تحصیل دندانپزشکی در تاجیکستان

تحصیل دندانپزشکی در تاجیکستان و شرایط ۲۰۱۷ تحصیل دندانپزشکی در تاجیکستان را در این مقاله توضیح خواهیم داد ، تحصیل دندانپزشکی در تاجیکستان موضوعی می باشد  که اکثر  متقاضیان مهاجرت به تاجیکستان  در مورد این موضوع سوال می کنند. اکنون تحصیل دندانپزشکی در تاجیکستان  به علت های مختلف مورد توجه بسیاری از  دانش آموزان رشته تجربی در ایران قرار گرفته است. بسیاری از والدین دانش آموزان در این تلاش هستند که  تا برای آینده فرزندانشان برنامه ریزی هایی انجام دهند و سرمایه گذاری کنند . روند ادامه پروسه  تحصیل در رشته  دندان پزشکی در تاجیکستان   چگونه  می باشد؟  در این مقاله سعی  شده است که  تمامی اطلاعات در باب تحصیل دندانپزشکی در تاجیکستان  و اطلاعات جانبی مانند هزینه تحصیل در تاجیکستان  ، هزینه زندگی در تاجیکستان  ، شرایط و مدارک برای  اخذ پذیرش تحصیلی دندانپزشکی در تاجیکستان  به شما متقاضیان مهاجرت تحصیلی به تاجیکستان  برسانیم  .

مهاجرت به تاجیکستان  و اخذ اقامت تحصیلی در تاجیکستان  از راه های مخصوصی  امکان پذیر می باشد که شاید در کنار تحصیل در تاجیکستان   به خصوص تحصیل دندانپزشکی در تاجیکستان  می توان به طرقی از جمله : کار در تاجیکستان  ، سرمایه گذاری در تاجیکستان  ، ثبت شرکت در تاجیکستان  ، ازدواج در تاجیکستان  و تولد فرزند در تاجیکستان   اشاره نمود . در این بین موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در تلاش است که اطلاعات کاملی در مورد تحصیل دندانپزشکی در تاجیکستان  در اختیار شما قرار دهد .

 تحصیل در کشور تاجیکستان :

تحصیل در کشور تاجیکستان به دو زبان روسی و فارسی انجام می پذیرد . خطوط نوشتاری روسی در تاجیکستان سرلیک می باشد . تحصیل در تاجیکستان به دلیل تسلط اساتید این کشور به زبان فارسی برای دانشجویان فارسی زبان موقعیت بسیار عالی ای را فراهم خواهد آورد . و یاد گیری نوشتار سرلیک در مدت کمتر از یک هفته برای شما میسر خواهد بود . در مقاطع اولیه ( کارشناسی ) ، تحصیل را باید حضورا انجام دهید ولی این در حالی است که تحصیل در مقاطع بالاتر مثل فوق لیسانس ، دکتری و تخصص امکان تحصیل به هر دو حالت حضوری یا مجازی امکان پذیر می باشد . این مورد در کشور تاجیکستان مورد تأیید می باشد منتهی برای کشور ایران را باید از مراجع ذی ربط استعلام نمایید .

برای اخذ پذیرش در دانشگاه های کشور تاجیکستان شروط پیچیده و سختی ندارد ، تنها با ارائه مدارک تحصیلی خود که مورد تأیید می باشد می توانید اقدام نمایید . منتهی قبل از اقدام باید آن را معادل سازی نمایید که در تاجیکستان با نام شهادت نامه شناخته می شود . حال با در دست داشتن شهادت نامه می توانید در هر کدام یک از دانشگاه های کشور تاجیکستان اقدام به پذیرش نمایید .

مدارک تحصیلی دانشگاه در کشور تاجیکستان برای اخذ تأییدیه علمی به واسطه همان دانشگاه به وزارت علوم کشور روسیه ارسال می گردد . در این حالت به طور معمول در حدود ۹۶ % از مدارک را به تأیید می رسانند .

