش در باشگاه فوتبال باید در سال تنها حدود 200 تا 300 یورو پرداخت نمایند. در مقایسه با مدارس فوتبال در اروپا از جمله کشورهای اسکاتلند و اسپانیا، که هزینه آن ها ماهیانه 4،000 تا 5،000 یورو می باشد، هزینه باشگاه فوتبال این مدرسه بسیار ناچیز است.

هزینه باشگاه گلف در مدارس رایگان اتریش بیشتر از باشگاه فوتبال می باشد و شما برای شرکت در دوره های گلف باید ماهیانه بین 200 تا 300 یورو پرداخت نمایید.

تحصیل رایگان در مدارس اتریش و بررسی ویزای همراه

ممکن است والدین دانش آموز تمایل داشته باشند، فرزند خود را در کشور اتریش همراهی کنند. برای تحصیل رایگان در مدارس اتریش، ویزایی با عنوان ویزای همراه وجود ندارد. دانش آموزان تحت سرپرستی مدرسه قرار می گیرند و در خوابگاه های مدرسه اسکان می یابند، بنابراین از جهت امنیت والدین دغدغه ای نخواهند داشت. امکان اخذ اقامت برای والدین دانش آموز نیست، اما می توانند با استفاده از ویزای توریستی اتریش، به این کشور سفر کنند و به دیدار فرزند خود روند. با استفاده از ویزای توریستی می توان در یک سال، به مدت 6 ماه در اتریش اقامت داشت. شخص در این 6 ماه اجازه کار و تحصیل در اتریش نخواهد داشت. بنابراین از این طریق والدین تنها می توانند برای دیدار با فرزند خود ویزای توریستی دریافت کنند، که با توجه به اینکه اتریش عضو شنگن می باشد، می توانند به سایر کشورهای عضو شنگن نیز سفر داشته باشند.     

تحصیل رایگان در مدارس اتریش 8 تحصیل رایگان در مدارس اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی اتریش

دانش آموزان برای تحصیل رایگان در مدارس اتریش، پس از اخذ پذیرش تحصیلی، باید برای دریافت ویزای تحصیلی اتریش درخواست دهند. برای درخواست ویزای تحصیلی، باید از سفارت اتریش وقت مراجعه رزرو نمایید. مدارک مورد نیاز را باید تهیه و ترجمه نمود و در زمان مشخص شده به سفارت اتریش در ایران تحویل داد. مدارک شما در سفارت بررسی می شوند و در صورت موافقت، می توانید ویزای تحصیلی اتریش را برای فرزند خود دریافت نمایید. مهم ترین مدارک برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش شامل موارد زیر می باشد.

 • پاسپورت و کپی آن
 • عکس
 • ارائه نامه پذیرش از مدرسه
 • ریز نمرات چند سال گذشته و ترجمه به زبان آلمانی
 • اثبات تمکن مالی مناسب خانواده
 • پر کردن فرم درخواست ویزا
 • رسید پرداخت هزینه های مدرسه

اخذ ویزای کار کانادا 4 تحصیل رایگان در مدارس اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش و موقعیت ورود به دانشگاه

برای بسیاری از افراد فارغ التحصیلی از مدرسه پایان مسیر علم آموزی نیست. بسیاری از دانش آموزان پس از پایان دبیرستان و اخذ مدرک دیپلم، تمایل دارند که در مدارج بالاتر در دانشگاه ها به تحصیل بپردازند. دانش آموزانی که از مدارس تراز اول اتریش فارغ التحصیل می شوند، می توانند در هر یک از کشورهای اروپایی از جمله سوئیس، آلمان، هلند و … به تحصیل بپردازند. دانشگاه های کشور اتریش نیز از رنکینگ بالایی در سطح اروپا و جهان برخوردارند و انتخاب مناسبی برای دانش آموزان هستند. توجه داشته باشید که دانش آموزان در مدارس دولتی اتریش به زبان آلمانی تحصیل کرده اند بنابراین می توانند به سادگی در دانشگاه های دولتی اتریش نیز پذیرش بگیرند. دانشگاه های دولتی اتریش از سطح علمی بالایی برخوردارند و علاوه بر این امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های اتریش نیز وجود دارد. بنابراین پس از تحصیل رایگان در مدارس اتریش امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های این کشور نیز فراهم است. برخی از بهترین دانشگاه های رایگان اتریش در زیر معرفی شده اند.

