تحصیل دندانپزشکی در روسیه

آیا علاقه مند به تحصیل دندانپزشکی در روسیه هستید؟ آیا از شرایط تحصیل دندانپزشکی در روسیه اطلاعاتی دارید؟ چه مدارکی برای تحصیل دندانپزشکی در روسیه مورد نیاز است؟ تا چه اندازه با تحصیل دندانپزشکی در روسیه آشنایی دارید؟ دانشگاههای مورد تایید و معتبر برای تحصیل دندانپزشکی در روسیه را می شناسید؟

موسسه مشاوره ای MIE ( همکار موسسه حقوقی ملک پور ) در این مقاله قصد دارد تا شما عزیزان را با شرایط تحصیل دندانپزشکی در روسیه آشنا نماید و اطلاعات کاملی را در زمینه تحصیل دندانپزشکی در روسیه در اختیار هموطنان عزیز علاقه مند به تحصیل در روسیه قرار دهد همچنین به سوالات متعدد شما عزیزان در مورد تحصیل دندانپزشکی در روسیه پاسخ داده خواهد شد.

با توجه به اینکه تحصیل دندانپزشکی در روسیه مزیت های فراوانی دارد همه ساله افراد بسیاری هستند  که متقاضی تحصیل دندانپزشکی در روسیه می باشند. از جمله مزیت هایی که تحصیل دندانپزشکی در روسیه دارد این است که دانشجویان می توانند با هزینه مناسب به تحصیل بپردازند همچنین دانشجویان در ضمن تحصیل خود اجازه کار قانونی را خواهند داشت از نکات مهمی که می توان به آن اشاره کرد این است که روسیه از دانشگاههای معتبری در جهان برخوردار است و متقاضیان تحصیل دندانپزشکی در روسیه می توانند در این دانشگاهها به تحصیل خود ادامه دهند و از تمامی امکانات رفاهی و آموزشی بهره مند شوند همچنین این امکان را دارند که در حین تحصیل خود از خوابگاههای دانشجویی با هزینه مناسب نیز استفاده نمایند.

شرایط تحصیل دندانپزشکی در روسیه:

اگر قصد تحصیل دندانپزشکی در روسیه را دارید بهتر است بدانید که این کشور یکی از کشورهای مناسب برای تحصیل دندانپزشکی می باشد. تحصیل دندانپزشکی در روسیه موقعیتی مناسب برای افرادی است که قصد تحصیل با هزینه مناسب را دارند همچنین با انتخاب این کشور برای ادامه تحصیل خود این امکان را دارید که به ۳ زبان زنده دنیا تحصیل نمایید. از جمله زبان هایی که در روسیه می توانید برای تحصیل خود انتخاب نمایید و طرفداران بسیاری در بین دانشجویان دارد زبان انگلیسی ، روسی و فرانسه می باشد که دانشجویان می توانند با انتخاب یکی از این زبان ها به تحصیل دندانپزشکی در روسیه بپردازند. همچنین دانشجویان با تحصیل در روسیه می توانند از موقعیت شغلی مناسبی برخوردار شوند. نکته بسیار مهمی که در اینجا وجود دارد این است که برای تحصیل دندانپزشکی در روسیه نیازی به ارائه مدرک زبان نخواهید داشت و بدون مدرک زبان این امکان را دارید که از بهترین دانشگاههای روسیه پذیرش تحصیلی خود را اخذ نمایید و به تحصیل بپردازید. علاوه بر مناسب بودن هزینه تحصیل در روسیه نکته دیگر این است که دانشجویان می توانند با هزینه اندک و گاها رایگان از خوابگاههای دانشجویی بهره مند شوند و هزینه تحصیل خود را نیز به حداقل برسانند.

افرادی که قصد تحصیل دندانپزشکی در روسیه را دارند بهتر است بدانند که برای تحصیل در روسیه محدودیت سنی برای افراد وجود نخواهد داشت همچنین برای ورود به دانشگاههای روسیه نیازی به ارائه آزمون ورودی نخواهد بود و دانشجویان به راحتی این امکان را دارند که به تحصیل دندانپزشکی بپردازند.

طول دوره تحصیل دندانپزشکی در روسیه ۵ سال خواهد بود اما بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که دانشجویان قبل از ورود به دانشگاه باید یک دوره ۹ ماهه ( پاتفک ) را در کالج سپری نمایند و سپس وارد دانشگاه مورد نظر خود شوند همچنین در صورتی که دارای مدرک زبان نباشند باید یک دوره زبان را نیز در روسیه پشت سر بگذرانند و سپس وارد مقطع تحصیلی خود شوند.

