تحصیل رایگان در انگلستان

تحصیل رایگان در انگلستان

تحصیل رایگان در انگلستان در سال ۲۰۱۸ یکی از آرزوهای متقاضیان مهاجرت میباشد ،آیا قصد مهاجرت تحصیلی به کشور انگلستان در سال ۲۰۱۸ را دارید ؟ آیا به دنبال موسسه مهاجرتی معتبر برای مهاجرت به انگلستان هستید ؟ آیا می خواهید تحصیل رایگان در انگلستان داشته باشید ؟ آیا به دنبال وکیل مهاجرت جهت تحصیل رایگان در انگلستان هستید ؟ آیا امکان تحصیل رایگان در انگلستان وجود دارد ؟ شرایط تحصیل رایگان در انگلستان چگونه خواهد بود ؟ و چگونه می توان تحصیل رایگان در انگلستان را در روند مهاجرت خود قرار داد ؟ موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) معتبرترین و با سابقه ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه مقاله ای را تحت عنوان تحصیل رایگان در انگلستان برای شما عزیزان نگاشته است ، لذا اگر می خواهید در خصوص تحصیل رایگان در انگلستان اطلاعات مفیدی داشته باشید این مقاله را به دقت مطالعه نموده و اگر با هرگونه سوال دیگری در خصوص تحصیل رایگان در انگلستان مواجه شدید می توانید با دفتر مرکزی ما در وین و یا تمامی دفاتر همکار موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) تماس حاصل نموده و از طریق کارشناسان و وکلای رسمی و حقوقدانان با تجربه ی این دفاتر به صورت رایگان و تلفنی مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .
قبل از اینکه راه های تحصیل رایگان در انگلستان را بررسی نماییم به هزینه های تحصیل در دانشگاه های این کشور اشاره می نماییم . دانشگاه های انگلستان کمترین شهریه را از دانشجویان بین المللی در سال تحصیلی ۱۷-۲۰۱۶ اخذ نموده است که در یک نظرسنجی از دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی توسط مشخص شده است.

 

توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیل و بورسیه تحصیلی انگلیس

video تحصیل رایگان در انگلستان
video تحصیل رایگان در انگلستان

اگر چه هزینه تحصیل در انگلستان در رشته های مختلف متفاوت است و تا حدی بستگی به این دارد که دوره تحصیلی در کلاس درس، آزمایشگاه یا به صورت بالینی برگزار شود، نتایج منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی تایمز نشان می دهد که دانشگاه های انگلستان به طور متوسط در هر دوره تحصیلی بسیار کم هزینه هستند .
در مقطع کارشناسی و با برگزاری کلاس درس، دانشجویان بین المللی باید حداقل ۹۵۰۰ پوند پرداخت کنند که به طور متوسط پایین ترین هزینه سالانه تحصیل است.
اما محدوده قیمت برای دانشجویان بین المللی مقطع کارشناسی ارشد بالاتر است. دانشکده سلطنتی دامپزشکی دوره های تحصیلی با هزینه کمتر از ۹۰۰۰ پوند ارائه می دهد و در دانشکده سلطنتی مرکزی تئاتر و نمایش، دانشگاه لندن، دوره های تحصیلی برای دانشجوی بین المللی بین ۵۷۲۴ پوند و ۱۹۸۹۰ پوند هزینه دارد.
نتایج کامل بررسی شهریه ها همچنین شامل مقایسه هزینه تحصیلی دانشجویان مشغول به تحصیل در انگلستان و اتحادیه اروپا در کلاس درس، آزمایشگاه، به صورت بالینی و دوره های MBA می شود.