 • دانشگاه ملی وین
 • دانشگاه اینسبروک
 • دانشگاه گرتز
 • دانشگاه پزشکی وین
 • دانشگاه لینز

دانشگاه های آلمان نیز امکان تحصیل رایگان را برای دانش آموزان بین المللی فراهم آورده اند، بنابراین گزینه های زیادی اعم از دانشگاه های رایگان یا غیر رایگان، آلمانی زبان، انگلیسی زبان و … برای فارغ التحصیلان از مدارس اتریش وجود دارد. آینده درخشانی پیش روی فارغ التحصیلان از مدارس اتریش قرار دارد و می توانند در بهترین دانشگاه های اروپایی تحصیل نمایند.

تحصیل رایگان در مدارس اتریش 10 تحصیل رایگان در مدارس اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش و راه یابی به رشته های علوم پزشکی

یکی از شاخه های بسیار پرطرفدار در دانشگاه ها، رشته های علوم پزشکی هستند، که در بین ایرانیان نیز از محبوبیت زیادی برخوردارند. پس از پایان تحصیل رایگان در مدارس اتریش، امکان تحصیل رایگان در رشته های پزشکی نیز در کشور اتریش وجود دارد. دانشگاه های پزشکی اتریش از سطح علمی بالایی برخوردارند و مدرک تحصیلی آن ها در کشورهای بسیاری، از جمله ایران، معتبر می باشد، بنابراین تحصیل پزشکی در اتریش می تواند یک انتخاب مناسب برای دانشجویان باشد.

دانشجویان برای ورود به رشته پزشکی در دانشگاه های اتریش باید در آزمون ورودی شرکت نمایند. این آزمون به زبان آلمانی برگزار می گردد و متقاضیان باید زبان آلمانی را در سطح C1 بدانند. متاسفانه بسیاری از افرادی که بدون تسلط به زبان آلمانی در این آزمون ها شرکت می کنند، موفق به قبولی در آزمون نمی باشند. اما دانش آموزانی که در مدارس اتریش تحصیل کرده اند به سطح بالایی از زبان آلمانی رسیده اند و حمایت مشاوران مدرسه را نیز به همراه دارند، بنابراین قبولی در آزمون ورودی برای آن ها بسیار آسان تر می باشد.

آزمون ورودی رشته های پزشکی در برخی از دانشگاه ها به صورت مشترک برگزار می شود که شناخته شده ترین آن ها آزمون MedAT است که برای ورود به دانشگاه های پزشکی وین، اینسبروک، گرتز و لینز برگزار می شود.

تحصیل رایگان در مدارس اتریش و وضعیت اقامت پس از تحصیل

دانش آموزان پس از پایان تحصیل رایگان در مدارس اتریش، دو راه پیش روی خود دارند، یا باید وارد بازار کار شوند و اقامت خود را به نوع کاری تبدیل نمایند، یا وارد دانشگاه شوند. برای هر یک از این دو راه دانش آموز می تواند کشور اتریش یا یکی دیگر از کشورهای اروپایی را انتخاب نماید. در این قسمت به بررسی ادامه اقامت در کشور اتریش خواهیم پرداخت.

 توجه داشته باشید که برای دریافت اقامت کاری اتریش فرد باید حداقل 18 سال سن داشته باشد و بتواند در یکی از مشاغل مورد نیاز در اتریش مشغول به کار شود. با توجه به اینکه پس از پایان دبیرستان، با مدرک دیپلم و بدون سابقه کار یافتن کار مورد تایید اداره مهاجرت در کشور اتریش، چندان ساده نیست، معمولا افراد ادامه تحصیل در اتریش را انتخاب می نمایند.