فایل های صوتی توضیحات اقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ,عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب تحصیل دندانپزشکی در روسیه

audio تحصیل دندانپزشکی در روسیه

هزینه زندگی و تحصیل دندانپزشکی در روسیه:

در مورد هزینه تحصیل در روسیه بهتر است بدانید که روسیه جز کشورهایی است که از هزینه تحصیل بسیار مناسبی برخوردار می باشد اما هزینه تحصیل دندانپزشکی در روسیه در حدود ۱۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ دلار در سال متغیر است که این هزینه با توجه به نوع و سطح دانشگاه فرد متقاضی متفاوت خواهد بود. همچنین درمورد هزینه زندگی در روسیه باید اینگونه بیان کرد که با توجه به اینکه دانشجویان می توانند از خوابگاههای دانشجویی بهره مند گردند میانگین هزینه زندگی هر فرد در روسیه مبلغی در حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ دلار در ماه می باشد که دانشجویان با کار در ضمن تحصیل می توانند تا حدودی هزینه های خود را نیز تامین نمایند.

این مقاله متعلق به موسسه حقوقی MIE ( همکار موسسه حقوقی ملک پور ) می باشد.

مدارک لازم برای تحصیل دندانپزشکی در روسیه:

۱: اصل پاسپورت فرد متقاضی

۲: اصل شناسنامه فرد متقاضی

۳: ترجمه و اصل مدرک دیپلم فرد متقاضی به همراه ریز نمرات آنها

۴: ترجمه و اصل مدرک پیش دانشگاهی فرد متقاضی به همراه ریز نمرات آن

۵: ارائه فرم ثبت نام فرد متقاضی

لیست دانشگاههای معتبر برای تحصیل دندانپزشکی در روسیه:

۱: آکادمی پزشکی سچینوا در مسکو ( Moscow i.m.sechenov medical institute )

۲: دانشگاه پزشکی و دندانپزشکی رودن یا دوستی ملل  روسیه در مسکو ( peoples friendship university )

۳: دانشگاه پاولوف در سن پترزبورگ ( sp pavlov medical state university )

۴: آکادمی پزشکی سن پترزبورگ ( st. peterburg state medical academy )

۵: انستیتو دندانپزشکی در مسکو ( moscow medical stomatology institute n.a )

۶: انستیتو چشم پزشکی فیدروف ( the s.n fyodorov eye microsurgery state institution )

در نهایت بهتر است بدانید که اگر قصد تحصیل  دندانپزشکی در بهترین دانشگاهها با هزینه مناسب را دارید تحصیل دندانپزشکی در روسیه می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای افراد متقاضی باشد زیرا با تحصیل دندانپزشکی در روسیه امکان ادامه تحصیل در بهترین کشورها را خواهید داشت همچنین افراد متقاضی تحصیل دندانپزشکی در روسیه پس از تحصیل خود از امکانات شغلی مناسبی برخوردار خواهند شد و همچنین اگر در پی اخذ اقامت و تابعیت روسیه هستید با تحصیل در روسیه می توانید به اقامت و تابعیت روسیه نیز دست یابید.

موسسه مشاوره ای MIE ( همکار موسسه حقوقی ملک پور ) در این مقاله به اطلاعات جامعی در مورد تحصیل دندانپزشکی در روسیه پرداخته است همچنین شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از وکیل مهاجرت به روسیه و یا مشاورین برگزیده موسسه حقوقی MIE ( همکار موسسه حقوقی ملک پور ) بهره مند شوید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

 

 

نگارنده: نگار ولی یاری اسکندری

 

 

 

 

 

Rating: 5
95 پاسخ
 1. نیکتا گفته:

  سلام
  ببخشید توی متن ذکر کردید که روسیه نیازی به ازمون ورودی نداره ولی در جواب برخی دوستان صحبت از ازمون ورودی کردید, خواستم بدونم این ازمون به چه شکل هست چه درساییه و ایا امکان قبولی درش هست یا سخته؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   باسلام. دوست عزیز برای تحصیل در مقطع کارشناسی یا پزشکی و دندانپزشکی در روسیه گذراندن دوره پادفک اجباری می باشد. مخصوصا اگر دوره به زبان روسی باشد حتما باید دوره پادفک را بگذرانید. دوره پادفک یا Podfak به زبان انگلیسی Preparatory Course یک دوره پیش نیاز است که هم زبان روسی را به دانشجویان آموزش می دهند و دروس مورد نیاز مانند زیست و شیمی را به زبان روسی تدریس می کنند و دانشجویان را برای شرکت در آزمون ورودی دانشگاه های روسیه آماده می کند. گذراندن این دوره رایگان نیست و مستلزم پرداخت هزینه ای 2000 تا 3000 دلار در سال است. متقاضیان می توانند دوره پادفک روسیه را یا در دانشگاهی که می خواهند تحصیل کنند بگذرانند یا در کالج های خارج از دانشگاه شرکت نمایند.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی در اکثر کشورها نیازمند گذراندن دور های پیش پزشکی به همراه داشتن مدرک زبان رسمی آن کشور حداکثر بعد از گذشت دو ترم از تحصیل پزشکی شما می باشد. مدارک و شرایط دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود. شما اطلاعات کامل و دقیق را برای ارزیابی ارائه نکرده اید تا بتوانیم دقیق تر شما را راهنمایی نماییم.