تحصیل دندان پزشکی در کشور تاجیکستان :

تحصیل دندان پزشکی در کشور تاجیکستان ، در طول مدت زمان پنج سال الی شش سال به طول می انجامد . این کشور تمام سعی خود را دارد تا بتواند تمام شرایط تحصیل را برای دانشجویان فراهم آورد . برای این دوره افراد باید در بازه سنی بین هفده سال الی سی و یک سال را داشته باشند .

در کشور تاجیکستان امکان اخذ بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی به راحتی در دسترس می باشد . که به طور معمولی در حدود سالیانه شش صد دلار به عنوان کمک هزینه دریافت نمایید . در کشور تاجیکستان هزینه اجاره بک اتاق در خوابگاه دانشجویی در حدود سالیانه پانصد دلار می باشد . شما این هزینه را در کنار هزینه تحصیل برای شما محاسبه می شود . اخذ یک بیمه دانشجویی برای درمان اجباری می باشد و فرد متقاضی می بایست در حدود سالیانه دویست دلار پرداخت کند . که در کل سال اول تحصیلی باید متقاضی اجباری این هزینه ها در کنار هزینه تحصیل به خود دانشگاه بپردازد . برای تحصیل دندان پزشکی د رکشور تاجیکستان می توانید به یکی از دانشگاه های ملی تاجیکستان ، طبی تاجیکستان مراجعت نمایید .

مزایای تحصیل دندان پزشکی در تاجیکستان :

*ارائه مدرک مورد اعتبار در جایگاه بین المللی و اروپا .

* اخذ پذیرش در دانشگاه ها با شرایط آزمون .

* دارا بودن دانشگاه های پزشکی و دندان پزشکی مورد تأیید با رنکینگ متناسب .

* نزدیکی اداب و فرهنگ تاجیک ها با اسلام و ایرانیان .

* متناسب بودن هزینه های تحصیل در تاجیکستان در قیاس با سایر کشور ها .

* امکان اخذ کمک هزینه های تحصیلی در کشور تاجیکستان .

* امنیت تحصیلی و رفاهی در کشور تاجیکستان .

* اخذ استاندارد های درجه سوم در جایگاه جهانی .

* مخارج زندگی پایین .

* امکان تبادل دانشجو از دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم و یا وزارت بهداشت .

موسسه حقوقی ملک پور،بزرگترین موسسه حقوقی در امور مهاجرت تهیه و تدوین شده است.این مجموعه با برترین وکلا و مشاوران حقوقی میتواند کمک های شایانی به شما عزیزان در امور مهاجرت و در خصوص حقوق خصوصی داشته باشد.شما میتوانید برای داشتن یک انتخاب مناسب برای مهاجرت با موسسه حقوقی ملک پور در تماس باشید.

در این مقاله سعی  شده است که  تمامی اطلاعات در باب تحصیل دندانپزشکی در تاجیکستان  و اطلاعات جانبی مانند هزینه تحصیل در تاجیکستان  ، هزینه زندگی در تاجیکستان  ، شرایط و مدارک برای  اخذ پذیرش تحصیلی دندانپزشکی در تاجیکستان  به شما متقاضیان مهاجرت تحصیلی به تاجیکستان  برسانیم  . در این بین موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در تلاش است که اطلاعات کاملی در مورد تحصیل دندانپزشکی در تاجیکستان  در اختیار شما قرار دهد .

امید است در این مقاله اطلاعات کافی در باب شرایط اخذ پذیرش از تاجیکستان و تحصیل دندانپزشکی در تاجیکستان   در اختیار شما عزیزان قرار گرفته باشد ، چنانچه در خصوص نحوه اقدام و پر کردن فرم های اپلیکیشن جهت پذیرش و ویزا سوالاتی داشتید میتوانید با مشاورین متخصص موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی ما استفاده نمایید.