پیش تر بررسی شد که دانش آموزان برای ادامه تحصیل در دانشگاه های اتریش چه فرآیندی را پیش رو خواهند داشت. اما پذیرش در دانشگاه نیز پایان مسیر مهاجرت نمی باشد. اگر متقاضیان تمایل دارند اقامت دائم و پاسپورت اتریش را کسب نمایند، باید نوع اقامت خود را تغییر دهند، چرا که به واسطه اقامت تحصیلی نمی توان اقامت دائم اتریش را کسب نمود.

اتریش جز کشورهایی است که در سطح جهان از نرخ بیکاری بسیاری پایینی نیز برخوردار است، بنابراین افرادی که ادامه تحصیل در اتریش را انتخاب می نمایند، برای آینده شغلی خود نیز نگرانی های کمی دارند و می توانند در این کشور مشغول به کار شوند. به فارغ التحصیلان دانشگاه در اتریش، 1 سال فرصت داشته می شود که در کشور اتریش به جستجوی کار بپردازند. در نمودار زیر می توانید نرخ بیکاری در کشور اتریش را در طی سال های اخیر مشاهده نمایید.

تحصیل پزشکی در اتریش 1 تحصیل رایگان در مدارس اتریش

در صورت کسب اقامت کاری اتریش، پس از 5 سال کار و پرداخت مالیات در این کشور می توان برای اقامت دائم اتریش درخواست داد. پس از کسب اقامت دائم نیز می توان پس از گذشت 1 تا 5 سال برای کسب تابعیت در کشور اتریش درخواست داد. سرمایه گذاری در اتریش یا ازدواج با یک تبعه اتریشی نیز از دیگر راه هایی است که متقاضیان می توانند اقامت دائم و سپس تابعیت اتریش را به دست آورند.

تحصیل رایگان در مدارس اتریش و سخن پایانی

تحصیل رایگان در مدارس اتریش توسط مؤسسه MIE اتریش برای تعداد محدودی از دانش آموزان ایرانی فراهم شده است. شرایط پذیرش در این مدرسه به صورت کامل شرح داده شد، همان گونه که اشاره شد تحصیل در این مدرسه یکی از فرصت های استثنایی برای دانش آموزان است که بتوانند آینده خود را در اروپا با هزینه ای بسیار کم بسازند. دانش آموزانی که از مدارس اتریش فارغ التحصیل می شوند می توانند در کشور اتریش یا سایر کشورهای اروپایی برای دانشگاه ادامه تحصیل دهند. همان طور که می دانید تحصیل در دانشگاه های اتریش نیز رایگان است و افرادی که ادامه تحصیل در اتریش را انتخاب می کنند می توانند تا آخرین مقطع دانشگاهی از امکان تحصیل رایگان در اتریش بهره ببرند. شما عزیزان برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه تحصیل رایگان در مدارس اتریش، می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور (مؤسسه MIE اتریش) تماس حاصل نمایید. در بخش دیدگاه ها و بخش سوالات مهاجرت نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ خود را از کارشناسان دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

64 پاسخ
 1. امیر حسین گفته:

  سلام من الان ۱۷ سالمه در مدرسه غیر دولتی درس میخونم معدل سال قبلم هم ۱۸/۷۱ بوده آیا شرایط تحصیل رایگان را در اتریش دارم؟میتونم زبان آلمانی رو همونجا بخونم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سن شما برای درخواست ویزا جهت تحصیل در مدارس اتریش ریسکش بالاست. پیشنهاد میکنیم بعد اخذ دیپلم و پیش دانشگاهی برای تحصیل در دانشگاه های اتریش اقدام کنید.
   شرایط تحصیل در اتریش:
   با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. همچنین اتریش به شرایط سنی و گپ تحصیلی نیز حساس است.در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
   • amirhosseinnouri3781 گفته:

    ممونم از پاسختون ولی نمیشه دیپلمم رو از اتریش بگیرم؟درصد گرفتن ویزا چقدر هست؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. برای سنین ۱۷ سال به بالا سخت ویزا صادر میشه جهت تحصیل رایگان در اتریش. در هر صورت با موسسه تماس بگیرید تا شرایطتون رو ارزیابی و راهنماییتون کنند.