   پاسخ
 2. Samaneh گفته:

  سلام و خسته نباشید
  میشه با دیپلم انسانی دندانپزشکی را در دانشگاه پترزبورگ روسیه بخونمیا جاهای دیگه و… ؟؟؟؟ چون من به فقط به پزشکی علاقه دارم و هیچ میلی به گذروندن رشته های دانشگاه انسانی رو ندارم
  ممنون میشم راهنمایی کنید 🌹

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی در اکثر کشورها نیازمند گذراندن دور های پیش پزشکی به همراه داشتن مدرک زبان رسمی آن کشور حداکثر بعد از گذشت دو ترم از تحصیل پزشکی شما می باشد. مدارک و شرایط دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود. شما اطلاعات کامل و دقیق را برای ارزیابی ارائه نکرده اید تا بتوانیم دقیق تر شما را راهنمایی نماییم.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای تحصیل پزشکی در روسیه باید ابتدا دوره پیش پزشکی را بگذرانید و اگر می خواهید مدرک شما در ایران معتبر باشد باید به زبان روسی تحصیل کنید.

   پاسخ
 3. reza.hajebii گفته:

  با سلام و عرض ادب می خواستم بدونم که اگه پزشکی عمومی رو تو روسیه بخونیم بعد برای تخصص میشه در المان و سویس و یا امثال این کشورها ادامه تحصیل داد و مدرک روسیه تا چقدر معتبر در اروپا؟

  پاسخ
 4. reza.hajebii گفته:

  با سلام و عرض ادب می خواستم بدونم که اگه پزشکی عمومی رو تو روسیه بخونیم بعد برای تخصص میشه در المان و سویس و یا امثال این کشورها ادامه تحصیل داد و مدرک روسیه تا چقدر معتبر در اروپا؟؟

  پاسخ
 5. رضا گفته:

  با سلام و عرض ادب می خواستم بدونم که اگه پزشکی عمومی رو تو روسیه بخونیم بعد برای تخصص میشه در المان و سویس و یا امثال این کشورها ادامه تحصیل داد و مدرک روسیه تا چقدر معتبر در اروپا؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز بله در صورت قبولی در آزمون ورودی رشته های پزشکی برای شما این امکان وجود خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب و بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی جهت اخذ مشاوره رایگان در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح سوال در این بخش امری دشوار میباشد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 6. مژده زريسفى گفته:

  سلام.من ٢٧ سالمه
  ليسانس پرستارى دارم از دانشگاه علوم پزشكى اصفهان
  دو سال و نيم سابقه بيمه و كار دارم
  دارم واس زبان آيلتس ميخونم كه امتحان بدم
  ميخواسم ببينم ميتونم واسه دندانپزشكى روسيه اقدام كنم؟
  و اينكه چه مدت كاراى رفتنم طول ميكشه؟
  فكر ميكنم كلى بايد توى نوبت مصاحبه سفارت بمونم
  درسته ؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست بزرگوار بله امکان پذیر است. البته باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. narges گفته:

  سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون
  من دیپلم تجربی دارم و 21 سالمه
  معدل کتبیم11و55 و معدل کل 17 و 62
  خیلی علاقه دارم به رشته ی پزشکی اما هرسال سر جلسه کنکور حالم بد میشد
  میشه بگید میتونم برم روسیه پزشکی بخونم یا نه؟
  به هیچ وجه نمیشه با ریز نمرات پایین اونجا تحصیل کرد؟
  من موقع امتحانای نهایی مشکلی برام پیش اومد که نتونستم امتحانامو خوب بدم
  خواهش میکنم جواب بدید ممنون میشم

  پاسخ
 8. ابولفضل گفته:

  سلام من 24 سال سن دارم معدل کتبی سال سوم من 11 وپیش من کتبی 13 هستش ایا امکان تحصیل دندانپزشکی برای من وجود داره

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. مائده گفته:

  سلام و خسته نباشيد
  من ١٩ ساله هستم.با مدرك ديپلم تجربى 19.90 و پيش دانشگاهى 18.70 .و رشته ى دامپزشكى دانشگاه تهران نوبت روزانه قبول شدم.تمكن مالى هم به نسبت خوب هست.به زبا انگليسى مسلط هستم ولى مدرك ندارم.سوال من در اين مورد هستش كه ازمون پادفكت به صورت سراسرى بر گزار ميشه؟چه تاريخى برگزار ميشه؟؟و چه درس هايى رو ازمون ميگيرن؟مرسى از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 10. رها گفته:

  سلام خسته نباشيد

  من ديپلم تجربي با معدب ١٥/٨٢ دارم….
  سنم ٢٠ سال و معدل پيش دانشگاهي هم كتبي ١٠ هستش
  ايا ميتونم با گذروندن دوباره پيش دانشگاهي در كشور روسيه اقدام كنم و اينا امكان تحصيل براي من وجود داره با اين اوصاف؟براي زيان هم ميخوام،توي ايران مدرك زبان روسي رو بگيرم و مدرك زبان انگليسي هم ندارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   باسلام و عرض ادب بله امکان دارد جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. مبینا گفته:

  سلام خسته نباشید..ببخشید میخواستم بدونم با دیپلم فنی هم میتونم برای دندانپزشکی روسیه اقدام کنم و اینکه ایا مورد تایید هستش؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خیر در صورت داشتن پیش دانشگاهی میتوانید اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. سارا گفته:

  سلام خسته نباشید، ببخشید من 28 سالم هست دیپلم فنی و حرفه ای هستم یعنییش دانشگاهی ندارم ، لیسانس الکترونیک هستم میخواستم بدونم کدوم کشور امکان داره که من بدون اینکه دیپلمم رو تغییر بدم میتونم دندونپزشکی بخونم؟ در ضمن من ایران نیستم با این شماره دفتر که شما دادید نمیتونم تماس بگیرم چجوری میتونم باهاتون در تماس باشم. ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام شما برای روسیه امکان اقدام را دارید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. ميلاد گفته:

  سلام خدمت شما عزيزان
  من ميخواستم ببينم نظرتون راجب دوره هاي پاتفك توي ايران چيه؟
  همچينين من ٢٥سالمه و قصد تحصيل توي روسيه دندانپزشكي رو دارم معدل ديپلم و پيش دانشگاهي من١٣نيم هست خواستم ببينم واسه انتقالم مشكل پيش نمياد؟
  اگر مشكل پيش بياد مدرك پاتفكم جايگزين پيش دانشگاهيم ميشه اگر معدلش بالاتر باشه؟
  وهمينطور ميتونم توي روسيه ديپلم جديد بگيرم بصورت اموزش از راه دور؟

  پاسخ
 14. علی گفته:

  سلام خدمت عزیزان زحمتکش موسسه ملک پور،من بیست و دو سالمه با مدک دیپلم هجده و پیش شانزده،میخواستم بدونم دانشگاه نووسیبریک روسیه از لحاظ اعتبار مدرک و همچنین هزینه های تحصیل و زندگی به چه صورته؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار میتوانید در سایت mie study در مورد کلیه شرایط این دانشگاه تحقیق و بررسی بفرمایید.
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای کشورهای روسیه و بلاروس میتوانید جهت تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی اقدام فرمایید . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. پریا گفته:

  با سلام. بنده 29 ساله و لیسانس و فوق لیسانس زیست شناسی دارم.و میخواهم برای رشته پزشکی یا دندان پزشکی روسیه اقدام کنم. آیا باتوجه به سن ام امکانش هست؟ ممنون.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما این شانس را دارید که برای تحصیل در روسیه اقدام فرمایید . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. محمدرضا گفته:

  سلام خسته نباشید..ببخشید من دیبلم کاردانش با معدل 16 و بیش دانشگاهی تجربی با معدل 16 دارم ایا میتونم برای دندانبزشکی روسیه اقدام کنم؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله این امکان برای شما وجود دارد همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. ميترا گفته:

  سلام خانمى ٣٤ ساله ، با ديپلم فنى و حرفه اى كامپيوتر و ليسانس كامپيوتر هستم ،كارشناسى ارشد را در دانشگاه آزاد ميكروبيولوژى خواندم .
  **آياتحصيل در پزشكى و دندانپزشكى از پايه با اين شرايط امكان دارد؟
  **در كدام كشور اين امكان وجود دارد؟
  **آيا مى توانم در يك كشور ديگه ،كه مدركش براى وزارت بهداشت ايران معتبره دكتراى ميكروب پزشكى را ادامه دهم؟
  خواهش ميكنم اگر امكان داره لطفاً بفرماييد، چون من مى خوام هر چه زودتر وقت اسكايپ بگيرم،خواهش ميكنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب کشور روسیه احتمال اینکه شما را بپذیرد هست و شما هم مانند سایرین با یک سال دوره پاتفک میتوانید شروع نمایید و به دلیل کمبود وقت پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. سعید گفته:

  با سلام.من فوق لیسانس مکانیک دارم خدمتم هم در حال تمام شدن هس.تو ی فایل صوتی ک از اقای ملک پورشنیدم بلاروس ارزون ترین کشوریه ک میشه دندون پزشکی خوندامااشاره نکردند ک مدرکش موردتايیدایران هس یا نیس.مهم هم نیس ک ایران قبولش داره یا نه اما سوالم اینه ک ایا مدرک بلاروس رو اروپایا حتی امریکا و بقیه کشورهاقبول داره ک بعدش بشه اونجاکار کرد؟هزینه سالیانه بلاروس چقده؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ارادت بله مدرک بلاروس مورد قبول سایر کشورها میباشد البته اکثرا از بلاروس به المان ترنسفر میکنند . و هزینه های سالیانه آن 4000 دلار برای زندگی و 5 الی 7000 دلار هم هزینه تحصیل در گرایشات پزشکی در یک سال است . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. Sajjad.skh گفته:

  باسلام میشه درباره این دوره پیش پزشکی کشور روسیه که گفتین بیشتر صحبت کنین راهی هست که این دوره رو نریم ؟! درباره هزینه و اینکه هزینه رو باید یکجا پرداخت کنیم یا در چند مرحله میشه پرداخت کرد و اینکه اگر قبول نشیم چی میشه ؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای تحصیل پزشکی در این کشور نیاز به سپری نمودن این دوره پیش پزشکی می باشد. برای بررسی شرایط و هزینه ها پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. رضا شیخی گفته:

  سلام
  وقتتون بخیر
  23 سال سن دارم و دارای مدرک لیسانس حسابداری،در حال حاضر خدمت مقدس سربازی پیش روی من هست، در مدارک لازم برای تحصیل اسمی از کارت پایان خدمت نبرديد!
  لطفا توضیح دهید که آیا برای خروج از کشور به مقصد روسیه به قصد تحصیل ارایه ی کارت پایان خدمت ضروری هست یا خیر؟
  متشکرم

  پاسخ
   • ميترا گفته:

    سلام خانمى ٣٤ ساله ، با ديپلم فنى و حرفه اى كامپيوتر و ليسانس كامپيوتر هستم ،كارشناسى ارشد را در دانشگاه آزاد ميكروبيولوژى خواندم .
    **آياتحصيل در پزشكى و دندانپزشكى از پايه با اين شرايط امكان دارد؟
    **در كدام كشور اين امكان وجود دارد؟
    **آيا مى توانم در يك كشور ديگه ،كه مدركش براى وزارت بهداشت ايران معتبره دكتراى ميكروب پزشكى را ادامه دهم؟
    خواهش ميكنم اگر امكان داره لطفاً بفرماييد، چون من مى خوام هر چه زودتر وقت اسكايپ بگيرم،خواهش ميكنم

    پاسخ
    • n hashemee گفته:

     با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی از انجاییکه تحصیل پزشکی در روسیه تا سن 30 و اندی سال میسر است این امکان برای شما است اما در صورتی که دیپلم تجربی نداشته باشید فقط میتوان امیدوار بود اگر شما را پذیرفتندنهایتا در همان حوزه cis بتوانید کار کنید و در جهت برگشت به ایران وزارت بهداشت مدرک شما را نخواهد پذیرفت. و مسیر دشواری پیش پای شما خواهد گذاشت.
     بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

     پاسخ
 21. mie.editor2 گفته:

  با سلام وخسته نباشید.من ارشد مکانیک گرفتم ودر حال حاضر در حال خدمت ام و تا دوماه دیگه خدمتم تموم میشه سوالی ک از شما داشتم اینه ک ارزان ترین کشور خارجی ک زبان دانشگاش انگلیس باشه و بشه رشته دندون پزشکی رو خوند کدام کشور است؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در رشته دندان پزشکی شرایط سنی شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. mie.editor2 گفته:

  باسلام وخسته نباشید.من ارشد مکانیک بامعدل بالای18دارم وسه ماه دیگر خدمت سربازی ام تموم میشه میخواستم در رشته دندان پزشکی در یکی از کشورهای خارجی بخونم ک هزینه سالیانه اش پایین و زبان دانشگاه انگلیس باشد شما کدام کشور رو پیشنهادمیکنید؟ باتشکراز راهنماییتون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما برای ادامه تحصیل در هر یک از کشورها باید مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد میکنیم در این خصوص با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. ميلاد گفته:

  با سلام و عرض ادب
  سال نو شما مبارك باشد
  بنده قصد تحصيل در رشته دندانپزشكي رو دارم و اينكه ٢٥سالمه و ليسانس نفت دارم و معدل ليسانسم نزديك به ١٦
  خواستم ببينم براي تحصيل كدوم كشور راحتر ميتونم وارد دانشگاه بشم و درصد قبوليم توي دانشگاه بيشتره -كشور روسيه يا مجارستان؟منظورم ازمون بعد از كالج كدوم يكي درصد وردم به دانشگاه توي اون كشور بيشتره چون تا مهرماه فرصت دارم و بايد مداركمو ترجمه كنم
  و سوال بعد اينكه من معدل ديپلم و پيش دانشگاهيم اگر به صورتي بود كه دانشگاه كشور ديگه پزيرفته شدم و دوس خوندم و بعد از اتمام درستوي ايران به مشكل بر خوردم ايا ميتونم بجاي ديپلم و پيش معدل ليسانسمو ارائه بدم؟
  با تشكر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. با توجه به اندک بودن شانس شما برای تحصیل در دانشگاه های کشور مجارستان به علت شرایط سنی موجود، امکان تحصیل در کشور روسیه برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. Kamal گفته:

  با سلام پيشاپيش سال نو مبارك
  ٢٣ ساله هستم ليسانس پرستاري مقاله در ژورنال هاي داخلي دارم
  برأي تحصيل پزشكي در روسيه كه الان وزارت بهداشت فقط به زبان روسي قبول داره راهي هست كه اونجا سر كلاس اينگليسي زبان ها بريم با قرارداد روسي در دانشگاه؟