بودجه بندی

در مقایسه میزان شهریه باید دید هزینه اخذ شده شامل چه چیزهایی می شود و شامل چه مواردی نمی شود. به عنوان مثال، برخی از موسسات ممکن است هزینه اضافی کتاب، امکانات تحصیل، امتحانات، و غیره را از شما اخذ کنند. شما باید در مورد این هزینه ها در وب سایت دانشگاه ها اطلاعات کسب کنید و در غیر اینصورت از دانشگاه محل تحصیل خود بپرسید.
هنگام بودجه بندی، هزینه های اضافی زیر را در نظر بگیرید:
•    سفر به انگلستان
•    محل اقامت
•    غذا
•    هزینه های زندگی روزانه
•    سفر و گشت و گذار در انگلستان
•    بهداشت و بیمه مسافرتی.
در مورد بودجه بندی و زندگی با بودجه دانشجویی و مدیریت امور مالی خود حین تحصیل در انگلستان اطلاعات کسب کنید.
اگر قصد دارید حین تحصیل کار پاره وقت داشته باشید در مورد تعداد ساعاتی که مجاز به کار هستید اطلاعات کسب کنید که بستگی به وضعیت ویزا و مقطع تحصیلی شما دارد.

در صورت کلی در خصوص تحصیل رایگان در انگلستان اینگونه می توان بیان نمود که از آنجایی که سیستم نطام آموزشی انگلستان برای اتباع دیگر کشورها رایگان نبوده و بابت تحصیل در این کشور باید هزینه پرداخت گردد لذا اینگونه افراد با یک سری روش ها می توانند تحصیل رایگان در انگلستان داشته باشند ، بر فرض مثال از طریق گرفتن بورس های تحصیلی انگلستان و یا حداقل کمک هزینه های تحصیلی ، هزینه های تحصیلی خود را در انگلستان تقلیل دهند .
بورسیه های تحصیلی انگلستان در تمامی رشته ها و در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه کمبریج ارائه می گردد که می تواند یکی از راه های تحصیل رایگان در انگلستان به شمار می آید و افرادی که قصد تحصیل رایگان در انگلستان را دارند در صورت داشتن شرایط تعریف شده ی این دانشگاه درخواست بورس تحصیلی داده و با دریافت مبلغ سالیانه ۳۵۰۰۰ پوند به صورت کامل از تحصیل رایگان در انگلستان برخوردار شوند .
یک راه دیگر جهت تحصیل رایگان در انگلستان این است که زمانی که افراد در یک مقطع خاص در این کشور تحصیل می نمایند اگرچه در ابتدا بابت تحصیل هزینه پرداخت می نمایند اما این امکان وجود دارد که پس از فارغ التحصیلی زمانی که دولت انگلستان اجازه ی ماندن به شخص را می دهد تا کار متناسب با رشته ی تحصیلی خود را پیدا نماید ، و دانشجویان در آن فرجه ی زمانی که کار پیدا می کند و مالیات پرداخت می کند و اقامت دائم کشور انگلستان را به دست آورد ، بعد از اخذ اقامت کشور انگلستان در صورت ادامه تحصیل ، هزینه تحصیل برای شخص رایگان خواهد شد . زیرا افراد مقیم انگلستان می توانند از تحصیل رایگان در انگلستان نیز برخوردار شوند .

کمک هزینه و وام دانشجویی جهت تحصیل رایگان در انگلستان :

دانشجویان از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس می توانند برای حمایت مالی از طرف دولت انگلیس، و در برخی موارد از طرف دولت کشور خود درخواست دهند. کمک هزینه می تواند شامل وام کم بهره باشد که پس از شروع به کسب درآمد و پیدا کردن شغل پس از فارغ التحصیلی آن را پرداخت می کنید. این وام ممکن است برخی از هزینه های زندگی و همچنین شهریه شما را پوشش دهد.
سطح و نوع حمایت مالی بستگی به محل تحصیل شما در انگلستان، ولز، ایرلند شمالی و یا اسکاتلند دارد و با توجه به شرایط شخصی و خانوادگی شما اعطا می شود. در شرایط استثنایی، دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا نیز می توانند برای کمک هزینه مالی درخواست دهند.
برخی از دوره های پزشکی مانند پرستاری یا مامایی تنها برای دانشجویان واجد شرایط NHS در دسترس هستند.
اگر فکر می کنید که واجد شرایط دریافت کمک هزینه تحصیلی و تحصیل رایگان در انگلستان می باشید، معمولا پس از نه ماه از شروع سال تحصیلی می توانید درخواست دهید.