     پاسخ
 2. آرشام گفته:

  سلام ببخشید می خواستم بدونم حداقل معدل برای پذیرش چقده و معدل چه سالی مورد پذیرشِ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. بستگی به سنتون داره و آخزین سال تحصیلی نمرات و معدلش موثره معمولا.
   تحصیل در مدارس اتریش رایگان هستش ولی قبلش نیاز به مصاحبه شما و والدین شما با موسسه ما به عنوان نماینده رسمی مدارس اتریش داره و اینکه برای تحصیل در مدارس اتریش ویزای همراه تعلق نمی گیره. پشینهاد میکنم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 3. سعید گفته:

  سلام. برای تحصیل در اتریش برای دختر ۱۴ساله و پسر ۱۳ساله فرزندانم با کمترین هزینه چه روشی را پیشنهاد و راهنمایی می کنید؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. تحصیل در مدارس اتریش رایگان هستش ولی قبلش نیاز به مصاحبه شما و والدین شما با موسسه ما به عنوان نماینده رسمی مدارس اتریش داره و اینکه برای تحصیل در مدارس اتریش ویزای همراه تعلق نمی گیره. پشینهاد میکنم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 4. امیر حسین گفته:

  سلام من ۱۷ سالمه و الان پایه یازدهم هستم در مدرسه غیر دولتی درس میخونم معدل پارسال ام هم ۱۸/۷۱ بوده آیا شرایط تحصیل رایگان را در اتریش دارم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سن شما برای درخواست ویزا جهت تحصیل در مدارس اتریش ریسکش بالاست. پیشنهاد میکنیم بعد اخذ دیپلم و پیش دانشگاهی برای تحصیل در دانشگاه های اتریش اقدام کنید.
   شرایط تحصیل در اتریش:
   با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. همچنین اتریش به شرایط سنی و گپ تحصیلی نیز حساس است.در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 5. Amir گفته:

  ببخشید ما فقط هزینه تحصیلی می پردازیم یا نه هزینه دیگه به جز بلیط داره ممنون میشم جواب بدین

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. تحصیل در مدارس اتریش رایگان هستش ولی قبلش نیاز به مصاحبه شما و والدین شما با موسسه ما به عنوان نماینده رسمی مدارس اتریش داره و اینکه برای تحصیل در مدارس اتریش ویزای همراه تعلق نمی گیره. پشینهاد میکنم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. تحصیل در مدارس اتریش رایگان هستش ولی قبلش نیاز به مصاحبه شما و والدین شما با موسسه ما به عنوان نماینده رسمی مدارس اتریش داره و اینکه برای تحصیل در مدارس اتریش ویزای همراه تعلق نمی گیره. پشینهاد میکنم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 6. محمد گفته:

  سلام ببخشید می خواستم بدونم که ایا دانش اموز ها تابستان هم اونجا خواهیم ماند یا نه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل در مدارس اتریش شبانه روزی هستش و برای تابستان براتون برنامه های تفریحی و سرگرمی و اردو در نظر میگیرند.

   پاسخ
 7. Sajad گفته:

  با عرض سلام و ادب خدمت جناب دکتر ملکپور
  دو تا سوال دارم :)
  اول معدل چه سال هایی ملاک هستش بنده الان ۱۷ سال سن دارم و پایه دوازدهم رشته انسانی هستم نمرات سالهای گذشته نیاز هست (دهم ۱۷.۵ یازدهم ۱۷.۶) یا معدل سیکل و نهم(سیکل و نهم ۱۹.۲۴ )
  دوم جسارتا لزومی برای شرکت در سمینار ترکیه هست؟
  من به علت شرایطی خاص نمی توانم در این سمینار حضور داشته باشم. فلذا بنده نمی توانم از این امکان فوق العاده استفاده کنم؟
  بسیار سپاسگزارم از لطف و محبتتون
  به امید دیدار😊🌷