  پاسخ
 25. مهدی گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  درود بر شما
  هدف من دندانپزشکی هست
  من 25 سال سن دیپلم ریاضی دارم،الان دانشجوی ارشد عمران هستم و معدل دیپلم هم 17 هست،مدرک زبان ندارم،مشکل اینجاست که متاهل هستم و بیشترین تاکیدم بر روی این هست که متاهلی مهاجرت کنم، در ضمن میتونم در سال نهایتا 70 میلیون برای تحصیل و زندگی متاهلی پرداخت کنم،ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید تا به چه کشوری مهاجرت کنم تا در صورت امکان آزمون ورودی نداشته باشه یا اگر داشته باشه آسون باشه تا بتونم با شرایط متاهلی ادامه تحصیل بدم
  اسم دانشگاه هم لطف کنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. به طور معمول برای تحصیل پزشکی در اکثر کشورها آزمون ورودی خواهید داشت. با توجه به میزان سرمایه شما کشور روسیه انتخاب مناسبی می باشد اما وضعیت تاهل شما نسیت به این کشور باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط گرفته و اطلاعات لازم را اخذ نمایید.

   پاسخ
 26. حامد گفته:

  سلام آقای ملک پور خسته نباشید
  آیا تحصیل پزشکی در روسیه به زبان انگلیسی بدون ازمون ورودی امکان پذیر است
  و برای تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی دوره پیش پزشکی یا پاتفک اجباری است یا نه

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای تحصیل پزشکی سپری نمودن دوره پیش پزشکی و آزمون ورودی الزامی است. داشتن کتاب پزشکی و مدارک در این کشور می تواند به شما کمک نماید. برای بررسی شرایط پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. ریز نمرات دروس اصلی شما باید مورد بررسی قرار گیرد. شانس شما با توجه به معدل کتبی شما اندک می باشد. در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. Adel گفته:

  سلام
  ۱۷ سال دارم کلاس یازدهم تجربى (سوم دبیرستان سابق) هستم معدلم ۱۹:۴۷ زیستم ۲۰ و زبان هیچ مدرکى ندارم ولى مى تونم تو روسیه کالج زبان انگلیسى بروم به نظر شما مى تونم در رشته ى پزشکى یا دندانپزشکى یکى از دانشگاه هاى روسیه پذیرش بشوم و هزینه اش چقدر مى شه در سال با اسکان و غذا و تحصیل؟
  آیا بدون دیپلم مى توان اقدام به پذیرش کرد؟
  سپاس

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با اخذ مدرک دیپلم می توانید برای تحصیل پزشکی یا دندان پزشکی در این کشور اقدام نمایید. برای اطلاع از هزینه ها می توانید متن مقاله مربوطه را مطالعه نمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. mie editor2 گفته:

  ضمن سلام و خسته نباشید. من ۳۲ سال سن دارم و تحصیلاتم کارشناسی ارشد مهندسی صنایع تحلیل سیستم ها است. خواستم از حضورتون سوال کنم که آیا امکان ادامه تحصیل رشته دندان پزشکی یا پزشکی در خارج از کشور برای من وجود دارد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. با شرایط سنی شما متاسفانه اخذ ویزای تحصیلی از ابتدا برای رشته های پزشکی اندک می باشد. می توانید با رعایت شرایط لازم از راه تحصیل دکتری برای کشورهای مختلف اقدام کنید یا روش های دیگر چون ویزاهای کاری، سرمایه گذاری یا… را مد نظر قرار دهید. در هر صورت برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور خوش سخن و پر انرژی …. …من میخوام واسه دندان پزشکی روسیه اقدام کنم.. ایا دانشگاه روسیه مورد تایید اروپا هستن یا مثل ترکیه و هند و فیلیپین میمونن؟ هزینه کل تحصیل و زندگی در یک سال به طور متوسط چقدر است؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بر اساس لیست جدید وزارت بهداشت برخی از دانشگاه های کشور روسیه مورد تایید می باشند و در آن ها می توانید به ادامه تحصیل بپردازید. هزینه ها را می توانید در مقاله مربوطه مطالعه کنید. برای اطلاع از شرایط و جزئیات بیشتر پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. Parsa گفته:

  باعرض سلام وارادت
  من ۱۹سال سن دارم ودانشجوی سال اول دانشگاه آزاد رشته زبان اینگلیسی هستم وقصد ادامه تحصیل دررشته دندانپزشکی روسیه رادارم وتقاضای پاسپورت رانمودم لذا خواهشمنداست درخصوص اخذ پاسپورت سیاحتی ویا زیارتی وبه چه مدت، لطفااینجانب را راهنمائی بفرمائید.مضافابااین نوع پاسپورت مشکلی برای تحصیل ایجاد نخواهد کرد
  باتشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای بررسی نوع ویزا و پاسپورت و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. sahar گفته:

  با سلام
  من امسال مقطع پیش تجربی هستم
  معدل دیپلمم ۱۷/۹۷ هستش
  به زبان انگلیسی مسلط هستم اما مدرکی ندارم
  ومیخوام برای کورس پزشکی انگلیسی تو روسیه(شهر مسکو)اقدام‌ کنم
  ایا دانشگاه‌ سچنوا گزینه مناسبی برای من هست؟اگر هست شرایطش؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله امکان ورود به کالج های پیش پزشکی در این کشور برای شما وجود دارد. برای دریافت اطلاعات در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 32. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما امکان تحصیل دندان پزشکی در تمامی کشورها وجود نخواهد داشت و شما میتوانید برای کشورهایی اقدام نمایید که روی سن شما حساسیت نداشته باشند به طور مثال کشور روسیه این شرایط را در اختیار شما قرار می دهد. به طور کلی بسته به مقطع تحصیلی امکان کار پاره وقت وجود دارد. برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 33. mie editor2 گفته:

  سلام..وقت به خیر..من قصد دارم در رشته ی دندانپزشکی تحصیل کنم..شرایطش چطوره؟من لیسانس منابع طبیعی از دانشگاه روزانه با معدل ۱۶.۵ و دیپلم تجربی با معدل ۱۷.۷۹ دارم. ولی الان ۲۷ سالمه…آیا از نظر سن دچار مشکل میشم؟اگه امکانش هست کشوری رو میخوام که تحصیل در اونجا رایگان باشه و بشه در حین تحصیل کار کرد(اینها برام مهمه)..ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 34. آذین گفته:

  سلام خیلی خوب راهنمایی میکنید و جای سپاسگذاری داره ولی بعًی سوالات رو جواب نمیدین
  بنده ۳۰ سالمه و تجربی خوندم ومعدل دیپلم و پیش دانشگاهیم زیر ۱۳هست، برای پذیرش دندانپزشکی بااین معدل میشه؟ اگر نمیشه میتونم دیپلم ریاًی با معدل بالا بگیرم و پذیرش کنم؟ و شرمنده آیامدرک پیش دانشگاهی هم نیاز است؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و تشکر از صبوری شما. همان طور که بیان شد برای تحصیل در دانشگاه های روسیه می توان با دیپلم ۱۱ ساله نیز اقدام نمود و به جای مدرک پیش دانشگاهی، کالج های پیش پزشکی روسیه سپری می شود. رزومه شما باید با توجه به معدل و شرایط سنیتان مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می شود برای اخذ اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. الی گفته:

  سلام خسته نباشید ممنون از اطلاعاتتون
  میخواستم راهنمایی کنین که دندانپزشکی روسیه بهتره یا اسپانیا و مدرک کدوم معتبر تره؟ ممنون میشم توضیح بدید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   باید دید که کدام کشور برای شما بهتر است. زیرا عده ای به روسیه علاقه مند هستند و عده ای دیگر به اسپانیا. لطفا شرایط خود را ذکر نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم.

   پاسخ
 36. شروین گفته:

  سلام آقای ملک پور ضمن خسته نباشید و تشکر از اطلاعات بسیار مفید تون میخاستم بدونم واسه رشته دندان دانشگاه رودن تا کی میتونم اقدام کنم؟ و اگه اقدام کنم اعزام کی هستش؟ الان میشه اقدام کرد؟

  پاسخ
 37. مشاور حقوقی گفته:

  سلام.بنده ۲۱ سالم هست،معدل دیپلم تجربی ام ۱۱ است،میخواستم ببینم آیا این امکان وجود داره که در دانشگاه رودن روسیه در رشته دنداپزشکی تحصیل کنم،یعنی راهی وجود داره یا اصلا دانشگاه دیگه ای در روسیه یا اوکراین وجود داره با این معدل بتونم دندون بخونم و مدرکش هم مورد تایید ایران باشه ممنونتون میشم جواب بدید

  پاسخ
 38. علی عظیمی گفته:

  سلام.بنده ۲۱ سالم هست،معدل دیپلم تجربی ام ۱۱ است،میخواستم ببینم آیا این امکان وجود داره که در دانشگاه رودن روسیه در رشته دنداپزشکی تحصیل کنم،یعنی راهی وجود داره
  یا اصلا دانشگاه دیگه ای در روسیه یا اوکراین وجود داره با این معدل بتونم دندون بخونم و مدرکش هم مورد تایید ایران باشه
  ممنونتون میشم جواب بدید

  پاسخ
 39. mohsen گفته:

  ا عرض سلام و ارادت خدمت همه شما دوستان گرامی. خواهشمند است در صورت امکان حقیر رو در موارد ذیل راهنمایی بفرمایید:

  ۱٫ آیا با داشتن مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک( دیپلم ریاضی) و سن ۳۲ سال می توان برای برای پذیرش دندانپزشکی در روسیه اقدام نمود.
  ۲٫ آیا با دیپلم ریاضی و معدل ۱۶:۱۵ کتبی، می توان برای دندانپزشکی در روسیه اقدام نمود.
  ۳٫ در صورت قبول کشور روسیه برای پدیرش دندانپزشکی با مدرک دیپلم ریاضی آیا بعد از فارغ التحصیلی در ایران برای کار مشکلی وجود ندارد
  ۴٫ خواهشمند است در مورد کل هزینه سالانه اعم از هزینه تحصیل و خواک، مسکن، تردد بین شهری…. حقیر را راهنمایی نمایید.
  ۵٫ هزینه سفر یک نفره رفت و برگشت به روسیه چقدر می شود
  ۶٫ آیا بعد از فراغت از تحصیل می توان اقدام به اقامت دایم در روسیه نمود و هزینه این اقامت دایم تقریبا چقدر می شود.
  ۷٫ کل دوره تحصیل دندانپزشکی برای کسی که انگلیسی می داند و کسی که نمی داند چقدر طول میکشد.
  ۸٫ آیا کیفیت دانشگاه های دندانپزشکی روسیه با کشور ایران برابری می کند.
  ۹٫ با داشتن مدرک روسیه میتوان برای تخصص در آمریکا، اروپا و ایران اقدام نمود.
  ۱۰٫ خواهشمند است لیست دانشگاه های پزشکی ارایه دهنده رشته دندانپزشکی در روسیه را که از نظر وزارت بهداشت ایران نا معتبر می باشند اعلام نمایید.
  ۱۱٫ بعد از اتمام تحصیل دندانپزشکی در روسیه آیا باید دو سال در ایران طرح را گذراند
  ۱۲٫ در صورتی که دوره طرح در خود روسیه گذرانده می شود، کل دوره تحصیل با طرح چقدر طول می کشد.
  ۱۳٫ ایا بعد از اتمام تحصیل در روسیه در ایران نیز برای افراد مذکور دوره خاصی قرار داده می شود.
  ۱۴٫ فرق کسی که از دانشگاه های روسیه فارغ التحصیل شده است با سایر افراد برای گرفتن اقامت دایم در روسیه چیست. .(از نظر هزینه مالی , ……)
  ۱۵٫ خواهشمند است لیست کل دانشگاه های ارایه دهنده رشته دندانپزشکی در روسیه که از زبان انگلیسی استفاده می کنند را اعلام نمایید.
  ۱۶٫ ایا ریز نمرات دروس دیپلم و یا معدل هیچ امتیاز خاصی محسوب نمی شود.
  ۱۷٫ آیا داشتن فوق لیسانس از دانشگاه دولتی ایران هیچ امتیاز مثبت و یا منفی برای تحصیل دنداننپزشکی روسیه به همراه ندارد.
  ۱۸٫ ایا داشتن مقاله پژوهشی در زمینه مکانیک امتیاز خاصی برای ادامه تحصیل دندانپزشکی روسیه به همراه ندارد.
  ۱۹٫ در صورت خوب بودن زبان انگلیسی ولی بدون مدرک… ایا می توان بدون دوره زبان تحصیل را شروع نمود…آیا دوره های یادگیری زبان نیز جزو زمان گفته شده توسط شما(۵ سال برای دندانپزشکی) می باشد.

  پیشاپیش از حسن توجه و دقت نظر شما، استاد ارجمند نهایت سپاس را دارم. با تشکر و سپاس فراوان.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   دوست عزیز بسیاری از سوالات شما جوابش مثبت و گاها برخی از سوالات شما پاسخش منفیست . برای دریافت اطلاعات کافی در خصوص تحصیل در روسیه و پذیرش در روسیه بهتر است با ما تماس حاصل فرموده و از جزییات بیشتری مطلع گردید . با تشکر از شما

   پاسخ
 40. نوشین گفته:

  با عرض سلام و وقت بخیر…
  و تشکر فراوووان بابت فایل های صوتی بسیار مفیدتون!
  من واقعا از این فایل ها استفاده میکنم واز طرف خودم و همه ی افرادی ک ازشون استفاده میکنن،ازتون ممنونم:)
  راستش من برای رشته ی دندان پزشکی دانشگاه ملی سن پترزبورگ اقدام کردم ولی چون زبان این دانشگاه روسی است،در حال حاضر به شدت به انتخابم شک کردم…
  دانشگاه هایی در روسیه وجود دارند که همین رشته رو به زبان اینگلیسی دارند ولی فکر میکنم از رنکینگ به مراتب پایین تری برخوردارن…
  من برای ورود به هر کدوم از این دانشگاه ها،باید یک سال دوره پاتفک کالج رو بگذرونم(روسی در دانشگاه سن پترزبورگ/و یا اینگلیسی در دانشگاه های اینگلیسی زبان)متاسفانه از هیچ زبانی مدرک ندارم.
  خیلی خیلی خوشحال میشم اگر از راهنمایی تون بابت انتخاب زبان تحصیلم استفاده کنم…

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.