بورس های تحصیلی و حمایت های مالی دیگر برای تحصیل رایگان در انگلستان

تعدادی بورس تحصیلی و طرح های کمک مالی برای دانشجویان بین المللی در انگلستان وجود دارد. میزان تقاضا برای آن بالا است، اما بهتر است تا حدودی در مورد آن اطلاعات کسب کنید.
اما موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه و با داشتن تیم وکلا و حقوقدانان رسمی و مسلط در امور حقوقی و بین الملل مورد وثوق ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه است که در رابطه با تحصیل رایگان در اروپا و تحصیل رایگان در انگلستان و تحصیل رایگان در آلمان و تحصیل رایگان در اتریش و . . . دارای اطلاعات جامع و علمی می باشد . لذا اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری در خصوص تحصیل رایگان در انگلستان داشته باشید همواره می توانید با دفتر مرکزی ما در وین و یا تمامی دفاتر همکار موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) تماس حاصل نموده و مشاوره ی تخصصی به صورت تلفنی و رایگان دریافت نمایید .

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

43 پاسخ
 1. Mmm گفته:

  سلام من ۱۸ سال دارم میخواستم ببینم میشه به صورت رایگان بعد از کنکور ۱۳۹۹در دانشگاه المان بورسیه بشم در رشته علوم انسانی_دبیری

  Rating: 4
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   در مقطعی که قراردارید اخذ بورسیه تحصیلی برای شما کمس دشوار می باشد و در بهترین حالت باید برای سال اول تحصیل هزینه نمایید تا در سالهای بعدی از بورسیه تحصیلی اقدام کنید البته در آن یک سال باید رزومه علمی خوبی از خود ارائه نمایید

   پاسخ
 2. Parham گفته:

  من کلاس دهمم تو مدرسه تیزهوشان شهید سلطانی سه درس میخونم.می خواستم بدونم میشه برای کلاس یازدهم بورسیه بشم و دو سال رایگان تو انگلیس درس بخونم بعدشم برم دانشگاه همون کشور

  Rating: 5
  پاسخ
 3. Amir گفته:

  سلام خسته نباشیم من میخواستم بدونم برای کارشناسی هم میشه بورس گرفت یا فقط برای دکترا امکان پذیره
  من ایلتس ۵.۵ دارم و معدل هم هم ۱۸ به بالا است

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در آلمان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان آلمانی b1 و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   Rating: 4
   پاسخ
 4. علی گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  میخواستم بدونم اگه همه شرایط رو داشته باشم چقدر شانس بورسیه گرفتن از پزشکی کمبریج رو دارم ؟ با شرایط عالی
  همچنین میخواستم بدونم اگه بورسیه گرفتم چقدر هزینه دانشگاه باید بدم ؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان نیازمند داشتن رزومه قوی تحصیلی می باشد. پیشنهاد می گردد جهت بررسی شرایطتان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 5. آریا معدلت گفته:

  سلام بر جناب ملک پور عزیز و همکاران گل
  بنده لیسانس روان شناسی از دانشگاه آزاد دارم
  اما‌ دوست دارم‌ در دانشکده سلطنتی هنر یا دانشگاه سری
  University of Surrey توی رشته موسیقی مقطع کارشناسی تحصیل کنم
  ۳۳ سالم هست معافیت سربازی هم دارم
  میخواستم بدونم پذیرش میشم یا نه و بعدش چند درصد از مخارجمو میتونم از طریق کار توی انگلستان تامین کنم و اگر هدفم موندن اونجا و گرفتن‌ اقامت دائم شد باید چه مراحلی را طی کنم ؟
  پیشاپیش سپاسگذارم از محبت و پاسختون .