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. تحصیل در مدارس اتریش رایگان هستش ولی قبلش نیاز به مصاحبه شما و والدین شما با موسسه ما به عنوان نماینده رسمی مدارس اتریش داره و اینکه برای تحصیل در مدارس اتریش ویزای همراه تعلق نمی گیره. پشینهاد میکنم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 8. SA گفته:

  سلام کسایی که میخوان در دانشگاه رشته های هنری بخونن این مدرسه مناسبشون هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. قبلش باید شرایطتون ارزیابی بشه.
   تحصیل در مدارس اتریش رایگان هستش ولی قبلش نیاز به مصاحبه شما و والدین شما با موسسه ما به عنوان نماینده رسمی مدارس اتریش داره و اینکه برای تحصیل در مدارس اتریش ویزای همراه تعلق نمی گیره. پشینهاد میکنم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 9. SA گفته:

  سلام من معدلم 15 هست و با زبان آلمانی اصلا آشنایی ندارم. همونطور که گفتید میشه در اون مدرسه یکسال آلمانی خوند. تمکن مالی مشکلی نداره فقط با توجه به معدلم میتونم پذیرش بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 10. ناشناس گفته:

  سلام ،آیا برای پسرم که 10سالشه وامسال بهترین فوتبالیست باشگاه راه آهن تهران شده ،میتوان دریک مدرسه ،یا باشگاه ،یکی از کشور های اروپایی ثبت نام کرد ،سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما خیلی گزینه ها دارید، مثلا مدرسه مجانی تو اتریش یا مدارس خصوصی در اروپا و‌کانادا. شما تحصیل نرمال دروس را دارید و در کنارش به صورت منظم و باشگاهی ورزش هم خواهید داشت. همچنین امکان اپلای برای مدارس فوتبال در اروپا نیز وجود دارد که هزینه بر تر است.با موسسه تماس بگیرید تا بیشتر راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 11. S گفته:

  سلام
  دختر من متولد ٨٣(١٥سال) ، مدرسه نمونه دولتي درس ميخونه معدلش ٢٠ هست و جز نخبه هاي استان، مدال هاي كشوري رياضي و علوم داره . زبان انگليسيش خيلي خوبه .
  به دنبال تحصيل در يك كشور مناسب ميگرديم،متاسفانه وضع مالي خسائر خوبي برخوردار نيستيم ، اما به دنبال يك بورييه تحصيلي مناسب هستيم، ممنون ميشم راهنمايي كنين، كدوم كشور با توجه به شرايط مناسبه؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   تحصیل در مدارس اتریش رایگان هستش ولی قبلش نیاز به مصاحبه شما و والدین شما با موسسه ما به عنوان نماینده رسمی مدارس اتریش داره و اینکه برای تحصیل در مدارس اتریش ویزای همراه تعلق نمی گیره. پشینهاد میکنم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 12. ناشناس گفته:

  سلام
  دختر من متولد ٨٣(١٥سال) ، مدرسه نمونه دولتي درس ميخونه معدلش ٢٠ هست و جز نخبه هاي استان، مدال هاي كشوري رياضي و علوم داره . زبان انگليسيش خيلي خوبه .
  به دنبال تحصيل در يك كشور مناسب ميگرديم،متاسفانه وضع مالي خسائر خوبي برخوردار نيستيم ، اما به دنبال يك بورييه تحصيلي مناسب هستيم، ممنون ميشم راهنمايي كنين، كدوم كشور با توجه به شرايط مناسبه؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. هیچ کشوری برای مقطع مدارس به دانش آموزان بین المللی بورسیه اعطا نمیکنه. تحصیل در مدارس اتریش رایگان هستش ولی ویزای همراه نداره. شرایط:
   تحصیل در مدارس اتریش رایگان هستش ولی قبلش نیاز به مصاحبه شما و والدین شما با موسسه ما به عنوان نماینده رسمی مدارس اتریش داره و اینکه برای تحصیل در مدارس اتریش ویزای همراه تعلق نمی گیره. پشینهاد میکنم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 13. ناشناس گفته:

  سلام اگه بخواهیم پسرم به همراه مادرش در انریش همراه باشه وضعیت هزینه اقامت و خوابگاه چه طوری ميشه

  Rating: 5
  پاسخ
 14. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۲ سالمه ولی دیپلم ردی هستم تازه اقدام ب گرفتن دیپلم گرفتم میخواستم ببینم شرایط برا ادامه تحصیل در اتریش چطوریه ایا میتونم اونجا هم ادامه بدم شرایط هزینه ها چطوریه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. همچنین اتریش به شرایط سنی و گپ تحصیلی نیز حساس است.در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.

   پاسخ
 15. M گفته:

  سلام من الان کلاس هشتم هستم می تونم برای تحصیل رایگان در مقطع نهم اقدام کنم و اینکه اون هزینه کم خوابگاه که گفتید بورسیه نداره؟
  یعنز در کل میشه که با ۱۰ میلیون تومن در اتریش در این مقطع تحصیل کرد؟اگر نه با چقدر میشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز تحصیل در مدارس اتریش رایگان هستش ولی قبلش نیاز به مصاحبه شما و والدین شما با موسسه ما به عنوان نماینده رسمی مدارس اتریش داره و اینکه برای تحصیل در مدارس اتریش ویزای همراه تعلق نمی گیره. پشینهاد میکنم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 16. M گفته:

  سلام من کلاس هشتم هستم میتونم الان برای تحصیل رایگان در مقطع کلاس نهم اقدام کنم؟
  ببخشید اون هزینه خوابگاه و اقامت بورسیه نداره؟
  یعنی کلا میشه با حداکثر ۱۰میلیون تومن در اتریش به تحصیل پرداخت در این مقطع؟اگر نه با چقدر میشه؟
  لطفا واضح پاسخ بدید.ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز تحصیل در مدارس اتریش رایگان هستش ولی قبلش نیاز به مصاحبه شما و والدین شما با موسسه ما به عنوان نماینده رسمی مدارس اتریش داره و اینکه برای تحصیل در مدارس اتریش ویزای همراه تعلق نمی گیره. پشینهاد میکنم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 17. اميرحسين گفته:

  سلام و عرض خسته نباشين بع جناب آقاي ملكپور من 15سالمه مي خواستم تو دبيرستان اتريش اقدام به تحصيل كنم واسع سال 11دهم من مي خوام كل تابستان رو ايران باشم در اين صورت چقدر از 5000داار كم ميشه!؟ و به نظرتون راه كار خوبي هست واسه كاهش هزينع!؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز تحصیل در مدارس اتریش رایگان هستش ولی قبلش نیاز به مصاحبه شما و والدین شما با موسسه ما به عنوان نماینده رسمی مدارس اتریش داره و اینکه برای تحصیل در مدارس اتریش ویزای همراه تعلق نمی گیره. پشینهاد میکنم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 18. اميرحسين گفته:

  سلام جناب ملك پور من 15ساله مي خواستم واسه ساله ١١دببرستان اقدام كنم ولي من تابستان رو مي خوام كلاً بيام ايران چقدر از اين پنج هزار دلار كم ميشه و به نظرتون راه خوبي هس واسه كاهش هزينه ها!؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز تحصیل در مدارس اتریش رایگان هستش ولی قبلش نیاز به مصاحبه شما و والدین شما با موسسه ما به عنوان نماینده رسمی مدارس اتریش داره و اینکه برای تحصیل در مدارس اتریش ویزای همراه تعلق نمی گیره. پشینهاد میکنم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 19. الهه گفته:

  سلام من خانمی 21ساله متاهل هستم دارای مدرک کاردانی معماری برای کارشناسی در رشته طراحی و دوخت ثبت نام کرده ام و شوهرم35سال دارند دارای مدرک لیسانسی علوم سیاسی هستند و برای ارشد اقدام کرده انده اند میخواستم بدونم ما میتونیم برای تحصیل به اتریش برویم و چقد سرمایه لازم داریم البته یک فرزند 1ساله داریم ممنون میشم جواب بدین ؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. همچنین اتریش به شرایط سنی و گپ تحصیلی نیز حساس است.در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 20. امنه گفته:

  سلام پسر من سال ۱۱ است و سطح زبان انگلیسی او بسیار بالاست . بنیه علمی خوبی هم داره و می دونم اگر تو این مدرسه ثبت نام بشه می تونه موفق باشه . فقط تحصیل تو ایران رو بی فایده می دونه به همین دلیل سال پیش بدون انگیزه درس خوندن و متاسفانه معدلش ۱۴/۵ شد . به نظر شما امکان قبولی تو مصاحبه براش وجود داره. از نظر اخلاقی بسیار خوبه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ارائه مصاحبه والدین و کودک الزامی هستش قبل اخذ پذیرش و ویزا. با موسسه ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنماییتون کنند به رایگان.

   پاسخ
 21. مائده گفته:

  سلام من الان 15سالع و کلاس نهم هستم من برای تحصیلات رایگان در اتریش مزاحمتون میشک میخواستم بدونم چه شرایط خاضی داره و اینکه من در مدرسه ی دولتی درس میخونم و تقریبا6ترم دیگهزبانم تموم میشه و تاA1زبان المانی بلذم وادامه میدهم معدل سال هفتمم 19و75وهشتم19و93وامسال نهم هستم همچنین ر تیم سپاهان بازی میکنم و مسابقات زیادی دادم و قراردادنامه بستم همچنین میتوانم تنبک بزنم ,,وشرایط مالی نسبتا خوبی داریم..خواستم بدونم با این شرایط اصلا میتونم در بین شرکت کنندگان قرار بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل در مدارس اتریش تقریبا رایگان هستش و اتفاقا مدرسه فوتبال هم داره داخلش. ولی قبل اقدام خودتون و والدینتون باید با ما به عنوان نماینده دانشگاه مصاحبه داشته باشید. با موسسه ما تماس بگیرید تا شرایطتون رو اریابی کنند. همچنین تحصیل در مدارس اتریش ویزای همراه نداره.

   پاسخ
 22. مائده گفته:

  سلام من الان 15سالع و کلاس نهم هستم من برای تحصیلات رایگان در اتریش مزاحمتون میشک میخواستم بدونم چه شرایط خاضی داره و اینکه من در مدرسه ی دولتی درس میخونم و تقریبا6ترم دیگهزبانم تموم میشه و تاA1زبان المانی بلذم وادامه میدهم معدل سال هفتمم 19و75وهشتم19و93وامسال نهم هستم همچنین ر تیم سپاهان بازی میکنم و مسابقات زیادی دادم و قراردادنامه بستم همچنین میتوانم تنبک بزنم …..خواستم بدونم با این شرایط اصلا میتونم در بین شرکت کنندگان قرار بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل در مدارس اتریش تقریبا رایگان هستش و اتفاقا مدرسه فوتبال هم داره داخلش. ولی قبل اقدام خودتون و والدینتون باید با ما به عنوان نماینده دانشگاه مصاحبه داشته باشید. با موسسه ما تماس بگیرید تا شرایطتون رو اریابی کنند. همچنین تحصیل در مدارس اتریش ویزای همراه نداره.

   پاسخ
 23. علی بهشتی گفته:

  من ریز نمراتم همه بالای 19 هستش تو مدرسه تیزهوشان محصلم وضع مالیمون متوسطه و قصد رفتن دارم چه کنم

  Rating: 5
  پاسخ
 24. ندا گفته:

  با سلام .
  من ی دختر ۱۳ ساله دارم که برای پذیرش در دبیرستان تصمیم به اقدام دارم اما سوالی که هست اینکه من میتوانم بعنوان همراه ایشان باشم ؟ و آیا در آن تایم اقامت اجازه ی کار دارم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
 25. SX گفته:

  با سلام. بنده دانش آموزی 18 ساله هستم ک الان مشغول تحصیل رشته انسانی در پایه دوازدهم در دبیرستانی نمونه هستم. معدل دوره منوسطه اول و دوره متوسطه دوم من هم بالای 19/50 هست. سطح زبان انگلیسی هم خوبه . با توجه ب اینکه کنکور رو در پیش دارم و علاقمند به تحصیل و اقامت در اتریش :
  1. برای اقدام به دریافت ویزای تحصیلی در اتریش و با توجه به شرایط تحصیلی و سن بنده در ایران باید اقدام به پذیرش در کالج کنم یا به یکی از دانشگاه های اتریش؟! کدام یک راحت تر و کم هزینه تر است ؟!
  2. در میان رشته های علوم انسانی کدام یک از بازار کار قوی تری بر خوردار است ؟!؟! آیا رشته هایی چون مدیریت مالی و بازرگانی و حقوق و اقتصاد بازار کار قدرتمندی دارند ؟
  3.بنده به زبان آلمانی اصلا مسلط نیستم با این وجود آیا امکان تحصیل رایگان در مراکز تحصیلی به زبان انگلیسی هست ؟!؟!
  4. برای اقدام به درخواست ویزای تحصیلی آیا بعد از اخذ مدرک لیسانس در ایران این کار را انجام دهم یا بعد از اتمام دبیرستان و اخذ دیپلم ؟؟!
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. همچنین اتریش به شرایط سنی و گپ تحصیلی نیز حساس است.در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 26. عاطفه صادقی گفته:

  سلام و عرض ادب
  ضمن تشکر یه ساوالی از خدمتتون داشتم دختر من سال هشتم است. برای سال نهم به بعد می توانیم برای ثبت نام در مدرسه اقدام کنیم؟.ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 27. فرید قره باش گفته:

  سلام آقای ملک پور خیلی دوست داریم.استاد من ۱۵ سالمه معدلم هم ۱۹/۵استاد منم دوست دارم در این مدارس درس بخونم ولی پدرم کارگره درآمد نداریم بخاطر همین وضعیت مالی خوبی نداریم استاد من چیکار کنم من الان خیلی نارحتم که نمیتونم در این مدرسه درس بخونم استاد میشه منو کمی دلداری به من بدین تا کمی از نارحتیم کم شه خیلی ممنون البته من کمی توقع بالای که از شما دلداریم خواستم استاد عاشقتم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز متاسفانه با توجه به نرخ یورو و دلار، شما برای مهاجرت نیاز به میزانی سرمایه دارید چرا که هم نیاز به اثبات تمکن لازم برای تامین هزینه های زندگیتون دارینف هم پول ویزا، هم بلیط سفر، هم بیمه، هم اجازه منزل و هم وکیل و این وسط فقط بخی از هزینه وکیل رو ما میتونیم بهتون تخفیف بدیم و باقیش با ما نیست متاسفانه. پیشنهاد میکنیم از ویدئوهای رایگان سایت miesuccess.com استفاده کنین تا بتونین دیدتون رو به زندگی تغییر بدین و با جمع آوری سرمایه بعد چند سال با اطمینان و آرامش اقدام کنین برای مهاجرت.

   پاسخ
   • محمدرضا جعفری گفته:

    سلام این موردهایی رو که گفتین درباره ی هزینه ماهیانه5000یورو میشه یا بیشنر

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. اون 5000 یورو برای تحصیل در مدارس اسکاتلند و اسپانیا هستش و نه اتریش. هزینه تحصیل در مدارس اتریش به سالیانه 5000 یورو هم نمیرسه.

     پاسخ
 28. ناشناس گفته:

  معدل چند سال مهمه
  یعنی اگر یک سال رو بالا بشی و یک سال رو پایین بازم میشه اقدام کرد

  Rating: 5
  پاسخ
 29. nadia گفته:

  سلام خیلی مایل هستم که پسران خودم رو در این مدارس ثبت نام کنم،کاش آقای دکتر در مورد شرایط همراه باخانواده رو هم میگفتید،اصلا امکان همراهی والدین همزمان وجود دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ویزای همراه برای دانش آموزان مدارس در اتریش صادر نمی شود. فقط از طریق ویزای توریستی می توانید به اتریش سفر کنید.

   پاسخ
Rating: 5