  پاسخ
 6. مریم گفته:

  سلام من ۳۱ سالمه لیسانس پیام نور و ارشد از دانشگاه کار.مدرک زبان هم ندارم.میتونم برای تحصیل در انگلیس اقدام کنم

  پاسخ
 7. فاطمه گفته:

  ببخشید واسه کارشناسی میتونیم بورس بگیریم؟اگه دو سه تا مقاله خوب هم تو دوران دبیرستان نوشته باشیم و ایلتس و تافل و مدرک دله اسپانیایی هم نمره بالا داشته باشیم،واسه رشته هایی مثل (اقتصاد و علوم سیاسی و روابط بین الملل و …)
  و دانشگاه هم تهران قبول شده باشیم،پیشنهادتون اینه قبل ورود به دانشگاه اقدام بکنیم یا اینکه یک ترم بریم دانشگاه و بعدش اقدام کنیم؟
  و نمرات دبیرستان هم بالای نوزده در مدارس سمپاد
  لطفم کمکم کنید خواااهش میکنم.ممنونم از شما

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام ما در زمینه بورس اقدام نمیکنیم اما میتوانید ویدئوهای اموزشی مارا جهت اپلای تهیه نمایید.

   پاسخ
 8. طاهره گفته:

  با سلام . آقای دکتر من پسرم ۴ سالش تموم شده و باید دیگه به فکر مدرسه رفتنش باشم ابتدا خواستم برای کانادا پذیرش بگیرم که دیگه زبانش رو از همون اول یاد بگیره و با اون سیستم آموزشی بار بیاد اما به من گفته شد ویزای گاردین فقط جنبه توریستی داره و من اجازه کار نخواهم داشت و مرحله بعدی اومدم در مورد انگلستان تحقیق کردم که گاردین اجازه کار تمام وقت داره اما مطلع شدم اونجا هم این قانون رو لغو کرده . من برای کجا اقدام کنم که پسرم از محیط آموزشی خوبی بهرمند شه و خودم هم اجازه کار پیدا کنم؟خواهش میکنم راهنماییم کنید چندین بار با مشاورین شما در تهران و وین تمای گرفتم اما هیچکدام قادر به راهنمایی من نبودن.

  پاسخ
 9. Shiva گفته:

  با سلام من ليسانس سلولي مولكولي هستم با معدل ١٦ و مدرك زبان ٧
  با اين شرايط احتمال بورسيه شدن دارم ؟يا اگر نه ميتوانم به هزينه ي خودم تحصيل كنم و پزيرش بگيرم براي ارشد؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست عزیز
   برای اخذ بورسیه تحصیلی باید شروع به مکاتبه های متعدد با دانشگاه و اساتید نمایید.داشتن مقاله و معدل بالا هم تاثیر بسزایی دارد.اگر از استادی میتوانید توصیه نامه نیز دریافت کنید شانس شما بالاتر میرود.

   پاسخ
 10. zahra گفته:

  سلام ببخشید من 17 سالمه و قصد خواندن بزشکی در دانشگاه کمبریج به صورت بورسیه را دارم میخواستم بدانم حتما باید مدرک زبان آیتلس رو داشته باشم نمیشه بعد از رفتن مدرک زبان رو بگیرم؟؟(در رزومم فقط مشکل آیتلس زبان رو دارم)

  پاسخ
 11. zahra.morsdi گفته:

  باسلام ووقت بخیر, من دوتا دختر دارم, ۷ساله و۱۴ساله, آیا امکان اقامت تحصیلی برای من ودخترام وجود داره, البته مبلغ و مقدار هزینه خیلی برام مهمه….ممنون از پاسخگویی تون

  پاسخ
 12. zn47633 گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید من 17 سالمه و سال دوازدهم تجربی هستم میخواستم بدونم اگه در کنکورهای تجربی و زبان سال 98 رتبه های خوبی بیارم بدون مدرک زبان هم می تونم بورسیه ی دانشگاه کمبریج انگلستانو بگیرم

  با تشکر

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ بورس تحصیلی شرایط شما همچون نمرات و معدل، مدرک زبان، سن و … مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که شرایط را داشته باشید امکان اخذ بورس تحصیلی در دانشگاه های مختلف این کشور وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 13. حسین گفته:

  سلام و عرض ادب.
  بنده 18 سالمه…پایه یازدهم.رشته علوم تجربی…
  بنده قصد دارم که بعد از گذراندن دوران دبیرستان برای ادامه تحصیل به انگلستان بروم.
  آیا میتوانم بدون دادن کنکور در ایران درخواست خود را به دانشگاه یا کشور مورد نظر ارسال کنم یا خیر؟
  و آیا امکان گرفتن بورسیه از دانشگاه یا کشور مورد نظر وجود دارد ؟

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز برای ورود به دانشگاههای انگلستان نیاز به قبولی در ایران نیست.برای اخذ مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره دفاتر 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. شهاب گفته:

  سلام خسته نباشید من 21 سالمه و مدرک فوق دیپلم کاردانی با معدل 14 گرفتم میخوام واسه ادامه تحصیل به انگلیس بروم شرایطم چجوریه ؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. فايزه گفته:

  سلام خسته نباشید من دانشجوی مدیریت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی هستم و ترم چهارم هستم و معدلم ۱۷ است میخواستم بدونم برای گرفتن بورس در دانشگاه های معتبر انگلیس در رشته های مدیریت مالی یا mba به آیلتس چند و چه معدلی و مدارکی نیاز دارم
  ممنون

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی تحصیل رایگان و یا کم هزینه در صورت اخذ مدرک زبان IELTS بالای 7 و معدل بالای 19 می باشد که ممکن است بتوانید جهت تحصیل و استفاده از شرایط بورسیه اقدام نمایید در غیر این صورت باید برای کشورهایی با هزینه های پایین تر اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. mousavi گفته:

  با سلام
  میخواستم بدونم مدرک کارشناسی از دانشگاه پیام نور مورد قبول دانشگاه های معتبر انگلستان مثل آکسفورد و کمبریج هست؟و میشه با مدرک کارشناسی پیام نور بورسیه تحصیلی تو همچین دانشگاه هایی گرفت یا خیر؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 17. یاسمن گفته:

  سلام
  خسته نباشید من ۱۹ ساله هستم و معدل دیپلمم ۱۹.۸۶ و معدل پیش دانشگاهیم با توجه به اینکه برای کنکور میخوندم ۱۶ هست و نمراتم پایین هستن میخواستم ببینم ایا شانس اینو دارم برای مقطع کارشناسی اقدام کنم یا خیر ؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله این امکان موجود است پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. ستایش گفته:

  سلام خسته نباشید.آقای ملک پور میشه لطفا درباره‌ی اینکه چه‌جوری میشه بورسیه گرفت توضیح دهید و اینکه اصلا امکانش هست که برای پزشکی بورسیه گرفت یا نه.با سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. اخذ بورس تحصیلی به رزومه شما وابسته خواهد بود. در صورت داشتن رزومه قوی (مدرک زبان، نمرات و معدل خوب و …) شانس اخذ بورس را خواهید داشت. در این خصوص می توانید با دفاتر ما ارتباط گرفته و اطلاعات لازم را اخذ نمایید.

   پاسخ
 19. سارا گفته:

  سلام خسته نباشید . از مطالب مفیدتون تشکر میکنم. آقای ملک پور لطفا درباره شرایط سنی تحصیل در مقطع ارشد و دکترا در انگلیس نیز توضیح بدید.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